Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Chaloupecký kros

5.6.2022 10:00

Pořadatel: Jiří Turek
Místo: Chaloupky u Komárova
Podmínky: zataženo, postupně se vyjasňuje 25 stupňů Celsia, suchý asfalt v lese mokro
Web závodu: https://www.brdskypohar.cz
88 závodníků,

Jeden 8km dlouhý okruhu okolo vodní nádrže Zaskalák

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie, Muži/ženy



Výsledky


Běh na 8km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 23 Filip Koudelka 00:28:08 Muži do 39 let eD system Silvini Team
2. 2. 2. 30 Miloslav Viktora 00:28:47 Muži do 39 let Blovice
3. 3. 3. 68 Jiří Václavík 00:29:03 Muži do 39 let Ziggy
4. 4. 1. 39 Jiří Rosol 00:29:16 Muži do 49 let Loko Beroun
5. 5. 4. 74 Matěj Nový 00:29:45 Muži do 39 let USK Praha
6. 6. 5. 70 Lukáš Pergler 00:30:07 Muži do 39 let Komárov
7. 7. 2. 54 Marian Valek 00:30:25 Muži do 49 let
8. 8. 6. 69 Ondřej Franěk 00:30:49 Muži do 39 let Pražká kavárna
9. 9. 7. 82 Jiří Keckštein 00:31:55 Muži do 39 let Sk Tlustice
10. 10. 1. 80 Tomáš Karas 00:32:31 Muži do 59 let Tisová
11. 1. 1. 86 Veronika Palková 00:32:54 Ženy do 44 let Tlustice
12. 11. 3. 58 Michal Zadražil 00:33:02 Muži do 49 let Rozběháme Hořovicko
13. 12. 2. 75 Ivan Raboch 00:33:05 Muži do 59 let Žebrák
14. 13. 4. 14 Dušan Hrdlička 00:33:10 Muži do 49 let Praskolesy
15. 14. 5. 33 Jan Pejša 00:33:31 Muži do 49 let smí být prázdné
16. 15. 1. 55 Josef Vitásek 00:33:31 Muži do 69 let Buková
17. 2. 1. 67 Zuzana Krchová 00:33:33 Ženy do 34 let Ziggy
18. 16. 8. 21 Jakub Kašpar 00:33:39 Muži do 39 let Atletika Střela Žebrák
19. 3. 1. 38 Michaela Riegerová 00:34:10 Ženy do 54 let Gymnázium Beroun
20. 17. 3. 5 Roman Číp 00:34:19 Muži do 59 let befit pb
21. 18. 9. 76 Radoslav Petrani 00:34:27 Muži do 39 let
22. 19. 6. 65 Ion Turcianiu 00:34:38 Muži do 49 let RAC Cerhovice
23. 20. 7. 11 František Frühauf 00:34:44 Muži do 49 let Ohrazenice
24. 21. 8. 4 Martin Čermák 00:34:46 Muži do 49 let Wheelabrator
25. 22. 9. 93 Martin Fábera 00:35:10 Muži do 49 let Chaloupky
26. 23. 10. 10 Jirka Fortelka 00:35:22 Muži do 49 let Wheelabrator
27. 24. 2. 8 Petr Dvořák 00:35:33 Muži do 69 let Vila Rusalka
28. 25. 11. 87 Daniel Votápek 00:35:50 Muži do 49 let Chaloupky
29. 26. 12. 36 Hynek Plavec 00:36:18 Muži do 49 let D. Dušníky
30. 27. 13. 29 Michal Mařík 00:36:33 Muži do 49 let Praha
31. 28. 14. 46 Robert Svoboda 00:36:45 Muži do 49 let Beroun
32. 29. 15. 16 Josef Hršel 00:36:56 Muži do 49 let SK Mníšecký Expres
33. 30. 10. 96 Samuel Bém 00:37:06 Muži do 39 let
34. 31. 11. 77 Tomáš Rydrych 00:37:15 Muži do 39 let Komárov
35. 32. 16. 26 Jan Kutnohorsky 00:37:22 Muži do 49 let Bojov
36. 33. 12. 22 Michal Kašpar 00:37:23 Muži do 39 let U Šmídů team
37. 4. 1. 44 Svatava Řechková 00:37:26 Ženy do 64 let Oxygen Příbram
