Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běh města Příbrami

1.10.2022 09:00

Pořadatel: TriKlub Příbram
Místo: Příbram - Nový rybník
Podmínky: Zataženo, bez deště, trasa suchá 13 stupňů Celsia
Web závodu: http://behmestapribrami.cz
375 závodníků,

4 okruhy, každý 2,5km, asfalt i parkové cesty, zvlněný profil

Výsledky v pdf: Děti, Kategorie, Celkove, štafety, časy koly, Muži - ženy
Fotky: od Petra Butzkeho, od Karolíny Šejnové



Výsledky


Muži 10km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie KlubPočet kol1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo
1. 1. 1. 329 Vojta Novák 00:33:13 Muži do 39let Sk Sporting Příbram508:0908:0808:2600:08:26
2. 2. 1. 401 Jan Máša 00:34:37 Junioři Kerteam/PSK Olymp Praha508:1408:3408:5600:08:47
3. 3. 2. 354 Zdeněk Zeman 00:34:51 Muži do 39let Blatná508:1608:4708:5100:08:54
4. 4. 1. 370 Petr Minařík 00:36:03 Muži do 49let SKP Rokycany508:4509:0609:1400:09:00
5. 5. 3. 384 Tomáš Hlinovský 00:36:19 Muži do 39let AK Škoda Plzeň508:4509:0609:1500:09:09
6. 6. 2. 403 Josef Rendl 00:36:27 Muži do 49let TJ Packa Praha508:4609:0509:1500:09:16
7. 7. 3. 358 Lukáš Prouza 00:36:56 Muži do 49let Stašov508:5309:2309:2200:09:13
8. 8. 4. 338 Martin Sajdl 00:37:03 Muži do 49let Žižkovský Tygři508:4609:2009:3000:09:22
9. 9. 4. 397 Filip Krejčí 00:37:27 Muži do 39let EPO509:0809:2509:3400:09:16
10. 10. 5. 376 Martin Fic 00:37:37 Muži do 49let STS Chvojkovice Brod "B"509:2209:2709:2800:09:16
11. 11. 6. 379 Jan Hostička 00:38:12 Muži do 49let Příbram509:0709:2709:4100:09:51
12. 12. 7. 368 Štěpán Skripnik 00:38:32 Muži do 49let Řevnice509:0909:3709:4800:09:53
13. 13. 5. 381 Ondřej Franěk 00:39:27 Muži do 39let Pražská kavárna509:4509:5810:0100:09:38
14. 14. 6. 331 Lukáš Pazdera 00:39:41 Muži do 39let HERE TO WIN TEAM509:1609:5310:1200:10:15
15. 15. 8. 310 Jaroslav Dražan 00:40:00 Muži do 49let Triatlon team Příbram509:4010:0510:0900:10:01
16. 16. 9. 348 Marian Valek 00:40:14 Muži do 49let 509:4209:5910:0800:10:19
17. 17. 10. 398 Aleš Barášek 00:41:00 Muži do 49let Aerobýk v přípravě509:4710:0710:2700:10:35
18. 18. 2. 429 Matěj Černý 00:41:04 Junioři SK Sporting Příbram510:1510:3710:2000:09:49
19. 19. 11. 347 Radek Urx 00:41:15 Muži do 49let Třebotov510:1010:2910:2300:10:07
20. 20. 1. 385 Václav Hlinovský 00:41:21 Muži do 69let PMDP510:0110:2510:3300:10:18
21. 21. 2. 391 Jaroslav Pudil 00:42:25 Muži do 69let M2 Sport Bečvář Strakonice510:1510:3910:4900:10:40
22. 22. 7. 421 Martin Kotouč Šourek 00:42:26 Muži do 39let 509:5510:4611:0300:10:38
23. 23. 1. 419 Jan Fröhr 00:42:30 Muži do 59let 510:0710:4810:5300:10:37
24. 24. 12. 334 Martin Maleček 00:42:33 Muži do 49let Žižkovský Tygři510:2310:4610:4800:10:30
25. 25. 13. 420 Honza Javůrek 00:42:38 Muži do 49let 510:1310:3810:5100:10:50
26. 26. 2. 394 Zbyněk Mach 00:42:42 Muži do 59let TriKlub Příbram510:3210:5010:4700:10:27
27. 27. 8. 431 Lukáš Rozmajzl 00:43:02 Muži do 39let SK Chosiki510:1910:4510:5800:10:56
28. 28. 3. 328 Vojtěch Mígl 00:43:48 Junioři TT Příbram509:4111:0511:3300:11:25
29. 29. 14. 326 Josef Matějka 00:43:59 Muži do 49let Sedlice510:5410:5611:0200:11:02
30. 30. 15. 395 Matěj Bábíček 00:44:12 Muži do 49let Příbram510:3611:0911:1900:11:05
31. 31. 9. 308 Josef Čapek 00:44:20 Muži do 39let Nové Podlesí511:2711:1110:5600:10:44
32. 32. 16. 317 Rostislav Hlaváček 00:44:21 Muži do 49let Drásov511:0811:2011:1300:10:38
