Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běh Bohutínem

8.10.2022 11:00

Pořadatel: Sporting Bohutín
Místo: Bohutín, hřiště SK Litavan
Podmínky:
Web závodu: http://behbohutinem.webnode.cz/
219 závodníků,

Výsledky v pdf: Děti, kategorie, celkové, časy kol
Fotky z Bohutína: od Václava Bužka, Mirka Vondry



Výsledky


Dorost - 1 kolo - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie KlubPočet kol1.kolo
1. 1. 1. 272 Matěj Černý 00:18:02 Dorostenci SK Sporting Příbram100:18:03
2. 2. 2. 271 Antonín Mígl 00:19:14 Dorostenci TT Příbram100:19:15
3. 1. 1. 286 Lucie Šálková 00:21:27 Dorostenky Praha Spartak100:21:28
4. 3. 3. 289 Jan Parez 00:22:59 Dorostenci TT Příbram100:23:00
5. 2. 2. 279 Tereza Boháčová 00:23:41 Dorostenky TT Příbram100:23:42
6. 4. 4. 270 Eliška Nováková 00:24:13 Dorostenci Brdoběžci100:24:14

Výsledky textově

Běh Bohutínem 2022 - děti - 08.10.2022
Výsledková listina
PořadíČísloRegNoJménoRNKat.KlubkolCíl
Kluci 6 - 7 let
1.8232Zvěřina Marek2015kluciKluci 6-7 letJiskra Lisovice200:01:25
2.138392Sajfríd Kristián2015kluciKluci 6-7 letLokomotiva Beroun200:01:27
3.4268Roj David2015kluciKluci 6-7 letSK Spartak Příbram200:01:29
4.90463Turek Pavel2015kluciKluci 6-7 letBohutín 210200:01:29
5.3109Hacaperka Marek2015kluciKluci 6-7 letSK Sporting Příbram200:01:35
6.7131Troch Šimon2015kluciKluci 6-7 letKotenčice200:01:41
7.2127Čepán Kryštof2016kluciKluci 6-7 letPříbram200:01:44
8.12472Bambule Alex2016kluciKluci 6-7 letPraha200:01:46
9.5148Šoffr David2016kluciKluci 6-7 letSedlice200:01:48
10.94427Novotný Filip2015kluciKluci 6-7 letBohutín200:01:50
11.97431Musil Dominik2016kluciKluci 6-7 letLáz200:01:52
12.1377Burián Tomáš2015kluciKluci 6-7 letRpety200:01:54
13.6488Tesař Šimon2016kluciKluci 6-7 letPříbram200:01:55
14.123294Skalka Sebastian2015kluciKluci 6-7 letPříbram200:01:59
Dívky 6 - 7 let
1.18191Štilcová Adéla2015dívkyDívky 6- 7 letSK Sporting Příbram200:01:26
2.91426Hrstková Eliška2015dívkyDívky 6- 7 let200:01:31
3.11279Kočnarová Sofie2015dívkyDívky 6- 7 letPňovice200:01:34
4.120136Kubíková Kristýna2015dívkyDívky 6- 7 let200:01:37
5.15497Paimová Erika2015dívkyDívky 6- 7 letBor u Březnice200:01:38
6.930Dvorská Karolína2015dívkyDívky 6- 7 letBohutín200:01:43
7.16432Popová Denisa2016dívkyDívky 6- 7 letCerhovice200:01:49
8.17388Škrlantová Klárka2016dívkyDívky 6- 7 letRozběháme Hořovicko200:01:51
9.10111Klimešová Kateřina2016dívkyDívky 6- 7 letPříbram200:01:53
10.2054Zástěrová Eliška2015dívkyDívky 6- 7 letSK Tochovice200:01:53
11.1910Trávníčková Vendula2015dívkyDívky 6- 7 letSokol Příbram200:01:54
12.99496Čaščevojová Sofie2015dívkyDívky 6- 7 letTJ Lokomotiva Beroun200:01:54
13.12285Moravcová Tereza2016dívkyDívky 6- 7 letOA Střela Žebrák200:01:54
14.13133Nováková Amálka2016dívkyDívky 6- 7 letPříbram200:02:13
15.14140Nováková Adéla2016dívkyDívky 6- 7 letPříbram200:02:23
Kluci 8-9 let
1.21226Diviš Jan2013kluciKluci 8-9 letAO Střela Žebrák100:03:09
2.25222Meruna Tomáš2013kluciKluci 8-9 letKrálův Dvůr100:03:15
3.125278Bambule Viktor¨2014kluciKluci 8-9 letPraha100:03:21
4.22194Dolejš Matěj2014kluciKluci 8-9 letSK Kelti Beroun100:03:26
