Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běh pro hospic Milovice

23.10.2022 10:00

Pořadatel: Marie Zikánová
Místo: Milovice
Podmínky:
Web závodu: http://bph-milovice.cz
152 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie
Fotky od Martina Šandery



Výsledky


Běh maraton - 2 kola - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 11 Tomas Helmich 03:46:07 Muži nad 18 let
2. 1. 1. 5 Andrea Novotná 03:55:05 Ženy nad 18 let Poříčanské Jelito
3. 2. 2. 150 Thomas Bekaert 03:59:14 Muži nad 18 let
4. 2. 2. 3 Monča Maláčová 04:32:17 Ženy nad 18 let DarkSide Workout/ 4K
5. 3. 3. 9 Vladimír Chvátal 04:50:07 Muži nad 18 let Úvaly
6. 4. 4. 16 Pavel Poláček 04:53:11 Muži nad 18 let Praha 7 - Holešovice
7. 5. 5. 1 Martin Šandera 05:03:39 Muži nad 18 let Maratoneček, BONBON, aR Prague
8. 6. 6. 14 Martin Brácha 05:08:34 Muži nad 18 let Hořice
9. 3. 3. 10 Martina Sedláčková 05:10:15 Ženy nad 18 let NextLEVEL
10. 4. 4. 4 Zuzana Bittnerová 05:10:51 Ženy nad 18 let
11. 5. 5. 15 Simona Faltysová 05:10:51 Ženy nad 18 let TJ Liga 100 PRAHA
12. 7. 7. 6 Michal Šebesta 05:15:42 Muži nad 18 let Sabzo
13. 6. 6. 13 Klára Domská 05:24:01 Ženy nad 18 let Praha
14. 8. 8. 7 Michael Turzynski 05:29:55 Muži nad 18 let 100 Marathon Club/Hannover, Nemecko
15. 7. 7. 153 Tereza Jusková 06:01:54 Ženy nad 18 let Fofr Želvičky
16. 9. 9. 8 Tomáš Ulma 07:06:48 Muži nad 18 let Praha

