Zátopkův Zlatý týden 10000m

20.7.2018 16:50

Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ, z.s.
Místo:
Podmínky: polojasno, 26 stupňů, večer 20 stupňů
169 závodníků,

Další soubory k závodu:

Fotky na behej.com

Výsledky v pdf:

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Zlatá desítka Emila Zátopka - muži

Pořadí Start. číslo Jméno přijmení RNKat.Klub Finish ZtrátaPočet okruhůDiplom
1. 117 Jan PERNICA 1981M35Adidas Runners Praha00:33:51.27+00:00:00.0025Diplom
Detail:1:20, 1:20, 1:18, 1:21, 1:19, 1:20, 1:20, 1:19, 1:19, 1:20, 1:20, 1:20, 1:20, 1:20, 1:21, 1:21, 1:22, 1:23, 1:22, 1:23, 1:22, 1:22, 1:22, 1:23, 1:20
2. 111 Jiří MILER 1975M40Lawi Stars00:34:23.29+00:00:32.0225Diplom
Detail:1:21, 1:19, 1:18, 1:22, 1:19, 1:20, 1:20, 1:19, 1:19, 1:21, 1:22, 1:22, 1:22, 1:23, 1:23, 1:24, 1:24, 1:25, 1:25, 1:25, 1:26, 1:27, 1:26, 1:23, 1:17
3. 153 Radek SEDNĚV 1992M20Triatlet Karlovy Vary00:34:46.11+00:00:54.8425Diplom
Detail:1:21, 1:19, 1:18, 1:22, 1:20, 1:21, 1:21, 1:22, 1:23, 1:24, 1:24, 1:24, 1:26, 1:25, 1:23, 1:24, 1:24, 1:25, 1:28, 1:29, 1:31, 1:21, 1:22, 1:20, 1:17
4. 1 David PECINA 1974M40Eleven Run Team00:35:03.09+00:01:11.8225Diplom
Detail:1:21, 1:19, 1:18, 1:22, 1:20, 1:22, 1:22, 1:24, 1:24, 1:24, 1:24, 1:26, 1:24, 1:25, 1:25, 1:25, 1:24, 1:25, 1:26, 1:27, 1:27, 1:26, 1:26, 1:23, 1:21
5. 12 Jaroslav DRAŽAN 1981M35ASK Slavia Praha00:36:45.28+00:02:54.0125Diplom
Detail:1:28, 1:27, 1:25, 1:26, 1:26, 1:25, 1:26, 1:26, 1:28, 1:27, 1:27, 1:29, 1:29, 1:28, 1:29, 1:29, 1:30, 1:30, 1:28, 1:27, 1:29, 1:29, 1:29, 1:28, 1:26
6. 124 Jiří FIX 1974M40SK MAXTRI LIBEREC00:36:54.39+00:03:03.1225Diplom
Detail:1:24, 1:23, 1:23, 1:24, 1:24, 1:25, 1:26, 1:26, 1:26, 1:28, 1:29, 1:28, 1:29, 1:30, 1:32, 1:32, 1:31, 1:32, 1:32, 1:31, 1:32, 1:31, 1:31, 1:30, 1:21
7. 105 Petr ŠNÁBL 1984M20Běžecký klub České spořitelny00:36:57.78+00:03:06.5125Diplom
Detail:1:25, 1:25, 1:26, 1:26, 1:26, 1:26, 1:26, 1:27, 1:28, 1:28, 1:28, 1:29, 1:29, 1:28, 1:29, 1:28, 1:30, 1:30, 1:29, 1:29, 1:30, 1:32, 1:33, 1:31, 1:25
8. 136 Karel SPLÍTEK 1989M20Charlieho andílci00:37:13.96+00:03:22.6925Diplom
Detail:1:28, 1:28, 1:28, 1:29, 1:29, 1:29, 1:30, 1:29, 1:27, 1:27, 1:28, 1:30, 1:29, 1:28, 1:27, 1:30, 1:29, 1:29, 1:34, 1:33, 1:29, 1:28, 1:29, 1:29, 1:26
