Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Příbramský půlmaraton

17.6.2017 18:00

Pořadatel:
Místo:
Podmínky:
Web závodu:
0 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky: Absolutní pořadí, Pořadí kategorie, Pořadí štafet, Časy předávek xls, Dětské závody

Závody:



Půlmaraton dospělí

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 338 David GerychCK Kupkolo01:13:40+00:00:00
2. 329 Dalibor BartošLIAZ Jablonec01:16:13+00:02:33
3. 321 Petr MinaříkHisport team01:17:19+00:03:39
4. 251 Radim ČadaSokol Unhošť01:21:00+00:07:20
5. 56 Luboš RákosníkJihočeský klub maratonců České Budějovice01:23:43+00:10:03
6. 143 Martin FicDobříš01:24:33+00:10:53
7. 7 Jan HorkýPříbram01:28:38+00:14:58
8. 335 Jaromír Urbánek01:29:33+00:15:53
9. 332 Petr MoulisHořovice01:29:45+00:16:05
10. 125 Jan Pejšasmí být prázdné01:29:48+00:16:08
11. 130 Michal VítůVodič na 1:30:0001:29:57+00:16:17
12. 86 Jakub SládečekSenešnice01:30:12+00:16:32
13. 80 Gustav VondráčekŽelvička Team01:30:33+00:16:53
14. 334 Martin Lachout01:31:02+00:17:22
15. 163 Martin MalečekŽižkovský tygři01:33:00+00:19:20
16. 112 Pavel ŠrédlStříbro01:35:44+00:22:04
17. 22 Honza Javůreksk hofmanbajk01:36:31+00:22:51
18. 325 Radek Hřídel01:36:56+00:23:16
19. 320 Roman Čipkovárna Hluboš01:37:26+00:23:46
20. 146 Jiří SkaličkaPříbram01:37:42+00:24:02
21. 323 Martin Krůta01:37:55+00:24:15
22. 42 Martin Šmejkal01:38:49+00:25:09
23. 118 Martin MichálekTriklub Příbram01:38:53+00:25:13
24. 198 Štěpán DuníkSK Sporting Příbram01:39:11+00:25:31
25. 60 Matěj Bábíček01:39:16+00:25:36
26. 179 Dušan UldrychObořiště01:39:21+00:25:41
27. 100 Pavel MoravZlej sen01:40:00+00:26:20
28. 314 Jaroslav Chrastina01:40:04+00:26:24
29. 87 Josef JindřichZlej sen01:40:09+00:26:29
30. 13 Dušan MejzrVeverky01:40:38+00:26:58
31. 180 Martin ČermákWhelabrator01:41:00+00:27:20
32. 48 Pavel Geláček01:41:48+00:28:08
33. 84 Aleš NovákInternet PB01:43:38+00:29:58
34. 192 Jan LandaSpartak Žebrák Muay Thai Kickboxing01:43:42+00:30:02
35. 145 Libor OndrůšekVodič na 1:45:0001:44:03+00:30:23
36. 183 Radek MatyášHáje01:46:42+00:33:02
37. 131 Michal LiškaSRTG Příbram01:48:03+00:34:23
38. 123 Dan FojtíkHorní Bříza01:48:07+00:34:27
39. 37 Petr PeškařBrdonoš01:49:00+00:35:20
40. 34 Stanislav PřenosilBřeznice01:49:43+00:36:03
41. 175 Vlastimil FousekPříbram01:49:45+00:36:05
42. 257 David SzaboSK Nové Zámky01:50:32+00:36:52
43. 259 Václav Kučera01:51:25+00:37:45
44. 93 František Bučil01:51:40+00:38:00
45. 113 David RiehsPraha 4 Braník01:52:06+00:38:26
46. 9 Miroslav Polidar01:52:12+00:38:32
47. 156 Miroslav MaříkSDH Svaté Pole01:52:59+00:39:19
48. 199 Václav ŠvendaPříbram01:53:17+00:39:37
49. 35 Josef TenkrátBěžec z Rosovic01:53:17+00:39:37
50. 316 Jaroslav Šlechta01:53:28+00:39:48
51. 347 Jakub Vinčálek01:55:20+00:41:40
52. 327 Roman Hulínský01:55:49+00:42:09
53. 337 Josef Fišer01:56:24+00:42:44
54. 150 Petr KudláčekVodič 1:50:0001:56:31+00:42:51
55. 76 Pavel HaurRozběháme Česko01:56:55+00:43:15
56. 15 Aleš Kadleček01:57:19+00:43:39
57. 19 Jan Franěk01:57:22+00:43:42
58. 57 Jindřich Štilec01:57:48+00:44:08
59. 302 Radek Nejdl01:58:16+00:44:36
60. 301 Roman Wahldann01:58:42+00:45:02
61. 151 Rastislav ŠedivýPHARMGEST www.lekarnapribram.cz01:58:43+00:45:03
62. 350 Svatopluk Marek01:59:02+00:45:22
63. 40 Jiří Kratochvíl01:59:14+00:45:34
64. 168 Martin JakobPlzeň02:00:20+00:46:40
65. 148 Aleš BrožíkSnad to uběhnu :-)02:01:07+00:47:27
66. 43 David KrejzaAC Papua New Guinea02:05:25+00:51:45
67. 256 Michal Smíšek02:09:01+00:55:21
68. 152 Tomáš HakenTJ Jince02:09:01+00:55:21
69. 194 Ondřej HolečekSpartak Žebrák Muay Thai Kickboxing02:09:04+00:55:24
70. 173 Petr MarcínVlčí smečka02:09:30+00:55:50
71. 197 Martin HrubecBřeznice02:11:06+00:57:26
72. 308 Pavel Šnobl02:13:08+00:59:28
73. 4 Patrik DvořákVyběhej se/Radětice02:15:02+01:01:22
74. 172 Jakub Lázna02:15:22+01:01:42
75. 330 Tomáš Klasna02:23:11+01:09:31
76. 253 Jan Borgula02:38:40+01:25:00

Další soubory k závodu:

Výsledky: Absolutní pořadí, Pořadí kategorie, Pořadí štafet, Časy předávek xls, Dětské závody