Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Kros Českým rájem

22.8.2021 11:00

Pořadatel: krosovypohar.cz
Místo: Obec Skokovy, Žďár
Podmínky:
Web závodu: http://krosovypohar.cz/
184 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, Kategorie

Result Lists|Finisher List
Kros Českým rájem - 22.08.2021
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubČas
Krátká trasa
1.4Jakoubek Matěj1982mVlciSilvini Madshus team42:02
2.242Doktor Tomáš1982mVlci43:47
3.116Homola Petr1978mMasters mužiSokol Jílové u Prahy44:03
4.282Králík Petr1985mVlciZ.L.O.44:20
5.284Seiler Lukáš1990mVlciPraha45:03
6.133Erbs Dušan1979mMasters mužiAC Pardubice45:45
7.29Kadlec Jiří1981mMasters muži46:32
8.287Fráz Lukáš1984mVlciSK Babice49:58
9.283Luňáčková Michaela1984žGazelyTřista6051:19
10.235Wohlmuth Otakar1994mVlcisXs Racing Team51:51
11.249Lada Tomas1978mMasters mužizahradaladovi.cz52:26
12.38Skrbková Lenka1982žGazelyTJ Sokol Železný Brod52:31
13.228Kučerová Iveta1985žGazelyTJ Sokol Unhošť52:43
14.16Zvěřina Radek1982mVlci53:24
15.281Smeiger Marek1985mVlci54:12
16.94Bohatý Martin1976mMasters muži55:29
17.122Štembera Petr1982mVlci56:32
18.89Bláha Adam2000mVlci56:42
19.19Vondrák Pavel1977mMasters muži57:10
20.226Zbytovský Jiří1962mVeterániBonbon57:16
21.273Černý Pavel1981mMasters mužiU Malého Berlína58:30
22.286Jakubička Tomáš1958mLegendy mužiSokol Železný Brod58:42
23.259Kadlecová Monika1977žMasters ženySC Radotín Praha59:37
24.258Němec Pavel1968mVeterániSC Radotín Praha59:37
25.111Rivera Eva1973žMasters ženy59:41
26.238Vašíček Martin1968mVeteráni59:49
27.264Jireček Petr1988mVlciJanov59:59
28.98Medek Martin1993mVlci1:00:49
29.276Salfický Vít1972mMasters mužiTrnávka1:02:36
30.92Miskovska Michaela1986žGazely1:02:49
31.123Štemberová Věra1983žGazely1:03:09
32.230Fogl Milan1966mVeterániTOM - KČT Kralupy nad Vltavou1:03:20
33.93Býmová Jana1989žGazely1:04:49
34.50Vysloužilová Katka1964žVeteránky1:06:08
35.78Mrázková Lucie1999žGazely1:06:18
36.113Riegerová Hana1979žMasters ženyNové Strašecí1:06:39
37.119Sládek Jaroslav1972mMasters muži1:06:45
38.58Konvalinka Lukáš1988mVlci1:07:24
39.274Čihák Zdeněk1982mVlciKbely1:07:33
40.243Švorčíková Eva1986žGazely1:08:53
41.72Martinec Pavel1974mMasters muži1:09:00
42.69Jedlička Patrik1976mMasters muži1:10:34
43.253Bičíková Lenka1988žGazely1:10:49
44.268Tesaříková Jindřiška1968žVeteránkyOLYMPIA SPARTAN Training1:11:03
45.269Šubotníková Ivana1981žMasters ženyOLYMPIA SPARTAN Training1:11:27
46.267Skořopová Pospíšilová Alena1980žMasters ženyOLYMPIA SPARTAN Training1:11:27
47.102Klimentová Monika1986žGazely1:11:41
48.275Valentová Lenka1985žGazelyStarý Kolín1:13:13
49.254Kralovanská Denisa1984žGazely1:14:31
50.61Strnadová Lucie1978žMasters ženy1:14:31
51.124Koníčková Veronika1992žGazely1:16:35
52.121Skalická Vlasta1951žLegendy ženyTaH Praha1:16:44
53.263Křepelová Anna1955žLegendy ženyPraha 81:16:46
54.62Pešková Klára1994žGazely1:17:09
55.109Fassati Miroslav1958mLegendy mužiSokol Josefov1:17:40
56.97Březinová Ivana1984žGazely1:17:53
57.265Albrechtová Kateřina1977žMasters ženyTriextibi1:19:38
58.73Rálková Lucie1984žGazely1:19:45
