Příbramský půlmaraton

17.6.2017 18:00

Pořadatel:
Místo:
Podmínky:
Web závodu:
0 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky: Absolutní pořadí, Pořadí kategorie, Pořadí štafet, Časy předávek xls, Dětské závody

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Půlmaraton dospělí

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 338 David GerychCK Kupkolo01:13:40+00:00:00
2. 329 Dalibor BartošLIAZ Jablonec01:16:13+00:02:33
3. 321 Petr MinaříkHisport team01:17:19+00:03:39
4. 3 Jaroslav DražanTriatlon Team Příbram01:17:23+00:03:43
5. 263 Martin SajdlŽižkovský tygři01:20:45+00:07:05
6. 251 Radim ČadaSokol Unhošť01:21:00+00:07:20
7. 51 Filip CenefelsDecathlon01:22:21+00:08:41
8. 99 Petr ŠvarcTriklub Příbram01:23:23+00:09:43
9. 56 Luboš RákosníkJihočeský klub maratonců České Budějovice01:23:43+00:10:03
10. 143 Martin FicDobříš01:24:33+00:10:53
11. 10 Roman BonkTri klub Příbram01:25:37+00:11:57
12. 30 Jakub SůsaKokoteam.cz01:26:46+00:13:06
13. 205 Frederik WewetzerFreiberg01:27:26+00:13:46
14. 120 Jan KoláčekPříbram01:27:38+00:13:58
15. 129 Ondřej KyselaMika training01:28:15+00:14:35
16. 7 Jan HorkýPříbram01:28:38+00:14:58
17. 335 Jaromír Urbánek01:29:33+00:15:53
18. 101 Ondřej SmetanaVyběhej se/Rungo.cz01:29:44+00:16:04
19. 332 Petr MoulisHořovice01:29:45+00:16:05
20. 125 Jan Pejšasmí být prázdné01:29:48+00:16:08
21. 130 Michal VítůVodič na 1:30:0001:29:57+00:16:17
22. 11 Lukáš VosmekVyběhej se, Halex01:29:58+00:16:18
23. 86 Jakub SládečekSenešnice01:30:12+00:16:32
24. 80 Gustav VondráčekŽelvička Team01:30:33+00:16:53
25. 334 Martin Lachout01:31:02+00:17:22
26. 340 Michal Benda01:32:26+00:18:46
27. 163 Martin MalečekŽižkovský tygři01:33:00+00:19:20
28. 73 Miroslav MelicharŽežice01:34:35+00:20:55
29. 1 Tomáš KarasTriatlon team Příbram01:34:38+00:20:58
30. 149 Blanka Šindelářová01:34:42+00:21:02
31. 33 Luboš KašákZa sebe01:35:39+00:21:59
32. 103 Petr BambasSvojsice01:35:40+00:22:00
33. 112 Pavel ŠrédlStříbro01:35:44+00:22:04
34. 95 Tomáš Jirkal01:36:05+00:22:25
35. 161 Tomáš Turský01:36:10+00:22:30
36. 262 Daniela KarasováTriatlon Team Příbram01:36:18+00:22:38
37. 22 Honza Javůreksk hofmanbajk01:36:31+00:22:51
38. 142 Radka FicováDobříš01:36:41+00:23:01
39. 325 Radek Hřídel01:36:56+00:23:16
40. 331 Rudolf Dolejš01:37:00+00:23:20
41. 83 Tomáš HesounČížová01:37:04+00:23:24
42. 320 Roman Čipkovárna Hluboš01:37:26+00:23:46
43. 310 Hana Štefaničová01:37:31+00:23:51
44. 127 Jiří ŠnoblCyklo Vysoká Pec01:37:34+00:23:54
45. 146 Jiří SkaličkaPříbram01:37:42+00:24:02
46. 261 Adrien Sehnal01:37:45+00:24:05
47. 346 Ondřej Franěk01:37:47+00:24:07
48. 5 Valerio Taddei01:37:48+00:24:08
49. 323 Martin Krůta01:37:55+00:24:15
50. 157 Zdeněk KantaPlzeň - Doudlevce01:37:55+00:24:15
51. 165 Václav ČekanVybehej se01:38:38+00:24:58
52. 12 Dominika Zoulová01:38:42+00:25:02
53. 193 Tomáš NovákSpartak Žebrák Muay Thai Kickboxing01:38:42+00:25:02
54. 29 Svatava ŘechkováOxygen Příbram01:38:48+00:25:08
55. 42 Martin Šmejkal01:38:49+00:25:09
56. 304 Petr Horáček01:38:50+00:25:10