33. 33. 17. 393 Antonín Bernášek 00:44:39 Muži do 49let Příbram510:4311:1011:2300:11:18
34. 34. 18. 388 Martin Michálek 00:44:42 Muži do 49let Triklub Příbram510:4711:1211:2300:11:14
35. 35. 4. 425 Roman Koutný 00:44:58 Junioři 510:3111:3311:3300:11:16
36. 36. 3. 353 Josef Vitásek 00:45:01 Muži do 69let Buková510:3211:1611:1500:11:50
37. 37. 4. 311 Petr Dvořák 00:45:38 Muži do 69let Vila Rusalka510:5211:2011:4100:11:41
38. 38. 19. 306 Valdemar Brožík 00:45:50 Muži do 49let A bude hůř511:0011:2411:4500:11:36
39. 39. 20. 359 Hynek Plavec 00:46:21 Muži do 49let D. Dušníky511:0611:3711:4800:11:46
40. 40. 10. 378 Robert Edelmann 00:46:36 Muži do 39let Příbram511:2611:3711:5200:11:36
41. 41. 1. 349 Václav Valíček 00:46:48 Muži nad 70let ČZ Strakonice511:3211:4211:4300:11:46
42. 42. 3. 344 Marek Švéd 00:47:05 Muži do 59let SK Městská policie Praha511:1211:5612:0200:11:50
43. 43. 11. 366 Jiří Kopáček 00:47:27 Muži do 39let SDH Drásov511:2912:0112:0600:11:49
44. 44. 21. 352 Petr Velinger 00:47:36 Muži do 49let Kosova Hora511:4511:5112:0800:11:46
45. 45. 2. 305 Pavel Broum 00:47:42 Muži nad 70let Sokol Královské Vinohrady511:2511:4911:4600:12:35
46. 46. 22. 372 Jan Kutnohorský 00:47:45 Muži do 49let Bojov511:1912:0112:1500:12:05
47. 47. 12. 325 Jan Mařík 00:47:46 Muži do 39let Káciň511:1712:0412:1800:12:01
48. 48. 4. 309 Roman Číp 00:47:54 Muži do 59let 511:2712:0512:1700:12:01
49. 49. 23. 341 Robert Svoboda 00:48:07 Muži do 49let Beroun511:3611:5812:1700:12:13
50. 50. 5. 386 Miloslav Šusta 00:48:14 Muži do 59let Cetyně511:4012:0912:1100:12:02
51. 51. 5. 373 Jiří Turek 00:48:22 Muži do 69let Chaloupky511:5012:1612:1600:11:54
52. 52. 13. 304 Miroslav Bodnár 00:48:42 Muži do 39let Bodíci511:0412:2112:3200:12:42
53. 53. 6. 408 Roman Kohout 00:48:53 Muži do 59let TJ Sokol Králův dvůr511:1612:0612:3000:12:57
54. 54. 6. 340 Lubomír Svátek 00:49:03 Muži do 69let Praha512:2612:1812:1100:12:02
55. 55. 7. 361 Jaroslav Krutílek 00:50:00 Muži do 59let Příbram511:4412:3712:4800:12:47
56. 56. 24. 302 Petr Bartoš 00:50:51 Muži do 49let BBS servis511:3112:4113:0400:13:29
57. 57. 8. 362 Richard Baran 00:51:07 Muži do 59let Praha513:1312:3412:4300:12:32
58. 58. 25. 424 Zbyněk Kříž 00:51:43 Muži do 49let 511:2012:2813:4400:14:06
59. 59. 9. 418 Karel Budoš 00:51:53 Muži do 59let 512:1013:1013:2300:13:06
60. 60. 5. 427 Jan Parez 00:52:10 Junioři 512:1113:0313:2700:13:22
61. 61. 14. 411 Jan Cavojsky 00:52:14 Muži do 39let 511:5113:2414:1000:12:44
62. 62. 10. 380 Tomáš Nesvačil 00:52:17 Muži do 59let Příbram512:1813:1013:3100:13:12
63. 63. 11. 350 Pavel Vávra 00:52:31 Muži do 59let Vorvani512:3712:5913:3100:13:19
64. 64. 15. 415 STUCKI Roland 00:53:26 Muži do 39let 512:5813:1213:2700:13:42
65. 65. 26. 327 Michal Mígl 00:53:37 Muži do 49let TT Příbram512:4013:3113:4900:13:33
66. 66. 27. 364 Daniel Vancl 00:55:00 Muži do 49let Písek512:5713:5914:0400:13:57
67. 67. 16. 365 Miloš Rys 00:56:08 Muži do 39let SDH Drásov512:5114:1115:2000:13:42
68. 68. 17. 423 Michal Šprysl 00:56:50 Muži do 39let 513:1714:1014:4600:14:32
69. 69. 28. 318 Pavel Hons 00:57:30 Muži do 49let 513:4314:1414:2800:14:52
70. 70. 12. 314 Lukáš Glimmer 00:57:37 Muži do 59let Hostivice513:1414:1415:0200:15:02
71. 71. 3. 343 Václav Šůcha 00:58:47 Muži nad 70let Sv Stříbro514:1014:4614:5900:14:46
