Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Kros Sázava

19.6.2021 10:00

Pořadatel: Krosový pohár
Místo: Pikovice, u fotbalového hřiště u mostu přes Sázavu
Podmínky: slunečno, sucho, horko 29 stupňů Celsia
Web závodu: http://krosovypohar.cz/
222 závodníků,

Výsledky v pdf: kategorie, celkově



Výsledky

Výsledky textově

Result Lists|Finisher List
Kros Sázava - 19.06.2021
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubČas
Krátká trasa
1.68Králík Petr1985mVlciZ.L.O.43:15
2.65Erbs Dušan1979mMasters mužiAC Pardubice43:50
3.181Homola Petr1978mMasters mužiSokol Jílové u Prahy43:54
4.184Seiler Lukáš1990mVlci44:29
5.200Ďoubal Miroslav1974mMasters mužiKolovraty45:40
6.48Kadlec Jiří1981mMasters mužiRunning School45:57
7.81Karel Štěpán1990mVlciZ.L.O.46:04
8.186Luňáčková Michaela1984žGazely48:32
9.195Wohlmuth Otakar1994mVlciPikovice50:05
10.174Hanák Marek1991mVlci50:31
11.59Dirbák Tomáš1991mVlciAdidas runners50:39
12.14Zvěřina Radek1982mVlci52:01
13.21Trop Jakub1988mVlci52:44
14.124Skrbková Lenka1982žGazelyTJ Sokol Železný Brod53:28
15.57Kučák Tomáš1987mVlci53:56
16.41Havlíček Martin1978mMasters muži54:11
17.161Kučerová Iveta1985žGazelyTJ Sokol Unhošť54:42
18.218Klepáč Jiří1982mVlciHradištko55:48
19.16Vondrák Pavel1977mMasters muži56:59
20.121Hušek Radek1973mMasters mužiRun the World57:52
21.71Peřinka Petr1977mMasters mužiIdixet Runners57:57
22.50Tichý Michal1978mMasters muži58:03
23.70Hausman Martin1962mVeterániMělník58:08
24.112Ditrich Josef1983mVlciBzM58:10
25.103Chmelík Pavel1985mVlci59:09
26.125Jakubička Tomáš1958mLegendy mužiTJ Sokol Železný Brod59:19
27.104Hrček Tomáš1968mVeteráni59:24
28.202Frey Edvard1958mLegendy mužiTOM KČT Kralupy nad Vltavou59:54
29.211Naxerová Jana1966žVeteránkyUSK CS Plzeň1:00:15
30.122Weinertová Magdaléna1992žGazely1:00:23
31.164Novák Ivan1976mMasters mužiSokol Milovice1:00:58
32.126Kunz Martin1990mVlci1:01:07
33.58Pernica Pavel1965mVeterániTj Gumárny Zubří1:01:20
34.219Havlas David1990mVlciPřelouč1:01:35
35.118Poddaný Standa1981mMasters mužiForViktorie1:02:42
36.97Šromovský Vojtěch1986mVlci1:02:53
37.134Zeljak Martin1975mMasters muži1:02:56
38.54Riegerová Hana1979žMasters ženy1:03:28
39.130Stejskal Tomáš1992mVlciTJ Sokol Žižkov1:03:46
40.117Šolta Michal1995mVlciHradišťáci OCR1:04:04
41.170Švábová Zuzana1995žGazely1:05:11
42.160Čihák Zdeněk1985mVlciStarý Kolín1:06:43
43.172Blšťáková Hana1989žGazely1:06:53
44.173Guzy Ladislav1989mVlci1:06:53
45.98Šubotníková Ivana1981žMasters ženyOlympia Spartan Training Kutná Hora1:06:57
46.78Simmerlová Marie1976žMasters ženy1:07:15
47.77Patočková Lucie1986žGazely1:07:15
48.128Maleček Martin1992mVlciKamenný Most1:07:21
49.206Procházková Simona1975žMasters ženyČeské Budějovice1:08:05
50.56Mrázková Lucie1999žGazely1:08:29
51.69Pernicová Markéta1972žMasters ženyTj Gumárny Zubří1:08:42
52.147Tondlová Kateřina1991žGazely1:09:19
