Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běh Energonu

14.5.2022 12:00

Pořadatel: Energon a VDN promo
Místo: Dobříš
Podmínky: Slunečno, mírný vítr, 18 stupňů Celsia
Web závodu: http://energonbeh.cz/
285 závodníků,

4 rovinaté okruhy

Výsledky v pdf: Výsledky: Děti, dospělí - kola, kategorie



Výsledky

Výsledky textově

Energonběh 2022 - děti
Výsledková listina
PořadíČipČísloJménoRNKlubKolČas
Kluci do 5 let
1.124124Fidler Sebastan201710:11,43-
2.26582Háva Filip2017ASK Dipoli10:11,51+0:00.08
3.125125Ježek Tadeáš2017Energon10:12,21+0:00.78
4.1717Troch Vít2017Kotenčice10:12,32+0:00.89
5.460113Vačman Maxmilián2017Stará Huť10:12,50+0:01.07
6.139139Dědina Ondřej2017Příbram10:12,63+0:01.20
7.99Brož Adam2018Auto-Poly10:13,35+0:01.92
8.28090Švagr David201710:14,12+0:02.69
9.140140Bischof Oliver2018Dobříš10:14,17+0:02.74
10.77Aust Šimon2018Dobříš10:14,60+0:03.17
11.143143Vajner Filip2018Pouště10:15,15+0:03.72
12.1414Štaubr Mikuláš2017Dobříš10:15,67+0:04.24
13.1313Pavlů Vojtěch2017SK ZŠ Jeseniova10:16,05+0:04.62
14.293106Soukup Jáchym201710:16,60+0:05.17
15.127127Datel Dominik2018Pribram10:17,05+0:05.62
16.1010Myslivec Vojtěch2017Kamýk nad Vltavou10:18,50+0:07.07
17.11Sajner Daniel2019IronDave10:23,32+0:11.89
18.459112Jačman Benjamín2019Stará Huť10:24,00+0:12.57
19.22Pechač Kryštof2019Energon10:26,23+0:14.80
20.286101Kozel Oliver201710:27,07+0:15.64
21.144144Slavjanský Branko2018Zdice10:27,27+0:15.84
22.287102Kozel Maxmilián201910:32,97+0:21.54
23.128128Ježek Jan2019Energon10:35,55+0:24.12
Dívky do 5 let
1.8989Řezaninová Barbora201710:17,91-
2.66Klimentova Amalie2018Dobris10:18,82+0:00.91
3.259174Šternerová Tereza2018Dobříš10:19,61+0:01.70
4.1111Sajnerová Viktorie2017IronDave10:19,72+0:01.81
5.1212Klánová Veronika2017Dobříš10:20,17+0:02.26
6.1515Hovorková Natálie2017Višňová u Příbramě10:20,37+0:02.46
7.9393Černá Apolena2018Nová Ves pod Pleší10:20,84+0:02.93
8.28299Tetnová Noemi2017Dobříš10:20,90+0:02.99
9.284100Rejsková Meda2017Dobříš - MX Paradise10:21,14+0:03.23
10.157157Weidinget Sofia201810:21,50+0:03.59
11.152152Valcháňová Emílie2018Voznice10:21,54+0:03.63
12.291104Cimelková Aneta2017Lhotka10:22,01+0:04.10
13.146146Slavjanská Kristina2017Zdice10:22,35+0:04.44
14.27898Šimková Žofie2017Sokolík Řevnice10:22,71+0:04.80
15.295108Bauerová Andrea2019Chlum10:23,00+0:05.09
16.292105Duková Klaudie2018Březnice10:23,70+0:05.79
17.27687Petr Eleanor2018Dobříš10:25,19+0:07.28
18.1818Větrovská Natálie2017VDN Promo10:26,54+0:08.63
19.462115Šimková Emílie2019Sokolík Řevnice10:27,20+0:09.29
20.9292Kostrhounová Františka2018Podlesí10:28,33+0:10.42
