Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Příbramský půlmaraton

11.6.2022 11:30

Pořadatel: TriKlub Příbram
Místo: Příbram
Podmínky: polojasno, 25 stupňů Celsia, bezvětčí, sucho
Web závodu: https://brdskypohar.cz
343 závodníků,

8 okruhů v areálu Nového rybníka

Výsledky v pdf: Děti, Jednotlivci, kategorie, štafety, časy kol



Výsledky


Půlmaraton - jednotliv - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie KlubPočet kol1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo7.kolo8.kolo
1. 1. 1. 376 Zdeněk Zeman 01:19:06 Muži do 39 let Blatná800:11:0600:09:2900:09:3400:09:4400:09:4000:09:5800:09:4900:09:42
2. 2. 2. 388 Jiří Csirik 01:22:36 Muži do 39 let Vitějovice800:11:0600:09:3500:09:5800:09:5900:10:0600:10:2100:10:3400:10:51
3. 3. 3. 352 Miloslav Viktora 01:23:27 Muži do 39 let Blovice800:11:1100:09:4000:09:5800:10:1200:10:1900:10:3300:10:4400:10:43
4. 4. 1. 112 Petr Švarc 01:24:06 Muži do 59 let TRI Klub Příbram800:12:0300:10:0800:10:1600:10:1600:10:2500:10:2200:10:2000:10:11
5. 5. 1. 381 Michal Dražan 01:25:51 Muži do 49 let Žárovka Vranovice /Příbram800:12:0100:10:1300:10:2000:10:2700:10:3000:10:4500:10:5300:10:37
6. 6. 2. 358 Marian Valek 01:27:27 Muži do 49 let Kerteam800:12:3100:10:1900:10:2200:10:3400:10:3800:10:5200:11:0000:11:05
7. 7. 4. 359 Zdeněk Haník 01:30:59 Muži do 39 let Nymburské BOMBY800:13:2700:10:5500:10:5700:11:1600:11:1200:11:1400:10:5400:10:56
8. 1. 1. 371 Blanka Šindelářová 01:33:44 Ženy do 54 let Blovice800:13:4000:11:1300:11:2600:11:3500:11:3700:11:3500:11:2600:11:06
9. 8. 5. 333 Rostislav Kolář 01:34:04 Muži do 39 let SK Hranice800:14:1000:11:1000:11:1200:11:1800:11:1800:11:4800:11:4000:11:24
10. 9. 6. 335 Ondřej Kysela 01:34:47 Muži do 39 let Mikatraining800:13:2500:11:0800:11:2900:11:3100:11:4200:11:4200:11:5100:11:53
11. 10. 2. 394 Jan Fröhr 01:36:18 Muži do 59 let Milevsko800:12:5900:11:1200:11:3000:11:3300:11:4200:12:0700:12:2500:12:41
12. 2. 1. 345 Zuzana Požárková 01:37:56 Ženy do 44 let Běžecký klub České spořiteln800:14:1500:11:4100:11:5600:11:4600:11:5400:12:0100:12:1100:12:06
13. 11. 3. 401 Michal Štefanič 01:38:02 Muži do 59 let 800:14:3700:11:5500:12:0000:11:5500:11:5100:23:4500:11:5200:00:00
14. 12. 3. 340 Josef Matějka 01:38:12 Muži do 49 let Sedlice800:14:1400:11:4400:11:4200:11:5900:12:2100:12:0600:12:0300:11:54
15. 3. 2. 346 Michaela Riegerová 01:38:56 Ženy do 54 let Gymnázium Beroun800:13:5900:11:3100:11:5200:12:0300:12:1300:12:2000:12:3500:12:17
16. 13. 7. 404 Martin Melichar 01:39:02 Muži do 39 let 800:14:0100:11:5400:11:5700:11:5100:11:5800:12:2700:12:4200:12:07
17. 4. 2. 375 Kristýna Marková 01:39:36 Ženy do 44 let HO Požitkáři/ČBK800:13:4000:11:5000:11:5900:12:0900:12:1000:12:4000:12:2900:12:28
18. 14. 4. 329 Dušan Hrdlička 01:40:50 Muži do 49 let Praskolesy800:13:5000:11:5600:11:5000:12:0800:12:2000:12:5200:12:5100:12:55
19. 15. 4. 400 Harald Scheu 01:41:08 Muži do 59 let LMB800:14:4000:12:1800:12:2600:12:2400:12:3000:12:2300:12:2700:11:54
20. 16. 5. 361 Vladimír Hodač 01:42:01 Muži do 49 let Králův Dvůr800:13:5100:12:0500:12:1300:12:1900:12:2600:12:3900:13:0500:13:15
21. 17. 6. 328 Rostislav Hlaváček 01:43:23 Muži do 49 let Drásov800:15:0400:12:2900:12:3200:12:3800:12:4400:12:4000:12:3900:12:30
22. 18. 7. 320 Matěj Bábíček 01:43:54 Muži do 49 let Příbram800:14:1400:11:4000:11:5700:12:0300:12:2900:13:5000:13:5300:13:41
