Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Podzimní běh Dražovkou

5.11.2022 11:15

Pořadatel: Domeček Hořovice
Místo: Hořovice - Dražovka
Podmínky: Zataženo, mokrá trať, závod ale bez deště, 12 stupňů Celsia, mírný vítr
Web závodu: http://www.domecekhorovice.cz
128 závodníků,

Výsledky v pdf: kategorie, celkové, časy kol



Výsledky


Ženy, dorost, M70 - 1 kolo - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub1.kolo
1. 1. 1. 105 Matěj Černý 00:13:56 dorostenci SK Sporting Příbram13:57
2. 2. 2. 92 Antonín Mígl 00:14:44 dorostenci TT Příbram14:45
3. 1. 1. 93 Anna Karasová 00:15:07 dorostenky 15:08
4. 2. 1. 66 Veronika Palková 00:15:07 ženy 35 - 44 let Tlustice15:08
5. 3. 3. 95 Filip Bečvář 00:15:13 dorostenci Biatlon Beroun15:14
6. 4. 4. 96 Ondra Pacner 00:15:13 dorostenci Loko Beroun15:14
7. 3. 2. 69 Markéta Cibulková 00:15:34 ženy 35 - 44 let IRONSTARS BEROUN15:35
8. 4. 1. 86 Anna Perglerová 00:15:40 ženy do 34 let Střela Žebrák15:41
9. 5. 2. 91 Markéta Ficová 00:16:26 ženy do 34 let STS Chvojkovice Brod B16:27
10. 6. 3. 103 Natálie Fraňková 00:16:34 ženy do 34 let Tri Klub Příbram16:35
11. 5. 5. 111 David Kundrát 00:16:36 dorostenci Praskolesy16:37
12. 6. 6. 123 Dominik Pešek 00:16:45 dorostenci Střela Žebrák16:46
13. 7. 3. 71 Michaela Kadaňková 00:16:53 ženy 35 - 44 let 16:54
14. 8. 1. 58 Petra Stibalová 00:17:09 ženy 45 - 54 let Broumy17:10
15. 9. 2. 35 Radka Ficová 00:17:23 ženy 45 - 54 let STS Chvojkovice Brod B17:24
16. 10. 4. 80 Radka Landauerová 00:17:32 ženy do 34 let RTS17:33
17. 11. 4. 114 Markéta Bauerová 00:17:34 ženy 35 - 44 let Chlum17:35
18. 12. 5. 107 Eva Koutná 00:17:38 ženy 35 - 44 let TT Příbram17:39
19. 13. 3. 55 Petra Sýkorová 00:17:42 ženy 45 - 54 let Beroun17:43
20. 14. 5. 88 Jitka Menclová 00:17:44 ženy do 34 let Střela Žebrák17:45
21. 15. 6. 83 Denisa Burianová 00:17:47 ženy do 34 let BK Louny17:48
22. 16. 1. 26 Svatava Řechková 00:18:00 ženy 55 - 64 let Oxygen Příbram18:01
23. 17. 7. 142 Tereza Boháčová 00:18:04 ženy do 34 let Triatlon tým Příbram18:05
24. 18. 4. 33 Věra Karasová 00:18:13 ženy 45 - 54 let 18:14
25. 19. 5. 27 Jana Turečková 00:18:36 ženy 45 - 54 let Tenisový klub Bohutín18:37
26. 20. 6. 67 Lucie Kafková 00:18:50 ženy 35 - 44 let Zdice18:51
27. 21. 2. 94 Tereza Švarcová 00:18:58 dorostenky střela žebrák18:59
28. 22. 6. 36 Jana Šebová 00:19:13 ženy 45 - 54 let Horizont19:14
29. 23. 7. 56 Jiřina Kaiserova 00:19:17 ženy 45 - 54 let MP Hořovice19:18
30. 24. 7. 127 Irena Bendová 00:19:19 ženy 35 - 44 let Praha19:20
31. 25. 8. 44 Martina Pertlová 00:19:42 ženy 45 - 54 let U Šmídů team19:43
