Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Zahořanská 10

29.5.2022 11:00

Pořadatel: SK Zahořany, David Horyna
Místo: Zahořany
Podmínky: polojasno, na hlavní závod zataženo a krátký déšť s kroupami
Web závodu: http://www.zahorany.cz/sport/skz/zahoranska10
151 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové a děti, kategorie



Výsledky


Zahořanská 10 - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 66 Zdeněk Zeman 00:37:39 M1 18 – 39 let (2004–1983) Blatná
2. 2. 1. 18 Jiří Kopáč 00:39:13 M2 40 – 49 let (1982–1973 Dukla Komořany
3. 1. 1. 19 Petra Kotlíková 00:40:00 Z2 36 – 45 let (1986–1977) TJ Slavo BANES Pacov
4. 3. 2. 33 Lukas Prouza 00:41:07 M2 40 – 49 let (1982–1973 Stašov
5. 4. 2. 14 Stanislav Karas 00:41:21 M1 18 – 39 let (2004–1983) Příbram
6. 5. 3. 64 Josef Vermach 00:41:57 M1 18 – 39 let (2004–1983) CFC Kladno
7. 6. 4. 20 David Kulík 00:42:10 M1 18 – 39 let (2004–1983) SK Zahořany
8. 7. 3. 50 Marian Valek 00:42:29 M2 40 – 49 let (1982–1973
9. 8. 5. 29 Lukáš Petr 00:43:48 M1 18 – 39 let (2004–1983) Řitka
10. 9. 6. 63 Soukup Martin 00:45:22 M1 18 – 39 let (2004–1983)
11. 10. 7. 10 Petr Chlumský 00:45:50 M1 18 – 39 let (2004–1983) Nová Ves pod Pleší
12. 11. 4. 9 Dušan Hrdlička 00:46:46 M2 40 – 49 let (1982–1973 Praskolesy
13. 12. 5. 67 Michal Zadražil 00:46:58 M2 40 – 49 let (1982–1973 Rozběháme Hořovicko
14. 13. 1. 51 Josef Vitásek 00:47:06 M4 60 a více let (1962 a méně) Buková
15. 14. 6. 1 Karel Blaha 00:47:24 M2 40 – 49 let (1982–1973 BK Šibla Praha
16. 15. 8. 11 Petr Jilg 00:47:36 M1 18 – 39 let (2004–1983) #běhámzaUkrajinu
17. 16. 7. 62 Ondřej Pernica 00:48:39 M2 40 – 49 let (1982–1973 LBK Železná Ruda
18. 17. 8. 5 Václav Dušek 00:48:40 M2 40 – 49 let (1982–1973 HS Brdy
19. 2. 2. 37 Michaela Riegerová 00:48:42 Z2 36 – 45 let (1986–1977) Gymnázium Beroun
20. 18. 9. 27 Jiří Neuman 00:49:07 M2 40 – 49 let (1982–1973 Kamenný Přívoz
21. 19. 10. 4 Martin Čermák 00:49:15 M2 40 – 49 let (1982–1973 Wheelabrator
22. 20. 11. 60 Jan Matys 00:49:38 M2 40 – 49 let (1982–1973 SK Zahořany
23. 3. 3. 61 Michala Matysová 00:49:38 Z2 36 – 45 let (1986–1977) SK Zahořany
24. 21. 12. 26 Petr Mourek 00:49:55 M2 40 – 49 let (1982–1973 SK Zahořany
25. 22. 13. 31 Hynek Plavec 00:50:19 M2 40 – 49 let (1982–1973 D. Dušníky
26. 23. 9. 58 Erik Češka 00:51:15 M1 18 – 39 let (2004–1983) SK Judo Dobřichovice
27. 24. 14. 17 Tomáš Kohl 00:51:29 M2 40 – 49 let (1982–1973 TK Magdaléna
28. 25. 10. 65 Pavel Hora 00:51:46 M1 18 – 39 let (2004–1983) Mokrovraty
29. 26. 15. 32 Martin Pokorný 00:51:50 M2 40 – 49 let (1982–1973 SK Zahořany
30. 27. 16. 21 Jan Kutnohorsky 00:51:53 M2 40 – 49 let (1982–1973 Bojov