53.216Laššáková Veronika1992žGazely1:09:43
54.80Kaša Radek1982mVlci1:10:11
55.20Prymusová Sandra1986žGazely1:10:21
56.30Matějková Tereza1985žGazely1:10:51
57.157Pokorná Jana1972žMasters ženy1:11:23
58.92Střelbová Lenka1976žMasters ženy1:11:30
59.38Jedlička Patrik1976mMasters muži1:11:30
60.119Kralovanská Denisa1984žGazely1:12:23
61.75Tesaříková Jindřiška1968žVeteránkyOlympia Spartan Training KH1:13:14
62.139ŠÍMA JAKUB1987mVlciPikovice1:14:57
63.177Králík Aleš1957mLegendy muži1:15:11
64.188Skalická Vlasta1951žLegendy ženyTaH Praha1:15:57
65.55Strížová Jitka1976žMasters ženy1:16:09
66.91Dydovič Tomáš1976mMasters muži1:17:23
67.72Jarešová Dana1987žGazely1:18:27
68.44Rálková Lucie1984žGazely1:18:55
69.120Kopačinský Vladimír1973mMasters muži1:18:55
70.199Havlíčková Vlasta1975žMasters ženyOlympia Spartan Training Kutná Hora1:21:26
71.197Šedivý Michal1968mVeterániShadouz team1:24:21
72.82Pečenka Josef1989mVlci1:24:44
73.101Langerová Jana1975žMasters ženy1:26:00
74.198Šedivý Vojtěch2005mDorostenci II kluciShadouz team1:26:38
75.169Maneika Hanna1986žGazelySAP Concur1:28:16
76.150Černá Jana1987žGazely1:28:55
77.217Weiss Michal1959mLegendy mužiÚstí nad Labem1:46:09
78.132Šoltová Kateřina1992žGazelyHradišťáci1:46:38
79.9Sticzay Peter1962mVeteráni1:47:12
80.22Kučerová Pavla1972žMasters ženy1:53:37
81.51Simonová Tereza1994žGazely2:14:07
DSQ183Jesper Kallehauge1966mVeteráni-41:35
DNF123Kraus Daniel1990mVlci
DNF194Martikovská Alena1995žGazelyHradištko
Dlouhá trasa
1.95Vokrouhlík Michal1983mVlci1:12:05
2.4Jakoubek Matěj1982mVlciSilvini Madshus team1:13:53
3.135Mach Štěpán1980mMasters mužiIMBARRANA1:17:17
4.19Fiala Stanislav1980mMasters muži1:17:44
5.88Dočkálek Libor1973mMasters mužiNordic Team1:19:17
6.43Němec Jan1973mMasters mužiKolín1:19:52
7.163Kotrba Štěpán1976mMasters mužiJasmín Kutná Hora1:20:53
8.113Šeiner Kamil1983mVlciILL1:21:58
9.215Bušo Bohumír1991mVlci1:22:50
10.166Šváb Jan1988mVlci1:23:51
11.168Pavlík David1980mMasters muži1:23:59
12.204Bufka Zdeněk1957mLegendy mužiAC Česká Lípa1:24:14
13.36Pištora Matouš1994mVlci1:24:30
14.167Hynkova Barbora1984žGazely1:24:42
15.141Šlechtová Ester1986žGazely1:24:47
16.67Brchel Jan1983mVlci1:26:30
17.110Opatrný Lukáš1981mMasters muži1:26:43
18.189Struška Zdeněk1992mVlci1:27:38
19.153Růžička Jan1978mMasters muži1:27:56
20.149Marek Martin1981mMasters mužiAmazons Gym/OTC1:27:57
21.178Smolík Jan1991mVlci1:28:24
22.138Lyžbicki Ivo1975mMasters muži1:28:32
23.158Lavický Petr1967mVeteráni1:30:33
24.100Hampejsová Martina1972žMasters ženyŠNECI na MAX1:31:24
25.99Kovařík Jan1989mVlci1:31:54
26.49Mařík Vojtěch1997mVlci1:32:09
27.89Sedlák František1963mVeterániPivnice Bílý Beránek1:32:16
28.180Hrubý Richard1986mVlciFbc Spartak Žebrák1:32:40
29.85Melecha Jiří1969mVeterániMIKO KENNEL1:33:53
30.33Pařízek Jiří1966mVeteráni1:34:48
