Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Tour de Brdy silnice/gravel/MTB

9.10.2021 13:00

Pořadatel: Zdeněk Rubáš
Místo: Strašice
Podmínky: slunečno, 12 stupňů Celsia, mírný vítr, sucho
Web závodu: http://www.sparta-cycling.cz/
190 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie



Výsledky


Silnice, gravel, MTB - 67 km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 1 Tomáš Kalojíros 01:53:30 muži A1 - 19 - 39 let Cycling Academy Trenčín
2. 2. 2. 90 Michal Kollert 01:53:31 muži A1 - 19 - 39 let Xeelo Cycling Team
3. 3. 3. 114 Karel Macán 01:54:16 muži A1 - 19 - 39 let SportRaces Cycling Team
4. 4. 4. 244 Michal Schuran 01:55:21 muži A1 - 19 - 39 let AC Sparta Praha cycling
5. 5. 5. 253 Martin Kohout 01:56:55 muži A1 - 19 - 39 let AC Sparta Praha
6. 6. 1. 207 Vladimír Uličný 01:59:04 muži C1 - 40 - 49 let Xeelo Cycling Team
7. 7. 2. 289 Miroslav Horváth 01:59:10 muži C1 - 40 - 49 let AC Sparta Praha cycling akademie
8. 8. 6. 167 Tomáš Raiser 01:59:10 muži A1 - 19 - 39 let Ndistribution
9. 9. 7. 7 Josef Hořejší 01:59:11 muži A1 - 19 - 39 let Jája team
10. 10. 1. 238 Josef Otta 01:59:17 Junioři/ kadeti 15 - 18 let RKCA
11. 11. 8. 264 Martin Volf 01:59:29 muži A1 - 19 - 39 let AC Sparta Praha
12. 12. 9. 235 Martin Vodák 02:02:31 muži A1 - 19 - 39 let Xeelo cycling team
13. 13. 10. 26 Tomáš Dudek 02:02:31 muži A1 - 19 - 39 let XEELO Cycling team
14. 14. 3. 302 Libor Zavadil 02:03:51 muži C1 - 40 - 49 let Cyklo Atom
15. 15. 11. 190 Jan Šneberger 02:03:52 muži A1 - 19 - 39 let TT Příbram
16. 16. 4. 165 Bedřich Průcha 02:05:46 muži C1 - 40 - 49 let Sport Import
17. 17. 12. 45 Jaroslav Hradecký 02:05:46 muži A1 - 19 - 39 let Sport Import
18. 18. 1. 38 Jaroslav Halík 02:05:47 muži D1 - 50 a více let Veloservis Team
19. 19. 5. 6 Jiří Sobotka 02:07:01 muži C1 - 40 - 49 let Rožmitál p.Tř.
20. 20. 2. 315 Tomáš Kozák 02:07:07 muži D1 - 50 a více let Cyklo Atom
21. 21. 6. 231 Jiří Belfín 02:07:08 muži C1 - 40 - 49 let Kovo Belfín cyklo team
22. 22. 7. 70 Jiří Jiřinec 02:07:26 muži C1 - 40 - 49 let Praha
23. 23. 13. 239 Pavel Zháňal 02:09:28 muži A1 - 19 - 39 let Bikeinvest cycling team
24. 24. 3. 35 Jiří Halamka 02:09:44 muži D1 - 50 a více let CK Kramolín
25. 25. 2. 107 Vladimír Kroc 02:10:07 Junioři/ kadeti 15 - 18 let ACS
26. 26. 14. 13 Thomas Cupl 02:10:27 muži A1 - 19 - 39 let Xeelo Cycling Team
27. 27. 3. 184 Ondra Šejstal 02:10:27 Junioři/ kadeti 15 - 18 let Sportraces cycling team
28. 28. 15. 110 Tomáš Kudlák 02:10:41 muži A1 - 19 - 39 let Galaxy CykloŠvec Stevens
29. 29. 8. 160 Robert Ploner 02:10:48 muži C1 - 40 - 49 let RPR Římov
30. 30. 4. 283 Josef Vejvoda 02:10:56 muži D1 - 50 a více let AC Sparta Praha
31. 31. 4. 17 Jan Daňko 02:11:12 Junioři/ kadeti 15 - 18 let PROFI SPORT Cheb
32. 32. 5. 171 Adam Reade 02:11:22 Junioři/ kadeti 15 - 18 let Akademie cyklistických sportů
33. 33. 9. 228 Tomáš Jiránek 02:11:27 muži C1 - 40 - 49 let Lawi
