Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Dětské běhy v Jincích

8.9.2021 08:00

Pořadatel: Městys Jince
Místo: Jince
Podmínky:
Web závodu:
142 závodníků,

Výsledky v pdf: Školní závody, Školní závody - finále

Result Lists|Finisher List
Jince - Školní závody 2021
Výsledková listina
PořadíČipJménoKat.TřídaKolČas
2.A - dívky 250m
1.5Majerová Anetadívky2.A402:00,39
2.2Kadeřábková Gabrieladívky2.A402:00,74
3.8Nidrlová Veronikadívky2.A402:04,39
4.1Andělová Adéladívky2.A402:18,69
5.11Yakhiv Anastasijadívky2.A402:19,67
6.9Pechočová Jitkadívky2.A402:20,04
7.3Kuldánková Mariedívky2.A402:25,73
8.10Peiskrová Sabinadívky2.A402:26,38
9.7Minaříková Eliškadívky2.A302:05,72
2.A - kluci 250m -
1.13Došek Vojtěchkluci2.A402:41,20
2.17Rychvalský Jiříkluci2.A402:44,96
3.18Šimek Danielkluci2.A402:46,32
4.19Velasquez Eliderkluci2.A402:47,19
5.20Zárybnický Petrkluci2.A402:49,82
6.16Nýdl Karelkluci2.A402:50,20
7.12Beljasin Jakubkluci2.A402:52,82
8.15Geher Thomaskluci2.A402:53,82
2.B - dívky 250m
1.23Drvoštěpová Steladívky2.B402:38,18
2.22Burianová Markétadívky2.B402:42,18
3.28Stibalová Nelladívky2.B402:45,18
4.27Pražáková Simonadívky2.B402:47,18
5.25Kaslová Eliškadívky2.B403:11,91
6.26Krotilová Vanesadívky2.B403:14,40
7.24Jankovská Zuzanadívky2.B403:15,78
2.B - kluci 250m
1.37Provazník Jakubkluci2.B401:48,29
2.29Aulický Matouškluci2.B401:48,41
3.32Kapolka Miroslavkluci2.B401:50,18
4.35Piller Jiříkluci2.B401:59,58
5.38Srnánek Luboškluci2.B402:13,54
6.39Noha Vojtěchkluci2.B301:46,67
7.33Křen Mikuláškluci2.B301:48,41
8.36Stibal Damiánkluci2.B301:57,78
9.30Havrlík Jáchymkluci2.B301:58,98
10.34Pásztor Vojtěchkluci2.B302:05,80
3.A - dívky 500m
1.43Chocholová Anetadívky3.A401:39,27
2.41Condrea Danieladívky3.A401:53,51
3.42Drvoštěpová Neladívky3.A401:54,17
4.49Tůmová Vanesadívky3.A401:54,68
5.46Kreuzová Emadívky3.A401:57,34
6.48Paterová Mariedívky3.A402:03,98
7.45Kašparová Jasmínadívky3.A402:23,92
8.44Kafková Barboradívky3.A402:24,16
3.A - kluci 500m
1.50Diviš Jankluci3.A401:31,38
2.51Hýl Richardkluci3.A401:56,15
3.52Matys Jaroslavkluci3.A402:02,61
4.54Papírník Davidkluci3.A402:19,51
5.55Tržil Robertkluci3.A402:21,84
6.53Nedorosčik Jankluci3.A402:39,00
3.B - dívky 500m
1.61Jungrová Eliškadívky3.B401:43,74
2.64Merhoutová Izabeladívky3.B401:48,46
3.66Nidrlová Denisadívky3.B402:00,29
4.60Hejnalová Veronikadívky3.B402:08,13
5.59Hejnalová Anetadívky3.B402:12,07
6.57Andělová Terezadívky3.B402:15,23
7.62Kotvová Neladívky3.B402:43,16
8.65Mištová Veronikadívky3.B402:44,18
3.B - kluci 500m
1.71Pechlát Matyáškluci3.B401:41,38
2.72Šnobl Antonínkluci3.B401:43,97
3.73Kratochvíl Jindřichkluci3.B401:52,56
4.68Bělohoubek Matyáškluci3.B402:00,87
4.třída - dívky 500m -
1.81Kapolková Ivanadívky4.třída401:49,19
2.78Hipčová Barboradívky4.třída401:51,94
3.83Molitorová Šárkadívky4.třída401:53,63
4.77Hejnalová Terezadívky4.třída401:57,11
5.85Růžičková Kateřinadívky4.třída402:02,72
6.75Císařová Janadívky4.třída402:04,01
7.74Ambrozová Janadívky4.třída402:04,44
8.76Havrlíková Anežkadívky4.třída402:18,52
9.82Lindáková Anetadívky4.třída402:20,83
10.79Holá Terezadívky4.třída402:32,43
11.87Stibalová Viktoriedívky4.třída402:34,85
12.84Nohová Eliškadívky4.třída403:03,72
4.třída - kluci 500m -