31. 28. 11. 43 Jan Slanec 00:51:54 M1 18 – 39 let (2004–1983) Zahořany 666
32. 4. 1. 39 Svatava Řechková 00:52:04 Z3 46 a více let (1976 a méně) Oxygen Příbram
33. 29. 17. 25 Michal Mařík 00:52:10 M2 40 – 49 let (1982–1973 Praha
34. 30. 12. 15 Michal Kašpar 00:52:28 M1 18 – 39 let (2004–1983) U Šmídů team
35. 31. 1. 2 Vladimír Blažek 00:53:40 M3 50 – 59 let (1972–1963) Říčany u Prahy
36. 5. 4. 47 Michaela Titmanová 00:53:40 Z2 36 – 45 let (1986–1977) Říčany u Prahy
37. 32. 13. 6 Michal Flachs 00:53:43 M1 18 – 39 let (2004–1983) Zličín
38. 6. 5. 12 Lucie Kafková 00:53:48 Z2 36 – 45 let (1986–1977) Zdice
39. 7. 2. 8 Jiřina Honzáková 00:54:04 Z3 46 a více let (1976 a méně) Praha 6
40. 8. 6. 7 Eva Hacaperková 00:54:23 Z2 36 – 45 let (1986–1977) Příbram
41. 9. 1. 30 Jitka Pilátová 00:54:43 Z1 18 – 35 let (2004–1987) Mokrovraty
42. 33. 2. 56 Miloš Zářecký 00:55:00 M4 60 a více let (1962 a méně) Křepenice
43. 34. 2. 55 Miloslav Šusta 00:55:37 M3 50 – 59 let (1972–1963) Cetyně
44. 35. 3. 40 Marek Řízek 00:56:18 M3 50 – 59 let (1972–1963) Marathon Děčín
45. 36. 18. 52 Ladislav Vítů 00:56:47 M2 40 – 49 let (1982–1973 Praha 9
46. 37. 14. 44 Kamil Šedivý 00:56:50 M1 18 – 39 let (2004–1983)
47. 10. 3. 48 Jana Turečková 00:57:00 Z3 46 a více let (1976 a méně) Tenisový klub Bohutín
48. 38. 4. 49 Tomáš Uxa 00:57:33 M3 50 – 59 let (1972–1963) Triatlon Beroun - URT
49. 11. 2. 59 Dominika Knápková 00:57:43 Z1 18 – 35 let (2004–1987) SK Judo Dobřichovice
50. 39. 19. 16 Jarda Kodet 00:57:52 M2 40 – 49 let (1982–1973 Mokrovraty
51. 40. 3. 24 Václav Marek 00:59:09 M4 60 a více let (1962 a méně) Sherpa
52. 12. 4. 38 Jana Růžičková 01:00:06 Z3 46 a více let (1976 a méně) U Šmídů team
53. 13. 5. 13 Jiřina Kaiserová 01:00:32 Z3 46 a více let (1976 a méně) MP Hořovice
54. 41. 15. 101 Pavel Gazdoš 01:00:56 M1 18 – 39 let (2004–1983) TK Magdaléna
55. 14. 6. 28 Martina Pertlová 01:01:14 Z3 46 a více let (1976 a méně) U Šmídů team
56. 15. 3. 36 Hana Raschmanová 01:02:42 Z1 18 – 35 let (2004–1987)
57. 42. 4. 35 Robert Raschman 01:02:43 M4 60 a více let (1962 a méně) Mníšek pod Brdy
58. 16. 7. 53 Denisa Žížalová 01:02:57 Z2 36 – 45 let (1986–1977) U Šmídů team
59. 43. 16. 34 Filip Přecechtěl 01:03:22 M1 18 – 39 let (2004–1983) Zahořany - Přecící
60. 44. 17. 57 Ondra Kulík 01:04:01 M1 18 – 39 let (2004–1983) SK Zahořany
61. 45. 5. 3 Jaroslav Čechura 01:04:31 M4 60 a více let (1962 a méně) Rozběháme Hořovicko
62. 17. 7. 68 Magdalena Hort 01:07:08 Z3 46 a více let (1976 a méně) Slaný

Výsledky textově

Zahořanská 10 - 29.05.2022
Výsledková listina
PořadíČísloJménoKatKlubTime
Zahořanská 10
1.66Zeman ZdeněkM1 18 – 39 let (2004–1983)Blatná37:40
