Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Lysolajský běh

10.6.2021 17:50

Pořadatel: Miloš Šimon
Místo: ZŠ Lysolaje
Podmínky: polojasno 23 stupňů, dusno, mírný vítr, suchá trať
Web závodu: http://sabzo.com/
145 závodníků,

Výsledky v pdf: výsledky dle kategorií

Result Lists|Finisher List
Lysolajský běh - 10.06.2021
Výsledková listina
Pořadí celk./kat.ČísloJménoRNKat.KlubČas
1. vlna - Muži nad 50 let
1./1.4Pavlišen Alexandr1969mMuži do 59 letDrtič Bezděkov24:55
2./1.22Vlček Bohumil1960mMuži do 69 letPraha 1325:03
3./2.12Vávra Radomír1963mMuži do 59 letKertým25:17
4./3.27Kuriš Radek1971mMuži do 59 letSabzo Praha25:20
5./4.23Rychecký Tomáš1966mMuži do 59 letHH Smíchov25:31
6./5.1Flaks Jan1962mMuži do 59 letPraha 925:43
7./6.28Havelka Milan1968mMuži do 59 letSABZO26:47
8./7.17Kodr Karel1970mMuži do 59 letŽUCH27:37
9./2.16ROUBÍK František1956mMuži do 69 letČerčany28:15
10./8.39Friedlaender Filip1967mMuži do 59 letPraha 228:59
11./9.2Hodek Tomáš1968mMuži do 59 letPraha 6 Podbaba29:20
12./3.26Doležal Jaromír1957mMuži do 69 letSABZO Praha29:22
13./10.44Štěpánek Petr1965mMuži do 59 letSpartak Praha 429:24
14./11.38Matyáš Petr1968mMuži do 59 letLysolaje29:52
15./4.25Novák Pavel1953mMuži do 69 letSABZO29:59
16./5.8Urban Josef1956mMuži do 69 letSABZO30:01
17./1.5Kutiš Jiří1950mMuži do 79 letKladno30:11
18./12.11Schovánek Milan1962mMuži do 59 letKrčský les B30:31
19./13.36Matras Martin1967mMuži do 59 letaberfotr team30:37
20./6.42Šnajberk Jiří1957mMuži do 69 letSabzo30:45
21./14.29Stařecký Tomáš1962mMuži do 59 letPražští zvoníci svatovítští31:03
22./15.48Zbytovský Jiří1962mMuži do 59 letBonbon31:22
23./16.35Slamiak Stanislav1962mMuži do 59 letBonbon/Sabzo31:53
24./17.37Sedláček Jaroslav1968mMuži do 59 letOK Roztoky32:33
25./2.18Svoboda Jan1943mMuži do 79 letPivovar Zlosin32:44
26./3.7Nový Břetislav1947mMuži do 79 letSABZO Praha32:54
27./7.15Rock Jan1954mMuži do 69 letSABZO34:22
28./18.41Vavro Roman1969mMuži do 59 letTraktor Humus35:14
29./4.19Chaloupka Vítezslav1943mMuži do 79 letBěžci z lesa35:43
30./5.24Ovčinikov Milan1950mMuži do 79 letSABZO36:58
31./6.6Pucholt Miroslav1951mMuži do 79 letSABZO / Praha37:35
32./8.43Dolejš Radomír1958mMuži do 69 letSABZO37:43
33./9.45Starý Stanislav1953mMuži do 69 letRoubíčkova Lhota38:28
34./10.3Rožánek Vladimír1958mMuži do 69 letSABZO Praha38:31
35./19.20Holan Martin1963mMuži do 59 letSABZO38:56
36./20.47Schierreich Radek1971mMuži do 59 letSokol Lysolaje39:06
37./21.33Štros Ota1965mMuži do 59 letBonbon39:45
38./1.30Janeček Jaroslav1940mMuži nad 80 letSABZO Praha39:48
39./7.21Paukert Milan1950mMuži do 79 letSABZO39:54
40./11.40Slabý Petr1960mMuži do 69 let41:11
41./22.10Březina Tomáš1970mMuži do 59 letSABZO Praha41:18
42./2.32Čech Jaroslav1941mMuži nad 80 letLiga 10041:35
43./3.13Ulrich Josef1937mMuži nad 80 letTJ Liga 10042:13
44./8.46Pasler Jiří1946mMuži do 79 letKAK42:30
45./9.34Cimbulka Václav1942mMuži do 79 letSABZO44:45
