Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Jinecký kros

18.6.2022 09:00

Pořadatel: Městys Jince
Místo: Fotbalové hřiště SK Jince
Podmínky: Slunečnom, horko, 28 stupňů Celsia, mírný vítr, suchá trať
Web závodu: http://www.jince.cz
179 závodníků,

6km okruh po okolí

Výsledky v pdf: Děti, Celkové, kategorie, Muži/ženy



Výsledky


Jinecký kros - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 82 Jan Skalička 00:21:26 Muži do 39 let Vaškovy běhny
2. 2. 2. 26 Miloslav Viktora 00:23:14 Muži do 39 let Blovice
3. 3. 1. 55 Josef Rendl 00:23:15 Muži do 49 let TJ Packa Praha
4. 4. 2. 10 Jiří Rosol 00:23:21 Muži do 49 let Loko Beroun
5. 5. 3. 88 Ondřej Franěk 00:23:50 Muži do 39 let Pražská Kavárna
6. 6. 3. 75 Michal Dražan 00:23:55 Muži do 49 let Žárovka Vranovice
7. 7. 4. 60 Lukáš Pergler 00:24:43 Muži do 39 let Komárov
8. 8. 4. 64 Jan Hostička 00:24:46 Muži do 49 let
9. 9. 5. 11 Marian Valek 00:24:50 Muži do 49 let
10. 10. 5. 61 Ondřej Grim 00:24:59 Muži do 39 let Příbram
11. 11. 1. 44 Tomáš Karas 00:25:55 Muži do 59 let Tisová
12. 12. 1. 63 Matěj Černý 00:25:57 junioři SK Sporting Příbram
13. 13. 6. 79 Honza Javorek 00:26:24 Muži do 49 let SK HofmanBajk
14. 14. 7. 27 Roman Petřík 00:26:29 Muži do 49 let Králův Dvůr
15. 15. 6. 80 Miroslav Menc 00:26:35 Muži do 39 let Rumburk
16. 16. 2. 22 Ivan Raboch 00:26:36 Muži do 59 let Žebrák
17. 1. 1. 83 Bára Placatková 00:26:36 Ženy do 34 let Příbram
18. 2. 2. 81 Veronika Novotná 00:26:36 Ženy do 34 let Příbram
19. 17. 8. 9 Dušan Hrdlička 00:26:40 Muži do 49 let Praskolesy
20. 18. 7. 30 Jakub Kašpar 00:26:53 Muži do 39 let Atletika Střela Žebrák
21. 19. 9. 43 Martin Fábera 00:27:05 Muži do 49 let Chaloupky
22. 3. 3. 78 Anna Perglerová 00:27:14 Ženy do 34 let Atletika Střela Žebrák
23. 20. 10. 52 Ondřej Pernica 00:27:21 Muži do 49 let LBK Źelezná Ruda
24. 21. 2. 71 Rostislav Pernica 00:27:35 junioři LBK Źelezná Ruda
25. 4. 1. 56 Michaela Riegerová 00:27:38 Ženy do 54 let Gymnázium Beroun
26. 22. 11. 38 Ladislav Vobejda 00:27:47 Muži do 49 let SDH Březové Hory
27. 23. 12. 54 František Frühauf 00:28:23 Muži do 49 let Ohrazenice
28. 24. 13. 24 Luboš Herbst 00:28:37 Muži do 49 let Praha 11
29. 5. 2. 23 Jarmila Herbst 00:28:37 Ženy do 54 let Praha 11
30. 25. 8. 89 Dominik Burian 00:29:10 Muži do 39 let Příbram
31. 6. 1. 74 Ewelina Dziegielewska 00:29:11 Ženy do 44 let Praha
32. 26. 14. 42 Martin Čermák 00:29:29 Muži do 49 let Wheelabrator
33. 27. 15. 28 Hynek Plavec 00:29:36 Muži do 49 let D. Dušníky
34. 7. 2. 73 Markéta Bauerová 00:29:38 Ženy do 44 let Chlum
35. 8. 1. 70 Lucie Pernicová 00:29:53 juniorky LBK Źelezná Ruda
36. 9. 3. 37 Petra Stibalová 00:30:00 Ženy do 54 let Broumy
37. 28. 16. 53 Daniel Votápek 00:30:04 Muži do 49 let Chaloupky
38. 29. 17. 34 Josef Hršel 00:30:19 Muži do 49 let SK Mníšecký Expres
39. 10. 1. 6 Svatava Řechková 00:30:22 Ženy do 64 let Oxygen Příbram