21.27586Havlíčková Zuzana2019Dobříš10:28,50+0:10.59
22.463116Petráková Ema2019Dobříš10:28,50+0:10.59
23.464117Petráková Anna2017Dobříš10:28,50+0:10.59
24.141141Mandová Anežka2019Příbram10:30,28+0:12.37
25.9595Machová Laura2019Dobříš10:31,16+0:13.25
26.9090Kozelková Elen2018Příbram10:34,34+0:16.43
27.33Pavlů Zorka2019SK ZŠ Jeseniova10:36,90+0:18.99
28.9191Ježková Nina2018Příbram10:42,11+0:24.20
29.9696Řezaninová Sabina202010:43,11+0:25.20
30.55Šrainová Ema2019Dlouhá Lhota10:55,19+0:37.28
Kluci 6-7let
1.116116Roj David2015SK Spartak Příbram10:50,13-
2.150150Turek Michal2015TJ Lokomotiva Beroun10:51,13+0:01.00
3.3232Zvěřina Marek2015Jiskra Lisovice10:54,14+0:04.01
4.119119Černý Jan2015Nová Ves pod Pleší10:56,22+0:06.09
5.117117Hacaperka Marek2015SK Sporting Příbram10:56,66+0:06.53
6.1919Havlíček Filip2016Ski klub Lajdáček10:57,92+0:07.79
7.3636Troch Šimon2015Kotenčice10:59,31+0:09.18
8.138138Rybníček František2015Králův Dvůr11:00,09+0:09.96
9.147147Mrázek Jakub2015Láz11:00,43+0:10.30
10.8787Žák Jan2015Slapy11:00,93+0:10.80
11.137137Bischof Samuel2015Dobříš11:02,04+0:11.91
12.120120Peřina Antonín2016Mníšek pod Brdy11:04,79+0:14.66
13.154154Cerha Sebastian2016Praha11:05,43+0:15.30
14.3030Sehnal Tomáš2015Rosovice11:06,38+0:16.25
15.26033Mydliar Denis2015HC Dobříš11:08,41+0:18.28
16.149149Mrzena Daniel2016Dobříš11:08,47+0:18.34
17.136136Holoubek Ondřej2015Stará huť11:08,47+0:18.34
18.3434Burián Tomáš2015Rpety11:09,20+0:19.07
19.115115Morris Finley2015AKR atletika Sedlčany11:09,32+0:19.19
20.121121Petrák Matěj2016Občov11:12,32+0:22.19
21.26893Matouš Šimon2015SK Budín11:12,60+0:22.47
22.3838Stibůrek Petr2015Energon Praha11:14,07+0:23.94
23.122122Kostrhoun Antonín2016HC Dobříš11:14,76+0:24.63
24.2424Havel Michal2016Havlíci/Jesenice11:16,06+0:25.93
25.27196Petr Simon2016Dobříš11:22,00+0:31.87
26.2525Kočí Vojtěch2015Benesov11:22,35+0:32.22
Dívky 6-7let
1.3737Kočnarová Sofie2015Pňovice10:56,65-
2.3535Paimová Erika2015Bor u Březnice10:58,14+0:01.48
3.145145Slavjanská Tereza2015Zdice10:58,24+0:01.58
4.159159Kobíková Barunka201510:59,17+0:02.51
5.3333Pavlů Anežka2015SK ZŠ Jeseniova10:59,85+0:03.19
6.2828Jiráčková Sofie2015Energon11:00,25+0:03.59
7.2626Štilcová Adéla2015SK Sporting Příbram11:00,69+0:04.03
8.2727Vitásková Viktorie2015ZŠ Rosovice11:01,09+0:04.43
9.8686TETUOVA Miriam201611:01,70+0:05.05
10.2222Kováříková Kristýnka2016Dobříš11:03,80+0:07.14
11.151151Valchaňová Elena2015Voznice11:05,27+0:08.62
12.142142Mandová Eliška2016Příbram11:05,68+0:09.02
13.8585Kelichová Eliška2016AKR atletika Sedlčany11:08,39+0:11.74