46./10.9Březina Petr1946mMuži do 79 letSABZO Praha44:47
47./12.31Ge Evžen1954mMuži do 69 letMaratonské vrány47:55
48./11.14Moch Ivan1951mMuži do 79 letSABZO1:07:44
2. vlna - Ženy
1./1.77Frantová Andrea1985žŽeny 35 - 49 letLidl25:22
2./1.109Štrosová Aneta2004žJuniorkyBonbon27:50
3./2.199Hartlová Magdalena2009žJuniorkyAtom Kids Praha27:54
4./2.92Souhradová Eva1986žŽeny 35 - 49 letPražští zvoníci svatovítští/Praha27:55
5./1.114Třísková Katarina1971žŽeny do 59 letPraha 628:03
6./1.78Vavrušová Helena1961žŽeny nad 60 letTJ Liga 10028:48
7./3.79Borovičková Lenka1973žŽeny 35 - 49 letSABZO/SK Nové Město nad Metují29:12
8./4.116Kolárová Barbora1976žŽeny 35 - 49 letKavárenské matky29:26
9./2.97Treglerová Alice1971žŽeny do 59 letSABZO29:27
10./1.89Šugová Naděžda1987žŽeny do 34 letHRT29:33
11./2.86Mališová Karla1960žŽeny nad 60 letSABZO29:35
12./5.95Horáčková Jana1985žŽeny 35 - 49 letOrel Studenec30:37
13./6.118Hoření Karina1985žŽeny 35 - 49 letSudetské svině a kanci30:40
14./3.94Flieglová Alena1962žŽeny do 59 letSABZO31:05
15./2.112Klášterková Veronika1990žŽeny do 34 letSDH Lysolaje31:40
16./3.100Matyášová Stella2008žJuniorkyLysolaje31:42
17./7.103Hallet Gabriela1975žŽeny 35 - 49 letLysolaje ZŠ31:46
18./8.72Macáková Lucie1981žŽeny 35 - 49 let32:02
19./9.90Gololobová Blanka1973žŽeny 35 - 49 letAVC Praha32:46
20./3.91Dolejšová Jitka1960žŽeny nad 60 letSABZO33:17
21./4.99Sedláčková Petra1970žŽeny do 59 letOK Roztoky33:38
22./4.84Svobodová Dana1952žŽeny nad 60 letPivovar Zlosin33:51
23./5.101Masatova Jitka1969žŽeny do 59 letPraha34:13
24./5.111Walentová Květa1956žŽeny nad 60 letHasiči Praha34:22
25./6.110Štrosová Alice1970žŽeny do 59 letBonbon34:28
26./10.105Henclová Magda1977žŽeny 35 - 49 letPraha Suchdol35:18
27./11.93Seemanová Jana1975žŽeny 35 - 49 letSABZO35:22
28./4.119Pravdová Ester2009žJuniorkyLysolaje36:00
29./12.104Hnilicová Soňa1981žŽeny 35 - 49 letPraha Suchdol36:04
30./6.76Chlupatá Jana1950žŽeny nad 60 letSABZO36:15
31./13.106Skalská Petra1981žŽeny 35 - 49 let36:44
32./14.198Hábltová Alena1983žŽeny 35 - 49 letBonbon37:10
33./15.107Vyoralová Lucie1980žŽeny 35 - 49 letPraha Suchdol37:12
34./7.75Pucholtová Zdeňka1959žŽeny nad 60 letSABZO / Praha37:48
35./7.113Weitzova Lucie1969žŽeny do 59 let38:02
36./5.120Kuglerová Anna2009žJuniorkyRoztoky38:22
37./16.108Žďárská Michaela1979žŽeny 35 - 49 letPraha 638:36
38./6.83Brettlová Beáta2012žJuniorkyRozárium Lysolaje38:37
39./17.82Brettlová Barbora1979žŽeny 35 - 49 letRozárium Lysolaje38:37
40./8.88Truhlářová Elena1965žŽeny do 59 letSokol Kobylisy38:41
41./8.102Ročňáková Miloslava1945žŽeny nad 60 letSABZO39:04
42./18.85Paslerová Ráchel1975žŽeny 35 - 49 letLysolaje40:49
43./9.80Norková Zdenka1952žŽeny nad 60 letSABZO41:03
44./10.81Bartošová Milada1953žŽeny nad 60 letVorvani / Příbram41:34
45./19.96Paštová Ladislava1983žŽeny 35 - 49 letIce Cream Team41:51
46./20.117Koudelková Iva1984žŽeny 35 - 49 letRun the World CZ43:45
47./21.87Alaimo Claudia1972žŽeny 35 - 49 letPraha 445:23
