Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Svatojánská 20

12.11.2022 13:00

Pořadatel: LOKO Beroun
Místo: Stadion LOKO Beroun
Podmínky: 14 stupňů Celsia, sucho, polojasno, bezvětří
Web závodu: https://svatojanska20.estranky.cz/
128 závodníků,

V letošním roce byla z důvodu rekonstrukce mostu za osadou V Kozle nutná změna tratí. Obrátka obou tras závodu byla uprostřed osady V Kozle. Ženy a veteráni 70 a více let odtud běželi zpět stejnou cestou do cíle, jejich trať tak byla o cca 200 m zkrácena oproti předchozím ročníkům (od r. 2018). Trasa mužů do 70 let po obrátce v osadě V Kozle vedla zpět po cyklostezce podél Berounky směr Beroun, těsně před Berounem (cca 350 m před koncem cyklostezky) byla druhá obrátka a závodníci absolvovali znovu úsek k obrátce v osadě V Kozle, odtud běželi zpět do cíle na stadionu v Berouně. Delší trasa letos měřila 17 500 m (byla tak kratší o cca 500 m). Velice kvalitní výkony obou vítězů bohužel tedy nemohou být uznány jako nové traťové rekordy. Byly velice příznivé povětrnostní podmínky (neobvykle teplo), 14°C, polojasno až skoro jasno, téměř bezvětří. K závodu odstartovalo a také jej dokončilo celkem 128 závodníků - 81 mužů a 47 žen.

Ztráty a nálezy: 2 trika s dlouhým a 1 s krátkým rukávem, 1 sportovní mikina - k doptání u pořadatelů.

Výsledky v pdf: Oficiální od pořadatelů, kategorie, celkové
fotky od pořadatelů



Výsledky


Dlouhá 17,8km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 1 Michal Burian 00:58:11 Muži do 39 let SK Sporting Příbram
2. 2. 2. 95 Jan Šneberger 00:58:40 Muži do 39 let AC Falcon Rokycany
3. 3. 1. 114 Jiří Miler 00:58:47 Muži 40-49 let Lawi Stars
4. 4. 3. 5 Jaroslav Blažek 00:59:03 Muži do 39 let TJ ČZU
5. 5. 4. 70 Zdeněk Zeman 00:59:12 Muži do 39 let Blatná
6. 6. 5. 133 Milan Hochmut 01:01:29 Muži do 39 let Grill Míšov
7. 7. 2. 2 Petr Minařík 01:02:41 Muži 40-49 let Falcon Rokycany
8. 8. 3. 50 Michal Koš 01:02:49 Muži 40-49 let Srbsko
9. 9. 4. 4 Daniel Kupidlovský 01:02:54 Muži 40-49 let Stodůlky
10. 10. 5. 3 Josef Rendl 01:03:46 Muži 40-49 let tj packa praha
11. 11. 6. 6 Matěj Nový 01:04:35 Muži do 39 let TOP4RUNNING
12. 12. 7. 63 Radim Goj 01:05:08 Muži do 39 let TT LOKO Beroun
13. 13. 8. 68 Jakub Čtvrtníček 01:06:46 Muži do 39 let Galago.cz
14. 14. 1. 40 Ladislav Semrád 01:06:50 Muži 50-59 let Čáslav
15. 15. 2. 7 Petr Švarc 01:06:54 Muži 50-59 let TriKlub Příbram
16. 16. 9. 89 Jakub Hrdina 01:07:19 Muži do 39 let OTC Vlčáci
17. 17. 3. 73 Zdeněk Beck 01:08:21 Muži 50-59 let BK Jevany
