Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Tuháčkův běh

28.5.2022 09:30

Pořadatel: Obec Chrást
Místo: Chrást, areál Valcha
Podmínky: polojasno, sucho, silnější vítr
Web závodu: http://chrast.net
162 závodníků,

Děti 230m okruhy na louce, dospělí 8 km jeden rovinatý okruh okolo Chrástu, většinou po asfaltu

Výsledky v pdf: Děti, dospělí, kategorie



Výsledky


Běh na 8 km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 1 Zdeněk Zeman 00:28:08 Muži do 39 let Blatná
2. 2. 2. 37 Miloslav Viktora 00:29:09 Muži do 39 let Blovice
3. 3. 1. 49 Jiří Rosol 00:30:37 Muži do 49 let Loko Beroun
4. 4. 2. 38 Michal Dražan 00:30:52 Muži do 49 let Žárovka Vranovice
5. 5. 3. 31 Lukáš Pergler 00:31:35 Muži do 39 let Komárov
6. 6. 1. 83 Petr Švarc 00:31:49 Muži do 59 let TriKlub Příbram
7. 7. 4. 74 Matěj Picka 00:32:20 Muži do 39 let SK PB
8. 8. 5. 32 Ondřej Franěk 00:32:28 Muži do 39 let Pražská kavárna
9. 9. 6. 29 Stanislav Karas 00:32:35 Muži do 39 let Příbram
10. 10. 7. 75 Ondřej Grim 00:33:00 Muži do 39 let Příbram
11. 11. 3. 46 Jan Pejša 00:33:36 Muži do 49 let smí být prázdné
12. 12. 2. 57 Tomáš Karas 00:33:57 Muži do 59 let
13. 13. 8. 36 Vítězslav Dvořák 00:34:03 Muži do 39 let TTK Slavia Plzeň
14. 14. 1. 27 Matěj Černý 00:34:16 Junioři SK Sporting Příbram
15. 15. 4. 40 Michal Zadražil 00:34:30 Muži do 49 let Rozběháme Hořovicko
16. 16. 5. 39 Miloš Břicháček 00:34:35 Muži do 49 let adidas Runners Prague
17. 17. 3. 54 Miloš Žalud 00:35:02 Muži do 59 let Spartak Sedlec
18. 18. 6. 51 Dušan Hrdlička 00:35:25 Muži do 49 let Praskolesy
19. 19. 7. 45 František Frühauf 00:35:53 Muži do 49 let Ohrazenice
20. 1. 1. 3 Šárka Flachsová 00:35:57 Ženy do 34 let Perňa Systém
21. 20. 1. 63 Josef Vitásek 00:36:01 Muži do 69 let Buková
22. 21. 9. 68 Jan Čížek 00:36:02 Muži do 39 let Namnice
23. 2. 1. 15 Michaela Riegerová 00:36:08 Ženy do 54 let Gymnázium Beroun
24. 22. 4. 55 Zbyněk Mach 00:36:27 Muži do 59 let TriKlub Příbram
25. 23. 8. 81 Petr Nademlejnský 00:36:50 Muži do 49 let Zdice
26. 24. 10. 34 Jakub Šafránek 00:36:54 Muži do 39 let KOD Řevnice
27. 25. 11. 28 Dominik Burian 00:37:11 Muži do 39 let Příbram
28. 26. 9. 67 Martin Čermák 00:37:20 Muži do 49 let Wheelabrator
29. 27. 10. 41 Hynek Plavec 00:37:39 Muži do 49 let D. Dušníky
30. 28. 12. 35 Václav Král 00:38:01 Muži do 39 let Rozběháme Česko
31. 3. 1. 2 Anna Karasová 00:38:05 Juniorky
32. 4. 1. 22 Svatava Řechková 00:38:25 Ženy do 64 let Oxygen Příbram
33. 29. 13. 33 Robert Edelmann 00:38:31 Muži do 39 let Příbram
34. 30. 11. 52 Robert Svoboda 00:38:36 Muži do 49 let Beroun
