Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Příbramský půlmaraton

17.6.2017 18:00

Pořadatel:
Místo:
Podmínky:
Web závodu:
0 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky: Absolutní pořadí, Pořadí kategorie, Pořadí štafet, Časy předávek xls, Dětské závody

Závody:



Půlmaraton dospělí

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 338 David GerychCK Kupkolo01:13:40+00:00:00
2. 329 Dalibor BartošLIAZ Jablonec01:16:13+00:02:33
3. 321 Petr MinaříkHisport team01:17:19+00:03:39
4. 3 Jaroslav DražanTriatlon Team Příbram01:17:23+00:03:43
5. 263 Martin SajdlŽižkovský tygři01:20:45+00:07:05
6. 251 Radim ČadaSokol Unhošť01:21:00+00:07:20
7. 51 Filip CenefelsDecathlon01:22:21+00:08:41
8. 99 Petr ŠvarcTriklub Příbram01:23:23+00:09:43
9. 56 Luboš RákosníkJihočeský klub maratonců České Budějovice01:23:43+00:10:03
10. 143 Martin FicDobříš01:24:33+00:10:53
11. 10 Roman BonkTri klub Příbram01:25:37+00:11:57
12. 30 Jakub SůsaKokoteam.cz01:26:46+00:13:06
13. 205 Frederik WewetzerFreiberg01:27:26+00:13:46
14. 120 Jan KoláčekPříbram01:27:38+00:13:58
15. 129 Ondřej KyselaMika training01:28:15+00:14:35
16. 7 Jan HorkýPříbram01:28:38+00:14:58
17. 335 Jaromír Urbánek01:29:33+00:15:53
18. 101 Ondřej SmetanaVyběhej se/Rungo.cz01:29:44+00:16:04
19. 332 Petr MoulisHořovice01:29:45+00:16:05
20. 125 Jan Pejšasmí být prázdné01:29:48+00:16:08
21. 130 Michal VítůVodič na 1:30:0001:29:57+00:16:17
22. 11 Lukáš VosmekVyběhej se, Halex01:29:58+00:16:18
23. 86 Jakub SládečekSenešnice01:30:12+00:16:32
24. 80 Gustav VondráčekŽelvička Team01:30:33+00:16:53
25. 334 Martin Lachout01:31:02+00:17:22
26. 340 Michal Benda01:32:26+00:18:46
27. 163 Martin MalečekŽižkovský tygři01:33:00+00:19:20
28. 73 Miroslav MelicharŽežice01:34:35+00:20:55
29. 1 Tomáš KarasTriatlon team Příbram01:34:38+00:20:58
30. 33 Luboš KašákZa sebe01:35:39+00:21:59
31. 103 Petr BambasSvojsice01:35:40+00:22:00
32. 112 Pavel ŠrédlStříbro01:35:44+00:22:04
33. 95 Tomáš Jirkal01:36:05+00:22:25
34. 161 Tomáš Turský01:36:10+00:22:30
35. 22 Honza Javůreksk hofmanbajk01:36:31+00:22:51
36. 325 Radek Hřídel01:36:56+00:23:16
37. 331 Rudolf Dolejš01:37:00+00:23:20
38. 83 Tomáš HesounČížová01:37:04+00:23:24
39. 320 Roman Čipkovárna Hluboš01:37:26+00:23:46
40. 127 Jiří ŠnoblCyklo Vysoká Pec01:37:34+00:23:54
41. 146 Jiří SkaličkaPříbram01:37:42+00:24:02
42. 261 Adrien Sehnal01:37:45+00:24:05
43. 346 Ondřej Franěk01:37:47+00:24:07
44. 5 Valerio Taddei01:37:48+00:24:08
45. 323 Martin Krůta01:37:55+00:24:15
46. 157 Zdeněk KantaPlzeň - Doudlevce01:37:55+00:24:15
47. 165 Václav ČekanVybehej se01:38:38+00:24:58
48. 193 Tomáš NovákSpartak Žebrák Muay Thai Kickboxing01:38:42+00:25:02
49. 42 Martin Šmejkal01:38:49+00:25:09
50. 304 Petr Horáček01:38:50+00:25:10
51. 118 Martin MichálekTriklub Příbram01:38:53+00:25:13
52. 182 Roman ŽaludLife Gym Příbram01:38:57+00:25:17
53. 23 Lukáš RozmajzlSK Chosiki01:38:59+00:25:19
54. 336 Pavel Tůma01:39:00+00:25:20
55. 171 Miroslav HessLife Gym Příbram01:39:07+00:25:27
56. 198 Štěpán DuníkSK Sporting Příbram01:39:11+00:25:31
57. 108 Miroslav SedláčekHořovice01:39:15+00:25:35
58. 60 Matěj Bábíček01:39:16+00:25:36
59. 179 Dušan UldrychObořiště01:39:21+00:25:41
