Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běh na Veselý vrch

17.4.2021 13:00

Pořadatel: Libuše Vlachynská
Místo: Prostřední Lhota
Podmínky: mrholení 3 stupně Celsia, mokro, mítný vítr
Web závodu: http://www.bezecpodblanicka.cz
171 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie, děti



Výsledky

Výsledky textově

Běh na Veselý vrch - 17.04.2021
Celkové výsledky
PořadíČipJménoRNKat.Klubčas
Dívky 11-15 let
1.301Nademlejnská Šárka2008žDívky 11-15 letLokomotiva Beroun07:57
2.303Šnoblová Adéla2009žDívky 11-15 letTT Příbram08:19
3.302Šindelářová Barbora2009žDívky 11-15 letTT Příbram08:27
4.304Machová Monika2009žDívky 11-15 letTT Příbram08:40
5.307Jámborová Ema2010žDívky 11-15 letAdrien Elixir Elite Team09:13
6.355Krotká Natálie2009žDívky 11-15 letPříbram09:45
7.345Pechačová Marie2009žDívky 11-15 letNový Knín10:55
8.308Parezová Anna2009žDívky 11-15 letTT Příbram11:39
9.340Baudisová Markéta2010žDívky 11-15 letChotilsko12:17
10.306Lánská Dominika2006žDívky 11-15 letMokrsko12:40
11.351Tafijčuková Veronika2010žDívky 11-15 letAdrien Elixir Elite Team12:45
Kluci 11-15 let
1.313Michálek Antonín2009mKluci 11-15 letTriklub Příbram07:23
2.309Lantora Jiří2009mKluci 11-15 letPříbram07:50
3.311Šťástka Šimon2009mKluci 11-15 letTJ Prostřední Lhota08:07
4.318Stingl Kristián2006mKluci 11-15 letProstřední Lhota08:18
5.312Průžek Ondřej2006mKluci 11-15 letTj Prostřední Lhota/Čím08:44
6.316Hradecký Jan2010mKluci 11-15 letTT Příbram08:45
7.315Brožík Viktor2010mKluci 11-15 letTT Příbram09:35
8.310Šťástka Matěj2010mKluci 11-15 letTj Prostřední Lhota09:40
9.339Hypr Filip2006mKluci 11-15 letTJ Prostřední Lhota09:53
10.356Krotký Adam2009mKluci 11-15 letPříbram10:14
11.349Košťál Antonín2010mKluci 11-15 letHradec Králové10:27
12.320Fau Jakub2008mKluci 11-15 letProstřední Lhota11:15
13.342Barták Tomáš2010mKluci 11-15 letMokrsko11:34
14.319Chuman Jirka2008mKluci 11-15 letProstřední Lhota12:09
15.317Trnka David2010mKluci 11-15 letAtHos14:16
16.314Kinský Petr2008mKluci 11-15 letProstřední lhota14:33
17.354Malý Dominik2006mKluci 11-15 letProstřední Lhota15:18
Dívky 8-10 let
1.350Likusová Barbora2011žDívky 8-10 letAdrien Elixir Elite Team09:22
2.323Michálková Daniela2012žDívky 8-10 letTriklub Příbram09:25
3.324Šindelářová Kristýna2011žDívky 8-10 letTT Příbram09:30
4.325Šnoblová Agáta2011žDívky 8-10 letTT Příbram09:30
5.326Hradecká Veronika2012žDívky 8-10 letTT Příbram10:26
6.357Navrátilová Eliška2012žDívky 8-10 let11:56
7.322Šťástkova Laura2013žDívky 8-10 letTJ Prostřední Lhota12:21
8.359Uldrychová Nikola2013žDívky 8-10 letObořiště12:48
9.348Košťálová Gabriela2013žDívky 8-10 letHradec Králové13:00