Výsledky textově

Běh pro hospic Milovice - 23.10.2022
Výsledková listina
PořadíČíslo/čipJménoKatKlubTime
Běh maraton - 2 kola
1.11/11Helmich TomasMuži nad 18 let3:46:08
2.5/5Novotná AndreaŽeny nad 18 letPoříčanské Jelito3:55:06
3.150/150Bekaert ThomasMuži nad 18 let3:59:15
4.3/3Maláčová MončaŽeny nad 18 letDarkSide Workout/ 4K4:32:18
5.9/9Chvátal VladimírMuži nad 18 letÚvaly4:50:08
6.16/16Poláček PavelMuži nad 18 letPraha 7 - Holešovice4:53:12
7.1/1Šandera MartinMuži nad 18 letMaratoneček, BONBON, aR Prague5:03:40
8.14/14Brácha MartinMuži nad 18 letHořice5:08:35
9.10/10Sedláčková MartinaŽeny nad 18 letNextLEVEL5:10:16
10.4/4Bittnerová ZuzanaŽeny nad 18 let5:10:52
11.15/15Faltysová SimonaŽeny nad 18 letTJ Liga 100 PRAHA5:10:52
12.6/6Šebesta MichalMuži nad 18 letSabzo5:15:43
13.13/13Domská KláraŽeny nad 18 letPraha5:24:02
14.7/7Turzynski MichaelMuži nad 18 let100 Marathon Club/Hannover, Nemecko5:29:56
15.153/153Jusková TerezaŽeny nad 18 letFofr Želvičky6:01:55
16.8/8Ulma TomášMuži nad 18 letPraha7:06:49
Běh půlmaraton - 1 kolo
1.23/23Novotný RadomírMuži nad 16 letLysá nad Labem1:31:14
2.25/25Luhan PetrMuži nad 16 letCb čelákovice1:32:07
3.134/134Pražák AdamMuži nad 16 letPraha 31:43:00
4.104/104Milnerová ZuzanaŽeny nad 16 letKB Kapslovna Praha1:59:21
5.105/105Milner MilošMuži nad 16 letPraha1:59:21
6.24/24Ledvinka JosefMuži nad 16 letSABZO2:04:21
7.123/123Marek OndřejMuži nad 16 letAdventní Běhání / Brandýs nad Labem2:05:06
8.113/113Pečená KateřinaŽeny nad 16 letAdventní běhání2:05:06
9.114/114Láska VojtěchMuži nad 16 letAdventní Běhání2:05:06
10.20/20Trnka AntonínMuži nad 16 letFTM Milovice2:26:52
11.18/18Uher PatrikMuži nad 16 letPopadni dech2:33:22
Běh - Čtvrtmaraton - 1 kolo
1.101/101Mandys PetrMuži nad 16 letLysá nad Labem43:51
2.37/37Haník ZdeněkMuži nad 16 letNymburské BOMBY44:14
3.168/168Čábelka OndřejMuži nad 16 letDomousnice44:57
4.133/133Švácha FilipMuži nad 16 let45:04
5.48/48Šiplák PetrMuži nad 16 letChomutov45:25
6.43/43Hejzlar PavelMuži nad 16 letLitol48:14
7.103/103Merna ZbyněkMuži nad 16 letBrno- Starý Liskovec49:18
8.159/159Kobek PepaMuži nad 16 letČelákovice49:55
9.51/51Jíra JiříMuži nad 16 letNoviny pod Ralskem50:05
10.31/31Ševčík ZdeněkMuži nad 16 letBrandýs n.L51:40
11.115/115Korec MartinMuži nad 16 let52:09
12.177/177Pomšár MiroslavMuži nad 16 letLyšáci52:15
13.124/124Benedikt MatějMuži nad 16 let52:21
14.135/135Vraná KláraŽeny nad 16 letBenátky nad Jizerou52:52
15.161/161Vohralík JanMuži nad 16 letSokol Milovice52:57
16.34/34Lazecký PřemyslMuži nad 16 letBeach Milovice54:19
17.57/57Vopařil ŠtěpánChlapci do 15 let včetně54:34
18.173/173Zimová KateřinaŽeny nad 16 letFLY 4SPORT55:07
19.106/106Milner PetrChlapci do 15 let včetněKB Kapslovna Praha56:02
20.176/176Gregorová EvaŽeny nad 16 letBenátky nad Jizerou56:11
21.56/56Vopařilová KamilaŽeny nad 16 let57:21
22.33/33Lazecká ZuzanaŽeny nad 16 letBeach Milovice57:40
23.50/50Tejkal JanMuži nad 16 letOB Lysá57:55
