Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Plzeňská hodinovka a 24hodinovka

22.10.2022 10:00

Pořadatel: SC Marathon Plzeň z.s.
Místo: Atletický stadion města Plzně, Vejprnická 36
Podmínky: sobota deštivo, mokro, postupem času vyjasňování bez deště, mírný vítr. Noc jasno, neděle ráno mrholení, mlha, vyhlášení za slunečna
Web závodu: http://www.marathonplzen.cz/
43 závodníků,

Výsledky v pdf: Oficiální: hodinovka, 24 hodinovka
hodinovka, maraton, 100km, 100mil, 12hodinovka, 24hodinovka, Časy kol 1-534 v xls, online záznam



Výsledky


Hodinovka - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie KlubPočet kolVzdálenost [m]
1. 1. 1. 50 Lukáš KRÝSL 00:59:42 M20 AC Domažlice4317293
2. 2. 2. 54 Karel SPLÍTEK 00:59:57 M20 Praha 64317224
3. 3. 3. 53 Jakub HURYCH 00:59:40 M20 Maratón klub Kladno3815302
4. 1. 1. 56 Radka CHURAŇOVÁ 00:59:56 Ž40 TJ Lokomotiva Trutnov3815222
5. 4. 4. 58 Robert TOMAN 00:58:38 M20 Bohumilice3715163
6. 5. 1. 59 Radomír BENEŠ 00:58:34 M40 2B winner team3514334
7. 6. 2. 57 Petr HEREJT 00:59:28 M40 ČAU/UWG Plzeň3514147
8. 2. 1. 51 Blanka ŠINDELÁŘOVÁ 00:59:49 Ž50 Blovice3413652
9. 3. 2. 52 Věra BIELKOVÁ 00:59:59 Ž40 Plzeň2610408