5.26105Miriťuk Tobiáš2014kluciKluci 8-9 letPříbram100:03:35
6.93164Tureček Vojtěch2013kluciKluci 8-9 let100:03:35
7.23122Hacaperka Filip2013kluciKluci 8-9 letSK Sporting Příbram100:03:39
8.27242Obšil Michal2013kluciKluci 8-9 letTJ Lokomotiva/Beroun100:03:45
9.28259Sejpka Antonín2013kluciKluci 8-9 letLokomotiva Beroun100:03:46
10.110181Bambas Adam2014kluciKluci 8-9 letSK Spartak100:03:47
11.2436Lipenský David2013kluciKluci 8-9 letStřela žebrák100:03:53
Dívky 8-9 let
1.36252Šolcová Karolína2013dívkyDívky 8-9 letSk Sporting100:03:09
2.31334Brázdová Dominika2013dívkyDívky 8-9 letSC atletika Radotín - Adrien team100:03:20
3.135165Brožová Markéta2013dívkyDívky 8-9 let100:03:30
4.33409Dziegielewska Marta2014dívkyDívky 8-9 letčlovíček Hostivař100:03:36
5.34211Hrdličková Julie2013dívkyDívky 8-9 letStřela Žebrák100:03:38
6.32176Dědinová Anna2014dívkyDívky 8-9 letSK Sporting100:03:38
7.137368Sajfrídová Beata2014dívkyDívky 8-9 letLokomotiva Beroun100:03:44
8.111159Liehne Maruška2013dívkyDívky 8-9 letTJ Lokomotiva Beroun100:03:45
9.35438Pokorná Ema2013dívkyDívky 8-9 letLoko Beroun100:03:45
10.30505Bielčiková Simona2013dívkyDívky 8-9 letKlub biatlonu Beroun100:03:45
11.143389Páclová Hana2013dívkyDívky 8-9 let100:03:52
12.119106Konopáčová Lucie2014dívkyDívky 8-9 letLokomotiva Beroun100:04:09
13.37196Trávníčková Elen2013dívkyDívky 8-9 letSokol Příbram100:04:30
14.29363Bartošová Karolína2013dívkyDívky 8-9 letBBS servis100:04:47
Kluci 10-11 let
1.39213Nademlejnský Pavel2011kluciKluci 10-11 letStřela Žebrák100:04:50
2.41171Skalička Michael2012kluciKluci 10-11 letSK Sporting Příbram100:05:00
3.38265Diviš Pavel2011kluciKluci 10-11 letAO Střela Žebrák100:05:03
4.127275Činka Jan2011kluciKluci 10-11 letTJ Lokomotiva Beroun100:05:45
5.112234Liehne František2011kluciKluci 10-11 letTJ Lokomotiva Beroun100:06:17
Dívky 10-11 let
1.144411Kraus Anna Marie2012dívkyDívky 10-11 letStřela Žebrák100:05:03
2.44390Palková Eliška2012dívkyDívky 10-11 letStřela Žebrák100:05:09
3.45123Pánková Lucie2011dívkyDívky 10-11 letPavlíkov100:05:23
4.13271Hradecká Veronika2012dívkyDívky 10-11 letTT Příbram100:05:26
5.42502Jungová Karolína2011dívkyDívky 10-11 letLokomotiva Beroun100:05:31
6.43175Merunová Veronika2011dívkyDívky 10-11 letLoko Beroun100:05:38
7.128218Sýkorová Eliška2011dívkyDívky 10-11 letLokomotiva Beroun100:05:44
8.117163Bezrouková Alžběta2012dívkyDívky 10-11 letLokomotiva Beroun100:05:49
9.46210Štilcová Kateřina2012dívkyDívky 10-11 letSK Sporting Příbram100:05:57
10.98434Hrabáková Zuzana2012dívkyDívky 10-11 letStřela Žebrák100:06:05
11.134173Bubníková Šárka2011dívkyDívky 10-11 letStřela Žebrák100:06:11
12.139442Marková Natálie2011dívkyDívky 10-11 letSK Litavan Bohutín100:06:43
13.102508Pavlovska Evelína2012dívkyDívky 10-11 letKlub biatlonu Beroun100:06:57
14.121298Filipová Simona2011dívkyDívky 10-11 letLokomotiva Beroun100:07:05
Dívky 12-13 let
1.48391Dziegielewska Karolina2010dívkyDívky 12-13 letAtletika Hostivař100:04:42
2.11596Vykysalá Barbora2010dívkyDívky 12-13 letLokomotiva Beroun100:05:03