59.233Kaminska Nina1978žMasters ženy1:19:45
60.15Soukupová Šárka1970žVeteránky1:21:58
61.75Simonová Tereza1994žGazely1:36:11
62.223Klenovský Tomáš1980mMasters muži1:36:11
Dlouhá trasa
1.106Vokrouhlík Michal1983mVlci1:05:46
2.241Šíma Jiří1984mVlci1:08:53
3.99Zoubek Petr1991mVlciAFK Milovice1:09:17
4.280Kašše Tomáš1985mVlciNalehko.com1:09:27
5.277Dvořák Jan1976mMasters mužiSia1:09:41
6.285Kosek Petr1979mMasters mužiNalehko.com1:10:17
7.45Brchel Jan1983mVlci1:10:27
8.240Loula Jan1991mVlciInov-81:10:43
9.278Resl Zbyněk1988mVlciLozby1:10:48
10.70Němec Jan1973mMasters mužiKolín1:10:50
11.129Letko Zbyněk1988mVlciHSK Jičín1:15:17
12.100Šeiner Kamil1983mVlciILL1:15:28
13.236Sychrovský Pavel1967mVeterániPoděbrady1:15:50
14.84Bartoň Jan1984mVlci1:17:11
15.227Vendl Zdenek1981mMasters mužiPoděbrady1:18:21
16.103Šlechtová Ester1986žGazely1:18:41
17.80Lavický Petr1967mVeteráni1:19:15
18.74Mařík Vojtěch1997mVlci1:19:31
19.128Krejzlová Markéta1998žGazely1:20:33
20.266Šikling Radim1976mMasters mužiTriextibi1:20:50
21.245Soukup Pavel1989mVlciHrobeso1:22:00
22.13Färber Jan1986mVlci1:22:18
23.86Regner Tomáš1975mMasters mužiBiatlon klub Liberec1:22:25
24.68Nykl Erik1975mMasters muži1:22:48
25.244Váňa Martin1979mMasters muži1:22:53
26.105Šlechta Evžen1972mMasters mužiŠneci v běhu1:23:03
27.5Banýrová Jaroslava1987žGazely1:23:26
28.118Špernoga Petr1975mMasters mužiPeKu Team1:24:18
29.288Francke Petra1982žGazelyTriclub Česká Lípa1:25:06
30.14Kotek Jiří1986mVlci1:25:08
31.112Hroneš Michael1974mMasters muži1:25:10
32.77Hejrová Gabriela1982žGazelyAmazons gym1:25:28
33.79Hezoučký Ladislav1984mVlciPeace and love1:25:39
34.130Odnoha David1974mMasters mužiPřátelé Polánky1:27:02
35.250Fryšová Kristýna1976žMasters ženy1:28:23
36.120Lacina Martin1975mMasters mužiOddíl OB Kotlářka1:28:52
37.9Janáček Jiří1961mLegendy muži1:32:19
38.20Bruner Tomáš1989mVlci1:32:33
39.101Vítová Kamila1975žMasters ženyŠneci v běhu1:32:51
40.87Regnerová Jana1973žMasters ženyBiatlon klub Liberec1:32:55
41.108Fassati Gabriela1967žVeteránkyRun Magazin Team1:33:16
42.279Voždová Alena1977žMasters ženyLivecross Neratovice1:33:49
43.43Vrabcová Zuzana1991žGazely1:34:22
44.104Holinka Aleš1997mVlciBěhání ve Štětí1:35:50
45.91Svárovský Radek1973mMasters mužiBěhání ve Štětí1:36:23
46.25Šlapák Michal1963mVeteráni1:36:27
47.290Benýr Pavel1963mVeterániMBM Praha1:37:25
48.30David Luboš1982mVlciSRTG Kolín1:38:46
49.127Vokurka Petr1971mVeterániVokolopole Triteam1:39:11
50.232Horčicová Zdenka1991žGazely1:40:08
51.126Lederová Markéta1977žMasters ženy1:40:26
52.125Fajglová Michaela1984žGazely1:40:26
53.107Lichnovský Bohuslav1989mVlci1:40:28
54.117Jakubů Klára1981žMasters ženy1:40:38
55.132Červená Petra1989žGazely1:42:40
56.134Fejfárková Pavla1993žGazely1:42:41
57.17Louda David1981mMasters muži1:42:58
58.252Joch Ondřej1990mVlci1:44:02
59.83Nováková Michaela1996žGazely1:45:38
60.54Moravec Ladislav1992mVlci1:47:38
61.110Cervanová Anna1991žGazelyANAVI tým1:47:57
62.96Švec Jiří1958mLegendy mužiBěhej Poděbrady1:51:25
63.239Loulová Petra1990žGazelyInov-81:52:23
64.255Kubíková Martina1980žMasters ženy1:57:11
