Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Brdský kros

1.5.2022 11:00

Pořadatel: Svět běhu
Místo: Řevnice, Lesní divadlo
Podmínky: slunečno, 16 stupňů Celsia, trať suchá, bezvětří
Web závodu: https://krosovypohar.cz/brdsky-kros/
352 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové a děti, Kategorie



Výsledky


Krátká trasa - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 99 Michal Hrach 00:51:23 Masters muži Petříkov
2. 2. 1. 228 Petr Králík 00:51:31 Vlci Z.L.O.
3. 3. 2. 114 Lukáš Seiler 00:53:18 Vlci Run4Beer
4. 4. 3. 247 Petr Lukeš 00:54:10 Vlci
5. 5. 1. 1 Bohuslav Plachý 00:54:30 Veteráni Hoštka Run Team
6. 6. 4. 108 František Stupal 00:57:13 Vlci SKI team Vysočina
7. 7. 5. 255 Petr Mach 00:57:33 Vlci USK Atletika Praha
8. 1. 1. 115 Michaela Luňáčková 00:58:19 Gazely Run4Beer
9. 8. 2. 110 Pavel Sychrovský 00:58:23 Veteráni Poděbrady
10. 2. 1. 25 Lenka Skrbková 00:58:34 Masters ženy TJ Sokol Železný Brod
11. 9. 6. 90 Tomáš Stejskal 00:58:45 Vlci TJ Sokol Žižkov
12. 3. 2. 250 Zuzana Krchová 01:00:30 Gazely
13. 10. 2. 116 Jan Kalita 01:00:42 Masters muži Šakal Kbely
14. 11. 3. 219 Tomáš Lada 01:00:50 Masters muži zahradaladovi.cz
15. 4. 3. 78 Aneta Štrosová 01:01:19 Gazely Bonbon
16. 12. 7. 245 Jiří Kalous 01:01:23 Vlci
17. 13. 4. 262 Petr Holec 01:02:14 Masters muži Edovi Srdcaři
18. 5. 4. 111 Markéta Šimková 01:02:25 Gazely Praha
19. 14. 8. 112 David Poustka 01:02:33 Vlci Ústí nad Labem
20. 15. 3. 223 Roman Matyáš 01:02:43 Veteráni IMBARRANA
21. 16. 9. 107 Ervín Haintz 01:02:59 Vlci STG Příbram
22. 17. 4. 17 Oleg Martinec 01:03:01 Veteráni Nusleboys
23. 18. 10. 281 Antonín Holub 01:03:24 Vlci Holýšov
24. 19. 11. 2 Marek Steiger 01:03:28 Vlci Fortex Ski
25. 20. 1. 91 Petr Schütz 01:03:36 Legendy muži 7 Pohoří
26. 6. 5. 288 Karolina Gnědin 01:04:14 Gazely B4
27. 21. 12. 254 Jakub Drulák 01:04:32 Vlci Běžci od Berounky
28. 7. 6. 86 Renata Vašíčková 01:04:33 Gazely Fortex Ski
29. 22. 5. 21 Jan Fiala 01:04:48 Masters muži
30. 23. 13. 18 Matouš Paszyc 01:05:03 Vlci Benešov
31. 24. 6. 104 Pavel Treybal 01:05:15 Masters muži Dutošvarcova korporace
32. 25. 14. 94 Michal Myslivec 01:05:41 Vlci Kamýk nad Vltavou
33. 26. 7. 92 Petr Hanzlíček 01:06:22 Masters muži Praha Braník
34. 27. 8. 191 Robert Malík 01:06:36 Masters muži Praha 4 - Kunratice
35. 28. 15. 89 Jan Hájek 01:06:52 Vlci Závoďáci
36. 8. 7. 23 Michaela Vinšová 01:07:43 Gazely Benátky nad Jizerou
37. 29. 9. 118 Roman Kantor 01:07:46 Masters muži Šakal Kbely
38. 30. 10. 195 Milan Černy 01:07:58 Masters muži Děkovka