32. 7. 1. 8 Jan Svoboda 00:19:46 muži 70 - 79 let KD Příbram19:47
33. 26. 2. 119 Monika Dudášová 00:19:49 ženy 55 - 64 let Obořiště19:50
34. 8. 2. 9 Petr Werner 00:20:10 muži 70 - 79 let Liga 100 Praha20:11
35. 27. 8. 62 Miroslava Palková 00:20:13 ženy 35 - 44 let Běžecký oddíl Doubravan Újezd20:14
36. 28. 3. 14 Stanislava Hartmanová 00:20:25 ženy 55 - 64 let Vorvani Příbram20:26
37. 29. 9. 37 Lenka Bečvářová 00:20:29 ženy 45 - 54 let Biatlon Beroun20:30
38. 30. 9. 64 Denisa Žížalová 00:20:31 ženy 35 - 44 let U Šmídů team20:32
39. 31. 10. 41 Hana Lepičová 00:20:37 ženy 45 - 54 let Sri Chinmoy Marathon Team / Hýskov20:38
40. 32. 10. 117 Alice Kraus 00:20:51 ženy 35 - 44 let Podluhy20:52
41. 33. 3. 98 Julie Suchopárová 00:21:04 dorostenky Višňová u Příbramě21:05
42. 34. 11. 143 Ivana Tymichová 00:21:09 ženy 35 - 44 let Příbram21:10
43. 9. 7. 110 Mark Kalandiuk 00:21:28 dorostenci AK Škoda Plzeň21:29
44. 35. 4. 122 Marta Šroubková 00:21:29 ženy 55 - 64 let Plzeň21:30
45. 36. 8. 76 Hana Raschmanová 00:21:48 ženy do 34 let 21:49
46. 37. 11. 34 Hana Linková 00:22:20 ženy 45 - 54 let Sk Merlot22:21
47. 38. 1. 10 Dana Svobodová 00:22:28 ženy nad 65 let KD Příbram22:29
48. 39. 9. 135 Martina Šplíchalová 00:22:45 ženy do 34 let DTJ Hrachoviště22:46
49. 40. 12. 42 Andrea Záhorová 00:23:29 ženy 45 - 54 let Plzeň23:30
50. 41. 13. 43 Radka Špetová 00:23:29 ženy 45 - 54 let Plzeň - sever23:30
51. 42. 10. 89 Simona Švarcová 00:23:40 ženy do 34 let Střela Žebrák23:41
52. 10. 3. 129 Svatopluk Pour 00:24:38 muži 70 - 79 let Chaloupky24:39
53. 11. 4. 121 Josef Les 00:25:14 muži 70 - 79 let TJ Maraton Stav pod Krkonoší25:15
54. 43. 5. 19 Jaroslava Beránková 00:25:34 ženy 55 - 64 let Žebrák25:35
55. 44. 14. 57 Pavlína Černá 00:25:55 ženy 45 - 54 let Hořovice25:56
56. 45. 2. 12 Milada Bartošová 00:26:04 ženy nad 65 let Vorvani Příbram26:05
57. 12. 5. 130 Josef Průša 00:26:40 muži 70 - 79 let Slavoj Obecnice26:41
58. 13. 1. 7 Zdeněk Malý 00:28:18 muži nad 80 let Beroun28:19
59. 14. 2. 6 Zdeněk Kylián 00:35:55 muži nad 80 let Plzeň35:56
60. 15. 3. 131 Josef Kněžourek 00:40:37 muži nad 80 let Žebrák40:38

Výsledky textově

Běh podzimní Dražovkou - 05.11.2022
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubKolČas
Ženy, dorost, M70 - 1 kolo
1.105Černý Matěj2005mdorostenciSK Sporting Příbram113:57-
2.92Mígl Antonín2005mdorostenciTT Příbram114:45+00:48
3.93Karasová Anna2006ždorostenky115:08+01:11
4.66Palková Veronika1982žženy 35 - 44 letTlustice115:08+01:11
5.95Bečvář Filip2006mdorostenciBiatlon Beroun115:14+01:17
