Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běh krajem J. J. Ryby

21.8.2021 10:30

Pořadatel: Saša Pavlišen a spol
Místo: Bezděkov pod Třemšínem - myslivna
Podmínky:
Web závodu: https://www.brdskypohar.cz
130 závodníků,
slunečno 24 stupňů Celsia, mírný vítr, suchá trať

Výsledky v pdf: Děti, Hlavní závod, kategorie

Result Lists|Finisher List
Běh krajem J.J .Ryby - 21.08.2021
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubCíl
Běh na 9 km
1.177Burian Tomáš1998Muži do 39 let33:46
2.173Škrlant Martin1979Muži do 49 let33:59
3.42Rendl Josef1976Muži do 49 lettj packa praha34:46
4.63Hostička Jan1979Muži do 49 letPříbram34:55
5.6Dražan Jaroslav1981Muži do 49 letTriatlon team Příbram35:06
6.170Šemor Robin1992Muži do 39 letAC Mariánské Lázně35:22
7.121Šťastný Tomáš1979Muži do 49 letKerteam36:00
8.18Karas Stanislav1998Muži do 39 letPříbram36:16
9.53Valek Marian1975Muži do 49 let36:29
10.166Franěk Ondřej1990Muži do 39 let37:22
11.171Hošek Ondřej2005Muži do 39 letBuková u Příbramě37:27
12.61Votava Martin1971Muži do 59 letKrálův Dvůr38:41
13.58Šafařík Jaroslav2000Muži do 39 letRakovník, Šílenci v běhu39:26
14.55Zadražil Michal1979Muži do 49 letRozběháme Hořovicko39:40
15.179Charvát Jan1998Muži do 39 let39:48
16.16Jilg Petr1986Muži do 39 letCAMINO40:11
17.36Pavlišen Alexandr1969Muži do 59 letDrtič Bezděkov40:13
18.62Zemek Michal1977Muži do 49 letPříbram40:14
19.29Mígl Antonín2005Muži do 39 letTriatlon Team Příbram41:08
20.54Vitásek Josef1958Muži do 69 letBuková41:30
21.39Provazník Jan1979Muži do 49 letBohutín41:31
22.165Pernicová Lucie2007Ženy do 34 letLBK Železná Ruda41:31
23.37Pernica Ondřej1974Muži do 49 letLBK Źelezná Ruda41:43
24.46Seifrt Jaroslav1980Muži do 49 letEURO KOBERCE s.r.o.41:51
25.45Řechková Svatava1967Ženy do 54 letOxygen Příbram42:18
26.38Plavec Hynek1978Muži do 49 letD. Dušníky42:21
27.21Kubínová Ivana1980Ženy do 44 letWheelabrator42:24
28.31Novák Aleš1976Muži do 49 letObčov42:49
29.174Bělohlávek Karel1981Muži do 49 let42:51
30.27Mařík Michal1975Muži do 49 letPraha43:40
31.5Čip Roman1970Muži do 59 letBefit PB43:46
32.8Dziegielewska Ewelina1985Ženy do 44 let44:05
33.14Hršel Josef1976Muži do 49 letSK Mníšecký Expres44:18
34.30Mígl Vojtěch2003Muži do 39 letTT Příbram44:55
35.44Rydrych Tomáš1986Muži do 39 letKomárov45:13
36.22Kutnohorsky Jan1974Muži do 49 letBojov45:45
37.2Butzke Petr1959Muži do 69 letFit klub Padák Příbram46:52
38.9Fencl Radek1965Muži do 59 letObořiště47:28
39.20Kohout Roman1969Muži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr47:31
40.23Landauerová Radka1992Ženy do 34 letRTS47:31
41.26Maňas Pavel1988Muži do 39 letHSK Příbram z.s.49:00
42.180Komárek René1954Muži do 69 let49:14
43.51Turečková Jana1968Ženy do 54 letTK Bohutín49:16
44.12Hacaperková Eva1986Ženy do 44 let49:18
45.176Mázdrová Vendula1997Ženy do 34 let49:33
46.60Uxová Anett2000Ženy do 34 letURT Beroun, Šílenci v běhu49:33
47.15Ježek Antonin1949Muži nad 70 letTJ Roztoky u Křivoklátu49:44
48.64Kyselý Petr1964Muži do 59 letTJ Zduchovice50:01
49.50Štaubert Milan1974Muži do 49 letBroučci Humpolec50:15
50.178Kinclová Nikola2000Ženy do 34 let50:22
51.17Kaiserová Jiřina1976Ženy do 54 letMP Hořovice50:37
52.10Flachs Michal1987Muži do 39 letZličín50:43
53.7Dudášová Monika1966Ženy do 64 letObořiště50:57
54.266Osladil Miroslav1952Muži do 69 let51:30
55.13Hartmanová Stanislava1958Ženy do 64 letVorvani Příbram51:51
56.35Palková Miroslava1978Ženy do 44 letBěžecký oddíl Doubravan Újezd51:51
57.57Funková Vanda1999Ženy do 34 letON Příbram52:21
58.175Škvára Petr1980Muži do 49 letAC Sparta Podluhy53:04
59.48Svoboda Jan1943Muži nad 70 letPivovar Zlosin53:08
60.34Palek Martin1973Muži do 49 letBěžecký oddíl Doubravan Újezd54:17
61.19Kárová Iveta1977Ženy do 44 letRAC Cerhovice54:17
62.49Svobodová Dana1952Ženy nad 65 letPivovar Zlosin54:25
63.32Novák Michal1958Muži do 69 letDobříš55:19
64.56Tuháček Milan1965Muži do 59 letSK Prdlavky56:19
65.3Butzková Ludmila1961Ženy do 64 letFit klub Padák Příbram58:13
66.172Novák Lukáš2008Muži do 39 letSK Sporting Příbram59:10
67.33Nováková Lenka1975Ženy do 54 letDobříš59:26
68.40Rauš Lukáš1971Muži do 59 letSK Mníšecký Expres1:01:00
69.41Raušová Petra1976Ženy do 54 letSK Mníšecký Expres1:01:01
70.168Augustin Tomáš1980Muži do 49 let1:02:12
71.24Leitner Josef1969Muži do 59 letPříbram1:03:58
72.169Augustinová Helena1979Ženy do 44 let1:09:42
73.1Bartošová Milada1953Ženy nad 65 letVorvani / Příbram1:10:29
m.s.167Osladilová Amy2019Ženy do 34 let51:30
Počet závodníků: 74
Datum a čas tisku: 21.08.2021 15:03:51

Závody:

Výsledky nenalezeny

Další soubory k závodu:

Výsledky: Děti, Hlavní závod, kategorie