Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Penzion Cup

23.4.2022 11:00

Pořadatel: Jitka Doubravová
Místo: Nový rybník - Obořiště
Podmínky:
Web závodu: https://brdskypohar.cz/
75 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie, muži/ženy



Výsledky


Hlavní běh 8 km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 2 Zdeněk Zeman 00:30:52 Muži do 39 let Blatná
2. 2. 1. 17 Jiří Rosol 00:33:03 Muži do 49 let Loko Beroun
3. 3. 2. 26 Marian Valek 00:33:32 Muži do 49 let Kerteam
4. 4. 2. 35 Lukáš Pergler 00:33:56 Muži do 39 let Komárov
5. 5. 3. 70 Adam Tajšl 00:34:59 Muži do 39 let
6. 6. 1. 59 Tomáš Karas 00:35:57 Muži do 59 let Tisová
7. 7. 2. 30 Martin Votava 00:36:21 Muži do 59 let Králuv Dvůr
8. 8. 3. 41 Dušan Uldrych 00:36:29 Muži do 49 let SDH Obořiště
9. 9. 4. 32 Michal Zadražil 00:36:44 Muži do 49 let Rozběháme Hořovicko
10. 10. 5. 79 Honza Javůrek 00:36:53 Muži do 49 let SK HofmanBajk
11. 11. 3. 68 Ivan Raboch 00:36:59 Muži do 59 let Žebrák
12. 1. 1. 1 Anita Žáková 00:37:09 Ženy do 34 let Žakyclub Pb
13. 12. 1. 29 Josef Vitásek 00:37:28 Muži do 69 let Buková
14. 13. 4. 76 Alexandr Pavlišen 00:37:29 Muži do 59 let Drtič Bezděkov
15. 14. 6. 71 Dušan Hrdlička 00:37:56 Muži do 49 let Praskolesy
16. 15. 7. 40 Michal Zemek 00:38:36 Muži do 49 let Příbram
17. 16. 5. 63 Zbyněk Mach 00:39:05 Muži do 59 let TriKlub Příbram
18. 2. 1. 16 Michaela Riegerová 00:39:07 Ženy do 54 let Gymnázium Beroun
19. 17. 6. 5 Roman Číp 00:39:16 Muži do 59 let befit pb
20. 3. 1. 14 Blanka Paulú 00:39:57 Ženy nad 65 let Maratonstav Úpice
21. 18. 7. 21 Pavel Svoboda 00:40:24 Muži do 59 let SK Vlaška
22. 19. 8. 66 Josef Hršel 00:40:55 Muži do 49 let SK Mníšecký Expres
23. 20. 9. 58 Hynek Plavec 00:40:59 Muži do 49 let D. Dušníky
24. 21. 4. 51 Michal Myslivec 00:41:08 Muži do 39 let Kamýk nad Vltavou
25. 22. 10. 43 Jan Kutnohorsk 00:41:15 Muži do 49 let Bojov
26. 23. 11. 78 Dušan Večerek Me 00:41:20 Muži do 49 let Mníšek pod Brdy
27. 4. 2. 20 Petra Stibalová 00:41:27 Ženy do 54 let Broumy
28. 5. 1. 77 Marcela Večerková 00:41:43 Ženy do 44 let Mníšek pod Brdy
29. 24. 5. 44 Milan Boháč 00:41:48 Muži do 39 let
30. 25. 12. 64 Tomáš Bárta 00:42:01 Muži do 49 let Rozběháme Česko
31. 26. 8. 8 Jiri Justych 00:42:04 Muži do 59 let Bzova
32. 6. 1. 19 Svatava Řechková 00:42:23 Ženy do 64 let Oxygen Příbram
33. 27. 13. 42 Michal Mařík 00:42:30 Muži do 49 let
34. 28. 14. 23 Robert Svoboda 00:42:36 Muži do 49 let Beroun
35. 7. 2. 60 Radka Landauerov 00:42:57 Ženy do 34 let RTS
