Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Lochovice - Plešivec, MČR v běhu do vrchu veteránů

3.7.2022 11:00

Pořadatel: Mirek Biško
Místo: Lochovice
Podmínky: polojasno, sucho, v lese podmáčená místa
Web závodu: https://www.brdskypohar.cz/
187 závodníků,

Start: u Litavky 304m n. m
Cíl: Plešivec, Čertova kazatelna 654m n. m
délka 5500m, převýšení 350m
Povrch: První 2km asfalt, pak lesní cesty

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie, Muži/ženy



Výsledky


Hlavní závod 11:00 - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 120 Jiří Kopáč 00:24:27 Muži 40-44 let MČR TJ Dukla Praha
2. 2. 1. 1 Zdeněk Zeman 00:24:56 Muži do 34 let Blatná
3. 3. 1. 59 Petr Minařík 00:25:22 Muži 45-49 let MČR Falcon Rokycany
4. 4. 2. 142 Josef Rendl 00:25:30 Muži 45-49 let MČR TJ Packa Praha
5. 5. 2. 55 Vojtěch Novák 00:25:43 Muži do 34 let Sk Sporting Příbram
6. 6. 3. 27 Jaroslav Šmíd 00:26:07 Muži 45-49 let MČR Dobřany
7. 7. 3. 95 Martin Černý 00:26:17 Muži do 34 let AC Trial Plzeň
8. 8. 4. 198 Martin Růžička 00:26:33 Muži do 34 let
9. 9. 1. 9 Miloslav Viktora 00:26:41 Muži 35-39 let MČR Blovice
10. 10. 4. 122 Daniel Kupidlovský 00:27:05 Muži 45-49 let MČR Stodůlky
11. 11. 1. 14 Martin Vacek 00:27:20 Muži 50-54 let MČR Dlouhá Třebová
12. 12. 5. 143 Jiří Rosol 00:27:24 Muži 45-49 let MČR Loko Beroun
13. 13. 2. 33 Jan Sedláček 00:27:32 Muži 40-44 let MČR TJ Sokol SG Plzeň - Petřín
14. 14. 6. 80 Jiří Marek 00:27:45 Muži 45-49 let MČR TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15. 15. 1. 147 Jaroslav Sedláček 00:27:57 junioři Olymp Praha
16. 16. 3. 94 Michal Dražan 00:27:59 Muži 40-44 let MČR Žárovka Vranovice
17. 17. 7. 69 Vítězslav Král 00:28:06 Muži 45-49 let MČR Sokol Královské Vinohrady
18. 18. 4. 128 Miloš Maryška 00:28:15 Muži 40-44 let MČR Zizkovsky tygri
19. 19. 2. 129 Jan Máša 00:28:20 junioři Kerteam/PSK Olymp Praha
20. 20. 8. 3 Jan Záruba 00:28:20 Muži 45-49 let MČR Vinohrady
21. 21. 2. 2 Jiří Žák 00:28:29 Muži 50-54 let MČR Fit bez diet
22. 22. 5. 49 Aleš Pelikán 00:28:35 Muži do 34 let Sedlčany
23. 23. 6. 111 Ondřej Grim 00:28:42 Muži do 34 let Příbram
24. 24. 1. 15 Vladimír Vacarda 00:28:56 Muži 60-64 let MČR ELEVEN RUN TEAM
25. 25. 9. 44 Luboš Rákosník 00:29:11 Muži 45-49 let MČR Jihočeský klub maratonců České Budějovice
26. 26. 2. 23 Wolfgang Tillmann 00:29:18 Muži 60-64 let MČR GTC Čáslav
27. 27. 3. 105 Matěj Černý 00:29:49 junioři SK Sporting Příbram
28. 28. 1. 119 Tomáš Karas 00:30:04 Muži 55-59 let MČR triklub PB
29. 29. 10. 13 Marian Valek 00:30:11 Muži 45-49 let MČR Kerteam
30. 30. 3. 191 Jan Škrabálek 00:30:18 Muži 50-54 let MČR Krčský les
31. 31. 2. 163 Václav Ožana 00:30:28 Muži 55-59 let MČR Fit bez diet
32. 32. 3. 8 Josef Vitásek 00:30:35 Muži 60-64 let MČR Buková
33. 1. 1. 139 Helena Poborská 00:30:36 Ženy 40-44 let MČR Kerteam
34. 33. 2. 82 Petr Jilg 00:30:51 Muži 35-39 let MČR #běhámzaUkrajinu
35. 34. 4. 197 Vít Pospíšil 00:30:52 Muži 50-54 let MČR Praga Praha
36. 35. 4. 89 Václav Hlinovský 00:30:55 Muži 60-64 let MČR PMDP/Plzeň
37. 36. 7. 199 Jaroslav Šafařík 00:30:59 Muži do 34 let
38. 37. 5. 31 Petr Šimonek 00:31:18 Muži 40-44 let MČR Lučany nad Nisou
39. 38. 3. 118 Jesper Kallehauge 00:31:42 Muži 55-59 let MČR Praha
