Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Tuháčkův běh

18.9.2021 09:30

Pořadatel: Obec Chrást
Místo: Chrást, areál Valcha
Podmínky:
Web závodu: http://chrast.net
159 závodníků,

Výsledky v pdf: Výsledkové listiny: Děti, hlavní závod, kategorie

Result Lists|Finisher List
Tuháčkův běh - 18.09.2021
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubCíl
Běh na 8 km
1.4Pavlišen Petr1999Muži do 39 letSpartak Praha 429:12
2.2Burian Tomáš1998Muži do 39 letChrást29:42
3.3Škrlant Martin1979Muži do 49 letRozběháme Hořovicko29:52
4.5Rosol Jiří1974Muži do 49 letLoko Beroun30:41
5.6Rendl Josef1976Muži do 49 lettj packa praha30:54
6.35Pergler Lukáš1992Muži do 39 letKomárov31:09
7.54Valek Marian1975Muži do 49 let31:19
8.85Švarc Petr1966Muži do 59 letTriklub Příbram32:26
9.13Franěk Ondřej1990Muži do 39 letPražská kavárna32:46
10.56Votava Martin1971Muži do 59 letKrálův Dvůr33:12
11.7Žáková Anita2000Ženy do 34 letŽaky klub PB33:12
12.65Karas Tomáš1967Muži do 59 letTisová33:26
13.78Souček Filip1984Muži do 39 letTriklub Příbram33:54
14.74Raboch Ivan1966Muži do 59 letStřela Žebrák34:40
15.34Pavlík Martin1978Muži do 49 letKrnov34:46
16.86Pavlišen Alexandr1969Muži do 59 letDrtič Bezděkov35:06
17.19Jilg Petr1986Muži do 39 letCAMINO35:14
18.29Mach Zbyněk1970Muži do 59 letTriklub Příbram35:18
19.58Zeisková Eliška1988Ženy do 34 letKřesťanské centrum Příbram35:27
20.82Nademlejnský Petr1978Muži do 49 letZdice35:36
21.71Němec Jan1971Muži do 59 letStrašice35:36
22.55Vitásek Josef1958Muži do 69 letBuková35:58
23.8Flachsová Šárka2002JuniorkyDukla Praha36:03
24.64Šiman Eduard1965Muži do 59 letZáběhlice36:15
25.70Osladil Martin1977Muži do 49 letPL Praha36:31
26.11Flachs Michal1987Muži do 39 letZličín36:31
27.37Plavec Hynek1978Muži do 49 letD. Dušníky36:54
28.25Ladislav Vobejda1974Muži do 49 letPribram36:59
29.10Dziegielewska Ewelina1985Ženy do 44 letPraha36:59
30.88Větrovská Jitka1993Ženy do 34 letVDN Promo37:15
31.16Hršel Josef1976Muži do 49 letSK Mníšecký Expres37:23
32.63Myslivec Michal1986Muži do 39 letKamýk nad Vltavou37:30
33.51Turek Jiří1962Muži do 59 letChaloupky37:33
34.76Dvořák Vítězslav1983Muži do 39 letTTK Slavia Plzeň37:35
35.22Kubínová Ivana1980Ženy do 44 letWheelabrator37:41
36.43Řechková Svatava1967Ženy do 54 letOxygen Příbram38:23
37.45Stibalová Petra1976Ženy do 54 letBroumy38:42
38.75Kašpar Michal1990Muži do 39 letU šmídů team černín38:52
39.87Lhotáková Marcela1988Ženy do 34 letRozběháme Hořovicko39:07
40.30Matějková Petra1993Ženy do 34 letKomárov39:08
41.46Svoboda Robert1973Muži do 49 letBeroun39:10
42.23Kutnohorsky Jan1974Muži do 49 letBojov39:18
43.26Landauerová Radka1992Ženy do 34 letRTS39:21
44.59Čanda Jan1985Muži do 39 letSK Tochovice39:58
45.42Rosolová Ivana1974Ženy do 54 letRossi team40:09
46.77Pinkava František1990Muži do 39 let40:10
47.21Kohout Roman1969Muži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr40:24
48.66Karasová Věra1972Ženy do 54 letTisová40:27
49.89Mališová Karla1960Ženy do 64 letSABZO40:39
50.14Hacaperková Eva1986Ženy do 44 letPříbram40:42
51.79Krutílek Jaroslav1970Muži do 59 letPříbram40:47
52.84Staněk Martin1991Muži do 39 let41:07
53.53Uxová Anett2000Ženy do 34 letURT Beroun Šílenci v běhu41:16
54.24Kyselý Petr1964Muži do 59 letTJ Zduchovice42:00
55.72Bauer Martin1977Muži do 49 letChlustina42:11
56.83Chvála Martin1986Muži do 39 letBřeznice42:26
57.73Černá Jaroslava1962Ženy do 64 letSK Tochovice42:32
58.15Hartmanová Stanislava1958Ženy do 64 letVorvani Příbram43:00
59.62Kaiserová Jiřina1976Ženy do 54 letMP hořovice43:12
60.52Uxa Tomáš1965Muži do 59 letURT Beroun43:20
61.18Ježek Antonin1949Muži nad 70 letTJ Roztoky u Křivoklátu43:22
62.50Turečková Jana1968Ženy do 54 letTK Bohutín43:42
63.39Raušová Petra1976Ženy do 54 letSK Mníšecký Expres44:32
64.69Mázdrová Vendula1997Ženy do 34 letChrást44:42
65.31Mázdra Marcel1978Muži do 49 letChrást44:42
66.1Tuháček Milan1965Muži do 59 letSK Prdlavky45:03
67.12Flachsová Šárka1980Ženy do 44 letPříbram45:26
68.32Novák Michal1958Muži do 69 letDobříš46:38
69.48Svobodová Dana1952Ženy nad 65 letPivovar Zlosin47:09
70.28Magera Petr1966Muži do 59 letPříbram47:45
71.9Divišová Efi1988Ženy do 34 letTrojka na útěku47:54
72.61Čechura Jaroslav1955Muži do 69 letRozběháme Hořovicko48:52
73.41Butzková Ludmila1961Ženy do 64 letFit klub Padák Příbram49:00
74.27Leitner Josef1969Muži do 59 letPříbram54:58
75.38Podlena Václav1991Muži do 39 letHvožďany55:35
76.49Tůmová Milena1997Ženy do 34 letHvožďany55:35
77.68Janoušková Adéla1984Ženy do 44 letBKČS57:20
78.17Bartošová Milada1953Ženy nad 65 letVorvani / Příbram57:37
79.81Vrablicová Jana1979Ženy do 44 letBřeznice1:04:35
80.67Pavlus Jaroslav1954Muži do 69 letLazaři1:06:10
Počet závodníků: 80
Datum a čas tisku: 18.09.2021 13:06:35

Závody:

Výsledky nenalezeny

Další soubory k závodu:

Výsledkové listiny: Děti, hlavní závod, kategorie