40. 30. 18. 17 Jan Kutnohorský 00:30:53 Muži do 49 let Bojov
41. 11. 4. 32 Katarína Třísková 00:30:57 Ženy do 54 let Praha 6
42. 31. 1. 31 Roman Vokáč 00:31:01 Muži do 69 let Zdice
43. 12. 5. 1 Ivana Rosolová 00:31:36 Ženy do 54 let Rossi team
44. 13. 6. 12 Romana Hrdličková 00:31:40 Ženy do 54 let Rozběháme Hořovicko
45. 32. 3. 40 Radek Fencl 00:31:42 Muži do 59 let Obořiště
46. 14. 2. 33 Jiřina Honzáková 00:31:55 Ženy do 64 let Břevnov
47. 33. 4. 25 Roman Kohout 00:32:26 Muži do 59 let TJ Sokol Králův dvůr
48. 15. 3. 59 Eva Hacaperková 00:32:33 Ženy do 44 let Příbram
49. 34. 9. 21 Michal Kašpar 00:32:38 Muži do 39 let U Šmídů team
50. 16. 7. 7 Jana Turečková 00:32:41 Ženy do 54 let Tenisový Klub Bohutín
51. 35. 2. 5 Petr Butzke 00:33:04 Muži do 69 let Fit klub Padák Příbram
52. 36. 5. 84 Tomáš Nesvačil 00:33:12 Muži do 59 let Příbram
53. 17. 3. 39 Monika Dudášová 00:33:31 Ženy do 64 let Obořiště
54. 18. 2. 66 Veronika Jandurová 00:33:33 juniorky Loko Beroun
55. 37. 19. 76 Martin Bauer 00:33:41 Muži do 49 let Chlustina
56. 19. 4. 87 Andrea Fraňková 00:34:10 Ženy do 34 let Pražská Kavárna
57. 20. 4. 67 Iva Jandurová 00:34:50 Ženy do 44 let
58. 38. 6. 50 Tomáš Uxa 00:34:55 Muži do 59 let Triatlon Beroun - URT
59. 21. 8. 19 Jana Růžičková 00:34:59 Ženy do 54 let U Šmídů team
60. 22. 9. 20 Martina Pertlová 00:35:12 Ženy do 54 let U Šmídů team
61. 23. 4. 15 Stanislava Hartmanová 00:35:22 Ženy do 64 let Vorvani Příbram
62. 39. 1. 29 Petr Werner 00:35:53 Muži nad 70 let Liga 100 Praha
63. 40. 20. 69 Pavel Novák 00:36:09 Muži do 49 let Plzeň
64. 41. 21. 13 Jan Vávra 00:36:33 Muži do 49 let Kamýk nad Vltavou Runners
65. 42. 2. 45 Jan Svoboda 00:36:42 Muži nad 70 let KD Příbram
66. 24. 5. 18 Denisa Žížalová 00:37:02 Ženy do 44 let U Šmídů team
67. 43. 3. 4 Jaroslav Čechura 00:37:16 Muži do 69 let Rozběháme Hořovicko
68. 44. 3. 2 Vladimír Chochola 00:37:26 Muži nad 70 let Maraton klub Kladno
69. 45. 22. 14 Petr Chochola 00:37:26 Muži do 49 let Jince
70. 46. 4. 68 Karel Filip 00:37:29 Muži do 69 let N. Strašlá
71. 47. 7. 65 Lukáš Rauš 00:37:39 Muži do 59 let SK Mníšecký Expres
72. 48. 8. 51 Petr Magera 00:38:25 Muži do 59 let Příbram
73. 25. 1. 46 Dana Svobodová 00:38:58 Ženy nad 65 let KD Příbram
74. 49. 5. 47 Adrien Sehnal 00:39:17 Muži do 69 let SC Radotín
75. 50. 4. 77 Svatopluk Pour 00:41:05 Muži nad 70 let Chaloupky
76. 26. 10. 16 Andrea Záhorová 00:41:19 Ženy do 54 let Plzeň
77. 27. 11. 36 Radka Špetová 00:41:19 Ženy do 54 let Plzeň
78. 51. 9. 8 Josef Leitner 00:43:04 Muži do 59 let TJ Stupně Poražených
79. 52. 5. 85 Josef Průša 00:44:12 Muži nad 70 let Slavoj Obecnice
80. 53. 23. 35 Miloš Houžvička 00:44:21 Muži do 49 let Racochejl
81. 28. 2. 3 Milada Bartošová 00:44:40 Ženy nad 65 let Vorvani / Příbram
82. 29. 12. 86 Michaela Selucká 00:52:56 Ženy do 54 let
83. DNF 54. 3. 72 Radek Pernica 00:02:10 junioři LBK Źelezná Ruda