3.113214Hlinomazová Ema2009dívkyDívky 12-13 letSK Sporting Příbram100:05:07
4.101507Vondrusová Darina2010dívkyDívky 12-13 letKlub biatlonu Beroun100:05:16
5.4921Hrdličková Valentýna2010dívkyDívky 12-13 letStřela Žebrák100:05:21
6.54217Šimková Alžběta2009dívkyDívky 12-13 letStřela Žebrák100:05:23
7.95428Šnajdrová Agáta2010dívkyDívky 12-13 letSK Sporting Příbram100:05:25
8.50296Krejsová Michaela2010dívkyDívky 12-13 letStřela Žebrák100:05:26
9.52436Pokorná Zoe2010dívkyDívky 12-13 letLoko Beroun100:05:42
10.100506Fleková Kateřina2009dívkyDívky 12-13 letBiatlon Beroun100:05:44
11.116235Bezrouková Anna2009dívkyDívky 12-13 letLokomotiva Beroun100:05:49
12.4793Budošová Kateřina2010dívkyDívky 12-13 letZŠ BH Příbram100:05:51
13.5129Krejsová Martina2009dívkyDívky 12-13 letStřela Žebrák100:06:09
14.5349Šebestová Tereza2010dívkyDívky 12-13 letAO Střela Žebrák100:06:15
Děti 14-15 let
1.57Krtek Ondřej2007kluciKluci 14-15 letKB Beroun100:06:16
2.133160Bubník Lukáš2008kluciKluci 14-15 letStřela Žebrák100:06:20
3.60483Zitko Jan2007kluciKluci 14-15 letDukla Praha100:06:26
4.59290Pánková Tereza2008dívkyDívky 14-15 letPavlíkov100:06:37
5.55168Budoš Adam2008kluciKluci 14-15 letZŠ BH Příbram100:06:40
6.104514Flek Vojtěch2008kluciKluci 14-15 letKlub biatlonu Beroun100:06:48
7.56170Jeníková Martina2007dívkyDívky 14-15 letSK Sporting Příbram100:06:52
8.114195Vykysalá Anna2008dívkyDívky 14-15 letTJ Lokomotiva Beroun100:06:58
9.58189Nademlejnská Šárka2008dívkyDívky 14-15 letLokomotiva Beroun100:07:12
Kluci 12-13 let
1.61396Bauer Lukáš2010kluciKluci 12-13 letStřela Žebrák100:04:24
2.103511Seidl Matyáš2010kluciKluci 12-13 letKlub biatlonu Beroun100:04:29
3.140333Marek Jakub2009kluciKluci 12-13 letSK Sporting Příbram100:04:30
4.62288Dolejš Jakub2009kluciKluci 12-13 letLokomotiva Beroun100:04:38
5.131197Hradecký Jan2010kluciKluci 12-13 letPříbram100:04:47
6.109146Pilich Mikuláš2010kluciKluci 12-13 letStřela Žebrák100:04:52
7.107544Hajšman Daniel2010kluciKluci 12-13 letLazec100:04:55
8.126192Činka Dan2010kluciKluci 12-13 letTJ Lokomotiva Beroun100:04:57
9.6359Prukner Tomáš2009kluciKluci 12-13 letPraha100:06:09
10.64178Sejpka Ondřej2010kluciKluci 12-13 letLokomotiva Beroun100:06:41
Kluci do 5 let
1.78535Bambas David2017kluciKluci do 5 letSK SPARTAK100:00:46
2.89276Troch Vít2017kluciKluci do 5 letKotenčice100:00:50
3.82281Dědina Ondřej2017kluciKluci do 5 letSK Spartak100:00:50
4.13055Jendruščák Jakub2017kluciKluci do 5 letPříbram100:00:53
5.77180Adamec Víta2017kluciKluci do 5 letPribram100:00:53
6.83110Duna Dominik2017kluciKluci do 5 letStřela žebrák100:00:55
7.88423Škrlant Adam2017kluciKluci do 5 letRozběháme Hořovicko100:01:00
8.86280Moravec Stanislav2018kluciKluci do 5 letSokol Komárov100:01:03
9.129238Jendruščák Matěj2018kluciKluci do 5 letPříbram100:01:03
10.87221Novotný Tobiáš2018kluciKluci do 5 letTochovice100:01:09
11.105515Řezníček Dominik2018kluciKluci do 5 letPb-J-Elita100:01:11
12.122124Skalka Daniel2018kluciKluci do 5 letPříbram100:01:12
13.84312Lhoták Zdeněk2019kluciKluci do 5 letRozběháme Hořovicko100:01:15
14.69365Landauer Ervín2019kluciKluci do 5 letPříbram100:01:17