72. 72. 7. 404 Michal Novák 01:01:27 Muži do 69let Dobříš514:0114:3815:1300:17:30
73. 73. 13. 357 Josef Leitner 01:03:14 Muži do 59let TJ Stupně Poražených514:1915:5116:1900:16:38
74. 74. 14. 320 Pavel Koloc 01:12:56 Muži do 59let AC Total Zero517:2218:3718:5000:18:04
-1. DNF -1. -1. 417 František Mach Muži nad 70let Ski-klub Jablonec110:53

Výsledky textově

Běh města Příbrami 2022
Výsledková listina
PořadíČipJménoRNKat.KlubKolČasZtráta
Muži 10km
1.329Novák Vojta2002Muži do 39letSk Sporting Příbram433:14-
2.401Máša Jan2003JuniořiKerteam/PSK Olymp Praha434:38+1:24
3.354Zeman Zdeněk1993Muži do 39letBlatná434:52+1:38
4.370Minařík Petr1976Muži do 49letSKP Rokycany436:04+2:50
5.384Hlinovský Tomáš1991Muži do 39letAK Škoda Plzeň436:20+3:06
6.403Rendl Josef1976Muži do 49letTJ Packa Praha436:28+3:14
7.358Prouza Lukáš1979Muži do 49letStašov436:57+3:43
8.338Sajdl Martin1981Muži do 49letŽižkovský Tygři437:04+3:50
9.397Krejčí Filip1994Muži do 39letEPO437:28+4:14
10.376Fic Martin1974Muži do 49letSTS Chvojkovice Brod "B"437:38+4:24
11.379Hostička Jan1979Muži do 49letPříbram438:13+4:59
12.368Skripnik Štěpán1979Muži do 49letŘevnice438:33+5:19
13.381Franěk Ondřej1990Muži do 39letPražská kavárna439:28+6:14
14.331Pazdera Lukáš1986Muži do 39letHERE TO WIN TEAM439:42+6:28
15.310Dražan Jaroslav1981Muži do 49letTriatlon team Příbram440:01+6:47
16.348Valek Marian1975Muži do 49let440:15+7:01
17.398Barášek Aleš1975Muži do 49letAerobýk v přípravě441:01+7:47
18.429Černý Matěj2005JuniořiSK Sporting Příbram441:05+7:51
19.347Urx Radek1976Muži do 49letTřebotov441:16+8:02
20.385Hlinovský Václav1960Muži do 69letPMDP441:22+8:08
21.391Pudil Jaroslav1961Muži do 69letM2 Sport Bečvář Strakonice442:26+9:12
22.421Kotouč Šourek Martin1995Muži do 39let442:27+9:13
23.419Fröhr Jan1970Muži do 59let442:31+9:17
24.334Maleček Martin1975Muži do 49letŽižkovský Tygři442:34+9:20
25.420Javůrek Honza1979Muži do 49let442:39+9:25
26.394Mach Zbyněk1970Muži do 59letTriKlub Příbram442:43+9:29
27.431Rozmajzl Lukáš1984Muži do 39letSK Chosiki443:03+9:49
28.328Mígl Vojtěch2003JuniořiTT Příbram443:49+10:35
29.326Matějka Josef1977Muži do 49letSedlice444:00+10:46
30.395Bábíček Matěj1974Muži do 49letPříbram444:13+10:59
31.308Čapek Josef1991Muži do 39letNové Podlesí444:21+11:07
32.317Hlaváček Rostislav1975Muži do 49letDrásov444:22+11:08
33.393Bernášek Antonín1979Muži do 49letPříbram444:40+11:26
34.388Michálek Martin1975Muži do 49letTriklub Příbram444:43+11:29
35.425Koutný Roman2003Junioři444:59+11:45
36.353Vitásek Josef1958Muži do 69letBuková445:02+11:48
37.311Dvořák Petr1961Muži do 69letVila Rusalka445:39+12:25
38.306Brožík Valdemar1976Muži do 49letA bude hůř445:51+12:37
39.359Plavec Hynek1978Muži do 49letD. Dušníky446:22+13:08
40.378Edelmann Robert1984Muži do 39letPříbram446:37+13:23
41.349Valíček Václav1950Muži nad 70letČZ Strakonice446:49+13:35
42.344Švéd Marek1972Muži do 59letSK Městská policie Praha447:06+13:52
43.366Kopáček Jiří1993Muži do 39letSDH Drásov447:28+14:14
44.352Velinger Petr1974Muži do 49letKosova Hora447:37+14:23
45.305Broum Pavel1948Muži nad 70letSokol Královské Vinohrady447:43+14:29
46.372Kutnohorský Jan1974Muži do 49letBojov447:46+14:32
47.325Mařík Jan2000Muži do 39letKáciň447:47+14:33
48.309Číp Roman1970Muži do 59let447:55+14:41
49.341Svoboda Robert1973Muži do 49letBeroun448:08+14:54
50.386Šusta Miloslav1966Muži do 59letCetyně448:15+15:01
