Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Neratovice 10km

29.8.2021 09:00

Pořadatel: Spolek Jana Fryce
Místo: Neratovice
Podmínky:
Web závodu: http://www.nerabeh.cz/
148 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, 5km, kategorie

Neraběh 10km - 29.08.2021
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubCíl
Běh na 10km
1.112Vokrouhlík Michal1983M39Praha34:56
2.78Černý Jan1988M39Liberec35:03
3.148Kozlík Lukáš1989M39TJ Sokol Mělník35:11
4.119Kupidlovský Daniel1976M49Praha35:49
5.90Rada Jan1969M50+Štefko Running Team36:05
6.140Veber Josef1975M49LK Chodov36:17
7.129Sochor Petr1981M49Bechyně36:20
8.87Palír Vojtěch1991M39adidas Runners Prague37:18
9.1Hradečný Viktor1980M49Neratovice37:35
10.162Brynda Jaroslav1977M49Labe Tri Klub38:00
11.149Tall Pavel1969M50+Pivovar Moucha38:02
12.77Procházka Pavel1994M39TJ Sokol Mělník38:11
13.157Ričány Ján1979M4939:21
14.134Klicpera Petr1976M49Neratovice39:35
15.40Nekolová Simona1985Z39SportObchod.cz39:39
16.15Kůla Jan1988M39Neratovice39:43
17.108Mráz Tomáš2000M39VK Lysá39:47
18.48Kadeřábek Jan1975M49TJ Sokol Veltrusy39:57
19.120Fujtik Ondřej1988M39Mělník40:28
20.24Angelov Stojan1969M50+Rozběháme Neratovice40:33
21.153Stuchlý Pavel1990M39Sport Team Brozany40:49
22.138Drahorád Tomáš1993M39Neratovice40:56
23.59Drahorád Jan1983M39Neratovice40:56
24.66Tikovský Marcel1974M49Joskatel team41:01
25.110Jeništa Petr1978M49Kostelec nad Labem41:29
26.166Čechlovský Robert1975M49Rozběháme Neratovice42:01
27.128Bělík Lubomír1978M49Neratovice42:16
28.38Lánský Michal1982M39Příkrý43:19
29.111Stejskal Tomáš1992M39TJ Sokol Žižkov43:19
30.171Zaremba Jan1981M49Kbely43:20
31.72Šebestová Kateřina1989Z39Neratovice43:23
32.52Horák Petr1987M39Wolf Pack43:24
33.91Radová Barbora1967Z40+Štefko Running Team43:53
34.3Běloch Ondřej1985M39Neratovice43:59
35.178Kučera Václav1964M50+Praha-Salming44:25
36.106Tkadleček Jakub1987M39Liberec44:27
37.86Majercik Miroslav1989M39Kly44:45
38.75Krejzlová Markéta1998Z29Praha 444:51
39.165Vardan Martin1989M3945:00
40.161Vambera Tomáš1984M39SHM Neratovice45:45
41.39Novák Antonín1962M50+Remy team45:53
42.71Riečičiár Václav1964M50+Štětí46:00
43.47Laryšová Radka1978Z40+LiveCross46:09
44.133Chloupek Bronislav1976M49Italianbikes.cz46:43
45.7Andrš Petr1978M49Neratovice46:43
46.116Tockstein David1977M49Neratovice46:49
47.174Scholz Marek1987M39Mera46:57
48.114Lukavcová Ivana1987Z39Zlosyň46:57
49.156Přibyl Aleš1989M3947:11
50.80Pitonak Ivan1993M39Všetaty47:12
51.4Sloup Petr1989M39Obříství47:12
52.143Pajma Martin1978M49Neratovice47:22
53.130Mraček Jan1966M50+Run the World / Mělník47:22
54.172Nápravník Jan1997M3947:38
55.51Krejčí Robert1971M50+MP Neratovice47:38
56.145Albrecht Jan1990M39Mnichovo Hradiště47:47
57.168Smalková Karolína1989Z3947:51
58.142Hospes Vítezslav1984M39Neratovice47:56
59.62Bláha Petr1978M49Atletika Neratovice47:56
60.44Tržická Lenka1985Z39Rokytňany48:08
61.169Jeřábek Michal1977M49Úvaly48:15
62.26Zadrobílek Petr1984M39Dirxovi/Praha48:15
63.31Šmíd Jáchym2001M39Neratovice48:16
64.73Bišický Václav1988M39Mladá Boleslav48:28
65.122Pelikán Albert Luboš2000M39Mělník48:37
66.94Baloun Luboš1980M49Všetaty48:46
67.56Kulda Honza1979M49ŠNEČEK Z NERATOVIC48:48
68.141Vabroušek Pavel1972M49RTW48:49
69.125Voždová Alena1977Z40+Neratovice49:05
70.74Novotná Veronika1979Z40+Neratovice49:08
71.89Lamač Milan1985M39Neratovice49:17
72.65Hušek Radek1973M49Run The World49:23
73.85Zadrobílková Eliška1986Z39Dirxovi/Praha49:24
74.147Vaňous Marek1989M39Praha49:33