9. 125 Michal KOVÁŘ 1971M45TJ Sokol Unhošť00:37:18.58+00:03:27.3125Diplom
Detail:1:29, 1:25, 1:25, 1:25, 1:26, 1:26, 1:27, 1:28, 1:29, 1:28, 1:29, 1:31, 1:32, 1:31, 1:32, 1:32, 1:32, 1:30, 1:31, 1:32, 1:32, 1:31, 1:31, 1:30, 1:21
10. 9 Tomáš HELLER 1981M35Hradec Králové00:37:41.68+00:03:50.4125Diplom
Detail:1:31, 1:30, 1:30, 1:30, 1:29, 1:29, 1:29, 1:31, 1:31, 1:31, 1:30, 1:31, 1:30, 1:30, 1:30, 1:30, 1:30, 1:31, 1:31, 1:31, 1:31, 1:31, 1:31, 1:29, 1:25
11. 76 Jiří VEJNAR 1986M20Kundratice00:37:50.56+00:03:59.2925Diplom
Detail:1:30, 1:27, 1:27, 1:29, 1:28, 1:29, 1:30, 1:31, 1:31, 1:28, 1:29, 1:28, 1:29, 1:30, 1:32, 1:30, 1:30, 1:34, 1:34, 1:33, 1:31, 1:32, 1:33, 1:34, 1:30
12. 156 Jan RADA 1969M45Sportisimo Hvězdy - BŽB00:38:03.82+00:04:12.5525Diplom
Detail:1:24, 1:26, 1:26, 1:26, 1:27, 1:26, 1:26, 1:27, 1:28, 1:29, 1:29, 1:31, 1:31, 1:32, 1:33, 1:34, 1:33, 1:35, 1:36, 1:36, 1:35, 1:36, 1:36, 1:38, 1:32
13. 104 Václav SKÁLA 1983M35Běžecký klub České spořitelny00:38:09.94+00:04:18.6725Diplom
Detail:1:30, 1:29, 1:30, 1:31, 1:30, 1:29, 1:30, 1:31, 1:30, 1:31, 1:32, 1:32, 1:31, 1:33, 1:32, 1:32, 1:32, 1:32, 1:33, 1:32, 1:31, 1:33, 1:34, 1:31, 1:27
14. 57 Jan ŠIMÁK 1983M35Hradec Králové00:38:25.34+00:04:34.0725Diplom
Detail:1:28, 1:26, 1:23, 1:26, 1:27, 1:26, 1:26, 1:28, 1:30, 1:32, 1:32, 1:33, 1:34, 1:34, 1:33, 1:35, 1:37, 1:34, 1:37, 1:38, 1:37, 1:37, 1:37, 1:35, 1:30
15. 135 Petr ŠKRABÁNEK 1960M55MK Seitl Ostrava00:38:32.74+00:04:41.4725Diplom
Detail:1:33, 1:29, 1:29, 1:30, 1:29, 1:30, 1:31, 1:32, 1:32, 1:30, 1:33, 1:31, 1:32, 1:32, 1:32, 1:34, 1:33, 1:33, 1:34, 1:34, 1:35, 1:33, 1:35, 1:33, 1:30
16. 49 Patience DZIAN 1969M45Běžecký klub České spořitelny00:38:42.34+00:04:51.0725Diplom
Detail:1:33, 1:29, 1:30, 1:29, 1:30, 1:30, 1:31, 1:32, 1:31, 1:31, 1:33, 1:32, 1:32, 1:34, 1:33, 1:34, 1:34, 1:36, 1:34, 1:36, 1:36, 1:35, 1:36, 1:33, 1:28
17. 151 Libor DOČKÁLEK 1973M45Nordic Team00:38:51.58+00:05:00.3125Diplom
Detail:1:27, 1:27, 1:28, 1:29, 1:29, 1:29, 1:31, 1:31, 1:31, 1:30, 1:33, 1:33, 1:33, 1:33, 1:35, 1:35, 1:35, 1:36, 1:36, 1:37, 1:37, 1:39, 1:38, 1:37, 1:31
18. 5 Radek DVOŘÁK 1978M40Hrom do pecky !00:38:59.20+00:05:07.9325Diplom