51.373Turek Jiří1962Muži do 69letChaloupky448:23+15:09
52.304Bodnár Miroslav1986Muži do 39letBodíci448:43+15:29
53.408Kohout Roman1969Muži do 59letTJ Sokol Králův dvůr448:54+15:40
54.340Svátek Lubomír1958Muži do 69letPraha449:04+15:50
55.361Krutílek Jaroslav1970Muži do 59letPříbram450:01+16:47
56.302Bartoš Petr1981Muži do 49letBBS servis450:52+17:38
57.362Baran Richard1971Muži do 59letPraha451:08+17:54
58.424Kříž Zbyněk1981Muži do 49let451:44+18:30
59.418Budoš Karel1972Muži do 59let451:54+18:40
60.427Parez Jan2004Junioři452:11+18:57
61.411Cavojsky Jan1984Muži do 39let452:15+19:01
62.380Nesvačil Tomáš1968Muži do 59letPříbram452:18+19:04
63.350Vávra Pavel1968Muži do 59letVorvani452:32+19:18
64.415Roland STUCKI1985Muži do 39let453:27+20:13
65.327Mígl Michal1973Muži do 49letTT Příbram453:38+20:24
66.364Vancl Daniel1981Muži do 49letPísek455:01+21:47
67.365Rys Miloš1993Muži do 39letSDH Drásov456:09+22:55
68.423Šprysl Michal1983Muži do 39let456:51+23:37
69.318Hons Pavel1980Muži do 49let457:31+24:17
70.314Glimmer Lukáš1967Muži do 59letHostivice457:38+24:24
71.343Šůcha Václav1946Muži nad 70letSv Stříbro458:48+25:34
72.404Novák Michal1958Muži do 69letDobříš41:01:28+28:14
73.357Leitner Josef1969Muži do 59letTJ Stupně Poražených41:03:15+30:01
74.320Koloc Pavel1965Muži do 59letAC Total Zero41:12:57+39:43
75.405Rychecký Tomáš1966Muži do 59letHH Smíchov224:31-2 LAP
Ženy 5km
1.355Žáková Anita2000Ženy do 34letŽaky klub PB220:08-
2.413Novotná Veronika2000Ženy do 34letPříbram220:26+0:18
3.387Strnadová Lucie1984Ženy do 44letVzdušné síly221:23+1:15
4.375Ficová Markéta2004JuniorkySTS Chvojkovice Brod "B"221:25+1:17
5.422Skalková Natálie1988Ženy do 34let221:43+1:35
6.333Riegerová Michaela1977Ženy do 54letGymnázium Beroun221:47+1:39
7.416Částková Hana1985Ženy do 44let221:57+1:49
8.377Ficová Radka1973Ženy do 54letSTS Chvojkovice Brod "B"221:58+1:50
9.312Dziegielewska Ewelina1985Ženy do 44letPraha222:06+1:58
10.339Sajdlová Jana1983Ženy do 44letŽižkovský Tygři222:22+2:14
11.322Landauerová Radka1992Ženy do 34letRTS222:32+2:24
12.374Stibalová Petra1976Ženy do 54letBroumy222:41+2:33
13.337Řechková Svatava1967Ženy do 64letOxygen Příbram223:10+3:02
14.321Koutná Eva1978Ženy do 44letTT Příbram223:29+3:21
15.336Ryzcová Miloslava1980Ženy do 44let223:31+3:23
16.426Rosolová Ivana1974Ženy do 54let223:40+3:32
17.315Hacaperková Eva1986Ženy do 44letPříbram224:04+3:56
18.382Fraňková Andrea1989Ženy do 34letPražská kavárna224:08+4:00
19.346Turečková Jana1968Ženy do 54letTenisový klub Bohutín224:30+4:22
20.392Kaiserová Jiřina1976Ženy do 54letMP Hořovice225:12+5:04
21.332Pertlová Martina1974Ženy do 54letU Šmídů team225:14+5:06
22.363Raschmanová Hana1990Ženy do 34let225:24+5:16
23.335Růžičková Jana1969Ženy do 54letU Šmídů team225:29+5:21
24.410Mottlová Daniela1991Ženy do 34let226:16+6:08
25.356Žížalová Denisa1979Ženy do 44letU Šmídů team226:38+6:30
26.414Růžková Hana1990Ženy do 34let226:41+6:33
27.371Křivonosková Naděžda1986Ženy do 44letNový Knín226:41+6:33
28.316Hartmanová Stanislava1958Ženy do 64letVorvani Příbram226:42+6:34
29.389Kutheilová Gabriela1996Ženy do 34let226:48+6:40
30.412Pavrovská Sabina1986Ženy do 44letPříbram226:57+6:49
31.430Jehličková Šárka1979Ženy do 44let227:02+6:54
32.367Mudrová Bohumila1982Ženy do 44letZaMě100227:21+7:13
33.323Linková Hana1972Ženy do 54letSK Merlot227:52+7:44
