Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běh za Sliveneckou saní

29.7.2021 18:00

Pořadatel: Jan Hostička a spol
Místo: Malá Chuchle - Nad Drahou
Podmínky: Slunečno, mírný vítr, sucho, 25 stupňů Celsia
Web závodu: http://behydokopcu.cz
103 závodníků,

Result Lists|Result List AG
Běh za Sliveneckou saní - 29.07.2021
Výsledková listina dle kategorií
PořadíČísloJménoRNKlubČaspoznámka
Hlavní závod
juniorky
1.106Likusová Barbora2011žAdrien elixír team16:10
2.104Tafijčuková Veronika2010žAdrien elixír team22:53
Ženy do 34 let
1.127Vavříková Petra1990žZtělesněné zlo12:09
2.107Syrovátková Štěpánka2001žPSK Olymp Praha13:13
3.121Kratochvílová Iva1987žSokol Hlubočepy14:48
4.123Lagová Alena1988žDB Tragédky15:34
5.128Stranelová Eva1998žSK Rover Praha15:54
6.117Čermáková Adéla1995ž17:51
7.113Sedláčková Linda2000žOK Roztoky26:15
Ženy do 54 let
1.122Herbst Jarmila1974žPraha 1114:07
2.110Borovičková Lenka1973žSK Nové Město nad Metují15:10
3.129Treglerová Alice1971žSABZO Praha15:21
4.103Likusová Dáša1970žAdrien elixír team16:10
5.112Sedláčková Petra1970žOK Roztoky16:51
6.120Bařtipánová Ivana1974žBonbon17:21
Ženy do 64 let
1.126Honzáková Jiřína1965žBřevnov14:53
2.130Mališová Karla1960žUSK Praha15:32
3.119Flieglová Alena1962žSABZO15:53
4.101Vlachynská Libuše1962žSABZO Praha16:01
5.115Hartmannová Stanislava1958žVorvani Příbram16:47
6.108Dolejšová Jitka1960žSABZO Praha17:50
7.111Pucholtová Zdeňka1959žSABZO Praha19:17
Ženy nad 65 let
1.116Svobodová Dana1952žPivovar Zlosin19:14
2.114Bartošová Milada1953žVorvani Příbram21:46
3.102Zeidlerová Jarmila1951žSNB25:01
4.125Požgayová Jana1955žBonbon30:15
junioři
1.33Sedláček Patrik2008mOlymp Praha13:00
Muži do 39 let
1.68Vokrouhlík Michal1983m10:25
2.47Váchal Ondřej1994mMílaři Domažlice10:35
3.62Skalka Jakub1991mZtělesněné zlo10:39
4.1Herda Jan1983mSKP Nymburk10:58
5.30Tichý Martin1999mApache Loko Trutnov11:41
6.65Sládek Jakub1993mPraha11:58
7.83Žižka Bohumil1992mTřebechovice12:07
8.38Fajta Viktor1986mD512:37
9.56Bukvai Miloš1985mPovažská Bystrica12:41
10.48Petrányi Radoslav1986mBonbon12:51
11.64Svoboda Vojtěch1984mModřany13:10
12.61Vampola Jakub1985mD513:22
13.85Novák Daniel1987mTJ Doksy13:45
14.80Beránek Šimon1994mSlavoj Koloděje15:36Startoval ve špatné vlně. Reálný čas o 5 minut lepší.
15.86Murčo Dušan1985mGym team17:45Startoval ve špatné vlně. Reálný čas o 5 minut lepší.
16.55Palíšek Tomáš1994mKroměříž18:33Startoval ve špatné vlně. Reálný čas o 5 minut lepší.
17.82Fišer Jiří1985mSlavia Praha19:53Startoval ve špatné vlně. Reálný čas o 5 minut lepší.
Muži do 49 let
1.13Chyba Jiří1979mNutrend Spezialized10:57
2.8Šťastný Tomáš1979mKerteam11:22
3.3Turek Martin1980mAC Sparta Praha11:25
4.42Kotlík Kamil1977mHegesh11:28
5.43Pohl Miloslav1981mSKP Nymburk11:47
6.37Záruba Jan1977mStudenec/Vinohrady11:57
7.70Stranel Jiří1972mSK Rover Praha12:27
8.17Černý Jiří1978mZTA12:40
9.40Buchtík Ondřej1981mD512:46
10.71Zelenka Jaroslav1980mKSM Hrádek12:46
11.21Hejkrlík Filip1979mSABZO Praha12:52
12.57Ludrovský Martin1977mTrubín12:58
13.2Pejša Jan1975mSmí být prázdné13:02
14.59Hromádka Ondřej1980mD513:02
15.31Wallenfels Jiří1972mSokol Vinohrady13:23
16.66Junger Pavel1976mAtlet Šestajovice13:27
17.77Kulhavý Martin1979mChodov13:39
18.25Mařík Michal1975mPraha13:41
19.58Siest Radoslav1981mSlivenec13:58
20.74Hejna Pavel1979mD514:22
21.73Šindelka Antonín1972mTJ Dukla Praha14:58
22.67Dvořák Tomáš1972mAtlet Šestajovice15:18
Muži do 59 let
1.23Duchoň David1971mPraha Újezd11:55
2.4Koudelka Drahomír1971mMeixner Consulting12:03
3.6Kliś Krzysztof1971mOMEXOM12:35
4.22Kalista Jiří1971mSK Praga Praha12:42
5.5Rychecký Tomáš1966mHH Smíchov12:56
6.53Novák Radomír1970mLaco Team12:59
7.16Vávra Radomír1963mKerteam13:04
8.41Živný Michal1963mStromovka13:16
9.35Pautov Sergey1969mLetiště Praha13:32
10.15Flaks Jan1962mPraha 913:42
11.51Petrouš Ivo1967mPraha 713:58
12.72Diviš Martin1963mSABZO/SNB Praha14:10
13.75Doležal Tomáš1971mAlbit Technologies14:31
14.79Holub Jaroslav1962mLigs 100 Praha15:24
15.54Matějovský Pavel1965mAVC MK Kladno15:30
16.78Slamiak Stanislav1962mBonbon15:52
17.32Sedláček Jaroslav1968mOK Roztoky16:39
18.11Aldorf Luboš1964mSABZO Praha18:09
19.52Leitner Josef1969mPříbram19:37
Muži do 69 let
1.26Vitásek Josef1958mBuková13:01
2.10Minchev Ivan1957mJUST/Prahy13:08
3.44Doležal Jaromír1957mSABZO Praha14:52
4.45Urban Josef1956mSABZO Praha15:42
5.19Novák Pavel1953mSABZO15:55
6.69Šnajberk Jiří1957mSABZO16:33
7.14Volný Petr1959mRelax Medvědice18:34
8.24Rock Jan1954mSABZO Praha18:50
9.76Rožánek Vladimír1958mSABZO Praha19:36
10.81Dolejš Radomír1958mSABZO Praha23:11
Muži nad 70 let
1.34Brett Ladislav1949mPSK Olymp Praha16:20
2.39Svoboda Jan1943mPivovar Zlosin16:54
3.36Nový Břetislav1947mSABZO Praha17:43
4.50Miloš Šimon1944mPSK Olymp Praha18:47
5.29Pucholt Miroslav1951mSABZO Praha19:22
6.18Paukrt Milan1950mSABZO Praha19:35
7.28Březina Petr1946mSABZO Praha22:45
8.12Moch Ivan1951mSABZO Praha30:33
Počet závodníků: 103
www.4timing.cz

Závody:

Výsledky nenalezeny

Další soubory k závodu:

fotky: od Jana Kervitcera