34. 34. 10. 223 David Gerych 02:11:50 muži C1 - 40 - 49 let KUPKOLO.cz
35. 35. 16. 219 Daniel Antl 02:13:41 muži A1 - 19 - 39 let Praha
36. 36. 11. 44 Jakub Holubec 02:13:55 muži C1 - 40 - 49 let Mariánské Lázně
37. 37. 17. 145 Michal Panuška 02:14:02 muži A1 - 19 - 39 let JBR Enduro Team
38. 38. 12. 157 Tomáš Pexa 02:16:06 muži C1 - 40 - 49 let
39. 39. 5. 168 Eugen Rašev 02:16:27 muži D1 - 50 a více let AXON SPORT TEAM
40. 40. 6. 146 Tomáš Páv 02:17:18 muži D1 - 50 a více let TJ Kovo Praha
41. 41. 6. 134 Alex Musijenko 02:17:24 Junioři/ kadeti 15 - 18 let PROFI SPORT Cheb
42. 42. 13. 118 Robert Majer 02:17:54 muži C1 - 40 - 49 let CK Kramolín
43. 43. 7. 226 Ondřej Šafránek 02:18:06 Junioři/ kadeti 15 - 18 let ACS
44. 44. 14. 236 Rostislav Krotký 02:18:11 muži C1 - 40 - 49 let AC SPARTA PRAHA
45. 45. 7. 199 Vít Tichý 02:18:26 muži D1 - 50 a více let CK Vinohradské Šlapky
46. 46. 15. 121 Miroslav Malý 02:18:28 muži C1 - 40 - 49 let GHOST Team
47. 47. 18. 294 Jiří Baier 02:18:31 muži A1 - 19 - 39 let AC Sparta Praha cycling akademie
48. 48. 19. 328 Milan Procházka 02:18:37 muži A1 - 19 - 39 let Žebrák
49. 49. 16. 316 Vojtěch Zachata 02:18:43 muži C1 - 40 - 49 let Messenger MTB
50. 50. 17. 174 Pavel Rudiš 02:18:49 muži C1 - 40 - 49 let UniCredit Road Cycling / Praha
51. 51. 8. 162 Karel Prager 02:18:50 muži D1 - 50 a více let CK Vinohradské Šlapky
52. 1. 1. 20 Hana Doležalová 02:18:56 ženy Z1 - 15 a více let AC Sparta Praha Cycling
53. 52. 20. 2 Pavel Kelemen 02:19:04 muži A1 - 19 - 39 let Team Dukla Praha
54. 53. 21. 92 Tomáš Konopásek 02:19:04 muži A1 - 19 - 39 let SportRaces Cycling Team
55. 54. 18. 218 Milan Pěnkava 02:19:13 muži C1 - 40 - 49 let Ski Nordic M. Lázně
56. 2. 2. 137 Veronika Nováková 02:20:45 ženy Z1 - 15 a více let
57. 55. 22. 214 Ondrej Zvonicek 02:21:29 muži A1 - 19 - 39 let Praha
58. 56. 9. 310 Otakar Dvořák 02:21:42 muži D1 - 50 a více let Trans-Brody
59. 57. 23. 130 Milan Miller 02:21:44 muži A1 - 19 - 39 let Tama Královice
60. 58. 19. 305 Lukáš Mařík 02:21:50 muži C1 - 40 - 49 let Plzeň
61. 59. 24. 176 Dan Spáčil 02:22:40 muži A1 - 19 - 39 let GHOST Team
62. 60. 25. 260 Václav Šňupárek 02:23:42 muži A1 - 19 - 39 let Team Novo Nordisk Development
63. 61. 10. 197 Petr Tácha 02:23:42 muži D1 - 50 a více let Dexter Cycling
64. 62. 26. 84 Jan Knapek 02:25:52 muži A1 - 19 - 39 let IMS FSV
65. 63. 20. 201 Miroslav Trangoš 02:26:05 muži C1 - 40 - 49 let Příbram
66. 64. 21. 319 Jan Kolaja 02:26:20 muži C1 - 40 - 49 let Liberec
67. 65. 27. 303 Vít Novák 02:27:07 muži A1 - 19 - 39 let CFC Kladno
68. 66. 28. 322 Michael Hajčiar 02:27:09 muži A1 - 19 - 39 let KOVO BELFÍN cyklo team
69. 67. 11. 8 Tondáno Kalojíros 02:27:17 muži D1 - 50 a více let Unlimited KM Trading CZ
70. 68. 12. 241 Oldřich Míka 02:28:05 muži D1 - 50 a více let galaxy švec
71. 69. 29. 72 Miroslav Joza 02:29:09 muži A1 - 19 - 39 let Kovo Belfín cyklo team
72. 70. 30. 43 Václav Havlíček 02:29:10 muži A1 - 19 - 39 let Aglue s.r.o.