65.256Kubík Jiří1977mMasters mužiEyjafjallajökull1:57:11
66.36Andělová Monika1970žVeteránkyOLYMPIA SPARTAN Training2:05:26
67.131Pirný Jakub1989mVlci2:29:25
Tygřice: Dívky 2016 a mladší - 200m
1.304Štemberová Anet2017žTygřice01:07
2.333Divilfová Zita2017žTygřiceMýdlo01:11
3.308Letková Anna2018žTygřice01:23
4.340Banýrová Laura2016žTygřice01:28
5.316Mečířová Anežka2018žTygřice01:34
6.330Reslová Bea2018žTygřice01:45
7.328Kohoutková Eliška2019žTygřiceOlomouc02:05
Tygři: Kluci 2016 a mladší - 200m
1.322Vinický Jan2016mTygři00:45
2.310Klenovský Alex2017mTygři01:05
Tryskomyši: Dívky 2014 – 2015 400m
1.315Mečířová Marie2014žTryskomyši dívky01:25
2.332Koprnická Markéta2014žTryskomyši dívky01:34
3.341Koubová Ema2015žTryskomyši dívky01:38
4.307Letková Beata2015žTryskomyši dívky01:40
5.311Hajlichová Lucie2015žTryskomyši dívky01:44
6.309Klenovská Ariana2015žTryskomyši dívky02:07
Tryskomyši: Kluci 2014 – 2015 400m
1.313Kučera Štěpán2014mTryskomyši kluci01:20
2.321Vinický Matěj2015mTryskomyši kluci01:31
3.335Smola Daniel2015mTryskomyši kluciMýdlo01:40
4.325Kuba Oliver2014mTryskomyši kluci01:54
Surikaty: Dívky 2012 – 2013 - 600m
1.303Štemberová Elen2012žSurikaty dívky03:00
2.329Hradilová Elen2012žSurikaty dívkyMýdlo03:09
3.323Kužmová Sofia2013žSurikaty dívky03:22
4.334Smolová Lucka2013žSurikaty dívkyMýdlo04:03
Surikaty: Kluci 2012 – 2013 - 600m
1.320Diviš Jan2013mSurikaty kluci02:43
2.338Štolba Filip2012mSurikaty kluciSokol Jablonec03:02
3.306ERBS Samuel2013mSurikaty kluci03:07
4.339Štolba Marek2012mSurikaty kluciSokol Jablonec03:16
5.327Hajlich Václav2012mSurikaty kluciTrnávka03:23
6.336Štafl Richard2013mSurikaty kluciTurnov03:25
Gepardi: Dívky 2010 – 2011 - 800m
1.305ERBSOVÁ Sofie2011žGepardi dívky03:35
2.324Kužmová Tanya2010žGepardi dívky03:38
3.331Koprnická Johanka2010žGepardi dívky03:46
Gepardi: Kluci 2010 – 2011 - 800m
1.319Diviš Pavel2011mGepardi kluci03:26
2.337Skrbek Matouš2010mGepardi kluciTJ Sokol Železný Brod03:31
3.342Homola Jakub2010mGepardi kluci03:56
4.314Kučera Matěj2011mGepardi kluci04:35
Chrti: Dívky 2008 – 2009 - 1000m
1.302Halamová Andrea2009žChrti dívky04:40
Chrti: Kluci 2008 – 2009 - 1000m
1.326Kuba Matyáš2008mChrti kluci04:13
2.301Halama Jiří2008mChrti kluci04:59
3.312Brych Ondřej2008mChrti kluci06:01
Hobby trasa
1.260Hendrych Tomáš2001mVlci26:29
2.85Poncová Lea1982žGazelyD527:06
3.90Navratil David1984mVlciRhade27:06
4.66Buzková Tereza1997žGazelyKunžak27:08
5.114Rapčanová Klára1986žGazelyPajp tým27:16
6.261Konopová Zuzana2002žGazely27:29
7.257Němcová Lucia1981žMasters ženy28:57
8.115Rapčan Ladislav1984mVlciPajp tým29:58
9.272Bušová Tereza2006žDorostenci I dívkyLiberec32:01
10.224Klenovská Veronika1980žMasters ženy33:31
11.271Bušová Jana1978žMasters ženyLiberec33:31
12.225Knotková Lenka1973žMasters ženyPROSTĚ BĚŽ!33:40
13.289Židů Alena1976žMasters ženyPoděbrady40:48
14.262Konopová Zuzana1979žMasters ženy41:33
15.270Hrnčiříková Jaroslava1978žMasters ženyOLYMPIA SPARTAN Training42:31
Počet závodníků: 184
www.4timing.cz

Závody:

Výsledky nenalezeny

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, Kategorie