34.396Buriánová Kateřina1977Ženy do 54letOxygen Příbram227:56+7:48
35.369Leitnerová Tereza1998Ženy do 34let228:06+7:58
36.383Lacinová Ilona1982Ženy do 44letNarysov228:56+8:48
37.319Kajzarová Jana1993Ženy do 34letMníšek pod Brdy228:57+8:49
38.428Machová Karolína2006Juniorky229:15+9:07
39.330Parýzeková Eva1988Ženy do 34letPříbram229:33+9:25
40.351Včeličková Petra1990Ženy do 34letPříbram229:49+9:41
41.342Svobodová Dana1952Ženy nad 65 letKD Příbram230:10+10:02
42.307Bursíková Martina1982Ženy do 44let230:34+10:26
43.360Volfová Kateřina1982Ženy do 44letBřezohorské katastrofy/Příbram232:23+12:15
44.303Bartošová Milada1953Ženy nad 65 letPříbram233:48+13:40
45.345Tancibudková Petra1993Ženy do 34let239:19+19:11
Štafety 4x2,5km
1.13Střela Žebrák2000štafety443:23-
2.5Rychlý holky2007štafetySK Sporting Příbram443:32+0:09
3.4Hbité Višně2003štafetyVišňová446:10+2:47
4.14Kraus, Likusová, Likusová, Tafijčuková2000štafety449:31+6:08
5.2Bodíci1986štafetyBodíci451:20+7:57
6.1Atleti z Kovohutí1979štafetyAtletický oddíl Kovohutě Příbram, z.s.452:01+8:38
7.8Rychlá Čtyřka2000štafety452:55+9:32
8.3Družice na oběžné dráze1968štafetyPříbram456:12+12:49
Počet závodníků: 128
www.4timing.cz
Běh města Příbrami 2022 - děti
Výsledková listina
PořadíČíslojménoRNKat.KlubČas
Kluci do 5 let - 200m
1.101Bambas David2017mKluci do 5 letSK SPARTAK0:43,02
2.4Bodnár Miroslav2017mKluci do 5 letBodíci0:43,03
3.203Vohanka Martin2017mKluci do 5 let0:44,01
4.127Dědina Ondřej2017mKluci do 5 letSK Spartak0:44,63
5.173Jendruščák Jakub2017mKluci do 5 let0:45,39
6.220Škrlant Adam2017mKluci do 5 letRozběháme Hořovicko0:48,00
7.2Adamec Vit2017mKluci do 5 letPribram0:48,49
8.151Pacovský Patrik2017mKluci do 5 letMilín0:48,61
9.211Částka Jáchym2017mKluci do 5 let0:48,65
10.56Novotný Tobiáš2018mKluci do 5 letPříbram0:53,13
11.16Datel Dominik2018mKluci do 5 letPribram0:53,22
12.82Štěpáník Mathias2018mKluci do 5 let1:01,63
13.218Lhoták Zdeněk2019mKluci do 5 letRozběháme Hořovicko1:04,09
14.41Landauer Ervín2019mKluci do 5 letPříbram1:08,37
15.184Sláma Filip2019mKluci do 5 let1:10,78
16.11Čepán Jakub2018mKluci do 5 letPříbram1:15,78
17.36Kučera Matyáš2021mKluci do 5 letPříbram1:16,26
18.47Miriťuk Jonáš2019mKluci do 5 letPříbram1:19,84
19.19Dražan David2019mKluci do 5 letPříbram1:21,67
20.199Kotrhonz Šimon2019mKluci do 5 let2:02,59
Dívky do 5 let- 200m
1.59Paimová Ester2017žDívky do 5 letTlapkovka Team0:41,73
2.192Hajšmanová Sofie2017žDívky do 5 let0:42,19
3.188Hošková Aneta2017žDívky do 5 letPříbram0:44,25
4.187Kloučková Adéla2017žDívky do 5 let0:44,57
5.74Sajdlová Veronika2017žDívky do 5 letŽižkovský Tygři0:45,45
6.42Landauerová Anika2018žDívky do 5 letPříbram0:45,93
7.102Boukalová Tereza2018žDívky do 5 letBezděkov pod Třemšínem0:47,97
8.94Zástěrová Lucie2017žDívky do 5 letSK Tochovice0:49,03
9.208Rozmajzlová Evelína2017žDívky do 5 let0:50,89
10.55Nováková Karla2017žDívky do 5 let- / Točník0:51,75
11.130Edelmannová Thea2018žDívky do 5 letMŠ Kličkova vila0:52,37
12.71Rozmajzlová Mariana2017žDívky do 5 letTlapková patrola0:53,39
13.181Musilová Sofie2018žDívky do 5 let0:53,75
14.186Tvrdíková Maruška2019žDívky do 5 let0:56,41
15.216Bauerová Andrea2019žDívky do 5 letChlumík1:00,43
16.78Škvorová Gabriela2018žDívky do 5 letLHGD1:01,29
17.141Mandová Anežka2019žDívky do 5 letPříbram1:11,97
18.106Skripniková Anna2018žDívky do 5 letŘevnice1:15,65
19.77Škvorová Dominika2019žDívky do 5 letLHGD1:21,03