73. 71. 22. 317 Pavel Hůla 02:29:14 muži C1 - 40 - 49 let
74. 72. 31. 318 František Hansa 02:30:56 muži A1 - 19 - 39 let Nahošín
75. 73. 32. 185 Pavel Škola 02:30:57 muži A1 - 19 - 39 let
76. 74. 13. 309 Libor Hubáček 02:30:59 muži D1 - 50 a více let Praha 5
77. 75. 14. 82 Roman Khek 02:31:00 muži D1 - 50 a více let Kraken Team Dobříš
78. 76. 23. 225 Jaroslav Rendl 02:31:10 muži C1 - 40 - 49 let Dexter Cycling
79. 77. 33. 139 Darko Obradovic 02:31:15 muži A1 - 19 - 39 let Vojvodina Novi Sad
80. 78. 15. 83 Jan Klabouch 02:31:20 muži D1 - 50 a více let AC Sparta cykling akademy
81. 79. 16. 216 Jiří Kříž 02:31:29 muži D1 - 50 a více let CYKLOEXTRA
82. 80. 24. 41 Dan Hasnedl 02:32:42 muži C1 - 40 - 49 let LLM Kanci
83. 81. 17. 77 Jan Kadlec 02:32:53 muži D1 - 50 a více let AIMTEC.CZ
84. 82. 18. 96 Josef Král 02:32:54 muži D1 - 50 a více let Kbely cycling team
85. 83. 19. 313 Jiří Lehečka 02:33:05 muži D1 - 50 a více let Polti cz Plzeň
86. 84. 25. 179 Robert Sýkora 02:33:42 muži C1 - 40 - 49 let CK Vinohradské Šlapky
87. 85. 26. 312 Karel Souček 02:33:43 muži C1 - 40 - 49 let CK Vinohradské Šlapky
88. 86. 27. 327 Martin Šimůnek 02:33:43 muži C1 - 40 - 49 let Komárov
89. 87. 20. 142 Martin Onderka 02:33:49 muži D1 - 50 a více let Beroun
90. 3. 3. 126 Jana Matlášková 02:34:03 ženy Z1 - 15 a více let Cyklo Jiřička
91. 88. 28. 212 Jaroslav Zajac 02:35:56 muži C1 - 40 - 49 let EPIC Bike Vestec
92. 89. 29. 80 Petr Kafka 02:36:21 muži C1 - 40 - 49 let Benešov
93. 90. 21. 175 Josef Sejkora 02:36:22 muži D1 - 50 a více let Rychnov nad Kněžnou
94. 91. 34. 101 Daniel Kraus 02:36:27 muži A1 - 19 - 39 let Cheznovice
95. 92. 8. 272 Vít Zadražil 02:37:35 Junioři/ kadeti 15 - 18 let Zbt-Třeboň
96. 93. 35. 133 Stanislav Moravec 02:37:41 muži A1 - 19 - 39 let Calabrone Cycling Club
97. 94. 22. 230 Milan Černý 02:37:52 muži D1 - 50 a více let KČCL 1900 Litomyšl /Simat
98. 95. 23. 117 Karel Majer 02:39:08 muži D1 - 50 a více let Ck Kramolín
99. 96. 30. 204 Tomáš Tůma 02:39:09 muži C1 - 40 - 49 let Mýto
100. 97. 36. 172 Filip Rejsek 02:42:24 muži A1 - 19 - 39 let CK Příbram- Fany GASTRO
101. 98. 37. 314 Lukáš Bušek 02:43:09 muži A1 - 19 - 39 let Cyklo Atom
102. 99. 31. 208 Jiří Vodička 02:43:27 muži C1 - 40 - 49 let Beroun
103. 100. 38. 95 Benjamin Kováč 02:43:39 muži A1 - 19 - 39 let Praha
104. 4. 4. 30 Helena Foltová 02:43:40 ženy Z1 - 15 a více let RPR Římov
105. 101. 24. 60 Jan Jírů 02:43:47 muži D1 - 50 a více let Trenér psů.cz
106. 102. 39. 210 Lukáš Vojík 02:44:18 muži A1 - 19 - 39 let Biketeam Vodňany
107. 103. 32. 155 Petr Jaroš 02:45:07 muži C1 - 40 - 49 let CK Vinohradské Šlapky
108. 104. 25. 59 Petr Jaroš 02:45:07 muži D1 - 50 a více let CK Vinohradské šlapky
109. 105. 40. 54 Lukáš Jankovský 02:45:28 muži A1 - 19 - 39 let Vinařice u Kladna
110. 106. 41. 304 Michal Šlajer 02:45:44 muži A1 - 19 - 39 let Kdyně
111. 107. 9. 276 Tomáš Klojda 02:45:47 Junioři/ kadeti 15 - 18 let Zbt-Třeboň