57. 118 Martin MichálekTriklub Příbram01:38:53+00:25:13
58. 182 Roman ŽaludLife Gym Příbram01:38:57+00:25:17
59. 23 Lukáš RozmajzlSK Chosiki01:38:59+00:25:19
60. 336 Pavel Tůma01:39:00+00:25:20
61. 171 Miroslav HessLife Gym Příbram01:39:07+00:25:27
62. 63 Dana JiřičnáBonbon Praha01:39:10+00:25:30
63. 198 Štěpán DuníkSK Sporting Příbram01:39:11+00:25:31
64. 108 Miroslav SedláčekHořovice01:39:15+00:25:35
65. 60 Matěj Bábíček01:39:16+00:25:36
66. 17 Lucie StrnadováZelení Baroni01:39:21+00:25:41
67. 179 Dušan UldrychObořiště01:39:21+00:25:41
68. 207 Justine JendroFreiberg01:39:22+00:25:42
69. 184 Vojtěch PaulTriatlon Team Příbram01:39:35+00:25:55
70. 140 Jiří MašekVodič 1:40:0001:39:35+00:25:55
71. 98 Vít ŠeděnkaKoně, dobrý koně!01:39:37+00:25:57
72. 122 Martina ČapkováPříbram01:39:51+00:26:11
73. 100 Pavel MoravZlej sen01:40:00+00:26:20
74. 314 Jaroslav Chrastina01:40:04+00:26:24
75. 87 Josef JindřichZlej sen01:40:09+00:26:29
76. 59 Michaela FraňkováFraněk Team Vysoká01:40:10+00:26:30
77. 13 Dušan MejzrVeverky01:40:38+00:26:58
78. 155 Pavel FričCHECOMACOCO01:40:46+00:27:06
79. 180 Martin ČermákWhelabrator01:41:00+00:27:20
80. 318 Lenka Šedivá01:41:25+00:27:45
81. 176 Milan HavelZdouň Hrádek01:41:26+00:27:46
82. 167 Zuzana KadlecováVyběhej se01:41:30+00:27:50
83. 58 Michal FlachsZličín01:41:35+00:27:55
84. 203 Florian RauFreiberg01:41:36+00:27:56
85. 202 Moritz BogsFreiberg01:41:45+00:28:05
86. 48 Pavel Geláček01:41:48+00:28:08
87. 39 Lukáš Veselý01:42:12+00:28:32
88. 312 Adam Gross01:42:14+00:28:34
89. 71 Jiří TurekChaloupky01:42:14+00:28:34
90. 92 Marcela VečerkováVeverky01:42:15+00:28:35
91. 206 Elena HubertFreiberg01:42:44+00:29:04
92. 52 Lukáš Belej01:42:46+00:29:06
93. 27 Jan Klimek01:42:49+00:29:09
94. 317 František Kortan01:43:18+00:29:38
95. 70 Martin FousekPodlesí01:43:26+00:29:46
96. 309 Michal Štefanič01:43:34+00:29:54
97. 84 Aleš NovákInternet PB01:43:38+00:29:58
98. 192 Jan LandaSpartak Žebrák Muay Thai Kickboxing01:43:42+00:30:02
99. 89 Petr Soukal01:43:48+00:30:08
100. 26 Judita DražanováKřesťanské Centrum Příbram01:44:00+00:30:20
101. 145 Libor OndrůšekVodič na 1:45:0001:44:03+00:30:23
102. 132 Kamila Nováková01:44:24+00:30:44
103. 21 Jiří Šmejkal01:44:30+00:30:50
104. 178 Jiří NovotnýKlub bikerů TETA01:45:01+00:31:21
105. 191 Karel HorkýSpartak Žebrák Muay Thai Kickboxing01:45:15+00:31:35
106. 134 Pavel VávraVorvani01:46:25+00:32:45
107. 82 Bedřich Bělohradský01:46:27+00:32:47
108. 183 Radek MatyášHáje01:46:42+00:33:02
109. 187 Martin ŽeleznýKutná Hora01:46:49+00:33:09
110. 105 Jan JadrníčekMaster Design01:47:28+00:33:48
111. 114 Štěpán Zvěřina01:47:28+00:33:48
112. 160 Ondřej Jobek01:48:00+00:34:20
113. 131 Michal LiškaSRTG Příbram01:48:03+00:34:23
114. 123 Dan FojtíkHorní Bříza01:48:07+00:34:27
115. 53 Eva Povalová-01:48:18+00:34:38
116. 109 Petr Vašíček01:48:40+00:35:00
117. 343 Martin Melichar01:48:58+00:35:18
118. 37 Petr PeškařBrdonoš01:49:00+00:35:20
119. 174 Aleš PřibylNeratovice01:49:06+00:35:26
120. 311 Jana Lenemayer01:49:11+00:35:31
121. 90 Tomáš NesvačilPříbram01:49:32+00:35:52
