Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Brdský kros

8.5.2021 11:00

Pořadatel: Svět běhu
Místo: Řevnice, Lesní divadlo
Podmínky: slunečno, 16 stupňů Celsia, trať mokrá, bezvětří
Web závodu: https://krosovypohar.cz/brdsky-kros/
234 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, Kategorie

Result Lists|Result List AG
Brdský kros - 08.05.2021
Výsledková listina dle kategorií
PořadíČísloJménoRNKlubČas
Krátká trasa
Gazely
1.220Luňáčková Michaela1984ž59:08
2.41Skrbková Lenka1982žTJ Sokol Železný Brod1:02:34
3.195Kučerová Iveta1985žVlajem za psem1:06:42
4.131Lukášová Pavla1990ž1:08:20
5.59Dostálová Alžběta1999ž1:14:53
6.145Hybská Tereza1996ž1:16:02
7.12Sojáková Michaela1991ž1:18:29
8.15Matějková Tereza1985ž1:20:22
9.117Kšánová Štěpánka1994ž1:23:57
10.237Valentová Lenka1982žPraha Kbely1:24:51
11.35Rezková Blanka1991ž1:25:10
12.192Mrázková Lucie1999ž1:25:13
13.66Černá Anežka1999ž1:25:26
14.164Zdvihalová Dita1987žŠA AVU1:27:43
15.64Tušlová Jana1989ž1:29:58
16.250Pernová Monika1985žLíšnice1:31:12
17.23Rálková Lucie1984ž1:31:25
18.67Šafaříková Kateřina1998ž1:36:36
19.209Kubíková Zuzana1984žEyjafjallajökull1:39:55
20.232Simonová Tereza1994ž2:00:39
21.144Holubovská Veronika1982ž2:01:33
Masters ženy
1.53Chvátalová Markéta1975ž1:11:16
2.37Pernicová Markéta1972žTj Gumárny Zubří1:14:28
3.168Mrázková Michaela1981ž1:15:51
4.174Poppelová Martina1972ž1:16:12
5.207Rivera Eva1973ž1:16:33
6.241Le Poidevin Michaela1980žHlásná Třebáň1:17:57
7.87Bartošová Lenka1978ž1:20:03
8.116Riegerová Hana1979ž1:20:46
9.251Kubátová Petra1978žLíšnice1:20:52
10.127Arky Veronika1973žProstě běž!1:28:05
11.159Kučerová Pavla1972ž1:28:34
12.124Vítová Helena1978žProstě běž!1:39:55
13.132Ščobiková Monika1978ž1:41:20
Legendy ženy
1.119Skalická Vlasta1951ž1:42:05
Vlci
1.194Jirků Zbyněk1989m52:01
2.143Králík Petr1985m52:02
3.148Karel Štěpán1990mZ.L.O.54:44
4.45Gantner Filip1989m1:00:24
5.146Boďa Rastislav1996m-1:03:55
6.7Zvěřina Radek1982m1:04:58
7.170Ryba Michal1988m1:06:42
8.226Rolinc Lukáš1984m1:09:00
9.32Hlava Ondřej2002m1:10:49
10.103Myslivec Michal1986m1:11:03
11.137Cajthaml Filip1986m1:12:41
12.110Šinágl Dominik1997mVrchaři1:12:49
13.71Šinágl David1991mVrchaři1:12:50
14.175Kadlec Petr1996m1:13:34
15.78Jireček Petr1988mJanov1:14:31
16.85Šticha Lubomír1987m1:16:19
17.244Balada Michal1990mRaidlight Team CZ1:16:23
18.86Hrabě Kašpar1988m1:16:30
19.94Košulič Tomáš1983m1:17:18
20.82Konvalinka Lukáš1988m1:20:21
21.99Barkley Blake1990mHasRunners1:22:57
22.100Pollastrini Greg1994mHasRunners1:23:28
23.129Novella Tomas1991m1:24:16
24.123Prokop Tomas1986mLoudal1:26:42
25.136Lukes Filip1986m1:29:08
26.231Jančo Ján1986m1:35:18
Masters muži
1.198Dočkálek Libor1973mNordic Team54:59
2.197Homola Petr1978mSokol Jílové u Prahy56:21
3.36Kadlec Jiří1981m58:40
