Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Chaloupecký kros

12.6.2021 10:00

Pořadatel: Jiří Turek
Místo: Chaloupky u Komárova
Podmínky: polojasno 24 stupňů, suchá trať, silnější vítr
Web závodu: https://www.brdskypohar.cz
90 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie, záznam doběhu

Result Lists|Finisher List
Chaloupecký kros - 12.06.2021
Výsledková listina
PořadíČipJménoRNKat.KlubCíl
Běh na 8km
1.50Šimurda Richard1971Muži do 59 letStřela Žebrák27:56
2.51Škrlant Martin1979Muži do 49 letRozběháme Hořovicko28:08
3.76Burian Tomáš1998Muži do 39 letVišňová29:12
4.59Valek Marian1975Muži do 49 let29:17
5.8Dražan Jaroslav1981Muži do 49 letTriatlon team Příbram30:06
6.35Franěk Ondřej1990Muži do 39 letPražská kavárna30:16
7.37Pergler Lukáš1992Muži do 39 letKomárov30:47
8.23Karas Tomáš1967Muži do 59 lettriklub PB31:14
9.19Hasman Petr1983Muži do 39 letRunature,cz31:22
10.65Votava Martin1971Muži do 59 letKrálův Dvůr31:42
11.83Keckstein Jiří1989Muži do 39 letSK Tlustice31:43
12.88Raboch Ivan1966Muži do 59 letČernín32:09
13.89Kašpar Jakub1993Muži do 39 let32:32
14.11Fábera Martin1976Muži do 49 letChaloupky32:35
15.71Charvát Jan1998Muži do 39 letSK Doubravan Újezd32:39
16.49Šimonek Petr1980Muži do 49 letHluboš33:12
17.68Zemek Michal1977Muži do 49 letPříbram33:27
18.67Zaremba Jan1981Muži do 49 letPraha33:42
19.66Zadražil Michal1979Muži do 49 letRozběháme Hořovicko33:46
20.60Vitásek Josef1958Muži do 69 letBuková33:57
21.80Šafařík Jaroslav2000Muži do 39 letRakovník, Šílenci v běhu34:02
22.22Jilg Petr1986Muži do 39 letCAMINO34:08
23.87Veselý Vladimír1971Muži do 59 letMělník Chloumek34:17
24.36Pavlík Martin1978Muži do 49 letNarysov34:24
25.63Votápek Daniel1974Muži do 49 letChaloupky34:33
26.24Karasová Daniela2003Ženy do 34 letTisová34:43
27.13Flachs Michal1987Muži do 39 letZličín34:48
28.56Turek Jiří1962Muži do 59 letChaloupky35:02
29.43Řechková Svatava1967Ženy do 54 letOxygen Příbram35:04
30.72Kubínová Ivana1980Ženy do 44 letWheelabrator35:18
31.14Fortelka Jiří1982Muži do 39 letPříbram35:23
32.33Novák Aleš1976Muži do 49 letObčov35:29
33.92Fruhauf František1975Muži do 49 let35:39
34.16Fraňková Natálie2004Ženy do 34 letTri Klub Příbram35:54
35.20Holický Milan1965Muži do 59 letPardubice36:03
36.7Doubravová Jitka1993Ženy do 34 letVDN Promo36:06
37.10Dvořák Petr1961Muži do 69 letVila Rusalka36:18
38.1Bělohlávek Karel1981Muži do 49 letSparta Podluhy36:20
39.74Plavec Hynek1978Muži do 49 letD. Dušníky36:32
40.58Vacek Vratislav1976Muži do 49 letSokol Nečín36:47
41.27Kutnohorsky Jan1974Muži do 49 letBojov37:21
42.45Stibalová Petra1976Ženy do 54 letBroumy37:32
43.52Šlechta Evžen1972Muži do 49 letŠneci v běhu37:39