Detail:1:30, 1:27, 1:27, 1:28, 1:30, 1:29, 1:30, 1:31, 1:32, 1:35, 1:34, 1:34, 1:35, 1:33, 1:35, 1:34, 1:37, 1:34, 1:35, 1:36, 1:37, 1:38, 1:36, 1:35, 1:35
19. 55 Petr LINDUŠKA 1981M35ASK Slavia Praha00:39:08.62+00:05:17.3525Diplom
Detail:1:28, 1:30, 1:29, 1:30, 1:28, 1:29, 1:30, 1:31, 1:31, 1:31, 1:31, 1:29, 1:33, 1:33, 1:33, 1:35, 1:37, 1:40, 1:42, 1:42, 1:39, 1:37, 1:40, 1:40, 1:31
20. 79 Tomáš BLÁHA 1981M35SC MARATHON PLZEŇ00:39:10.88+00:05:19.6125Diplom
Detail:1:33, 1:30, 1:30, 1:32, 1:32, 1:32, 1:33, 1:32, 1:32, 1:35, 1:34, 1:33, 1:36, 1:35, 1:36, 1:35, 1:35, 1:35, 1:36, 1:36, 1:36, 1:38, 1:35, 1:32, 1:26
21. 6 Robert BEM 1977M40RBC00:39:18.36+00:05:27.0925Diplom
Detail:1:32, 1:31, 1:31, 1:32, 1:33, 1:34, 1:34, 1:34, 1:35, 1:34, 1:35, 1:35, 1:35, 1:34, 1:34, 1:36, 1:36, 1:35, 1:35, 1:34, 1:35, 1:35, 1:34, 1:34, 1:28
22. 159 Jan ČÍŽEK 1981M35Roztoky00:39:19.55+00:05:28.2825Diplom
Detail:1:34, 1:29, 1:28, 1:28, 1:29, 1:31, 1:31, 1:33, 1:34, 1:35, 1:33, 1:35, 1:35, 1:34, 1:35, 1:37, 1:38, 1:37, 1:35, 1:34, 1:36, 1:36, 1:37, 1:37, 1:36
23. 139 Miloš HANEFL 1973M45NO NAME00:39:26.93+00:05:35.6625Diplom
Detail:1:34, 1:33, 1:32, 1:35, 1:35, 1:34, 1:34, 1:33, 1:34, 1:35, 1:33, 1:34, 1:34, 1:34, 1:34, 1:35, 1:36, 1:36, 1:35, 1:35, 1:34, 1:37, 1:35, 1:34, 1:28
24. 144 Milan UDRŽAL 1990M20Holice00:39:33.10+00:05:41.8325Diplom
Detail:1:33, 1:29, 1:30, 1:29, 1:29, 1:29, 1:31, 1:32, 1:31, 1:30, 1:33, 1:32, 1:35, 1:37, 1:38, 1:39, 1:37, 1:36, 1:39, 1:41, 1:41, 1:40, 1:40, 1:41, 1:28
25. 149 Ondřej ŽÍTEK 1987M20Charlieho andílci00:40:21.59+00:06:30.3225Diplom
Detail:1:31, 1:28, 1:28, 1:30, 1:30, 1:31, 1:32, 1:34, 1:36, 1:39, 1:38, 1:38, 1:38, 1:40, 1:38, 1:39, 1:41, 1:41, 1:41, 1:40, 1:42, 1:40, 1:39, 1:37, 1:39
26. 152 Marek POLÁK 1987M20HCT Atlet00:40:40.90+00:06:49.6325Diplom
Detail:1:32, 1:33, 1:34, 1:36, 1:37, 1:37, 1:37, 1:37, 1:37, 1:38, 1:41, 1:40, 1:39, 1:38, 1:36, 1:38, 1:40, 1:40, 1:40, 1:39, 1:38, 1:40, 1:38, 1:34, 1:28
27. 86 Petr WATZKE 1966M50Vitasport.cz/Teplice00:40:44.52+00:06:53.2525Diplom
Detail:1:36, 1:36, 1:36, 1:37, 1:37, 1:35, 1:37, 1:36, 1:37, 1:37, 1:36, 1:38, 1:36, 1:36, 1:35, 1:38, 1:39, 1:40, 1:39, 1:43, 1:42, 1:42, 1:38, 1:36, 1:32
28. 58 Václav KUČERA 1964M5000:40:53.94+00:07:02.6725Diplom