23. 19. 8. 383 Daniel Votápek 01:44:14 Muži do 49 let 800:14:3900:12:1700:12:3000:12:3100:12:3100:12:5400:13:1400:13:31
24. 20. 9. 360 Martin Čermák 01:45:47 Muži do 49 let Wheelabrator800:14:4100:12:2100:12:2800:12:4200:13:0700:13:2500:13:4000:13:16
25. 5. 1. 366 Svatava Řechková 01:47:26 Ženy do 64 let Oxygen Příbram800:14:4100:12:2400:12:3800:12:5800:13:1700:13:4100:13:5700:13:41
26. 21. 10. 341 Radek Matyáš 01:47:38 Muži do 49 let 800:14:1000:11:3400:11:4300:12:0000:13:2300:14:4100:17:0800:12:51
27. 6. 3. 319 Ewelina Dziegielewska 01:47:42 Ženy do 44 let Praha800:14:3200:12:2500:12:2800:12:3400:12:5900:13:3300:14:4000:14:25
28. 7. 3. 357 Katarína Třísková 01:48:14 Ženy do 54 let 800:15:4900:12:5800:12:5600:13:0400:13:0900:13:2700:13:2900:13:10
29. 22. 11. 380 Petr Skalička 01:48:17 Muži do 49 let Lhota u Příbramě800:14:3200:12:0100:12:1200:12:2400:12:4400:13:2800:14:5900:15:43
30. 23. 12. 355 Michal Zadražil 01:48:33 Muži do 49 let Rozběháme Hořovicko800:13:4900:12:0400:12:5600:13:4500:14:0400:14:4000:14:1900:12:49
31. 24. 1. 374 Roman Koutný 01:49:09 Junioři TT Příbram800:15:0100:13:0600:12:5900:12:5900:13:0700:13:3100:14:0500:14:13
32. 25. 1. 362 Petr Dvořák 01:49:40 Muži do 69 let Vila Rusalka800:14:2200:12:0800:12:3600:13:1000:13:3700:14:1500:14:3400:14:48
33. 26. 13. 393 Thomas Urbaniak 01:50:02 Muži do 49 let 800:13:3900:12:1600:13:1800:13:1900:13:4900:14:4100:15:1500:13:40
34. 27. 8. 368 Lukáš Rozmajzl 01:50:57 Muži do 39 let SK Chosiki800:14:0600:12:1100:13:2400:13:3600:14:1100:14:1100:14:4300:14:24
35. 28. 2. 396 Lubomír Svátek 01:50:58 Muži do 69 let Praha800:16:3200:13:2000:13:3100:13:3000:13:3600:13:3500:13:3900:13:06
36. 29. 9. 385 Stanislav Švaček 01:51:03 Muži do 39 let Rozběháme Beroun800:15:0900:12:2300:12:5000:13:1200:13:2400:13:5800:14:4600:15:11
37. 30. 14. 378 Jan Kutnohorsky 01:51:20 Muži do 49 let Bojov800:15:2500:13:1400:13:2200:13:3100:13:4200:13:5300:14:0400:14:00
38. 31. 2. 339 Michal Lobodáš 01:51:48 Junioři 800:14:1500:11:5000:12:0200:12:2600:13:2700:14:5300:16:4600:16:00
39. 8. 1. 395 Natálie Skalková 01:51:59 Ženy do 34 let 800:15:2600:12:1800:12:1600:12:3400:12:4600:13:1400:13:5200:13:58
40. 9. 2. 348 Michaela Soukupová 01:52:09 Ženy do 34 let Příbram800:15:5000:13:0700:13:1700:13:3200:13:3400:13:5000:14:1300:14:40
41. 32. 15. 384 Martin Fábera 01:53:10 Muži do 49 let Rozběháme Hořovicko800:15:5400:13:1600:13:3500:13:3900:13:4500:14:1200:14:2200:14:18
42. 10. 4. 379 Petra Stibalová 01:53:11 Ženy do 54 let Broumy800:15:5400:13:1600:13:3400:13:3900:13:4500:14:1200:14:2200:14:18
43. 33. 5. 367 David Karfík 01:53:24 Muži do 59 let 800:15:0700:12:5100:13:3900:14:1500:13:4500:13:5900:15:1800:14:24
44. 34. 3. 343 JAN PEČENÝ 01:53:30 Muži do 69 let TLUSTOVOUSY800:16:5400:13:2700:13:1200:13:4600:13:4200:13:5200:14:1600:14:11
45. 35. 16. 354 Ladislav Vobejda 01:54:18 Muži do 49 let SDH Březove Hory800:16:2300:13:2000:13:2300:13:4300:14:0300:14:2200:14:1700:14:40
46. 11. 5. 330 Romana Hrdličková 01:56:18 Ženy do 54 let Rozběháme Hořovicko800:16:0700:13:2900:14:0000:14:4100:14:0400:14:3600:14:3500:14:37
47. 36. 17. 403 Jan Jaryngl 01:56:37 Muži do 49 let Pb800:13:1700:13:5200:14:4500:14:1100:13:5700:14:4900:15:4800:15:47
48. 12. 3. 336 Radka Landauerová 01:57:10 Ženy do 34 let RTS800:15:1800:13:1900:13:3600:13:5500:14:2500:15:1100:15:3100:15:46