31.212Kadleček David1976mMasters muži1:36:49
32.105Kočovský Miroslav1971mVeteráni1:37:19
33.39Karabinoš Michal1986mVlci1:37:35
34.109Bubník Milan1979mMasters muži1:37:58
35.60Růžička Václav1974mMasters muži1:38:09
36.154Jelínek Michal1979mMasters muži1:38:47
37.162Martinec Oleg1970mVeteráni1:39:11
38.152Stárkova Alena1977žMasters ženySK Babice1:39:17
39.34Vajskebr Michal1975mMasters mužiSK Podbaba1:40:13
40.114Šolta Marcel1969mVeterániHradišťáci1:40:38
41.208Zapletal Petr1974mMasters mužiTJ Liga 100 Praha1:41:22
42.96Kundrum Jan1993mVlci1:41:53
43.37Nykl Erik1975mMasters muži1:42:01
44.74Zralý Jan1981mMasters muži1:42:06
45.24Kotek Jirka1986mVlci1:42:28
46.187Havlin Marcel1989mVlciMezoun1:43:12
47.61Hezoučký Ladislav1984mVlciPeace and love1:43:12
48.129Voždová Alena1977žMasters ženyLivecross1:44:02
49.207Rozsívalová Markéta1978žMasters ženyTJ Liga 100 Praha1:44:29
50.40Vaněček Jakub1986mVlci1:44:39
51.25Tůma Josef1979mMasters mužiPostupice1:45:08
52.111Hroneš Michael1974mMasters muži1:45:20
53.83Oulehla Michal1979mMasters muži1:45:46
54.116Sládek Jakub1993mVlci1:45:46
55.159Pasciak Marek1980mMasters muži1:46:09
56.143Myšková Karolina1975žMasters ženy1:46:16
57.209Matějka Tomáš1974mMasters mužiPyšely1:46:24
58.102Vašíček Martin1968mVeteráni1:47:04
59.182Lendakova Lucie1990žGazelyCrossFit HomeTown1:47:23
60.46Páralová Markéta1970žVeteránky1:47:44
61.131Přikryl Tomáš1977mMasters mužiSK Svárov1:49:07
62.201Veselý Milan1990mVlciMukařov1:49:20
63.210Matisko Peter1970mVeterániPyšelský kopeček1:49:48
64.193Molda Milan1989mVlci1:50:22
65.171Horčicová Zdenka1991žGazely1:50:37
66.137Moravec Antonín1970mVeterániRozběháme Pardubice1:50:49
67.221Mouyabi Holdy-Kurth1991mVlciSkafandr Pikovice1:52:22
68.213Gregor Jaroslav1951mLegendy mužiAC OM Praha1:53:09
69.5Banýrová Jaroslava1987žGazely1:54:28
70.185Srb Jindřich1985mVlci1:56:00
71.76Semela Pavel1974mMasters mužiFBK Holešovice1:56:08
72.93David Luboš1982mVlciSRTG Kolín1:56:26
73.87Kušnierik Pavel1987mVlci1:56:38
74.29Dvořák Petr1981mMasters muži1:57:07
75.8Černý Jindra1982mVlci1:57:45
76.90Lysenko Vladimír1972mMasters muži1:57:45
77.7Janáček Jiří1961mLegendy muži1:59:19
78.28Polívka Jan1988mVlci1:59:20
79.144Řehůřková Silvia1981žMasters ženy1:59:32
80.23Asník Tomáš1981mMasters mužiLedeč nad Sázavou2:01:27
81.203Václav Jaret1988mVlciNymburk2:02:54
82.66Beneš Petr1984mVlci2:02:58
83.63Tlustá Jitka1985žGazelyFufíci2:02:59
84.142Burešová Jana1984žGazely2:08:25
85.73Forejtová Kateřina1979žMasters ženy2:10:14
86.191Solarová Danuše1985mVlciCZexxx2:11:37
87.136Sládek Jaroslav1972mMasters muži2:13:17
88.52Švec Jiří1958mLegendy mužiBěhej Poděbrady2:13:19
89.115Klečková Libuše1973žMasters ženyHradišťáci2:20:46
90.151Lakomý Oldřich1989mVlci2:21:08
91.196Kopecký Tomáš1970mVeterániPikovice2:21:34
92.108Procházková Zuzana1986žGazely2:23:46
Tygřice: Dívky 2016 a mladší - 200m