4.158Synek Jiří1974mRohozec Amulet Team58:55
5.42Bohatý Martin1976m1:08:23
6.31Vondrák Pavel1977m1:09:07
7.50Chvátal Daniel1975m1:12:16
8.212Duda Milan1979m1:14:30
9.97Kučera Vojtěch1979m1:15:37
10.109SLÁMA HONZA1975mSokolíci Praha venkov1:19:16
11.193Görgl Jan1976mSluvenec1:20:16
12.24Ředina Martin1981m1:20:55
13.149Bělohoubek Milan1973m1:21:03
14.182Závadský David1973m1:22:41
15.101Byars Nick1972mHasRunners1:23:29
16.84Sládek Jaroslav1972m1:27:32
17.128Vít Miroslav1974mProstě běž!1:27:53
18.208Kubík Jan1981mEyjafjallajökull1:39:54
Veteráni
1.243Schutz Petr1962mRaidlight Team CZ1:05:15
2.252Hausman Martin1962mMělník1:10:07
3.204Vašíček Martin1968m1:16:34
4.38Pernica Pavel1965mTj Gumárny Už1:17:10
5.102Bohuš Michal1966mRozběháme Pardubice1:25:02
6.217Rýdl Vladimír1968m1:26:11
7.139Čellár Pavel1967m1:40:24
Legendy muži
1.106Jakubička Tomáš1958mTJ SOKOL Železný Brod1:10:34
Dlouhá trasa
Gazely
1.157Krejzlová Markéta1998žTiger Team1:28:26
2.3Banýrová Jaroslava1987ž1:28:51
3.188Horčicová Zdenka1991ž1:36:07
4.199Povalová Eva1984ž1:36:29
5.255Gladišová Michaela1990žSvět Běhu1:37:48
6.216Labuzová Barbora1989ž1:38:43
7.162Maurova Petra1982ž1:52:29
8.142Břížďalová Daniela1997ž1:52:31
9.224Horáková Stanislava1984ž2:03:44
Masters ženy
1.5Skalinová Kamila1974ž1:31:43
2.115Lukášová Kateřina1977žToBi Team1:34:31
3.120Voždová Alena1977ž1:36:23
4.107Jírová Kateřina1981žSrnky v běhu1:37:04
5.90Titmanová Michaela1979ž1:37:32
6.235Dyntarova Pavlina1975ž1:43:46
7.183Závadská Eva1975ž1:44:01
8.113Drahozalová Iva1981ž1:46:49
9.238Pokorná Natálie1981žŠtěchovice1:46:51
10.112Drahozal Martin1974ž1:47:00
11.121Foučková Hana1979ž1:47:03
12.55Janů Dana1975žŠtěchovice1:50:18
13.81Čajková Taťána1977ž2:12:57
Veteránky
1.223Naxerová Jana1966žUSK CS Plzeň1:40:35
2.180Vidovičová Helena1971žMK Tlapky v tahu2:02:34
3.39Andělová Monika1970žOLYMPIA SPARTAN Training2:11:01
Vlci
1.74Vokrouhlík Michal1983m1:05:51
2.2Jakoubek Matěj1982mSilvini Madshus team1:05:51
3.196Pávek Martin1987mČZU Praha - Rolníci1:07:06
4.179Koudelka Filip1991mKoustyle1:08:21
5.44Andrle Jakub1982m1:09:57
6.60Chaloupka Zdeněk1988m1:10:05
7.89Sládek Jakub1993mČernošice1:12:38
8.163Šváb Jan1988m1:13:21
9.88Pazdera Lukáš1986mUNIQUE TRI TEAM1:13:29
10.166Landauer Ervín1993m1:13:42
11.165Zdvihal Tomáš1986mLipnoman1:13:43
12.19Pištora Matouš1994m1:14:25
13.133Kalina Zdeněk1984mSPORTICUS team1:14:27
14.230Klíma Martin1982mElmtrade Racing team1:15:13
15.61Brchel Jan1983m1:15:45
16.80Faltus Jan1993mHorní Heřmanice1:16:37
17.140Suk Petr1996m1:17:11
18.186Brabec Tomáš1982m1:17:14
19.96Hřebíček Jaroslav1983m1:17:39
20.68Otčenášek Vít1987mTra1:17:58
21.181Mařík Vojtěch1997m1:18:29
22.173Sticzay Teodor2002mČernošice1:19:58
23.172Vrabec Jan1987m1:22:16
24.34Píšek Pavel1988m1:22:23
25.177Pour Tomáš1999mDvojka Gang1:23:03