112. 5. 5. 123 Věra Mašková 02:45:58 ženy Z1 - 15 a více let Obříství
113. 108. 10. 186 Vladimír Škván 02:46:57 Junioři/ kadeti 15 - 18 let Pocta
114. 109. 42. 89 Tomáš Lojda 02:47:23 muži A1 - 19 - 39 let
115. 110. 26. 144 František Paďour 02:47:26 muži D1 - 50 a více let Dobříš
116. 111. 11. 278 František Pinkava 02:47:29 Junioři/ kadeti 15 - 18 let Stark cycling team
117. 112. 12. 248 Adam Kubelka 02:47:29 Junioři/ kadeti 15 - 18 let Stark cycling team
118. 113. 43. 69 Adrian Jiřička 02:48:31 muži A1 - 19 - 39 let Praha 4
119. 114. 44. 173 JAKUB ROLL 02:50:14 muži A1 - 19 - 39 let RoDo TEAM
120. 115. 27. 151 Zdeněk Peltan 02:50:46 muži D1 - 50 a více let Cyklo Jiřička
121. 116. 33. 143 Tomáš Pacovský 02:52:16 muži C1 - 40 - 49 let Dexter
122. 117. 34. 229 Roman Jirman 02:53:31 muži C1 - 40 - 49 let Žebrák
123. 118. 45. 221 Tomáš Husák 02:54:03 muži A1 - 19 - 39 let Stark Cycling Team
124. 119. 35. 10 Jan Brabec 02:54:05 muži C1 - 40 - 49 let One Cycling Team
125. 120. 28. 311 Michal Vála 02:54:07 muži D1 - 50 a více let Romitál
126. 121. 29. 76 Martin Kabilka 02:54:18 muži D1 - 50 a více let Praha
127. 122. 36. 194 Radek Šubrt 02:55:52 muži C1 - 40 - 49 let Králův Dvůr
128. 123. 37. 85 Tomáš Kocanda 02:55:58 muži C1 - 40 - 49 let NORDIC - BEZKY.net
129. 124. 38. 122 Marek Mančal 02:55:58 muži C1 - 40 - 49 let HP
130. 125. 46. 323 Ronald Lichtenberg 02:59:42 muži A1 - 19 - 39 let AC Sparta Praha
131. 126. 47. 109 Karel Křivanec 03:04:02 muži A1 - 19 - 39 let BIKE FREAKS HOLICE
132. 127. 48. 321 Michal Čepička 03:06:24 muži A1 - 19 - 39 let Kosoř
133. 128. 39. 124 Nikola Matic 03:07:36 muži C1 - 40 - 49 let
134. 129. 49. 152 Jakub Peták 03:08:54 muži A1 - 19 - 39 let Bike team Vodňany
135. 6. 6. 213 Nikola Zárybnická 03:10:42 ženy Z1 - 15 a více let Březnice
136. 130. 30. 188 Luděk Šmíd 03:11:01 muži D1 - 50 a více let Cyklovrakoviště Praha
137. 131. 40. 159 JAROSLAV PLÁNIČKA 03:11:25 muži C1 - 40 - 49 let Kovo Belfín cyklo team
138. 132. 41. 200 Josef Trach 03:12:40 muži C1 - 40 - 49 let CYKLO PaE06
139. 133. 13. 325 Ondřej Hudeček 03:15:39 Junioři/ kadeti 15 - 18 let TT Příbram
140. 7. 7. 324 Linda Janovská 03:15:39 ženy Z1 - 15 a více let
141. 134. 31. 195 Petr Švach 03:17:44 muži D1 - 50 a více let
142. 135. 32. 111 Tomáš Lorenz 03:22:20 muži D1 - 50 a více let Hořovice
143. 136. 42. 215 Tomáš Žídek 03:34:11 muži C1 - 40 - 49 let Úvaly
144. 8. 8. 320 Adéla Oršulíková 03:36:16 ženy Z1 - 15 a více let Mokropsy
145. 9. 9. 153 Veronika Petáková 03:52:38 ženy Z1 - 15 a více let Bike Team Vodňany
146. 137. 33. 31 Milan Forster 03:57:08 muži D1 - 50 a více let Kdyně
147. 138. 50. 308 Jakub Nedošetko 04:08:57 muži A1 - 19 - 39 let Benátky nad Jizerou
148. 139. 14. 307 Jakub Dušek 04:30:00 Junioři/ kadeti 15 - 18 let Dobřív

Výsledky textově

Result Lists|Finisher List
Tour de Brdy - 09.10.2021
Výsledková listina
PořadíČísloJménokat.RNKlubČas
Silnice, gravel, MTB - 67 km