18. 18. 6. 125 Tomáš Martínek 01:08:34 Muži 40-49 let EasyGoRun
19. 19. 10. 98 Lukáš Pergler 01:08:48 Muži do 39 let Komárov
20. 20. 11. 80 Adam Tůma 01:08:59 Muži do 39 let
21. 21. 4. 29 Norbert Švarc 01:09:28 Muži 50-59 let Mílaři Domažlice
22. 22. 12. 101 Tomáš Goj 01:09:56 Muži do 39 let TT Loko Beroun
23. 23. 13. 105 Ondřej Franěk 01:10:13 Muži do 39 let Pražská kavárna
24. 24. 5. 91 Miroslav Mikula 01:10:29 Muži 50-59 let Iron Stars Beroun
25. 25. 14. 65 Jakub Cihlář 01:10:45 Muži do 39 let Lokomotiva Beroun
26. 26. 7. 123 Radek Urx 01:11:05 Muži 40-49 let Třebotov
27. 27. 8. 112 Michal Procházka 01:12:04 Muži 40-49 let IRON STARS BEROUN
28. 28. 6. 77 Pavel Vipler 01:12:41 Muži 50-59 let Praha 13
29. 29. 7. 49 RADEK SKÁLA 01:13:04 Muži 50-59 let JOSKATEL TRI TEAM
30. 30. 15. 22 Vojtěch Mígl 01:13:57 Muži do 39 let TT Příbram
31. 31. 9. 103 Aleš Barášek 01:14:24 Muži 40-49 let
32. 32. 8. 116 Jan Tajč 01:14:38 Muži 50-59 let HH Smíchov
33. 33. 9. 48 Pavel Rataj 01:16:01 Muži 50-59 let Rokycany
34. 34. 10. 25 Dušan Hrdlička 01:16:08 Muži 40-49 let Praskolesy
35. 35. 10. 45 Honza Hora 01:16:13 Muži 50-59 let
36. 36. 16. 20 Lukáš Beránek 01:16:16 Muži do 39 let Ho Loko Beroun
37. 37. 11. 46 Michal Zadražil 01:16:26 Muži 40-49 let Rozběháme Hořovicko
38. 38. 17. 90 Roman Koutný 01:16:53 Muži do 39 let Triatlon Team Příbram
39. 39. 12. 56 Karel Brambora 01:17:28 Muži 40-49 let Rozběháme Beroun
40. 40. 11. 43 Zdislav Cihlář 01:17:51 Muži 50-59 let TJ Lokomotiva Beroun
41. 41. 12. 17 Vladimír Veselý 01:18:00 Muži 50-59 let Mělník Chloumek
42. 42. 13. 83 Martin Mastný 01:19:30 Muži 40-49 let Řevnice
43. 43. 13. 72 Marek Švéd 01:19:33 Muži 50-59 let SK Městská policie Praha
44. 44. 1. 127 Štěpán Jindra 01:19:36 Muži 60-69 let Yen Tac Praha
45. 45. 14. 119 Luděk Málek 01:19:56 Muži 50-59 let Veltrusy
46. 46. 18. 136 Jaroslav Šafařík 01:20:15 Muži do 39 let Rakovník
47. 47. 14. 108 Michal Zemek 01:20:37 Muži 40-49 let Příbram
48. 48. 19. 38 Michal Flachs 01:21:05 Muži do 39 let Zličín
49. 49. 15. 131 Petr Tůma 01:21:30 Muži 50-59 let STS Chvojkovice Brod
50. 50. 15. 74 Martin Krtek 01:21:55 Muži 40-49 let Tetín
51. 51. 16. 87 Jan Landa 01:22:50 Muži 40-49 let IRON STARS BEROUN
52. 52. 20. 13 David Havlík 01:22:59 Muži do 39 let
53. 53. 2. 62 Jiří Turek 01:23:04 Muži 60-69 let Chaloupky
54. 54. 17. 134 Petr Poborský 01:23:06 Muži 40-49 let Ekonom Praha
55. 55. 18. 23 Jan Kutnohorský 01:24:09 Muži 40-49 let Bojov
56. 56. 19. 41 Hynek Plavec 01:24:16 Muži 40-49 let D. Dušníky