60. 184 Vojtěch PaulTriatlon Team Příbram01:39:35+00:25:55
61. 140 Jiří MašekVodič 1:40:0001:39:35+00:25:55
62. 98 Vít ŠeděnkaKoně, dobrý koně!01:39:37+00:25:57
63. 100 Pavel MoravZlej sen01:40:00+00:26:20
64. 314 Jaroslav Chrastina01:40:04+00:26:24
65. 87 Josef JindřichZlej sen01:40:09+00:26:29
66. 13 Dušan MejzrVeverky01:40:38+00:26:58
67. 155 Pavel FričCHECOMACOCO01:40:46+00:27:06
68. 180 Martin ČermákWhelabrator01:41:00+00:27:20
69. 176 Milan HavelZdouň Hrádek01:41:26+00:27:46
70. 58 Michal FlachsZličín01:41:35+00:27:55
71. 203 Florian RauFreiberg01:41:36+00:27:56
72. 202 Moritz BogsFreiberg01:41:45+00:28:05
73. 48 Pavel Geláček01:41:48+00:28:08
74. 39 Lukáš Veselý01:42:12+00:28:32
75. 71 Jiří TurekChaloupky01:42:14+00:28:34
76. 312 Adam Gross01:42:14+00:28:34
77. 52 Lukáš Belej01:42:46+00:29:06
78. 27 Jan Klimek01:42:49+00:29:09
79. 317 František Kortan01:43:18+00:29:38
80. 70 Martin FousekPodlesí01:43:26+00:29:46
81. 309 Michal Štefanič01:43:34+00:29:54
82. 84 Aleš NovákInternet PB01:43:38+00:29:58
83. 192 Jan LandaSpartak Žebrák Muay Thai Kickboxing01:43:42+00:30:02
84. 89 Petr Soukal01:43:48+00:30:08
85. 145 Libor OndrůšekVodič na 1:45:0001:44:03+00:30:23
86. 21 Jiří Šmejkal01:44:30+00:30:50
87. 178 Jiří NovotnýKlub bikerů TETA01:45:01+00:31:21
88. 191 Karel HorkýSpartak Žebrák Muay Thai Kickboxing01:45:15+00:31:35
89. 134 Pavel VávraVorvani01:46:25+00:32:45
90. 82 Bedřich Bělohradský01:46:27+00:32:47
91. 183 Radek MatyášHáje01:46:42+00:33:02
92. 187 Martin ŽeleznýKutná Hora01:46:49+00:33:09
93. 105 Jan JadrníčekMaster Design01:47:28+00:33:48
94. 114 Štěpán Zvěřina01:47:28+00:33:48
95. 160 Ondřej Jobek01:48:00+00:34:20
96. 131 Michal LiškaSRTG Příbram01:48:03+00:34:23
97. 123 Dan FojtíkHorní Bříza01:48:07+00:34:27
98. 109 Petr Vašíček01:48:40+00:35:00
99. 343 Martin Melichar01:48:58+00:35:18
100. 37 Petr PeškařBrdonoš01:49:00+00:35:20
101. 174 Aleš PřibylNeratovice01:49:06+00:35:26
102. 90 Tomáš NesvačilPříbram01:49:32+00:35:52
103. 319 Miloš Břicháček01:49:42+00:36:02
104. 34 Stanislav PřenosilBřeznice01:49:43+00:36:03
105. 175 Vlastimil FousekPříbram01:49:45+00:36:05
106. 16 Jan Brůna01:49:47+00:36:07
107. 257 David SzaboSK Nové Zámky01:50:32+00:36:52
108. 166 Václav ČekanVyběhej se01:50:58+00:37:18
109. 158 Arnošt NečasBystřice01:51:16+00:37:36
110. 144 Jaroslav Cikán01:51:17+00:37:37
111. 164 Josef SlabaAC Fit řízci01:51:18+00:37:38
112. 259 Václav Kučera01:51:25+00:37:45
113. 102 Lukáš Turek01:51:28+00:37:48
114. 93 František Bučil01:51:40+00:38:00
115. 61 Petr KyselýTJ Zduchovice01:52:00+00:38:20
116. 113 David RiehsPraha 4 Braník01:52:06+00:38:26
117. 9 Miroslav Polidar01:52:12+00:38:32
118. 135 Tomáš JirmásekLaxní přístup01:52:39+00:38:59
119. 156 Miroslav MaříkSDH Svaté Pole01:52:59+00:39:19
120. 85 Lukáš VohankaPříbram01:53:11+00:39:31
121. 35 Josef TenkrátBěžec z Rosovic01:53:17+00:39:37
122. 199 Václav ŠvendaPříbram01:53:17+00:39:37
123. 316 Jaroslav Šlechta01:53:28+00:39:48
124. 72 Miroslav HlaváčPříbram01:53:41+00:40:01
125. 162 Zdeněk JeřábekPb01:53:56+00:40:16
126. 154 Pavel Vlk01:54:29+00:40:49
127. 31 David NovotnýTreat Adventure team01:54:31+00:40:51
128. 78 Matouš HavrlíkTJ Sokol Příbram01:55:00+00:41:20
129. 347 Jakub Vinčálek01:55:20+00:41:40
130. 342 Miroslav Gregořica01:55:21+00:41:41
131. 6 Milan TuháčekSK Prdlavky01:55:39+00:41:59
132. 345 Tomáš Frýdl01:55:41+00:42:01
133. 327 Roman Hulínský01:55:49+00:42:09
134. 79 Václav Mácha01:55:59+00:42:19
135. 337 Josef Fišer01:56:24+00:42:44
136. 77 Jiří KotlanSokol Příbram01:56:29+00:42:49
137. 150 Petr KudláčekVodič 1:50:0001:56:31+00:42:51
138. 97 Štěpán KortusOhrobec01:56:31+00:42:51
139. 306 Zbyněk Kříž01:56:39+00:42:59
140. 119 Petr ButzkeKotva Braník01:56:41+00:43:01
141. 55 Martin Lang01:56:43+00:43:03
142. 76 Pavel HaurRozběháme Česko01:56:55+00:43:15
143. 117 Jaroslav HávaHS Šneci01:56:55+00:43:15
144. 15 Aleš Kadleček01:57:19+00:43:39
145. 19 Jan Franěk01:57:22+00:43:42
146. 57 Jindřich Štilec01:57:48+00:44:08
147. 126 Martin RacekPraha01:58:04+00:44:24
148. 302 Radek Nejdl01:58:16+00:44:36
149. 62 Libor Liška01:58:35+00:44:55
150. 301 Roman Wahldann01:58:42+00:45:02
151. 151 Rastislav ŠedivýPHARMGEST www.lekarnapribram.cz01:58:43+00:45:03
152. 195 Václav Häusler01:59:01+00:45:21
153. 350 Svatopluk Marek01:59:02+00:45:22
154. 40 Jiří Kratochvíl01:59:14+00:45:34
155. 107 Pavel Paul01:59:19+00:45:39
156. 136 Jaroslav BrandKoně, dobrý koně!02:00:10+00:46:30
157. 168 Martin JakobPlzeň02:00:20+00:46:40
158. 252 Jan Skalický02:00:31+00:46:51
159. 25 Jan SchacherlTeam Faith Příbram02:00:39+00:46:59
160. 177 Bujamin NeziriGostivar02:00:55+00:47:15
161. 69 Radek PlzákPříbram02:01:06+00:47:26
162. 148 Aleš BrožíkSnad to uběhnu :-)02:01:07+00:47:27
163. 124 Jakub Černý02:01:15+00:47:35
164. 341 Pavel Vávra02:02:35+00:48:55
165. 339 Franta Kuncl02:03:33+00:49:53
166. 170 Jan CísařLife Gym Příbram02:03:46+00:50:06
167. 38 Pavel Dvořák02:04:10+00:50:30
168. 324 Jaroslav Voříšek02:04:11+00:50:31
169. 18 Petr SvobodaTreat Adventure team02:04:48+00:51:08
170. 255 Filip Skalica02:05:11+00:51:31
171. 43 David KrejzaAC Papua New Guinea02:05:25+00:51:45
172. 133 Tomáš OlbertMK Herducka02:06:31+00:52:51
173. 75 Jiří TrávníčekBohutín02:06:48+00:53:08
174. 41 Lukáš Beňo02:08:01+00:54:21
175. 147 Pavel HonsWheelabrator02:08:25+00:54:45
176. 67 Milan FáraPříbram02:08:36+00:54:56
177. 152 Tomáš HakenTJ Jince02:09:01+00:55:21
178. 256 Michal Smíšek02:09:01+00:55:21
179. 194 Ondřej HolečekSpartak Žebrák Muay Thai Kickboxing02:09:04+00:55:24
180. 254 Milan Turek02:09:19+00:55:39
181. 173 Petr MarcínVlčí smečka02:09:30+00:55:50
182. 315 Miroslav Hrstka02:10:02+00:56:22
183. 64 Luděk Menčík02:10:29+00:56:49
184. 197 Martin HrubecBřeznice02:11:06+00:57:26
185. 153 Antonín Sirotek02:13:00+00:59:20
186. 308 Pavel Šnobl02:13:08+00:59:28
187. 4 Patrik DvořákVyběhej se/Radětice02:15:02+01:01:22
188. 172 Jakub Lázna02:15:22+01:01:42
189. 196 Daniel Redr02:16:54+01:03:14
190. 258 Petr MageraPříbram02:18:17+01:04:37
191. 115 Jan SlabaLife Gym Příbram02:19:54+01:06:14
192. 28 Jakub KrylCarpe Diem - chyťte kapra02:20:47+01:07:07
193. 330 Tomáš Klasna02:23:11+01:09:31
194. 349 Petr Čech02:29:38+01:15:58
195. 188 Daniel VanclPísek02:35:11+01:21:31
196. 253 Jan Borgula02:38:40+01:25:00

Další soubory k závodu:

Výsledky: Absolutní pořadí, Pořadí kategorie, Pořadí štafet, Časy předávek xls, Dětské závody