24.164/164Frimantová LucieŽeny nad 16 letPísková Lhota58:00
25.140/140Krameš DavidMuži nad 16 letBěžci z Polabí58:45
26.26/26Krátká PetraŽeny nad 16 letLysa nad Labem59:19
27.55/55Pokorná SáraŽeny nad 16 letŠBV1:00:10
28.41/41Vlčková PetraŽeny nad 16 letKřenek1:00:41
29.52/52Moravcová TerezaŽeny nad 16 letPraha1:00:50
30.28/28Červinková LaďkaŽeny nad 16 let1:01:30
31.32/32Novozámský AdamMuži nad 16 letCB Benátky nad Jizerou1:02:46
32.58/58Novotný LiborMuži nad 16 letMilovice1:02:55
33.39/39Uher PetrChlapci do 15 let včetněPopadni dech1:02:56
34.166/166Korcová IrenaŽeny nad 16 letOstrá1:03:04
35.116/116Benediktová AliceŽeny nad 16 let1:03:04
36.154/154Šebestová JanaŽeny nad 16 letFofr Želvičky1:03:40
37.38/38Haníková SvatavaŽeny nad 16 letGymnázium Nymburk1:03:45
38.142/142Kalová EvaŽeny nad 16 let1:04:22
39.36/36Benková MáriaŽeny nad 16 let1:05:03
40.47/47Pumrová MáriaŽeny nad 16 letBeroun1:05:05
41.54/54Bodíková MáriaŽeny nad 16 let1:05:18
42.35/35Krahulcová HanaŽeny nad 16 letKroměříž1:05:47
43.120/120Mislerová HanaŽeny nad 16 letMilovice1:05:51
44.171/171Nováková IrenaŽeny nad 16 letLysá nad Labem1:06:22
45.102/102Příhodová IrenaŽeny nad 16 letČeský Brod1:06:26
46.108/108Kalová EmilieŽeny nad 16 letBenátky nad Jizerou1:07:07
47.27/27Stránská MarkétaŽeny nad 16 letJiřice1:07:10
48.181/181Sedlatá MichaelaŽeny nad 16 letBUK Nymburské Bomby1:07:39
49.182/182Uhlíř MarekMuži nad 16 let1:07:39
50.40/40Uhrová LenkaŽeny nad 16 letPopadni dech1:08:06
51.165/165Trhková LenkaŽeny nad 16 letFunkční trénink Milovice1:08:06
52.136/136Hrdličková MarieDívky do 15 let včetněAlpíci Milovice1:09:25
53.42/42Macková EvaŽeny nad 16 letKřenek1:11:50
54.53/53Havlová BoženaŽeny nad 16 letBenátky nad Jizerou1:11:51
Běh 3,2 km
1.99/99Luhan ŠimonChlapci 11 - 15 letatletika čelákovice13:30
2.193/193Vodenka JáchymMuži nad 16 letLysá nad Labem13:34
3.187/187Kaňok PavelMuži nad 16 let15:41
4.89/89Kramule TadeášChlapci do 10 let včetněFunkční trénink Milovice/Olympia Spartan trénink Kutná Hora15:45
5.81/81Lazecký TomášChlapci do 10 let včetněAFK Milovice16:09
6.174/174McClare MaxMuži nad 16 letPoděbrady16:40
7.130/130Pelikán MatoušChlapci 11 - 15 letMilovice17:05
8.175/175Žibřidová AlenaŽeny nad 16 letNáchod17:13
9.85/85Brynych HynekMuži nad 16 let17:14
10.121/121Mislerová AlžbětaDívky do 10 let včetněMilovice17:27
11.186/186Okhvat AlexChlapci do 10 let včetněMilovice17:36
12.197/197Fučíková RenataŽeny nad 16 letSokol Milovice17:37
13.160/160Kobek RadimChlapci 11 - 15 letČelákovice17:44
14.83/83Lazecká ElenDívky 11 - 15 letSokol Milovice - volejbal18:20
15.157/157Šebesta RostislavChlapci do 10 let včetněFofr Želvičky18:21
16.119/119Kazda TomášChlapci 11 - 15 letAtletika Čelákovice18:23
17.91/91Tejkalová AnetaDívky 11 - 15 letOB Lysá18:23
18.118/118Kazda OndřejMuži nad 16 letČelákovice18:36
19.79/79Haníková SvatavaŽeny nad 16 letNymburské BOMBY19:00
20.100/100Novotná MichaelaŽeny nad 16 letMilovice19:24
21.190/190Kováčová NelaDívky do 10 let včetněLysá nad Labem19:59