14.25688Kubistová Marlen2016Dobříš11:08,90+0:12.24
15.8888Klimešová Kateřina2016Příbram11:09,26+0:12.60
16.2929Sehnalová Adéla2015Rosovice11:21,96+0:25.31
17.158158Jechoutová Lucie201611:23,82+0:27.16
Kluci 8-9let
1.5757Diviš Jan2013AO Střela Žebrák21:42,17-
2.110110Hacaperka Filip2013SK Sporting Příbram21:47,66+0:05.49
3.111111Dolejš Matěj2014Kelti Beroun21:49,92+0:07.74
4.25789Schneider Jakub2013MFK Dobříš21:50,74+0:08.56
5.4040Jiráček Filip2014Energon21:52,21+0:10.03
6.4444Nykodým Dominik2014Žebrák Atletický oddíl Střela21:56,20+0:14.02
7.27384Řezníček Daniel2014Praha21:57,20+0:15.02
8.26994Matouš Jáchym2013SK Budín22:00,87+0:18.69
9.112112TETU Filip201422:01,15+0:18.97
10.113113Kratochvíl Tomáš2014Příbram22:03,34+0:21.16
11.108108Peřina Matěj2013Mníšek pod Brdy22:08,41+0:26.23
12.25385Šperl Marek2013Mníšek pod Brdy22:08,41+0:26.23
13.114114Novák Vít2014SK Sporting PB, HC Dobříš22:08,87+0:26.69
14.5555Petrášek Tomáš2013ZŠ Rosovice22:18,95+0:36.77
15.109109Held Michal2013Dobříš22:20,40+0:38.22
16.5454Dvořáček Marek2013ZŠ Rosovice22:24,11+0:41.93
17.5050Rybka Lukáš2013ZŠ Rosovice22:26,13+0:43.95
18.25284Plechinger Lukáš2014Dobříš22:29,32+0:47.15
19.5151Sehnal Petr2013ZŠ Rosovice22:43,91+1:01.73
Dívky 8-9let
1.8181Šolcová Karolína2013SK Sporting Příbram21:43,32-
2.4141Dziegielewska Marta201421:50,98+0:07.65
3.4949Širancová Nina2013Loko Beroun21:52,36+0:09.04
4.8080Dvořáková Daniela2013Zduchovice21:52,68+0:09.35
5.8383Prouzová Barbora2013Střela Žebrák21:53,60+0:10.28
6.26474Hávová Tereza2014ASK Dipoli21:55,54+0:12.22
7.26691Kraus Theodora2014Podluhy21:58,11+0:14.78
8.8282Morris Evelína2013AKR atletika Sedlčany22:03,94+0:20.61
9.131131Dědinová Anna2014SK Sporting Příbram22:08,70+0:25.38
10.5656Kováčová Valentýna2013ZŠ Rosovice22:13,86+0:30.53
11.5252Pöschlová Gabriela2013ZŠ Rosovice22:16,68+0:33.36
12.3939Strnadová Tereza2014Dobříš22:22,36+0:39.04
13.4848Müllerová Nicol2013ZŠ Rosovice22:22,84+0:39.52
14.5353Jechoutová Anna2013ZŠ Rosovice22:23,08+0:39.76
15.4646Havlová Ella2014Havlíci/Jesenice22:32,16+0:48.83
16.148148Machníková Marie201322:32,48+0:49.15
17.4747Strnadová Eliška2013Dobříš22:32,51+0:49.18
Kluci 10-11let
1.5959Nademlejnský Pavel2011Střela Žebrák12:38,45-
2.6161Diviš Pavel2011AO Střela Žebrák12:46,50+0:08.04
3.134134Plechinger Tobias2012HŠJK12:54,54+0:16.09
4.106106Prouza Tomáš2011Střela Žebrák12:58,25+0:19.80
5.27283Skalička Michael2012Lhota u Příbrami13:02,30+0:23.85
6.27989Šilhák Ondřej2011Hudlice13:02,55+0:24.10
7.135135Rybníček Matěj2012Střela Žebrák13:06,17+0:27.72