10.352Schusová Marie2011žDívky 8-10 letŘevnice13:05
11.360Uldrychová Nela2011žDívky 8-10 letObořiště13:06
12.343Janečková Beata2012žDívky 8-10 letProstřední Lhota13:14
13.328Stinglová Adéla2011žDívky 8-10 letProstřední Lhota15:04
14.327Lánská Veronika2013žDívky 8-10 letMokrsko15:04
15.329Halajová Alžběta2012žDívky 8-10 let15:05
Kluci 8-10 let
1.331Nademlejnský Pavel2011mKluci 8-10 letStřela Žebrák07:24
2.334Diviš Pavel2011mKluci 8-10 letStřela Žebrák07:27
3.333Diviš Jan2013mKluci 8-10 letStřela Žebrák08:27
4.330Lantora David2012mKluci 8-10 letPříbram10:10
5.332Maleček Adam2013mKluci 8-10 letŽižkovský tygři10:14
6.347Miška Jan2011mKluci 8-10 letPraha11:02
7.344Pechač Matěj2012mKluci 8-10 letNový Knín11:34
8.335Špaček Matyáš2013mKluci 8-10 letProstřední Lhota14:38
Dívky do 7 let
1.353Schusová Eliška2014žDívky do 7 letŘevnice09:01
2.337Alblova Tereza2016žDívky do 7 let09:50
3.336Šťástková Sofie2016žDívky do 7 letMokrsko11:39
4.338Lánská Kateřina2016žDívky do 7 letMokrsko15:08
Kluci do 7 let
1.358Navrátil Kryštof2014mKluci do 7 let02:00
2.346Miška Václav2016mKluci do 7 letPraha08:40
3.341Mašek Adam2017mKluci do 7 letProstřední Lhota17:33
Časovka dospělých
1.57Kupidlovský Daniel1976mMuži do 49 letStodůlky21:31
2.87Bonk Roman1993mMuži do 39 letMomentum škola pohybu21:32
3.47Fic Martin1974mMuži do 49 letTT Příbram22:25
4.95Dubják Petr1970mMuži do 59 letJiskra Zruč nad Sázavou22:55
5.60Jánošík Rudolf1971mMuži do 59 letVlašim22:58
6.61Dražan Michal1981mMuži do 49 letŽárovka Vranovice23:06
7.54Landauer Ervín1993mMuži do 39 letPříbram23:14
8.52Karas Stanislav1998mMuži do 39 letPříbram23:48
9.79Šibrava Stanislav1983mMuži do 39 letJiskra Zruč n. S.24:18
10.149Uldrych Dušan1978mMuži do 49 let25:00
11.101Maleček Martin1975mMuži do 49 letŽižkovský tygři25:02
12.36Mígl Vojtěch2003mMuži do 39 letTT Příbram25:08
13.130Karas Tomáš1967mMuži do 59 letTisová25:11
14.37Mígl Antonín2005mMuži do 39 letTriklub Příbram25:11
15.104Lantora Jiří1977mMuži do 49 letPříbram25:22
16.5Pejša Jan1975mMuži do 49 letsmí být prázdné25:43
17.77Švancar Filip2004mMuži do 39 letSTS Chvojkovice Brod B25:55
18.26Pavlišen Alexandr1969mMuži do 59 letDrtič Bezděkov26:07
19.73Michálek Martin1975mMuži do 49 letTriklub Příbram26:19
20.35Zikmund Jan1990mMuži do 39 letTriatlon Team Příbram26:21
21.9Častvaj Daniel1974mMuži do 49 letMnichovice26:57
22.115Neuman Jiří1974mMuži do 49 letKamenný přívoz27:05
23.15Turek Jiří1962mMuži do 59 letChaloupky27:10
24.76Adamcová Andrea1973žŽeny do 49 letBěžíme za Vlašim27:23
25.45Ficová Radka1973žŽeny do 49 letTT Příbram27:24
26.59Jánošík Dominik2009mMuži do 39 letAtletika Vlašim27:28
27.88Černý Matěj2005mMuži do 39 letSK Sporting Příbram27:29