40. 39. 4. 145 Tomáš Rychecký 00:31:56 Muži 55-59 let MČR HH Smíchov
41. 40. 11. 115 Petr Chochola 00:31:58 Muži 45-49 let MČR Nosac ski team
42. 2. 1. 43 Michaela Riegerová 00:31:58 Ženy 45-49 let MČR Gymnázium Beroun
43. 41. 1. 98 Zdeněk Bufka 00:32:02 Muži 65-69 let MČR AC Česká Lípa
44. 42. 5. 188 Roman Číp 00:32:10 Muži 50-54 let MČR Be-fit Příbram
45. 3. 2. 58 Linda Mrázková 00:32:11 Ženy 40-44 let MČR Děčín
46. 43. 3. 136 Radoslav Petrányi 00:32:15 Muži 35-39 let MČR Za dobrú kondíciu
47. 44. 12. 50 Jan Pejša 00:32:16 Muži 45-49 let MČR Sedlčany
48. 4. 1. 39 Soňa Rybáčková 00:32:24 Ženy 35-39 let MČR MK Kladno
49. 45. 5. 45 Ivan Raboch 00:32:26 Muži 55-59 let MČR Žebrák
50. 46. 13. 92 František Frühauf 00:32:39 Muži 45-49 let MČR Ohrazenice
51. 5. 2. 127 Klára Malíková 00:32:42 Ženy 35-39 let MČR Adventní běhání
52. 47. 4. 93 Vítězslav Dvořák 00:32:52 Muži 35-39 let MČR TTK Slavia Plzeň
53. 48. 6. 189 Jan Javůrek 00:33:00 Muži 40-44 let MČR Sk Hofmanbajk
54. 6. 2. 60 Iva Milesová 00:33:03 Ženy 45-49 let MČR PSK Olymp Praha
55. 49. 6. 192 Harald Scheu 00:33:04 Muži 50-54 let MČR LMB
56. 7. 1. 61 Jana Matyášová 00:33:13 Ženy 55-59 let MČR Silvita s.r.o. Ústí nad Olicí
57. 50. 4. 29 Matěj Šimurda 00:33:37 junioři Střela Žebrák
58. 51. 14. 203 Jan Oberlander 00:33:43 Muži 45-49 let MČR
59. 52. 5. 53 Jiří Nový 00:33:48 Muži 35-39 let MČR ZÚ HZS ČR
60. 53. 7. 184 Ondřej Hromádka 00:34:02 Muži 40-44 let MČR D5
61. 8. 2. 36 Svatava Řechková 00:34:24 Ženy 55-59 let MČR Oxygen Příbram
62. 54. 8. 88 Vít Hofman 00:34:26 Muži do 34 let Nové Strašecí
63. 55. 15. 7 Ladislav Vobejda 00:34:37 Muži 45-49 let MČR SDH Březove Hory
64. 56. 8. 77 Stanislav Kahánek 00:34:46 Muži 40-44 let MČR Dýmka míru
65. 57. 6. 74 Milan Kmeť 00:34:53 Muži 55-59 let MČR Sokol Lodenice
66. 58. 9. 179 Aleš Civín 00:34:57 Muži do 34 let FC Lamy Beroun
67. 59. 1. 40 Zdeněk Rus 00:35:02 Muži 70-74 let MČR TJ Nýrsko
68. 60. 9. 99 Karel Bělohlávek 00:35:09 Muži 40-44 let MČR Sparta Podluhy
69. 61. 10. 133 Petr Nademlejnský 00:35:12 Muži 40-44 let MČR Zdice
70. 62. 7. 35 Karel Říha 00:35:15 Muži 50-54 let MČR bbk
71. 63. 2. 12 Václav Valíček 00:35:16 Muži 70-74 let MČR ČZ Strakonice
72. 64. 8. 103 Jan Bečvář 00:35:22 Muži 50-54 let MČR Biatlon Beroun
73. 65. 11. 194 Jaroslav Pavlíček 00:35:27 Muži 40-44 let MČR Sebečice
74. 66. 16. 62 Michal Mařík 00:35:29 Muži 45-49 let MČR Praha
75. 67. 12. 165 Michal Trejbal 00:35:31 Muži 40-44 let MČR SKP Mladá Boleslav
76. 68. 13. 138 Hynek Plavec 00:35:31 Muži 40-44 let MČR D. Dušníky
77. 69. 5. 154 Stanislav Šrůtek 00:35:38 Muži 60-64 let MČR TJ Maratonstav Úpice
78. 70. 2. 52 František Pechek 00:35:39 Muži 65-69 let MČR TJ Maratonstav Úpice
79. 71. 3. 108 Vlastimil Flegl 00:35:44 Muži 65-69 let MČR Brtev
80. 9. 3. 151 Petra Stibalová 00:35:47 Ženy 45-49 let MČR Broumy
81. 10. 1. 10 Helena Vavrušová 00:35:57 Ženy 60-64 let MČR TJ Liga 100
82. 72. 17. 175 Václav Jung 00:35:59 Muži 45-49 let MČR Biatlon Beroun
83. 73. 5. 4 Václav Zadina 00:36:04 junioři BV Elektronik
84. 74. 18. 85 Josef Hršel 00:36:08 Muži 45-49 let MČR SK Mníšecký Expres
85. 75. 19. 67 Jan Kutnohorský 00:36:15 Muži 45-49 let MČR Bojov