1.380Černá Alexandra2016žTygřice01:03
Tygři: Kluci 2016 a mladší - 200m
1.373Zralý Mikuláš2016mTygřiPraha 400:57
2.367Šíma Jakub2016mTygřiHradištko Pikovice00:58
3.379Gladiš Dalibor Eli2017mTygřiSvět běhu01:37
4.378Gladiš Damian Riki2019mTygřiSvět běhu01:45
Tryskomyši: Dívky 2014 – 2015 400m
1.383Opatrná Andrea2014žTryskomyši dívkyPraha02:17
Tryskomyši: Kluci 2014 – 2015 400m
1.366Dobiáš Max2014mTryskomyši kluciPraha01:57
2.372Zralý Vilém2014mTryskomyši kluciPraha 402:02
3.364Čihák Zdeněk2015mTryskomyši kluciStarý Kolín02:25
Surikaty: Dívky 2012 – 2013 - 600m
1.370Milfait Eliška Anna2013žSurikaty dívkyDukla Praha02:17
2.377Kalinová Vendula2013žSurikaty dívkySporticus02:28
3.362Šafránková Bára2013žSurikaty dívkySKI & RUN ČAKOVICE02:31
4.365Čiháková Ema2013žSurikaty dívkyStarý Kolín03:13
Surikaty: Kluci 2012 – 2013 - 600m
1.374Erbs Samuel2013mSurikaty kluciSK Děti Severu02:26
2.385Kašák Jakub2012mSurikaty kluci02:40
3.376Přikryl Kristián2013mSurikaty kluciSK Svárov02:57
Gepardi: Dívky 2010 – 2011 - 800m
1.375Erbsová Sofie2011žGepardi dívkyTJ Sokol Říčany03:15
2.392Kozlíková Tereza2011žGepardi dívky04:10
3.384Kalinová Barbora2010žGepardi dívkySporticus04:27
Gepardi: Kluci 2010 – 2011 - 800m
1.368Skrbek Matouš2010mGepardi kluciTJ Sokol Železný Brod03:04
2.389Rinowski Adam2011mGepardi kluciASK Slavia Praha03:08
3.363Šafránek Matěj2011mGepardi kluciSKI & RUN ČAKOVICE03:14
4.391Pelák Šimon2010mGepardi kluciPraha Šakal Kbely03:16
5.361Šafránek Štěpán2011mGepardi kluciSKI & RUN ČAKOVICE03:17
Chrti: Dívky 2008 – 2009 - 1000m
1.386Kašáková Kateřina2009žChrti dívkyAtletika Jižní Město04:59
Chrti: Kluci 2008 – 2009 - 1000m
1.381Kozlík Filip2009mChrti kluciPraha04:51
2.369Skrbek Sebastian2008mChrti kluciTJ Sokol Železný Brod04:52
Dorostenci I 2006 – 2007
1.371Šulc Štěpán2007mDorostenci I kluciLBS Sport Team04:20
2.387Zitko Jan2007mDorostenci I kluciSK Jeseniova04:34
3.390Koutník Tomáš2006mDorostenci I kluciŠakal Kbely04:43
4.388Perrinová Amelia2007žDorostenci I dívkyASK Slavia Praha06:44
Hobby trasa
1.133Vožda Dominik2008mChrti kluciLivecross25:41
2.156Haintz Ervín2002mVlci26:42
3.145Poncová Lea1982žGazelyNo Name27:14
4.35Buzková Tereza1997žGazelyKunžak29:08
5.190Navrátil David1984mVlciAdrian Rhade30:01
6.155Oudová Sandra1976žMasters ženy30:48
7.214Oudová Theodora2004žDorostenci II dívkyPříbram31:24
8.107Rivera Pavel2009mChrti kluci34:58
9.106Rivera Eva1973žMasters ženy35:02
10.79Aubrechtová Dita1987žGazely37:19
11.53Kaminska Nina1978žMasters ženy37:54
12.205Němcová Martina1967žVeteránkyForViktorie38:40
13.84Oulehlová Jana1983žGazelyBěžíme pro útulky38:53
14.220Richtáriková Pavlína1992žGazelyPikovice40:35
15.176Blecha Vladislav1964mVeteráni43:53
16.222Petriláková Dominika1987žGazelyPraha45:23
Počet závodníků: 223
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: kategorie, celkově