49. 37. 4. 399 Dolejš Rudolf 01:57:45 Muži do 69 let Jiko Čácha Sušín800:16:1200:13:4100:14:0400:14:1700:14:2300:14:2800:14:4900:15:42
50. 38. 18. 363 Valdemar Brožík 01:57:50 Muži do 49 let A bude hůř800:14:3200:12:5100:16:3000:17:0700:13:4200:13:5300:14:2400:14:44
51. 13. 2. 377 Jiřina Honzáková 01:57:54 Ženy do 64 let Břevnov800:16:0100:13:3000:13:5400:14:2100:14:3700:14:5700:15:2300:15:02
52. 39. 19. 325 Jan Franěk 01:58:29 Muži do 49 let 800:15:0000:13:2100:13:5600:14:1300:14:3600:15:0900:15:4100:16:24
53. 40. 20. 323 Luděk Fára 01:59:01 Muži do 49 let Z(a)běhlí úředníci800:16:5300:14:0300:14:2200:14:1600:14:2300:14:3600:15:0400:15:13
54. 41. 6. 327 Václav Häusler 01:59:04 Muži do 59 let Příbram800:16:2300:14:0200:14:1200:14:3400:14:3300:14:5000:15:2000:14:59
55. 42. 7. 390 Petr Kyselý 01:59:18 Muži do 59 let TJ Zduchovice800:16:3300:14:2700:14:2200:14:3600:14:4000:14:5400:15:0800:14:31
56. 14. 6. 349 Jana Turečková 01:59:19 Ženy do 54 let Tenisový Klub Bohutín800:15:5900:13:5200:14:1100:14:2000:14:4400:15:0900:15:3500:15:22
57. 15. 4. 369 Judita Dražanová 02:02:00 Ženy do 44 let Křesťanské centrum Příbram800:16:4900:14:2600:14:4600:14:4200:14:4900:15:3500:15:4900:14:59
58. 16. 4. 331 Aneta Hrubantová 02:02:11 Ženy do 34 let 800:16:4400:14:0400:14:2400:14:2300:14:2500:14:5700:16:2800:16:39
59. 43. 21. 350 Vratislav Vacek 02:02:38 Muži do 49 let Sokol Nečín800:16:2000:14:1200:14:2000:14:4300:14:4700:15:3400:16:3400:15:57
60. 17. 5. 382 Eva Hacaperková 02:04:19 Ženy do 44 let Příbram800:16:4800:14:2300:14:4400:14:3300:14:5400:15:5500:16:5100:16:01
61. 44. 22. 398 Roman Hejhal 02:05:14 Muži do 49 let 800:15:1200:12:5000:13:0800:14:1700:15:4700:17:2800:17:2400:18:55
62. 45. 1. 365 Antonín Ungr 02:05:17 Muži nad 70 le Zaječov800:17:0700:14:3400:14:3700:14:5800:14:5300:16:0800:16:5000:16:01
63. 46. 23. 392 Fanda Kafka 02:05:21 Muži do 49 let 800:17:4500:14:2600:14:1800:14:2100:14:2200:15:4400:16:2700:17:32
64. 18. 7. 391 Vladimíra Skaličková 02:05:35 Ženy do 54 let Příbram800:17:0700:14:5100:15:1500:14:5200:15:3300:15:3500:16:0700:16:04
65. 47. 5. 372 Vladislav Nový 02:06:16 Muži do 69 let 1. Budislavický turistický o800:17:0300:14:2800:14:4400:15:1400:15:1900:15:4100:16:3000:17:08
66. 19. 5. 387 Efi Divišová 02:07:40 Ženy do 34 let COPATUTOJE800:17:4400:14:4200:14:5800:14:5900:15:4400:15:5600:16:2800:17:00
67. 48. 24. 402 Václav Švenda 02:08:07 Muži do 49 let 800:16:2300:14:2400:14:3500:14:5000:15:3000:17:1100:17:3600:17:26
68. 49. 8. 321 Karel Budoš 02:09:30 Muži do 59 let Příbram800:16:2400:14:2600:14:3500:14:5500:16:1000:18:0900:17:4900:16:55
69. 50. 6. 338 Libor Liška 02:09:35 Muži do 69 let Dlouhá Lhota800:16:2500:14:1100:14:4900:15:1200:15:5600:16:4300:17:4700:18:19
70. 51. 10. 347 Michal Sedláček 02:10:18 Muži do 39 let Blatná800:16:3300:15:1400:16:1000:14:5400:15:4300:17:2500:18:2800:15:43
71. 52. 25. 324 Lukáš Folbrecht 02:10:51 Muži do 49 let Kamýk Runners800:16:4000:14:2000:15:1000:16:0400:17:2100:17:1700:17:3400:16:13
72. 53. 26. 332 Tomáš Jirmásek 02:11:01 Muži do 49 let Laxní přístup800:18:5400:16:2000:13:5800:14:3800:15:2100:16:0300:18:0500:17:32
73. 20. 6. 342 Bohumila Mudrová 02:11:23 Ženy do 44 let Za mě100800:17:5800:15:0900:15:5500:16:0200:16:2000:16:4100:16:4600:16:27
74. 21. 8. 373 JIŘINA Kaiserová 02:12:44 Ženy do 54 let MP Hořovice800:16:0200:14:1500:15:0600:15:5400:16:2600:17:4700:19:2900:17:36