122. 2 Věra Karasová01:49:33+00:35:53
123. 32 Barbora Amsalem01:49:38+00:35:58
124. 319 Miloš Břicháček01:49:42+00:36:02
125. 34 Stanislav PřenosilBřeznice01:49:43+00:36:03
126. 175 Vlastimil FousekPříbram01:49:45+00:36:05
127. 141 Vladimíra KramářováDobříš01:49:47+00:36:07
128. 16 Jan Brůna01:49:47+00:36:07
129. 257 David SzaboSK Nové Zámky01:50:32+00:36:52
130. 166 Václav ČekanVyběhej se01:50:58+00:37:18
131. 8 Vladimíra SkaličkováPříbram01:51:06+00:37:26
132. 158 Arnošt NečasBystřice01:51:16+00:37:36
133. 144 Jaroslav Cikán01:51:17+00:37:37
134. 164 Josef SlabaAC Fit řízci01:51:18+00:37:38
135. 259 Václav Kučera01:51:25+00:37:45
136. 102 Lukáš Turek01:51:28+00:37:48
137. 49 Eliška Ferencová01:51:33+00:37:53
138. 94 Lenka Bučilová01:51:40+00:38:00
139. 93 František Bučil01:51:40+00:38:00
140. 61 Petr KyselýTJ Zduchovice01:52:00+00:38:20
141. 54 Zora Urbanová01:52:03+00:38:23
142. 113 David RiehsPraha 4 Braník01:52:06+00:38:26
143. 9 Miroslav Polidar01:52:12+00:38:32
144. 135 Tomáš JirmásekLaxní přístup01:52:39+00:38:59
145. 156 Miroslav MaříkSDH Svaté Pole01:52:59+00:39:19
146. 85 Lukáš VohankaPříbram01:53:11+00:39:31
147. 35 Josef TenkrátBěžec z Rosovic01:53:17+00:39:37
148. 199 Václav ŠvendaPříbram01:53:17+00:39:37
149. 316 Jaroslav Šlechta01:53:28+00:39:48
150. 50 Jana Bartoňová01:53:33+00:39:53
151. 72 Miroslav HlaváčPříbram01:53:41+00:40:01
152. 162 Zdeněk JeřábekPb01:53:56+00:40:16
153. 154 Pavel Vlk01:54:29+00:40:49
154. 31 David NovotnýTreat Adventure team01:54:31+00:40:51
155. 78 Matouš HavrlíkTJ Sokol Příbram01:55:00+00:41:20
156. 347 Jakub Vinčálek01:55:20+00:41:40
157. 342 Miroslav Gregořica01:55:21+00:41:41
158. 6 Milan TuháčekSK Prdlavky01:55:39+00:41:59
159. 345 Tomáš Frýdl01:55:41+00:42:01
160. 327 Roman Hulínský01:55:49+00:42:09
161. 79 Václav Mácha01:55:59+00:42:19
162. 181 Kateřina HoužvičkováPřibram01:56:03+00:42:23
163. 337 Josef Fišer01:56:24+00:42:44
164. 77 Jiří KotlanSokol Příbram01:56:29+00:42:49
165. 97 Štěpán KortusOhrobec01:56:31+00:42:51
166. 150 Petr KudláčekVodič 1:50:0001:56:31+00:42:51
167. 306 Zbyněk Kříž01:56:39+00:42:59
168. 119 Petr ButzkeKotva Braník01:56:41+00:43:01
169. 55 Martin Lang01:56:43+00:43:03
170. 117 Jaroslav HávaHS Šneci01:56:55+00:43:15
171. 76 Pavel HaurRozběháme Česko01:56:55+00:43:15
172. 15 Aleš Kadleček01:57:19+00:43:39
173. 68 Helena MoulisováMirošov01:57:20+00:43:40
174. 19 Jan Franěk01:57:22+00:43:42
175. 57 Jindřich Štilec01:57:48+00:44:08
176. 126 Martin RacekPraha01:58:04+00:44:24
177. 302 Radek Nejdl01:58:16+00:44:36
178. 190 Eva PrunerováPříbram01:58:27+00:44:47
179. 62 Libor Liška01:58:35+00:44:55
180. 301 Roman Wahldann01:58:42+00:45:02
181. 151 Rastislav ŠedivýPHARMGEST www.lekarnapribram.cz01:58:43+00:45:03
182. 137 Veronika MaříkováKoně, dobrý koně!01:58:54+00:45:14
183. 195 Václav Häusler01:59:01+00:45:21
184. 350 Svatopluk Marek01:59:02+00:45:22
185. 40 Jiří Kratochvíl01:59:14+00:45:34
186. 138 Tereza HájkováLoko Beroun01:59:19+00:45:39
187. 107 Pavel Paul01:59:19+00:45:39
188. 200 Pavla KratochvílováVodička na 2:00:0001:59:36+00:45:56