39. 31. 2. 26 Tomáš Jakubička 01:08:27 Legendy muži TJ Sokol Železný Brod
40. 9. 1. 279 Alice Treglerová 01:08:34 Veteránky Sabzo
41. 10. 8. 248 Adéla Kulíková 01:08:48 Gazely
42. 32. 11. 97 Pavel Vondrák 01:08:51 Masters muži České Budějovice
43. 11. 9. 271 Iuliia Chabanova 01:08:52 Gazely Prha
44. 12. 10. 236 Vladimíra Vokůrková 01:09:01 Gazely 4Vokurky
45. 33. 12. 120 Ondřej Rennet 01:09:22 Masters muži Koněpůlky
46. 34. 5. 87 Radek Dragoun 01:09:42 Veteráni Mladá Boleslav
47. 35. 13. 12 Martin Zeljak 01:10:00 Masters muži
48. 36. 14. 6 Miroslav Přibyla 01:10:01 Masters muži
49. 13. 11. 198 Tereza Motlová 01:10:07 Gazely
50. 14. 2. 109 Lenka Polívková 01:10:48 Masters ženy Čelákovice
51. 37. 6. 199 Roman Oulický 01:11:12 Veteráni Černošice
52. 38. 7. 231 Frantisek Lorenc 01:11:17 Veteráni
53. 39. 3. 4 Martin Hausman 01:11:52 Legendy muži Mělník
54. 15. 12. 74 Jana Josková 01:12:09 Gazely
55. 16. 13. 196 Lenka Štěrbová 01:13:11 Gazely Ladermon Team
56. 17. 14. 98 Zuzana Berkovcová 01:13:14 Gazely Závoďáci
57. 18. 3. 252 Tereza Jancarkova 01:13:43 Masters ženy Praha
58. 19. 15. 19 Magdaléna Weinertová 01:13:43 Gazely Vlajem za psem
59. 20. 4. 96 Hana Riegerová 01:13:50 Masters ženy Nové Strašecí
60. 21. 5. 209 Štěpánka Matoušková 01:14:00 Masters ženy SC Radotín
61. 22. 16. 249 Veronika Pražáková 01:14:40 Gazely Darmošlapové
62. 40. 15. 42 Petr Vápeník 01:14:57 Masters muži Taste Run
63. 23. 17. 79 Lucie Mrázková 01:15:31 Gazely
64. 41. 16. 256 Petr Jireček 01:15:47 Vlci Janov
65. 42. 17. 102 Ladislav Keka 01:15:56 Vlci Jinočany
66. 43. 18. 75 Milan Mudra 01:16:18 Vlci
67. 44. 8. 233 Martin Vašíček 01:16:22 Veteráni
68. 45. 19. 238 Stanislav Kováčik 01:16:26 Vlci Solčany/SVK
69. 24. 2. 20 Kateřina Vysloužilová 01:16:38 Veteránky Baby Vital
70. 46. 20. 194 Medek Martin 01:17:27 Vlci
71. 25. 1. 103 Libuše Vlachynská 01:17:28 Legendy ženy Chotilsko
72. 26. 18. 22 Monika Klimentová 01:17:50 Gazely Jablonec nad Nisou
73. 27. 6. 24 Lucie Macakova 01:17:58 Masters ženy Praha 6
74. 28. 19. 7 Alena Jurčeková 01:18:24 Gazely
75. 47. 4. 93 Peter Gromski 01:18:51 Legendy muži Praha 3
76. 48. 9. 202 Tomáš Pertold 01:18:51 Veteráni
77. 29. 7. 16 Lenka Střelbová 01:19:08 Masters ženy Kapitánovy děti
78. 49. 21. 278 Kryštof Rolinc 01:19:13 Vlci Praha
79. 50. 22. 277 Lukáš Rolinc 01:19:14 Vlci Praha
80. 30. 20. 269 Natalia Takki 01:20:10 Gazely
81. 31. 3. 77 Alice Štrosová 01:20:28 Veteránky Bonbon
82. 32. 8. 280 Lenka Valentová 01:21:55 Masters ženy Praha Kbely
83. 33. 9. 9 Magdaléna Šujanová 01:22:31 Masters ženy Jeden měsíc běžce