15.79128Čepán Jakub2018kluciKluci do 5 letPříbram100:01:26
Dívky do 5 let
1.108548Hajšmanová Sofie2017dívkyDívky do 5 letLazec100:00:47
2.68177Klouckova Adela2017dívkyDívky do 5 letPribram100:00:50
3.73498Paimová Ester2017dívkyDívky do 5 letTlapkovka Team100:00:51
4.65115Boukalová Tereza2018dívkyDívky do 5 letBezděkov pod Třemšínem100:00:51
5.70345Landauerová Anika2018dívkyDívky do 5 letPříbram100:00:52
6.66137Hošková Aneta2017dívkyDívky do 5 letPříbram100:00:54
7.71494Lhotáková Karolína2017dívkyDívky do 5 letRozběháme Hořovicko100:00:55
8.72245Obšilová Lenka2017dívkyDívky do 5 letBeroun100:00:56
9.75150Zástěrová Lucie2017dívkyDívky do 5 letSK Tochovice100:00:57
10.74169Svatošová Marie2017dívkyDívky do 5 letSTŘELA Žebrák, z.s.100:00:58
11.141451Lehocká Viktorie2017dívkyDívky do 5 letTT Příbram100:01:01
12.106516Čaščevojová Lucie2018dívkyDívky do 5 letTJ Lokomotiva Beroun100:01:02
13.118154Konopáčová Šárka2018dívkyDívky do 5 letLokomotiva Beroun100:01:02
14.96430Musilová Sofie2018dívkyDívky do 5 letLáz100:01:08
15.136182Kůrková Viktorie2018dívkyDívky do 5 letHvožďany100:01:15
16.142440Lehocká Adriana2019dívkyDívky do 5 letTT Příbram100:01:18
17.76167Adamcova Barbora2020dívkyDívky do 5 letPříbram100:01:25
Počet závodníků: 138
www.4timing.cz
Běh Bohutínem - dospělí - 08.10.2022
Výsledková listina
PořadíČíslo/čipJménoKatKlubKolTime
Dorost - 1 kolo
1.55/272Černý MatějDorostenciSK Sporting Příbram100:18:03
2.441/271Mígl AntonínDorostenciTT Příbram100:19:15
3.410/286Šálková LucieDorostenkyPraha Spartak100:21:28
4.406/289Parez JanDorostenciTT Příbram100:23:00
5.494/279Boháčová TerezaDorostenkyTT Příbram100:23:42
6.394/270Nováková EliškaDorostenciBrdoběžci100:24:14
Hlavní závod - 2 kola
1.217/244Rendl JosefMuži do 49 lettj packa praha200:37:05
2.384/265Karas StanislavMuži do 39 letPříbram200:37:17
3.385/234Rosol JiříMuži do 49 letLoko Beroun200:37:22
4.300/261Franěk OndřejMuži do 39 letPražská kavárna200:38:16
5.319/239Valek MarianMuži do 49 let200:38:38
6.432/249Škrlant MartinMuži do 49 letRozběháme Hořovicko200:39:13
7.519/275Čaščevoj MatějMuži do 39 letTJ Lokomotiva Beroun200:39:38
8.484/243Fábera MartinMuži do 49 letChaloupky200:40:55
9.443/268Mígl VojtěchMuži do 39 letTT Příbram200:41:01
10.316/216Raboch IvanMuži do 59 letŽebrák200:41:29
11.372/281Javůrek HonzaMuži do 49 letSK Hofmanbank200:41:35
12.383/218Karas TomášMuži do 59 let200:41:42
13.403/236Maleček MartinMuži do 49 letŽižkovský tygři200:42:03
14.146/255Rozmajzl LukášMuži do 39 letSK Chosiki200:42:09
15.435/274Hrabák KamilMuži do 49 letTriatlon Plzeň200:43:10
16.423/240Pejša JanMuži do 49 letsmí být prázdné200:43:17
17.30/269Koutný RomanMuži do 39 letTT Příbram200:43:32
18.348/266Sedláček MiroslavMuži do 39 letBrdští ultráci200:44:07
19.419/232Neuman JiříMuži do 49 letKamenný Přívoz200:44:24
20.182/209Vitásek JosefMuži do 69 letBuková200:44:46
21.238/238Frühauf FrantišekMuži do 49 letOhrazenice200:45:29
22.430/212Dvořák PetrMuži do 69 letVila Rusalka200:45:40
23.191/213Turek JiříMuži do 69 letChaloupky200:47:17
24.386/237Mařík MichalMuži do 49 let200:47:23