26.93Jirásek Tomáš1983mRunning Stones1:23:21
27.83Venhuda Honza1983mKounice1:23:53
28.29Kotek Jiří1986m1:24:20
29.6Färber Jan1986m1:25:05
30.167Zikmund Jan1990mTT Příbram1:26:45
31.69Jilg Petr1986mCAMINO1:28:15
32.219Staš Ján1992mTiger Team1:28:29
33.176Uvíra Matyáš1999mDvojka Gang1:30:07
34.14Polívka Jan1988m1:31:10
35.211Stulir Pavel1987mPS management1:31:54
36.114Čičala Michal1987m1:35:04
37.40Hezoučký Ladislav1984mPeace and love1:36:22
38.4Černý Jindra1982m1:42:56
39.126Maroušek Jan1992m1:43:39
40.13Moravec Ladislav1992m1:43:41
41.95Moravev Karel1983mRunning Stones1:55:01
42.48Bureš Ondřej1995m2:00:40
43.65Ondracek Adam1989m2:05:58
Masters muži
1.190Kudrna Zbyněk1980mEnduraining1:05:16
2.169Gazda Vítězslav1977mBenešovský běžecký klub a trenovanibehu.cz1:11:05
3.189Pilský Tomáš1980mSK Záhořany1:12:19
4.184Kudrna David1977m1:12:48
5.62Mach Štěpán1980mIMBARRANA1:15:35
6.76Sedláček Jaroslav1979mHostivařský lesopark1:15:56
7.22Němec Jan1973mKolín1:16:06
8.91Szonda Istvan1979mTJ Sokol Praha Liben1:16:39
9.153Teplý Ondřej1978mCafé racers1:17:09
10.225Skala Roman1973mCK Bicisport1:18:35
11.77Mašat Petr1974m1:18:56
12.206Marek Martin1981mAmazonsGym/OTC1:19:07
13.156Vopička Josef1979mPříbramští dálkoplazi1:19:50
14.187Mitterwald Martin1972mLety1:20:33
15.236Gladiš David1974mSvět Běhů1:21:08
16.47Pazourek Jan1973mGalvína klub Bechyně1:22:12
17.227Otáhal Jakub1977mT.J. Sokol Šestajovice1:25:00
18.249Večerek Mejziz Dušan1974mMníšek p. 31:25:35
19.233De Kroon Adriaan1980mKarlin VR1:26:16
20.17Vajskebr Michal1975mSK Podbaba1:27:25
21.73Jůzek Pavel1974mMníšek pod Brdy1:27:27
22.20Nykl Erik1975m1:29:25
23.11Tůma Josef1979mPostupice1:31:54
24.135Říha Jiří1980m1:34:52
25.111Lacina Martin1975mOddíl OB Kotlářka1:34:58
26.134Dostál Ivo1977mTRIsáci1:35:17
27.210Dvorak Ivan1976mSportovci z Podbaby1:36:06
28.70Kubik Jiri1977mEyjafjallajökull1:39:44
29.178Přikryl Tomáš1977mSK Svárov1:40:10
30.9Asník Tomáš1981mLedeč nad Sázavou1:40:22
31.141Šnajperk Viktor1977mshimpi_cz1:41:02
32.229Šišolák Matej1975mSaBaT Praha1:41:36
33.213Pánek Michael1975mKarlín VR1:44:26
34.16Dvořák Petr1981m1:47:29
35.147Trnka Jiří1976m1:48:16
36.72Lysenko Vladimír1972mSBTS Praha-Holešovice1:57:02
37.214Lelovski Petr1981m1:59:33
Veteráni
1.122Svoboda Jiří1966mTeam CykloTrener1:17:03
2.239Kahoun Filip1968mVagusska classic1:20:24
3.218Nohejl Tomáš1967mSK DNF/Salming1:21:50
4.63Hladík Josef1970mKlánovice1:22:49
5.155Číp Roman1970mBe-fit Příbram1:24:44
6.108Morávek Aleš1970mSrnky v běhu1:31:38
7.191Blažek Vladimír1968mŘíčany1:37:32
8.28Červenka Milan1967m1:42:40
9.234Dyntar Milan1971m1:43:45
10.27Sticzay Peter1962m1:48:05
11.200Bóna Marek1970m2:17:22
Legendy muži
1.26Janáček Jiří1961m1:42:25
2.98Švec Jiří1958mBěhej Poděbrady2:02:31
Hobby trasa
Gazely
1.79Poncová Lea1982žNo Name35:27
2.18Buzková Tereza1997žKunžak37:23