38. 5. 2. 45 Petra Stibalová 00:37:27 Ženy do 54 let Broumy
39. 34. 13. 2 Stanislav Bogdanov 00:37:29 Muži do 39 let Chaloupky
40. 35. 14. 25 Václav Král 00:37:36 Muži do 39 let Rozběháme Česko
41. 36. 17. 64 Roman Pichlík 00:37:37 Muži do 49 let RAC Cerhovice
42. 37. 4. 18 Jiri Justych 00:38:11 Muži do 59 let Fbc Bzova
43. 6. 3. 40 Ivana Rosolová 00:38:27 Ženy do 54 let Rossi team
44. 7. 2. 19 Lucie Kafková 00:38:34 Ženy do 44 let Zdice
45. 8. 4. 79 Věra Karasová 00:38:40 Ženy do 54 let Tisová
46. 9. 2. 13 Jiřina Honzakova 00:38:51 Ženy do 64 let CZ
47. 10. 5. 15 Romana Hrdličková 00:39:01 Ženy do 54 let Rozběháme Hořovicko
48. 38. 5. 91 Alexandr Pavlišen 00:39:01 Muži do 59 let
49. 11. 6. 89 Daniela Gregorová 00:39:37 Ženy do 54 let Komárov
50. 12. 7. 51 Jana Turečková 00:40:34 Ženy do 54 let Tenisový Klub Bohutín
51. 13. 3. 88 Klára Votápková 00:40:42 Ženy do 44 let Chaloupky
52. 39. 1. 52 Antonín Ungr 00:40:47 Muži nad 70 let Kozojedy
53. 40. 6. 53 Tomáš Uxa 00:41:01 Muži do 59 let Triatlon Beroun - URT
54. 14. 8. 20 Jiřina Kaiserová 00:41:04 Ženy do 54 let MP Hořovice
55. 41. 7. 9 Radek Fencl 00:41:15 Muži do 59 let Obořiště
56. 15. 3. 7 Monika Dudášová 00:41:15 Ženy do 64 let Obořiště
57. 42. 8. 73 Martin Bauer 00:41:26 Muži do 59 let Chlustina
58. 43. 9. 78 Tomáš Nesvačil 00:42:07 Muži do 59 let Příbram
59. 16. 4. 32 Miroslava Palková 00:42:26 Ženy do 44 let Běžecký oddíl Doubravan Újezd
60. 17. 9. 42 Jana Růžičková 00:42:43 Ženy do 54 let U Šmídů team
61. 18. 10. 35 Martina Pertlová 00:42:55 Ženy do 54 let U Šmídů team
62. 19. 2. 34 Veronika Perglová 00:43:24 Ženy do 34 let
63. 44. 15. 24 Petr Koukal 00:43:39 Muži do 39 let
64. 45. 16. 56 Michal Weis 00:44:11 Muži do 39 let Kubota
65. 46. 18. 97 Štěpán Bém 00:44:24 Muži do 49 let Chaloupky
66. 20. 11. 98 Adriana Bémová 00:44:52 Ženy do 54 let Chaloupky
67. 47. 2. 57 Petr Werner 00:44:53 Muži nad 70 let Liga 100 Praha
68. 21. 5. 43 Silvia Řehůřková 00:45:00 Ženy do 44 let Jince
69. 48. 19. 90 Petr Škvára 00:45:04 Muži do 49 let AC Sparta Podluhy
70. 49. 17. 63 Martin Kára 00:45:11 Muži do 39 let RAC Cerhovice
71. 50. 10. 62 Milan Kára 00:45:11 Muži do 59 let RAC Cerhovice
72. 51. 11. 50 Milan Tuháček 00:46:14 Muži do 59 let SK Prdlavky
73. 52. 3. 3 Jaroslav Čechura 00:47:02 Muži do 69 let Rozběháme Hořovicko
74. 22. 12. 61 Iveta Kárová 00:48:34 Ženy do 54 let RAC Cerhovice
75. 23. 13. 72 Dana Dlouhá 00:48:34 Ženy do 54 let RAC Cerhovice
76. 53. 3. 59 Svatopluk Pour 00:50:22 Muži nad 70 let Chaoupky
77. 54. 12. 27 Josef Leitner 00:51:02 Muži do 59 let TJ Stupně Poražených
78. 24. 4. 1 Jaroslava Beránková 00:52:06 Ženy do 64 let Žebrák
79. 25. 1. 81 Milada Bartošová 00:56:15 Ženy nad 65 let Vorvani Příbram
80. 55. 4. 92 Josef Průša 00:57:16 Muži nad 70 let