57. 57. 16. 8 Rostislav Dušek 01:24:27 Muži 50-59 let DataLine
58. 58. 20. 76 Jiří Smolnický 01:25:10 Muži 40-49 let Prostě běž
59. 59. 21. 33 Tomáš Slavata 01:26:10 Muži 40-49 let Krušnoman Team
60. 60. 22. 75 Daniel Dobříšan 01:27:10 Muži 40-49 let Tetín
61. 61. 3. 97 Jan Kozák 01:27:39 Muži 60-69 let Funny Avocado
62. 62. 21. 42 Kamil Šedivý 01:29:13 Muži do 39 let Praha
63. 63. 23. 113 Jiří Holíček 01:29:23 Muži 40-49 let Uhříněves
64. 64. 17. 110 Vladimír Fábik 01:30:27 Muži 50-59 let SK Poběžovice
65. 65. 18. 53 Petr Kyselý 01:31:40 Muži 50-59 let TJ Zduchovice
66. 66. 19. 107 Roman Kohout 01:31:40 Muži 50-59 let TJ Sokol Králův dvůr
67. 67. 24. 21 Michal Mígl 01:32:32 Muži 40-49 let TT Příbram
68. 68. 20. 106 Tomáš Nesvačil 01:33:21 Muži 50-59 let Příbram
69. 69. 25. 122 Richard Chovánek 01:34:23 Muži 40-49 let Běžci Rudná
70. 70. 22. 129 Jan Parez 01:34:58 Muži do 39 let TT Příbram
71. 71. 26. 47 Jiří Zdílna 01:36:07 Muži 40-49 let OCR Runners Beroun
72. 72. 27. 67 Aleš Rieger 01:37:23 Muži 40-49 let PŘECE PECE 2
73. 73. 21. 14 Tomáš Uxa 01:38:01 Muži 50-59 let Triatlon Beroun - URT
74. 74. 22. 64 Vladimír Lysenko 01:38:18 Muži 50-59 let SBTS Praha-Holešovice
75. 75. 4. 31 Jaroslav Čechura 01:45:13 Muži 60-69 let Rozběháme Hořovicko
76. 76. 5. 117 Ivo Střižík 01:57:01 Muži 60-69 let Slaný
77. 77. 23. 84 Roman Randák 02:09:52 Muži 50-59 let Řevnice

Výsledky textově

Svatojánská 20 - 12.11.2022
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubČasZtráta
Dlouhá 17,8km
1./1.1Burian Michal1994Muži do 39 letSK Sporting Příbram0:58:11-
2./2.95Šneberger Jan1985Muži do 39 letAC Falcon Rokycany0:58:40+0:29
3./1.114Miler Jiří1975Muži 40-49 letLawi Stars0:58:47+0:36
4./3.5Blažek Jaroslav1993Muži do 39 letTJ ČZU0:59:03+0:52
5./4.70Zeman Zdeněk1993Muži do 39 letBlatná0:59:12+1:01
6./5.133Hochmut Milan1987Muži do 39 letGrill Míšov1:01:29+3:18
7./2.2Minařík Petr1976Muži 40-49 letFalcon Rokycany1:02:41+4:30
8./3.50Koš Michal1976Muži 40-49 letSrbsko1:02:49+4:38
9./4.4Kupidlovský Daniel1976Muži 40-49 letStodůlky1:02:54+4:43
10./5.3Rendl Josef1976Muži 40-49 lettj packa praha1:03:46+5:35
11./6.6Nový Matěj2000Muži do 39 letTOP4RUNNING1:04:35+6:24
12./7.63Goj Radim1992Muži do 39 letTT LOKO Beroun1:05:08+6:57
13./8.68Čtvrtníček Jakub1990Muži do 39 letGalago.cz1:06:46+8:35
14./1.40Semrád Ladislav1967Muži 50-59 letČáslav1:06:50+8:39
15./2.7Švarc Petr1966Muži 50-59 letTriKlub Příbram1:06:54+8:43
16./9.89Hrdina Jakub1990Muži do 39 letOTC Vlčáci1:07:19+9:08