35. 5. 1. 77 Markéta Bauerová 00:38:39 Ženy do 44 let Chlum
36. 31. 12. 43 Josef Hršel 00:39:00 Muži do 49 let SK Mníšecký Expres
37. 32. 14. 69 Martin Krotký 00:39:01 Muži do 39 let
38. 6. 2. 12 Veronika Lamourette 00:39:05 Ženy do 44 let Rudná
39. 33. 15. 70 Jan Matoušek 00:39:14 Muži do 39 let
40. 7. 3. 10 Eva Hacaperková 00:39:14 Ženy do 44 let Příbram
41. 8. 2. 18 Ivana Rosolová 00:39:17 Ženy do 54 let Rossi team
42. 9. 3. 20 Věra Karasová 00:39:32 Ženy do 54 let
43. 34. 13. 48 Jan Kutnohorsky 00:39:45 Muži do 49 let Bojov
44. 10. 2. 4 Adéla Filipovičová 00:40:03 Ženy do 34 let SDH Hlubyně
45. 35. 5. 59 Miloslav Šusta 00:40:35 Muži do 59 let Cetyně
46. 36. 16. 30 Jiří Novotný 00:40:38 Muži do 39 let SDH Hlubyně
47. 11. 4. 17 Romana Hrdličková 00:40:49 Ženy do 54 let Rozběháme Hořovicko
48. 37. 6. 78 Tomáš Nesvačil 00:40:53 Muži do 59 let Příbram
49. 38. 14. 76 Thomas Schifferling 00:41:04 Muži do 49 let France
50. 12. 2. 24 Jiřina Honzáková 00:41:04 Ženy do 64 let Břevnov
51. 39. 7. 60 Radek Fencl 00:41:11 Muži do 59 let Obořiště
52. 13. 5. 21 Jana Turečková 00:41:22 Ženy do 54 let Tenisový klub Bohutín
53. 14. 3. 82 Andrea Fraňková 00:41:54 Ženy do 34 let Pražská kavárna
54. 15. 4. 8 Efi Divišová 00:42:18 Ženy do 34 let COPATUTOJE
55. 40. 15. 80 Lukáš Nový 00:42:21 Muži do 49 let Vševily
56. 16. 3. 23 Monika Dudášová 00:42:25 Ženy do 64 let Obořiště
57. 41. 17. 71 David Stehlík 00:43:09 Muži do 39 let Březnice
58. 17. 6. 16 Jiřina Kaiserova 00:43:30 Ženy do 54 let MP Hořovice
59. 18. 4. 14 Šárka Flachsová 00:44:03 Ženy do 44 let Příbram
60. 42. 16. 72 Marcel Mázdra 00:44:11 Muži do 49 let Chrást
61. 19. 5. 6 Denisa Lišková 00:44:28 Ženy do 34 let
62. 20. 5. 9 Jana Boukalova 00:44:59 Ženy do 44 let SDH Hlubyně
63. 21. 4. 25 Stanislava Hartmanová 00:45:03 Ženy do 64 let Vorvani Příbram
64. 43. 8. 61 Milan Tuháček 00:45:13 Muži do 59 let SK Prdlavky
65. 44. 17. 50 Jan Voříšek 00:45:24 Muži do 49 let Vorvani
66. 45. 18. 44 Jan Vávra 00:45:34 Muži do 49 let Kamýk nad Vltavou Runners
67. 22. 7. 19 Eva Fiřtová 00:45:41 Ženy do 54 let Báječné ženy v běhu
68. 46. 2. 64 Jaroslav Čechura 00:45:42 Muži do 69 let Rozběháme Hořovicko
69. 47. 1. 66 Petr Werner 00:45:45 Muži nad 70 let Liga 100 Praha
70. 48. 9. 58 Petr Magera 00:47:05 Muži do 59 let Příbram
71. 49. 19. 42 Jaroslav Petrovic 00:48:15 Muži do 49 let Mustang Osli
72. 50. 10. 53 Lukáš Rauš 00:48:33 Muži do 59 let SK Mníšecký Expres
73. 23. 6. 7 Lucie Duspivová 00:48:46 Ženy do 34 let
74. 51. 3. 62 Michal Novák 00:50:25 Muži do 69 let Dobříš
