Příbramský půlmaraton

17.6.2017 18:00

Pořadatel:
Místo:
Podmínky:
0 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky: Absolutní pořadí, Pořadí kategorie, Pořadí štafet, Časy předávek xls, Dětské závody

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Půlmaraton dospělí

Pořadí Start. číslo Jméno přijmení RNKat.Klub Finish Ztráta
1. 338 David Gerych 1977CK Kupkolo01:13:40+00:00:00
2. 329 Dalibor Bartoš 1975LIAZ Jablonec01:16:13+00:02:33
3. 321 Petr Minařík 1976Hisport team01:17:19+00:03:39
4. 3 Jaroslav Dražan 1981Triatlon Team Příbram01:17:23+00:03:43
5. 263 Martin Sajdl 1981Žižkovský tygři01:20:45+00:07:05
6. 251 Radim Čada 1976Sokol Unhošť01:21:00+00:07:20
7. 51 Filip Cenefels 1994Decathlon01:22:21+00:08:41
8. 99 Petr Švarc 1966Triklub Příbram01:23:23+00:09:43
9. 56 Luboš Rákosník 1974Jihočeský klub maratonců České Budějovice01:23:43+00:10:03
10. 143 Martin Fic 1974Dobříš01:24:33+00:10:53
11. 10 Roman Bonk 1993Tri klub Příbram01:25:37+00:11:57
12. 30 Jakub Sůsa 1988Kokoteam.cz01:26:46+00:13:06
13. 205 Frederik Wewetzer 1994Freiberg01:27:26+00:13:46
14. 120 Jan Koláček 1985Příbram01:27:38+00:13:58
15. 129 Ondřej Kysela 1987Mika training01:28:15+00:14:35
16. 7 Jan Horký 1977Příbram01:28:38+00:14:58
17. 335 Jaromír Urbánek 197801:29:33+00:15:53
18. 101 Ondřej Smetana 1983Vyběhej se/Rungo.cz01:29:44+00:16:04
19. 332 Petr Moulis 1971Hořovice01:29:45+00:16:05
20. 125 Jan Pejša 1975smí být prázdné01:29:48+00:16:08
21. 130 Michal Vítů 1978Vodič na 1:30:0001:29:57+00:16:17
22. 11 Lukáš Vosmek 1983Vyběhej se, Halex01:29:58+00:16:18
23. 86 Jakub Sládeček 1974Senešnice01:30:12+00:16:32
24. 80 Gustav Vondráček 1972Želvička Team01:30:33+00:16:53
25. 334 Martin Lachout 197001:31:02+00:17:22
26. 340 Michal Benda 200001:32:26+00:18:46
27. 163 Martin Maleček 1975Žižkovský tygři01:33:00+00:19:20
28. 73 Miroslav Melichar 1981Žežice01:34:35+00:20:55
29. 1 Tomáš Karas 1967Triatlon team Příbram01:34:38+00:20:58
30. 33 Luboš Kašák 1968Za sebe01:35:39+00:21:59
31. 103 Petr Bambas 1981Svojsice01:35:40+00:22:00
32. 112 Pavel Šrédl 1977Stříbro01:35:44+00:22:04
33. 95 Tomáš Jirkal 198701:36:05+00:22:25
34. 161 Tomáš Turský 198301:36:10+00:22:30
35. 22 Honza Javůrek 1979sk hofmanbajk01:36:31+00:22:51
36. 325 Radek Hřídel 197401:36:56+00:23:16
37. 331 Rudolf Dolejš 195801:37:00+00:23:20
38. 83 Tomáš Hesoun 1987Čížová01:37:04+00:23:24
39. 320 Roman Čip 1970kovárna Hluboš01:37:26+00:23:46
40. 127 Jiří Šnobl 1959Cyklo Vysoká Pec01:37:34+00:23:54
41. 146 Jiří Skalička 1974Příbram01:37:42+00:24:02
42. 261 Adrien Sehnal 195301:37:45+00:24:05
43. 346 Ondřej Franěk 199001:37:47+00:24:07