25.414/222Kohout RomanMuži do 59 letTJ Sokol Králův Dvůr200:47:28
26.408/263Kašpar MichalMuži do 39 letU Šmídů team200:47:39
27.405/215Šusta MiloslavMuži do 59 letSám za sebe200:47:50
28.287/235Sejpka RomanMuži do 49 letBeroun200:48:06
29.59/287Číp RomanMuži do 59 let200:48:28
30.275/225Krutílek JaroslavMuži do 59 letPříbram200:49:19
31.486/233Kutnohorský JanMuži do 49 letBojov200:49:43
32.111/252Bartoš PetrMuži do 49 letBBS servis200:50:02
33.318/208Svátek LubomírMuži do 69 letPraha200:50:17
34.422/221Vávra PavelMuži do 59 letVorvani200:51:21
35.150/220Nesvačil TomášMuži do 59 letPříbram200:51:23
36.128/280Stucki RolandMuži do 39 let200:53:05
37.221/201Svoboda JanMuži nad 70 letKD Příbram200:53:53
38.132/227Mígl MichalMuži do 49 letTT Příbram200:54:23
39.465/211Raschman RobertMuži do 69 let200:55:35
40.389/202Werner PetrMuži nad 70 letLiga 100 Praha200:56:48
41.425/210Novák MichalMuži do 69 letDobříš200:57:53
42.268/206Čechura JaroslavMuži do 69 letRozběháme Hořovicko201:01:32
43.412/223Leitner JosefMuži do 59 letTJ Stupně Poražených201:06:31
44.487/204Průša JosefMuži nad 70 letSlavoj Obecnice201:07:38
Hlavní závod - 1 kolo - ženy
1.387/267Žáková AnitaŽeny do 39 letŽaky klub PB100:19:04
2.444/245Riegerová MichaelaŽeny do 49 letGymnázium Beroun100:21:10
3.185/278Skalková NatálieŽeny do 39 letPříbram100:21:13
4.336/264Landauerová RadkaŽeny do 39 letRTS100:22:37
5.110/242Stibalová PetraŽeny do 49 letBroumy100:22:40
6.279/247Koutná EvaŽeny do 49 letTT Příbram100:23:05
7.515/217Řechková SvatavaŽeny do 59 letOxygen Příbram100:23:10
8.351/282Bauerová MarkétaŽeny do 49 letChlum 24100:23:15
9.480/231Rosolová IvanaŽeny do 49 letRossi team100:23:28
10.306/258Fraňková AndreaŽeny do 39 letPražská kavárna100:24:07
11.413/226Karasová VěraŽeny do 59 let100:24:11
12.346/214Honzáková JiřinaŽeny do 59 letBřevnov100:24:21
13.407/253Kafková LucieŽeny do 49 letZdice100:24:26
14.281/256Lhotáková MarcelaŽeny do 39 letTJ Sokol Žebrák100:24:29
15.288/241Kaiserová JiřinaŽeny do 49 letMP Hořovice100:24:36
16.495/285Pavlíková PetraŽeny do 39 letNarysov100:24:40
17.259/219Turečková JanaŽeny do 59 letTenisový klub Bohutín100:25:01
18.401/230Pertlová MartinaŽeny do 49 letU Šmídů team100:25:12
19.496/250Flachsová ŠárkaŽeny do 49 letPříbram100:26:09
20.340/251Kutláková LucieŽeny do 49 let100:26:24
21.479/260Raschmanová HanaŽeny do 39 let100:26:43
22.154/207Hartmanová StanislavaŽeny do 69 letVorvani Příbram100:27:02
23.102/277Tymichová IvanaŽeny do 49 letPB100:27:24
24.61/248Žížalová DenisaŽeny do 49 letU Šmídů team100:27:27
25.424/288Dragounová JitkaŽeny do 49 letVysoká Pec100:28:02
26.400/273Kubová HanaŽeny do 39 let100:28:27
27.395/254Ulrichová MichaelaŽeny do 39 letPříbram100:28:47
28.450/283Hajšmanová NataliaŽeny do 49 letRS Příbram100:29:16
29.106/203Svobodová DanaŽeny nad 70 letKD Příbram100:29:42
30.218/205Bartošová MiladaŽeny do 69 letVorvani Příbram100:33:43
31.378/246Krechová LenkaŽeny do 49 let100:33:51
Počet závodníků: 81

Další soubory k závodu:

Výsledky: Děti, kategorie, celkové, časy kol

Fotky z Bohutína: od Václava Bužka, Mirka Vondry