8.105105Novotný Marek2011AKR atletika Sedlčany13:27,91+0:49.46
9.123123Mach Dominik2012Dobříš14:11,04+1:32.58
10.25183Plechinger David2011Dobříš15:08,46+2:30.01
11.107107Perutka Štěpán2012Dobříš15:12,18+2:33.73
Dívky 10-11let
1.7878Palková Eliška2012Střela Žebrák12:44,20-
2.26792Kraus Annemarie2012Střela Žebrák12:53,66+0:09.46
3.7171Sirotková Aneta2011Višňová OXYGEN12:58,73+0:14.53
4.26354Pánková Lucie2011Pavlíkov13:02,13+0:17.92
5.7373Janíčková Alice2011AKR atletika Sedlčany13:09,79+0:25.58
6.6060Merunová Veronika2011Loko Beroun13:10,16+0:25.96
7.7272Šofková Anna2011AKR atletika Sedlčany13:13,24+0:29.03
8.7575Havlíčková Eliška2011Ski klub Lajdáček13:18,32+0:34.12
9.7676Peřinová Barbora2012Mníšek pod Brdy13:19,94+0:35.74
10.5858Štilcová Kateřina2012SK Sporting Příbram13:22,51+0:38.30
11.27095Matoušová Šarlota2011SK Budín13:26,43+0:42.22
12.27485Řezníčková Kristýna2012Praha13:29,14+0:44.94
13.7777Posseltová Apolena2012Dobříš13:32,70+0:48.50
14.25890Šternerová Denisa2012Dobříš13:38,97+0:54.76
15.130130Plechingerová Viktorie2012Stará Huť13:47,25+1:03.04
16.156156Wolff Isabella201113:48,17+1:03.96
17.153153Nykodýmová Adéla201213:52,45+1:08.24
Kluci 12-13let
1.27788Bauer Lukáš2010Střela Žebrák25:31,23-
2.133133Šilhák David2009Lokomotiva Beroun25:35,37+0:04.13
3.9898Nietsche Jonáš2009AKR atletika Sedlčany25:35,81+0:04.57
4.9797Dolejš Jakub2009Lokomotiva Beroun25:56,58+0:25.34
5.102102Krištof Štěpán2010AKR atletika Sedlčany26:14,63+0:43.40
6.100100Kelich Tobiáš2009AKR atletika Sedlčany26:23,88+0:52.64
7.9999Matoušek Antonín2009AKR atletika Sedlčany26:29,60+0:58.36
8.103103Klejna Tomáš2010AKR atletika Sedlčany26:48,92+1:17.68
9.6565Prukner Tomáš2009Praha27:43,83+2:12.59
Dívky 12-13let
1.6464Dziegielewska Karolina2010Atletika Človíček, z.s. Praha25:37,53-
2.6262Houdková Adéla2010ASK Dipoli25:56,81+0:19.28
3.7070Kratochvílová Renata2010PK Příbram Swimming26:22,28+0:44.75
4.155155Turková Daniela2010TJ Lokomotiva Beroun26:33,94+0:56.41
5.129129Budošová Kateřina2010Příbram26:35,47+0:57.93
6.6666Kudová Kateřina2009SK Mníšecký expres/Mníšek pod Brdy26:53,12+1:15.59
7.6767Špalová Magdaléna2009AKR atletika Sedlčany26:56,55+1:19.01
8.6969Bartošová Denisa2009AKR atletika Sedlčany27:18,86+1:41.33
9.26134Velikova Laura2009HC Dobříš27:29,55+1:52.02
10.6868Kubásková Natálie2009AKR atletika Sedlčany27:47,86+2:10.33
Počet závodníků: 179
www.4timing.cz
Energonběh - 10km a štafety
Výsledková listina
PořadíČísloJménoKatKlubKolTime
Hlavní závod 10km
1.236Zeman ZdeněkMuži do 39 letBlatná435:48
2.178Prouza LukášMuži do 49 letStašov438:50
3.223Rendl JosefMuži do 49 letTJ Packa Praha439:00