28.78Vitásek Josef1958mMuži do 69 letBuková27:30
29.99Hergesell Jiří1971mMuži do 59 letVračkovice27:47
30.46Ficová Markéta2004žŽeny do 39 letTT Příbram27:57
31.62Flachs Michal1987mMuži do 39 letZličín27:57
32.69Brožík Valdemar1976mMuži do 49 letA bude hůř28:05
33.16Štrosová Aneta2004žŽeny do 39 letBonbon28:14
34.34Král Václav1983mMuži do 39 letRozběháme Česko-Plzeň28:18
35.21Šiman Eduard1965mMuži do 59 letZáběhlice28:24
36.80Anděl Jaroslav1973mMuži do 49 letChabeřice28:28
37.131Karasová Anna2005žŽeny do 39 letTisová28:35
38.107Sarnovský Ladislav1979mMuži do 49 letVK Blesk28:36
39.67Říha Karel1969mMuži do 59 letbbk28:39
40.14Stibalová Petra1976žŽeny do 49 letBroumy28:48
41.75Jiroušková Hana1972žŽeny do 49 letZnosim28:54
42.41Mrva Pavel1960mMuži do 69 letBBK - Postupice28:58
43.98Hergesell Jiří1994mMuži do 39 letVračkovice28:58
44.55Vacek Vratislav1976mMuži do 49 letDlouhá Lhota29:00
45.105Jiřičná Dana1969žŽeny do 59 letBonbon Praha29:13
46.58Tůma Jiří1963mMuži do 59 letVlašim29:21
47.108Hypr Hynek1970mMuži do 59 letTJ Prostřední Lhota29:40
48.106Jiřičný Martin1969mMuži do 59 letBonbon Praha29:55
49.28Mayer Jan1954mMuži do 69 letAtletika Benešov30:07
50.24Butzke Petr1959mMuži do 69 letFit klub Padák Příbram30:10
51.40Behenský Jan1991mMuži do 39 letRozběháme Česko-Plzeň30:23
52.66Šibravová Lenka1982žŽeny do 39 let30:43
53.20Matějovský Pavel1965mMuži do 59 letAvc mk Kladno30:47
54.53Landauerová Radka1992žŽeny do 39 letPříbram30:55
55.94Treglerova Alice1971žŽeny do 59 letSabzo31:07
56.91Boháčová Tereza2004žŽeny do 39 letTriatlon Team Příbram31:29
57.43Jarkuliš Radek1977mMuži do 49 letProstřední Lhota31:30
58.3Doležal Jaromír1957mMuži do 69 letSABZO Praha31:35
59.39Ryvola Vojtěch1999mMuži do 39 letRadotín31:38
60.68Říhová Radka1972žŽeny do 49 letSoběhrdy31:43
61.81Šťástka Jiří1958mMuži do 69 let31:44
62.50Novák Pavel1953mMuži do 69 letSABZO31:44
63.4Tausinger Igor1949mMuži nad 70 letCrotalus31:48
64.42Kožíšek Josef1990mMuži do 39 letProstřední Lhota31:48
65.31Halaj Alexandr1995mMuži do 39 letProstřední Lhota31:57
66.38Stingl Milan1978mMuži do 49 letProstřední Lhota32:00
67.70Picková Jana1972žŽeny do 49 letBBK32:06
68.19Pouček Josef1996mMuži do 39 letLibčice32:10
69.83Němec Miloš1959mMuži do 69 letBONBON32:34
70.1Cinka Ivan1957mMuži do 69 letAtketika Benešov32:41
71.65Sehnal Adrien1953mMuži do 69 letSC Radotín32:43
72.7Svoboda Jan1943mMuži nad 70 letPivovar Zlosin32:54
73.93Wachsmann Štepán1977mMuži do 49 let33:08
74.148Krotký Tomáš1975mMuži do 49 let33:37
75.44Parez Jan2004mMuži do 39 letTT Příbram33:37
76.103Kyselý Petr1964mMuži do 59 letTJ Zduchovice33:39
77.92Slamiak Stanislav1962mMuži do 59 letBonbon33:48