Výsledky textově

Chaloupecký kros - 05.06.2022
Výsledková listina Běh na 8km
PořadíČipJménoRNKat.KlubCíl
Běh na 8km
1./1.23Koudelka Filip1991Muži do 39 leteD system Silvini Team28:09
2./2.30Viktora Miloslav1983Muži do 39 letBlovice28:47
3./3.68Václavík Jiří1986Muži do 39 letZiggy29:04
4./1.39Rosol Jiří1974Muži do 49 letLoko Beroun29:17
5./4.74Nový Matěj2000Muži do 39 letUSK Praha29:46
6./5.70Pergler Lukáš1992Muži do 39 letKomárov30:08
7./2.54Valek Marian1975Muži do 49 let30:26
8./6.69Franěk Ondřej1990Muži do 39 letPražká kavárna30:50
9./7.82Keckštein Jiří1989Muži do 39 letSk Tlustice31:56
10./1.80Karas Tomáš1968Muži do 59 letTisová32:32
11./1.86Palková Veronika1982Ženy do 44 letTlustice32:55
12./3.58Zadražil Michal1979Muži do 49 letRozběháme Hořovicko33:03
13./2.75Raboch Ivan1966Muži do 59 letŽebrák33:06
14./4.14Hrdlička Dušan1973Muži do 49 letPraskolesy33:11
15./5.33Pejša Jan1975Muži do 49 letsmí být prázdné33:32
16./1.55Vitásek Josef1958Muži do 69 letBuková33:32
17./1.67Krchová Zuzana1990Ženy do 34 letZiggy33:34
18./8.21Kašpar Jakub1993Muži do 39 letAtletika Střela Žebrák33:40
19./1.38Riegerová Michaela1977Ženy do 54 letGymnázium Beroun34:11
20./3.5Číp Roman1970Muži do 59 letbefit pb34:20
21./9.76Petrani Radoslav1986Muži do 39 let34:28
22./6.65Turcianiu Ion1980Muži do 49 letRAC Cerhovice34:39
23./7.11Frühauf František1975Muži do 49 letOhrazenice34:45
24./8.4Čermák Martin1976Muži do 49 letWheelabrator34:47
25./9.93Fábera Martin1976Muži do 49 letChaloupky35:11
26./10.10Fortelka Jirka1982Muži do 49 letWheelabrator35:23
27./2.8Dvořák Petr1961Muži do 69 letVila Rusalka35:34
28./11.87Votápek Daniel1974Muži do 49 letChaloupky35:51
29./12.36Plavec Hynek1978Muži do 49 letD. Dušníky36:19
30./13.29Mařík Michal1975Muži do 49 letPraha36:34
31./14.46Svoboda Robert1973Muži do 49 letBeroun36:46
32./15.16Hršel Josef1976Muži do 49 letSK Mníšecký Expres36:57
33./10.96Bém Samuel2009Muži do 39 let37:07
34./11.77Rydrych Tomáš1986Muži do 39 letKomárov37:16
35./16.26Kutnohorsky Jan1974Muži do 49 letBojov37:23
36./12.22Kašpar Michal1990Muži do 39 letU Šmídů team37:24
37./1.44Řechková Svatava1967Ženy do 64 letOxygen Příbram37:27
38./2.45Stibalová Petra1976Ženy do 54 letBroumy37:28
39./13.2Bogdanov Stanislav1986Muži do 39 letChaloupky37:30
40./14.25Král Václav1983Muži do 39 letRozběháme Česko37:37
41./17.64Pichlík Roman1977Muži do 49 letRAC Cerhovice37:38