4.250Fic MartinMuži do 49 letSTS Chvojkovice Brod B439:30
5.237Karas StanislavMuži do 39 letPříbram440:34
6.167Tajšl AdamMuži do 39 let440:41
7.160Valek MarianMuži do 49 letKerteam441:18
8.294Martínek JardaMuži do 59 letTrisk Olomouc441:32
9.470Rejsková IvonaŽeny do 45 letSunnymont/Dobříš442:07
10.199Bielik OndřejMuži do 39 letMladá Vožice442:08
11.190Karas TomášMuži do 59 letTisová443:03
12.229Havel MichalMuži do 39 letEnergon443:50
13.477Javůrek HonzaMuži do 49 letSK Hofmanbajk444:12
14.226Zadražil MichalMuži do 49 letRozběháme Hořovicko444:24
15.247Zemek MichalMuži do 49 letPříbram444:24
16.182Raboch IvanMuži do 59 letŽebrák444:58
17.164Pražák AdamMuži do 49 letPraha 3445:02
18.297Fröhr JanMuži do 59 letMilevsko445:17
19.177Pavlišen AlexandrMuži do 59 letDrtič Bezděkov445:23
20.216Hrdlička DušanMuži do 49 letPraskolesy445:23
21.196Veselý VladimírMuži do 59 letMělník445:49
22.207Vitásek JosefMuži do 69Buková446:02
23.224Riegerová MichaelaŽeny do 55 letGymnázium Beroun446:10
24.187Dušek VáclavMuži do 49 letHS Brdy447:12
25.288Kozel JakubMuži do 39 let447:25
26.188Dvořák PetrMuži do 69Vila Rusalka448:10
27.471Paďour FrantišekMuži do 69Dobříš448:10
28.225Plavec HynekMuži do 49 letD. Dušníky448:15
29.248Ficová RadkaŽeny do 55 letSTS Chvojkovice Brod B448:24
30.233Vítková GabrielaŽeny do 35 letIronDave448:28
31.213Čip RomanMuži do 59 letbefit pb448:32
32.209Řechková SvatavaŽeny do 65 letOxygen Příbram449:05
33.211Svoboda PavelMuži do 59 letSK Vlaška449:08
34.231Myslivec MichalMuži do 39 letKamýk nad Vltavou450:03
35.217Svoboda RobertMuži do 49 letBeroun450:08
36.176Kutnohorsky JanMuži do 49 letBojov450:08
37.218Bárta TomášMuži do 49 letCerhovice450:55
38.181Třísková KatarínaŽeny do 55 let450:58
39.222Hršel JosefMuži do 49 letSK Mníšecký Expres451:12
40.221Stibalová PetraŽeny do 55 letBroumy451:48
41.475Turek JiříMuži do 69451:56
42.220Mařík MichalMuži do 49 letPraha452:01
43.186Pech LubošMuži do 49 letBohutín452:09
44.202Broum PavelMuži nad 70 letSokol Královské Vinohrady452:20
45.212Justych JiriMuži do 59 letBzova452:20
46.169Honzáková JiřinaŽeny do 65 letBřevnov452:38
47.163Šebestová JitkaŽeny do 45 letRozběháme Beroun453:21
48.210Turečková JanaŽeny do 55 letTenisový Klub Bohutín453:43
49.179Pavlíková PetraŽeny do 45 letNarysov453:51
50.461Nesvačil TomášMuži do 59 letPříbram454:13
51.230Hacaperková EvaŽeny do 45 letPříbram455:08
52.469Dolejš RudolfMuži do 69Jiko Čácha Sušice456:01
53.474Likusová DagmarŽeny do 55 letAdrien Elixír Team456:14
54.246Kyselý PetrMuži do 59 letTJ Zduchovice456:19