86. 11. 3. 81 Eva Jirásková 00:36:19 Ženy 55-59 let MČR Maratonstav Úpice
87. 76. 14. 171 Jakub Provazník 00:36:20 Muži 40-44 let MČR SK Jince 1921
88. 12. 3. 180 Petra Šteklová 00:36:28 Ženy 40-44 let MČR Zebry Nové Strašecí
89. 13. 1. 148 Petra Sedláčková 00:36:35 Ženy 50-54 let MČR OK Roztoky
90. 77. 7. 47 Ivo Petrouš 00:36:48 Muži 55-59 let MČR Praha 7
91. 78. 3. 153 Oldřich Šmída 00:36:51 Muži 70-74 let MČR TJ Maratonstav Úpice
92. 14. 4. 86 Jiřina Honzáková 00:37:01 Ženy 55-59 let MČR Břevnov
93. 79. 9. 72 Roman Kohout 00:37:02 Muži 50-54 let MČR TJ Sokol Králův dvůr
94. 80. 10. 78 Jiri Justych 00:37:07 Muži 50-54 let MČR Fbc Bzova
95. 81. 11. 131 Štěpán Matula 00:37:07 Muži 50-54 let MČR SK Třebichovice
96. 82. 12. 41 Zdeněk Roth 00:37:17 Muži 50-54 let MČR Plzeň
97. 83. 4. 17 Antonín Ungr 00:37:22 Muži 70-74 let MČR Kozojedy
98. 15. 4. 73 Klára Kobosová 00:37:28 Ženy 45-49 let MČR Spartak Praha 4
99. 84. 6. 193 Stanislav Slamiak 00:37:41 Muži 60-64 let MČR Bonbon
100. 85. 15. 170 Radek Hůla 00:37:43 Muži 40-44 let MČR SK Jince 1921
101. 16. 5. 144 Ivana Rosolová 00:37:45 Ženy 45-49 let MČR Rossi team
102. 86. 5. 141 Pavel Ráb 00:37:52 Muži 70-74 let MČR Česká Třebová
103. 87. 6. 90 Jaroslav Gregor 00:37:54 Muži 70-74 let MČR Praha 9
104. 88. 7. 173 Miroslav Týc 00:37:57 Muži 60-64 let MČR Krajníčko
105. 17. 6. 30 Pavla Šimunková 00:37:58 Ženy 45-49 let MČR AK Iscarex Ceska Trebova
106. 89. 7. 137 Stanislav Pilík 00:38:08 Muži 70-74 let MČR Panský mlýn Rakovník
107. 90. 13. 6 Petr Vykysalý 00:38:10 Muži 50-54 let MČR Loko Beroun
108. 91. 8. 38 Miroslav Ryzner 00:38:15 Muži 60-64 let MČR Sk Srch
109. 92. 10. 75 Michal Kašpar 00:38:19 Muži do 34 let U Šmídů team
110. 93. 11. 79 Tomáš Jun 00:38:21 Muži do 34 let ZŠ a MŠ J.A.Komenského v Novém Strašecí
111. 94. 4. 121 Oto Kubišta 00:38:23 Muži 65-69 let MČR AK Iscarex Č.Třebová
112. 95. 12. 159 Aleš Zahradka 00:38:24 Muži do 34 let Lochovice
113. 96. 9. 32 Lubomír Svátek 00:38:43 Muži 60-64 let MČR Praha
114. 18. 2. 100 Lenka Bayerová 00:38:51 Ženy 50-54 let MČR TJ Sokol Unhošť
115. 97. 6. 181 Matěj Štekl 00:39:06 junioři Ski Team Nové Strašecí
116. 19. 1. 125 Barbora Likusová 00:39:06 juniorky Adrien elixír team
117. 20. 1. 51 Šárka Pechková 00:39:10 Ženy 65-69 let MČR TJ Maratonstav Úpice
118. 21. 7. 104 Lenka Bečvářová 00:39:11 Ženy 45-49 let MČR Biatlon Beroun
119. 98. 13. 70 Radek Konopásek 00:39:16 Muži do 34 let Krušovice
120. 22. 2. 201 Alžběta Jandečková 00:39:18 juniorky
121. 23. 4. 200 Věra Jandečková 00:39:18 Ženy 40-44 let MČR
122. 99. 8. 83 Jiří Javůrek 00:39:27 Muži 70-74 let MČR TJ Maratonstav Úpice
123. 100. 10. 97 Petr Butzke 00:39:28 Muži 60-64 let MČR Fit klub Padák Příbram
124. 24. 3. 20 Jana Turečková 00:39:34 Ženy 50-54 let MČR Tenisový Klub Bohutín
125. 101. 8. 66 Petr Kyselý 00:39:52 Muži 55-59 let MČR TJ Zduchovice
126. 102. 16. 167 Martin Cvrček 00:40:00 Muži 40-44 let MČR planeta Země
127. 103. 14. 185 Radek Hrubý 00:40:17 Muži 50-54 let MČR Lochovice
128. 25. 8. 76 Jiřina Kaiserová 00:40:24 Ženy 45-49 let MČR MP Hořovice
129. 104. 14. 71 Tomáš Komínek 00:40:31 Muži do 34 let TJ Slovan Lochovice
130. 26. 4. 34 Radka Říhová 00:40:35 Ženy 50-54 let MČR Soběhrdy