3.161Čákorová Jana2003ž38:49
4.228Landauerová Radka1992žPříbram40:29
5.152Janoušová Aneta1987ž42:41
6.205Hanáková Petra1994ž44:02
7.201Jarešová Dana1987ž51:00
8.54Mašková Tereza1992žProstě běž!1:02:35
Masters ženy
1.75Ochetzova Eliška1980žLF140:01
2.154Oudová Sandra1976žPříbram41:43
3.202Strížová Jitka1976ž50:08
4.247Němcová Lucia1981žJesenice52:56
5.138Černá Michaela1978žski&run Čakovice1:00:43
6.215Lelovská Monika1978ž1:03:43
Surikaty dívky
1.248Němcová Klára2012žJesenice52:49
Dorostenci I dívky
1.221Mašatová Anna2006ž47:35
2.254Čeláková Jolana2007žPraha 91:00:42
Dorostenci II dívky
1.240Kahounová Viktorie2005žSK Sporting Příbram37:53
2.245Oudová Theodora2004žPříbram44:02
Vlci
1.222Tůma Jiří1990m39:57
2.151Haintz Ervín2002mPříbram40:24
Gepardi kluci
1.104Skrbek Matouš2010mTJ SOKOL Železný Brod33:25
2.253Vít Filip2011mProstě běž!38:45
3.256Lelouski Tomáš2011m1:03:44
Chrti kluci
1.150Vožda Dominik2008m38:19
Dorostenci I kluci
1.246Ouda Kryštof2007mPříbram42:57
Dorostenci II kluci
1.257Železný Vojtěch2004mAtletika Jižní Město26:38
2.242Rolinc Kryštof2005mPraha46:51
Počet závodníků: 233
www.4timing.cz

Závody:

Dlouhá trasa cca 15km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 190 Zbyněk KudrnaMasters mužiEnduraining01:05:15.00+00:00:00.00
2. 74 Michal VokrouhlíkVlci01:05:50.00+00:00:35.00
3. 2 Matěj JakoubekVlciSilvini Madshus team01:05:50.00+00:00:35.00
4. 196 Martin PávekVlciČZU Praha - Rolníci01:07:05.00+00:01:50.00
5. 179 Filip KoudelkaVlciKoustyle01:08:20.00+00:03:05.00
6. 44 Jakub AndrleVlci01:09:56.00+00:04:41.00
7. 60 Zdeněk ChaloupkaVlci01:10:04.00+00:04:49.00
8. 169 Vítězslav GazdaMasters mužiBenešovský běžecký klub a trenovanibehu.cz01:11:04.00+00:05:49.00
9. 189 Tomáš PilskýMasters mužiSK Záhořany01:12:18.00+00:07:03.00
10. 89 Jakub SládekVlciČernošice01:12:37.00+00:07:22.00
11. 184 David KudrnaMasters muži01:12:47.00+00:07:32.00
12. 163 Jan ŠvábVlci01:13:20.00+00:08:05.00
13. 88 Lukáš PazderaVlciUNIQUE TRI TEAM01:13:28.00+00:08:13.00
14. 166 Ervín LandauerVlci01:13:41.00+00:08:26.00
15. 165 Tomáš ZdvihalVlciLipnoman01:13:42.00+00:08:27.00
16. 19 Matouš PištoraVlci01:14:24.00+00:09:09.00
17. 133 Zdeněk KalinaVlciSPORTICUS team01:14:26.00+00:09:11.00
18. 230 Martin KlímaVlciElmtrade Racing team01:15:12.00+00:09:57.00
19. 62 Štěpán MachMasters mužiIMBARRANA01:15:34.00+00:10:19.00
20. 61 Jan BrchelVlci01:15:44.00+00:10:29.00
21. 76 Jaroslav SedláčekMasters mužiHostivařský lesopark01:15:55.00+00:10:40.00
22. 22 Jan NěmecMasters mužiKolín01:16:05.00+00:10:50.00
23. 80 Jan FaltusVlciHorní Heřmanice01:16:36.00+00:11:21.00
24. 91 Istvan SzondaMasters mužiTJ Sokol Praha Liben01:16:38.00+00:11:23.00
25. 122 Jiří SvobodaVeterániTeam CykloTrener01:17:02.00+00:11:47.00
26. 153 Ondřej TeplýMasters mužiCafé racers01:17:08.00+00:11:53.00