2.18Kopáč JiříM2 40 – 49 let (1982–1973Dukla Komořany39:14
3.19Kotlíková PetraZ2 36 – 45 let (1986–1977)TJ Slavo BANES Pacov40:01
4.33Prouza LukasM2 40 – 49 let (1982–1973Stašov41:08
5.14Karas StanislavM1 18 – 39 let (2004–1983)Příbram41:22
6.64Vermach JosefM1 18 – 39 let (2004–1983)CFC Kladno41:58
7.20Kulík DavidM1 18 – 39 let (2004–1983)SK Zahořany42:11
8.50Valek MarianM2 40 – 49 let (1982–197342:30
9.29Petr LukášM1 18 – 39 let (2004–1983)Řitka43:49
10.63Martin SoukupM1 18 – 39 let (2004–1983)45:23
11.10Chlumský PetrM1 18 – 39 let (2004–1983)Nová Ves pod Pleší45:51
12.9Hrdlička DušanM2 40 – 49 let (1982–1973Praskolesy46:47
13.67Zadražil MichalM2 40 – 49 let (1982–1973Rozběháme Hořovicko46:59
14.51Vitásek JosefM4 60 a více let (1962 a méně)Buková47:07
15.1Blaha KarelM2 40 – 49 let (1982–1973BK Šibla Praha47:25
16.11Jilg PetrM1 18 – 39 let (2004–1983)#běhámzaUkrajinu47:37
17.62Pernica OndřejM2 40 – 49 let (1982–1973LBK Železná Ruda48:40
18.5Dušek VáclavM2 40 – 49 let (1982–1973HS Brdy48:41
19.37Riegerová MichaelaZ2 36 – 45 let (1986–1977)Gymnázium Beroun48:43
20.27Neuman JiříM2 40 – 49 let (1982–1973Kamenný Přívoz49:08
21.4Čermák MartinM2 40 – 49 let (1982–1973Wheelabrator49:16
22.60Matys JanM2 40 – 49 let (1982–1973SK Zahořany49:39
23.61Matysová MichalaZ2 36 – 45 let (1986–1977)SK Zahořany49:39
24.26Mourek PetrM2 40 – 49 let (1982–1973SK Zahořany49:56
25.31Plavec HynekM2 40 – 49 let (1982–1973D. Dušníky50:20
26.58Češka ErikM1 18 – 39 let (2004–1983)SK Judo Dobřichovice51:16
27.17Kohl TomášM2 40 – 49 let (1982–1973TK Magdaléna51:30
28.65Hora PavelM1 18 – 39 let (2004–1983)Mokrovraty51:47
29.32Pokorný MartinM2 40 – 49 let (1982–1973SK Zahořany51:51
30.21Kutnohorsky JanM2 40 – 49 let (1982–1973Bojov51:54
31.43Slanec JanM1 18 – 39 let (2004–1983)Zahořany 66651:55
32.39Řechková SvatavaZ3 46 a více let (1976 a méně)Oxygen Příbram52:05
33.25Mařík MichalM2 40 – 49 let (1982–1973Praha52:11
34.15Kašpar MichalM1 18 – 39 let (2004–1983)U Šmídů team52:29
35.2Blažek VladimírM3 50 – 59 let (1972–1963)Říčany u Prahy53:41
36.47Titmanová MichaelaZ2 36 – 45 let (1986–1977)Říčany u Prahy53:41
37.6Flachs MichalM1 18 – 39 let (2004–1983)Zličín53:44
38.12Kafková LucieZ2 36 – 45 let (1986–1977)Zdice53:49
39.8Honzáková JiřinaZ3 46 a více let (1976 a méně)Praha 654:05
40.7Hacaperková EvaZ2 36 – 45 let (1986–1977)Příbram54:24
41.30Pilátová JitkaZ1 18 – 35 let (2004–1987)Mokrovraty54:44
42.56Zářecký MilošM4 60 a více let (1962 a méně)Křepenice55:01
43.55Šusta MiloslavM3 50 – 59 let (1972–1963)Cetyně55:38
44.40Řízek MarekM3 50 – 59 let (1972–1963)Marathon Děčín56:19
45.52Vítů LadislavM2 40 – 49 let (1982–1973Praha 956:48