Výsledky textově

Hodinovka a 24 hodinovka Plzeň
Výsledky na 12 hodin - 22./23.10.2022
PořadíČísloJménoStátKat.Clubkolčasvzdál, cílvzdál. 12hdomereni1hco běží
Female
1.31CHUMLENOVÁ BarboraŽ20ELEVEN RUN TEAM, AC Mladá Boleslav32711:58:53130800130937m137m24 hod
2.18BERROUCHE LenkaŽ40USK Provod27011:57:44108000108394m394m24 hod
3.16BERGMANN HeikeŽ60Lauffeuer Fröttstedt25111:56:49100400100670m270m24 hod
4.5KELLNEROVÁ KateřinaŽ20Pilsen Patriots2159:51:038600086000m0m24 hod
5.3FERČÍKOVÁ IvanaŽ40Spící želva19111:57:457640076604m204m24 hod
6.29BAUER EddaŽ70LG Ultralauf14511:55:585800058376m376m24 hod
7.40ZÁHOROVÁ VěraŽ20Hrádek1255:26:545000050000m0m100 km
Male
1.2KRAJČA RudyM50AKBK Brno / ČAU31711:58:39126800127107m307m24 hod
2.6KELLNER DAVIDM40Pilsen Patriots30711:59:18122800122978m178m24 hod
3.7JERHOT OndřejM40Tigi-shu30011:58:48120000120240m240m24 hod
4.30ŠTEFL MiroslavM50Baroko maraton29411:58:55117600117827m227m24 hod
5.23HORÁK MartinM40Ironman Sudoměř Team28011:59:09112000112108m108m24 hod
6.24URBÁNEK IvanM20Hostěrádky-Rešov26311:58:35105200105517m317m24 hod
7.17KOBLIC ZdeněkM50Avantgard.cz - košile | vázanky | doplňky25111:58:18100400100727m327m24 hod
7.20VALEŠ JosefM40Albrechtice v Jiz. hor.25111:58:43100400100614m214m24 hod
7.35VRZÁK JanM40Jihlava25111:57:14100400100692m292m24 hod
10.37MUHM MaximilianM20Fürth25011:59:15100000100000m0m100 km
11.12BOYDE-WOLKE RobertM40ASV Zeuthen / 100MC Germany / SG BMF 07 Berlin21611:57:058640086777m377m24 hod
12.21ĎURÍK StanislavM60Polabští běžci20111:56:548040080767m367m24 hod
13.14JEPSEN Henrik BergM20@madrunnerdk2009:19:308000080000mm24 hod
14.10OSLADIL MiroslavM70IRICO Olomouc19911:57:357960079934m334m24 hod
15.11ČAPKA FrantišekM50TJ Liga 100 Olomouc1527:00:056080060800mm24 hod
16.34KNOCH WilfriedM70Bodenmais14411:58:535760057722m122m24 hod
17.38TOMAN MartinM50SK Babice1406:54:455600056000mm100 km
18.36VOSTRÝ MiroslavM40MK Kladno1339:14:495320053200mm24 hod
19.15URBACZKA PavelM50NVPP team1255:35:055000050000mm24 hod
19.19VONDRÁK ZbyněkM40Vinařství Vondrák Mělník1254:11:545000050000mm24 hod
21.4KRÁLÍK IvanM50ČAU / Kolín1064:44:384240042400mm24 hod
22.39VALJENT JIříM60ŠAK Chodov1013:37:194040040400mm100 km
Number of records: 29
Hodinovka a 24 hodinovka Plzeň
Výsledky na 24 hodin 24 hod - 22./23.10.2022
PořadíČísloJménoStátKat.kolClubčasvzdál, cílvzdalenost_24hdomer_24hco běží
Female
1.18BERROUCHE LenkaŽ40484USK Provod23:59:02193600193796m196m24 hod
2.16BERGMANN HeikeŽ60421Lauffeuer Fröttstedt23:58:23168400168670mm24 hod
3.31CHUMLENOVÁ BarboraŽ20350ELEVEN RUN TEAM, AC Mladá Boleslav13:29:45140000140000mm24 hod
4.3FERČÍKOVÁ IvanaŽ40333Spící želva23:59:01133200133301m101m24 hod
5.29BAUER EddaŽ70254LG Ultralauf23:59:03101600101720m120m24 hod
6.5KELLNEROVÁ KateřinaŽ20215Pilsen Patriots9:51:0386000mm24 hod
Male
1.24URBÁNEK IvanM20534Hostěrádky-Rešov23:51:46213600213600mm24 hod
2.20VALEŠ JosefM40503Albrechtice v Jiz. hor.1:00:00:01201200201200mm24 hod
3.7JERHOT OndřejM40502Tigi-shu23:59:55200800200862m62m24 hod
4.30Štefl MiroslavM50377Baroko maraton16:16:08150800150800mm24 hod
5.10OSLADIL MiroslavM70370IRICO Olomouc23:58:11148000148263m263m24 hod
6.12BOYDE-WOLKE RobertM40338ASV Zeuthen / 100MC Germany / SG BMF 07 Berlin23:57:42135200135200mm24 hod
7.6KELLNER DAVIDM40318Pilsen Patriots12:34:14127200mm24 hod
8.2KRAJČA RudyM50317AKBK Brno / ČAU11:58:39126800mm24 hod
9.23HORÁK MartinM40280Ironman Sudoměř Team11:59:09112000mm24 hod
10.17KOBLIC ZdeněkM50252Avantgard.cz - košile | vázanky | doplňky12:00:38100800mm24 hod
11.35VRZÁK JanM40251Jihlava11:57:14100400mm24 hod
12.21ĎURÍK StanislavM60250Polabští běžci15:17:44100000mm24 hod