84. 51. 16. 257 Jan Tax 01:22:37 Masters muži Pečky
85. 52. 17. 15 Tomáš Dydovič 01:23:12 Masters muži Kapitánovi děti
86. 34. 10. 10 Veronika Samseli 01:23:45 Masters ženy
87. 35. 21. 193 Ivana Březinová 01:23:59 Gazely Ruda nad Moravou
88. 36. 11. 105 Sandra OUDOVÁ 01:24:08 Masters ženy STG Příbram
89. 37. 12. 260 Petra Bernklau 01:24:42 Masters ženy Praha
90. 38. 22. 106 Theodora OUDOVÁ 01:24:51 Gazely STG Příbram
91. 39. 23. 83 Sára Melicharová 01:25:06 Gazely
92. 40. 24. 88 Kateřina Tondlová 01:25:10 Gazely T-Team
93. 41. 25. 100 Jedličková Monika 01:25:10 Gazely
94. 42. 13. 84 Žaneta Kalistová 01:26:56 Masters ženy STG Kolín
95. 53. 10. 81 Jaroslav Sládek 01:26:59 Veteráni Solopisky
96. 43. 26. 211 Adéla Machů 01:29:26 Gazely Závoďáci
97. 44. 27. 101 Stanislava Horáková 01:30:08 Gazely Táta v Kondici - Herbalife Nutrition
98. 45. 14. 27 Tamara Jiráňová 01:31:28 Masters ženy RTW Mělník
99. 54. 18. 5 Jan Listopad 01:32:24 Masters muži Olympia Spartan Trainng Kutná Hora
100. 46. 2. 229 Vlasta Skalická 01:34:31 Legendy ženy TaH Praha
101. 55. 11. 76 Ota Štros 01:36:45 Veteráni Bonbon
102. 56. 19. 222 Miroslav Vít 01:37:39 Masters muži
103. 47. 28. 268 Eva Švorčíková 01:38:30 Gazely Liberec
104. 48. 15. 275 Kristýna Fryšová 01:38:30 Masters ženy
105. 49. 16. 8 Jitka Přibylová 01:48:26 Masters ženy
106. 50. 17. 14 Lucia Němcová 01:48:48 Masters ženy Jesenice
107. 51. 4. 11 Marie Šustová 02:23:25 Veteránky
-1. DNF -1. -1. 13 Aleš Králík Legendy muži Benešov

Výsledky textově

Brdský kros - 01.05.2022
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubČas
Krátká trasa
1.99Hrach Michal1977mMasters mužiPetříkov51:24
2.228Králík Petr1985mVlciZ.L.O.51:32
3.114Seiler Lukáš1990mVlciRun4Beer53:19
4.247Lukeš Petr1989mVlci54:11
5.1Plachý Bohuslav1972mVeterániHoštka Run Team54:31
6.108Stupal František1986mVlciSKI team Vysočina57:14
7.255Mach Petr2004mVlciUSK Atletika Praha57:34
8.115Luňáčková Michaela1984žGazelyRun4Beer58:20
9.110Sychrovský Pavel1967mVeterániPoděbrady58:24
10.25Skrbková Lenka1982žMasters ženyTJ Sokol Železný Brod58:35
11.90Stejskal Tomáš1992mVlciTJ Sokol Žižkov58:46
12.250Krchová Zuzana1990žGazely1:00:31
13.116Kalita Jan1979mMasters mužiŠakal Kbely1:00:43
14.219Lada Tomáš1978mMasters mužizahradaladovi.cz1:00:51
15.78Štrosová Aneta2004žGazelyBonbon1:01:20
16.245Kalous Jiří1988mVlci1:01:24
17.262Holec Petr1979mMasters mužiEdovi Srdcaři1:02:15
18.111Šimková Markéta1994žGazelyPraha1:02:26
19.112Poustka David1994mVlciÚstí nad Labem1:02:34
