Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Chalupářský teréňák

28.8.2021 14:00

Pořadatel: Obec Višňová
Místo: Višňová - fotbalové hřiště
Podmínky:
Web závodu:
131 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové a děti, kategorie

Result Lists|Finisher List
Chalupářský teréňák - 28.08.2021
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubCíl
Trasa E - Děti do 6 let
1.300Přibyl Michael2016kluci01:04
2.92Kočí Tadeáš2015kluci01:07
3.71Přibylová Marie Anna2015dívky01:15
4.66Vostrý Tomáš2015kluci01:19
5.30Svobodová Elena2015dívky01:19
6.96Hanusek Petr2015kluci01:20
7.22Malast Filip2016kluciVišňová01:21
8.14Barker Alex2016kluciVišňová01:21
9.44Nergl Dominik2016kluci01:21
10.1Brlai Rozálie2016dívkyVišňová01:28
11.24Pluhařová Adéla2016dívkyVišňová01:29
12.82Křivonoska Adam2015kluci01:33
13.111Hotová Barbora2017dívky01:34
14.12Černý Adam2017kluciPříbram01:34
15.105Kalinová Markéta2016dívky01:34
16.109Pammerová Ema2015kluci01:34
17.31Dolanský Sebastián Benjamin2016kluci01:35
18.87Járová Erika2016dívky01:38
19.106Kalina Michael2017kluci01:38
20.61Sklenářová Pavla2016dívky01:41
21.62Belayová Maruška2016dívky01:41
22.63Ščerbanovský Jiřík2016kluci01:43
23.4Hovorková Natálie2017dívkyVišňová u Příbrami01:43
24.58Růžička Mikuláš2017kluci01:52
25.114Jirmásek Jakub2018kluci02:00
26.110Pammerová Adéla2018dívky02:05
27.32Křížek Kryštof2017kluci02:08
28.60Belay Péťa2019kluci02:20
29.8Petáková Tereza2018dívkyVišňová02:31
30.36Kubík Vojta2019kluci02:44
31.67Vostrý Vojtěch2018kluci02:47
32.104Kalinová Alžběta2019dívky03:13
33.99Šampalíková Darina2019dívky03:18
34.59Ščerbanovská Ella2018dívky03:43
35.29Svoboda Kristián2018kluci03:57
36.34Pinkavová Anna2019dívky04:03
Trasa D - Děti 7 - 10 let
1.47Janovský Jonáš2011Chlapci01:57
2.307Mlčochová Ivana2012Dívky02:00
3.23Zapotočná Agáta2012DívkyPříbram02:01
4.91Čípel Dan2011Chlapci02:02
5.301Sirotková Aneta2011Dívky02:02
6.48Janovský Jakub2011Chlapci02:04
7.112Hotový Matěj2012Chlapci02:07
8.80Smělý Zdeněk2012Chlapci02:07
9.15Barker Byron2012ChlapciVišňová02:08
10.303Bostl Denis2011Chlapci02:10
11.45Nerglová Isabela2011Dívky02:13
12.72Přibyl Martin2012Chlapci02:15
13.49Janovská Josefína2013Dívky02:16
14.94Chicevičová Marína2013Dívky02:18
15.101Minxová Adéla2011Dívky02:19
16.312Macháček Miroslav2012Chlapci02:23
17.305Růžička Alžběta2011Dívky02:24
18.21Malast Tadeáš2012ChlapciVišňová02:25
19.39Mlčoch Martin2012Chlapci02:26
20.3Černohorský Mirek2013ChlapciVišňová02:27
21.100Minx Matěj2014Chlapci02:29
22.20Kvasničková Alena2012DívkyVišňová02:33
23.13Černá Aneta2014DívkyPříbram02:35
24.78Macháčková Michalka2014Dívky02:36
25.75Lojín Vojta2012Chlapci02:42
26.41Krása Tomáš2013Chlapci02:42