131. 105. 15. 146 Jaroslav Sedláček 00:40:39 Muži 50-54 let MČR Ok Roztoky
132. 106. 9. 168 Libor Velík 00:40:44 Muži 55-59 let MČR Nosac ski team
133. 27. 3. 183 Adéla Šteklová 00:40:48 juniorky Zebry Nové Strašecí
134. 107. 10. 5 Jaroslav Zadina 00:40:51 Muži 55-59 let MČR BV Elektronik
135. 108. 7. 182 Radim Štekl 00:40:59 junioři Ski Team Nové Strašecí
136. 28. 4. 117 Zuzana Chocholová 00:41:05 juniorky TJ Spartak Hořovice
137. 109. 6. 84 Zdeněk Jánský 00:41:06 Muži 35-39 let MČR Florbal Nové Strašecí
138. 110. 5. 107 Jaromír Doležal 00:41:25 Muži 65-69 let MČR SABZO Praha
139. 29. 1. 110 Andrea Fraňková 00:41:31 Ženy do 34 let Pražská kavárna
140. 111. 1. 54 Břetislav Nový 00:41:33 Muži 75-79 let MČR SABZO Praha
141. 112. 20. 164 Roman Deak 00:41:40 Muži 45-49 let MČR Ukrajina
142. 113. 11. 16 Tomáš Uxa 00:41:56 Muži 55-59 let MČR Triatlon Beroun - URT
143. 30. 5. 124 Dagmar Likusová 00:42:14 Ženy 50-54 let MČR Adrien elixír team
144. 31. 2. 174 Zuzana Setínková 00:42:16 Ženy 65-69 let MČR DKP
145. 114. 21. 11 Jan Vávra 00:42:48 Muži 45-49 let MČR Kamýk runners
146. 32. 3. 26 Naděžda Šugová 00:42:48 Ženy 35-39 let MČR HEROSTORE RACING TEAM
147. 33. 4. 195 Danuše Solarová 00:42:55 Ženy 35-39 let MČR czexxx
148. 34. 9. 48 Martina Pertlová 00:43:03 Ženy 45-49 let MČR U Šmídů team
149. 115. 15. 178 Jakub Gregořica 00:43:04 Muži do 34 let SSC Neapol
150. 116. 9. 21 Karel Trejbal 00:43:05 Muži 70-74 let MČR SKP Mladá Boleslav
151. 117. 10. 116 Vladimír Chochola 00:43:11 Muži 70-74 let MČR Maraton klub Kladno
152. 118. 6. 96 Jaroslav Čechura 00:43:15 Muži 65-69 let MČR Rozběháme Hořovicko
153. 119. 17. 177 Milan Kršík 00:43:42 Muži 40-44 let MČR LAMY
154. 120. 11. 56 Michal Novák 00:44:04 Muži 60-64 let MČR Dobříš
155. 121. 1. 37 Václav Řápek 00:44:34 Muži 80-84 let MČR AVC Praha
156. 122. 7. 42 Jan Rock 00:44:54 Muži 65-69 let MČR AC Obora Hvězda Praha
157. 35. 2. 187 Jitka Dolejšová 00:45:11 Ženy 60-64 let MČR SABZO Praha
158. 123. 22. 169 Petr Peták 00:45:36 Muži 45-49 let MČR Klínec
159. 36. 5. 102 Denisa Žížalová 00:45:55 Ženy 40-44 let MČR U Šmídů team
160. 124. 12. 190 Miroslav Masár 00:45:58 Muži 55-59 let MČR Lochovice
161. 125. 11. 176 Svatopluk Pour 00:46:18 Muži 70-74 let MČR Chaloupky
162. 37. 1. 28 Marie Šlechtová 00:46:30 Ženy 70-74 let MČR TJ Sokol Jaroměř
163. 38. 10. 91 Blanka Gololobovová 00:46:35 Ženy 45-49 let MČR AVC Praha
164. 126. 8. 205 Kryštof Jandečka 00:47:56 junioři
165. 39. 5. 155 Veronika Tafijčuková 00:48:22 juniorky Adrien elixír team
166. 127. 2. 25 Václav Šůcha 00:48:51 Muži 75-79 let MČR Stříbro
167. 128. 16. 64 Josef Leitner 00:48:53 Muži 50-54 let MČR TJ Stupně Poražených
168. 129. 18. 114 Miloš Houžvička 00:49:07 Muži 40-44 let MČR Racochejl
169. 40. 6. 68 Anna Králiková 00:49:43 juniorky Mladá Boleslav
170. 130. 19. 204 Jiří Strejček 00:50:19 Muži 40-44 let MČR
171. 131. 12. 130 Roman Mašek 00:50:57 Muži 60-64 let MČR SNB Praha
172. 132. 8. 158 Otakar Wiener 00:51:01 Muži 65-69 let MČR Důchodce z Lužin
173. 133. 3. 57 Petr Mucha 00:51:55 Muži 75-79 let MČR Kobylisy
174. 41. 7. 186 Veronika Bünterová 00:52:03 juniorky Nové Strašecí
175. 42. 5. 134 Naděžda Netíková 00:52:03 Ženy 35-39 let MČR Prostě běž!