14.14JEPSEN Henrik BergM20200@madrunnerdk9:19:3080000mm24 hod
15.11ČAPKA FrantišekM50152TJ Liga 100 Olomouc7:00:0560800mm24 hod
16.34KNOCH WilfriedM70144Bodenmais11:58:5357600mm24 hod
18.36VOSTRÝ MiroslavM40133MK Kladno9:14:4953200mm24 hod
19.15URBACZKA PavelM50125NVPP team5:35:0550000mm24 hod
20.19VONDRÁK ZbyněkM40125Vinařství Vondrák Mělník4:11:5450000mm24 hod
21.4KRÁLÍK IvanM50106ČAU / Kolín4:44:3842400mm24 hod
Number of records: 25
Hodinovka a 24 hodinovka Plzeň
Výsledky na 24 hodin Hodinovka - 22./23.10.2022
PořadíČísloJménoStátKat.kolClubčasvzdál, cíldomereni1hvzdalenost 1h
Female
1.56CHURAŇOVÁ RadkaŽ4038TJ Lokomotiva Trutnov0:59:571520022m15222m
2.51ŠINDELÁŘOVÁ BlankaŽ5034Blovice0:59:501360052m13652m
3.52BIELKOVÁ VěraŽ4026Plzeň1:00:00104008m10408m
Male
1.50KRÝSL LukášM2043AC Domažlice0:59:431720093m17293m
2.54SPLÍTEK KarelM2043Praha 60:59:581720024m17224m
3.53HURYCH JakubM2038Maratón klub Kladno0:59:4115200102m15302m
4.58TOMAN RobertM2037Bohumilice0:58:3914800363m15163m
5.59BENEŠ RadomírM40352B winner team0:58:3514000334m14334m
6.57HEREJT PetrM4035ČAU/UWG Plzeň0:59:2914000147m14147m
Number of records: 9
Hodinovka a 24 hodinovka Plzeň
Výsledky v maratonu v rámci běhu na 24 hodin - 22./23.10.2022
PořadíČísloJménoStátKat.kolClubčas 42kmvzdál, cílčas maratonuco běží
Female
1.31CHUMLENOVÁ BarboraŽ20350ELEVEN RUN TEAM, AC Mladá Boleslav3:35:28421953:36:2824 hod
2.18BERROUCHE LenkaŽ40484USK Provod3:57:06421953:58:1424 hod
3.16BERGMANN HeikeŽ60421Lauffeuer Fröttstedt4:24:26421954:25:4224 hod
4.40ZÁHOROVÁ VěraŽ20125Hrádek4:26:15421954:27:23100 km
5.5KELLNEROVÁ KateřinaŽ20215Pilsen Patriots4:27:51421954:29:0424 hod
6.46BREBURDOVÁ HanaŽ60105Maraton klub Kladno4:35:13421954:36:22Maraton
7.3FERČÍKOVÁ IvanaŽ40333Spící želva5:41:03421955:42:2824 hod
8.29BAUER EddaŽ70254LG Ultralauf8:13:37421958:15:4424 hod
Male
1.19VONDRÁK ZbyněkM40125Vinařství Vondrák Mělník3:30:09421953:31:0924 hod
2.6KELLNER DAVIDM40318Pilsen Patriots3:30:40421953:31:4224 hod
3.48NEJEDLÝ PetrM40105Praha 53:39:12421953:39:59Maraton
4.2KRAJČA RudyM50317AKBK Brno / ČAU3:39:32421953:40:3724 hod
5.7JERHOT OndřejM40502Tigi-shu3:43:44421953:44:4624 hod
6.30ŠTEFL MiroslavM50377Baroko maraton3:46:17421953:47:2124 hod
7.14JEPSEN Henrik BergM20200@madrunnerdk4:02:56421954:04:1424 hod
8.23HORÁK MartinM40280Ironman Sudoměř Team4:08:28421954:09:3324 hod
9.17KOBLIC ZdeněkM50252Avantgard.cz - košile | vázanky | doplňky4:09:01421954:10:1324 hod
10.24URBÁNEK IvanM20534Hostěrádky-Rešov4:10:35421954:11:4224 hod
11.37MUHM MaximilianM20250Fürth4:16:31421954:17:48100 km
12.42POLÁČEK PavelM40105Praha 7 - Holešovice4:16:34421954:17:54Maraton
13.15URBACZKA PavelM50125NVPP team4:17:59421954:19:0824 hod
14.11ČAPKA FrantišekM50152TJ Liga 100 Olomouc4:21:21421954:22:3824 hod
15.35VRZÁK JanM40251Jihlava4:36:09421954:37:1824 hod
16.38TOMAN MartinM50140SK Babice4:40:34421954:42:19100 km
17.4KRÁLÍK IvanM50106ČAU / Kolín4:42:55421954:43:4624 hod
18.47HOLUB MichalM50105Praha 64:46:36421954:47:39Maraton
19.20VALEŠ JosefM40502Albrechtice v Jiz. hor.4:55:53421954:57:1224 hod
20.12BOYDE-WOLKE RobertM40338ASV Zeuthen / 100MC Germany / SG BMF 07 Berlin4:58:38421954:59:4624 hod
21.21ĎURÍK StanislavM60250Polabští běžci5:24:40421955:26:2024 hod
22.45ULMA TomášM50105Praha 95:45:47421955:47:21Maraton
23.10OSLADIL MiroslavM70370IRICO Olomouc5:53:01421955:54:3824 hod
24.36VOSTRÝ MiroslavM40133MK Kladno6:13:25421956:15:3724 hod
25.34KNOCH WilfriedM70144Bodenmais8:33:08421958:35:2924 hod
Number of records: 33

Další soubory k závodu:

Výsledky: Oficiální: hodinovka, 24 hodinovka, hodinovka, maraton, 100km, 100mil, 12hodinovka, 24hodinovka, Časy kol 1-534 v xls, online