Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Hořovický cvoček

2.10.2022 10:00

Pořadatel: Domeček Hořovice
Místo: Domeček Hořovice
Podmínky: Zataženo, mírný vítr, na vyhlášení déšť, 13 stupňů Celsia
Web závodu: http://www.domecekhorovice.cz
65 závodníků,

Výsledky v pdf: celkové, kategorie
Fotky: od Petra Butzkeho



Výsledky


12 km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 29 Lukáš Pergler 00:49:13 Muži do 39 let Komárov
2. 2. 1. 38 Marian Valek 00:50:21 Muži do 49 let
3. 3. 2. 26 Ondřej Franěk 00:50:48 Muži do 39 let Pražská kavárna
4. 4. 2. 62 Martin Škrdlant 00:50:59 Muži do 49 let Rozběháme Hořovicko
5. 5. 3. 45 Jiří Keckstein 00:52:53 Muži do 39 let Tlustice
6. 6. 1. 22 Jan Cihlář 00:52:59 Muži do 59 let Loko Beroun
7. 7. 2. 51 Filip Kahoun 00:53:30 Muži do 59 let Brdonoš
8. 8. 3. 66 Miloš Madron 00:54:05 Muži do 49 let Hořovice
9. 9. 4. 35 Dušan Hrdlička 00:54:11 Muži do 49 let Praskolesy
10. 10. 3. 33 Ivan Raboch 00:54:30 Muži do 59 let Žebrák
11. 11. 4. 49 Tomáš Karas 00:55:41 Muži do 59 let Tisová
12. 12. 5. 58 Pavel Rataj 00:56:13 Muži do 59 let Rokycany
13. 13. 5. 42 Jan Pejša 00:56:31 Muži do 49 let smí být prázdné
14. 14. 1. 24 Josef Vitásek 00:57:15 Muži do 69 let Buková
15. 15. 6. 23 Alexandr Pavlišen 00:57:16 Muži do 59 let Drtič Bezděkov
16. 1. 1. 17 Michaela Riegerová 00:57:46 Ženy do 54 let Gymnázium Beroun
17. 16. 6. 27 Jiří Neuman 00:58:09 Muži do 49 let Kamenný Přívoz
18. 2. 1. 47 Lucie Rudolfová 00:58:27 Ženy do 44 let
19. 17. 4. 46 Jiří Wallerer 00:58:27 Muži do 39 let Iron stars Beroun
20. 3. 2. 61 Andrea Frantová 00:59:07 Ženy do 44 let LiDL
21. 4. 1. 57 Anna Perglerová 00:59:21 Ženy do 34 let Střela Žebrák
22. 18. 5. 39 Michal Flachs 00:59:41 Muži do 39 let Zličín
23. 19. 7. 37 Hynek Plavec 00:59:53 Muži do 49 let D. Dušníky
24. 20. 8. 32 Jan Kutnohorský 01:01:36 Muži do 49 let Bojov
25. 21. 9. 43 Michal Mařík 01:01:58 Muži do 49 let Praha
26. 22. 10. 69 Roman Hejhal 01:02:06 Muži do 49 let Příbram
27. 5. 2. 15 Petra Stibalová 01:02:26 Ženy do 54 let Broumy
28. 6. 2. 8 Radka Landauerová 01:02:35 Ženy do 34 let RTS
29. 7. 3. 50 Dita Punčochářová 01:02:50 Ženy do 54 let Joskatel
30. 8. 4. 68 Katarína Třísková 01:02:57 Ženy do 54 let Praha 6
31. 23. 2. 44 Jiří Turek 01:03:28 Muži do 69 let Chaloupky
