Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běh za Sliveneckou saní

26.7.2022 18:00

Pořadatel: Jan Hostička a spol
Místo: Malá Chuchle - Nad Drahou
Podmínky: sucho, slunečno, 27 stupňů Celsia,mírný vítr
Web závodu: https://behydokopcu.cz
114 závodníků,

Délka 2,54km s převýšením 130m



Výsledky


Hlavní závod - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 29 Jiří Kopáč 00:10:01 Muži do 49 let Dukla Praha
2. 2. 1. 35 Radovan Demeter 00:10:37 Muži do 39 let Slovensko
3. 3. 2. 17 Tomáš Řezáč 00:10:47 Muži do 39 let Praha
4. 4. 2. 78 Josef Rendl 00:10:51 Muži do 49 let TJ Packa Praha
5. 5. 3. 14 Jiří Chyba 00:11:10 Muži do 49 let Nutrend Specialized
6. 6. 4. 11 Jan Záruba 00:11:14 Muži do 49 let Vinohrady
7. 7. 3. 2 Jan Herda 00:11:27 Muži do 39 let SKP Nymburk
8. 8. 5. 13 Martin Turek 00:11:29 Muži do 49 let AC Sparta Praha
9. 9. 6. 8 Vítězslav Král 00:11:32 Muži do 49 let Sokol královské Vinohrady
10. 10. 7. 26 Petr Marhoun 00:11:35 Muži do 49 let VSK MFF Praha
11. 11. 8. 31 Tomáš Kutmon 00:11:38 Muži do 49 let Praha Modřany
12. 12. 9. 16 Kamil Kotlík 00:11:50 Muži do 49 let Hegesh
13. 13. 1. 73 David Duchoň 00:12:02 Muži do 59 let Praha Újezd
14. 14. 2. 59 Drahomír Koudelka 00:12:09 Muži do 59 let Meixner
15. 1. 1. 113 Štěpánka Syrovátková 00:12:10 Ženy do 34 let PSK Olymp Praha
16. 15. 10. 12 Ondřej Buchtík 00:12:17 Muži do 49 let D5
17. 16. 11. 39 Lukáš Novák 00:12:19 Muži do 49 let AC Saké Kateřinky
18. 17. 4. 33 Petr Eliáš 00:12:25 Muži do 39 let Praha 12 - Komořany
19. 18. 12. 1 Jan Pejša 00:12:34 Muži do 49 let Značil trasu
20. 2. 1. 125 Helena Poborská 00:12:35 Ženy do 44 let Kerteam
21. 19. 1. 92 Vladimír Vacarda 00:12:40 Muži do 69 let AC Slovan Liberec
22. 20. 3. 75 Jan Čadil 00:12:45 Muži do 59 let Dejvice
23. 21. 2. 62 Josef Vitásek 00:12:52 Muži do 69 let Buková
24. 22. 5. 19 Miloš Bukvai 00:12:53 Muži do 39 let Považská Bystrica
25. 23. 4. 71 Tomáš Dvořák 00:12:54 Muži do 59 let Atlet Šestajovice
26. 24. 5. 90 Jiří Wallenfels 00:12:57 Muži do 59 let Sokol Vinohrady
27. 25. 6. 10 Radoslav Petrányi 00:12:58 Muži do 39 let Za dobrú kondíciu
28. 26. 6. 77 Jiří Kalista 00:13:03 Muži do 59 let SK Praga Praha
29. 27. 13. 21 Ondřej Hromádka 00:13:05 Muži do 49 let D5
30. 28. 7. 40 Michal Špak 00:13:05 Muži do 39 let
31. 29. 8. 30 Luděk Gregor 00:13:06 Muži do 39 let
32. 30. 7. 51 Radomír Novák 00:13:06 Muži do 59 let Laco Team
33. 31. 14. 37 Tomáš Obr 00:13:08 Muži do 49 let BodyID.com
34. 32. 15. 32 Jaroslav Zelenka 00:13:10 Muži do 49 let KSM Hrádek
35. 33. 3. 80 Pavel Prchal 00:13:10 Muži do 69 let
36. 34. 9. 20 Vojtěch Svoboda 00:13:11 Muži do 39 let Modřany
37. 35. 8. 98 Tomáš Rychecký 00:13:18 Muži do 59 let HH Smíchov
38. 36. 16. 4 Martin Pulkrábek 00:13:19 Muži do 49 let Zlatokop
39. 37. 4. 57 Pavel Mrva 00:13:33 Muži do 69 let
40. 38. 9. 97 Radek Kuriš 00:13:34 Muži do 59 let Sabzo
41. 39. 5. 56 Jan Flaks 00:13:38 Muži do 69 let SV Stříbro
