Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Plzeňská dvacítka, třicítka, maraton, 24hodinovka

27.10.2018 10:00

Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ, z.s.
Místo: Atletický stadion města Plzně, Vejprnická 36
Podmínky: sobota zataženo, téměř bezvětří, 8 stupňů Celsia neděle zataženo, vytrvalý déšť, 3 stupně Celsia, severní vítr
Web závodu: www.marathonplzen.cz/
56 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky:

Fotky od SC Marathon Plzeň, Zážitky Zbyňǩa Vondráka

Online komentář závodu:

13:44:41Maraton Pasler 3:13:47 a to i se s 100km.
12:41:32Ve vedení Pasker, Včelák, Sedlák. Šindelář oba v zenach
12:11:01Michael Vaněček vzdal
12:10:32V akci 56 borců. 10000m vyhrál Sedláček, 20 a 30km Tomáš Weber
09:01:02Hodina do startu a manažer Šroubek je v plné akci
10:06:16Závod začíná v sobotu v 10:00. Předpověď počasí na sobotu příznivá, déšť pravděpodobně až po půlnoci na neděli.

Závody:



Fotky:

24 hodinovka na dráze

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish ZtrátaPočet okruhů
1. 3 Filip ŠVRČEKMuži 20Lednice225109m562
2. 14 Rudolf KRAJČAMuži 50Rarecati.com222937m557
3. 19 Antje KRAUSEŽeny 40Ultra sport Marburg217217m543
4. 29 Jiří HORČIČKAMuži 20Ostřetín210901m527
5. 9 Michaela DIMITRIADUŽeny 40Sportovní chůze Praha, z.s.210417m526
6. 26 Tomáš KADLECMuži 20Basecamp206205m515
7. 24 Martin BILÍKMuži 50Orel Brno - Řečkovice201200m503
8. 27 Pavel URBACZKAMuži 40NVPP163833m409
9. 2 Pavel JUŘICAMuži 20MK Seitl Ostrava162000m405
10. 34 Martin KOPECKÝMuži 20ČAU LT161200m403
11. 8 Jiří HÁLEKMuži 20160800m402
12. 5 Zbyněk VONDRÁKMuži 40Vinařství Vondrák Mělník153200m383
13. 28 Nela VONDRKOVÁŽeny 40Hradec Králové152752m381
14. 20 Rastislav ŠTENDAMuži 5005 BK Furča140000m350
15. 18 Stanislav ĎURÍKMuži 60Polabští běžci130000m325
16. 30 Robert DOHNALMuži 40ČAU130000m325
17. 25 Jana ŠINDLEROVÁŽeny 40ČAU / iThinkBeer126160m315
18. 4 Jan DOLEJŠMuži 60TJ Sokol Unhošť123600m309
19. 12 Tomáš DITTRICHMuži 40ČAU / Klub harmonického života121200m303
20. 7 Miroslav POSPÍŠEKMuži 50ČAU118355m295
21. 1 Dušan KOPEČNÝMuži 40Maratonský klub Prostějov113200m283
22. 75 Iveta BODNAROVÁŽeny 40MK Kladno112258m280
23. 22 Elisabeth PLOCHŽeny 20LG Ultralauf108800m272
24. 35 František ČAPKAMuži 50Minerva Boskovice100400m251
25. 13 Renata HORÁKOVÁŽeny 40Děčín100400m251
26. 16 Vojtěch UHLÍŘMuži 20Letohrad100000m250
27. 31 Matěj URBACZKAMuži 20VNVPP - team / O - run100000m250
28. 23 Přemysl BĚLAŠKAMuži 40ComAp runtime error100000m250
29. 33 Petr PASLERMuži 40ČZU Praha100000m250
30. 17 Stanislav SOTOLÁŘMuži 40OB Veselice94800m237
31. 53 Petr KYSELÝMuži 50TJ Zduchovice42400m106
32. 32 Marek ŠPLÍCHALMuži 40Vinotéka , Pivotéka Tři Sudy Plzeň42400m106
33. 63 Eliška Anna KUBIČKOVÁŽeny 50SC MARATHON PLZEŇ, z.s.42195m105
34. 37 Tomáš ULMAMuži 50Praha42195m105
35. 39 Michal REZEKMuži 50PIM Kings42195m105
36. 52 Anton REITERMuži 60Club Supermarathon Italia42195m105
37. 45 Miroslav KRUMERMuži 60MK Ostrov42195m105
38. 40 Stanislav JANČÁŘMuži 50MK Seitl Ostrava42195m105
39. 60 Blanka ŠINDELÁŘOVÁŽeny 40Blovice42195m105
40. 42 Pavel SEDLÁKMuži 40MK Seitl Ostrava42195m105
41. 41 Martin MASTNÝMuži 40Řevnice42195m105
42. 55 Jan VČELÁKMuži 40Řevnice42195m105
43. 74 Tomáš VEBERMuži 40Kasper swix team30000m75
44. 44 Tomáš FRIEDLMuži 40321 start30000m75
45. 47 Stanislav HOFFMANMuži 40PILA30000m75
46. 54 Petr HEREJTMuži 40UWG Plzeň30000m75
47. 38 Michael VANĚČEKMuži 20Vlachovo Březí CZE25600m64
48. 73 Pavel BODNARMuži 40MK Kladno20000m50
49. 64 Jaroslava POKOROVÁŽeny 40AK Škoda Plzeň20000m50
50. 48 Petr JANOVÝMuži 70AC Trial Plzeň10400m26
51. 51 Jan SEDLÁČEKMuži 40TJ Sušice10000m25
52. 69 Julie SOUKUPOVÁŽeny 20FORREST GUMP TEAM10000m25
53. 62 Šárka VANČUROVÁŽeny 40BKV Holýšov10000m25
54. 67 Věra BIELKOVÁŽeny 40I.PKO Praha10000m25
55. 50 David LUKEŠMuži 40Ejpovice10000m25
56. 68 Barbora FLEISSIGOVÁŽeny 40Plzeň10000m25

Další soubory k závodu:

Výsledky:

Fotky od SC Marathon Plzeň, Zážitky Zbyňǩa Vondráka