32. 24. 6. 25 Jan Šedivý 01:03:44 Muži do 39 let Vyběhej se
33. 9. 3. 2 Andrea Fraňková 01:03:57 Ženy do 34 let Pražská kavárna
34. 25. 1. 28 Antonín Ungr 01:03:59 Muži nad 70 let Kozojedy
35. 10. 1. 7 Jiřina Honzáková 01:04:04 Ženy nad 55 let Břevnov
36. 26. 7. 60 Roman Čip 01:04:39 Muži do 59 let Hluboš
37. 11. 2. 14 Svatava Řechková 01:05:26 Ženy nad 55 let Oxygen Příbram
38. 27. 8. 52 Roman Kohout 01:05:58 Muži do 59 let TJ Sokol Králův Dvůr
39. 12. 3. 63 Jana Svobodová 01:06:06 Ženy do 44 let Jince
40. 13. 5. 48 Věra Karasová 01:06:11 Ženy do 54 let Tisová
41. 14. 6. 1 Ivana Rosolová 01:06:32 Ženy do 54 let Rossi team
42. 15. 7. 16 Jana Turečková 01:07:14 Ženy do 54 let Tenisový klub Bohutín
43. 16. 4. 53 Eva Hacaperková 01:07:35 Ženy do 44 let Příbram
44. 28. 2. 41 Jan Svoboda 01:07:40 Muži nad 70 let KD Příbram
45. 17. 8. 18 Romana Hrdličková 01:07:45 Ženy do 54 let Rozběháme Hořovicko
46. 18. 5. 6 Petra Pavlíková 01:08:20 Ženy do 44 let Narysov
47. 19. 9. 5 Jiřina Kaiserová 01:08:26 Ženy do 54 let MP Hořovice
48. 20. 10. 11 Jana Růžičková 01:08:56 Ženy do 54 let U Šmídů team
49. 21. 11. 10 Martina Pertlová 01:09:06 Ženy do 54 let U Šmídů team
50. 29. 7. 34 Michal Kašpar 01:09:21 Muži do 39 let U Šmídů team
51. 22. 6. 67 Irena Bendová 01:09:25 Ženy do 44 let Rozběháme Prahu
52. 23. 4. 65 Marcela Lhotáková 01:09:31 Ženy do 34 let Rozběháme Hořovicko
53. 24. 3. 13 Stanislava Hartmanová 01:09:51 Ženy nad 55 let Vorvani Příbram
54. 30. 9. 20 Tomáš Uxa 01:12:05 Muži do 59 let Triatlon Beroun - URT
55. 31. 8. 59 Lukáš Šlosar 01:13:37 Muži do 39 let Hořovice
56. 25. 5. 64 Veronika Hemrová 01:15:18 Ženy do 34 let Slavoj Obecnice
57. 26. 4. 12 Soňa Rybáčková 01:15:39 Ženy nad 55 let Beroun
58. 32. 3. 31 Petr Werner 01:15:43 Muži nad 70 let Liga 100 Praha
59. 27. 7. 9 Denisa Žížalová 01:17:55 Ženy do 44 let U Šmídů team
60. 33. 3. 36 Otakar Wiener 01:23:37 Muži do 69 let Důchodce z Lužin
61. 28. 12. 56 Dana Dlohá 01:24:31 Ženy do 54 let RAC Cerhovice
62. 29. 13. 54 Iveta Kárová 01:24:31 Ženy do 54 let RAC Cerhovice
63. 34. 10. 55 Milan Kára 01:24:33 Muži do 59 let RAC Cerhovice
64. 30. 5. 4 Jaroslava Beránková 01:27:49 Ženy nad 55 let Žebrák
65. 35. 4. 30 Josef Průša 01:33:33 Muži nad 70 let Slavoj Obecnice