20.1Adamcová Barbora2020žDívky do 5 letPříbram1:22,39
21.170Ernstová Nikol2019žDívky do 5 letMP Sports1:33,45
22.217Lhotáková Karolín2017žDívky do 5 letRozběháme Hořovicko1:35,33
23.202Ježková Nina2018žDívky do 5 let1:35,82
24.24Bittnerová Julie2020žDívky do 5 let1:40,59
25.73Sajdlová Michaela2020žDívky do 5 letŽižkovský Tygři1:48,64
26.157Mottlová Taťána2020žDívky do 5 let2:07,03
27.214Honsová Tereza2020žDívky do 5 let2:21,01
28.193Mahrla Niky2018žDívky do 5 let9:55,73
Kluci 6-7 let - 300m
1.69Roj David2015mKluci 6-7 letSK Spartak Příbram1:06,70
2.198Kotrhonz Štěpán2015mKluci 6-7 letSK Sporting Příbram1:06,88
3.46Mikuláš Samuel2015mKluci 6-7 letPraha 41:07,00
4.98Zvěřina Marek2015mKluci 6-7 letJiskra Lisovice1:07,27
5.140Kučera Karel2015mKluci 6-7 letAKR atletika Sedlčany1:10,54
6.150Hacaperka Marek2015mKluci 6-7 letSK Sporting Příbram1:10,55
7.85Troch Šimon2015mKluci 6-7 letKotenčice1:13,56
8.27Havlíček Filip2016mKluci 6-7 letSki klub Lajdáček1:14,46
9.191Falcník Štěpán2015mKluci 6-7 let1:16,42
10.12Čepán Kryštof2016mKluci 6-7 letPříbram1:18,54
11.185Tvrdík Matouš2016mKluci 6-7 let1:21,48
12.213Prchlík Tomáš2015mKluci 6-7 let1:22,37
13.124Diallo Cyril Gando2016mKluci 6-7 letStará Huť1:24,21
14.10Burián Tomáš2015mKluci 6-7 letRpety1:25,38
15.189Hošek Marek2015mKluci 6-7 letPříbram1:27,58
16.96Zelenka Matěj2016mKluci 6-7 letKletice1:27,62
17.182Musil Dominik2016mKluci 6-7 let1:31,40
18.20Dražan Daniel2016mKluci 6-7 letPříbram1:33,69
19.153Čermák Jiří2016mKluci 6-7 letPříbram1:45,96
Dívky 6-7 let- 300m
1.204Vohanková Markéta2015žDívky 6-7 let1:05,37
2.200Pončíková Karin2015žDívky 6-7 letSAD Dobříš1:07,59
3.114Štilcová Adéla2015žDívky 6-7 letSK Sporting Příbram1:08,63
4.34Kočnarová Sofie2015žDívky 6-7 letPňovice1:10,42
5.21Dvorská Karolína2015žDívky 6-7 letBohutín1:10,79
6.60Paimová Erika2015žDívky 6-7 letBor u Březnice1:12,35
7.179Slabová Emma2015žDívky 6-7 let1:12,46
8.148Pacinová Sofie2015žDívky 6-7 letPříbram1:14,81
9.121Skripniková Ela2016žDívky 6-7 letŘevnice1:17,09
10.171Ernstová Natálie2015žDívky 6-7 letMP Sports1:17,33
11.75Sajdlová Barbora2015žDívky 6-7 letŽižkovský Tygři1:17,83
12.38Kudweisová Hanka2016žDívky 6-7 letSC Radotín1:18,69
13.159Husarová Adriana2015žDívky 6-7 letSK Sporting Dobříš1:19,44
14.167Šmídová Viktorka2016žDívky 6-7 let1:19,83
15.37Kučerová Valentýna2015žDívky 6-7 letPříbram1:20,12
16.201Pončíková Erika2016žDívky 6-7 letSAD Dobříš1:21,83
17.33Klimešová Kateřina2016žDívky 6-7 letPříbram1:23,15
17.95Zástěrová Eliška2015žDívky 6-7 letSK Tochovice1:23,15
19.142Mandová Eliška2016žDívky 6-7 letPříbram1:23,54
20.139Kelichová Eliška2016žDívky 6-7 letAKR atletika Sedlčany1:25,34
21.129Edelmannová Emma2016žDívky 6-7 letZŠ BČ1:26,00
22.219Škrlantová Klárka2016žDívky 6-7 letRozběháme Hořovicko1:26,76
23.183Slámová Rozárka2016žDívky 6-7 let1:27,34
24.215Koláčková Valentýna2015žDívky 6-7 let1:27,40
25.177Nováková Adéla2016žDívky 6-7 let1:34,00
26.209Holanová Adéla2016žDívky 6-7 letAKR atletika Sedlčany1:34,04
27.178Nováková Amálka2016žDívky 6-7 let1:37,61
28.90Včeličková Barbora2016žDívky 6-7 letPříbram1:38,64
Kluci 8-9 let - 600m
1.18Diviš Jan2013mKluci 8-9 letAO Střela Žebrák2:13,29
2.44Maleček Adam2013mKluci 8-9 letŽižkovský tygři2:19,30
3.122Meruna Tomáš2013mKluci 8-9 letKrálův Dvůr2:24,13
4.108Němec David2013mKluci 8-9 letPříbram2:29,40