46.44Šedivý KamilM1 18 – 39 let (2004–1983)56:51
47.48Turečková JanaZ3 46 a více let (1976 a méně)Tenisový klub Bohutín57:01
48.49Uxa TomášM3 50 – 59 let (1972–1963)Triatlon Beroun - URT57:34
49.59Knápková DominikaZ1 18 – 35 let (2004–1987)SK Judo Dobřichovice57:44
50.16Kodet JardaM2 40 – 49 let (1982–1973Mokrovraty57:53
51.24Marek VáclavM4 60 a více let (1962 a méně)Sherpa59:10
52.38Růžičková JanaZ3 46 a více let (1976 a méně)U Šmídů team1:00:07
53.13Kaiserová JiřinaZ3 46 a více let (1976 a méně)MP Hořovice1:00:33
54.101Gazdoš PavelM1 18 – 39 let (2004–1983)TK Magdaléna1:00:57
55.28Pertlová MartinaZ3 46 a více let (1976 a méně)U Šmídů team1:01:15
56.36Raschmanová HanaZ1 18 – 35 let (2004–1987)1:02:43
57.35Raschman RobertM4 60 a více let (1962 a méně)Mníšek pod Brdy1:02:44
58.53Žížalová DenisaZ2 36 – 45 let (1986–1977)U Šmídů team1:02:58
59.34Přecechtěl FilipM1 18 – 39 let (2004–1983)Zahořany - Přecící1:03:23
60.57Kulík OndraM1 18 – 39 let (2004–1983)SK Zahořany1:04:02
61.3Čechura JaroslavM4 60 a více let (1962 a méně)Rozběháme Hořovicko1:04:32
62.68Hort MagdalenaZ3 46 a více let (1976 a méně)Slaný1:07:09
Zahořanská 5
1.159Rychlecký TomášMuži nad 18 letHH Smíchov26:03
2.107Kundrát DavidDorostenci 16-17 letPraskolesy26:32
3.109Novák LukášDorostenci 16-17 letSK Sporting PB32:27
4.42Slanec PavlaŽeny nad 18 letZahořany 66633:10
5.104Kadavá ZuzanaŽeny nad 18 letSK Zahořany33:38
6.117Lileberg LenkaŽeny nad 18 letTK Magdaléna40:24
7.112Pechanová IrenaŽeny nad 18 letTK Magdaléna40:24
8.111Onderková KačkaŽeny nad 18 letTK Magdaléna43:34
9.150Nováková MariaŽeny nad 18 letTrubačka PTS47:46
10.102Herzová GabrielaŽeny nad 18 letTK Magdaléna47:47
11.113Šonková KristýnaŽeny nad 18 letTK Magdaléna50:01
12.110Nováková LenkaŽeny nad 18 letDobříš50:20
13.108Lešová TerezaŽeny nad 18 letTK Magdaléna56:23
Děti do 5 let včetně
1.129Veinlich SebastiánChlapciNová Ves pod Pleší0:33
2.155Paimová EsterDívkyBor u Březnice0:33
3.157Troch VítChlapciKotenčice0:34
4.140Dědina OndřejChlapci0:34
5.135Fáberová DominikaDívkyChaloupky0:35
6.154Končický DavidChlapciDědouškův gang0:37
7.127Háva FilipChlapciAsk Dipoli0:39
8.151Jirman AdamChlapciZahořany0:40
9.152Jirmanova MarieDívkyZahořany0:42
10.158Valchářová EmílieDívkySokol Voznice0:43
11.138Knápek EduardChlapciSK Judo Dobřichovice0:48
12.122Petrová EliškaDívkyŘitka0:49
13.137Češková EmmaDívkySK Judo Dobřichovice0:51
14.124Soukup JáchymChlapciVoznice0:53
15.123Soukup HynekChlapciVozivice0:54
16.118Rychlecká LeaDívkyHH Smíchov1:00
17.156Pospíšilová AlžbětaDívkyDědouškův gang1:18
18.153Končická AndreaDívkyDědouškův gang1:18
19.136Fábera MatyášChlapciChaloupky1:21