27.83Šampalík David2014Chlapci02:43
28.6Novák Vít2014ChlapciSAD Dobříš02:48
29.42Křížková Amálie2014Dívky02:49
30.65Vostrá Alžběta2013Dívky02:50
31.68Přibyl Michael2014Chlapci02:53
32.79Smělá Tereza2014Dívky02:54
33.2Brlai Nela2013DívkyVišňová02:55
34.55Vokurková Tereza2014Dívky02:56
35.93Gábor Filip2014Chlapci02:59
36.95Jirmásková Kristýnka2013Dívky03:05
37.89Trochová Natálie2011Dívky03:21
38.90Trochová Vanessa2013Dívky03:21
39.103Kalinová Eliška2014Dívky03:25
Trasa C - Dorostenci 11 - 15 let
1.53Kotab Ondřej2009dorostenci07:03
2.306Růžička Vítek2009dorostenci07:54
3.17Pokorný Michal2008dorostenciDubno07:58
4.16Barker Ellie2008dorostenkyVišňová07:59
5.7Novák Lukáš2008dorostenciSK Sporting08:00
6.309Bostl Adam2008dorostenci08:03
7.40Mlčoch Tomáš2009dorostenci08:09
8.76Lojín Tomáš2008dorostenci08:18
9.310Bostl Denis2007dorostenci08:21
10.19Kvasnička Lukáš2010dorostenciVišňová08:26
11.304Suchopárová Julie2007dorostenkyVišňová u Příbrami08:27
12.18Kvasnička Jan2008dorostenciVišňová08:35
13.56Vokurková Denisa2009dorostenky09:29
14.27Šmejkal Martin2008dorostenci09:39
15.57Vokurková Simona2006dorostenky10:19
16.73Přibylová Zuzana2010dorostenky10:52
Trasa B - Ženy 3km
1.37Mlčochová Ivana200020:21
2.70Sirotková Anetka200020:30
3.88Povejšilová Josefína200021:03
4.84Křivonosková Naděžda198622:07
5.52Zázvůrková Simona200422:33
6.9Suchopárová Julie200524:17
7.85Vašíčková Lucie198924:26
8.86Dědinová Eva198725:14
9.97Mlčochová Ivana198325:25
10.108Pammerová Jana199425:45
11.74Přibylová Jana198026:00
12.314Růžička Alžběta199028:08
13.102Minxová Šárka198528:57
Trasa A - Ženy 8km
1.28Šatavová Lenka1986Ženy41:04
2.113Boháčová Tereza2000Ženy48:08
3.50Janovská Linda1979Ženy49:55
4.11Černá Marcela1987ŽenyPříbram51:57
5.38Růžička Petra1980Ženy52:13
6.46Nerglová Květa1986Ženy54:23
7.10Barker Kateřina1975ŽenyVišňová55:55
8.81Pincová Anna1977Ženy1:10:27
Trasa B - Muži 3km
1.5Korynta Vojtěch2000mužiVišňová19:17
2.26Bostl Adam2000muži22:00
3.316Gábor Vladislav1975muži23:20
4.313Jirmásek Tomáš1980muži23:34
5.33Kout Martin1973muži23:40
6.98Mlčoch Přemysl1979muži25:49
7.317Bostl Denis2000muži27:35
8.315Macháček Miroslav1990muži27:35
9.116Hotovák Pavel1980muži28:24
10.64Sklenář Václav1973muži28:53
11.117Křížek Karel1981muži34:49
Trasa A - Muži 8km
1.43Krása Tomáš1988muži49:11
2.115Jirmásek Tomáš1980muži54:54
3.69Růžička Pavel1975muži55:19
4.54Růžička Vítek1990muži56:38
5.118Gábor Vladislav1975muži1:01:00
6.51Hořejší Lukáš1981muži1:01:00
7.25Bostl Denis2000muži1:08:50
8.77Macháček Miroslav1990muži1:08:51
Počet závodníků: 131
Datum a čas tisku: 28.08.2021 20:48:51

Závody:

Výsledky nenalezeny

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové a děti, kategorie