42./4.18Justych Jiri1969Muži do 59 letFbc Bzova38:12
43./3.40Rosolová Ivana1974Ženy do 54 letRossi team38:28
44./2.19Kafková Lucie1982Ženy do 44 letZdice38:35
45./4.79Karasová Věra1972Ženy do 54 letTisová38:41
46./2.13Honzakova Jiřina1965Ženy do 64 letCZ38:52
47./5.15Hrdličková Romana1975Ženy do 54 letRozběháme Hořovicko39:02
48./5.91Pavlišen Alexandr1969Muži do 59 let39:02
49./6.89Gregorová Daniela1974Ženy do 54 letKomárov39:38
50./7.51Turečková Jana1968Ženy do 54 letTenisový Klub Bohutín40:35
51./3.88Votápková Klára1980Ženy do 44 letChaloupky40:43
52./1.52Ungr Antonín1952Muži nad 70 letKozojedy40:48
53./6.53Uxa Tomáš1965Muži do 59 letTriatlon Beroun - URT41:02
54./8.20Kaiserová Jiřina1976Ženy do 54 letMP Hořovice41:05
55./7.9Fencl Radek1965Muži do 59 letObořiště41:16
56./3.7Dudášová Monika1966Ženy do 64 letObořiště41:16
57./8.73Bauer Martin1972Muži do 59 letChlustina41:27
58./9.78Nesvačil Tomáš1968Muži do 59 letPříbram42:08
59./4.32Palková Miroslava1978Ženy do 44 letBěžecký oddíl Doubravan Újezd42:27
60./9.42Růžičková Jana1969Ženy do 54 letU Šmídů team42:44
61./10.35Pertlová Martina1974Ženy do 54 letU Šmídů team42:56
62./2.34Perglová Veronika1991Ženy do 34 let43:25
63./15.24Koukal Petr1985Muži do 39 let43:40
64./16.56Weis Michal1986Muži do 39 letKubota44:12
65./18.97Bém Štěpán1973Muži do 49 letChaloupky44:25
66./11.98Bémová Adriana1974Ženy do 54 letChaloupky44:53
67./2.57Werner Petr1951Muži nad 70 letLiga 100 Praha44:54
68./5.43Řehůřková Silvia1981Ženy do 44 letJince45:01
69./19.90Škvára Petr1980Muži do 49 letAC Sparta Podluhy45:05
70./17.63Kára Martin2007Muži do 39 letRAC Cerhovice45:12
71./10.62Kára Milan1972Muži do 59 letRAC Cerhovice45:12
72./11.50Tuháček Milan1965Muži do 59 letSK Prdlavky46:15
73./3.3Čechura Jaroslav1955Muži do 69 letRozběháme Hořovicko47:03
74./12.61Kárová Iveta1977Ženy do 54 letRAC Cerhovice48:34
75./13.72Dlouhá Dana1976Ženy do 54 letRAC Cerhovice48:35
76./3.59Pour Svatopluk1952Muži nad 70 letChaoupky50:23
77./12.27Leitner Josef1969Muži do 59 letTJ Stupně Poražených51:03
78./4.1Beránková Jaroslava1962Ženy do 64 letŽebrák52:07
79./1.81Bartošová Milada1952Ženy nad 65 letVorvani Příbram56:16
80./4.92Průša Josef1952Muži nad 70 let57:17
Počet závodníků: 80
Čas tisku: 05.06.2022 13:11:33

Další soubory k závodu:

V Chaloupkách vítězí Filip Koudelka a Veronika Palková

Výsledky: Celkové, kategorie, Muži/ženy