42. 40. 6. 93 Ivan Minchev 00:13:41 Muži do 69 let JUST
43. 41. 7. 60 Miroslav Smékal 00:13:46 Muži do 69 let BBK
44. 42. 10. 74 Harald Scheu 00:13:48 Muži do 59 let Praha 3
45. 43. 11. 96 Petr Bloudek 00:13:59 Muži do 59 let DGP
46. 3. 2. 127 Lenka Fanturová 00:14:02 Ženy do 44 let
47. 44. 10. 7 Vojtěch Láska 00:14:07 Muži do 39 let Prostě běž
48. 45. 17. 23 Martin Kulhavý 00:14:07 Muži do 49 let Chodov
49. 4. 2. 28 Veronika Hochmanová 00:14:10 Ženy do 34 let Tri Ski Horní Počernice
50. 46. 12. 88 Tomáš Doležal 00:14:11 Muži do 59 let Albit technologies
51. 5. 3. 25 Zuzana Homolová 00:14:20 Ženy do 34 let VSK MFF UK
52. 6. 1. 126 Iva Milesová 00:14:26 Ženy do 54 let PSK Olymp Praha
53. 47. 8. 86 Jaroslav Holub 00:14:47 Muži do 69 let Liga 100 Praha
54. 7. 2. 128 Klára Kobosová 00:14:47 Ženy do 54 let Spartak Praha 4
55. 48. 18. 36 Peter Buriš 00:15:04 Muži do 49 let Aerobic team Praha
56. 49. 9. 70 Jiří Šťástka 00:15:05 Muži do 69 let Sabzo
57. 50. 13. 94 Jan Boubelík 00:15:05 Muži do 59 let Zbraslav
58. 51. 14. 38 Tomáš Tvarůžka 00:15:11 Muži do 59 let Ladermon
59. 8. 3. 114 Lenka Borovičková 00:15:13 Ženy do 54 let SK Nové Město nad Metují
60. 52. 15. 79 Michal Noháč 00:15:23 Muži do 59 let Petroupim
61. 9. 4. 121 Alice Treglerová 00:15:25 Ženy do 54 let Sabzo
62. 53. 10. 82 Jaromír Doležal 00:15:27 Muži do 69 let Sabzo
63. 10. 1. 118 Jiřina Honzáková 00:15:33 Ženy do 64 let Břevnov
64. 54. 11. 87 Stanislav Slamiak 00:15:34 Muži do 69 let Bonbon Praha
65. 11. 3. 108 Věra Jandečková 00:15:34 Ženy do 44 let Pišišvorové
66. 12. 2. 120 Karla Mališová 00:15:41 Ženy do 64 let Sabzo
67. 55. 11. 15 Jakub Hanousek 00:15:46 Muži do 39 let Braník
68. 56. 1. 58 Jaroslav Gregor 00:15:48 Muži nad 70 let AC OH Praha
69. 13. 1. 102 Barbora Likusová 00:15:54 juniorky Adrien elixír team
70. 57. 12. 83 Josef Urban 00:16:11 Muži do 69 let Sabzo
71. 58. 13. 67 Miroslav Kratochvíl 00:16:16 Muži do 69 let Sokol Hlubočepy
72. 14. 2. 100 Dominika Brázdová 00:16:18 juniorky Atom kids
73. 15. 3. 119 Alena Fliegelová 00:16:19 Ženy do 64 let Sabzo
74. 16. 4. 117 Radka Noháčová 00:16:27 Ženy do 44 let Petroupim
75. 17. 5. 103 Dagmar Likusová 00:16:28 Ženy do 54 let Sabzo
76. 59. 19. 3 Dušan Polcer 00:16:30 Muži do 49 let Adrien elixír team
77. 60. 16. 89 Roman Vavroch 00:16:38 Muži do 59 let Traktor humus
78. 61. 2. 63 Jan Svoboda 00:17:07 Muži nad 70 let KD Příbram
79. 18. 4. 111 Stanislava Hartmanová 00:17:09 Ženy do 64 let Vorvani Příbram
80. 62. 12. 18 Jiří Strejček 00:17:15 Muži do 39 let Strašice
81. 63. 17. 53 Luboš Aldorf 00:17:16 Muži do 59 let
82. 64. 3. 85 Břetislav Nový 00:17:32 Muži nad 70 let Sabzo
83. 19. 5. 115 Jitka Krejčí 00:17:39 Ženy do 44 let OMEXOM
84. 65. 4. 68 Petr Werner 00:17:40 Muži nad 70 let Liga 100 Praha
85. 66. 1. 5 Kryštof Jandečka 00:18:00 junioři Pišišvorové
86. 67. 14. 99 Petr Volný 00:18:04 Muži do 69 let Relax medvědice