17./3.73Beck Zdeněk1971Muži 50-59 letBK Jevany1:08:21+10:10
18./6.125Martínek Tomáš1982Muži 40-49 letEasyGoRun1:08:34+10:23
19./10.98Pergler Lukáš1992Muži do 39 letKomárov1:08:48+10:37
20./11.80Tůma Adam1998Muži do 39 let1:08:59+10:48
21./4.29Švarc Norbert1972Muži 50-59 letMílaři Domažlice1:09:28+11:17
22./12.101Goj Tomáš1997Muži do 39 letTT Loko Beroun1:09:56+11:45
23./13.105Franěk Ondřej1990Muži do 39 letPražská kavárna1:10:13+12:02
24./5.91Mikula Miroslav1968Muži 50-59 letIron Stars Beroun1:10:29+12:18
25./14.65Cihlář Jakub2003Muži do 39 letLokomotiva Beroun1:10:45+12:34
26./7.123Urx Radek1976Muži 40-49 letTřebotov1:11:05+12:54
27./8.112Procházka Michal1977Muži 40-49 letIRON STARS BEROUN1:12:04+13:53
28./6.77Vipler Pavel1969Muži 50-59 letPraha 131:12:41+14:30
29./7.49SKÁLA RADEK1969Muži 50-59 letJOSKATEL TRI TEAM1:13:04+14:53
30./15.22Mígl Vojtěch2003Muži do 39 letTT Příbram1:13:57+15:46
31./9.103Barášek Aleš1975Muži 40-49 let1:14:24+16:13
32./8.116Tajč Jan1968Muži 50-59 letHH Smíchov1:14:38+16:27
33./9.48Rataj Pavel1969Muži 50-59 letRokycany1:16:01+17:50
34./10.25Hrdlička Dušan1973Muži 40-49 letPraskolesy1:16:08+17:57
35./10.45Hora Honza1971Muži 50-59 let1:16:13+18:02
36./16.20Beránek Lukáš1985Muži do 39 letHo Loko Beroun1:16:16+18:05
37./11.46Zadražil Michal1979Muži 40-49 letRozběháme Hořovicko1:16:26+18:15
38./17.90Koutný Roman2003Muži do 39 letTriatlon Team Příbram1:16:53+18:42
39./12.56Brambora Karel1977Muži 40-49 letRozběháme Beroun1:17:28+19:17
40./11.43Cihlář Zdislav1964Muži 50-59 letTJ Lokomotiva Beroun1:17:51+19:40
41./12.17Veselý Vladimír1971Muži 50-59 letMělník Chloumek1:18:00+19:49
42./13.83Mastný Martin1975Muži 40-49 letŘevnice1:19:30+21:19
43./13.72Švéd Marek1972Muži 50-59 letSK Městská policie Praha1:19:33+21:22
44./1.127Jindra Štěpán1961Muži 60-69 letYen Tac Praha1:19:36+21:25
45./14.119Málek Luděk1969Muži 50-59 letVeltrusy1:19:56+21:45
46./18.136Šafařík Jaroslav2000Muži do 39 letRakovník1:20:15+22:04
47./14.108Zemek Michal1977Muži 40-49 letPříbram1:20:37+22:26
48./19.38Flachs Michal1987Muži do 39 letZličín1:21:05+22:54
49./15.131Tůma Petr1970Muži 50-59 letSTS Chvojkovice Brod1:21:30+23:19
50./15.74Krtek Martin1981Muži 40-49 letTetín1:21:55+23:44
51./16.87Landa Jan1976Muži 40-49 letIRON STARS BEROUN1:22:50+24:39
52./20.13Havlík David1990Muži do 39 let1:22:59+24:48
53./2.62Turek Jiří1962Muži 60-69 letChaloupky1:23:04+24:53
54./17.134Poborský Petr1975Muži 40-49 letEkonom Praha1:23:06+24:55
55./18.23Kutnohorský Jan1974Muži 40-49 letBojov1:24:09+25:58