27. 140 Petr SukVlci01:17:10.00+00:11:55.00
28. 186 Tomáš BrabecVlci01:17:13.00+00:11:58.00
29. 96 Jaroslav HřebíčekVlci01:17:38.00+00:12:23.00
30. 68 Vít OtčenášekVlciTra01:17:57.00+00:12:42.00
31. 181 Vojtěch MaříkVlci01:18:28.00+00:13:13.00
32. 225 Roman SkalaMasters mužiCK Bicisport01:18:34.00+00:13:19.00
33. 77 Petr MašatMasters muži01:18:55.00+00:13:40.00
34. 206 Martin MarekMasters mužiAmazonsGym/OTC01:19:06.00+00:13:51.00
35. 156 Josef VopičkaMasters mužiPříbramští dálkoplazi01:19:49.00+00:14:34.00
36. 173 Teodor SticzayVlciČernošice01:19:57.00+00:14:42.00
37. 239 Filip KahounVeterániVagusska classic01:20:23.00+00:15:08.00
38. 187 Martin MitterwaldMasters mužiLety01:20:32.00+00:15:17.00
39. 236 David GladišMasters mužiSvět Běhů01:21:07.00+00:15:52.00
40. 218 Tomáš NohejlVeterániSK DNF/Salming01:21:49.00+00:16:34.00
41. 47 Jan PazourekMasters mužiGalvína klub Bechyně01:22:11.00+00:16:56.00
42. 172 Jan VrabecVlci01:22:15.00+00:17:00.00
43. 34 Pavel PíšekVlci01:22:22.00+00:17:07.00
44. 63 Josef HladíkVeterániKlánovice01:22:48.00+00:17:33.00
45. 177 Tomáš PourVlciDvojka Gang01:23:02.00+00:17:47.00
46. 93 Tomáš JirásekVlciRunning Stones01:23:20.00+00:18:05.00
47. 83 Honza VenhudaVlciKounice01:23:52.00+00:18:37.00
48. 29 Jiří KotekVlci01:24:19.00+00:19:04.00
49. 155 Roman ČípVeterániBe-fit Příbram01:24:43.00+00:19:28.00
50. 227 Jakub OtáhalMasters mužiT.J. Sokol Šestajovice01:24:59.00+00:19:44.00
51. 6 Jan FärberVlci01:25:04.00+00:19:49.00
52. 249 Dušan Večerek MejzizMasters mužiMníšek p. 301:25:34.00+00:20:19.00
53. 233 Adriaan De KroonMasters mužiKarlin VR01:26:15.00+00:21:00.00
54. 167 Jan ZikmundVlciTT Příbram01:26:44.00+00:21:29.00
55. 17 Michal VajskebrMasters mužiSK Podbaba01:27:24.00+00:22:09.00
56. 73 Pavel JůzekMasters mužiMníšek pod Brdy01:27:26.00+00:22:11.00
57. 69 Petr JilgVlciCAMINO01:28:14.00+00:22:59.00
58. 157 Markéta KrejzlováGazelyTiger Team01:28:25.00+00:23:10.00
59. 219 Ján StašVlciTiger Team01:28:28.00+00:23:13.00
60. 3 Jaroslava BanýrováGazely01:28:50.00+00:23:35.00
61. 20 Erik NyklMasters muži01:29:24.00+00:24:09.00
62. 176 Matyáš UvíraVlciDvojka Gang01:30:06.00+00:24:51.00
63. 14 Jan PolívkaVlci01:31:09.00+00:25:54.00
64. 108 Aleš MorávekVeterániSrnky v běhu01:31:37.00+00:26:22.00
65. 5 Kamila SkalinováMasters ženy01:31:42.00+00:26:27.00
66. 11 Josef TůmaMasters mužiPostupice01:31:53.00+00:26:38.00
67. 211 Pavel StulirVlciPS management01:31:53.00+00:26:38.00
68. 115 Kateřina LukášováMasters ženyToBi Team01:34:30.00+00:29:15.00
69. 135 Jiří ŘíhaMasters muži01:34:51.00+00:29:36.00
70. 111 Martin LacinaMasters mužiOddíl OB Kotlářka01:34:57.00+00:29:42.00
71. 114 Michal ČičalaVlci01:35:03.00+00:29:48.00
72. 134 Ivo DostálMasters mužiTRIsáci01:35:16.00+00:30:01.00