48./7.115Zapletalová Anežka2012žJuniorkyPraha46:47
49./3.98Sedláčková Linda2000žŽeny do 34 letOK Roztoky49:30
50./8.73Pavlisová Viktorie2012žJuniorkyLysolaje50:45
51./22.71Kadlecová Pavlína1975žŽeny 35 - 49 letLysolaje50:52
52./11.74Požgayová Jana1955žŽeny nad 60 letSABZO/Bonbon Praha55:22
3. vlna - Muži do 49 let
1./1.159Procházka Michal1982mMuži do 39 letSABZO / Perňa System19:47
2./2.157Sysel Ctibor1987mMuži do 39 letSpartak Praha 420:33
3./3.145Mach Tomáš1992mMuži do 39 letZtělesněné ZLO20:41
4./4.158Hurych Jakub1991mMuži do 39 let21:40
5./1.125Pasler Petr1975mMuži do 49 letLysolaje21:50
6./5.139Borovský Jindřich1982mMuži do 39 let22:02
7./1.132Sedláček Jaroslav2003mJuniořiOOB Kotlářka22:45
8./6.133Hilscher Ondřej2000mMuži do 39 letBrno24:16
9./2.161Hejkrlík Filip1979mMuži do 49 letSABZO24:24
10./3.121Černý Jiří1978mMuži do 49 let25.A24:39
11./2.131Sedláček Patrik2008mJuniořiOOB Kotlářka24:47
12./3.144Marek Lukáš2005mJuniořiKlaBI24:57
13./4.152Vašina Jiří1974mMuži do 49 letPraha 625:09
14./5.163Hartl Daniel1972mMuži do 49 letAtom Kids Praha25:11
15./4.142Šebrle Štěpán2002mJuniořiLysolaje25:30
16./5.143Schierreich Sebastian2002mJuniořiLysolaje25:30
17./6.162Procházka Tomáš1979mMuži do 49 letSABZO26:38
18./7.153Steinhart Petr1995mMuži do 39 letHradec Králové26:38
19./7.127Brettl Vojtěch1978mMuži do 49 letSpolek otužilců27:02
20./8.138Matyáš Jakub2001mMuži do 39 letFC Lopatov27:16
21./8.129Kulhavý Martin1979mMuži do 49 letChodov27:23
22./9.140Srb Jindřich1985mMuži do 39 letRoztoky27:27
23./10.128Horáček Stanislav1982mMuži do 39 letOrel Studenec27:44
24./9.124Rusnák Štěpán1978mMuži do 49 letBoot Camp Kampa27:50
25./6.122Kočiš Roman2007mJuniořiLysolaje28:37
26./10.130Kozák Jan1976mMuži do 49 letLysolaje29:19
27./11.134Rudický Vojtěch1998mMuži do 39 letBrno29:40
28./11.156Cvrček Martin1979mMuži do 49 letPlaneta Země29:51
29./7.137Matějíček Jonáš2002mJunioři29:53
30./12.160Richter Pavel1972mMuži do 49 letBubeneč30:34
31./12.148Hanousek Jakub1991mMuži do 39 letPraha 430:47
32./8.126Pasler Mikuláš2006mJuniořiLysolaje31:01
33./13.165Matyáš Vojtěch2001mMuži do 39 letLysolaje32:12
34./13.149Zapletal Ondřej1974mMuži do 49 letLysolaje32:17
35./14.146Kubíček Jan1976mMuži do 49 letLysolaje32:40
36./15.135Polák Martin1975mMuži do 49 letPraha 633:48
37./16.155Pravda Jan1972mMuži do 49 letLysolaje33:51
38./14.136Nakládal Tomáš1989mMuži do 39 let36:51
39./17.200Hlubuček Petr1974mMuži do 49 letStarosta Lysolaje37:14
40./9.150Zapletal Prokop2010mJuniořiLysolaje38:04
41./18.164Panoch Jan1972mMuži do 49 letLysolaje/Praha38:51
42./15.141Strejček Jiří1983mMuži do 39 letStrašnice39:21
43./10.147Kubíček Vojtěch2010mJuniořiLysolaje39:40
44./11.151Zapletal Diviš2015mJuniořiLysolaje52:34
45./12.154Klabík Jan2005mJuniořiKlabi53:04
Počet závodníků: 145
Vytištěno: 10.06.2021 21:55
www.4timing.cz

Závody:

Výsledky nenalezeny

Další soubory k závodu:

výsledky dle kategorií

Fotky: od Elen Truhlářové