75. 22. 6. 370 Michaela Měšťanová 02:17:10 Ženy do 34 let Rozběháme Hořovicko800:16:5100:15:1400:16:2700:16:1600:17:1200:18:1400:18:3600:18:12
76. 54. 7. 386 Jaroslav Čechura 02:19:24 Muži do 69 let Rozběháme Hořovicko800:18:2700:15:5000:16:1500:16:4700:17:1800:17:4300:19:0600:17:47
77. 23. 3. 326 Stanislava Hartmanová 02:20:20 Ženy do 64 let Vorvani Příbram800:17:0800:14:5000:15:1500:15:4400:16:3700:18:2900:20:4700:21:17
78. 55. 27. 364 Josef Sychra 02:24:58 Muži do 49 let Příbram800:18:1300:14:3400:14:5200:18:0600:18:2500:19:3600:20:0600:20:54
-1. DNF -1. -1. 334 Kevin Král Muži do 39 let Milín300:15:1900:13:2000:13:58
-1. DNF -1. -1. 389 Jiří Skalička Muži do 49 let Příbram400:14:3200:12:0100:12:1200:12:24

Výsledky textově

Příbramský půlmaraton - 11.06.2022
Výsledková listina
PořadíČipJménoRNKat.KlubKolČas
Půlmaraton - jednotlivci
1.376Zeman Zdeněk1993Muži do 39 letBlatná801:19:07
2.388Csirik Jiří1992Muži do 39 letVitějovice801:22:37
3.352Viktora Miloslav1983Muži do 39 letBlovice801:23:28
4.112Švarc Petr1966Muži do 59 letTRI Klub Příbram801:24:07
5.381Dražan Michal1981Muži do 49 letŽárovka Vranovice /Příbram801:25:52
6.358Valek Marian1975Muži do 49 letKerteam801:27:28
7.359Haník Zdeněk1986Muži do 39 letNymburské BOMBY801:31:00
8.371Šindelářová Blanka1972Ženy do 54 letBlovice801:33:45
9.333Kolář Rostislav1987Muži do 39 letSK Hranice801:34:05
10.335Kysela Ondřej1987Muži do 39 letMikatraining801:34:48
11.394Fröhr Jan1970Muži do 59 letMilevsko801:36:19
12.345Požárková Zuzana1987Ženy do 44 letBěžecký klub České spořitelny801:37:57
13.401Štefanič Michal1968Muži do 59 let801:38:03
14.340Matějka Josef1977Muži do 49 letSedlice801:38:13
15.346Riegerová Michaela1977Ženy do 54 letGymnázium Beroun801:38:57
16.404Melichar Martin2000Muži do 39 let801:39:03
17.375Marková Kristýna1984Ženy do 44 letHO Požitkáři/ČBK801:39:37
18.329Hrdlička Dušan1973Muži do 49 letPraskolesy801:40:51
19.400Scheu Harald1969Muži do 59 letLMB801:41:09
20.361Hodač Vladimír1976Muži do 49 letKrálův Dvůr801:42:02
21.328Hlaváček Rostislav1975Muži do 49 letDrásov801:43:24
22.320Bábíček Matěj1974Muži do 49 letPříbram801:43:55
23.383Votápek Daniel1974Muži do 49 let801:44:15
24.360Čermák Martin1976Muži do 49 letWheelabrator801:45:48
25.366Řechková Svatava1967Ženy do 64 letOxygen Příbram801:47:27
26.341Matyáš Radek1977Muži do 49 let801:47:39
27.319Dziegielewska Ewelina1985Ženy do 44 letPraha801:47:42
28.357Třísková Katarína1971Ženy do 54 let801:48:15
29.380Skalička Petr1978Muži do 49 letLhota u Příbramě801:48:18
30.355Zadražil Michal1979Muži do 49 letRozběháme Hořovicko801:48:34
31.374Koutný Roman2003JuniořiTT Příbram801:49:10
32.362Dvořák Petr1961Muži do 69 letVila Rusalka801:49:41
33.393Urbaniak Thomas1979Muži do 49 let801:50:03
34.368Rozmajzl Lukáš1984Muži do 39 letSK Chosiki801:50:58
35.396Svátek Lubomír1958Muži do 69 letPraha801:50:59
36.385Švaček Stanislav1993Muži do 39 letRozběháme Beroun801:51:04
37.378Kutnohorsky Jan1974Muži do 49 letBojov801:51:21
38.339Lobodáš Michal2004Junioři801:51:49
39.395Skalková Natálie1988Ženy do 34 let801:52:00
40.348Soukupová Michaela1990Ženy do 34 letPříbram801:52:10
41.384Fábera Martin1976Muži do 49 letRozběháme Hořovicko801:53:11
42.379Stibalová Petra1976Ženy do 54 letBroumy801:53:12
43.367Karfík David1967Muži do 59 let801:53:25