20.223Matyáš Roman1970mVeterániIMBARRANA1:02:44
21.107Haintz Ervín2002mVlciSTG Příbram1:03:00
22.17Martinec Oleg1970mVeterániNusleboys1:03:02
23.281Holub Antonín1988mVlciHolýšov1:03:25
24.2Steiger Marek1985mVlciFortex Ski1:03:29
25.91Schütz Petr1962mLegendy muži7 Pohoří1:03:37
26.288Gnědin Karolina1992žGazelyB41:04:15
27.254Drulák Jakub1984mVlciBěžci od Berounky1:04:33
28.86Vašíčková Renata1992žGazelyFortex Ski1:04:34
29.21Fiala Jan1982mMasters muži1:04:49
30.18Paszyc Matouš1996mVlciBenešov1:05:04
31.104Treybal Pavel1982mMasters mužiDutošvarcova korporace1:05:16
32.94Myslivec Michal1986mVlciKamýk nad Vltavou1:05:42
33.92Hanzlíček Petr1980mMasters mužiPraha Braník1:06:23
34.191Malík Robert1974mMasters mužiPraha 4 - Kunratice1:06:37
35.89Hájek Jan1986mVlciZávoďáci1:06:53
36.23Vinšová Michaela1990žGazelyBenátky nad Jizerou1:07:44
37.118Kantor Roman1977mMasters mužiŠakal Kbely1:07:47
38.195Černy Milan1973mMasters mužiDěkovka1:07:59
39.26Jakubička Tomáš1958mLegendy mužiTJ Sokol Železný Brod1:08:28
40.279Treglerová Alice1971žVeteránkySabzo1:08:35
41.248Kulíková Adéla2002žGazely1:08:49
42.97Vondrák Pavel1977mMasters mužiČeské Budějovice1:08:52
43.271Chabanova Iuliia1997žGazelyPrha1:08:53
44.236Vokůrková Vladimíra1988žGazely4Vokurky1:09:02
45.120Rennet Ondřej1980mMasters mužiKoněpůlky1:09:23
46.87Dragoun Radek1970mVeterániMladá Boleslav1:09:43
47.12Zeljak Martin1975mMasters muži1:10:01
48.6Přibyla Miroslav1978mMasters muži1:10:02
49.198Motlová Tereza1986žGazely1:10:08
50.109Polívková Lenka1978žMasters ženyČelákovice1:10:49
51.199Oulický Roman1964mVeterániČernošice1:11:13
52.231Lorenc Frantisek1968mVeteráni1:11:18
53.4Hausman Martin1962mLegendy mužiMělník1:11:53
54.74Josková Jana1983žGazely1:12:10
55.196Štěrbová Lenka1993žGazelyLadermon Team1:13:12
56.98Berkovcová Zuzana1990žGazelyZávoďáci1:13:15
57.252Jancarkova Tereza1982žMasters ženyPraha1:13:44
58.19Weinertová Magdaléna1992žGazelyVlajem za psem1:13:44
59.96Riegerová Hana1979žMasters ženyNové Strašecí1:13:51
60.209Matoušková Štěpánka1981žMasters ženySC Radotín1:14:01
61.249Pražáková Veronika1993žGazelyDarmošlapové1:14:41
62.42Vápeník Petr1980mMasters mužiTaste Run1:14:58
63.79Mrázková Lucie1999žGazely1:15:32
64.256Jireček Petr1988mVlciJanov1:15:48
65.102Keka Ladislav1989mVlciJinočany1:15:57
66.75Mudra Milan1984mVlci1:16:19
67.233Vašíček Martin1968mVeteráni1:16:23
68.238Kováčik Stanislav1984mVlciSolčany/SVK1:16:27
69.20Vysloužilová Kateřina1964žVeteránkyBaby Vital1:16:39
70.194Martin Medek1993mVlci1:17:28
71.103Vlachynská Libuše1962žLegendy ženyChotilsko1:17:29