75.95Zapletal Petr1963M50+Zlaté Hory49:37
76.113Lorenc František1968M50+Olomouc Czech Republik49:42
77.37Doubek Martin1990M39Kly49:45
78.173Marhan Václav1994M3949:54
79.22Perger Martin1981M49Rozběháme Neratovice49:54
80.136Perger Martin2011M39Rozběháme Neratovice49:55
81.57Lím Zbyšek1980M49Mratín50:16
82.9Pakandl Radek1993M39Rozběháme Neratovice50:21
83.152Vožda Dominik2008M39LiveCross50:31
84.93Forejtková Iva1986Z39Neratovice50:41
85.50Šporcl Radek1967M50+Běžecký klub Spolana51:02
86.127Langerová Michaela1980Z40+Liběchov51:09
87.150Bělohoubejl Milan1973M49LiveCross51:22
88.35Dvořák Jiří1982M39Neratovice51:23
89.163Krejčová Karolína2003Z29Kostelec nad Labem51:24
90.175Lenochová Lenka1977Z40+Atletika Neratovice51:35
91.131Mašek Jakub1991M39Mělník51:38
92.176Čejka Martin1966M50+Neratovice51:49
93.105Vaňo Ladislav1974M49Dolní Beřkovice52:08
94.159Smála Ondřej1988M39Nera52:16
95.102Matouš Vladimír1976M49Neratovice52:16
96.32Kulíková Pavla1991Z39Rozběháme Neratovice52:17
97.67Koudelka František1971M50+Lhota52:42
98.97Nouzová Kristýna2003Z29Neratovice52:51
99.5Fogl Milan1966M50+TOM - KČT Kralupy nad Vltavou52:55
100.101Saifrt Ondřej1981M49Všetaty - Přívory53:01
101.126Trhoňová Martina2002Z29Neratovice53:25
102.135Šmíd Jan1970M50+Sport Club Odolena Voda53:37
103.155Vrbová Josefína2001Z29Neratovice54:31
104.23Podzimková Ivana1990Z39Neratovice54:35
105.82Daniel Jakub1989M39Praha54:39
106.146Benešová Klára1989Z39Rozběháme Neratovice55:41
107.160Novák Milan1987M3955:44
108.36Prokopec Vít1986M39Agoge56:29
109.118Lemfeld Tomáš1966M50+Praha 856:39
110.64Koprnický Jan1988M39Neratovice56:48
111.81Ryšavá Marcela1974Z40+Neratovice56:49
112.49Dvořák Jiří1983M39Unipetrol57:02
113.8Kočí Jana1988Z39Neratovice57:07
114.170Choc Marek2001M39Mělník57:14
115.10Němečková Eliška1990Z39Mnichovo Hradiště57:20
116.2Bělochová Jana1987Z39Neratovice57:20
117.83Noskeová Ivana1984Z39Tuhaň57:36
118.167Milko Lukáš1985M39Neratovice58:09
119.28Skálová Eva1974Z40+Karate Dragon Neratovice59:05
120.151Kučerová Pavla1972Z40+Nupaky59:07
121.92Vaňousová Veronika1987Z39Dolní Měcholupy59:07
122.19Simandlová Hedvika1993Z29Mladá Boleslav59:12
123.30Gondová Andrea1989Z39Všetaty59:32
124.121Gregorovicova Veronika1984Z39Mělník59:32
125.137Brzobohatý Miroslav1963M50+BK Spolana-Unipetrol59:38
126.61Svatošová Dita1979Z40+Neratovice1:00:01
127.55Soukupová Hana1959Z40+Rozběháme Neratovice1:00:20
128.33Kolář Vojtěch1989M39Neratovice1:01:09
129.79Fabián Petr1973M49Neratovice1:02:09
130.43Hurbanová Anna1974Z40+Rozběháme Neratovice1:02:09
131.158Habartová Marie1993Z29Neratovice1:02:51
132.144Štrojsová Petra1988Z39Mnichovo Hradiště1:04:10
133.104Giannisis Andreas1993M39Rafina1:04:15
134.103Niesnerová Anežka1994Z29Bruntál1:04:16
135.177Jonášová Viola1985Z39Neratovice1:04:54
136.107Gondek Martin1984M39Fk Neratovice1:04:54
137.21Horák Milan1972M49TJ Neratovice1:06:14
138.154Holubová Barbora2003Z29Libiš1:06:18
139.123Dragon Miroslav1987M39Bradlec1:07:41
140.124Polášková Eva1996Z29Bradlec1:07:42
141.53Mlejnek Petr1992M39Neratovice1:07:48
142.164Mareš Jakub1992M39Neratovice1:07:49
143.16Petričáková Štěpánka1999Z29Obříství1:08:33
144.46Baldová Lucie1989Z39Kosmonosy1:09:31
145.42Kulasová Petra1990Z39Mladá Boleslav1:13:58
146.139Pýchová Andrea1995Z29Lobkovice1:14:12
147.18Gulišová Leona1979Z40+Liga spravedlivých1:16:22
148.96Vojtová Barbora2003Z29Postřižín1:23:12
Počet závodníků: 148
Čas tisku: 29.08.2021 16:55:09

Závody:

Výsledky nenalezeny

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, 5km, kategorie