56./19.41Plavec Hynek1978Muži 40-49 letD. Dušníky1:24:16+26:05
57./16.8Dušek Rostislav1971Muži 50-59 letDataLine1:24:27+26:16
58./20.76Smolnický Jiří1981Muži 40-49 letProstě běž1:25:10+26:59
59./21.33Slavata Tomáš1980Muži 40-49 letKrušnoman Team1:26:10+27:59
60./22.75Dobříšan Daniel1982Muži 40-49 letTetín1:27:10+28:59
61./3.97Kozák Jan1962Muži 60-69 letFunny Avocado1:27:39+29:28
62./21.42Šedivý Kamil1984Muži do 39 letPraha1:29:13+31:02
63./23.113Holíček Jiří1979Muži 40-49 letUhříněves1:29:23+31:12
64./17.110Fábik Vladimír1972Muži 50-59 letSK Poběžovice1:30:27+32:16
65./18.53Kyselý Petr1964Muži 50-59 letTJ Zduchovice1:31:40+33:29
66./19.107Kohout Roman1969Muži 50-59 letTJ Sokol Králův dvůr1:31:40+33:29
67./24.21Mígl Michal1973Muži 40-49 letTT Příbram1:32:32+34:21
68./20.106Nesvačil Tomáš1968Muži 50-59 letPříbram1:33:21+35:10
69./25.122Chovánek Richard1978Muži 40-49 letBěžci Rudná1:34:23+36:12
70./22.129Parez Jan2004Muži do 39 letTT Příbram1:34:58+36:47
71./26.47Zdílna Jiří1975Muži 40-49 letOCR Runners Beroun1:36:07+37:56
72./27.67Rieger Aleš1979Muži 40-49 letPŘECE PECE 21:37:23+39:12
73./21.14Uxa Tomáš1965Muži 50-59 letTriatlon Beroun - URT1:38:01+39:50
74./22.64Lysenko Vladimír1972Muži 50-59 letSBTS Praha-Holešovice1:38:18+40:07
75./4.31Čechura Jaroslav1955Muži 60-69 letRozběháme Hořovicko1:45:13+47:02
76./5.117Střižík Ivo1958Muži 60-69 letSlaný1:57:01+58:50
77./23.84Randák Roman1965Muži 50-59 letŘevnice2:09:52+1:11:41
Krátká 11,2km
1./1.88Koubková Lenka1984Ženy 35-44 letSpartak Praha 40:41:44-
2./1.120Churaňová Radka1977Ženy 45-54 letTJ Lokomotiva Trutnov0:42:30+0:46
3./1.102Loškoski Alexandra1994Ženy do 34 letRoudnice n/L0:43:08+1:24
4./2.126Šnebergerová Lucie1983Ženy 35-44 letFalcon Rokycany0:43:59+2:15
5./3.124Slavíková Eva1984Ženy 35-44 letPraha0:44:45+3:01
6./2.27Kolářová Hana1993Ženy do 34 letsport medicine0:45:00+3:16
7./3.35Semrádová Adélka1994Ženy do 34 letAC Čáslav0:46:01+4:17
8./4.99Perglerová Anna2000Ženy do 34 letStřela Žebrák0:46:16+4:32
9./4.135Poborská Helena1978Ženy 35-44 letKerteam0:46:27+4:43
10./5.39Žižková Zuzana1987Ženy 35-44 letBěžecký klub České spořitelny0:46:59+5:15
11./2.82Riegerová Michaela1977Ženy 45-54 letGymnázium Beroun0:47:08+5:24
12./5.34Burianová Denisa1993Ženy do 34 letBK Louny0:49:12+7:28
13./3.61Stibalová Petra1976Ženy 45-54 letBroumy0:49:22+7:38
14./4.37Punčochářová Dita1977Ženy 45-54 letJOSKATEL TRIATLON TEAM0:49:51+8:07
15./5.58Rosolová Ivana1974Ženy 45-54 letRossi team0:50:30+8:46
16./6.36Třísková Katarína1971Ženy 45-54 letPraha 60:50:35+8:51
