Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Triatlon LABE ARÉNA 113

14.8.2021 10:00

Pořadatel: Sport Future Group, z.s.
Místo: Račice - Labe Aréna
Podmínky: Slunečno, horko, 30 stupňů Celsia, sucho, mírný vítr
Web závodu: https://www.hamrman.cz/triatlon-labe-arena/
96 závodníků,

Výsledky v pdf: Výsledky, kategorie, disciplíny

Result Lists|Finisher List
Triatlon LABE ARÉNA 113
Výsledková listina
PořadíČíslojménoRNKat.KlubPlaváníKoloBěhCíl
Middle - 1,9-90-21
1.25Korecký Štěpán1996Muži do 29 letElab25:502:20:111:30:174:16:17
2.23Horák Pavel1995Muži do 29 let27:112:21:081:34:104:22:28
3.7Capt. Sklenář Jakub1983Muži do 39 letIndividuální32:232:21:061:34:374:28:04
4.1Holkup Tomáš1979Muži do 49 letBET34:022:22:371:39:174:35:55
5.13Plocek Lukáš1990Muži do 39 letMika training27:182:26:161:45:494:39:22
6.28Kotrč David1992Muži do 29 letMika training28:202:27:241:46:164:41:58
7.14Demeter Radovan1988Muži do 39 let#petrsoukup_tri32:282:26:181:45:304:44:16
8.27Čeněk Jan1987Muži do 39 letKASPER SWIX TEAM34:122:32:521:38:484:45:51
9.6Nahorniak Tomáš1974Muži do 49 let24:542:36:181:49:104:50:21
10.18Ocelák Martin1979Muži do 49 letHostavice33:072:37:201:40:444:51:11
11.10Lovicz Zdenek1979Muži do 49 letCyklo Friede33:552:22:242:00:114:56:29
12.21Žlábek Pavel1979Muži do 49 letIndividuální36:142:39:551:43:124:59:20
13.11Ungerman Antonín1978Muži do 49 letTJ SOKOL Podlázky32:272:21:002:07:425:01:07
14.24Wainer Jan1978Muži do 49 letOMT27:232:20:362:13:495:01:48
15.17Vala David1982Muži do 39 letIndividuální32:032:41:011:52:065:05:10
16.26Petratur Radim1977Muži do 49 letKOVO Praha34:342:46:221:56:045:16:59
17.16Mäčko Anton1988Muži do 39 letBET36:472:39:542:03:135:19:53
18.15Štěpánek Pavel1973Muži do 49 let38:452:41:272:01:195:21:30
19.31Heran Robert1978Muži do 49 letIndividuální42:552:53:281:55:575:32:20
20.3Kroupa Tomas1980Muži do 49 let33:282:36:322:25:585:35:57
21.5Rudolfova Lucie1986Ženy do 39 let33:492:47:212:24:225:45:30
22.12Škeřík Filip1986Muži do 39 letTJ Sokol Jehnědí36:532:45:512:23:585:46:42
23.4Wallerer Jiří1993Muži do 29 letIRON STARS BEROUN35:482:44:462:27:115:47:44
24.29Karhanová Ivana1979Ženy do 49 letBET39:102:55:212:21:205:55:50
25.8Pešová Petra1978Ženy do 49 let47:033:03:212:09:275:59:50
26.19Meszaros Dan1978Muži do 49 let47:283:04:302:28:196:20:15
27.20Slezáková Jana1986Ženy do 39 let48:193:00:322:32:396:21:29
28.9Černá Petra1977Ženy do 49 let3D Fitness Race Team47:163:08:062:28:136:23:34
DNF22Prazny Michal1972Muži do 49 letBET36:462:36:57
DNF30Žolcer Michael1989Muži do 39 letIndividuální32:222:21:30
Olympic - 1,5-40-10
1.116Vais David1989Muži do 39 let26:2259:0439:192:04:44
2.133Okluský Miroslav1989Muži do 39 letIndividuální26:101:01:2937:562:05:34
3.101Mika Tomáš1987Muži do 39 letMika training23:491:05:4238:062:07:36
4.126Šatava Alois1978Muži do 49 letIndividuální26:361:06:3244:352:17:42
5.129Pičmanová Zuzana1999Ženy do 29 letTCV Jindřichův Hradec23:361:09:1944:582:17:52
6.137Verner Jan1989Muži do 39 let27:341:07:3043:252:18:28
7.124Preisler Michal1971Muži nad 50 letMattoni FreeRun Jablonec28:261:05:4545:212:19:31
8.103Moravec Pavel1980Muži do 49 letTC DOBRUŠKA30:471:04:2246:512:21:59
9.131Odvárka Leoš1988Muži do 39 letHISPORT Team26:411:07:3548:072:22:22
10.127Pokorný Martin1965Muži nad 50 letSKI CLUB Brandýs n.L., z.s.26:371:08:0748:402:23:23
11.105Zmeškal Ondřej1991Muži do 39 let31:141:01:1651:352:24:03
12.109Straka Martin1985Muži do 39 let28:421:10:5144:332:24:05
13.108Novák Roman1974Muži do 49 letTJ Lokomotiva Nymburk32:451:05:0647:382:25:27
14.119Tondl David1986Muži do 39 letEtriatlon Team27:481:05:0354:472:27:37