5.152Hacaperka Filip2013mKluci 8-9 letSK Sporting Příbram2:33,47
6.57Osvald Matyáš2013mKluci 8-9 letSK Sporting2:34,86
7.195Svoboda Přemysl2013mKluci 8-9 letSK Sporting2:36,40
8.112Kratochvíl Tomáš2014mKluci 8-9 letPříbram2:40,27
9.48Miriťuk Tobiáš2014mKluci 8-9 letPříbram2:45,98
10.180Holan Marek2014mKluci 8-9 letAKR atletika Sedlčany2:54,04
11.197Šmíd David2014mKluci 8-9 let2:55,60
12.166Kravarčík Jan2014mKluci 8-9 letTochovice2:57,59
13.132Kuba Matyáš2013mKluci 8-9 letSK Sporting Příbram3:00,39
14.51Novák Vít2014mKluci 8-9 letSK Sporting3:04,25
15.80Šrámek Filip2014mKluci 8-9 letObcerstvovaci stanice Bohutin3:12,20
16.54Novák Jan2013mKluci 8-9 letStřela Žebrák3:23,43
Dívky 8-9 let - 600m
1.104Šolcová Karolína2013žDívky 8-9 letSK Sporting Příbram2:14,37
2.7Brázdová Dominika2013žDívky 8-9 letSC atletika Radotín - Adrien team2:20,61
3.22Dvořáková Daniela2013žDívky 8-9 letSK Sporting Příbram2:26,15
4.100Prouzová Barbora2013žDívky 8-9 letStřela Žebrák2:28,63
5.23Dziegielewska Marta2014žDívky 8-9 letAtletika Človíček, z.s. Praha2:28,80
6.190Brožová Markéta2013žDívky 8-9 let2:34,53
7.222Kraus Theodora2014žDívky 8-9 let2:36,46
8.143Stránská Klaudie2014žDívky 8-9 letPříbram2:39,74
9.126Dědinová Anna2014žDívky 8-9 letSK Sporting2:39,98
10.207Břeňová Ema2013žDívky 8-9 let2:40,15
11.123Šebková Elen2013žDívky 8-9 letBiatlon Beroun2:40,68
12.138Čermochová Anna2013žDívky 8-9 letAKR atletika Sedlčany2:48,29
13.205Sojovská Adina2013žDívky 8-9 let2:54,69
14.169Jobová Ema2013žDívky 8-9 let2:56,49
15.168Šmídová Eliška2014žDívky 8-9 let2:56,80
16.210Částková Barbora2013žDívky 8-9 let2:57,75
17.212Prchlíková Karolína2013žDívky 8-9 let2:59,26
18.229Javůrková Anna2013žDívky 8-9 let3:01,85
19.224Sloupová Martina2013žDívky 8-9 let3:02,19
20.115Pankuličová Julie2014žDívky 8-9 letPříbram3:02,76
21.76Svoboda Elaine2013žDívky 8-9 letSAD Dobříš3:04,18
22.97Zelenková Johana2014žDívky 8-9 letSK Sporting Příbram3:04,51
23.5Bodnár Marika2014žDívky 8-9 letBodíci3:05,49
24.155Husarová Sára2013žDívky 8-9 letDobříš3:15,09
25.3Bartošová Karolína2013žDívky 8-9 letBBS servis3:17,27
26.154Čermáková Eliška2013žDívky 8-9 letPříbram3:19,67
27.125Zděnovcová Adéla2014žDívky 8-9 letZŠ 28. října Příbram3:23,80
Kluci 10-11 let - 1km
1.50Nademlejnský Pavel2011mKluci 10-11 letStřela Žebrák3:12,01
2.89Vávra Filip2012mKluci 10-11 letRadotín3:18,07
3.43Macek Šimon2011mKluci 10-11 letBiatlon Zadov3:22,65
4.17Diviš Pavel2011mKluci 10-11 letAO Střela Žebrák3:32,54
5.118Kvapil Jan2012mKluci 10-11 letVK Příbram3:37,05
6.196Svoboda Vítězslav2012mKluci 10-11 letPlavecký klub Příbram3:39,82
7.26Gargoš Martin2012mKluci 10-11 let3. ZŠ3:59,21
8.128Edelmann Max2012mKluci 10-11 let1.FK Příbram3:59,45
9.131Strejc Radek2011mKluci 10-11 letPříbram4:08,81
10.14Černý Martin2011mKluci 10-11 letPříbram5:09,00
Dívky 10-11 let - 1km
1.29Houdková Barbora2012žDívky 10-11 letASK Dipoli3:26,19
2.223Kraus Annemarie2012žDívky 10-11 letStřela Žebrák3:28,47
3.107Ondřejková Klára2011žDívky 10-11 letSporting Příbram3:29,32
4.61Palková Eliška2012žDívky 10-11 letStřela Žebrák3:34,74
5.63Pánková Lucie2011žDívky 10-11 letPavlíkov3:39,19
6.175Likusová Barbora2011žDívky 10-11 letAdrien Elixír Team3:42,83
7.133Hradecká Veronika2012žDívky 10-11 letTT Příbram3:44,61
8.117Jungová Karolína2011žDívky 10-11 letLokomotiva Beroun3:54,12
9.113Štilcová Kateřina2012žDívky 10-11 letSK Sporting Příbram4:08,17