176. 43. 11. 166 Lenka Nováková 00:52:07 Ženy 45-49 let MČR Dobříš
177. 134. 12. 140 Josef Průša 00:52:49 Muži 70-74 let MČR Slavoj Obecnice
178. 135. 4. 63 Josef Les 00:54:09 Muži 75-79 let MČR TJ Maratonstav Úpice
179. 44. 3. 101 Milada Bartošová 00:54:35 Ženy 65-69 let MČR Vorvani Příbram
180. 136. 2. 126 Luděk Kocián 00:55:57 Muži 80-84 let MČR AVC praha
181. 137. 13. 196 Radomír Dolejš 00:56:51 Muži 60-64 let MČR SABZO
182. 138. 5. 162 Jan Tučný 00:57:41 Muži 75-79 let MČR MK Pardubice
183. 139. 17. 24 Miloslav švarc 00:57:51 Muži 50-54 let MČR Střela Žebrák
184. 140. 3. 22 Vladimír Tolar 00:59:37 Muži 80-84 let MČR SV Stříbro
185. 141. 23. 172 Jan Rataj 01:00:00 Muži 45-49 let MČR Dukla Praha
186. 142. 1. 18 Josef Ulrich 01:00:06 Muži 85-89 let MČR Liga 100 praha
187. 45. 2. 149 Linda Sedláčková 01:04:37 Ženy do 34 let Ok Roztoky
188. DNF 0. 0. 19 Martin Turek 0 Muži 40-44 let MČR AC Sparta Praha

Výsledky textově

Lochovice - Plešivec - 03.07.2022
Výsledková listina
Celk./kat.ČísloJménoRNKat.KlubČas
Hlavní závod 11:00
1./1.120Kopáč Jiří1982mMuži 40-44 let MČRTJ Dukla Praha24:27
2./1.1Zeman Zdeněk1993mMuži do 34 letBlatná24:56
3./1.59Minařík Petr1976mMuži 45-49 let MČRFalcon Rokycany25:22
4./2.142Rendl Josef1976mMuži 45-49 let MČRTJ Packa Praha25:30
5./2.55Novák Vojtěch2002mMuži do 34 letSk Sporting Příbram25:43
6./3.27Šmíd Jaroslav1976mMuži 45-49 let MČRDobřany26:07
7./3.95Černý Martin1991mMuži do 34 letAC Trial Plzeň26:17
8./4.198Růžička Martin2002mMuži do 34 let26:33
9./1.9Viktora Miloslav1983mMuži 35-39 let MČRBlovice26:41
10./4.122Kupidlovský Daniel1976mMuži 45-49 let MČRStodůlky27:05
11./1.14Vacek Martin1969mMuži 50-54 let MČRDlouhá Třebová27:20
12./5.143Rosol Jiří1974mMuži 45-49 let MČRLoko Beroun27:24
13./2.33Sedláček Jan1978mMuži 40-44 let MČRTJ Sokol SG Plzeň - Petřín27:32
14./6.80Marek Jiří1976mMuži 45-49 let MČRTJ Jiskra Havlíčkův Brod27:45
15./1.147Sedláček Jaroslav2003mjuniořiOlymp Praha27:57
16./3.94Dražan Michal1981mMuži 40-44 let MČRŽárovka Vranovice27:59
17./7.69Král Vítězslav1976mMuži 45-49 let MČRSokol Královské Vinohrady28:06
18./4.128Maryška Miloš1981mMuži 40-44 let MČRZizkovsky tygri28:15
19./2.129Máša Jan2003mjuniořiKerteam/PSK Olymp Praha28:20
20./8.3Záruba Jan1977mMuži 45-49 let MČRVinohrady28:20
21./2.2Žák Jiří1971mMuži 50-54 let MČRFit bez diet28:29
22./5.49Pelikán Aleš1995mMuži do 34 letSedlčany28:35
23./6.111Grim Ondřej1995mMuži do 34 letPříbram28:42
24./1.15Vacarda Vladimír1959mMuži 60-64 let MČRELEVEN RUN TEAM28:56
25./9.44Rákosník Luboš1974mMuži 45-49 let MČRJihočeský klub maratonců České Budějovice29:11
26./2.23Tillmann Wolfgang1961mMuži 60-64 let MČRGTC Čáslav29:18
27./3.105Černý Matěj2005mjuniořiSK Sporting Příbram29:49
28./1.119Karas Tomáš1967mMuži 55-59 let MČRtriklub PB30:04
29./10.13Valek Marian1975mMuži 45-49 let MČRKerteam30:11
30./3.191Škrabálek Jan1970mMuži 50-54 let MČRKrčský les30:18
31./2.163Ožana Václav1964mMuži 55-59 let MČRFit bez diet30:28
32./3.8Vitásek Josef1958mMuži 60-64 let MČRBuková30:35
33./1.139Poborská Helena1978žŽeny 40-44 let MČRKerteam30:36
34./2.82Jilg Petr1986mMuži 35-39 let MČR#běhámzaUkrajinu30:51
35./4.197Pospíšil Vít1968mMuži 50-54 let MČRPraga Praha30:52