36. 29. 9. 72 Radek Fencl 00:43:02 Muži do 59 let Obořiště
37. 8. 2. 6 Eva Hacaperkov 00:43:14 Ženy do 44 let Příbram
38. 9. 3. 57 Petra Pavlíková 00:43:15 Ženy do 44 let Narysov
39. 30. 6. 81 Miloš Kadeřábek 00:43:17 Muži do 39 let
40. 10. 3. 80 Gabriela Soukalová 00:43:17 Ženy do 34 let
41. 11. 3. 18 Ivana Rosolová 00:43:22 Ženy do 54 let Rossi team
42. 12. 4. 25 Jana Turečková 00:43:28 Ženy do 54 let Tenisový klub Bohutín
43. 31. 7. 47 Michal Kašpar 00:43:30 Muži do 39 let U Šmídů team
44. 32. 15. 62 Petr Herman 00:43:34 Muži do 49 let Zbraslavanka
45. 13. 2. 36 Jiřina Honzáková 00:43:46 Ženy do 64 let Břevnov
46. 33. 2. 27 Michal Valenta 00:43:58 Muži do 69 let Tužín
47. 14. 4. 9 Lucie Kafková 00:44:03 Ženy do 44 let Zdice
48. 34. 3. 3 Petr Butzke 00:44:24 Muži do 69 let Fit klub Padák Příbram
49. 15. 5. 10 Jiřina Kaiserová 00:45:36 Ženy do 54 let MP Hořovice
50. 35. 10. 65 Tomáš Nesvačil 00:45:39 Muži do 59 let Příbram
51. 16. 4. 67 Jitka Pilátová 00:45:43 Ženy do 34 let
52. 36. 11. 37 Roman Kohout 00:46:16 Muži do 59 let TJ Sokol Králův dvůr
53. 17. 6. 49 Martina Pertlová 00:46:19 Ženy do 54 let U Šmídů team
54. 37. 4. 82 Robert Raschman 00:46:23 Muži do 69 let Mníšek pod Brdy
55. 18. 7. 69 Dagmar Likusová 00:46:32 Ženy do 54 let ADRIEN Elixír Team
56. 38. 12. 12 Miroslav Mařík 00:46:50 Muži do 59 let Energon
57. 19. 8. 50 Jana Růžičková 00:47:29 Ženy do 54 let U Šmídů team
58. 20. 3. 7 Stanislav Hartmanová 00:47:45 Ženy do 64 let Vorvani Příbram
59. 21. 5. 56 Hana Raschmanov 00:47:50 Ženy do 34 let
60. 39. 1. 22 Jan Svoboda 00:48:10 Muži nad 70 let KD Příbram
61. 22. 5. 48 Denisa Žížalová 00:48:41 Ženy do 44 let U Šmídů team
62. 23. 6. 73 Naděžda Křivonosko 00:49:16 Ženy do 44 let Nový Knín
63. 40. 5. 13 Michal Novák 00:49:47 Muži do 69 let Dobříš
64. 41. 8. 74 Michal Bureš 00:50:05 Muži do 39 let Dobříš
65. 42. 16. 52 Pavel Hons 00:50:08 Muži do 49 let
66. 43. 2. 31 Petr Werner 00:50:33 Muži nad 70 let Liga 100 Praha
67. 24. 7. 46 Jana Speckens 00:51:42 Ženy do 44 let Černolice
68. 25. 2. 24 Dana Svobodová 00:51:45 Ženy nad 65 let KD Příbram
69. 26. 9. 45 Jitka Klubalová 00:53:34 Ženy do 54 let
70. 27. 10. 39 Hana Weidinger 00:54:10 Ženy do 54 let Višňová
71. 44. 13. 61 Petr Magera 00:54:30 Muži do 59 let Příbram
72. 45. 17. 11 Ivo Kašpar 00:55:53 Muži do 49 let SDH Dubenec
73. 28. 11. 38 Jana Krotilova 00:57:08 Ženy do 54 let Hřiměždice
74. 29. 4. 75 Hana Hořejšová 00:59:34 Ženy do 64 let Vorvani
75. 30. 3. 55 Milada Bartošová 01:04:23 Ženy nad 65 let Příbram