1./1.1Kalojíros Tomášmuži A1 - 19 - 39 let1994Cycling Academy Trenčín1:53:31-
2./2.90Kollert Michalmuži A1 - 19 - 39 let1984Xeelo Cycling Team1:53:32+01
3./3.114Macán Karelmuži A1 - 19 - 39 let2002SportRaces Cycling Team1:54:17+46
4./4.244Schuran Michalmuži A1 - 19 - 39 let1996AC Sparta Praha cycling1:55:22+1:51
5./5.253Kohout Martinmuži A1 - 19 - 39 let1998AC Sparta Praha1:56:56+3:25
6./1.207Uličný Vladimírmuži C1 - 40 - 49 let1974Xeelo Cycling Team1:59:05+5:34
7./2.289Horváth Miroslavmuži C1 - 40 - 49 let1976AC Sparta Praha cycling akademie1:59:11+5:40
8./6.167Raiser Tomášmuži A1 - 19 - 39 let1992Ndistribution1:59:11+5:40
9./7.7Hořejší Josefmuži A1 - 19 - 39 let1995Jája team1:59:12+5:41
10./1.238Otta JosefJunioři/ kadeti 15 - 18 let2003RKCA1:59:18+5:47
11./8.264Volf Martinmuži A1 - 19 - 39 let2002AC Sparta Praha1:59:30+5:59
12./9.235Vodák Martinmuži A1 - 19 - 39 let1987Xeelo cycling team2:02:32+9:01
13./10.26Dudek Tomášmuži A1 - 19 - 39 let1988XEELO Cycling team2:02:32+9:01
14./3.302Zavadil Libormuži C1 - 40 - 49 let1975Cyklo Atom2:03:52+10:21
15./11.190Šneberger Janmuži A1 - 19 - 39 let1985TT Příbram2:03:53+10:22
16./4.165Průcha Bedřichmuži C1 - 40 - 49 let1973Sport Import2:05:47+12:16
17./12.45Hradecký Jaroslavmuži A1 - 19 - 39 let1996Sport Import2:05:47+12:16
18./1.38Halík Jaroslavmuži D1 - 50 a více let1971Veloservis Team2:05:48+12:17
19./5.6Sobotka Jiřímuži C1 - 40 - 49 let1979Rožmitál p.Tř.2:07:02+13:31
20./2.315Kozák Tomášmuži D1 - 50 a více let1971Cyklo Atom2:07:08+13:37
21./6.231Belfín Jiřímuži C1 - 40 - 49 let1975Kovo Belfín cyklo team2:07:09+13:38
22./7.70Jiřinec Jiřímuži C1 - 40 - 49 let1981Praha2:07:27+13:56
23./13.239Zháňal Pavelmuži A1 - 19 - 39 let1988Bikeinvest cycling team2:09:29+15:58
24./3.35Halamka Jiřímuži D1 - 50 a více let1964CK Kramolín2:09:45+16:14
25./2.107Kroc VladimírJunioři/ kadeti 15 - 18 let2005ACS2:10:08+16:37
26./14.13Cupl Thomasmuži A1 - 19 - 39 let1983Xeelo Cycling Team2:10:28+16:57
27./3.184Šejstal OndraJunioři/ kadeti 15 - 18 let2004Sportraces cycling team2:10:28+16:57
28./15.110Kudlák Tomášmuži A1 - 19 - 39 let1993Galaxy CykloŠvec Stevens2:10:42+17:11
29./8.160Ploner Robertmuži C1 - 40 - 49 let1977RPR Římov2:10:48+17:17
30./4.283Vejvoda Josefmuži D1 - 50 a více let1963AC Sparta Praha2:10:57+17:26
31./4.17Daňko JanJunioři/ kadeti 15 - 18 let2004PROFI SPORT Cheb2:11:13+17:42
32./5.171Reade AdamJunioři/ kadeti 15 - 18 let2004Akademie cyklistických sportů2:11:23+17:52
33./9.228Jiránek Tomášmuži C1 - 40 - 49 let1973Lawi2:11:28+17:57
34./10.223Gerych Davidmuži C1 - 40 - 49 let1977KUPKOLO.cz2:11:51+18:20
35./16.219Antl Danielmuži A1 - 19 - 39 let1991Praha2:13:42+20:11
36./11.44Holubec Jakubmuži C1 - 40 - 49 let1972Mariánské Lázně2:13:56+20:25
37./17.145Panuška Michalmuži A1 - 19 - 39 let1993JBR Enduro Team2:14:03+20:32
38./12.157Pexa Tomášmuži C1 - 40 - 49 let19782:16:07+22:36
39./5.168Rašev Eugenmuži D1 - 50 a více let1960AXON SPORT TEAM2:16:28+22:57