36./4.89Hlinovský Václav1960mMuži 60-64 let MČRPMDP/Plzeň30:55
37./7.199Šafařík Jaroslav2000mMuži do 34 let30:59
38./5.31Šimonek Petr1980mMuži 40-44 let MČRLučany nad Nisou31:18
39./3.118Kallehauge Jesper1966mMuži 55-59 let MČRPraha31:42
40./4.145Rychecký Tomáš1966mMuži 55-59 let MČRHH Smíchov31:56
41./11.115Chochola Petr1977mMuži 45-49 let MČRNosac ski team31:58
42./1.43Riegerová Michaela1977žŽeny 45-49 let MČRGymnázium Beroun31:58
43./1.98Bufka Zdeněk1957mMuži 65-69 let MČRAC Česká Lípa32:02
44./5.188Číp Roman1970mMuži 50-54 let MČRBe-fit Příbram32:10
45./2.58Mrázková Linda1980žŽeny 40-44 let MČRDěčín32:11
46./3.136Petrányi Radoslav1986mMuži 35-39 let MČRZa dobrú kondíciu32:15
47./12.50Pejša Jan1975mMuži 45-49 let MČRSedlčany32:16
48./1.39Rybáčková Soňa1983žŽeny 35-39 let MČRMK Kladno32:24
49./5.45Raboch Ivan1966mMuži 55-59 let MČRŽebrák32:26
50./13.92Frühauf František1975mMuži 45-49 let MČROhrazenice32:39
51./2.127Malíková Klára1983žŽeny 35-39 let MČRAdventní běhání32:42
52./4.93Dvořák Vítězslav1983mMuži 35-39 let MČRTTK Slavia Plzeň32:52
53./6.189Javůrek Jan1979mMuži 40-44 let MČRSk Hofmanbajk33:00
54./2.60Milesová Iva1977žŽeny 45-49 let MČRPSK Olymp Praha33:03
55./6.192Scheu Harald1968mMuži 50-54 let MČRLMB33:04
56./1.61Matyášová Jana1965žŽeny 55-59 let MČRSilvita s.r.o. Ústí nad Olicí33:13
57./4.29Šimurda Matěj2006mjuniořiStřela Žebrák33:37
58./14.203Oberlander Jan1975mMuži 45-49 let MČR33:43
59./5.53Nový Jiří1984mMuži 35-39 let MČRZÚ HZS ČR33:48
60./7.184Hromádka Ondřej1980mMuži 40-44 let MČRD534:02
61./2.36Řechková Svatava1967žŽeny 55-59 let MČROxygen Příbram34:24
62./8.88Hofman Vít1992mMuži do 34 letNové Strašecí34:26
63./15.7Vobejda Ladislav1974mMuži 45-49 let MČRSDH Březove Hory34:37
64./8.77Kahánek Stanislav1981mMuži 40-44 let MČRDýmka míru34:46
65./6.74Kmeť Milan1967mMuži 55-59 let MČRSokol Lodenice34:53
66./9.179Civín Aleš1988mMuži do 34 letFC Lamy Beroun34:57
67./1.40Rus Zdeněk1952mMuži 70-74 let MČRTJ Nýrsko35:02
68./9.99Bělohlávek Karel1981mMuži 40-44 let MČRSparta Podluhy35:09
69./10.133Nademlejnský Petr1978mMuži 40-44 let MČRZdice35:12
70./7.35Říha Karel1969mMuži 50-54 let MČRbbk35:15
71./2.12Valíček Václav1950mMuži 70-74 let MČRČZ Strakonice35:16
72./8.103Bečvář Jan1972mMuži 50-54 let MČRBiatlon Beroun35:22
73./11.194Pavlíček Jaroslav1978mMuži 40-44 let MČRSebečice35:27
74./16.62Mařík Michal1975mMuži 45-49 let MČRPraha35:29
75./12.165Trejbal Michal1982mMuži 40-44 let MČRSKP Mladá Boleslav35:31
76./13.138Plavec Hynek1978mMuži 40-44 let MČRD. Dušníky35:31
77./5.154Šrůtek Stanislav1958mMuži 60-64 let MČRTJ Maratonstav Úpice35:38
78./2.52Pechek František1953mMuži 65-69 let MČRTJ Maratonstav Úpice35:39
79./3.108Flegl Vlastimil1953mMuži 65-69 let MČRBrtev35:44
80./3.151Stibalová Petra1976žŽeny 45-49 let MČRBroumy35:47
81./1.10Vavrušová Helena1961žŽeny 60-64 let MČRTJ Liga 10035:57
82./17.175Jung Václav1977mMuži 45-49 let MČRBiatlon Beroun35:59
83./5.4Zadina Václav2004mjuniořiBV Elektronik36:04
84./18.85Hršel Josef1976mMuži 45-49 let MČRSK Mníšecký Expres36:08
85./19.67Kutnohorský Jan1974mMuži 45-49 let MČRBojov36:15
86./3.81Jirásková Eva1964žŽeny 55-59 let MČRMaratonstav Úpice36:19
87./14.171Provazník Jakub1981mMuži 40-44 let MČRSK Jince 192136:20