22.59/59Maláč KubaChlapci do 10 let včetněSKP Nymburk20:11
23.195/195Mlejnek ArnoštChlapci 11 - 15 letBenátky nad Jizerou20:20
24.172/172Smik DanielChlapci 11 - 15 letBenátky nad Jizerou20:21
25.196/196Součková AnastázieDívky 11 - 15 letLysá nad Labem20:28
26.30/30Svobodová KateřinaŽeny nad 16 letHlinsko20:45
27.72/72Huslíková JanaŽeny nad 16 letOCR Čelákovice20:47
28.82/82Sádovský FilipChlapci do 10 let včetněMilovice20:57
29.74/74Chromcová KláraDívky 11 - 15 letSokol Milovice21:11
30.156/156Tomči EmaDívky do 10 let včetněFofr Želvičky21:14
31.191/191Kováčová EvaŽeny nad 16 letLysá nad Labem21:23
32.111/111Fiedler ArnoštMuži nad 16 letZbožíčko21:35
33.29/29Paulová KateřinaŽeny nad 16 letČeský Brod22:21
34.84/84Torgersen EllaDívky 11 - 15 letMilovice22:34
35.90/90Moravec JanMuži nad 16 let22:36
36.183/183Čílová AndreaŽeny nad 16 letFTM Milovice22:42
37.94/94Vajčnerová NikolaDívky 11 - 15 let22:47
38.69/69Šimánková LindaDívky do 10 let včetněMilovice22:50
39.184/184Pakostová EmilieDívky 11 - 15 letLuštěnice23:09
40.132/132Efthymiadis TimothyChlapci do 10 let včetněMILOVICE23:51
41.137/137Sádovská HanaŽeny nad 16 let23:55
42.71/71Šimánková AnnaŽeny nad 16 letMilovice24:34
43.152/152Juska VojtěchChlapci do 10 let včetněFofr Želvičky24:36
44.151/151Juska JanMuži nad 16 letFofr Želvičky24:38
45.95/95Vajčnerová KamilaDívky 11 - 15 let24:50
46.176/178Paul PetrMuži nad 16 letČeský Brod25:06
47.96/96Mandysová MarieDívky do 10 let včetněLysá nad Labem25:23
48.155/155Jusková BarboraDívky do 10 let včetněFofr Želvičky25:37
49.169/169Míková ElaŽeny nad 16 letŠBV25:45
50.170/170Jáchym VojtěchMuži nad 16 letŠBV25:45
51.98/98Nekolná ŽofieŽeny nad 16 let26:49
52.122/122Mandysová JohanaDívky 11 - 15 letLysá nad Labem26:52
53.158/158Šebesta RadimChlapci do 10 let včetně27:01
54.179/179Gregorová HanaDívky do 10 let včetněBenátky nad Jizerou27:12
55.192/192Hrabar ŽofkaDívky do 10 let včetně28:26
56.60/60Maláč MáraChlapci do 10 let včetněAFK milovice29:12
57.63/63Muller ŠimonChlapci do 10 let včetně29:37
58.188/188Srogončíková LucieDívky 11 - 15 let29:37
59.162/162Pumrová ŠarlotaDívky do 10 let včetněBeroun32:57
60.163/163Pumrová AlžbětaDívky do 10 let včetněBeroun32:57
61.93/93Vajčnerová DarinaŽeny nad 16 let32:59
62.110/110Adášková AliceDívky 11 - 15 letBenátky nad Jzerou34:24
63.185/185Bažantová EvaDívky do 10 let včetněTuřice34:26
64.167/167Hejzlarová MiriamDívky 11 - 15 letBenátky nad Jizerou34:28
65.80/80Haníková NatálieDívky do 10 let včetněŤuíci35:55
66.189/189Pešout SamuelChlapci do 10 let včetněLysá nad Labem36:41
67.97/97Nekolná BarboraDívky do 10 let včetně37:02
68.92/92Mikanová MonikaŽeny nad 16 let41:01
69.75/75Dušková ŠárkaŽeny nad 16 letNextLEVEL41:06
70.77/77Pávová VladimíraŽeny nad 16 letNa hobita...41:06
71.194/194Pesl KarelMuži nad 16 letMilovice41:06
Počet závodníků: 152

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, kategorie

Fotky od Martina Šandery