44.5Čermák Martin1976Muži do 49 letWheelabrator37:52
45.90Prokop Jan2000Muži do 39 let37:54
46.82Charvátová Hana2004Ženy do 34 letZaječov37:55
47.91Kašpar Michal1990Muži do 39 let37:59
48.29Lhotáková Marcela1988Ženy do 34 letRozběháme Hořovicko38:11
49.30Mařík Michal1975Muži do 49 letPraha38:16
50.53Šusta Miloslav1966Muži do 59 letCetyně38:23
51.41Rosolová Ivana1974Ženy do 54 letRossi team38:29
52.62Vobejda Ladislav1974Muži do 49 letSokol Příbram38:38
53.15Fraňková Michaela1970Ženy do 54 letFraněk Team Vysoká38:39
54.21Hrdličková Romana1975Ženy do 54 letRozběháme Hořovicko38:39
55.73Bogdanov Stanislav1986Muži do 39 letChaloupky38:51
56.31Matějková Petra1993Ženy do 34 letKomárov38:55
57.64Votápková Klára1980Ženy do 44 letChaloupky38:57
58.61Vítová Kamila1975Ženy do 54 letŠneci v běhu38:59
59.70Butzke Petr1959Muži do 69 letFit klub Padák Příbram39:01
60.57Ungr Antonín1952Muži do 69 letKozojedy39:10
61.85Kafková Lucie1982Ženy do 44 letZdice39:22
62.39Polívka Roman1977Muži do 49 let39:41
63.26Kohout Roman1969Muži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr39:43
64.78Uxa Tomáš1965Muži do 59 letURT Beroun39:58
65.81Charvátová Věra1978Ženy do 44 letKvaň40:07
66.77Charvát Jiří1978Muži do 49 letKvaň40:07
67.69Kinclová Nikola2000Ženy do 34 letSK Doubravan Újezd40:30
68.25Karasová Věra1972Ženy do 54 let41:30
69.55Turečková Jana1968Ženy do 54 letTK Bohutín41:53
70.44Smělý Jaroslav1962Muži do 59 letBeroun41:56
71.12Fencl Radek1965Muži do 59 letObořiště42:02
72.9Dudášová Monika1966Ženy do 64 letObořiště42:02
73.86Veselá Anita1965Ženy do 64 letSDH Chloumek43:09
74.79Uxová Anetka2000Ženy do 34 letURT Beroun, Šílenci v běhu43:19
75.3Bureš Michal1987Muži do 39 letDobříš43:52
76.47Svoboda Jan1943Muži nad 70 letPivovar Zlosin43:52
77.18Hartmanová Stanislava1958Ženy do 64 letVorvani Pribram44:04
78.6Čumplová Zuzana1983Ženy do 44 letChaloupky44:17
79.54Tuháček Milan1965Muži do 59 letSK Prdlavky44:53
80.75Weis Michal1986Muži do 39 letHořovice tým45:46
81.4Čechura Jaroslav1955Muži do 69 letRozběháme Hořovice46:51
82.48Svobodová Dana1952Ženy nad 65 letPivovar Zlosin47:05
83.42Rybáčková Soňa1963Ženy do 64 letBeroun47:26
84.34Novák Michal1958Muži do 69 letDobříš48:05
85.32Neumanová Dominika1992Ženy do 34 let54:23
86.28Leitner Josef1969Muži do 59 letPříbram58:20
Běh na 4km
1.93Indra Štěpán2006Muži19:28
2.201Karasová Anna2006Ženytriklub PB22:00
3.95Švarc Miloslav1972Muži27:30
4.2Blecha Vladislav1964Mužiliga 100 Praha31:14
Počet závodníků: 90
Čas tisku: 12.06.2021 19:02

Závody:

Výsledky nenalezeny

Další soubory k závodu:

Daniela Karasová a Richard Šimurda kralují v Chaloupkách

Výsledky: Celkové, kategorie, záznam doběhu

Fotky: od Anny Karasové ze závěru