6.96Pacner Ondra2007mdorostenciLoko Beroun115:14+01:17
7.69Cibulková Markéta1983žženy 35 - 44 letIRONSTARS BEROUN115:35+01:38
8.86Perglerová Anna2000žženy do 34 letStřela Žebrák115:41+01:44
9.91Ficová Markéta2004žženy do 34 letSTS Chvojkovice Brod B116:27+02:30
10.103Fraňková Natálie2004žženy do 34 letTri Klub Příbram116:35+02:38
11.111Kundrát David2007mdorostenciPraskolesy116:37+02:40
12.123Pešek Dominik2007mdorostenciStřela Žebrák116:46+02:49
13.71Kadaňková Michaela1985žženy 35 - 44 let116:54+02:57
14.58Stibalová Petra1976žženy 45 - 54 letBroumy117:10+03:13
15.35Ficová Radka1973žženy 45 - 54 letSTS Chvojkovice Brod B117:24+03:27
16.80Landauerová Radka1992žženy do 34 letRTS117:33+03:36
17.114Bauerová Markéta1980žženy 35 - 44 letChlum117:35+03:38
18.107Koutná Eva1978žženy 35 - 44 letTT Příbram117:39+03:42
19.55Sýkorová Petra1976žženy 45 - 54 letBeroun117:43+03:46
20.88Menclová Jitka2003žženy do 34 letStřela Žebrák117:45+03:48
21.83Burianová Denisa1993žženy do 34 letBK Louny117:48+03:51
22.26Řechková Svatava1967žženy 55 - 64 letOxygen Příbram118:01+04:04
23.142Boháčová Tereza2004žženy do 34 letTriatlon tým Příbram118:05+04:08
24.33Karasová Věra1972žženy 45 - 54 let118:14+04:17
25.27Turečková Jana1968žženy 45 - 54 letTenisový klub Bohutín118:37+04:40
26.67Kafková Lucie1982žženy 35 - 44 letZdice118:51+04:54
27.94Švarcová Tereza2006ždorostenkystřela žebrák118:59+05:02
28.36Šebová Jana1973žženy 45 - 54 letHorizont119:14+05:17
29.56Kaiserova Jiřina1976žženy 45 - 54 letMP Hořovice119:18+05:21
30.127Bendová Irena1978žženy 35 - 44 letPraha119:20+05:23
31.44Pertlová Martina1974žženy 45 - 54 letU Šmídů team119:43+05:46
32.8Svoboda Jan1943mmuži 70 - 79 letKD Příbram119:47+05:50
33.119Dudášová Monika1966žženy 55 - 64 letObořiště119:50+05:53
34.9Werner Petr1951mmuži 70 - 79 letLiga 100 Praha120:11+06:14
35.62Palková Miroslava1978žženy 35 - 44 letBěžecký oddíl Doubravan Újezd120:14+06:17
36.14Hartmanová Stanislava1958žženy 55 - 64 letVorvani Příbram120:26+06:29
37.37Bečvářová Lenka1973žženy 45 - 54 letBiatlon Beroun120:30+06:33
38.64Žížalová Denisa1979žženy 35 - 44 letU Šmídů team120:32+06:35
39.41Lepičová Hana1974žženy 45 - 54 letSri Chinmoy Marathon Team / Hýskov120:38+06:41
40.117Kraus Alice1978žženy 35 - 44 letPodluhy120:52+06:55
41.98Suchopárová Julie2007ždorostenkyVišňová u Příbramě121:05+07:08
42.143Tymichová Ivana1980žženy 35 - 44 letPříbram121:10+07:13
43.110Kalandiuk Mark2007mdorostenciAK Škoda Plzeň121:29+07:32
44.122Šroubková Marta1961žženy 55 - 64 letPlzeň121:30+07:33
45.76Raschmanová Hana1990žženy do 34 let121:49+07:52
46.34Linková Hana1972žženy 45 - 54 letSk Merlot122:21+08:24