Výsledky textově

Jinecký kros - děti-18.06.2022
Výsledková listina
PořadíČipČísloJménoRNKlubKolČas
miniElevové 2-5let
1.1055Háva Filip2017ASK Dipoli10:08,80-
2.1066Troch Vít2017Kotenčice10:09,33+0:00.53
3.1033Forman Lukáš2018Příbram10:10,71+0:01.91
4.1022Miriťuk Jonáš2019Příbram10:16,64+0:07.84
5.1011Fábera Matyáš2019Chaloupky10:18,20+0:09.40
6.13838Biely Jakub2020Jince10:20,26+0:11.46
miniElévky 2-5let
1.22Fáberová Dominika2017Chaloupky10:02,75-
2.5252Sýkorová Šárka2018Beroun10:03,64+0:00.89
3.33Květoňová Adéla2017Čenkov10:03,72+0:00.97
4.5555Horváthová Marie2017TJ Hudlice10:04,14+0:01.39
5.5656Prokopová Alžběta2017Jince10:04,79+0:02.04
6.5454Hejnalová Anna2017MS Jince10:09,72+0:06.97
7.5757Píchalová Natálie202110:58,89+0:56.14
8.11Houžvičková Eliška2019Racochejl12:04,06+2:01.31
Elévové do 6-7let
1.14141Sýkora Radek2015Beroun10:15,84-
2.11010Roj David2015FK Spartak Příbram10:16,36+0:00.52
3.1088Zvěřina Marek2015Jiskra Lisovice10:16,56+0:00.72
4.1099Hacaperka Marek2015SK Sporting Příbram10:16,56+0:00.72
5.14040Friček Ondřej2015Horní Vltavice10:17,77+0:01.93
6.11212Troch Šimon2015Kotenčice10:18,36+0:02.52
7.11111Burian Tomáš2015Rpety10:20,16+0:04.32
8.1077Vosmek Adam2016Příbram10:21,32+0:05.48
9.13939Friček Vojtěch2016Horní Vltavice10:22,74+0:06.90
Elévky 6-7let
1.1010Dvorská Karolína201510:16,13-
2.99Paimová Erika2015Bor u Březnice10:16,66+0:00.52
3.1111Kočnarová Sofie2015Pňovice10:18,15+0:02.01
4.88Širancová Anna2015Koněprusy10:18,45+0:02.32
5.4343Turčiačíková Nela2015Střela Žebrák10:18,77+0:02.63
6.55Votápková Alena201610:19,07+0:02.93
7.77Formanová Eliška2015Příbram10:19,69+0:03.55
8.4141Feshchak Marija2016ZŠ Jince10:20,56+0:04.42
9.4848Králová Ema2016MŠ Sluníčko10:21,47+0:05.33
10.66Plavcová Simona2016D. Dušníky10:23,54+0:07.40
11.4949Davidová Nikol2016Jince - MŠ Sluníčko10:25,00+0:08.86
Kluci 8-9let
1.12020Diviš Jan2013AO Střela Žebrák22:01,33-
2.11616Pernica Radek2013LBK Źelezná Ruda22:05,69+0:04.35
3.13636Jandura Štěpán2014Loko Beroun22:05,90+0:04.56
4.11515Nykodým Dominik2014Strela zebrak22:08,38+0:07.05
5.11818Hacaperka Filip2013SK Sporting Příbram22:09,38+0:08.04
6.11313Kratochvíl Tomáš2014Příbram22:17,03+0:15.69
7.11717Holiček Hugo2013Úhonice22:22,33+0:20.99
8.11414Miriťuk Tobiáš2014Příbram22:26,93+0:25.59
9.11919Vosmek Lukáš2013Příbram22:35,77+0:34.43
10.13737Kizyn Denys2014ZŠ Jince22:43,80+0:42.46
11.14242Petřík František2014Králův Dvůr22:54,06+0:52.72
Dívky 8-9let
1.1919Prouzová Barbora2013Střela Žebrák22:03,89-
2.1616Brázdová Dominika2013Adrien Elixír Elite team22:04,12+0:00.23