87. 20. 3. 107 Alžběta Jandečková 00:18:08 juniorky Pišišvorové
88. 68. 15. 72 Pavel Novák 00:18:17 Muži do 69 let Sabzo
89. 69. 5. 48 Miloš Šimon 00:18:26 Muži nad 70 let PSK Union Praha
90. 21. 5. 105 Libuše Vlachynská 00:18:27 Ženy do 64 let
91. 22. 6. 122 Jitka Dolejšová 00:18:42 Ženy do 64 let Sabzo
92. 70. 16. 91 Vladimír Rožánek 00:19:12 Muži do 69 let Sabzo
93. 71. 18. 61 Josef Leitner 00:19:23 Muži do 59 let TJ Stupně poražených
94. 23. 7. 104 Zdeňka Pucholtová 00:19:24 Ženy do 64 let Sabzo
95. 72. 2. 22 Jakub Kulhavý 00:19:37 junioři ZŠ Donovalská
96. 24. 4. 124 Monika Vlčková 00:19:40 juniorky Žádný nemám
97. 73. 6. 52 Miroslav Pucholt 00:19:44 Muži nad 70 let Sabzo
98. 74. 17. 55 Otakar Wiener 00:19:49 Muži do 69 let Důchodce z Lužin
99. 25. 1. 109 Dana Svobodová 00:19:54 Ženy nad 65 let KD Příbram
100. 75. 19. 95 Tomáš Ledvina 00:19:56 Muži do 59 let Bonbon Praha
101. 26. 5. 101 Veronika Tafijčuková 00:20:34 juniorky Adrien elixír team
102. 76. 7. 66 Milan Paukert 00:20:55 Muži nad 70 let Sabzo
103. 27. 4. 106 Jitka Pechová 00:21:22 Ženy do 34 let Žleby
104. 77. 8. 64 Josef Průša 00:21:28 Muži nad 70 let Slavoj Obecnice
105. 78. 18. 81 Petr Adámek 00:21:43 Muži do 69 let Sabzo
106. 28. 2. 110 Milada Bartošová 00:21:58 Ženy nad 65 let Vorvani Příbram
107. 79. 19. 69 Evžen Ge 00:22:05 Muži do 69 let Maratonské vrány
108. 80. 20. 49 Radomír Dolejš 00:22:18 Muži do 69 let Sabzo
109. 81. 9. 65 Petr Březina 00:22:34 Muži nad 70 let Sabzo
110. 29. 8. 112 Milena Brožová 00:23:21 Ženy do 64 let Zahrádky
111. 30. 5. 123 Linda Sedláčková 00:24:54 Ženy do 34 let OK Roztoky
112. 31. 3. 116 Jana Požgayová 00:30:59 Ženy nad 65 let Bonbon Praha
113. 82. 10. 54 Ivan Moch 00:35:54 Muži nad 70 let Sabzo
114. DNF 83. 20. 200 Martin Diviš 00:14:41 Muži do 59 let přišel pozdě

Výsledky textově

Běh za Sliveneckou saní - 26.07.2022
Výsledková listina
Celk./kat.ČísloJménoRNKat.KlubBibČas
Hlavní závod
1./1.29Kopáč Jiří1982mMuži do 49 letDukla Praha2910:01
2./1.35Demeter Radovan1988mMuži do 39 letSlovensko3510:37
3./2.17Řezáč Tomáš1992mMuži do 39 letPraha1710:47
4./2.78Rendl Josef1976mMuži do 49 letTJ Packa Praha7810:51
5./3.14Chyba Jiří1979mMuži do 49 letNutrend Specialized1411:10
6./4.11Záruba Jan1977mMuži do 49 letVinohrady1111:14
7./3.2Herda Jan1983mMuži do 39 letSKP Nymburk211:27
8./5.13Turek Martin1980mMuži do 49 letAC Sparta Praha1311:29
9./6.8Král Vítězslav1976mMuži do 49 letSokol královské Vinohrady811:32
10./7.26Marhoun Petr1981mMuži do 49 letVSK MFF Praha2611:35
11./8.31Kutmon Tomáš1974mMuži do 49 letPraha Modřany3111:38
12./9.16Kotlík Kamil1977mMuži do 49 letHegesh1611:50
13./1.73Duchoň David1971mMuži do 59 letPraha Újezd7312:02
14./2.59Koudelka Drahomír1971mMuži do 59 letMeixner5912:09
15./1.113Syrovátková Štěpánka2001žŽeny do 34 letPSK Olymp Praha11312:10
16./10.12Buchtík Ondřej1981mMuži do 49 letD51212:17
17./11.39Novák Lukáš1982mMuži do 49 letAC Saké Kateřinky3912:19