75. 24. 7. 73 Vendula Mázdrová 00:50:52 Ženy do 34 let Chrást
76. 52. 11. 56 Josef Leitner 00:51:41 Muži do 59 let TJ Stupně Poražených
77. 25. 8. 5 Anna Novotná 00:51:50 Ženy do 34 let SDH Hlubyně
78. 53. 4. 65 Stanislav Starý 00:54:09 Muži do 69 let Roubíčkova Lhota
79. 26. 1. 26 Milada Bartošová 00:56:35 Ženy nad 65 let Vorvani / Příbram
80. 54. 2. 79 Josef Průša 00:59:12 Muži nad 70 let Slavoj Obecnice

Výsledky textově

Tuháčkův běh - děti - 28.05.2022
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubkolCíl
Kluci 6 - 7 let
1.32Roj David2015kluciKluci 6-7 letSK Spartak Příbram100:48,04
2.36Zvěřina Marek2015kluciKluci 6-7 letJiskra Lisovice100:50,82
3.33Hacaperka Marek2015kluciKluci 6-7 letSK Sporting Příbram100:51,74
4.76Schifferling Adrian2015kluciKluci 6-7 letFrance100:55,40
5.34Troch Šimon2015kluciKluci 6-7 letKotenčice100:55,74
6.66Mrázek Jakub2015kluciKluci 6-7 letLáz100:57,51
7.35Burián Tomáš2015kluciKluci 6-7 letRpety101:03,34
Dívky 6 - 7 let
1.9Paimová Erika2015dívkyDívky 6- 7 letBor u Březnice100:51,99
2.10Kočnarová Sofie2015dívkyDívky 6- 7 letPňovice100:52,19
3.63Štilcová Adéla2015dívkyDívky 6- 7 letSporting PB100:53,46
4.71Součková Agáta2015dívkyDívky 6- 7 let100:57,15
5.12Chudobová Anna2015dívkyDívky 6- 7 letLisovice100:59,02
6.69Králíčková Laura2016dívkyDívky 6- 7 letZajícov101:00,79
7.5Šafránková Markéta2016dívkyDívky 6- 7 letKOD Řevnice101:01,91
8.6Edelmannová Emma2016dívkyDívky 6- 7 letMŠ Kličkova vila101:02,06
9.86Šimůnková Tereza2015dívkyDívky 6- 7 let101:08,14
10.8Formanová Eliška2015dívkyDívky 6- 7 letPříbram101:12,38
11.7Plavcová Simona2016dívkyDívky 6- 7 letD. Dušníky101:23,15
Kluci 8-9 let
1.44Diviš Jan2013kluciKluci 8-9 letAO Střela Žebrák201:38,08
2.42Meruna Tomáš2013kluciKluci 8-9 letKrálův Dvůr201:42,47
3.38Dolejš Matěj2014kluciKluci 8-9 letKelti Beroun201:47,19
4.43Hacaperka Filip2013kluciKluci 8-9 letSK Sporting Příbram201:48,99
5.41Pernica Radek2013kluciKluci 8-9 letLBK Zelezna Ruda201:49,41
6.37Šafránek Michal2014kluciKluci 8-9 letKOD Řevnice201:52,24
7.39Kratochvíl Tomáš2014kluciKluci 8-9 letPříbram202:02,27
8.81Kolář Jan2013kluciKluci 8-9 let202:27,66
Dívky 8-9 let
1.14Šolcová Karolína2013dívkyDívky 8-9 letSporting Příbram201:40,12
2.15Brázdová Dominika2013dívkyDívky 8-9 letAdrien Elixír Elite Team Radotín201:47,15
3.13Dziegielewska Marta2014dívkyDívky 8-9 letAtletika Človíček, z.s. Praha201:48,41
4.87Brožová Markéta2013dívkyDívky 8-9 letNarysov201:52,45
5.88Kraus Theodora2014dívkyDívky 8-9 letPodluhy201:53,74
6.11Dědinová Anna2014dívkyDívky 8-9 letSK Sporting Příbram201:59,87