44.343PEČENÝ JAN1953Muži do 69 letTLUSTOVOUSY801:53:31
45.354Vobejda Ladislav1974Muži do 49 letSDH Březove Hory801:54:19
46.330Hrdličková Romana1975Ženy do 54 letRozběháme Hořovicko801:56:19
47.403Jaryngl Jan1982Muži do 49 letPb801:56:38
48.336Landauerová Radka1992Ženy do 34 letRTS801:57:11
49.399Rudolf Dolejš1958Muži do 69 letJiko Čácha Sušín801:57:46
50.363Brožík Valdemar1976Muži do 49 letA bude hůř801:57:51
51.377Honzáková Jiřina1965Ženy do 64 letBřevnov801:57:55
52.325Franěk Jan1978Muži do 49 let801:58:30
53.323Fára Luděk1974Muži do 49 letZ(a)běhlí úředníci801:59:02
54.327Häusler Václav1963Muži do 59 letPříbram801:59:05
55.390Kyselý Petr1964Muži do 59 letTJ Zduchovice801:59:19
56.349Turečková Jana1968Ženy do 54 letTenisový Klub Bohutín801:59:20
57.369Dražanová Judita1987Ženy do 44 letKřesťanské centrum Příbram802:02:01
58.331Hrubantová Aneta1996Ženy do 34 let802:02:12
59.350Vacek Vratislav1976Muži do 49 letSokol Nečín802:02:39
60.382Hacaperková Eva1986Ženy do 44 letPříbram802:04:20
61.398Hejhal Roman1982Muži do 49 let802:05:15
62.365Ungr Antonín1952Muži nad 70 letZaječov802:05:18
63.392Kafka Fanda1982Muži do 49 let802:05:22
64.391Skaličková Vladimíra1975Ženy do 54 letPříbram802:05:36
65.372Nový Vladislav1961Muži do 69 let1. Budislavický turistický oddíl802:06:17
66.387Divišová Efi1988Ženy do 34 letCOPATUTOJE802:07:41
67.402Švenda Václav1974Muži do 49 let802:08:08
68.321Budoš Karel1972Muži do 59 letPříbram802:09:31
69.338Liška Libor1961Muži do 69 letDlouhá Lhota802:09:36
70.347Sedláček Michal2000Muži do 39 letBlatná802:10:19
71.324Folbrecht Lukáš1978Muži do 49 letKamýk Runners802:10:52
72.332Jirmásek Tomáš1980Muži do 49 letLaxní přístup802:11:02
73.342Mudrová Bohumila1982Ženy do 44 letZa mě100802:11:24
74.373Kaiserová JIŘINA1976Ženy do 54 letMP Hořovice802:12:45
75.370Měšťanová Michaela1990Ženy do 34 letRozběháme Hořovicko802:17:11
76.386Čechura Jaroslav1955Muži do 69 letRozběháme Hořovicko802:19:25
77.326Hartmanová Stanislava1958Ženy do 64 letVorvani Příbram802:20:21
78.364Sychra Josef1978Muži do 49 letPříbram802:24:59
Štafety 4x5,7km
1.24Bráchové & Honzové1984štafety801:28:58
2.8Tréninková skupina Březnice1959štafety801:35:34
3.113Svázané tkaničky1982štafetyPříbram801:37:57
4.28Rychlá RoBota1976štafetyWheelabrator801:43:35
5.22Poslední závod GSHPB2003štafetyGSHPB801:46:39
6.10Jen tak1986štafety801:48:58
7.25Kondoři1999štafetyPříbram801:51:50
8.4AC Fit řízci1986štafety801:52:01
9.7K2 hiking / buchty a klobásy1988štafety801:52:30
10.23Tři plus jeden šnek1983štafetyRSaci Příbram801:53:29
11.15Báječné ženy v běhu1973štafety801:53:36
12.39PB Tisk Team801:54:06
13.3Weissův prstenec1975štafetyOční oddělení801:54:36
14.11Až doběhnu, dám si víno1982štafetyPříbram801:57:14
15.31Brdy survival1984štafety801:57:30
16.18Bratřijaksepatří.cz1993štafetyBratřijaksepatří.cz801:57:36
17.20Březohorské katastrofy1991štafetyBřezohorské katastrofy - Příbram801:58:35
18.1počkejte na nás1996štafetyVišňová802:01:48
19.34Na poslední chvíli1976štafetyPříbram802:02:03
20.33SPOJENCI1978štafetyPříbram802:03:19
21.5Dynamické HRUŠKY1990štafety802:05:28
22.17MITEJAMO1990štafetyRozběháme Hořovicko802:07:34
23.12Za mě1001982štafetyMěsto Příbram802:11:26
24.38Raketky802:13:07
25.32Centrum802:13:33
26.2B+B1989štafetyPříbram802:14:12
27.30Inkognito2000štafetySedlice802:22:48
28.13Z(a)běhlí úředníci1974štafetyMěstský úřad Příbram802:31:38
