Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Vánoční maraton v Plzni

18.12.2022 10:00

Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ, z.s.
Místo: Senecký rybník
Podmínky: polojasno , bezvětří , ráno - 10°C , odpoledne - 6°C , slabá vrstva sněhu
Web závodu: http://www.marathonplzen.cz/
72 závodníků,

Jeden okruh 7,033km.

Výsledky v pdf: celkové, časy kol

Komentáře závodu:

Jakub Stejskal v cíl maratonu 2:59:3613:12:22


Výsledky


Maraton - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie KlubPočet kolVzdálenost [m]1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo
1. 1. 1. 45 Jakub STEJSKAL 2:59:36 M20 Kadaň6421980:27:260:27:260:28:400:29:520:32:070:34:07
2. 2. 2. 57 Petr NOVÝ 3:26:27 M20 TJ Sokol SG Plzeň - Petřín6421980:30:260:37:590:34:180:34:280:34:520:34:24
3. 3. 3. 9 Michal NOSEK 3:26:30 M20 ČBK6421980:30:270:37:580:34:190:34:280:34:500:34:29
4. 4. 1. 55 Daniel KROCHOT 3:32:34 M40 Plzeň6421980:34:190:32:530:33:330:34:160:35:310:42:03
5. 5. 2. 63 Antonín UNGERMAN 3:38:50 M40 TJ Sokol Podlázky6421980:30:310:37:530:34:180:34:540:38:550:42:20
6. 6. 4. 61 Jan FARA 3:56:17 M20 Triatlon Mladá Boleslav6421980:30:500:32:460:34:100:36:180:56:500:45:24
7. 7. 3. 53 Petr NEJEDLÝ 3:58:02 M40 Praha 56421980:36:280:37:530:39:230:40:210:41:350:42:21
8. 8. 1. 60 Jiří DOUCHA 3:59:52 M50 Hvězda Pardubice6421980:36:080:37:430:39:450:42:260:41:290:42:21
9. 9. 4. 73 Jirka KRŮDL 4:00:28 M40 Bike Team Nejdek6421980:35:240:37:100:39:200:42:370:42:410:43:16
10. 10. 5. 20 Vojtěch KNESPL 4:11:18 M20 Run the World CZ6421980:36:270:38:370:39:270:41:190:46:140:49:13
11. 11. 5. 77 Ctibor KAČER 4:11:18 M40 Run the World CZ6421980:36:280:38:410:39:260:41:120:46:180:49:12
12. 12. 2. 43 Heiko LUTHER 4:25:44 M50 SV Motor Wolgast6421980:39:200:39:120:42:080:44:480:48:130:52:01
13. 13. 6. 27 Luděk GREGOR 4:25:52 M20 Vysočina6421980:30:280:37:280:50:440:46:590:48:260:51:47
14. 1. 1. 70 Anja ROTTE 4:27:41 Z20 Dresden6421980:40:100:41:470:43:300:45:100:46:420:50:22
15. 14. 1. 29 Miroslav KUCKO 4:47:18 M60 Liberec6421980:40:070:44:070:46:480:48:530:53:340:53:48
16. 15. 6. 23 Pavel POLÁČEK 4:51:14 M40 Praha 7 - Holešovice6421980:44:140:47:300:49:520:50:010:50:040:49:31
17. 16. 3. 44 Michael TURZYNSKI 4:55:40 M50 100 Marathon Club6421980:48:380:46:510:49:480:48:450:49:010:52:37
18. 2. 1. 72 Hana BREBURDOVÁ 5:20:20 Ž60 Maratón klub Kladno6421980:47:150:50:450:53:350:52:020:55:321:01:09
19. 17. 1. 40 Emil TROMBIK 5:40:53 M70 TJ Slavoj Český Těšín6421980:55:450:53:160:56:560:59:160:59:090:56:31