18./4.33Eliáš Petr1985mMuži do 39 letPraha 12 - Komořany3312:25
19./12.1Pejša Jan1975mMuži do 49 letZnačil trasu112:34
20./1.125Poborská Helena1978žŽeny do 44 letKerteam12512:35
21./1.92Vacarda Vladimír1959mMuži do 69 letAC Slovan Liberec9212:40
22./3.75Čadil Jan1964mMuži do 59 letDejvice7512:45
23./2.62Vitásek Josef1958mMuži do 69 letBuková6212:52
24./5.19Bukvai Miloš1985mMuži do 39 letPovažská Bystrica1912:53
25./4.71Dvořák Tomáš1972mMuži do 59 letAtlet Šestajovice7112:54
26./5.90Wallenfels Jiří1972mMuži do 59 letSokol Vinohrady9012:57
27./6.10Petrányi Radoslav1986mMuži do 39 letZa dobrú kondíciu1012:58
28./6.77Kalista Jiří1971mMuži do 59 letSK Praga Praha7713:03
29./13.21Hromádka Ondřej1980mMuži do 49 letD52113:05
30./7.40Špak Michal1984mMuži do 39 let4013:05
31./8.30Gregor Luděk1985mMuži do 39 let3013:06
32./7.51Novák Radomír1970mMuži do 59 letLaco Team5113:06
33./14.37Obr Tomáš1977mMuži do 49 letBodyID.com3713:08
34./15.32Zelenka Jaroslav1980mMuži do 49 letKSM Hrádek3213:10
35./3.80Prchal Pavel1959mMuži do 69 let8013:10
36./9.20Svoboda Vojtěch1984mMuži do 39 letModřany2013:11
37./8.98Rychecký Tomáš1966mMuži do 59 letHH Smíchov9813:18
38./16.4Pulkrábek Martin1980mMuži do 49 letZlatokop413:19
39./4.57Mrva Pavel1960mMuži do 69 let5713:33
40./9.97Kuriš Radek1971mMuži do 59 letSabzo9713:34
41./5.56Flaks Jan1962mMuži do 69 letSV Stříbro5613:38
42./6.93Minchev Ivan1957mMuži do 69 letJUST9313:41
43./7.60Smékal Miroslav1960mMuži do 69 letBBK6013:46
44./10.74Scheu Harald1969mMuži do 59 letPraha 37413:48
45./11.96Bloudek Petr1972mMuži do 59 letDGP9613:59
46./2.127Fanturová Lenka1978žŽeny do 44 let12714:02
47./10.7Láska Vojtěch1988mMuži do 39 letProstě běž714:07
48./17.23Kulhavý Martin1979mMuži do 49 letChodov2314:07
49./2.28Hochmanová Veronika1993žŽeny do 34 letTri Ski Horní Počernice2814:10
50./12.88Doležal Tomáš1971mMuži do 59 letAlbit technologies8814:11
51./3.25Homolová Zuzana1990žŽeny do 34 letVSK MFF UK2514:20
52./1.126Milesová Iva1977žŽeny do 54 letPSK Olymp Praha12614:26
53./8.86Holub Jaroslav1962mMuži do 69 letLiga 100 Praha8614:47
54./2.128Kobosová Klára1975žŽeny do 54 letSpartak Praha 412814:47
55./18.36Buriš Peter1979mMuži do 49 letAerobic team Praha3615:04
56./9.70Šťástka Jiří1958mMuži do 69 letSabzo7015:05
57./13.94Boubelík Jan1964mMuži do 59 letZbraslav9415:05
58./14.38Tvarůžka Tomáš1972mMuži do 59 letLadermon3815:11
59./3.114Borovičková Lenka1973žŽeny do 54 letSK Nové Město nad Metují11415:13
60./15.79Noháč Michal1972mMuži do 59 letPetroupim7915:23
61./4.121Treglerová Alice1971žŽeny do 54 letSabzo12115:25
62./10.82Doležal Jaromír1957mMuži do 69 letSabzo8215:27
63./1.118Honzáková Jiřina1965žŽeny do 64 letBřevnov11815:33
64./11.87Slamiak Stanislav1962mMuži do 69 letBonbon Praha8715:34
65./3.108Jandečková Věra1981žŽeny do 44 letPišišvorové10815:34
66./2.120Mališová Karla1960žŽeny do 64 letSabzo12015:41
67./11.15Hanousek Jakub1991mMuži do 39 letBraník1515:46