44. 5 Valerio Taddei 198001:37:48+00:24:08
45. 323 Martin Krůta 197801:37:55+00:24:15
46. 157 Zdeněk Kanta 1986Plzeň - Doudlevce01:37:55+00:24:15
47. 165 Václav Čekan 1969Vybehej se01:38:38+00:24:58
48. 193 Tomáš Novák 1986Spartak Žebrák Muay Thai Kickboxing01:38:42+00:25:02
49. 42 Martin Šmejkal 197501:38:49+00:25:09
50. 304 Petr Horáček 198001:38:50+00:25:10
51. 118 Martin Michálek 1975Triklub Příbram01:38:53+00:25:13
52. 182 Roman Žalud 1990Life Gym Příbram01:38:57+00:25:17
53. 23 Lukáš Rozmajzl 1984SK Chosiki01:38:59+00:25:19
54. 336 Pavel Tůma 198501:39:00+00:25:20
55. 171 Miroslav Hess 1989Life Gym Příbram01:39:07+00:25:27
56. 198 Štěpán Duník 1975SK Sporting Příbram01:39:11+00:25:31
57. 108 Miroslav Sedláček 1999Hořovice01:39:15+00:25:35
58. 60 Matěj Bábíček 197401:39:16+00:25:36
59. 179 Dušan Uldrych 1978Obořiště01:39:21+00:25:41
60. 184 Vojtěch Paul 1993Triatlon Team Příbram01:39:35+00:25:55
61. 140 Jiří Mašek 1964Vodič 1:40:0001:39:35+00:25:55
62. 98 Vít Šeděnka 1993Koně, dobrý koně!01:39:37+00:25:57
63. 100 Pavel Morav 1972Zlej sen01:40:00+00:26:20
64. 314 Jaroslav Chrastina 197301:40:04+00:26:24
65. 87 Josef Jindřich 1973Zlej sen01:40:09+00:26:29
66. 13 Dušan Mejzr 1974Veverky01:40:38+00:26:58
67. 155 Pavel Frič 1955CHECOMACOCO01:40:46+00:27:06
68. 180 Martin Čermák 1976Whelabrator01:41:00+00:27:20
69. 176 Milan Havel 1969Zdouň Hrádek01:41:26+00:27:46
70. 58 Michal Flachs 1987Zličín01:41:35+00:27:55
71. 203 Florian Rau 1984Freiberg01:41:36+00:27:56
72. 202 Moritz Bogs 1993Freiberg01:41:45+00:28:05
73. 48 Pavel Geláček 197401:41:48+00:28:08
74. 39 Lukáš Veselý 199401:42:12+00:28:32
75. 71 Jiří Turek 1962Chaloupky01:42:14+00:28:34
76. 312 Adam Gross 200001:42:14+00:28:34
77. 52 Lukáš Belej 198601:42:46+00:29:06
78. 27 Jan Klimek 199201:42:49+00:29:09
79. 317 František Kortan 196101:43:18+00:29:38
80. 70 Martin Fousek 1984Podlesí01:43:26+00:29:46
81. 309 Michal Štefanič 196801:43:34+00:29:54
82. 84 Aleš Novák 1976Internet PB01:43:38+00:29:58
83. 192 Jan Landa 1976Spartak Žebrák Muay Thai Kickboxing01:43:42+00:30:02
84. 89 Petr Soukal 198601:43:48+00:30:08
85. 145 Libor Ondrůšek 1971Vodič na 1:45:0001:44:03+00:30:23
86. 21 Jiří Šmejkal 199201:44:30+00:30:50
87. 178 Jiří Novotný 1969Klub bikerů TETA01:45:01+00:31:21
88. 191 Karel Horký 1990Spartak Žebrák Muay Thai Kickboxing01:45:15+00:31:35
89. 134 Pavel Vávra 1968Vorvani01:46:25+00:32:45
90. 82 Bedřich Bělohradský 198901:46:27+00:32:47
91. 183 Radek Matyáš 1977Háje01:46:42+00:33:02
92. 187 Martin Železný 1981Kutná Hora01:46:49+00:33:09
93. 105 Jan Jadrníček 1983Master Design01:47:28+00:33:48
94. 114 Štěpán Zvěřina 198301:47:28+00:33:48