Detail:1:29, 1:31, 1:33, 1:35, 1:35, 1:34, 1:33, 1:35, 1:36, 1:37, 1:38, 1:37, 1:37, 1:37, 1:38, 1:39, 1:40, 1:40, 1:42, 1:45, 1:45, 1:45, 1:47, 1:44, 1:33
29. 44 Ferdinand VALENT 1981M35Holešovice00:41:03.08+00:07:11.8125Diplom
Detail:1:33, 1:33, 1:35, 1:36, 1:35, 1:35, 1:35, 1:36, 1:36, 1:37, 1:36, 1:38, 1:39, 1:37, 1:38, 1:40, 1:39, 1:39, 1:42, 1:42, 1:42, 1:41, 1:46, 1:45, 1:39
30. 77 Josef ZÁLEŠÁK 1967M50Moravské Prusy00:41:06.70+00:07:15.4325Diplom
Detail:1:38, 1:37, 1:36, 1:38, 1:38, 1:39, 1:40, 1:38, 1:38, 1:38, 1:38, 1:38, 1:38, 1:38, 1:39, 1:42, 1:39, 1:39, 1:38, 1:38, 1:41, 1:38, 1:39, 1:36, 1:32
31. 120 Petr ELIÁŠ 1985M20Úřad MČ Praha 1200:41:14.72+00:07:23.4525Diplom
Detail:1:38, 1:37, 1:36, 1:38, 1:39, 1:38, 1:40, 1:38, 1:39, 1:40, 1:39, 1:40, 1:39, 1:40, 1:41, 1:40, 1:43, 1:39, 1:40, 1:41, 1:42, 1:38, 1:38, 1:35, 1:27
32. 65 Roman PRUS 1995M20Český maratonský klub00:41:27.86+00:07:36.5925Diplom
Detail:1:34, 1:32, 1:35, 1:36, 1:37, 1:36, 1:33, 1:36, 1:36, 1:37, 1:36, 1:38, 1:39, 1:37, 1:40, 1:42, 1:44, 1:46, 1:45, 1:47, 1:46, 1:48, 1:47, 1:41, 1:31
33. 148 Martin NEUMANN 1990M20Charlieho andílci00:41:29.95+00:07:38.6825Diplom
Detail:1:34, 1:30, 1:30, 1:32, 1:35, 1:35, 1:36, 1:36, 1:37, 1:37, 1:41, 1:41, 1:39, 1:42, 1:43, 1:41, 1:45, 1:46, 1:48, 1:45, 1:44, 1:44, 1:41, 1:42, 1:35
34. 129 Ctibor KAČER 1982M35Run the World00:41:49.34+00:07:58.0725Diplom
Detail:1:38, 1:36, 1:36, 1:37, 1:39, 1:35, 1:34, 1:36, 1:35, 1:38, 1:41, 1:41, 1:41, 1:45, 1:43, 1:43, 1:44, 1:44, 1:42, 1:45, 1:41, 1:43, 1:41, 1:40, 1:40
35. 142 Ivo EICHLER 1961M55USK Praha00:42:27.02+00:08:35.7525Diplom
Detail:1:38, 1:36, 1:35, 1:38, 1:39, 1:39, 1:39, 1:40, 1:41, 1:43, 1:43, 1:44, 1:43, 1:43, 1:44, 1:44, 1:44, 1:45, 1:45, 1:45, 1:45, 1:43, 1:41, 1:41, 1:37
36. 81 Tomáš KUBASCH 1986M20Praha 1300:42:44.23+00:08:52.9625Diplom
Detail:1:39, 1:37, 1:38, 1:38, 1:38, 1:40, 1:39, 1:41, 1:42, 1:42, 1:41, 1:41, 1:41, 1:43, 1:44, 1:44, 1:44, 1:45, 1:45, 1:47, 1:45, 1:46, 1:46, 1:44, 1:42
37. 30 Michal ŽIVNÝ 1963M55Stromovka00:43:04.78+00:09:13.5125Diplom
Detail:1:36, 1:36, 1:37, 1:39, 1:41, 1:40, 1:39, 1:42, 1:42, 1:42, 1:42, 1:44, 1:44, 1:43, 1:45, 1:47, 1:47, 1:46, 1:47, 1:46, 1:47, 1:46, 1:46, 1:43, 1:45