72.22Klimentová Monika1986žGazelyJablonec nad Nisou1:17:51
73.24Macakova Lucie1981žMasters ženyPraha 61:17:59
74.7Jurčeková Alena1988žGazely1:18:25
75.93Gromski Peter1962mLegendy mužiPraha 31:18:52
76.202Pertold Tomáš1966mVeteráni1:18:52
77.16Střelbová Lenka1976žMasters ženyKapitánovy děti1:19:09
78.278Rolinc Kryštof2004mVlciPraha1:19:14
79.277Rolinc Lukáš1984mVlciPraha1:19:15
80.269Takki Natalia1996žGazely1:20:11
81.77Štrosová Alice1970žVeteránkyBonbon1:20:29
82.280Valentová Lenka1982žMasters ženyPraha Kbely1:21:56
83.9Šujanová Magdaléna1979žMasters ženyJeden měsíc běžce1:22:32
84.257Tax Jan1980mMasters mužiPečky1:22:38
85.15Dydovič Tomáš1976mMasters mužiKapitánovi děti1:23:13
86.10Samseli Veronika1981žMasters ženy1:23:46
87.193Březinová Ivana1984žGazelyRuda nad Moravou1:24:00
88.105OUDOVÁ Sandra1976žMasters ženySTG Příbram1:24:09
89.260Bernklau Petra1978žMasters ženyPraha1:24:43
90.106OUDOVÁ Theodora2004žGazelySTG Příbram1:24:52
91.83Melicharová Sára2003žGazely1:25:07
92.88Tondlová Kateřina1991žGazelyT-Team1:25:11
93.100Monika Jedličková1991žGazely1:25:11
94.84Kalistová Žaneta1974žMasters ženySTG Kolín1:26:57
95.81Sládek Jaroslav1972mVeterániSolopisky1:27:00
96.211Machů Adéla1993žGazelyZávoďáci1:29:27
97.101Horáková Stanislava1984žGazelyTáta v Kondici - Herbalife Nutrition1:30:09
98.27Jiráňová Tamara1976žMasters ženyRTW Mělník1:31:29
99.5Listopad Jan1978mMasters mužiOlympia Spartan Trainng Kutná Hora1:32:25
100.229Skalická Vlasta1951žLegendy ženyTaH Praha1:34:32
101.76Štros Ota1965mVeterániBonbon1:36:46
102.222Vít Miroslav1974mMasters muži1:37:40
103.268Švorčíková Eva1986žGazelyLiberec1:38:31
104.275Fryšová Kristýna1976žMasters ženy1:38:31
105.8Přibylová Jitka1981žMasters ženy1:48:27
106.14Němcová Lucia1981žMasters ženyJesenice1:48:49
107.11Šustová Marie1964žVeteránky2:23:26
DNF13Králík Aleš1957mLegendy mužiBenešov
Dlouhá trasa
1.230Jan Karban1995mVlciSalomon1:05:59
2.291Slípka Václav1987mVlciAdidas runners Prague1:06:31
3.179Töpfer Martin1992mVlciTrailpoint1:07:29
4.178Stupka Radomír1981mMasters mužiLiberec1:07:55
5.246Hanefl Milos1973mMasters muži1:10:08
6.237Krejčí Matěj1990mVlci1:10:39
7.188Zikán Václav1974mMasters mužiMilovice1:11:26
8.159Volodko Mychajlo1981mMasters mužiŘevnice1:11:37
9.197Andrle Jakub1982mMasters mužiTrailpoint1:12:46
10.56Němec Jan1973mMasters mužiKolín1:13:07
11.39Pražák Ladislav1975mMasters mužiBox klub Jičín1:13:15
12.37Kadlec Jiří1981mMasters mužiběhu zdar!1:13:15
13.221Luděk Šimeček1977mMasters mužiTJ Lokomotiva Nymburk1:13:21
14.200Novotný Jiří1971mVeterániKateřinský vánek1:13:30