95. 160 Ondřej Jobek 199601:48:00+00:34:20
96. 131 Michal Liška 1979SRTG Příbram01:48:03+00:34:23
97. 123 Dan Fojtík 1970Horní Bříza01:48:07+00:34:27
98. 109 Petr Vašíček 198101:48:40+00:35:00
99. 343 Martin Melichar 200001:48:58+00:35:18
100. 37 Petr Peškař 1973Brdonoš01:49:00+00:35:20
101. 174 Aleš Přibyl 1989Neratovice01:49:06+00:35:26
102. 90 Tomáš Nesvačil 1968Příbram01:49:32+00:35:52
103. 319 Miloš Břicháček 198101:49:42+00:36:02
104. 34 Stanislav Přenosil 1972Březnice01:49:43+00:36:03
105. 175 Vlastimil Fousek 1978Příbram01:49:45+00:36:05
106. 16 Jan Brůna 198701:49:47+00:36:07
107. 257 David Szabo 1970SK Nové Zámky01:50:32+00:36:52
108. 166 Václav Čekan 1992Vyběhej se01:50:58+00:37:18
109. 158 Arnošt Nečas 1963Bystřice01:51:16+00:37:36
110. 144 Jaroslav Cikán 195501:51:17+00:37:37
111. 164 Josef Slaba 1986AC Fit řízci01:51:18+00:37:38
112. 259 Václav Kučera 197601:51:25+00:37:45
113. 102 Lukáš Turek 198301:51:28+00:37:48
114. 93 František Bučil 197201:51:40+00:38:00
115. 61 Petr Kyselý 1964TJ Zduchovice01:52:00+00:38:20
116. 113 David Riehs 1974Praha 4 Braník01:52:06+00:38:26
117. 9 Miroslav Polidar 197201:52:12+00:38:32
118. 135 Tomáš Jirmásek 1980Laxní přístup01:52:39+00:38:59
119. 156 Miroslav Mařík 1972SDH Svaté Pole01:52:59+00:39:19
120. 85 Lukáš Vohanka 1980Příbram01:53:11+00:39:31
121. 35 Josef Tenkrát 1972Běžec z Rosovic01:53:17+00:39:37
122. 199 Václav Švenda 1974Příbram01:53:17+00:39:37
123. 316 Jaroslav Šlechta 197801:53:28+00:39:48
124. 72 Miroslav Hlaváč 1965Příbram01:53:41+00:40:01
125. 162 Zdeněk Jeřábek 1953Pb01:53:56+00:40:16
126. 154 Pavel Vlk 196901:54:29+00:40:49
127. 31 David Novotný 1981Treat Adventure team01:54:31+00:40:51
128. 78 Matouš Havrlík 1995TJ Sokol Příbram01:55:00+00:41:20
129. 347 Jakub Vinčálek 197901:55:20+00:41:40
130. 342 Miroslav Gregořica 196701:55:21+00:41:41
131. 6 Milan Tuháček 1965SK Prdlavky01:55:39+00:41:59
132. 345 Tomáš Frýdl 198101:55:41+00:42:01
133. 327 Roman Hulínský 197001:55:49+00:42:09
134. 79 Václav Mácha 198401:55:59+00:42:19
135. 337 Josef Fišer 197001:56:24+00:42:44
136. 77 Jiří Kotlan 1987Sokol Příbram01:56:29+00:42:49
137. 150 Petr Kudláček 1977Vodič 1:50:0001:56:31+00:42:51
138. 97 Štěpán Kortus 1988Ohrobec01:56:31+00:42:51
139. 306 Zbyněk Kříž 198101:56:39+00:42:59
140. 119 Petr Butzke 1959Kotva Braník01:56:41+00:43:01
141. 55 Martin Lang 199301:56:43+00:43:03
142. 76 Pavel Haur 1974Rozběháme Česko01:56:55+00:43:15
143. 117 Jaroslav Háva 1965HS Šneci01:56:55+00:43:15
144. 15 Aleš Kadleček 197501:57:19+00:43:39
145. 19 Jan Franěk 197801:57:22+00:43:42
146. 57 Jindřich Štilec 197901:57:48+00:44:08