38. 69 Libor WEIGEL 1974M40Praha00:43:05.36+00:09:14.0925Diplom
Detail:1:35, 1:36, 1:37, 1:38, 1:40, 1:40, 1:42, 1:42, 1:42, 1:42, 1:43, 1:43, 1:44, 1:43, 1:44, 1:46, 1:46, 1:46, 1:47, 1:47, 1:49, 1:46, 1:48, 1:47, 1:40
39. 143 Jakub HANOUSEK 1991M20Praha 400:44:51.06+00:10:59.7925Diplom
Detail:1:32, 1:30, 1:30, 1:34, 1:44, 1:49, 1:52, 1:56, 1:54, 1:53, 1:51, 1:46, 1:45, 1:52, 1:49, 1:48, 1:48, 1:53, 1:57, 1:46, 1:50, 1:49, 1:52, 1:55, 1:43
40. 40 David JUKLÍČEK 1982M3500:45:00.58+00:11:09.3125Diplom
Detail:1:39, 1:39, 1:40, 1:41, 1:42, 1:46, 1:47, 1:47, 1:47, 1:49, 1:46, 1:45, 1:50, 1:51, 1:50, 1:49, 1:50, 1:52, 1:54, 1:51, 1:52, 1:50, 1:52, 1:53, 1:47
41. 106 Jakub OTÁHAL 1977M40Běžecký klub České spořitelny00:45:05.86+00:11:14.5925Diplom
Detail:1:39, 1:37, 1:35, 1:38, 1:39, 1:39, 1:40, 1:38, 1:41, 1:44, 1:48, 1:52, 1:52, 1:56, 1:53, 1:55, 1:56, 1:57, 1:57, 1:59, 1:58, 1:55, 1:57, 1:54, 1:35
42. 126 Jan PLEYER 1978M40Litoměřice00:45:08.18+00:11:16.9125Diplom
Detail:1:38, 1:39, 1:40, 1:41, 1:43, 1:46, 1:47, 1:45, 1:48, 1:52, 1:51, 1:51, 1:50, 1:51, 1:51, 1:48, 1:52, 1:52, 1:54, 1:52, 1:53, 1:51, 1:52, 1:51, 1:38
43. 17 Václav SVOBODA 1966M50Praha 500:45:41.34+00:11:50.0725Diplom
Detail:1:39, 1:37, 1:38, 1:40, 1:40, 1:52, 1:47, 1:49, 1:50, 1:49, 1:50, 1:55, 1:55, 1:56, 1:58, 1:56, 1:53, 1:51, 1:50, 1:50, 1:51, 1:54, 1:52, 1:52, 1:44
44. 113 Jiří ČERNÝ 1978M4025A00:45:46.54+00:11:55.2725Diplom
Detail:1:40, 1:38, 1:40, 1:41, 1:42, 1:45, 1:47, 1:46, 1:48, 1:50, 1:50, 1:50, 1:52, 1:51, 1:53, 1:55, 1:54, 1:55, 1:54, 1:55, 1:55, 1:55, 1:56, 1:57, 1:45
45. 130 Marek JENÍK 1986M20AC Šakalík00:46:24.01+00:12:32.7425Diplom
Detail:1:40, 1:38, 1:38, 1:40, 1:43, 1:46, 1:47, 1:49, 1:48, 1:51, 1:50, 1:55, 1:55, 1:57, 1:56, 1:58, 1:57, 1:59, 2:00, 1:56, 1:55, 1:57, 1:56, 1:53, 1:45
DNP. 11 Petr MURAS 1989M20MK Seitl Ostrava00:19:44.61+-00:14:06.6614Diplom
Detail:1:21, 1:20, 1:18, 1:22, 1:19, 1:21, 1:24, 1:26, 1:26, 1:28, 1:28, 1:29, 1:29, 1:28, , , , , , , , , , ,
DNP. 21 David SKLENÁŘ 1989M20ČBK00:36:47.95+00:02:56.6824Diplom
Detail:1:31, 1:30, 1:31, 1:30, 1:30, 1:29, 1:31, 1:32, 1:30, 1:29, 1:30, 1:31, 1:32, 1:31, 1:34, 1:32, 1:33, 1:34, 1:33, 1:35, 1:34, 1:34, 1:34, 1:28,

Další soubory k závodu:

Fotky na behej.com

Výsledky v pdf: