Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Příbramský půlmaraton

17.6.2017 18:00

Pořadatel:
Místo:
Podmínky:
Web závodu:
0 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky: Absolutní pořadí, Pořadí kategorie, Pořadí štafet, Časy předávek xls, Dětské závody

Závody:



Kluci do 7 let

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish ZtrátaPočet okruhů
1. 313 Daniel HajšmanPříbram-Lazec00:00:59.43+00:00:00.001
2. 314 Filip HumlStřela Žebrák00:01:01.14+00:00:01.711
3. 312 Lukáš BauerSK Dolík00:01:01.39+00:00:01.961
4. 318 Václav MošnaSK Sporting00:01:03.07+00:00:03.641
5. 319 Vojtěch ŠvendaSporting PB00:01:04.75+00:00:05.321
6. 219 Jan Beneš00:01:06.75+00:00:07.321
7. 221 Josef Gargoš00:01:07.53+00:00:08.101
8. 272 Kryštof Barášek00:01:12.45+00:00:13.021
9. 239 Martin Černý00:01:13.11+00:00:13.681
10. 70 Viktor Brožík00:01:13.29+00:00:13.861
11. 310 Jan RudolfPraha00:01:14.25+00:00:14.821
12. 378 Filip Maxa00:01:14.47+00:00:15.041
13. 391 David Suchý00:01:15.91+00:00:16.481
14. 367 Jakub Duchoslav00:01:17.25+00:00:17.821
15. 238 Pavel Oktávec00:01:19.75+00:00:20.321
16. 63 Filip Svoboda00:01:20.09+00:00:20.661
17. 227 Vojtěch Brož00:01:20.30+00:00:20.871
18. 215 Václav Vandas00:01:20.95+00:00:21.521
19. 382 Jan Duník00:01:22.01+00:00:22.581
20. 308 Václav ŠvendaPříbram00:01:22.57+00:00:23.141
21. 250 Tomáš Křenek00:01:24.41+00:00:24.981
22. 60 Marek Blahník00:01:25.59+00:00:26.161
23. 257 Ladislav Vondruška00:01:27.68+00:00:28.251
24. 228 Radek Strejc00:01:30.35+00:00:30.921
25. 216 Michael Skalička00:01:30.67+00:00:31.241
26. 271 Šimon Barášek00:01:31.04+00:00:31.611
27. 309 Matěj Houžvička1.FK Pribram00:01:31.61+00:00:32.181
28. 224 Jakub Flieger00:01:31.91+00:00:32.481
29. 259 Kryštof Pruner00:01:34.58+00:00:35.151
30. 222 Martin Gargoš00:01:37.92+00:00:38.491
31. 383 Max Edelmann00:01:38.68+00:00:39.251
32. 237 Matyáš Drnek00:01:41.43+00:00:42.001
33. 305 Matyáš DučákPříbram00:01:42.08+00:00:42.651
34. 53 Kryštof ŠeděnkaKoně00:01:56.03+00:00:56.601
35. 229 Filip Hacaperka00:02:00.26+00:01:00.831
36. 269 Oliver Šnobl00:02:01.82+00:01:02.391
37. 240 Jan Fišer00:02:03.69+00:01:04.261
38. 61 Milan Baloun00:02:05.58+00:01:06.151
39. 226 Vojtěch Flieger00:02:05.90+00:01:06.471
40. 149 Antonín Stočes00:02:11.91+00:01:12.481
41. 204 Rafael Širmer00:02:14.44+00:01:15.011
42. 301 Vít NovákDobříš00:02:23.13+00:01:23.701
43. 303 Michal ŠašekŽežice00:02:40.59+00:01:41.161
44. 243 Adam Bambas00:03:29.06+00:02:29.631
45. 68 Adam Stočes00:03:48.59+00:02:49.161
46. 242 David Šmíd00:03:59.84+00:03:00.411
47. 241 Filip Bambas00:04:35.67+00:03:36.241

Další soubory k závodu:

Výsledky: Absolutní pořadí, Pořadí kategorie, Pořadí štafet, Časy předávek xls, Dětské závody