Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Příbramský půlmaraton

17.6.2017 18:00

Pořadatel:
Místo:
Podmínky:
Web závodu:
0 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky: Absolutní pořadí, Pořadí kategorie, Pořadí štafet, Časy předávek xls, Dětské závody

Závody:



Půlmaraton dospělí

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 149 Blanka Šindelářová01:34:42+00:00:00
2. 262 Daniela KarasováTriatlon Team Příbram01:36:18+00:01:36
3. 142 Radka FicováDobříš01:36:41+00:01:59
4. 310 Hana Štefaničová01:37:31+00:02:49
5. 12 Dominika Zoulová01:38:42+00:04:00
6. 29 Svatava ŘechkováOxygen Příbram01:38:48+00:04:06
7. 63 Dana JiřičnáBonbon Praha01:39:10+00:04:28
8. 17 Lucie StrnadováZelení Baroni01:39:21+00:04:39
9. 207 Justine JendroFreiberg01:39:22+00:04:40
10. 122 Martina ČapkováPříbram01:39:51+00:05:09
11. 59 Michaela FraňkováFraněk Team Vysoká01:40:10+00:05:28
12. 318 Lenka Šedivá01:41:25+00:06:43
13. 167 Zuzana KadlecováVyběhej se01:41:30+00:06:48
14. 92 Marcela VečerkováVeverky01:42:15+00:07:33
15. 206 Elena HubertFreiberg01:42:44+00:08:02
16. 26 Judita DražanováKřesťanské Centrum Příbram01:44:00+00:09:18
17. 132 Kamila Nováková01:44:24+00:09:42
18. 53 Eva Povalová-01:48:18+00:13:36
19. 311 Jana Lenemayer01:49:11+00:14:29
20. 2 Věra Karasová01:49:33+00:14:51
21. 32 Barbora Amsalem01:49:38+00:14:56
22. 141 Vladimíra KramářováDobříš01:49:47+00:15:05
23. 8 Vladimíra SkaličkováPříbram01:51:06+00:16:24
24. 49 Eliška Ferencová01:51:33+00:16:51
25. 94 Lenka Bučilová01:51:40+00:16:58
26. 54 Zora Urbanová01:52:03+00:17:21
27. 50 Jana Bartoňová01:53:33+00:18:51
28. 181 Kateřina HoužvičkováPřibram01:56:03+00:21:21
29. 68 Helena MoulisováMirošov01:57:20+00:22:38
30. 190 Eva PrunerováPříbram01:58:27+00:23:45
31. 137 Veronika MaříkováKoně, dobrý koně!01:58:54+00:24:12
32. 138 Tereza HájkováLoko Beroun01:59:19+00:24:37
33. 200 Pavla KratochvílováVodička na 2:00:0001:59:36+00:24:54
34. 91 Kateřina PetákováDobříš02:00:19+00:25:37
35. 322 Jana Jeřábková02:00:54+00:26:12
36. 110 Martina ČížkováPříbram02:01:29+00:26:47
37. 139 Jana MatouškováPříbram02:02:16+00:27:34
38. 333 Olga Smíšková02:05:10+00:30:28
39. 348 Natálie Cajthamlová02:05:11+00:30:29
40. 121 Andrea KačenováPharmgest/Příbram02:05:13+00:30:31
41. 169 Eva BukovcováHlučín02:05:38+00:30:56
42. 65 Tereza Grossová02:07:15+00:32:33
43. 116 Zuzana SlabováLife Gym Příbram02:08:52+00:34:10
44. 128 Hana HořejšováPříbram02:08:55+00:34:13
45. 186 Šárka VolfováVlčí smečka02:09:30+00:34:48
46. 74 Veronika SoukupováBuková u Příbramě02:12:30+00:37:48
47. 307 Klára Šnoblová02:13:08+00:38:26
48. 215 Marcela VítůVodička na 2:15:0002:13:21+00:38:39
49. 305 Šárka Jehličková02:13:28+00:38:46
50. 260 Aneta KálalováLife Gym Příbram02:19:53+00:45:11
51. 208 Petriláková Zdenka02:22:01+00:47:19
52. 236 Renáta Hulínská02:26:41+00:51:59
53. 66 Milada Bartošová02:31:24+00:56:42
54. 20 Alena Štefániková02:55:36+01:20:54

Další soubory k závodu:

Výsledky: Absolutní pořadí, Pořadí kategorie, Pořadí štafet, Časy předávek xls, Dětské závody