189. 136 Jaroslav BrandKoně, dobrý koně!02:00:10+00:46:30
190. 91 Kateřina PetákováDobříš02:00:19+00:46:39
191. 168 Martin JakobPlzeň02:00:20+00:46:40
192. 252 Jan Skalický02:00:31+00:46:51
193. 25 Jan SchacherlTeam Faith Příbram02:00:39+00:46:59
194. 322 Jana Jeřábková02:00:54+00:47:14
195. 177 Bujamin NeziriGostivar02:00:55+00:47:15
196. 69 Radek PlzákPříbram02:01:06+00:47:26
197. 148 Aleš BrožíkSnad to uběhnu :-)02:01:07+00:47:27
198. 124 Jakub Černý02:01:15+00:47:35
199. 110 Martina ČížkováPříbram02:01:29+00:47:49
200. 139 Jana MatouškováPříbram02:02:16+00:48:36
201. 341 Pavel Vávra02:02:35+00:48:55
202. 339 Franta Kuncl02:03:33+00:49:53
203. 170 Jan CísařLife Gym Příbram02:03:46+00:50:06
204. 38 Pavel Dvořák02:04:10+00:50:30
205. 324 Jaroslav Voříšek02:04:11+00:50:31
206. 18 Petr SvobodaTreat Adventure team02:04:48+00:51:08
207. 333 Olga Smíšková02:05:10+00:51:30
208. 348 Natálie Cajthamlová02:05:11+00:51:31
209. 255 Filip Skalica02:05:11+00:51:31
210. 121 Andrea KačenováPharmgest/Příbram02:05:13+00:51:33
211. 43 David KrejzaAC Papua New Guinea02:05:25+00:51:45
212. 169 Eva BukovcováHlučín02:05:38+00:51:58
213. 133 Tomáš OlbertMK Herducka02:06:31+00:52:51
214. 75 Jiří TrávníčekBohutín02:06:48+00:53:08
215. 65 Tereza Grossová02:07:15+00:53:35
216. 41 Lukáš Beňo02:08:01+00:54:21
217. 147 Pavel HonsWheelabrator02:08:25+00:54:45
218. 67 Milan FáraPříbram02:08:36+00:54:56
219. 116 Zuzana SlabováLife Gym Příbram02:08:52+00:55:12
220. 128 Hana HořejšováPříbram02:08:55+00:55:15
221. 152 Tomáš HakenTJ Jince02:09:01+00:55:21
222. 256 Michal Smíšek02:09:01+00:55:21
223. 194 Ondřej HolečekSpartak Žebrák Muay Thai Kickboxing02:09:04+00:55:24
224. 254 Milan Turek02:09:19+00:55:39
225. 186 Šárka VolfováVlčí smečka02:09:30+00:55:50
226. 173 Petr MarcínVlčí smečka02:09:30+00:55:50
227. 315 Miroslav Hrstka02:10:02+00:56:22
228. 64 Luděk Menčík02:10:29+00:56:49
229. 197 Martin HrubecBřeznice02:11:06+00:57:26
230. 74 Veronika SoukupováBuková u Příbramě02:12:30+00:58:50
231. 153 Antonín Sirotek02:13:00+00:59:20
232. 307 Klára Šnoblová02:13:08+00:59:28
233. 308 Pavel Šnobl02:13:08+00:59:28
234. 215 Marcela VítůVodička na 2:15:0002:13:21+00:59:41
235. 305 Šárka Jehličková02:13:28+00:59:48
236. 4 Patrik DvořákVyběhej se/Radětice02:15:02+01:01:22
237. 172 Jakub Lázna02:15:22+01:01:42
238. 196 Daniel Redr02:16:54+01:03:14
239. 258 Petr MageraPříbram02:18:17+01:04:37
240. 260 Aneta KálalováLife Gym Příbram02:19:53+01:06:13
241. 115 Jan SlabaLife Gym Příbram02:19:54+01:06:14
242. 28 Jakub KrylCarpe Diem - chyťte kapra02:20:47+01:07:07
243. 208 Petriláková Zdenka02:22:01+01:08:21
244. 330 Tomáš Klasna02:23:11+01:09:31
245. 236 Renáta Hulínská02:26:41+01:13:01
246. 349 Petr Čech02:29:38+01:15:58
247. 66 Milada Bartošová02:31:24+01:17:44
248. 188 Daniel VanclPísek02:35:11+01:21:31
249. 253 Jan Borgula02:38:40+01:25:00
250. 20 Alena Štefániková02:55:36+01:41:56

Další soubory k závodu:

Výsledky: Absolutní pořadí, Pořadí kategorie, Pořadí štafet, Časy předávek xls, Dětské závody