7.16Hrdličková Julie2013dívkyDívky 8-9 letStřela Žebrák202:01,73
8.74Kymlová Sára2014dívkyDívky 8-9 letPříbram202:19,83
Kluci 10-11 let
1.48Nademlejnský Pavel2011kluciKluci 10-11 letStřela Žebrák302:29,41
2.47Diviš Pavel2011kluciKluci 10-11 letAO Střela Žebrák302:33,97
3.46Pernica Rostislav2011kluciKluci 10-11 letLBK Zelezna Ruda302:39,37
4.45Stojčetović Petr2012kluciKluci 10-11 letSporting Příbram303:04,75
Dívky 10-11 let
1.89Kraus Annemarie2012dívkyDívky 10-11 letStřela Žebrák302:37,24
2.19Pánková Lucie2011dívkyDívky 10-11 letPavlíkov302:45,74
3.17Merunová Veronika2011dívkyDívky 10-11 letLoko Beroun302:51,28
4.64Štilcová Kateřina2012dívkyDívky 10-11 letSporting PB302:56,73
5.18Rojová Nikola2011dívkyDívky 10-11 letSK Sporting Příbram303:00,10
6.70Králíčková Leontýna2012dívkyDívky 10-11 letZajícov303:17,96
7.83Petrovicová Dominika2012dívkyDívky 10-11 letMustang Oslí303:26,50
8.82Kolářová Tereza2011dívkyDívky 10-11 let303:31,67
Dívky 12-13 let
1.22Dziegielewska Karolina2010dívkyDívky 12-13 letAtletika Hostivar403:19,08
2.21Nováková Ema2010dívkyDívky 12-13 letAK Škoda Plzeň403:26,38
3.20Kratochvílová Renata2010dívkyDívky 12-13 letPK Příbram Swimming403:47,38
4.61Zárybnická Natálie2009dívkyDívky 12-13 letBřeznice403:58,96
Děti 14-15 let
1.53Krtek Ondřej2007kluciKluci 14-15 letBiatlon Beroun106:00,30
2.25Pernicová Lucie2007dívkyDívky 14-15 letLBK Zelezna Ruda106:06,94
3.23Pánková Tereza2008dívkyDívky 14-15 letPavlíkov106:21,90
4.54Kundrát David2007kluciKluci 14-15 letPraskolesy106:32,44
5.84Čížek Samuel2007kluciKluci 14-15 letHC Příbram106:50,87
6.52Stojčetović Dušan2007kluciKluci 14-15 letPříbram106:58,29
7.24Nademlejnská Šárka2008dívkyDívky 14-15 letLokomotiva Beroun107:04,01
Dorost 16-17 let
1.55Černý Matěj2005kluciDorostenciSK Sporting Příbram206:56,41
2.26Votoupalová Kateřina2006dívkyDorostenkySušice209:06,31
Kluci 12-13 let
1.90Šilhák David2009kluciKluci 12-13 letLokomotiva Beroun403:15,40
2.49Bauer Lukáš2010kluciKluci 12-13 letStřela Žebrák403:16,70
3.51Dolejš Jakub2009kluciKluci 12-13 letLokomotiva Beroun403:16,82
4.50Prukner Tomáš2009kluciKluci 12-13 letPraha404:03,39
Kluci do 5 let
1.31Troch Vít2017kluciKluci do 5 letKotenčice100:17,14
2.28Dědina Ondřej2017kluciKluci do 5 letPříbram100:17,77
3.29Chudoba Kryštof2017kluciKluci do 5 letLisovice100:18,01
4.27Forman Lukáš2018kluciKluci do 5 letPříbram100:19,49
5.62Plavec Jakub2018kluciKluci do 5 let100:19,66
6.68Vaněček Karel2017kluciKluci do 5 letPřední Pořící100:19,84
7.67Vaněček Václav2017kluciKluci do 5 letPřední Pořící100:20,16
8.85Šimůnek Jan2017kluciKluci do 5 let100:21,01