15.115Šaffek Bohumír1988Muži do 39 letMika Training31:501:00:3155:222:27:43
16.118Adam Dominik1999Muži do 29 let29:501:15:3844:082:29:35
17.132Pařízek Michal1984Muži do 39 letBET28:101:14:4947:442:30:41
18.111Vopálenský Jerguš1985Muži do 39 letBETRI30:301:09:4151:312:31:41
19.114Beneš Vladimír1969Muži nad 50 letJoskatel Team29:491:12:2549:422:31:55
20.130Kuželová Adéla1986Ženy do 39 letMika training32:211:10:1750:042:32:41
21.125Rožánková Tereza1978Ženy do 49 letKILPI KOME KLUB30:021:16:2748:482:35:15
22.138Steiner David1981Muži do 49 letHakoach32:301:12:5751:592:37:25
23.128Pokorná Pavlína2000Ženy do 29 letKONRAD TOOLS TEAM24:581:15:5657:022:37:55
24.102Griščík Matúš1990Muži do 39 letIndividuální32:071:14:0554:012:40:13
25.110Zloský Ondřej1980Muži do 49 let32:541:12:0256:272:41:21
26.135Krasnovský Pavol1984Muži do 39 let27:441:19:3254:352:41:49
27.134Trčka David1984Muži do 39 letBetri34:021:11:3057:012:42:32
28.136Rosenbaum Michal1970Muži nad 50 let34:551:15:2152:372:42:51
29.113Kesner Radek1970Muži nad 50 let34:201:12:1857:432:44:20
30.121Láska Rudolf1975Muži do 49 letTHOSERESILIENT33:421:08:561:02:532:45:29
31.120Vaníček Adam1989Muži do 39 let30:221:18:1157:422:46:13
32.123Řezanková Alena1988Ženy do 39 letKILPI KOME KLUB30:251:18:5257:522:47:08
33.122Lehrc Tomáš1980Muži do 49 let30:191:14:301:05:022:49:50
34.107Šimková Pavlína1976Ženy do 49 letpinkpower.cz32:441:18:391:01:542:53:16
35.104Dostál Josef1990Muži do 39 let41:171:20:121:00:533:02:21
36.106Tesner Vladimír1980Muži do 49 let37:501:17:371:13:313:08:57
37.112David Václav1974Muži do 49 letSmiřice35:451:21:151:15:143:12:13
DNF117Novohradský David1978Muži do 49 let
Sprint - 0,75-20-5
1.206Pivrnec Tomáš1999Muži do 29 letIndividuální11:5433:0319:051:04:01
2.223Knobloch Florian2003JuniořiVOKOLOPOLE12:4731:1920:021:04:07
3.226Čermák Albert1999Muži do 29 let13:2133:1620:131:06:49
4.221Kroupa Štěpán1975Muži do 49 letCafé racers13:0532:5221:531:07:49
5.202Holaniková Veronika2004JuniorkyKPS Ostrava11:2334:1622:461:08:24
6.220Vokroj Petr1976Muži do 49 letHISPORT Team12:5833:0123:001:08:59
7.225Pánek Šimon2004JuniořiVOKOLOPOLE13:0434:0723:051:10:14
8.207Chadim Václav1980Muži do 49 let17:2232:0721:151:10:43
9.203Matula Michal2000Muži do 29 letMika training11:5336:1922:531:11:04
10.218Hefka Lukáš1984Muži do 39 let13:4035:4224:281:13:49
11.213Pavlů Dušan1974Muži do 49 letIndividuální16:5835:4422:441:15:25
12.204Štarmanová Lucie1992Ženy do 29 letWIST o.s.17:2135:4524:121:17:17
13.211Jančovič Tomáš1990Muži do 39 letEdovi Srdcaři21:1436:3820:071:17:58
14.216Liptáková Hana1993Ženy do 29 letTJ Lokomotiva Nymburk14:3438:1825:341:18:25
15.208Coufalová Jana1997Ženy do 29 let17:0238:1623:181:18:34
16.227Gänsel Gabriela1973Ženy do 49 letUNLIMITED KM TRADING CZ18:2036:4123:391:18:40
17.219Koutná Eva1978Ženy do 49 letTT Příbram, z. s.15:3938:5526:171:20:50
18.217Šindelářová Michaela2002JuniorkyIndividuální15:0443:0123:041:21:08
19.224Knejzlíková Tereza2005JuniorkyTri club Česká Lípa15:4840:4425:251:21:56
20.212Stara Marketa1978Ženy do 49 let17:3335:2031:291:24:21
21.209Klamert Rudolf1959Muži nad 50 let20:2237:5428:481:27:03
22.215Elsner Ben1959Muži nad 50 let20:1138:3428:521:27:36
23.201Dusil Petr1972Muži do 49 let24:5837:4825:521:28:38
24.222Krejčířová Eva1979Ženy do 49 letEtriatlon Team15:3144:5229:191:29:41
25.205Zloský Petr1978Muži do 49 let18:3739:0734:081:31:51
26.214Straka Pavel1997Muži do 29 let19:0944:2829:331:33:09
27.210Weinertová Magdaléna1992Ženy do 29 let20:3041:3031:291:33:28
Počet závodníků: 95
www.4timing.cz

Závody:

Výsledky nenalezeny

Další soubory k závodu:

online, Výsledky, kategorie, disciplíny