15.192Barcal Richard1981mMasters mužidos amigos1:13:58
16.62Brchel Jan1983mVlciVrané nad Vltavou1:14:22
17.183Pilský Tomáš1990mVlci1:14:26
18.145Eduard Matús1989mVlciŠumperské geny1:14:35
19.52Beck Zdeněk1971mVeterániBK Jevany1:14:40
20.151Pangrác Ondřej1976mMasters mužiPraha 4 Modřany1:15:33
21.270Kulinkin Antonín1995mVlci1:15:34
22.47Mařík Vojtěch1997mVlci1:15:41
23.67Mach Štěpán1980mMasters mužiIMBARRANA1:16:01
24.264Vopička Josef1979mMasters mužiPříbramští dálkoplazi1:16:28
25.274Svoboda Jiří1966mVeterániTeam CykloTrener Varnsdorf1:16:43
26.154Pech Stanislav1983mVlciPraha 51:16:44
27.146Šlechtová Ester1986žGazelyHorní Měcholupy1:17:21
28.148Matula Michal2000mVlciJesenice u Prahy1:18:22
29.232Stych Jan1990mVlci1:19:38
30.265Rund Tomáš1970mVeterániPraha1:20:18
31.165Hřebíček Jaroslav1983mVlciPraha1:20:21
32.55Jilg Petr1986mVlciCAMINO1:20:57
33.152Krejzlová Markéta1998žGazelyPraha1:21:47
34.243Karkoš Martin1991mVlciPlzeň1:22:08
35.284Nečasová Zuzana1997žGazely1:22:17
36.147Kůtová Zuzana1997žGazelyDlouhá míle/Praha1:22:20
37.206Dvořáček Dan1979mMasters muži1:22:56
38.189Hejdrych Martin1985mVlciŠakal Kbely1:23:05
39.157Polášek Josef2000mVlciPrague1:23:37
40.287Nohejl Tomáš1967mVeterániDynafit1:23:42
41.182Vendl Zdenek1981mMasters mužiPodebrady1:23:50
42.181Vašina Jiří1974mMasters mužiSAK Karviná1:23:53
43.207Hach Lukáš1984mVlciŠtefko Running Team1:23:57
44.168Černá Kateřina1979žMasters ženyB41:24:24
45.144Ciffra Michal1988mVlciŠumperské geny1:24:49
46.65Horák Ondřej1990mVlci1:24:52
47.226Večerek Mejzr Dušan1974mMasters mužiMníšek pod Brdy1:25:11
48.273Číp Roman1970mVeterániPříbram1:25:18
49.143Havlíček Martin1978mMasters muži1:25:33
50.64Hodaňová Helena1975žMasters ženySmradupánovy veverky1:25:36
51.204Štípková Hana1988žGazelyRudná1:26:16
52.163Cernohouz Vit1987mVlciRokycany1:26:35
53.172Kasík Filip1999mVlciKVN Racing team1:27:04
54.290Stříbrný Martin1987mVlciBrno1:27:10
55.43Tůma Josef1979mMasters mužiPostupice1:27:28
56.153Pícha Jan1983mVlciTJ Březiněves1:27:34
57.235Hejrová Gabriela1982žMasters ženyAmazons gym1:27:38
58.259Kubíček Vojtěch1978mMasters mužiPraha1:27:42
59.68Menger Pavel1973mMasters mužiUhříněves1:27:46
60.40Kotek Jirka1986mVlci1:28:15
61.184Fiedler Adam1977mMasters mužiBěhej Kolovraty1:28:31
62.174Dyntar Milan1971mVeterániMnisek pod Brdy1:29:41
63.205Tomáš Ráliš1973mMasters mužiProstě Běž1:29:52
64.217Mullen Sylva1975žMasters ženyČernošice1:30:04
65.164Hamršmíd Jan1981mMasters mužiPraha 41:31:18
66.158Šimčík Damián1987mVlciHradec Králové1:31:22