3.2020Šolcová Karolína2013Sk Sporting22:08,57+0:04.67
4.1717Širancová Nina2013Loko Beroun22:09,79+0:05.89
5.1414Dziegielewska Marta2014Atletika Človíček, z.s. Praha22:10,91+0:07.01
6.1818Herbst Amalie2013Praha 1122:12,56+0:08.67
7.4242Turčiačíková Ema2013Střela Žebrák22:16,05+0:12.15
8.5959Kraus Thea2014Podluhy22:16,64+0:12.75
9.1313Hávová Tereza2014ASK Dipoli22:17,18+0:13.28
10.1515Květoňová Nella2014Čenkov22:40,59+0:36.69
11.1212Jungrová Michaela201422:40,86+0:36.96
Kluci 10-11let
1.12525Holiček Samuel2011TJ Spartak Hořovice - moderní pětiboj32:40,92-
2.12626Nademlejnský Pavel2011Střela Žebrák33:00,17+0:19.24
3.12121Skalička Michael2012Sk Sporting Příbram33:07,48+0:26.56
4.12222Pernica Rostislav2011LBK Źelezná Ruda33:11,50+0:30.58
5.12424Prouza Tomáš2011Střela Žebrák33:26,20+0:45.27
6.12323Houžvička Matěj2011Racochejl33:47,78+1:06.85
7.13535Kizyn Matvii2012ZŠ Jince34:06,97+1:26.04
Dívky 10-11let
1.2828Špetová Viktorie2011AK ŠKODA Plzeň33:02,71-
2.2929Špetová Patricie2011AK ŠKODA Plzeň33:05,83+0:03.11
3.5858Kraus Ane Marie2012Střela Žebrák33:07,70+0:04.98
4.2222Palková Eliška2012Střela Žebrák33:09,61+0:06.90
5.2323Sirotková Aneta2011OXYGEN Příbram33:17,48+0:14.76
6.4747Likusová Barbora2011Adrien Elixír Elite team33:20,47+0:17.75
7.2121Jungrová Eliška201233:20,57+0:17.85
8.2727Rojová Nikola2011SK Sporting Příbram33:28,59+0:25.88
9.2525Herbst Karolina2011Praha 1133:31,25+0:28.53
10.2626Nykodymová Adela2011Březová34:10,72+1:08.00
Kluci 12-13let
1.14444Bauer Lukáš2010Střela Žebrák44:05,50-
2.14343Šilhák David2009Loko Beroun44:06,30+0:00.79
3.12929Dolejš Jakub2009Lokomotiva Beroun44:17,23+0:11.72
4.12828Pilich Mikuláš2010Střela Žebrák44:26,08+0:20.57
5.13131Prukner Tomáš2009Praha45:13,34+1:07.83
Dívky 12-13let
1.3333Dziegielewska Karolina2010Atletika Hostivar43:57,93-
2.3535Nováková Ema2010AK Škoda Plzeň44:10,01+0:12.08
3.3131Jámborová Ema2010Adrien Elixir Elite Team Radotín44:10,92+0:12.99
4.100100Raušová Emma2009SK Mníšecký expres44:20,67+0:22.74
5.3232Kratochvílová Renata2010PK Příbram Swimming44:22,07+0:24.14
6.3030Štefflová Marie2010Loko Beroun44:34,53+0:36.60
7.3636Chocholová Zuzana2010Spartak Hořovice - moderní pětiboj44:55,19+0:57.26
8.3434Šťastná Zdeňka2010ASK Slavia44:59,56+1:01.63
9.6161Maryšková Tereza2010Loko Beroun45:00,39+1:02.46
10.4545Tafijčuková Veronika2010Adrien Elixír Elite team45:28,11+1:30.18
11.4444Houžvičková Jindřiška2009Racochejl46:20,43+2:22.50
Děti 14-15let
1.13333Kundrát David2007Praskolesy55:09,77-
2.3939Pernicová Lucie2007LBK Źelezná Ruda55:11,43+0:01.66
3.6060Pokorná Tereza2007Lokomotiva Beroun55:21,09+0:11.32