55.227Hájek JakubMuži do 49 let456:22
56.458Fencl RadekMuži do 59 letObořiště456:36
57.298Dudášová MonikaŽeny do 65 letObořiště456:36
58.195Veselá AnitaŽeny do 65 letSDH Chloumek457:29
59.191Krištofová PetraŽeny do 45 letProstě Běž!457:38
60.161Křivonosková NaděždaŽeny do 45 letNový Knín457:56
61.184Pertlová MartinaŽeny do 55 letU Šmídů team458:07
62.183Růžičková JanaŽeny do 55 letU Šmídů team458:27
63.173Mígl MichalMuži do 49 letTT Příbram458:49
64.206Čechura JaroslavMuži do 69Rozběháme Hořovicko459:25
65.197Mařík MiroslavMuži do 59 letEnergon Dobríš459:37
66.185Žížalová DenisaŽeny do 45 letU Šmídů team459:47
67.234Měšťanová MichaelaŽeny do 35 letRozběháme Hořovicko41:00:13
68.171Filip KarelMuži do 69Nové Strašecí41:00:22
69.201Svoboda JanMuži nad 70 letKD Příbram41:00:51
70.200Raschmanová HanaŽeny do 35 let41:00:56
71.463Raschman JosefMuži do 39 let41:00:56
72.204Werner PetrMuži nad 70 letLiga 100 Praha41:02:22
73.205Svobodová DanaŽeny nad 65 letKD Příbram41:02:38
74.208Novák MichalMuži do 69Dobříš41:03:13
75.168Magera PetrMuži do 59 letPříbram41:03:33
76.215Linková HanaŽeny do 55 letSK Merlot41:04:26
77.170Vašíček TomášMuži do 69Energon41:04:53
78.162Prouzová LenkaŽeny do 45 letRozběháme Hořovicko41:06:58
79.228Křikavová JanaŽeny do 45 letChlustina41:06:58
80.193Leitner JosefMuži do 59 letTJ Stupně Poražených41:08:37
81.165Košek KarelMuži do 49 letDobříš41:12:34
DNF465Punčochářová DitaŽeny do 55 letJoskatel224:33
DNF219Dušková ŠtěpánkaŽeny do 55 letDobříš225:05
Štafety 4x2,5km
1.452BaueroviChlum445:07
2.451Sk Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres453:09
Dorostenci, děti 14-15let, 1 kolo
1.175Mígl AntonínDorostenciTT Příbram109:36.00
2.262Pánková TerezaDívky 14-15 letPavlíkov110:06.00
3.243Kundrát DavidKluci 14-15 letPraskolesy110:35.00
4.194Kahounová ViktorieDorostenkyFischer Ski klub Šumava Vimperk110:38.00
5.240Jeníková MartinaDívky 14-15 letSK Sporting Příbram110:43.00
6.244Nademlejnská ŠárkaDívky 14-15 letLokomotiva Beroun110:45.00
7.239Švarcová TerezaDorostenkyStřela Žebrák110:51.00
8.245Budoš AdamKluci 14-15 letPříbram111:01.00
9.172Novák LukášKluci 14-15 letSK Sporting PB, HC Dobříš112:22.00
10.241Suchopárová JulieDívky 14-15 letVišňová u Příbramě112:52.00
11.180Votoupalová KateřinaDívky 14-15 let113:03.00
Junioři na 5km
1.174Mígl VojtěchJuniořiTT Příbram221:08.00
2.476Koutný RomanJuniořiTT Příbram221:19.00
3.249Ficová MarkétaJuniorkySTS Chvojkovice Brod B222:37.00
4.192Vystydová SimonaJuniorkyDublovice224:33.00
Počet závodníků: 100

Další soubory k závodu:

Výsledky: Děti, dospělí - kola, kategorie