Výsledky textově

Penzion cup - 23.04.2022
Výsledková listina
Pořadí celk./kat.ČísloJménoRNKat.KlubČas
Hlavní běh 8 km
1./1.2Zeman Zdeněk1993mMuži do 39 letBlatná30:53
2./1.17Rosol Jiří1974mMuži do 49 letLoko Beroun33:04
3./2.26Valek Marian1975mMuži do 49 letKerteam33:33
4./2.35Pergler Lukáš1992mMuži do 39 letKomárov33:57
5./3.70Tajšl Adam2000mMuži do 39 let35:00
6./1.59Karas Tomáš1967mMuži do 59 letTisová35:58
7./2.30Votava Martin1971mMuži do 59 letKráluv Dvůr36:22
8./3.41Uldrych Dušan1978mMuži do 49 letSDH Obořiště36:30
9./4.32Zadražil Michal1979mMuži do 49 letRozběháme Hořovicko36:45
10./5.79Javůrek Honza1979mMuži do 49 letSK HofmanBajk36:54
11./3.68Raboch Ivan1966mMuži do 59 letŽebrák37:00
12./1.1Žáková Anita2000žŽeny do 34 letŽakyclub Pb37:10
13./1.29Vitásek Josef1958mMuži do 69 letBuková37:29
14./4.76Pavlišen Alexandr1969mMuži do 59 letDrtič Bezděkov37:30
15./6.71Hrdlička Dušan1973mMuži do 49 letPraskolesy37:57
16./7.40Zemek Michal1977mMuži do 49 letPříbram38:37
17./5.63Mach Zbyněk1970mMuži do 59 letTriKlub Příbram39:06
18./1.16Riegerová Michaela1977žŽeny do 54 letGymnázium Beroun39:08
19./6.5Číp Roman1970mMuži do 59 letbefit pb39:17
20./1.14Paulú Blanka1954žŽeny nad 65 letMaratonstav Úpice39:58
21./7.21Svoboda Pavel1969mMuži do 59 letSK Vlaška40:25
22./8.66Hršel Josef1976mMuži do 49 letSK Mníšecký Expres40:56
23./9.58Plavec Hynek1978mMuži do 49 letD. Dušníky41:00
24./4.51Myslivec Michal1986mMuži do 39 letKamýk nad Vltavou41:09
25./10.43Kutnohorský Jan1974mMuži do 49 letBojov41:16
26./11.78Večerek Mejzr Dušan1974mMuži do 49 letMníšek pod Brdy41:21
27./2.20Stibalová Petra1976žŽeny do 54 letBroumy41:28
28./1.77Večerková Marcela1981žŽeny do 44 letMníšek pod Brdy41:44
29./5.44Boháč Milan1989mMuži do 39 let41:49
30./12.64Bárta Tomáš1974mMuži do 49 letRozběháme Česko42:02
31./8.8Justych Jiri1969mMuži do 59 letBzova42:05
32./1.19Řechková Svatava1967žŽeny do 64 letOxygen Příbram42:24
33./13.42Mařík Michal1975mMuži do 49 let42:31
34./14.23Svoboda Robert1973mMuži do 49 letBeroun42:37
35./2.60Landauerová Radka1992žŽeny do 34 letRTS42:58
36./9.72Fencl Radek1965mMuži do 59 letObořiště43:03
37./2.6Hacaperková Eva1986žŽeny do 44 letPříbram43:15
38./3.57Pavlíková Petra1984žŽeny do 44 letNarysov43:16
39./6.81Kadeřábek Miloš1987mMuži do 39 let43:18
40./3.80Soukalová Gabriela1989žŽeny do 34 let43:18
41./3.18Rosolová Ivana1974žŽeny do 54 letRossi team43:23
42./4.25Turečková Jana1968žŽeny do 54 letTenisový klub Bohutín43:29
43./7.47Kašpar Michal1990mMuži do 39 letU Šmídů team43:31
44./15.62Herman Petr1974mMuži do 49 letZbraslavanka43:35
45./2.36Honzáková Jiřina1965žŽeny do 64 letBřevnov43:47
46./2.27Valenta Michal1962mMuži do 69 letTužín43:59
47./4.9Kafková Lucie1982žŽeny do 44 letZdice44:04
48./3.3Butzke Petr1959mMuži do 69 letFit klub Padák Příbram44:25
49./5.10Kaiserová Jiřina1976žŽeny do 54 letMP Hořovice45:37
50./10.65Nesvačil Tomáš1968mMuži do 59 letPříbram45:40
51./4.67Pilátová Jitka1990žŽeny do 34 let45:44
52./11.37Kohout Roman1969mMuži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr46:17
53./6.49Pertlová Martina1974žŽeny do 54 letU Šmídů team46:20
54./4.82Raschman Robert1961mMuži do 69 letMníšek pod Brdy46:24
55./7.69Likusová Dagmar1970žŽeny do 54 letADRIEN Elixír Team46:33
56./12.12Mařík Miroslav1972mMuži do 59 letEnergon46:51
57./8.50Růžičková Jana1969žŽeny do 54 letU Šmídů team47:30
58./3.7Hartmanová Stanislava1958žŽeny do 64 letVorvani Příbram47:46
59./5.56Raschmanová Hana1990žŽeny do 34 let47:51
60./1.22Svoboda Jan1943mMuži nad 70 letKD Příbram48:11
61./5.48Žížalová Denisa1979žŽeny do 44 letU Šmídů team48:42
62./6.73Křivonosková Naděžda1986žŽeny do 44 letNový Knín49:17
63./5.13Novák Michal1958mMuži do 69 letDobříš49:48
64./8.74Bureš Michal1987mMuži do 39 letDobříš50:06
65./16.52Hons Pavel1980mMuži do 49 let50:09
66./2.31Werner Petr1951mMuži nad 70 letLiga 100 Praha50:34
67./7.46Speckens Jana1978žŽeny do 44 letČernolice51:43
68./2.24Svobodová Dana1952žŽeny nad 65 letKD Příbram51:46
69./9.45Klubalová Jitka1976žŽeny do 54 let53:35
70./10.39Weidinger Hana1975žŽeny do 54 letVišňová54:11
71./13.61Magera Petr1966mMuži do 59 letPříbram54:31
72./17.11Kašpar Ivo1982mMuži do 49 letSDH Dubenec55:54
73./11.38Krotilova Jana1972žŽeny do 54 letHřiměždice57:09
74./4.75Hořejšová Hana1960žŽeny do 64 letVorvani59:35
75./3.55Bartošová Milada1953žŽeny nad 65 letPříbram1:04:24
Počet závodníků: 75
Vytištěno: 23.04.2022 14:56:25
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, kategorie, muži/ženy