9.65Mrázek Filip2018kluciKluci do 5 letLáz100:25,93
10.78Pinkava František2020kluciKluci do 5 letBřeznice100:31,58
11.56Lacina Ondřej2017kluciKluci do 5 letBroumy100:43,84
Dívky do 5 let
1.4Paimová Ester2017dívkyDívky do 5 letBor u Březnice100:17,32
2.77Schifferling Gaia2017dívkyDívky do 5 letFrance100:23,06
3.1Edelmannová Thea2018dívkyDívky do 5 letMŠ Kličkova vila100:25,71
4.73Kymlová Anastázie2018dívkyDívky do 5 letPříbram100:25,84
5.3Lacinová Beáta2019dívkyDívky do 5 letBroumy100:25,98
6.79Schifferling Ofelie2020dívkyDívky do 5 letFrance100:48,01
7.2Šafránková Milada2019dívkyDívky do 5 letKOD Řevnice100:49,14
8.75Kymlová Marlanna2017dívkyDívky do 5 letPříbram101:12,09
Počet závodníků: 82
www.4timing.cz
Tuháčkův běh - 28.05.2022
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubCíl
Běh na 8 km
1.1Zeman Zdeněk1993Muži do 39 letBlatná28:09
2.37Viktora Miloslav1983Muži do 39 letBlovice29:10
3.49Rosol Jiří1974Muži do 49 letLoko Beroun30:38
4.38Dražan Michal1981Muži do 49 letŽárovka Vranovice30:53
5.31Pergler Lukáš1992Muži do 39 letKomárov31:36
6.83Švarc Petr1966Muži do 59 letTriKlub Příbram31:50
7.74Picka Matěj1989Muži do 39 letSK PB32:21
8.32Franěk Ondřej1990Muži do 39 letPražská kavárna32:29
9.29Karas Stanislav1998Muži do 39 letPříbram32:36
10.75Grim Ondřej1995Muži do 39 letPříbram33:01
11.46Pejša Jan1975Muži do 49 letsmí být prázdné33:37
12.57Karas Tomáš1967Muži do 59 let33:58
13.36Dvořák Vítězslav1983Muži do 39 letTTK Slavia Plzeň34:04
14.27Černý Matěj2005JuniořiSK Sporting Příbram34:17
15.40Zadražil Michal1979Muži do 49 letRozběháme Hořovicko34:31
16.39Břicháček Miloš1981Muži do 49 letadidas Runners Prague34:36
17.54Žalud Miloš1971Muži do 59 letSpartak Sedlec35:03
18.51Hrdlička Dušan1973Muži do 49 letPraskolesy35:26
19.45Frühauf František1975Muži do 49 letOhrazenice35:54
20.3Flachsová Šárka2002Ženy do 34 letPerňa Systém35:58
21.63Vitásek Josef1958Muži do 69 letBuková36:02
22.68Čížek Jan1995Muži do 39 letNamnice36:03
23.15Riegerová Michaela1977Ženy do 54 letGymnázium Beroun36:09
24.55Mach Zbyněk1970Muži do 59 letTriKlub Příbram36:28
25.81Nademlejnský Petr1978Muži do 49 letZdice36:51
26.34Šafránek Jakub1983Muži do 39 letKOD Řevnice36:55
27.28Burian Dominik2001Muži do 39 letPříbram37:12
28.67Čermák Martin1976Muži do 49 letWheelabrator37:21
29.41Plavec Hynek1978Muži do 49 letD. Dušníky37:40
30.35Král Václav1983Muži do 39 letRozběháme Česko38:02
31.2Karasová Anna2006Juniorky38:06
32.22Řechková Svatava1967Ženy do 64 letOxygen Příbram38:26
33.33Edelmann Robert1984Muži do 39 letPříbram38:32
34.52Svoboda Robert1973Muži do 49 letBeroun38:37