Školní štafety 4x5,7km
1.21MÁME POD ČEPICÍ2002školní štafetyGSHPB801:24:08
2.27Páťáci2006školní štafetyZŠ 28.října801:27:12
3.26Školní Hrad2005školní štafety801:30:40
4.16PLAVCI Z GYMPLU2009školní štafetyPK Příbram801:35:39
5.36Brdonoš2009školní štafetyBrdonoš801:38:53
6.37Gympláci2000školní štafety801:38:57
7.29Gymnázium pod Svatou Horou, 4.A2004školní štafetyPříbram801:47:41
8.9Prváci v akci !2006školní štafetyGymnázium Legionářů, Příbram801:56:24
9.14GymLaufRun - Gymnázium Legionářů1984školní štafetyPříbram801:56:28
10.110Gymnázium pod Svatou Horou2006školní štafetyPříbram801:56:58
11.35ZŠ Chraštice2000školní štafety802:00:19
12.19My z gymplu pod Svatou...1978školní štafetyGymnázium pod Svatou Horou802:06:59
13.111GSHPB crew2007školní štafety802:08:24
14.6ZŠ Dolní Hbity2007školní štafetyDolní Hbity802:10:47
Počet závodníků: 120
www.4timing.cz
Příbramský půlmaraton - děti - 11.06.2022
Výsledková listina
PořadíČíslojménoRNKat.KlubČas
Kluci do 5 let - 200m
1.146Bambas David2017mKluci do 5 let0:41,82
2.87Dědina Ondřej2017mKluci do 5 letPříbram0:41,96
3.65Troch Vít2017mKluci do 5 letKotenčice0:43,20
4.62Šrámek Jakub2017mKluci do 5 letObcerstvovaci stanice Bohutin0:45,33
5.158Adamec Vít2017mKluci do 5 let0:46,84
6.26Kříž Fabien2018mKluci do 5 letPříbram0:48,39
7.66Vařeka Hugo2018mKluci do 5 letPříbram RsFitness0:52,38
8.7Datel Dominik2018mKluci do 5 letPribram0:54,92
9.130Mikeš Kryštof2018mKluci do 5 letPraha0:55,04
10.50Rozšafný Jonáš2018mKluci do 5 letPříbram0:56,78
11.39Novotný Tobiáš2018mKluci do 5 let0:58,03
12.111Severa Jonáš2018mKluci do 5 letPříbram0:59,86
13.164Roušar Matěj2017mKluci do 5 let0:59,92
14.55Sýkora Břetislav2018mKluci do 5 letTriatlon Slaný1:02,70
15.122Pleticha Daniel2018mKluci do 5 let1:05,18
16.168Roušar Tomáš2017mKluci do 5 let1:08,40
17.2Brabenec David2019mKluci do 5 letPříbram1:10,92
18.137Sláma Filip2019mKluci do 5 let1:11,82
19.109Landauer Ervín2019mKluci do 5 let1:14,58
20.127Slavjanský Branko2018mKluci do 5 letZdice1:14,92
21.159Daněk Richard2019mKluci do 5 let1:20,08
22.77Čepán Jakub2018mKluci do 5 let1:20,14
23.43Pavlíček Josef2019mKluci do 5 let1:20,14
24.33Miriťuk Jonáš2019mKluci do 5 letPříbram1:20,72
25.92Dražan David2019mKluci do 5 letKřesťanské centrum Příbram1:22,52
26.162Přibyl Jan2020mKluci do 5 let1:49,72
Dívky do 5 let- 200m
1.143Havlová Nicol2017žDívky do 5 letMacíci0:43,71
2.42Paimová Ester2017žDívky do 5 letBor u Březnice0:47,46
3.74Hajšmanová Sofie2017žDívky do 5 letPříbram Lazec0:48,28
4.98Hlinková Sofie2017žDívky do 5 letMŠ Podlesí0:50,83
5.110Landauerová Anika2018žDívky do 5 let0:51,38
6.104Hošková Aneta2017žDívky do 5 letPříbram0:53,31
7.79Rozmajzlova Evelina2017žDívky do 5 letPribram0:58,78
8.90Edelmannová Thea2018žDívky do 5 letMŠ Kličkova vila1:00,06
9.131Kafková Zuzanna2017žDívky do 5 let1:03,11
10.15Hovorková Natálie2017žDívky do 5 letVišňová u Příbramě1:03,55
11.128Procházková Šárka2019žDívky do 5 let1:21,86
12.20Ježková Nina2018žDívky do 5 letPříbram1:41,95
13.1Baladová Adéla2020žDívky do 5 letPříbram2:04,01
14.132Kafková Zorka2019žDívky do 5 let2:10,57
15.80Haníková Natálie2019žDívky do 5 letNymburské BOMBY2:46,32
Kluci 6-7 let - 300m
1.47Roj David2015mKluci 6-7 letFK Spartak Příbram1:07,11
2.69Zvěřina Marek2015mKluci 6-7 letJiskra Lisovice1:07,49
3.71Hacaperka Marek2015mKluci 6-7 letSK Sporting Příbram1:09,58