40./6.146Páv Tomášmuži D1 - 50 a více let1971TJ Kovo Praha2:17:19+23:48
41./6.134Musijenko AlexJunioři/ kadeti 15 - 18 let2004PROFI SPORT Cheb2:17:25+23:54
42./13.118Majer Robertmuži C1 - 40 - 49 let1976CK Kramolín2:17:55+24:24
43./7.226Šafránek OndřejJunioři/ kadeti 15 - 18 let2006ACS2:18:07+24:36
44./14.236Krotký Rostislavmuži C1 - 40 - 49 let1976AC SPARTA PRAHA2:18:12+24:41
45./7.199Tichý Vítmuži D1 - 50 a více let1971CK Vinohradské Šlapky2:18:27+24:56
46./15.121Malý Miroslavmuži C1 - 40 - 49 let1980GHOST Team2:18:29+24:58
47./18.294Baier Jiřímuži A1 - 19 - 39 let1984AC Sparta Praha cycling akademie2:18:32+25:01
48./19.328Procházka Milanmuži A1 - 19 - 39 let1985Žebrák2:18:38+25:07
49./16.316Zachata Vojtěchmuži C1 - 40 - 49 let1981Messenger MTB2:18:44+25:13
50./17.174Rudiš Pavelmuži C1 - 40 - 49 let1976UniCredit Road Cycling / Praha2:18:50+25:19
51./8.162Prager Karelmuži D1 - 50 a více let1963CK Vinohradské Šlapky2:18:51+25:20
52./1.20Doležalová Hanaženy Z1 - 15 a více let1977AC Sparta Praha Cycling2:18:57+25:26
53./20.2Kelemen Pavelmuži A1 - 19 - 39 let1991Team Dukla Praha2:19:05+25:34
54./21.92Konopásek Tomášmuži A1 - 19 - 39 let2002SportRaces Cycling Team2:19:05+25:34
55./18.218Pěnkava Milanmuži C1 - 40 - 49 let1973Ski Nordic M. Lázně2:19:14+25:43
56./2.137Nováková Veronikaženy Z1 - 15 a více let19942:20:46+27:15
57./22.214Zvonicek Ondrejmuži A1 - 19 - 39 let1984Praha2:21:30+27:59
58./9.310Dvořák Otakarmuži D1 - 50 a více let1962Trans-Brody2:21:43+28:12
59./23.130Miller Milanmuži A1 - 19 - 39 let1982Tama Královice2:21:45+28:14
60./19.305Mařík Lukášmuži C1 - 40 - 49 let1974Plzeň2:21:51+28:20
61./24.176Spáčil Danmuži A1 - 19 - 39 let1992GHOST Team2:22:40+29:09
62./25.260Šňupárek Václavmuži A1 - 19 - 39 let1995Team Novo Nordisk Development2:23:43+30:12
63./10.197Tácha Petrmuži D1 - 50 a více let1965Dexter Cycling2:23:43+30:12
64./26.84Knapek Janmuži A1 - 19 - 39 let1998IMS FSV2:25:53+32:22
65./20.201Trangoš Miroslavmuži C1 - 40 - 49 let1977Příbram2:26:06+32:35
66./21.319Kolaja Janmuži C1 - 40 - 49 let1981Liberec2:26:21+32:50
67./27.303Novák Vítmuži A1 - 19 - 39 let1989CFC Kladno2:27:08+33:37
68./28.322Hajčiar Michaelmuži A1 - 19 - 39 let2002KOVO BELFÍN cyklo team2:27:10+33:39
69./11.8Kalojíros Tondánomuži D1 - 50 a více let1968Unlimited KM Trading CZ2:27:18+33:47
70./12.241Míka Oldřichmuži D1 - 50 a více let1968galaxy švec2:28:06+34:35
71./29.72Joza Miroslavmuži A1 - 19 - 39 let1995Kovo Belfín cyklo team2:29:10+35:39
72./30.43Havlíček Václavmuži A1 - 19 - 39 let1984Aglue s.r.o.2:29:11+35:40
73./22.317Hůla Pavelmuži C1 - 40 - 49 let19732:29:15+35:44
74./31.318Hansa Františekmuži A1 - 19 - 39 let2000Nahošín2:30:57+37:26
75./32.185Škola Pavelmuži A1 - 19 - 39 let19862:30:58+37:27
76./13.309Hubáček Libormuži D1 - 50 a více let1962Praha 52:31:00+37:29
77./14.82Khek Romanmuži D1 - 50 a více let1967Kraken Team Dobříš2:31:01+37:30