4.13232Budoš Adam2008BH Příbram55:36,11+0:26.34
5.3838Nademlejnská Šárka2008Lokomotiva Beroun55:45,99+0:36.22
6.5353Vejrová Markéta2008ZŠ a MŠ Jince56:13,17+1:03.40
Dorostenci
1.13434Černý Matěj2005SK Sporting Příbram606:17,71-
Počet závodníků: 96
www.4timing.cz
Jinecký kros - dospělí - 18.06.2022
Výsledková listina
PořadíČipJménoPohl.RNKat.KlubCíl
Jinecký kros
1.82Skalička Janm2000Muži do 39 letVaškovy běhny21:27
2.26Viktora Miloslavm1983Muži do 39 letBlovice23:15
3.55Rendl Josefm1976Muži do 49 letTJ Packa Praha23:16
4.10Rosol Jiřím1974Muži do 49 letLoko Beroun23:22
5.88Franěk Ondřejm1990Muži do 39 letPražská Kavárna23:51
6.75Dražan Michalm1981Muži do 49 letŽárovka Vranovice23:56
7.60Pergler Lukášm1992Muži do 39 letKomárov24:44
8.64Hostička Janm1979Muži do 49 let24:47
9.11Valek Marianm1975Muži do 49 let24:51
10.61Grim Ondřejm1995Muži do 39 letPříbram25:00
11.44Karas Tomášm1967Muži do 59 letTisová25:56
12.63Černý Matějm2005juniořiSK Sporting Příbram25:58
13.79Javorek Honzam1979Muži do 49 letSK HofmanBajk26:25
14.27Petřík Romanm1975Muži do 49 letKrálův Dvůr26:30
15.80Menc Miroslavm1999Muži do 39 letRumburk26:36
16.22Raboch Ivanm1966Muži do 59 letŽebrák26:37
17.83Placatková Báraž2000Ženy do 34 letPříbram26:37
18.81Novotná Veronikaž2000Ženy do 34 letPříbram26:37
19.9Hrdlička Dušanm1973Muži do 49 letPraskolesy26:41
20.30Kašpar Jakubm1993Muži do 39 letAtletika Střela Žebrák26:54
21.43Fábera Martinm1976Muži do 49 letChaloupky27:06
22.78Perglerová Annaž2000Ženy do 34 letAtletika Střela Žebrák27:15
23.52Pernica Ondřejm1974Muži do 49 letLBK Źelezná Ruda27:22
24.71Pernica Rostislavm2011juniořiLBK Źelezná Ruda27:36
25.56Riegerová Michaelaž1977Ženy do 54 letGymnázium Beroun27:39
26.38Vobejda Ladislavm1974Muži do 49 letSDH Březové Hory27:48
27.54Frühauf Františekm1975Muži do 49 letOhrazenice28:24
28.24Herbst Lubošm1979Muži do 49 letPraha 1128:38
29.23Herbst Jarmilaž1974Ženy do 54 letPraha 1128:38
30.89Burian Dominikm2001Muži do 39 letPříbram29:11
31.74Dziegielewska Ewelinaž1985Ženy do 44 letPraha29:12
32.42Čermák Martinm1976Muži do 49 letWheelabrator29:30
33.28Plavec Hynekm1978Muži do 49 letD. Dušníky29:37
34.73Bauerová Markétaž1980Ženy do 44 letChlum29:39
35.70Pernicová Luciež2007juniorkyLBK Źelezná Ruda29:54
36.37Stibalová Petraž1976Ženy do 54 letBroumy30:01
37.53Votápek Danielm1974Muži do 49 letChaloupky30:05
38.34Hršel Josefm1976Muži do 49 letSK Mníšecký Expres30:20
39.6Řechková Svatavaž1967Ženy do 64 letOxygen Příbram30:23
40.17Kutnohorský Janm1974Muži do 49 letBojov30:54
41.32Třísková Katarínaž1971Ženy do 54 letPraha 630:58