4.49Rozšafný Jan2015mKluci 6-7 letPříbram1:13,95
5.64Troch Šimon2015mKluci 6-7 letKotenčice1:16,22
6.141Danda Jakub2016mKluci 6-7 let1:19,06
7.129Mikeš Petr2015mKluci 6-7 letPraha1:20,07
8.6Burián Tomáš2015mKluci 6-7 letRpety1:20,78
9.114Cerha Sebastian2016mKluci 6-7 letPraha1:24,86
10.163Hejna Ondřej2015mKluci 6-7 let1:25,03
11.25Kříž Petr2016mKluci 6-7 letPříbram1:27,09
12.76Čepán Kryštof2016mKluci 6-7 let1:27,79
13.3Brabenec Kryštof2016mKluci 6-7 letPříbram1:31,43
14.133Tesař Šimon2016mKluci 6-7 let1:31,61
15.103Hošek Marek2015mKluci 6-7 letPříbram1:33,66
16.112Mařan Jan2015mKluci 6-7 letPříbram1:37,94
17.97Polívka Tomáš2015mKluci 6-7 letPříbram1:41,77
18.93Dražan Daniel2016mKluci 6-7 letKřesťanské centrum Příbram1:42,59
19.142Novotný Daniel2016mKluci 6-7 let1:42,76
20.134Vosmek Adam2016mKluci 6-7 let1:43,28
21.174Trefný Adam2015mKluci 6-7 let3:22,24
22.173Vostrovský Radovan2015mKluci 6-7 letRožmitál21:08,04
Dívky 6-7 let- 300m
1.84Štilcová Adéla2015žDívky 6-7 letSK Sporting Příbram1:06,71
2.22Kočnarová Sofie2015žDívky 6-7 letPňovice1:12,45
3.41Paimová Erika2015žDívky 6-7 letBor u Březnice1:15,87
4.11Dvorská Karolína2015žDívky 6-7 let1:18,11
5.27Křížová Rebeca2015žDívky 6-7 letPribram1:21,03
6.126Slavjanská Tereza2015žDívky 6-7 letZdice1:21,29
7.102Votápková Alena2016žDívky 6-7 let1:21,50
8.73Kudweisová Hanka2016žDívky 6-7 letSC Radotín1:22,00
9.123Šmídová Viktorie2016žDívky 6-7 let1:23,21
10.152Urbaniak Amelie2016žDívky 6-7 letTSV Karisfelo1:24,31
11.86Edelmannová Emma2016žDívky 6-7 letMŠ Kličkova vila1:24,51
12.21Klimešová Kateřina2016žDívky 6-7 letPříbram1:25,49
13.136Slámová Rozárka2016žDívky 6-7 let1:31,35
14.125Hubená Sofie2016žDívky 6-7 let1:32,17
Kluci 8-9 let - 600m
1.8Diviš Jan2013mKluci 8-9 letAO Střela Žebrák2:16,19
2.30Meruna Tomáš2013mKluci 8-9 letKrálův Dvůr2:20,99
3.75Hacaperka Filip2013mKluci 8-9 letSK Sporting Příbram2:22,91
4.40Nykodým Dominik2014mKluci 8-9 letStrela zebrak2:25,07
5.18Dolejš Matěj2014mKluci 8-9 letKelti Beroun2:30,20
6.140Smejkal Matěj2013mKluci 8-9 letSK Sporting Příbram2:32,24
7.156Štefanič Ondra2014mKluci 8-9 letTriklub Příbram2:34,87
8.113Mařan Přemek2013mKluci 8-9 letPříbram2:37,74
9.23Kratochvíl Tomáš2014mKluci 8-9 letPříbram2:38,21
10.67Vávra Daniel2013mKluci 8-9 letPříbram2:39,16
11.10Dražan Antonín2014mKluci 8-9 letPříbram2:40,17
12.138Kratochvíl Jan2014mKluci 8-9 let2:43,10
13.32Miriťuk Tobiáš2014mKluci 8-9 letPříbram2:46,13
14.145Bambas Adam2014mKluci 8-9 letPříbram2:46,26
15.172Šmíd Davídek2014mKluci 8-9 let2:46,51
16.63Šrámek Filip2014mKluci 8-9 letObcerstvovaci stanice Bohutin2:53,06
17.135Vosmek Lukáš2013mKluci 8-9 letPříbram2:59,15
18.37Novák Vít2014mKluci 8-9 letSK Sporting Příbram3:04,49
Dívky 8-9 let - 600m
1.59Šolcová Karolína2013žDívky 8-9 letSk Sporting2:20,40
2.72Kudweisová Monika2013žDívky 8-9 letSC Radotín2:25,32
3.13Dziegielewska Marta2014žDívky 8-9 let2:31,46
4.4Brázdová Dominika2013žDívky 8-9 letAdrien Elixír Elite Team Radotín2:34,26
5.170Kraus Theodora2014žDívky 8-9 letPodluhy2:34,58
6.105Vorlová Ema2013žDívky 8-9 letTrhové Dušníky2:36,96
7.17Hrdličková Julie2013žDívky 8-9 letStřela Žebrák2:46,94
8.147Česáková Jindřiška2013žDívky 8-9 letSK Sporting2:47,45
9.155Marcínová Aneta2013žDívky 8-9 letSK Sporting Příbram2:48,27
10.124Šmídová Eliška2014žDívky 8-9 let2:51,48
11.89Dědinová Anna2014žDívky 8-9 letSK Sporting Příbram2:52,44