68./1.58Gregor Jaroslav1951mMuži nad 70 letAC OH Praha5815:48
69./1.102Likusová Barbora2011žjuniorkyAdrien elixír team10215:54
70./12.83Urban Josef1956mMuži do 69 letSabzo8316:11
71./13.67Kratochvíl Miroslav1959mMuži do 69 letSokol Hlubočepy6716:16
72./2.100Brázdová Dominika2013žjuniorkyAtom kids10016:18
73./3.119Fliegelová Alena1962žŽeny do 64 letSabzo11916:19
74./4.117Noháčová Radka1982žŽeny do 44 letPetroupim11716:27
75./5.103Likusová Dagmar1971žŽeny do 54 letSabzo10316:28
76./19.3Polcer Dušan1974mMuži do 49 letAdrien elixír team316:30
77./16.89Vavroch Roman1969mMuži do 59 letTraktor humus8916:38
78./2.63Svoboda Jan1943mMuži nad 70 letKD Příbram6317:07
79./4.111Hartmanová Stanislava1958žŽeny do 64 letVorvani Příbram11117:09
80./12.18Strejček Jiří1983mMuži do 39 letStrašice1817:15
81./17.53Aldorf Luboš1964mMuži do 59 let5317:16
82./3.85Nový Břetislav1947mMuži nad 70 letSabzo8517:32
83./5.115Krejčí Jitka1985žŽeny do 44 letOMEXOM11517:39
84./4.68Werner Petr1951mMuži nad 70 letLiga 100 Praha6817:40
85./1.5Jandečka Kryštof2012mjuniořiPišišvorové518:00
86./14.99Volný Petr1959mMuži do 69 letRelax medvědice9918:04
87./3.107Jandečková Alžběta2014žjuniorkyPišišvorové10718:08
88./15.72Novák Pavel1953mMuži do 69 letSabzo7218:17
89./5.48Šimon Miloš1944mMuži nad 70 letPSK Union Praha4818:26
90./5.105Vlachynská Libuše1962žŽeny do 64 let10518:27
91./6.122Dolejšová Jitka1960žŽeny do 64 letSabzo12218:42
92./16.91Rožánek Vladimír1958mMuži do 69 letSabzo9119:12
93./18.61Leitner Josef1969mMuži do 59 letTJ Stupně poražených6119:23
94./7.104Pucholtová Zdeňka1959žŽeny do 64 letSabzo10419:24
95./2.22Kulhavý Jakub2011mjuniořiZŠ Donovalská2219:37
96./4.124Vlčková Monika2004žjuniorkyŽádný nemám12419:40
97./6.52Pucholt Miroslav1951mMuži nad 70 letSabzo5219:44
98./17.55Wiener Otakar1956mMuži do 69 letDůchodce z Lužin5519:49
99./1.109Svobodová Dana1952žŽeny nad 65 letKD Příbram10919:54
100./19.95Ledvina Tomáš1963mMuži do 59 letBonbon Praha9519:56
101./5.101Tafijčuková Veronika2010žjuniorkyAdrien elixír team10120:34
102./7.66Paukert Milan1950mMuži nad 70 letSabzo6620:55
103./4.106Pechová Jitka1991žŽeny do 34 letŽleby10621:22
104./8.64Průša Josef1952mMuži nad 70 letSlavoj Obecnice6421:28
105./18.81Adámek Petr1954mMuži do 69 letSabzo8121:43
106./2.110Bartošová Milada1953žŽeny nad 65 letVorvani Příbram11021:58
107./19.69Ge Evžen1954mMuži do 69 letMaratonské vrány6922:05
108./20.49Dolejš Radomír1958mMuži do 69 letSabzo4922:18
109./9.65Březina Petr1946mMuži nad 70 letSabzo6522:34
110./8.112Brožová Milena1962žŽeny do 64 letZahrádky11223:21
111./5.123Sedláčková Linda2000žŽeny do 34 letOK Roztoky12324:54
112./3.116Požgayová Jana1955žŽeny nad 65 letBonbon Praha11630:59
113./10.54Moch Ivan1951mMuži nad 70 letSabzo5435:54
a.k./20.200Diviš Martin1963mMuži do 59 letpřišel pozdě20014:41
Počet závodníků: 114
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Fotky: od Martina Digmayera