35.77Bauerová Markéta1980Ženy do 44 letChlum38:40
36.43Hršel Josef1976Muži do 49 letSK Mníšecký Expres39:01
37.69Krotký Martin1998Muži do 39 let39:02
38.12Lamourette Veronika1984Ženy do 44 letRudná39:06
39.70Matoušek Jan1998Muži do 39 let39:15
40.10Hacaperková Eva1986Ženy do 44 letPříbram39:15
41.18Rosolová Ivana1974Ženy do 54 letRossi team39:18
42.20Karasová Věra1972Ženy do 54 let39:33
43.48Kutnohorsky Jan1974Muži do 49 letBojov39:46
44.4Filipovičová Adéla1997Ženy do 34 letSDH Hlubyně40:04
45.59Šusta Miloslav1966Muži do 59 letCetyně40:36
46.30Novotný Jiří1997Muži do 39 letSDH Hlubyně40:39
47.17Hrdličková Romana1975Ženy do 54 letRozběháme Hořovicko40:50
48.78Nesvačil Tomáš1968Muži do 59 letPříbram40:54
49.76Schifferling Thomas1978Muži do 49 letFrance41:05
50.24Honzáková Jiřina1965Ženy do 64 letBřevnov41:05
51.60Fencl Radek1965Muži do 59 letObořiště41:12
52.21Turečková Jana1968Ženy do 54 letTenisový klub Bohutín41:23
53.82Fraňková Andrea1989Ženy do 34 letPražská kavárna41:55
54.8Divišová Efi1988Ženy do 34 letCOPATUTOJE42:19
55.80Nový Lukáš1976Muži do 49 letVševily42:22
56.23Dudášová Monika1966Ženy do 64 letObořiště42:26
57.71Stehlík David1990Muži do 39 letBřeznice43:10
58.16Kaiserova Jiřina1976Ženy do 54 letMP Hořovice43:31
59.14Flachsová Šárka1980Ženy do 44 letPříbram44:04
60.72Mázdra Marcel1978Muži do 49 letChrást44:12
61.6Lišková Denisa1989Ženy do 34 let44:29
62.9Boukalova Jana1987Ženy do 44 letSDH Hlubyně45:00
63.25Hartmanová Stanislava1958Ženy do 64 letVorvani Příbram45:04
64.61Tuháček Milan1965Muži do 59 letSK Prdlavky45:14
65.50Voříšek Jan1973Muži do 49 letVorvani45:25
66.44Vávra Jan1976Muži do 49 letKamýk nad Vltavou Runners45:35
67.19Fiřtová Eva1973Ženy do 54 letBáječné ženy v běhu45:42
68.64Čechura Jaroslav1955Muži do 69 letRozběháme Hořovicko45:43
69.66Werner Petr1951Muži nad 70 letLiga 100 Praha45:46
70.58Magera Petr1966Muži do 59 letPříbram47:06
71.42Petrovic Jaroslav1977Muži do 49 letMustang Osli48:16
72.53Rauš Lukáš1971Muži do 59 letSK Mníšecký Expres48:34
73.7Duspivová Lucie1989Ženy do 34 let48:47
74.62Novák Michal1958Muži do 69 letDobříš50:26
75.73Mázdrová Vendula1997Ženy do 34 letChrást50:53
76.56Leitner Josef1969Muži do 59 letTJ Stupně Poražených51:42
77.5Novotná Anna1995Ženy do 34 letSDH Hlubyně51:51
78.65Starý Stanislav1953Muži do 69 letRoubíčkova Lhota54:10
79.26Bartošová Milada1953Ženy nad 65 letVorvani / Příbram56:36
80.79Průša Josef1952Muži nad 70 letSlavoj Obecnice59:13
Počet závodníků: 80
Datum a čas tisku: 28.05.2022 15:30:04

Další soubory k závodu:

Výsledky: Děti, dospělí, kategorie