Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Příbramský půlmaraton

17.6.2017 18:00

Pořadatel:
Místo:
Podmínky:
Web závodu:
0 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky: Absolutní pořadí, Pořadí kategorie, Pořadí štafet, Časy předávek xls, Dětské závody

Závody:



Půlmaraton dospělí

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 3 Jaroslav DražanTriatlon Team Příbram01:17:23+00:00:00
2. 263 Martin SajdlŽižkovský tygři01:20:45+00:03:22
3. 51 Filip CenefelsDecathlon01:22:21+00:04:58
4. 10 Roman BonkTri klub Příbram01:25:37+00:08:14
5. 30 Jakub SůsaKokoteam.cz01:26:46+00:09:23
6. 205 Frederik WewetzerFreiberg01:27:26+00:10:03
7. 120 Jan KoláčekPříbram01:27:38+00:10:15
8. 129 Ondřej KyselaMika training01:28:15+00:10:52
9. 101 Ondřej SmetanaVyběhej se/Rungo.cz01:29:44+00:12:21
10. 11 Lukáš VosmekVyběhej se, Halex01:29:58+00:12:35
11. 73 Miroslav MelicharŽežice01:34:35+00:17:12
12. 103 Petr BambasSvojsice01:35:40+00:18:17
13. 95 Tomáš Jirkal01:36:05+00:18:42
14. 161 Tomáš Turský01:36:10+00:18:47
15. 83 Tomáš HesounČížová01:37:04+00:19:41
16. 346 Ondřej Franěk01:37:47+00:20:24
17. 5 Valerio Taddei01:37:48+00:20:25
18. 157 Zdeněk KantaPlzeň - Doudlevce01:37:55+00:20:32
19. 193 Tomáš NovákSpartak Žebrák Muay Thai Kickboxing01:38:42+00:21:19
20. 304 Petr Horáček01:38:50+00:21:27
21. 182 Roman ŽaludLife Gym Příbram01:38:57+00:21:34
22. 23 Lukáš RozmajzlSK Chosiki01:38:59+00:21:36
23. 336 Pavel Tůma01:39:00+00:21:37
24. 171 Miroslav HessLife Gym Příbram01:39:07+00:21:44
25. 108 Miroslav SedláčekHořovice01:39:15+00:21:52
26. 184 Vojtěch PaulTriatlon Team Příbram01:39:35+00:22:12
27. 98 Vít ŠeděnkaKoně, dobrý koně!01:39:37+00:22:14
28. 58 Michal FlachsZličín01:41:35+00:24:12
29. 203 Florian RauFreiberg01:41:36+00:24:13
30. 202 Moritz BogsFreiberg01:41:45+00:24:22
31. 39 Lukáš Veselý01:42:12+00:24:49
32. 52 Lukáš Belej01:42:46+00:25:23
33. 27 Jan Klimek01:42:49+00:25:26
34. 70 Martin FousekPodlesí01:43:26+00:26:03
35. 89 Petr Soukal01:43:48+00:26:25
36. 21 Jiří Šmejkal01:44:30+00:27:07
37. 191 Karel HorkýSpartak Žebrák Muay Thai Kickboxing01:45:15+00:27:52
38. 82 Bedřich Bělohradský01:46:27+00:29:04
39. 187 Martin ŽeleznýKutná Hora01:46:49+00:29:26
40. 105 Jan JadrníčekMaster Design01:47:28+00:30:05
41. 114 Štěpán Zvěřina01:47:28+00:30:05
42. 160 Ondřej Jobek01:48:00+00:30:37
43. 109 Petr Vašíček01:48:40+00:31:17
44. 174 Aleš PřibylNeratovice01:49:06+00:31:43
45. 319 Miloš Břicháček01:49:42+00:32:19
46. 16 Jan Brůna01:49:47+00:32:24
47. 166 Václav ČekanVyběhej se01:50:58+00:33:35
48. 164 Josef SlabaAC Fit řízci01:51:18+00:33:55
49. 102 Lukáš Turek01:51:28+00:34:05
50. 135 Tomáš JirmásekLaxní přístup01:52:39+00:35:16
51. 85 Lukáš VohankaPříbram01:53:11+00:35:48
52. 31 David NovotnýTreat Adventure team01:54:31+00:37:08
53. 78 Matouš HavrlíkTJ Sokol Příbram01:55:00+00:37:37
54. 345 Tomáš Frýdl01:55:41+00:38:18
55. 79 Václav Mácha01:55:59+00:38:36
56. 77 Jiří KotlanSokol Příbram01:56:29+00:39:06
57. 97 Štěpán KortusOhrobec01:56:31+00:39:08
58. 306 Zbyněk Kříž01:56:39+00:39:16
59. 55 Martin Lang01:56:43+00:39:20
60. 126 Martin RacekPraha01:58:04+00:40:41
61. 107 Pavel Paul01:59:19+00:41:56
62. 136 Jaroslav BrandKoně, dobrý koně!02:00:10+00:42:47
63. 252 Jan Skalický02:00:31+00:43:08
64. 25 Jan SchacherlTeam Faith Příbram02:00:39+00:43:16
65. 177 Bujamin NeziriGostivar02:00:55+00:43:32
66. 69 Radek PlzákPříbram02:01:06+00:43:43
67. 124 Jakub Černý02:01:15+00:43:52
68. 341 Pavel Vávra02:02:35+00:45:12
69. 170 Jan CísařLife Gym Příbram02:03:46+00:46:23
70. 324 Jaroslav Voříšek02:04:11+00:46:48
71. 18 Petr SvobodaTreat Adventure team02:04:48+00:47:25
72. 255 Filip Skalica02:05:11+00:47:48
73. 75 Jiří TrávníčekBohutín02:06:48+00:49:25
74. 41 Lukáš Beňo02:08:01+00:50:38
75. 147 Pavel HonsWheelabrator02:08:25+00:51:02
76. 254 Milan Turek02:09:19+00:51:56
77. 153 Antonín Sirotek02:13:00+00:55:37
78. 115 Jan SlabaLife Gym Příbram02:19:54+01:02:31
79. 28 Jakub KrylCarpe Diem - chyťte kapra02:20:47+01:03:24
80. 349 Petr Čech02:29:38+01:12:15
81. 188 Daniel VanclPísek02:35:11+01:17:48

Další soubory k závodu:

Výsledky: Absolutní pořadí, Pořadí kategorie, Pořadí štafet, Časy předávek xls, Dětské závody