Výsledky textově

Hořovický cvoček - 02.10.2022
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubČas
12 km
1.29Pergler Lukáš1992mMuži do 39 letKomárov49:14
2.38Valek Marian1975mMuži do 49 let50:22
3.26Franěk Ondřej1990mMuži do 39 letPražská kavárna50:49
4.62Škrdlant Martin1979mMuži do 49 letRozběháme Hořovicko51:00
5.45Keckstein Jiří1989mMuži do 39 letTlustice52:54
6.22Cihlář Jan1970mMuži do 59 letLoko Beroun53:00
7.51Kahoun Filip1968mMuži do 59 letBrdonoš53:31
8.66Madron Miloš1975mMuži do 49 letHořovice54:06
9.35Hrdlička Dušan1973mMuži do 49 letPraskolesy54:12
10.33Raboch Ivan1966mMuži do 59 letŽebrák54:31
11.49Karas Tomáš1967mMuži do 59 letTisová55:42
12.58Rataj Pavel1969mMuži do 59 letRokycany56:14
13.42Pejša Jan1975mMuži do 49 letsmí být prázdné56:32
14.24Vitásek Josef1958mMuži do 69 letBuková57:16
15.23Pavlišen Alexandr1969mMuži do 59 letDrtič Bezděkov57:17
16.17Riegerová Michaela1977žŽeny do 54 letGymnázium Beroun57:47
17.27Neuman Jiří1974mMuži do 49 letKamenný Přívoz58:10
18.47Rudolfová Lucie1986žŽeny do 44 let58:28
19.46Wallerer Jiří1993mMuži do 39 letIron stars Beroun58:28
20.61Frantová Andrea1985žŽeny do 44 letLiDL59:08
21.57Perglerová Anna2000žŽeny do 34 letStřela Žebrák59:22
22.39Flachs Michal1987mMuži do 39 letZličín59:42
23.37Plavec Hynek1978mMuži do 49 letD. Dušníky59:54
24.32Kutnohorský Jan1974mMuži do 49 letBojov1:01:37
25.43Mařík Michal1975mMuži do 49 letPraha1:01:59
26.69Hejhal Roman1982mMuži do 49 letPříbram1:02:07
27.15Stibalová Petra1976žŽeny do 54 letBroumy1:02:27
28.8Landauerová Radka1992žŽeny do 34 letRTS1:02:36
29.50Punčochářová Dita1977žŽeny do 54 letJoskatel1:02:51
30.68Třísková Katarína1971žŽeny do 54 letPraha 61:02:58
31.44Turek Jiří1962mMuži do 69 letChaloupky1:03:29
32.25Šedivý Jan1984mMuži do 39 letVyběhej se1:03:45
33.2Fraňková Andrea1989žŽeny do 34 letPražská kavárna1:03:58
34.28Ungr Antonín1952mMuži nad 70 letKozojedy1:04:00
35.7Honzáková Jiřina1965žŽeny nad 55 letBřevnov1:04:05
36.60Čip Roman1970mMuži do 59 letHluboš1:04:40
37.14Řechková Svatava1967žŽeny nad 55 letOxygen Příbram1:05:27
38.52Kohout Roman1969mMuži do 59 letTJ Sokol Králův Dvůr1:05:59
39.63Svobodová Jana1980žŽeny do 44 letJince1:06:07
40.48Karasová Věra1972žŽeny do 54 letTisová1:06:12
41.1Rosolová Ivana1974žŽeny do 54 letRossi team1:06:33
42.16Turečková Jana1968žŽeny do 54 letTenisový klub Bohutín1:07:15
43.53Hacaperková Eva1986žŽeny do 44 letPříbram1:07:36
44.41Svoboda Jan1943mMuži nad 70 letKD Příbram1:07:41
45.18Hrdličková Romana1975žŽeny do 54 letRozběháme Hořovicko1:07:46
46.6Pavlíková Petra1984žŽeny do 44 letNarysov1:08:21
47.5Kaiserová Jiřina1976žŽeny do 54 letMP Hořovice1:08:27
48.11Růžičková Jana1969žŽeny do 54 letU Šmídů team1:08:57
49.10Pertlová Martina1974žŽeny do 54 letU Šmídů team1:09:07
50.34Kašpar Michal1990mMuži do 39 letU Šmídů team1:09:22
51.67Bendová Irena1978žŽeny do 44 letRozběháme Prahu1:09:26
52.65Lhotáková Marcela1988žŽeny do 34 letRozběháme Hořovicko1:09:32
53.13Hartmanová Stanislava1958žŽeny nad 55 letVorvani Příbram1:09:52
54.20Uxa Tomáš1965mMuži do 59 letTriatlon Beroun - URT1:12:06
55.59Šlosar Lukáš1989mMuži do 39 letHořovice1:13:38
56.64Hemrová Veronika1989žŽeny do 34 letSlavoj Obecnice1:15:19
57.12Rybáčková Soňa1963žŽeny nad 55 letBeroun1:15:40
58.31Werner Petr1951mMuži nad 70 letLiga 100 Praha1:15:44
59.9Žížalová Denisa1979žŽeny do 44 letU Šmídů team1:17:56
60.36Wiener Otakar1956mMuži do 69 letDůchodce z Lužin1:23:38
61.56Dlohá Dana1976žŽeny do 54 letRAC Cerhovice1:24:32
62.54Kárová Iveta1977žŽeny do 54 letRAC Cerhovice1:24:32
63.55Kára Milan1972mMuži do 59 letRAC Cerhovice1:24:34
64.4Beránková Jaroslava1962žŽeny nad 55 letŽebrák1:27:50
65.30Průša Josef1952mMuži nad 70 letSlavoj Obecnice1:33:34
Počet závodníků: 65
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

celkové, kategorie

Fotky: od Petra Butzkeho