Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běh okolo Vraní skály

25.6.2022 10:30

Pořadatel: Ivan Raboch
Místo: Černín u Zdic
Podmínky: mírně deštivo, trasa mokrá, 20 stupňů Celsia
Web závodu: https://www.brdskypohar.cz
57 závodníků,

Jeden 9km dlouhý okruh, první a poslední km tam i zpět společný po asfaltu, jinak lesní cesty.

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie, Muži/ženy



Výsledky


Běh na 9 km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 28 Petr Minařík 00:34:25 Muži do 49 let Falcon Rokycany
2. 2. 1. 8 Martin Černý 00:34:31 Muži do 39 let AC Trial Plzeň
3. 3. 2. 38 Jiří Rosol 00:36:10 Muži do 49 let Loko Beroun
4. 4. 3. 61 Michal Dražan 00:36:20 Muži do 49 let Žárovka Vranovice
5. 5. 2. 10 Ondřej Franěk 00:36:36 Muži do 39 let Pražská kavárna
6. 6. 3. 31 Lukáš Pergler 00:37:06 Muži do 39 let Komárov
7. 1. 1. 70 Veronika Palková 00:40:37 Ženy do 44 let
8. 7. 4. 65 Jakub Kašpar 00:40:38 Muži do 39 let Střela Žebrák
9. 8. 1. 68 Ivan Raboch 00:40:49 Muži do 59 let Zdice
10. 9. 4. 71 Jan Javůrek 00:41:12 Muži do 49 let SK HofmanBajk
11. 10. 1. 44 Matěj Šimurda 00:41:26 Dorostenci Střela Žebrák
12. 11. 5. 63 Pavel Dvořák 00:41:56 Muži do 49 let Králův Dvůr
13. 12. 6. 12 František Frühauf 00:41:57 Muži do 49 let Ohrazenice
14. 2. 1. 37 Michaela Riegerová 00:42:01 Ženy do 54 let Gymnázium Beroun
15. 3. 1. 32 Anna Perglerová 00:42:24 Ženy do 34 let Střela Žebrák
16. 13. 7. 7 Martin Čermák 00:43:19 Muži do 49 let Wheelabrator
17. 14. 2. 69 Roman Číp 00:43:32 Muži do 59 let Hluboš
18. 15. 8. 3 Karel Bělohlávek 00:43:53 Muži do 49 let Sparta Podluhy
19. 16. 9. 26 Michal Mařík 00:44:37 Muži do 49 let Praha
20. 17. 10. 34 Hynek Plavec 00:44:55 Muži do 49 let D. Dušníky
21. 18. 11. 16 Josef Hršel 00:45:25 Muži do 49 let SK Mníšecký Expres
22. 19. 12. 1 Marcin Alexy 00:45:39 Muži do 49 let Sokol Dobřichovice
23. 4. 2. 41 Petra Stibalová 00:45:53 Ženy do 54 let Broumy
24. 20. 13. 22 Jan Kutnohorsky 00:46:15 Muži do 49 let Bojov
25. 5. 1. 40 Svatava Řechková 00:46:31 Ženy do 64 let Oxygen Příbram
26. 21. 3. 50 Petr Vykysalý 00:47:05 Muži do 59 let Loko Beroun
27. 22. 4. 17 Jiri Justych 00:47:16 Muži do 59 let fbc Bzová
28. 23. 1. 66 Roman Vokáč 00:47:21 Muži do 69 let Zdice
29. 24. 5. 20 Michal Kašpar 00:47:31 Muži do 39 let U Šmídů team
30. 6. 3. 39 Ivana Rosolová 00:47:38 Ženy do 54 let Rossi team
31. 7. 2. 13 Eva Hacaperková 00:48:25 Ženy do 44 let Příbram
32. 8. 3. 30 Petra Pavlíková 00:48:38 Ženy do 44 let Narysov
33. 25. 5. 21 Roman Kohout 00:49:09 Muži do 59 let TJ Sokol Králův dvůr
34. 9. 4. 18 Lucie Kafková 00:49:09 Ženy do 44 let Zdice
35. 10. 4. 45 Jana Turečková 00:49:20 Ženy do 54 let Tenisový klub Bohutín
36. 26. 6. 27 Štěpán Matula 00:49:43 Muži do 59 let SK Třebichovice
37. 27. 1. 47 Antonín Ungr 00:49:45 Muži nad 70 let Kozojedy
38. 11. 2. 25 Karla Mališová 00:50:00 Ženy do 64 let Sabzo
39. 28. 2. 5 Petr Butzke 00:50:15 Muži do 69 let Fit klub Padák Příbram
40. 12. 3. 15 Stanislava Hartmanová 00:51:11 Ženy do 64 let Vorvani Příbram
41. 13. 5. 19 Jiřina Kaiserová 00:51:19 Ženy do 54 let MP Hořovice
42. 14. 2. 11 Andrea Fraňková 00:51:38 Ženy do 34 let Pražská kavárna
43. 29. 7. 48 Tomáš Uxa 00:52:30 Muži do 59 let Triatlon Beroun - URT
44. 15. 3. 36 Hana Raschmanová 00:52:41 Ženy do 34 let
45. 16. 6. 33 Martina Pertlová 00:53:02 Ženy do 54 let U Šmídů team
46. 30. 2. 42 Jan Svoboda 00:53:26 Muži nad 70 let KD Příbram
47. 31. 6. 35 Josef Raschman 00:54:02 Muži do 39 let
48. 17. 5. 51 Denisa Žížalová 00:55:57 Ženy do 44 let U Šmídů team
49. 32. 3. 6 Jaroslav Čechura 00:56:26 Muži do 69 let Rozběháme Hořovicko
50. 33. 7. 64 Matěj Hošek 00:56:35 Muži do 39 let Zdice
51. 18. 1. 43 Dana Svobodová 00:57:43 Ženy nad 65 let KD Příbram
52. 34. 8. 24 Petr Magera 00:59:33 Muži do 59 let Příbram
53. 35. 9. 23 Josef Leitner 01:03:29 Muži do 59 let TJ Stupně Poražených
54. 19. 4. 4 Jaroslava Beránková 01:04:42 Ženy do 64 let Žebrák
55. 20. 2. 2 Milada Bartošová 01:07:10 Ženy nad 65 let Vorvani Příbram
56. 36. 3. 62 Josef Průša 01:07:19 Muži nad 70 let Slavoj Obecnice
57. 37. 14. 67 Marek Ledvina 01:24:00 Muži do 49 let KRB Chrudim