Děti 6 - 7 let
1.162Hacaperka MarekChlapciSK Sporting Příbram0:50
2.165Kočnarová SofieDívkyPňovice0:52
3.166Paimová ErikaDívkyBor u Březnice0:53
4.168Troch ŠimonChlapciKotenčice0:56
5.169Valchářová ElenaDívkyHC Dobříš0:57
6.163Jirman MatyášChlapciZahořany0:59
7.160Burián TomášChlapciRpety1:01
8.121Petrová ViktorieDívkyŘitka1:02
9.164Jirmanova MayaDívkyZahořany1:05
10.134Matulová JolanaAtletika Hostivař1:11
Děti 8 - 9 let
1.173Diviš JanChlapciAO Střela Žebrák1:28
2.131Meruna TomášChlapciKrálův Dvůr1:28
3.171Brázdová DominikaDívkyAdrien Elixír Elite Team Radotín1:30
4.182Prouzová BarboraDívkyStřela Žebrák1:31
5.174Dolejš MatějChlapciKelti Beroun1:33
6.175Hacaperka FilipChlapciSK Sporting Příbram1:34
7.125Jandura ŠtěpánChlapciLokomotiva Beroun1:34
8.172Čermák AdamChlapciHC Příbram/Nová Ves pod Pleší1:35
9.119Kraus TheodoraDívkyPříbram1:36
10.181Pernica RadekChlapciLBK Zelezna Ruda1:37
11.176Helebrant TomášChlapciDobříš1:40
12.178Kratochvíl TomášChlapciPříbram1:42
13.143Matys ViktorChlapciMníšecký Expres1:42
14.177Hrdličková JulieDívkyStřela Žebrák1:45
15.184Teply KubikChlapci1:46
16.180Novák VítChlapciSK Sporting PB1:46
17.141Dědinová AnnaDívkySK Sporting1:48
18.183Suchánková Luisa RiaDívkyDědouškův gang2:08
19.179Mourek MaximChlapciSK Zahořany2:11
Děti 10 - 11 let
1.186Nademlejnský PavelChlapciStřela Žebrák3:01
2.193Špetová ViktorieDívkyAK ŠKODA Plzeň3:02
3.187Palková EliškaDívkyStřela Žebrák3:06
4.120Kraus AnnemarieDívkyStřela Žebrák3:12
5.192Skalička MICHAELChlapciSK Sporting Příbram3:13
6.190Pernica RostislavChlapciLBK Zelezna Ruda3:14
7.185Diviš PavelChlapciAO Střela Žebrák3:15
8.194Špetová PatricieDívkyAK ŠKODA Plzeň3:18
9.191Prouza TomášChlapciStřela Žebrák3:31
10.189Pech OndřejChlapciDrahelčice3:31
11.132Merunová VeronikaDívkyLokomotiva Beroun3:37
12.188Pánková LucieDívkyPavlíkov3:52
13.142Matysová Inna3:57
14.195Veselá Amelie MiaDívkyDědouškův gang5:33
Děti 12 - 13 let
1.100Bauer LukášChlapciStřela Žebrák4:25
2.133Šilhák DavidChlapciLokomotiva Beroun4:27
3.149Nováková EmaDívkyAK Škoda plzeň4:35
4.148Pilich MikulášChlapciStřela Žebrák4:37
5.196Dašek LukášChlapciStará Boleslav4:40
6.139Dolejš JakubChlapciLokomotiva Beroun4:48
7.200Kratochvílová RenataDívkyPK Příbram Swimming4:51
8.126Jandurová VeronikaDívkyLokomotiva Beroun4:57
9.147Teply TonikChlapci5:10
10.198Hrdličková ValentýnaDívkyStřela Žebrák5:12
Děti 14 - 15 let
1.130Pernicová LucieDívkyLBK Železná Ruda4:18
2.144Pánková TerezaDívkyPavlíkov4:32
3.146Nademlejnská ŠárkaDívkyLokomotiva Beroun4:53
4.145Novák LukášChlapciSK Sporting PB5:14
Počet závodníků: 151

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové a děti, kategorie