73. 210 Ivan DvorakMasters mužiSportovci z Podbaby01:36:05.00+00:30:50.00
74. 188 Zdenka HorčicováGazely01:36:06.00+00:30:51.00
75. 40 Ladislav HezoučkýVlciPeace and love01:36:21.00+00:31:06.00
76. 120 Alena VoždováMasters ženy01:36:22.00+00:31:07.00
77. 199 Eva PovalováGazely01:36:28.00+00:31:13.00
78. 107 Kateřina JírováMasters ženySrnky v běhu01:37:03.00+00:31:48.00
79. 191 Vladimír BlažekVeterániŘíčany01:37:31.00+00:32:16.00
80. 90 Michaela TitmanováMasters ženy01:37:31.00+00:32:16.00
81. 255 Michaela GladišováGazelySvět Běhu01:37:47.00+00:32:32.00
82. 216 Barbora LabuzováGazely01:38:42.00+00:33:27.00
83. 70 Jiri KubikMasters mužiEyjafjallajökull01:39:43.00+00:34:28.00
84. 178 Tomáš PřikrylMasters mužiSK Svárov01:40:09.00+00:34:54.00
85. 9 Tomáš AsníkMasters mužiLedeč nad Sázavou01:40:21.00+00:35:06.00
86. 223 Jana NaxerováVeteránkyUSK CS Plzeň01:40:34.00+00:35:19.00
87. 141 Viktor ŠnajperkMasters mužishimpi_cz01:41:01.00+00:35:46.00
88. 229 Matej ŠišolákMasters mužiSaBaT Praha01:41:35.00+00:36:20.00
89. 26 Jiří JanáčekLegendy muži01:42:24.00+00:37:09.00
90. 28 Milan ČervenkaVeteráni01:42:39.00+00:37:24.00
91. 4 Jindra ČernýVlci01:42:55.00+00:37:40.00
92. 126 Jan MaroušekVlci01:43:38.00+00:38:23.00
93. 13 Ladislav MoravecVlci01:43:40.00+00:38:25.00
94. 234 Milan DyntarVeteráni01:43:44.00+00:38:29.00
95. 235 Pavlina DyntarovaMasters ženy01:43:45.00+00:38:30.00
96. 183 Eva ZávadskáMasters ženy01:44:00.00+00:38:45.00
97. 213 Michael PánekMasters mužiKarlín VR01:44:25.00+00:39:10.00
98. 113 Iva DrahozalováMasters ženy01:46:48.00+00:41:33.00
99. 238 Natálie PokornáMasters ženyŠtěchovice01:46:50.00+00:41:35.00
100. 112 Martin DrahozalMasters ženy01:46:59.00+00:41:44.00
101. 121 Hana FoučkováMasters ženy01:47:02.00+00:41:47.00
102. 16 Petr DvořákMasters muži01:47:28.00+00:42:13.00
103. 27 Peter SticzayVeteráni01:48:04.00+00:42:49.00
104. 147 Jiří TrnkaMasters muži01:48:15.00+00:43:00.00
105. 55 Dana JanůMasters ženyŠtěchovice01:50:17.00+00:45:02.00
106. 162 Petra MaurovaGazely01:52:28.00+00:47:13.00
107. 142 Daniela BřížďalováGazely01:52:30.00+00:47:15.00
108. 95 Karel MoravevVlciRunning Stones01:55:00.00+00:49:45.00
109. 72 Vladimír LysenkoMasters mužiSBTS Praha-Holešovice01:57:01.00+00:51:46.00
110. 214 Petr LelovskiMasters muži01:59:32.00+00:54:17.00
111. 48 Ondřej BurešVlci02:00:39.00+00:55:24.00
112. 98 Jiří ŠvecLegendy mužiBěhej Poděbrady02:02:30.00+00:57:15.00
113. 180 Helena VidovičováVeteránkyMK Tlapky v tahu02:02:33.00+00:57:18.00
114. 224 Stanislava HorákováGazely02:03:43.00+00:58:28.00
115. 65 Adam OndracekVlci02:05:57.00+01:00:42.00
116. 39 Monika AndělováVeteránkyOLYMPIA SPARTAN Training02:11:00.00+01:05:45.00
117. 81 Taťána ČajkováMasters ženy02:12:56.00+01:07:41.00
118. 200 Marek BónaVeteráni02:17:21.00+01:12:06.00

Další soubory k závodu:

online