88./3.180Šteklová Petra1981žŽeny 40-44 let MČRZebry Nové Strašecí36:28
89./1.148Sedláčková Petra1970žŽeny 50-54 let MČROK Roztoky36:35
90./7.47Petrouš Ivo1967mMuži 55-59 let MČRPraha 736:48
91./3.153Šmída Oldřich1948mMuži 70-74 let MČRTJ Maratonstav Úpice36:51
92./4.86Honzáková Jiřina1965žŽeny 55-59 let MČRBřevnov37:01
93./9.72Kohout Roman1969mMuži 50-54 let MČRTJ Sokol Králův dvůr37:02
94./10.78Justych Jiri1969mMuži 50-54 let MČRFbc Bzova37:07
95./11.131Matula Štěpán1970mMuži 50-54 let MČRSK Třebichovice37:07
96./12.41Roth Zdeněk1971mMuži 50-54 let MČRPlzeň37:17
97./4.17Ungr Antonín1952mMuži 70-74 let MČRKozojedy37:22
98./4.73Kobosová Klára1975žŽeny 45-49 let MČRSpartak Praha 437:28
99./6.193Slamiak Stanislav1962mMuži 60-64 let MČRBonbon37:41
100./15.170Hůla Radek1982mMuži 40-44 let MČRSK Jince 192137:43
101./5.144Rosolová Ivana1974žŽeny 45-49 let MČRRossi team37:45
102./5.141Ráb Pavel1952mMuži 70-74 let MČRČeská Třebová37:52
103./6.90Gregor Jaroslav1951mMuži 70-74 let MČRPraha 937:54
104./7.173Týc Miroslav1958mMuži 60-64 let MČRKrajníčko37:57
105./6.30Šimunková Pavla1977žŽeny 45-49 let MČRAK Iscarex Ceska Trebova37:58
106./7.137Pilík Stanislav1950mMuži 70-74 let MČRPanský mlýn Rakovník38:08
107./13.6Vykysalý Petr1972mMuži 50-54 let MČRLoko Beroun38:10
108./8.38Ryzner Miroslav1961mMuži 60-64 let MČRSk Srch38:15
109./10.75Kašpar Michal1990mMuži do 34 letU Šmídů team38:19
110./11.79Jun Tomáš1989mMuži do 34 letZŠ a MŠ J.A.Komenského v Novém Strašecí38:21
111./4.121Kubišta Oto1953mMuži 65-69 let MČRAK Iscarex Č.Třebová38:23
112./12.159Zahradka Aleš1991mMuži do 34 letLochovice38:24
113./9.32Svátek Lubomír1958mMuži 60-64 let MČRPraha38:43
114./2.100Bayerová Lenka1968žŽeny 50-54 let MČRTJ Sokol Unhošť38:51
115./6.181Štekl Matěj2012mjuniořiSki Team Nové Strašecí39:06
116./1.125Likusová Barbora2011žjuniorkyAdrien elixír team39:06
117./1.51Pechková Šárka1956žŽeny 65-69 let MČRTJ Maratonstav Úpice39:10
118./7.104Bečvářová Lenka1973žŽeny 45-49 let MČRBiatlon Beroun39:11
119./13.70Konopásek Radek1989mMuži do 34 letKrušovice39:16
120./2.201Jandečková Alžběta2014žjuniorky39:18
121./4.200Jandečková Věra1981žŽeny 40-44 let MČR39:18
122./8.83Javůrek Jiří1948mMuži 70-74 let MČRTJ Maratonstav Úpice39:27
123./10.97Butzke Petr1959mMuži 60-64 let MČRFit klub Padák Příbram39:28
124./3.20Turečková Jana1968žŽeny 50-54 let MČRTenisový Klub Bohutín39:34
125./8.66Kyselý Petr1964mMuži 55-59 let MČRTJ Zduchovice39:52
126./16.167Cvrček Martin1979mMuži 40-44 let MČRplaneta Země40:00
127./14.185Hrubý Radek1971mMuži 50-54 let MČRLochovice40:17
128./8.76Kaiserová Jiřina1976žŽeny 45-49 let MČRMP Hořovice40:24
129./14.71Komínek Tomáš1993mMuži do 34 letTJ Slovan Lochovice40:31
130./4.34Říhová Radka1972žŽeny 50-54 let MČRSoběhrdy40:35
131./15.146Sedláček Jaroslav1968mMuži 50-54 let MČROk Roztoky40:39
132./9.168Velík Libor1966mMuži 55-59 let MČRNosac ski team40:44
133./3.183Šteklová Adéla2009žjuniorkyZebry Nové Strašecí40:48
134./10.5Zadina Jaroslav1964mMuži 55-59 let MČRBV Elektronik40:51
135./7.182Štekl Radim2011mjuniořiSki Team Nové Strašecí40:59
136./4.117Chocholová Zuzana2010žjuniorkyTJ Spartak Hořovice41:05
137./6.84Jánský Zdeněk1987mMuži 35-39 let MČRFlorbal Nové Strašecí41:06
138./5.107Doležal Jaromír1957mMuži 65-69 let MČRSABZO Praha41:25