47.10Svobodová Dana1952žženy nad 65 letKD Příbram122:29+08:32
48.135Šplíchalová Martina1989žženy do 34 letDTJ Hrachoviště122:46+08:49
49.42Záhorová Andrea1974žženy 45 - 54 letPlzeň123:30+09:33
50.43Špetová Radka1974žženy 45 - 54 letPlzeň - sever123:30+09:33
51.89Švarcová Simona2003žženy do 34 letStřela Žebrák123:41+09:44
52.129Pour Svatopluk1952mmuži 70 - 79 letChaloupky124:39+10:42
53.121Les Josef1947mmuži 70 - 79 letTJ Maraton Stav pod Krkonoší125:15+11:18
54.19Beránková Jaroslava1962žženy 55 - 64 letŽebrák125:35+11:38
55.57Černá Pavlína1976žženy 45 - 54 letHořovice125:56+11:59
56.12Bartošová Milada1953žženy nad 65 letVorvani Příbram126:05+12:08
57.130Průša Josef1952mmuži 70 - 79 letSlavoj Obecnice126:41+12:44
58.7Malý Zdeněk1942mmuži nad 80 letBeroun128:19+14:22
59.6Kylián Zdeněk1940mmuži nad 80 letPlzeň135:56+21:59
60.131Kněžourek Josef1939mmuži nad 80 letŽebrák140:38+26:41
Muži - 2 kola
1.1Burian Michal1994mmuži do 39 letSK Sporting Příbram225:47-
2.2Rendl Josef1976mmuži do 49 letTJ Packa Praha228:17+02:30
3.132Švarc Michal2007mmuži do 39 letTri Klub Příbram228:24+02:37
4.82Vladyka Jan1992mmuži do 39 letEdgar.team228:39+02:52
5.75Jadlovský Ondřej1989mmuži do 39 letDolní Žandov228:54+03:07
6.134Rosol Jiří1974mmuži do 49 letLoko Beroun229:00+03:13
7.87Nový Matěj2000mmuži do 39 letTOP4RUNNING229:17+03:30
8.133Švarc Petr1966mmuži do 59 letTri Klub Příbram229:30+03:43
9.4Karas Stanislav1998mmuži do 39 letPříbram229:40+03:53
10.115Větrovský Jan1999mmuži do 39 letFlorbal Chodov229:58+04:11
11.81Pergler Lukáš1992mmuži do 39 letKomárov230:00+04:13
12.3Dražan Michal1981mmuži do 49 letŽárovka Vranovice230:06+04:19
13.5Fic Martin1974mmuži do 49 letSTS Chvojkovice Brod B230:20+04:33
14.32Koudelka Drahomír1971mmuži do 59 letMeixner231:00+05:13
15.29Polan Miroslav1968mmuži do 59 letOB Zvole231:19+05:32
16.85Karas Tomáš1967mmuži do 59 let231:40+05:53
17.126Madron Miloš1975mmuži do 49 letHořovice231:46+05:59
18.90Mígl Vojtěch2003mmuži do 39 letTT Příbram231:48+06:01
19.70Rozmajzl Lukáš1984mmuži do 39 letSK Chosiki232:04+06:17
20.51Pejša Jan1975mmuži do 49 letsmí být prázdné232:07+06:20
21.137Javůrek Honza1979mmuži do 49 letSK Hoffman Bike232:18+06:31
22.72Beránek Lukáš1985mmuži do 39 letHo Loko Beroun232:18+06:31
23.40Hrdlička Dušan1973mmuži do 49 letPraskolesy232:20+06:33
24.21Procházka Jiří1962mmuži do 69 letRMT/Plzeň232:26+06:39
25.30Rataj Pavel1969mmuži do 59 letRokycany232:28+06:41
26.65Zadražil Michal1979mmuži do 49 letRozběháme Hořovicko232:33+06:46
27.139Ritschl Erik1977mmuži do 49 letHS Brdy232:42+06:55