42.31Vokáč Romanm1962Muži do 69 letZdice31:02
43.1Rosolová Ivanaž1974Ženy do 54 letRossi team31:37
44.12Hrdličková Romanaž1975Ženy do 54 letRozběháme Hořovicko31:41
45.40Fencl Radekm1965Muži do 59 letObořiště31:43
46.33Honzáková Jiřinaž1965Ženy do 64 letBřevnov31:56
47.25Kohout Romanm1969Muži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr32:27
48.59Hacaperková Evaž1986Ženy do 44 letPříbram32:34
49.21Kašpar Michalm1990Muži do 39 letU Šmídů team32:39
50.7Turečková Janaž1968Ženy do 54 letTenisový Klub Bohutín32:42
51.5Butzke Petrm1959Muži do 69 letFit klub Padák Příbram33:05
52.84Nesvačil Tomášm1968Muži do 59 letPříbram33:13
53.39Dudášová Monikaž1966Ženy do 64 letObořiště33:32
54.66Jandurová Veronikaž2009juniorkyLoko Beroun33:34
55.76Bauer Martinm1977Muži do 49 letChlustina33:42
56.87Fraňková Andreaž1989Ženy do 34 letPražská Kavárna34:11
57.67Jandurová Ivaž1985Ženy do 44 let34:51
58.50Uxa Tomášm1965Muži do 59 letTriatlon Beroun - URT34:56
59.19Růžičková Janaž1969Ženy do 54 letU Šmídů team35:00
60.20Pertlová Martinaž1974Ženy do 54 letU Šmídů team35:13
61.15Hartmanová Stanislavaž1958Ženy do 64 letVorvani Příbram35:23
62.29Werner Petrm1951Muži nad 70 letLiga 100 Praha35:54
63.69Novák Pavelm1975Muži do 49 letPlzeň36:10
64.13Vávra Janm1976Muži do 49 letKamýk nad Vltavou Runners36:34
65.45Svoboda Janm1943Muži nad 70 letKD Příbram36:43
66.18Žížalová Denisaž1979Ženy do 44 letU Šmídů team37:03
67.4Čechura Jaroslavm1955Muži do 69 letRozběháme Hořovicko37:17
68.2Chochola Vladimírm1950Muži nad 70 letMaraton klub Kladno37:27
69.14Chochola Petrm1977Muži do 49 letJince37:27
70.68Filip Karelm1955Muži do 69 letN. Strašlá37:30
71.65Rauš Lukášm1971Muži do 59 letSK Mníšecký Expres37:40
72.51Magera Petrm1966Muži do 59 letPříbram38:26
73.46Svobodová Danaž1952Ženy nad 65 letKD Příbram38:59
74.47Sehnal Adrienm1953Muži do 69 letSC Radotín39:18
75.77Pour Svatoplukm1952Muži nad 70 letChaloupky41:06
76.16Záhorová Andreaž1974Ženy do 54 letPlzeň41:20
77.36Špetová Radkaž1974Ženy do 54 letPlzeň41:20
78.8Leitner Josefm1969Muži do 59 letTJ Stupně Poražených43:05
79.85Průša Josefm1952Muži nad 70 letSlavoj Obecnice44:13
80.35Houžvička Milošm1978Muži do 49 letRacochejl44:22
81.3Bartošová Miladaž1953Ženy nad 65 letVorvani / Příbram44:41
82.86Selucká Michaelaž1973Ženy do 54 let52:57
DNF72Pernica Radekm2013juniořiLBK Źelezná Ruda02:11
Počet závodníků: 83
Čas tisku: 18.06.2022 14:05:13

Další soubory k závodu:

Výsledky: Děti, Celkové, kategorie, Muži/ženy

Kompletní fotogalerie z Jineckého krosu od Věry Zvoníčkové, www.vz-foto.cz/