Výsledky textově

Běh okolo Vraní skály - 25.06.2022
Výsledková listina
PořadíČipČísloJménoRNKat.KlubCíl
Běh na 9 km
1.2828Minařík Petr1976Muži do 49 letFalcon Rokycany34:26
2.88Černý Martin1991Muži do 39 letAC Trial Plzeň34:32
3.3838Rosol Jiří1974Muži do 49 letLoko Beroun36:11
4.6161Dražan Michal1981Muži do 49 letŽárovka Vranovice36:21
5.1010Franěk Ondřej1990Muži do 39 letPražská kavárna36:37
6.3131Pergler Lukáš1992Muži do 39 letKomárov37:07
7.7070Palková Veronika1982Ženy do 44 let40:38
8.6565Kašpar Jakub1993Muži do 39 letStřela Žebrák40:39
9.6868Raboch Ivan1966Muži do 59 letZdice40:50
10.7171Javůrek Jan1979Muži do 49 letSK HofmanBajk41:13
11.4444Šimurda Matěj2006DorostenciStřela Žebrák41:27
12.6363Dvořák Pavel1977Muži do 49 letKrálův Dvůr41:57
13.1212Frühauf František1975Muži do 49 letOhrazenice41:58
14.3737Riegerová Michaela1977Ženy do 54 letGymnázium Beroun42:02
15.3232Perglerová Anna2000Ženy do 34 letStřela Žebrák42:25
16.77Čermák Martin1976Muži do 49 letWheelabrator43:20
17.6969Číp Roman1968Muži do 59 letHluboš43:33
18.33Bělohlávek Karel1981Muži do 49 letSparta Podluhy43:54
19.2626Mařík Michal1975Muži do 49 letPraha44:38
20.3434Plavec Hynek1978Muži do 49 letD. Dušníky44:56
21.1616Hršel Josef1976Muži do 49 letSK Mníšecký Expres45:26
22.11Alexy Marcin1974Muži do 49 letSokol Dobřichovice45:40
23.4141Stibalová Petra1976Ženy do 54 letBroumy45:54
24.2222Kutnohorsky Jan1974Muži do 49 letBojov46:16
25.4040Řechková Svatava1967Ženy do 64 letOxygen Příbram46:32
26.5050Vykysalý Petr1972Muži do 59 letLoko Beroun47:06
27.1717Justych Jiri1969Muži do 59 letfbc Bzová47:17
28.6666Vokáč Roman1962Muži do 69 letZdice47:22
29.2020Kašpar Michal1990Muži do 39 letU Šmídů team47:32
30.3939Rosolová Ivana1974Ženy do 54 letRossi team47:39
31.1313Hacaperková Eva1986Ženy do 44 letPříbram48:26
32.3030Pavlíková Petra1984Ženy do 44 letNarysov48:39
33.2121Kohout Roman1969Muži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr49:10
34.1818Kafková Lucie1982Ženy do 44 letZdice49:10
35.4545Turečková Jana1968Ženy do 54 letTenisový klub Bohutín49:21
36.2727Matula Štěpán1970Muži do 59 letSK Třebichovice49:44
37.4747Ungr Antonín1952Muži nad 70 letKozojedy49:46
38.2525Mališová Karla1960Ženy do 64 letSabzo50:01
39.55Butzke Petr1959Muži do 69 letFit klub Padák Příbram50:16
40.1515Hartmanová Stanislava1958Ženy do 64 letVorvani Příbram51:12
41.1919Kaiserová Jiřina1976Ženy do 54 letMP Hořovice51:20
42.1111Fraňková Andrea1989Ženy do 34 letPražská kavárna51:39
43.4848Uxa Tomáš1965Muži do 59 letTriatlon Beroun - URT52:31
44.3636Raschmanová Hana1990Ženy do 34 let52:42
45.3333Pertlová Martina1974Ženy do 54 letU Šmídů team53:03
46.4242Svoboda Jan1943Muži nad 70 letKD Příbram53:27
47.3535Raschman Josef1990Muži do 39 let54:03
48.5151Žížalová Denisa1979Ženy do 44 letU Šmídů team55:58
49.66Čechura Jaroslav1955Muži do 69 letRozběháme Hořovicko56:27
50.6464Hošek Matěj1988Muži do 39 letZdice56:36
51.4343Svobodová Dana1952Ženy nad 65 letKD Příbram57:44
52.2424Magera Petr1966Muži do 59 letPříbram59:34
53.2323Leitner Josef1969Muži do 59 letTJ Stupně Poražených1:03:30
54.44Beránková Jaroslava1962Ženy do 64 letŽebrák1:04:43
55.22Bartošová Milada1953Ženy nad 65 letVorvani Příbram1:07:11
56.6262Průša Josef1952Muži nad 70 letSlavoj Obecnice1:07:20
57.6767Ledvina Marek1982Muži do 49 letKRB Chrudim1:24:00
Počet závodníků: 57
Čas tisku: 25.06.2022 14:22:14

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, kategorie, Muži/ženy