147. 126 Martin Racek 1980Praha01:58:04+00:44:24
148. 302 Radek Nejdl 197701:58:16+00:44:36
149. 62 Libor Liška 196101:58:35+00:44:55
150. 301 Roman Wahldann 197001:58:42+00:45:02
151. 151 Rastislav Šedivý 1972PHARMGEST www.lekarnapribram.cz01:58:43+00:45:03
152. 195 Václav Häusler 196301:59:01+00:45:21
153. 350 Svatopluk Marek 197901:59:02+00:45:22
154. 40 Jiří Kratochvíl 197201:59:14+00:45:34
155. 107 Pavel Paul 198701:59:19+00:45:39
156. 136 Jaroslav Brand 1985Koně, dobrý koně!02:00:10+00:46:30
157. 168 Martin Jakob 1975Plzeň02:00:20+00:46:40
158. 252 Jan Skalický 198102:00:31+00:46:51
159. 25 Jan Schacherl 1988Team Faith Příbram02:00:39+00:46:59
160. 177 Bujamin Neziri 1990Gostivar02:00:55+00:47:15
161. 69 Radek Plzák 1991Příbram02:01:06+00:47:26
162. 148 Aleš Brožík 1978Snad to uběhnu :-)02:01:07+00:47:27
163. 124 Jakub Černý 198002:01:15+00:47:35
164. 341 Pavel Vávra 199002:02:35+00:48:55
165. 339 Franta Kuncl 195002:03:33+00:49:53
166. 170 Jan Císař 1990Life Gym Příbram02:03:46+00:50:06
167. 38 Pavel Dvořák 196902:04:10+00:50:30
168. 324 Jaroslav Voříšek 199402:04:11+00:50:31
169. 18 Petr Svoboda 1988Treat Adventure team02:04:48+00:51:08
170. 255 Filip Skalica 198402:05:11+00:51:31
171. 43 David Krejza 1976AC Papua New Guinea02:05:25+00:51:45
172. 133 Tomáš Olbert 1964MK Herducka02:06:31+00:52:51
173. 75 Jiří Trávníček 1982Bohutín02:06:48+00:53:08
174. 41 Lukáš Beňo 198302:08:01+00:54:21
175. 147 Pavel Hons 1980Wheelabrator02:08:25+00:54:45
176. 67 Milan Fára 1969Příbram02:08:36+00:54:56
177. 152 Tomáš Haken 1977TJ Jince02:09:01+00:55:21
178. 256 Michal Smíšek 197802:09:01+00:55:21
179. 194 Ondřej Holeček 1978Spartak Žebrák Muay Thai Kickboxing02:09:04+00:55:24
180. 254 Milan Turek 198402:09:19+00:55:39
181. 173 Petr Marcín 1975Vlčí smečka02:09:30+00:55:50
182. 315 Miroslav Hrstka 194602:10:02+00:56:22
183. 64 Luděk Menčík 196402:10:29+00:56:49
184. 197 Martin Hrubec 1973Březnice02:11:06+00:57:26
185. 153 Antonín Sirotek 199202:13:00+00:59:20
186. 308 Pavel Šnobl 197802:13:08+00:59:28
187. 4 Patrik Dvořák 1972Vyběhej se/Radětice02:15:02+01:01:22
188. 172 Jakub Lázna 197702:15:22+01:01:42
189. 196 Daniel Redr 200002:16:54+01:03:14
190. 258 Petr Magera 1966Příbram02:18:17+01:04:37
191. 115 Jan Slaba 1989Life Gym Příbram02:19:54+01:06:14
192. 28 Jakub Kryl 1989Carpe Diem - chyťte kapra02:20:47+01:07:07
193. 330 Tomáš Klasna 197902:23:11+01:09:31
194. 349 Petr Čech 198102:29:38+01:15:58
195. 188 Daniel Vancl 1981Písek02:35:11+01:21:31
196. 253 Jan Borgula 197402:38:40+01:25:00

Další soubory k závodu:

Výsledky: Absolutní pořadí, Pořadí kategorie, Pořadí štafet, Časy předávek xls, Dětské závody