12.99Hlinková Nela2014žDívky 8-9 letZŠ Bratří Čapků3:15,75
13.139Dandová Aneta2014žDívky 8-9 let3:17,12
14.165Přibylová Sára2013žDívky 8-9 let3:35,74
15.46Přibylová Helena2014žDívky 8-9 let3:36,07
16.108Větrovská Anděla2014žDívky 8-9 let4:03,62
Kluci 10-11 let - 1km
1.35Nademlejnský Pavel2011mKluci 10-11 letStřela Žebrák3:25,37
2.91Skalička Michael2012mKluci 10-11 letSK Sporting Příbram3:34,52
3.9Diviš Pavel2011mKluci 10-11 letAO Střela Žebrák3:37,70
4.88Edelmann Max2012mKluci 10-11 let1.FK Příbram3:49,21
5.106Zemánek Prokop2012mKluci 10-11 letSK Sporting Příbram4:04,23
6.150Svoboda Jan2012mKluci 10-11 let4:09,21
7.144Bambas Filip2012mKluci 10-11 let4:46,39
Dívky 10-11 let - 1km
1.60Špetová Viktorie2011žDívky 10-11 letAK ŠKODA Plzeň3:25,46
2.169Kraus Annemarie2012žDívky 10-11 let3:28,04
3.61Špetová Patricie2011žDívky 10-11 letAK ŠKODA Plzeň3:32,45
4.44Pavlíčková Gabriela2012žDívky 10-11 letSk sporting Příbram3:32,71
5.167Likusová Barbora2011žDívky 10-11 let3:44,80
6.161Hradecká Veronika2012žDívky 10-11 let3:46,17
7.48Rojová Nikola2011žDívky 10-11 letSK Sporting Příbram3:55,78
8.31Merunová Veronika2011žDívky 10-11 letLoko Beroun3:56,23
9.96Pánková Lucie2011žDívky 10-11 letPavlíkov3:59,00
10.56Sýkorová Kateřina2012žDívky 10-11 letTriatlon Slaný4:13,42
11.149Svobodová Ella2012žDívky 10-11 let4:14,06
12.151Urbaniak Tanamera2012žDívky 10-11 letTSV Karlsfelo4:15,82
13.154Marková Natálie2011žDívky 10-11 letSK Litavan Bohumín4:23,62
14.85Štilcová Kateřina2012žDívky 10-11 letSK Sporting Příbram4:28,90
15.81Nykodýmova Adela2011žDívky 10-11 letBřezová4:35,56
16.121Soukupová Sofie2012žDívky 10-11 let5:00,24
17.148Hálová Elen2012žDívky 10-11 let5:40,67
Kluci 12-13 let - 1km
1.19Dolejš Jakub2009mKluci 12-13 letLokomotiva Beroun3:12,05
2.153Marek Jakub2009mKluci 12-13 letSK Sporting Příbram3:13,31
3.160Hradecký Jan2010mKluci 12-13 letTT Příbram3:17,57
4.14Hovorka Tomáš2010mKluci 12-13 letVišňová u Příbramě3:19,34
5.54Sýkora Václav2010mKluci 12-13 letTriatlon Slaný3:28,31
6.157Štefanič Adam2009mKluci 12-13 letTriklub Příbram3:35,78
7.171Švenda Vojtěch2010mKluci 12-13 let3:53,81
8.94Sušienka Jan2010mKluci 12-13 letFurch Racing4:45,88
Dívky 12-13 let - 1km
1.38Nováková Ema2010žDívky 12-13 letAK Škoda plzeň3:15,67
2.166Cihertová Magdalena2009žDívky 12-13 let3:26,28
3.24Kratochvílová Renata2010žDívky 12-13 letPK Příbram Swimming3:29,70
4.45Pavlíčková Nikol2010žDívky 12-13 letSk sporting Příbram3:37,19
5.100Schlitzenbauerová Ema2010žDívky 12-13 letPříbram3:41,46
6.16Hrdličková Valentýna2010žDívky 12-13 letStřela Žebrák3:53,26
Kluci 14-15 let - 2km
1.29Kundrát David2007mKluci 14-15 letPraskolesy6:50,01
2.5Budoš Adam2008mKluci 14-15 letPříbram7:30,06
3.36Novák Lukáš2008mKluci 14-15 letSK Sporting Příbram8:06,87
Dívky 14-15 let - 2km
1.95Pánková Tereza2008žDívky 14-15 letPavlíkov6:48,52
2.107Jeníková Martina2007žDívky 14-15 letSK Sporting Příbram7:05,52
3.34Nademlejnská Šárka2008žDívky 14-15 letLokomotiva Beroun7:31,74
4.53Suchopárová Julie2007žDívky 14-15 letVišňová u Příbramě8:40,46
Dorostenci 16-17 let - 3km, dorostenky 2km
1.68Votoupalová Kateřina2006žDorostenkySušice8:26,31
Počet závodníků: 157
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Zdeněk Zeman obhájil loňské vítězství

Výsledky: Děti, Jednotlivci, kategorie, štafety, časy kol

Kompletní fotogalerie z půlmaratonu od Karolíny Šejnové