78./23.225Rendl Jaroslavmuži C1 - 40 - 49 let1973Dexter Cycling2:31:11+37:40
79./33.139Obradovic Darkomuži A1 - 19 - 39 let1988Vojvodina Novi Sad2:31:16+37:45
80./15.83Klabouch Janmuži D1 - 50 a více let1959AC Sparta cykling akademy2:31:21+37:50
81./16.216Kříž Jiřímuži D1 - 50 a více let1968CYKLOEXTRA2:31:30+37:59
82./24.41Hasnedl Danmuži C1 - 40 - 49 let1981LLM Kanci2:32:43+39:12
83./17.77Kadlec Janmuži D1 - 50 a více let1966AIMTEC.CZ2:32:54+39:23
84./18.96Král Josefmuži D1 - 50 a více let1954Kbely cycling team2:32:55+39:24
85./19.313Lehečka Jiřímuži D1 - 50 a více let1969Polti cz Plzeň2:33:06+39:35
86./25.179Sýkora Robertmuži C1 - 40 - 49 let1972CK Vinohradské Šlapky2:33:43+40:12
87./26.312Souček Karelmuži C1 - 40 - 49 let1978CK Vinohradské Šlapky2:33:44+40:13
88./27.327Šimůnek Martinmuži C1 - 40 - 49 let1980Komárov2:33:44+40:13
89./20.142Onderka Martinmuži D1 - 50 a více let1963Beroun2:33:50+40:19
90./3.126Matlášková Janaženy Z1 - 15 a více let1966Cyklo Jiřička2:34:04+40:33
91./28.212Zajac Jaroslavmuži C1 - 40 - 49 let1978EPIC Bike Vestec2:35:57+42:26
92./29.80Kafka Petrmuži C1 - 40 - 49 let1977Benešov2:36:22+42:51
93./21.175Sejkora Josefmuži D1 - 50 a více let1971Rychnov nad Kněžnou2:36:23+42:52
94./34.101Kraus Danielmuži A1 - 19 - 39 let1990Cheznovice2:36:28+42:57
95./8.272Zadražil VítJunioři/ kadeti 15 - 18 let2005Zbt-Třeboň2:37:36+44:05
96./35.133Moravec Stanislavmuži A1 - 19 - 39 let1984Calabrone Cycling Club2:37:42+44:11
97./22.230Černý Milanmuži D1 - 50 a více let1962KČCL 1900 Litomyšl /Simat2:37:53+44:22
98./23.117Majer Karelmuži D1 - 50 a více let1956Ck Kramolín2:39:09+45:38
99./30.204Tůma Tomášmuži C1 - 40 - 49 let1977Mýto2:39:10+45:39
100./36.172Rejsek Filipmuži A1 - 19 - 39 let1984CK Příbram- Fany GASTRO2:42:25+48:54
101./37.314Bušek Lukášmuži A1 - 19 - 39 let1984Cyklo Atom2:43:10+49:39
102./31.208Vodička Jiřímuži C1 - 40 - 49 let1977Beroun2:43:28+49:57
103./38.95Kováč Benjaminmuži A1 - 19 - 39 let1999Praha2:43:40+50:09
104./4.30Foltová Helenaženy Z1 - 15 a více let1979RPR Římov2:43:41+50:10
105./24.60Jírů Janmuži D1 - 50 a více let1966Trenér psů.cz2:43:48+50:17
106./39.210Vojík Lukášmuži A1 - 19 - 39 let1994Biketeam Vodňany2:44:19+50:48
107./32.155Jaroš Petrmuži C1 - 40 - 49 let1981CK Vinohradské Šlapky2:45:08+51:37
108./25.59Jaroš Petrmuži D1 - 50 a více let1958CK Vinohradské šlapky2:45:08+51:37
109./40.54Jankovský Lukášmuži A1 - 19 - 39 let1991Vinařice u Kladna2:45:29+51:58
110./41.304Šlajer Michalmuži A1 - 19 - 39 let1982Kdyně2:45:45+52:14
111./9.276Klojda TomášJunioři/ kadeti 15 - 18 let2006Zbt-Třeboň2:45:48+52:17
112./5.123Mašková Věraženy Z1 - 15 a více let1980Obříství2:45:59+52:28
113./10.186Škván VladimírJunioři/ kadeti 15 - 18 let2004Pocta2:46:58+53:27
114./42.89Lojda Tomášmuži A1 - 19 - 39 let20002:47:24+53:53
115./26.144Paďour Františekmuži D1 - 50 a více let1957Dobříš2:47:27+53:56
116./11.278Pinkava FrantišekJunioři/ kadeti 15 - 18 let2004Stark cycling team2:47:30+53:59