67.251Jančárek Tomáš1983mVlci1:31:29
68.170KAŠÁKOVÁ Hana1977žMasters ženy1:31:37
69.162Hřebejk Tomáš1972mVeterániÚstí nad Labem1:32:43
70.161Hrdlička Richard1983mVlci1:32:53
71.201Vaculík Tomáš1963mVeterániTJ NOHYB1:33:35
72.220Kozák Jan1962mLegendy mužiiThinkBeer1:33:57
73.160Deutschel Lukáš1986mVlciPraha - Kamýk1:34:07
74.187Zuska Jaroslav1972mVeterániMěšice1:34:17
75.45Brant Tomáš1977mMasters muži1:34:28
76.135Kroft Luboš1989mVlci1:34:35
77.57Černý Jindřich1982mMasters muži1:35:43
78.167Titmanová Michaela1979žMasters ženyŘíčany (Praha-východ)1:35:53
79.224Dulskaia Elvira1994žGazely1:36:21
80.66Márová Klára1984žGazelyrunLABErun1:36:40
81.203Pen Jan1965mVeterániProstě běž!1:37:35
82.169Janata Pavel1983mVlciTJ Lokomotiva Nymburk1:37:46
83.227Fejfárková Pavla1993žGazely1:37:57
84.225Lomov Vladimir1986mVlci1:38:21
85.258Byars Nick1972mVeteráni1:38:40
86.173Kůst Tomáš1990mVlci1:38:45
87.36Jašek Petr1986mVlci1:38:55
88.180Binder Václav1956mLegendy mužitaKleť1:39:09
89.44Benýr Pavel1963mVeterániMBM Praha1:39:58
90.171Moskva Radovan1990mVlci1:40:13
91.53Zápotocký Milan1959mLegendy mužiMaM z Polabí1:40:32
92.166Horčicová Zdenka1991žGazelyRaspenava1:40:43
93.208Kateřina Stránská1974žMasters ženyProstě Běž!1:41:15
94.175Dyntarová Pavlína1975žMasters ženyMnisek pod Brdy1:41:19
95.244Dvořáčková Tereza1988žGazelyStopnito.cz1:42:53
96.283Šiffel Erik1987mVlciPraha1:43:21
97.242Kubík Jiří1977mMasters mužiEyjafjallajökull1:43:38
98.54Janáček Jiří1961mLegendy muži1:44:39
99.137Veselý Michal1976mMasters muži1:44:47
100.239Kobrle Daniel1987mVlciMělník1:45:27
101.142Křemen Jaroslav1983mVlciHC Válec1:47:38
102.253Mazochov Lenka1983žGazely1:47:43
103.70Batlle Vazquez David1985mVlci1:49:07
104.48Koldovský Martin1977mMasters mužiZeleneč1:49:33
105.50Hromádková Petra1992žGazelyMikani1:50:07
106.140Váňová Tereza1977žMasters ženy1:50:25
107.139Klusák Jaroslav1975mMasters muži1:50:26
108.289Šíma Zdeněk1961mLegendy mužiTT Slivenec1:51:53
109.51Hrdličková Olga1978žMasters ženy1:52:08
110.46Špiváková Jitka1977žMasters ženy1:52:09
111.156Pánková Jana1983žGazelyBěžci Chomutov1:53:22
112.186Vítová Helena1978žMasters ženyBěhámespolu.cz1:56:10
113.190Karbulková Alice1972žVeteránkyŠakal Kbely1:56:36
114.60Švec Jiří1958mLegendy mužiBěhej Poděbrady1:57:44
115.185Šalandová Jiřina1977žMasters ženyPraha2:08:03
116.285Andělová Monika1970žVeteránkyOlympia Spartan Training2:10:15
117.212Netíková Naděžda1985žGazelyProstě běž!2:26:13
118.240Fontánová Marcela1976žMasters ženyProstě běž2:26:14
119.241Vrablicová Jana1979žMasters ženyProstě běž2:26:14