78.32Hálová Petra1985žŽeny do 39 letBBK34:08
79.110Likusová Dagmar1970žŽeny do 59 letAdrien Elixir Elite Team34:15
80.85Petrányi Radoslav1986mMuži do 39 letZa dobrú kondíciu34:24
81.63Kot František1990mMuži do 39 let34:38
82.56Čechura Jaroslav1955mMuži do 69 letRozběháme Hořovicko34:46
83.48Flieglová Alena1962žŽeny do 59 letSABZO34:50
84.71Aubrecht Petr1972mMuži do 49 letBonbon34:51
85.25Linková Hana1972žŽeny do 49 letSK Merlot35:10
86.23Hartmanová Stanislava1958žŽeny nad 60 letVorvani Příbram35:21
87.64Hábltová Alena1983žŽeny do 39 letBonbon35:34
88.113Říhová Karolína2001žŽeny do 39 letSoběhrdy35:58
89.100Malečková Jitka1981žŽeny do 49 letŽižkovský tygři36:20
90.17Štrosová Alice1970žŽeny do 59 letBonbon36:24
91.13Nový Břetislav1947mMuži nad 70 letSABZO Praha36:32
92.22Butzková Ludmila1961žŽeny nad 60 letFit klub Padák Příbram36:33
93.10Svobodová Dana1952žŽeny nad 60 letPivovar Zlosin36:34
94.129Pejša Matěj2009mMuži do 39 letSedlčany37:01
95.109Košťálová Eva1982žŽeny do 39 letHradec Králové37:23
96.132Leitnerová Tereza1998žŽeny do 39 letPříbram37:37
97.112Horáková Dagmar1973žŽeny do 49 let37:48
98.27Hnízdilová Eva1974žŽeny do 49 letBBK38:19
99.86Bařtipánová Ivana1974žŽeny do 49 letBonbon38:59
100.74Růžička Josef1948mMuži nad 70 letBuková - Pravonín39:43
101.18Štros Ota1965mMuži do 59 letBonbon40:10
102.102Maskova Alena1982žŽeny do 39 let41:12
103.6Špačková Bára1983žŽeny do 39 letProstřední Lhota41:32
104.84Leitner Josef1969mMuži do 59 letPříbram41:49
105.49Čech Jaroslav1941mMuži nad 70 letLiga 100 Praha43:18
106.12Bartošová Milada1953žŽeny nad 60 letVorvani / Příbram45:42
107.72Kocian Luděk1942mMuži nad 70 let46:30
108.89Malendová Pavla1975žŽeny do 49 letDublovice47:01
109.8Ge Evžen1954mMuži do 69 letMaratonské vrány47:38
110.90Kuthanová Pavla1994žŽeny do 39 letDublovice49:22
111.111Míšek Jan1960mMuži do 69 letBonbon58:16
112.2Požgayová Jana1955žŽeny nad 60 letBonbon Praha59:34
m.s.420Hostička Jan1979mMuži do 49 letPříbram22:01
Počet závodníků: 171
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, kategorie, děti

Hojná účast na Veselém vrchu

Ani se tomu nechce věřit, ale my jsme si zazávodili. S aprílovým počasím, kopcovitou tratí a oficiální časomírou. Organizátoři na Veselém vrchu odvedli skvělou práci. Trať bezvadně značená, závod pro děti, závod pro dospěláky. Objednávka na kvalitu počasí taky na poslední chvíli celkem vyšla. Byl to prostě ZÁVOD, po dlouhé zimě a řadě zrušených podniků konečně skoro normálně. Svítá na lepší sezónu…

Petr Butzke

Výsledky: Celkové, kategorie, děti
Fotky: fb, od Jardy Macáka, od Jiřího Filgase

Vítěz závodu Daniel Kupidlovský ze Stodůlek