Výsledky textově

Vánoční maraton, půlmaraton a 10 km okolo Boleveckých rybníků - 18.12.2022
Výsledková listina
PořadíČipJménoRNKat.KlubKolČas
Maraton
1.45STEJSKAL Jakub1984mM20Kadaň62:59:36
2.57NOVÝ Petr1989mM20TJ Sokol SG Plzeň - Petřín63:26:27
3.9NOSEK Michal1990mM20ČBK63:26:30
4.55KROCHOT Daniel1977mM40Plzeň63:32:34
5.63UNGERMAN Antonín1978mM40TJ Sokol Podlázky63:38:50
6.61FARA Jan1984mM20Triatlon Mladá Boleslav63:56:17
7.53NEJEDLÝ Petr1974mM40Praha 563:58:02
8.60DOUCHA Jiří1971mM50Hvězda Pardubice63:59:52
9.73KRŮDL Jirka1978mM40Bike Team Nejdek64:00:28
10.20KNESPL Vojtěch1991mM20Run the World CZ64:11:18
11.77KAČER Ctibor1982mM40Run the World CZ64:11:18
12.43LUTHER Heiko1966mM50SV Motor Wolgast64:25:44
13.27GREGOR Luděk1985mM20Vysočina64:25:52
14.70ROTTE Anja2020žDresden64:27:41
15.29KUCKO Miroslav1958mM60Liberec64:47:18
16.23POLÁČEK Pavel1973mM40Praha 7 - Holešovice64:51:14
17.44TURZYNSKI Michael1968mM50100 Marathon Club64:55:40
18.40TROMBIK Emil1946mM70TJ Slavoj Český Těšín65:40:53
19.72BREBURDOVÁ Hana1961žŽ60Maratón klub Kladno65:20:20
Půlmaraton
1.149KALIBERKA Jan1984mM20Salming Praha31:24:46
2.131KŮSOVA Lenka1977žŽ40Triatlet Karlovy Vary31:33:31
3.151STROUHAL Daniel1994mM20Tábor31:46:16
4.143ŠAFRÁNEK Petr1979mM40Plzeň31:46:50
5.126STUŠKOVÁ Hana1970žŽ50ACES TEAM KARLOVY VARY31:47:54
6.139HEŘMÁNEK Josef1989mM20Dobřany31:49:03
7.135VOJÁČKOVÁ Eva1986žŽ20Praha 4 - Modřany31:50:35
8.170PETEŘÍKOVÁ Renáta1967žŽ50Ateliér Maur31:53:43
9.166HÁVA Jaroslav1965mM50HS Šneci31:55:36
10.159WINKELHŐFEROVÁ Dana1980žŽ40Červeňáci31:56:46
11.147VEJVALKA Pavel1993mM20Praha31:57:03
12.132POLÁČKOVÁ Kateřina2002žŽ20Brno31:57:35
13.167Hamták Otakar1962mM60HS Šneci32:02:07
14.169DIVIŠOVÁ Efi1988žŽ20Plzeň32:05:38
15.128FRÁNOVÁ Iva1973žŽ40Chodov32:12:44
16.67TICHÁ Libuše1982žŽ40Brnířov32:13:45
17.164FRČKA Pavel1992mM20Miloňovice32:16:50
18.124PRAVCOVÁ Věra1974žŽ40Šneci v běhu32:18:43
19.156WIENER Otakar1956mM60Důchodce z Lužin32:20:19
20.140VALENTA Radek1973mM40Plzeň32:23:16
21.130BIELKOVÁ Věra1976žŽ40Plzeň32:23:16
22.160LORENZ Peter1965mM50Kdyne32:26:17
23.121MEZEROVÁ Kateřina1974žŽ40Klatovy32:35:50
24.129PŘENOSILOVÁ Lucie1978žŽ40Klatovy32:35:50
25.122BUCKOVÁ Petra1970žŽ50Klatovy 332:35:50
26.163JANOVÝ Petr1945mM70Plzeň32:40:27
10km
1.109KRAUS Dan1990mM20Plzeň40:39:37
2.108ŠVEJDAR Slávek1971mM50Triatlet Karlovy Vary40:42:11
3.112ČERVEŇAK Radim1991mM20Plzeň40:42:22
4.111SOKOL Jan1983mM20sokotime.cz40:44:40
5.173HLINOVSKÝ Václav1966mM50Krkavec40:44:41
6.96VÁVRŮ Ivana1988žŽ20sokotime.cz40:47:52
7.101TOMÁŠEK Martin1976mM40Plzeň40:48:01
8.79KŮST Tomáš1990mM20Plzeň40:48:12
9.102CÍSAŘ Jan1990mM20SK Mirovice40:48:57
10.90WOLFOVÁ Zuzana2000žŽ20Klub biatlonu Plzeň-Litice40:51:10
11.87SEDLÁČEK Pavel1967mM50Plzeňská 12°40:51:13
12.80ŠATROVÁ Barbora1982žŽ40Plzeň40:52:52
13.78STOWASSER Filip1983mM20Vochov40:53:32
14.92KUBÍKOVÁ Míša (Ludmila)1968žŽ50TJ Sokol Touškov40:53:55
15.94PÁNÍKOVÁ Kamila1975žŽ40Plzeňská 12ka40:54:57
16.120KRÁL Václav1983mM20Rozběháme Česko40:58:01
17.99MUDRA Daniel1973mM40Plzeň40:58:23
18.116KOPAL Jiří1981mM40Plzeňská 12°40:58:59
19.119SVÍTIL Vašek1959mM60SKP Olymp Praha40:59:05
20.93HASMANOVÁ Lenka1975žŽ40KMPS Plzeň40:59:17
21.110HÁBR Michal1985mM20Plzeň40:59:34
22.88KONEČNÁ BACHOVÁ Gabriela1972žŽ50Plzeňská 12°41:04:47
23.89VOLKMANNOVÁ Lenka1970žŽ50SDH Křenovy41:04:49
24.106STAŠEK Jiří1962mM60Plzeň41:06:22
25.146KŠANDA Petr1975mM40Červeňáci41:06:23
26.86MINAROVIČ MATEJOVIČOVÁ Dana1974žŽ40Zvolen41:51:56
DNF104KUBAL Vlastimil1950mM70Stod00:00:06
Čas tisku: 18.12.2022 15:20:16

Další soubory k závodu:

celkové, časy kol