28.25Raboch Ivan1966mmuži do 59 letŽebrák232:46+06:59
29.38Hrabák Kamil1973mmuži do 49 letTriatlon Plzeň232:48+07:01
30.74Bouda Jan1988mmuži do 39 letZmrd z Brd232:51+07:04
31.125Kašpar Jakub1993mmuži do 39 letStřela Žebrák232:53+07:06
32.45Pernica Ondřej1974mmuži do 49 letLBK233:11+07:24
33.73Jilg Petr1986mmuži do 39 let#běhámzaUkrajinu233:19+07:32
34.141Fejfar Zdeněk1979mmuži do 49 letOsek233:22+07:35
35.46Trojan Filip1974mmuži do 49 letBeroun233:25+07:38
36.48Neuman Jiří1974mmuži do 49 letKamenný Přívoz233:37+07:50
37.31Pavlišen Alexandr1969mmuži do 59 letDrtič Bezděkov233:53+08:06
38.68Zvyhal Jan1982mmuži do 49 letBiatlon Beroun233:54+08:07
39.53Frühauf František1975mmuži do 49 letOhrazenice234:13+08:26
40.140Michálek Martin1975mmuži do 49 letTri Klub Příbram234:20+08:33
41.109Koutný Roman2003mmuži do 39 letTT Příbram234:30+08:43
42.113Turčiačík Jakub1985mmuži do 39 let235:07+09:20
43.61Zemek Michal1977mmuži do 49 letPříbram235:09+09:22
44.59Hodač Vladimír1976mmuži do 49 letKrálův Dvůr235:13+09:26
45.138Čip Roman1970mmuži do 59 letBeFit Příbram235:24+09:37
46.63Plavec Hynek1978mmuži do 49 letD. Dušníky235:55+10:08
47.54Mařík Michal1975mmuži do 49 letPraha235:58+10:11
48.84Dolansky Ondřej1998mmuži do 39 letHořovice236:06+10:19
49.15Vladyka Jan1958mmuži do 69 letAC Praha 1890236:14+10:27
50.47Kutnohorský Jan1974mmuži do 49 letBojov236:46+10:59
51.78Kašpar Michal1990mmuži do 39 letU Šmídů team236:56+11:09
52.22Turek Jiří1962mmuži do 69 letChaloupky237:21+11:34
53.124Bárta Tomáš1974mmuži do 49 letCerhovice237:40+11:53
54.120Fencl Radek1965mmuži do 59 letObořiště237:49+12:02
55.112Vykysalý Petr1972mmuži do 59 letLoko Beroun237:54+12:07
56.136Šplíchal Ladislav1978mmuži do 49 letDTJ Hrachoviště238:02+12:15
57.128Hrach Václav1974mmuži do 49 letSpartak Hořovice238:16+12:29
58.24Skopalík Jaromír1963mmuži do 59 letRunning Ďáblice238:22+12:35
59.20Kozák Jan1962mmuži do 69 letFunny Avocado238:49+13:02
60.28Nesvačil Tomáš1968mmuži do 59 letPříbram240:10+14:23
61.39Mígl Michal1973mmuži do 49 letTT Příbram240:36+14:49
62.116Větrovský Petr1967mmuži do 59 letPraha240:47+15:00
63.50Zdílna Jiří1975mmuži do 49 letOCR runners Beroun242:16+16:29
64.13Čechura Jaroslav1955mmuži do 69 letRozběháme Hořovicko243:48+18:01
65.118Masár Miroslav1963mmuži do 59 letLochovice243:59+18:12
66.16Novák Michal1958mmuži do 69 letDobříš244:17+18:30
67.18Butzke Petr1959mmuži do 69 letFit klub Padák Příbram244:17+18:30
68.79Raschman Josef1990mmuži do 39 let245:37+19:50
Počet závodníků: 128
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: kategorie, celkové, časy kol