117./12.248Kubelka AdamJunioři/ kadeti 15 - 18 let2005Stark cycling team2:47:30+53:59
118./43.69Jiřička Adrianmuži A1 - 19 - 39 let1983Praha 42:48:32+55:01
119./44.173ROLL JAKUBmuži A1 - 19 - 39 let1998RoDo TEAM2:50:15+56:44
120./27.151Peltan Zdeněkmuži D1 - 50 a více let1959Cyklo Jiřička2:50:47+57:16
121./33.143Pacovský Tomášmuži C1 - 40 - 49 let1972Dexter2:52:17+58:46
122./34.229Jirman Romanmuži C1 - 40 - 49 let1974Žebrák2:53:32+60:01
123./45.221Husák Tomášmuži A1 - 19 - 39 let1986Stark Cycling Team2:54:04+60:33
124./35.10Brabec Janmuži C1 - 40 - 49 let1980One Cycling Team2:54:06+60:35
125./28.311Vála Michalmuži D1 - 50 a více let1968Romitál2:54:08+60:37
126./29.76Kabilka Martinmuži D1 - 50 a více let1962Praha2:54:19+60:48
127./36.194Šubrt Radekmuži C1 - 40 - 49 let1979Králův Dvůr2:55:53+62:22
128./37.85Kocanda Tomášmuži C1 - 40 - 49 let1976NORDIC - BEZKY.net2:55:59+62:28
129./38.122Mančal Marekmuži C1 - 40 - 49 let1981HP2:55:59+62:28
130./46.323Lichtenberg Ronaldmuži A1 - 19 - 39 let1996AC Sparta Praha2:59:43+66:12
131./47.109Křivanec Karelmuži A1 - 19 - 39 let2001BIKE FREAKS HOLICE3:04:03+70:32
132./48.321Čepička Michalmuži A1 - 19 - 39 let1983Kosoř3:06:25+72:54
133./39.124Matic Nikolamuži C1 - 40 - 49 let19813:07:37+74:06
134./49.152Peták Jakubmuži A1 - 19 - 39 let1994Bike team Vodňany3:08:55+75:24
135./6.213Zárybnická Nikolaženy Z1 - 15 a více let2006Březnice3:10:43+77:12
136./30.188Šmíd Luděkmuži D1 - 50 a více let1962Cyklovrakoviště Praha3:11:02+77:31
137./40.159PLÁNIČKA JAROSLAVmuži C1 - 40 - 49 let1977Kovo Belfín cyklo team3:11:26+77:55
138./41.200Trach Josefmuži C1 - 40 - 49 let1980CYKLO PaE063:12:41+79:10
139./13.325Hudeček OndřejJunioři/ kadeti 15 - 18 let2005TT Příbram3:15:40+82:09
140./7.324Janovská Lindaženy Z1 - 15 a více let19793:15:40+82:09
141./31.195Švach Petrmuži D1 - 50 a více let19603:17:45+84:14
142./32.111Lorenz Tomášmuži D1 - 50 a více let1964Hořovice3:22:21+88:50
143./42.215Žídek Tomášmuži C1 - 40 - 49 let1980Úvaly3:34:12+100:41
144./8.320Oršulíková Adélaženy Z1 - 15 a více let1984Mokropsy3:36:17+102:46
145./9.153Petáková Veronikaženy Z1 - 15 a více let1999Bike Team Vodňany3:52:39+119:08
146./33.31Forster Milanmuži D1 - 50 a více let1966Kdyně3:57:09+123:38
147./50.308Nedošetko Jakubmuži A1 - 19 - 39 let2001Benátky nad Jizerou4:08:58+135:27
148./14.307Dušek JakubJunioři/ kadeti 15 - 18 let2005Dobřív4:30:00+156:29
DNF/4Davies Joshuamuži A1 - 19 - 39 let1997Rafkarna-IDEA Cycling Team
DNF/28Dvořák Michalmuži A1 - 19 - 39 let1992KILPI KOME Klub
DNF/177Strieženec Martinmuži A1 - 19 - 39 let1985
DNF/222Gerychová Michaelaženy Z1 - 15 a více let1982KUPKOLO.cz
DNF/237Habermann Richardmuži A1 - 19 - 39 let1999AC Sparta Praha
DNS/9Beránek Milanmuži C1 - 40 - 49 let1981Varta
DNS/301Šváb Hubertmuži A1 - 19 - 39 let1991Plzeň
Počet závodníků: 155
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Celkové, kategorie