139./1.110Fraňková Andrea1989žŽeny do 34 letPražská kavárna41:31
140./1.54Nový Břetislav1947mMuži 75-79 let MČRSABZO Praha41:33
141./20.164Deak Roman1974mMuži 45-49 let MČRUkrajina41:40
142./11.16Uxa Tomáš1965mMuži 55-59 let MČRTriatlon Beroun - URT41:56
143./5.124Likusová Dagmar1970žŽeny 50-54 let MČRAdrien elixír team42:14
144./2.174Setínková Zuzana1957žŽeny 65-69 let MČRDKP42:16
145./21.11Vávra Jan1976mMuži 45-49 let MČRKamýk runners42:48
146./3.26Šugová Naděžda1987žŽeny 35-39 let MČRHEROSTORE RACING TEAM42:48
147./4.195Solarová Danuše1985žŽeny 35-39 let MČRczexxx42:55
148./9.48Pertlová Martina1974žŽeny 45-49 let MČRU Šmídů team43:03
149./15.178Gregořica Jakub1990mMuži do 34 letSSC Neapol43:04
150./9.21Trejbal Karel1951mMuži 70-74 let MČRSKP Mladá Boleslav43:05
151./10.116Chochola Vladimír1950mMuži 70-74 let MČRMaraton klub Kladno43:11
152./6.96Čechura Jaroslav1955mMuži 65-69 let MČRRozběháme Hořovicko43:15
153./17.177Kršík Milan1981mMuži 40-44 let MČRLAMY43:42
154./11.56Novák Michal1958mMuži 60-64 let MČRDobříš44:04
155./1.37Řápek Václav1942mMuži 80-84 let MČRAVC Praha44:34
156./7.42Rock Jan1954mMuži 65-69 let MČRAC Obora Hvězda Praha44:54
157./2.187Dolejšová Jitka1960žŽeny 60-64 let MČRSABZO Praha45:11
158./22.169Peták Petr1975mMuži 45-49 let MČRKlínec45:36
159./5.102Žížalová Denisa1979žŽeny 40-44 let MČRU Šmídů team45:55
160./12.190Masár Miroslav1963mMuži 55-59 let MČRLochovice45:58
161./11.176Pour Svatopluk1952mMuži 70-74 let MČRChaloupky46:18
162./1.28Šlechtová Marie1952žŽeny 70-74 let MČRTJ Sokol Jaroměř46:30
163./10.91Gololobovová Blanka1973žŽeny 45-49 let MČRAVC Praha46:35
164./8.205Jandečka Kryštof2012mjunioři47:56
165./5.155Tafijčuková Veronika2010žjuniorkyAdrien elixír team48:22
166./2.25Šůcha Václav1946mMuži 75-79 let MČRStříbro48:51
167./16.64Leitner Josef1969mMuži 50-54 let MČRTJ Stupně Poražených48:53
168./18.114Houžvička Miloš1978mMuži 40-44 let MČRRacochejl49:07
169./6.68Králiková Anna2006žjuniorkyMladá Boleslav49:43
170./19.204Strejček Jiří1980mMuži 40-44 let MČR50:19
171./12.130Mašek Roman1961mMuži 60-64 let MČRSNB Praha50:57
172./8.158Wiener Otakar1956mMuži 65-69 let MČRDůchodce z Lužin51:01
173./3.57Mucha Petr1947mMuži 75-79 let MČRKobylisy51:55
174./7.186Bünterová Veronika2012žjuniorkyNové Strašecí52:03
175./5.134Netíková Naděžda1985žŽeny 35-39 let MČRProstě běž!52:03
176./11.166Nováková Lenka1975žŽeny 45-49 let MČRDobříš52:07
177./12.140Průša Josef1952mMuži 70-74 let MČRSlavoj Obecnice52:49
178./4.63Les Josef1947mMuži 75-79 let MČRTJ Maratonstav Úpice54:09
179./3.101Bartošová Milada1953žŽeny 65-69 let MČRVorvani Příbram54:35
180./2.126Kocián Luděk1942mMuži 80-84 let MČRAVC praha55:57
181./13.196Dolejš Radomír1958mMuži 60-64 let MČRSABZO56:51
182./5.162Tučný Jan1947mMuži 75-79 let MČRMK Pardubice57:41
183./17.24švarc Miloslav1972mMuži 50-54 let MČRStřela Žebrák57:51
184./3.22Tolar Vladimír1940mMuži 80-84 let MČRSV Stříbro59:37
185./23.172Rataj Jan1973mMuži 45-49 let MČRDukla Praha1:00:00
186./1.18Ulrich Josef1937mMuži 85-89 let MČRLiga 100 praha1:00:06
187./2.149Sedláčková Linda2000žŽeny do 34 letOk Roztoky1:04:37
Počet závodníků: 187
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, kategorie, Muži/ženy