1.89Hlaváček Tomáškluci4.třída401:47,28
2.90Skrbek Jankluci4.třída401:51,41
3.91Stibal Františekkluci4.třída401:52,44
4.92Šimpach Karelkluci4.třída402:12,78
5.93Škroud Matyáškluci4.třída100:07,42
5.třída - dívky 500m -
1.99Choutková Kamiladívky5.třída401:38,70
2.101Ortmanová Ludmiladívky5.třída401:44,15
3.100Koryntová Terezadívky5.třída401:49,49
4.102Rusinkovičová Annadívky5.třída401:57,25
5.104Zárybnická Annadívky5.třída402:01,26
6.98Dlouhá Zdeňkadívky5.třída402:12,47
7.103Vybíralová Sofiedívky5.třída402:22,95
8.97Ciochina Adelinadívky5.třída402:28,59
9.96Cajthamlová Adéladívky5.třída302:14,99
7.třída - dívky 500m
1.142Hejnalová Dominikadívky7.třída401:32,45
2.150Škrabalová Andreadívky7.třída401:38,05
3.141Endrštová Terezadívky7.třída401:38,42
4.152Vejrová Terezadívky7.třída401:44,74
5.146Kašparová Adrianadívky7.třída401:53,28
6.139Bažantová Sofiedívky7.třída401:54,11
7.148Krahulcová Lilianadívky7.třída401:58,67
8.143Holá Annadívky7.třída402:02,07
9.138Andělová Terezadívky7.třída402:03,50
10.147Kušnírová Barboradívky7.třída402:09,65
11.149Růžičková Barboradívky7.třída402:11,85
12.153Woroňová Olgadívky7.třída402:13,41
13.140Bubníková Adéladívky7.třída402:15,29
7.třída - kluci 500m
1.159Ortman Jiříkluci7.třída401:23,64
2.163Veselý Marckluci7.třída401:26,40
3.164Krákora Petrkluci7.třída401:37,75
4.162Treml Filipkluci7.třída402:07,62
5.160Ptáček Pavelkluci7.třída402:12,34
5.třída - kluci 500m -
1.105Diviš Pavelkluci5.třída401:29,57
2.109Mařík Tomáškluci5.třída401:37,87
3.107Macek Filipkluci5.třída401:41,45
4.113Strnadel Štěpánkluci5.třída401:49,37
5.111Mezera Antonínkluci5.třída401:49,44
6.114Vinš Tomáškluci5.třída402:02,24
7.108Martan Vojtěchkluci5.třída402:10,64
8.112Přibyl Vojtěchkluci5.třída402:13,79
9.110Mašek Michaelkluci5.třída402:14,11
10.106Kadlec Tomáškluci5.třída402:50,15
8.třída - dívky 500m
1.174Zadinová Nikoladívky8.třída401:37,16
2.175Zárybnická Vandadívky8.třída401:45,00
3.166Bašíková Jindřiškadívky8.třída401:51,09
4.173Zadinová Markétadívky8.třída402:06,71
5.172Woroňová Danieladívky8.třída402:22,68
6.167Cafourková Adéladívky8.třída402:30,72
7.170Moravcová Kateřinadívky8.třída402:32,14
8.třída - kluci 500m
1.178Vinš Michaelkluci8.třída401:25,09
2.182Smejkal Jakubkluci8.třída401:27,49
3.180Majer Filipkluci8.třída401:29,16
4.181Novák Jakubkluci8.třída401:40,45
5.184Volc Michalkluci8.třída401:52,39
6.177Kolomazník Vojtěchkluci8.třída401:54,06
9.třída - dívky 500m
1.191Vejrová Simonadívky9.třída401:52,10
2.186Dendysová Janadívky9.třída401:53,53
3.189Mandíková Adrianadívky9.třída401:56,73
4.192Vlachová Natáliedívky9.třída401:57,77
5.188Lemberková Radkadívky9.třída401:58,65
9.třída - kluci 500m
1.195Forro Dominikkluci9.třída401:22,01
2.199Vinš Dominikkluci9.třída401:25,35
3.193Břicháček Davidkluci9.třída401:33,19
4.197Kvapil Adamkluci9.třída401:43,93
5.200Mandák Petrkluci9.třída401:47,42
6.201Stočes Petrkluci9.třída401:48,13
7.196Paul Jakubkluci9.třída401:49,57
8.202Šafarčík Jakubkluci9.třída401:50,67
9.198Verner Vlastimilkluci9.třída401:51,25
10.203Koller Danielkluci9.třída402:22,56
Počet účastníků: 142
www.4timing.cz

Závody:

Výsledky nenalezeny

Další soubory k závodu:

Školní závody/a>, Školní závody - finále