10.70Rojová Nikola2011žDívky 10-11 letPříbram4:08,50
11.149Michálková Daniela2012žDívky 10-11 letTenis Dobris4:20,66
12.156Štufková Petra2011žDívky 10-11 letPříbram, ZŠ 28. října4:25,18
13.164Jindrová Anděla2012žDívky 10-11 letPříbram4:26,95
14.225Matulová Silvie2012žDívky 10-11 let4:32,59
15.160Čiháková Eva2011žDívky 10-11 letSk sporting Dobříš/Příbram4:42,32
16.146Marková Natálie2011žDívky 10-11 letSK Litavan Bohutín4:42,87
17.65Petráková Eliška2011žDívky 10-11 letVěšín6:04,60
18.228Jopková Kristýna2012žDívky 10-11 let6:15,24
Kluci 12-13 let - 1km
1.227Bauer Lukáš2010mKluci 12-13 letStřela Žebrák3:04,35
2.147Marek Jakub2009mKluci 12-13 letSK Sporting Příbram3:07,62
3.134Hradecký Jan2010mKluci 12-13 letTT Příbram3:10,30
4.135Kelich Tobiáš2009mKluci 12-13 letAKR atletika Sedlčany3:28,82
5.158Pilich Mikuláš2010mKluci 12-13 letStřela Žebrák3:30,93
6.8Brožík Viktor2010mKluci 12-13 letA bude hůř3:36,06
7.163Dvořák Zdeněk2010mKluci 12-13 letPičín3:36,55
8.119Kvapil Vojtěch2010mKluci 12-13 letVK Příbram3:37,48
9.137Krištof Štěpán2010mKluci 12-13 letAKR atletika Sedlčany3:38,94
10.91Volmut Marek2010mKluci 12-13 letKlub biatlonu Beroun3:40,86
11.145Job Šimon2010mKluci 12-13 letVK Příbram3:49,43
12.206Sojovský Jakub2010mKluci 12-13 let3:57,75
13.79Šmejkal Dominik2010mKluci 12-13 letPříbram4:02,38
14.68Prukner Tomas2009mKluci 12-13 letPraha4:03,75
Dívky 12-13 let - 1km
1.25Dziegielewska Karolina2010žDívky 12-13 letAtletika Hostivar3:06,69
2.30Houdková Adéla2010žDívky 12-13 letASK Dipoli3:12,17
3.87Valuchová Julie2009žDívky 12-13 letJUVE3:30,09
4.162Hlinomazová Ema2009žDívky 12-13 letSK Sporting Příbram3:31,04
5.32Hrdličková Valentýna2010žDívky 12-13 letStřela Žebrák3:40,60
6.111Kratochvílová Renata2010žDívky 12-13 letPK Příbram Swimming3:45,34
7.109Fleková Kateřina2009žDívky 12-13 letKlub biatlonu Beroun3:53,41
8.84Šnajdrová Agáta2010žDívky 12-13 letSK Sporting Pribram3:53,98
9.144Houdková Viktorie2009žDívky 12-13 letPříbram3:57,03
10.136Šofková Anna2010žDívky 12-13 letAKR atletika Sedlčany3:59,80
11.226Matulová Lucie2010žDívky 12-13 let4:06,21
12.13Černá Kateřina2010žDívky 12-13 letPříbram4:29,99
13.176Tafijčuková Veronika2010žDívky 12-13 letAdrien Elixír Team4:31,06
14.28Hurská Adéla2009žDívky 12-13 letPříbram5:37,90
15.172Klimtová Andrea2010žDívky 12-13 let5:38,20
Kluci 14-15 let - 2km
1.35Krtek Ondřej2007mKluci 14-15 letBiatlon Beroun6:38,15
2.9Budoš Adam2008mKluci 14-15 letZŠ BH Příbram6:56,75
3.92Volmut Antonín2008mKluci 14-15 letKlub biatlonu Beroun6:59,32
4.40Kundrát David2007mKluci 14-15 letPraskolesy7:06,75
5.110Flek Vojtěch2008mKluci 14-15 letKlub biatlonu Beroun7:23,36
6.53Novák Adam2007mKluci 14-15 letPříbram7:43,08
Dívky 14-15 let - 2km
1.62Pánková Tereza2008žDívky 14-15 letPavlíkov6:57,90
2.120Jeníková Martina2007žDívky 14-15 letSK Sporting Příbram7:01,09
3.49Nademlejnská Šárka2008žDívky 14-15 letLokomotiva Beroun7:41,03
4.88Valuchová Veronika2008žDívky 14-15 letJUVE9:17,72
5.221Zděnovcová Aneta2007žDívky 14-15 let10:38,90
Dorostenci 16-17 let - 3km, dorostenky 2km
1.116Černý Matěj2005mDorostenciSK Sporting Příbram9:20,52
2.45Mígl Antonín2005mDorostenciTT Příbram9:47,57
Počet závodníků: 208
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: Děti, Kategorie, Celkove, štafety, časy koly, Muži - ženy

Fotky: od Petra Butzkeho, od Karolíny Šejnové