17./1.69Řechková Svatava1967Ženy nad 55 letOxygen Příbram0:51:02+9:18
18./6.130Boháčová Tereza2004Ženy do 34 letTT Příbram0:52:18+10:34
19./7.24Hrdličková Romana1975Ženy 45-54 letRozběháme Hořovicko0:52:29+10:45
20./8.115Langerová Tereza1974Ženy 45-54 letJeníčkovy Mařenky0:53:00+11:16
21./9.66Řepíková Eva1976Ženy 45-54 letProstě běž!0:53:17+11:33
22./7.104Fraňková Andrea1989Ženy do 34 letPražská kavárna0:53:58+12:14
23./6.26Koutná Eva1978Ženy 35-44 letTT Příbram0:54:11+12:27
24./10.59Turečková Jana1968Ženy 45-54 letTenisový klub Bohutín0:54:25+12:41
25./7.32Slavatová Pavlína1982Ženy 35-44 letHromová parta0:54:36+12:52
26./11.11Pertlová Martina1974Ženy 45-54 letU Šmídů team0:54:38+12:54
27./2.92Honzáková Jiřina1965Ženy nad 55 letBřevnov0:54:46+13:02
28./8.55Prunerová Eva1979Ženy 35-44 letKovohutě Příbram0:56:05+14:21
29./3.18Veselá Anita1965Ženy nad 55 letSDH Chloumek0:56:15+14:31
30./9.12Šebestová Jitka1980Ženy 35-44 letRozběháme Beroun0:56:59+15:15
31./12.52Kaiserová Jiřina1976Ženy 45-54 letMP Hořovice0:57:12+15:28
32./4.51Hartmanová Stanislava1958Ženy nad 55 letVorvani Příbram0:58:09+16:25
33./10.121Chovánková Petra1979Ženy 35-44 letBěžci Rudná0:58:54+17:10
34./8.94Hájková Bára2007Ženy do 34 letBeroun0:59:48+18:04
35./9.100Raschmanová Hana1990Ženy do 34 let0:59:52+18:08
36./1.85Svoboda Jan1943Muži - M70 - krátkáKD Příbram1:00:26+18:42
37./11.9Žížalová Denisa1979Ženy 35-44 letU Šmídů team1:00:47+19:03
38./12.128Panušková Martina1987Ženy 35-44 letPlzeň1:01:18+19:34
39./2.118Řápek Václav1942Muži - M70 - krátkáAVC Praha1:02:31+20:47
40./13.93Hájková Tereza1976Ženy 45-54 letHBC Fretky1:03:34+21:50
41./13.78Gajdošová Zuzana1980Ženy 35-44 letProstě běž1:04:04+22:20
42./14.96Škrnová Gabriela1973Ženy 45-54 let1:04:33+22:49
43./5.86Svobodová Dana1952Ženy nad 55 letKD Příbram1:07:58+26:14
44./14.54Stehlíková Kristýna1985Ženy 35-44 letHostomice1:09:00+27:16
45./6.30Beránková Jaroslava1962Ženy nad 55 letŽebrák1:12:31+30:47
46./15.109Říhová Ilona1973Ženy 45-54 letPoběžovice1:12:35+30:51
47./16.19Hiršlová Alice1975Ženy 45-54 letProstě běž1:13:23+31:39
48./15.15Vrablicová Jana1979Ženy 35-44 letProstě běž1:13:23+31:39
49./3.132Průša Josef1952Muži - M70 - krátkáSlavoj Obecnice1:13:40+31:56
50./4.111Janový Petr1945Muži - M70 - krátkáPlzeň1:15:19+33:35
51./7.57Bartošová Milada1953Ženy nad 55 letVorvani Příbram1:16:37+34:53
Počet závodníků: 128
Čas tisku: 12.11.2022 17:36:53
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: Oficiální od pořadatelů, kategorie, celkové

fotky od pořadatelů