Tygřice: Dívky 2017 a mladší - 200m
1.385Vinšová Anna2017žDívkyBenátky nad Jizerou01:16
2.366Řeháková Sofie2017žDívkyAC Saké Kateřinky01:17
3.445Moravcová Zuzana2017žDívkyŠakal Kbely01:30
4.411Hejdrychová Zuzana2018žDívkyŠakal Kbely01:32
5.384Černohouzová Kamila2017žDívkyRokycany01:38
6.499Svobodová Klaudie2019žDívkyPraha 9 - Čakovice01:58
7.386Hamršmídová Tereza2017žDívkyPraha02:01
8.393Štípicová Ema2018žDívkyRudná02:42
9.365Vomáčková Alžběta2018žDívky03:38
Tygři: Kluci 2017 a mladší - 200m
1.435Forman Dominik2017mKluciTáta, máma a dvojčata01:06
2.389Hejra Nathaniel2017mKluciDipoli01:10
3.439Klenovský Alex2017mKluciRozběháme Pardubice01:15
4.406Dvořák Šimon2017mKluci01:30
5.399Hrdlička Richard2018mKluci01:48
6.375Brousil Vilém2019mKluci03:00
7.424Srb Eliot2018mKluciHoroměřice03:00
Tryskomyši: Dívky 2015 – 2016 400m
1.422Pávová Markéta2015žDívkyŠakal Kbely01:46
2.412Henychová Sofie2015žDívkyŠakal Kbely01:50
3.383Černohouzová Aneta2015žDívkyRokycany01:51
4.494Jáchimová Barbora2015žDívkyKbely01:58
5.438Klenovská Ariana2015žDívkyRozběháme Pardubice02:00
6.397Píchová Eliška2016žDívkyTJ Březiněves02:03
7.377Čáslavská Kateřina2016žDívkyPraha02:11
8.433Volodko Kira2016žDívky02:13
9.461Šornová Ivana2016žDívkyŠakal Kbely03:48
Tryskomyši: Kluci 2015 – 2016 400m
1.390Hejra Jonáš2015mKluciDipoli01:46
2.426Treybal Albert2015mKluciDutošvarcova korporace01:48
3.394Hrach Benjamin2015mKluciPetříkov01:50
4.376Vápeník Šimon2015mKluciPraha 601:51
5.436Havlíček Filip2016mKluciSki klub Lajdáček02:03
6.498Svoboda Oliver2015mKluciPraha 9 - Čakovice02:06
7.388Mach Jonáš2016mKluciBohnice02:10
8.410Hejdrych Marek2015mKluciŠakal Kbely02:11
9.489Rezek Vilém2015mKluciŠakal Kbely02:14
10.427Treybal Robin2016mKluciDutošvarcova korporace02:15
11.497Šimonek Albert2016mKluciNinja 6002:38
Surikaty: Dívky 2013 – 2014 - 600m
1.401Brůčková Terezka2013žDívkyŠakal Kbely04:02
2.408Fischerová Viktorie2014žDívkyŠakal Kbely04:04
3.368Kalinová Vendula2013žDívkySporticus - Praha04:25
4.462Rezková Ema2013žDívkyŠakal Kbely04:36
5.382Josková Tereza2014žDívky05:13
6.374Król Ema2014žDívkyEma Leopardice05:26
7.381Přibylová Hana2014žDívky05:59
8.460Šornová Libuše2013žDívkyŠakal Kbely06:01
9.493Netíková Marie2014žDívkyProstě běž06:02
Surikaty: Kluci 2013 – 2014 - 600m
1.415Kalita Matěj2013mKluciŠakal Kbely04:04
2.500Pech Stanislav2014mKluci04:08
3.378Čáslavský Josef2014mKluciAC Mladá Boleslav04:32
4.372Falter Jan2013mKluciSpartak Kbely04:33
5.453Pavel Oldřich2013mKluci04:37
6.395Hrach Ferdinand2013mKluciPetříkov04:37
7.404Dvořák Jonáš2014mKluciLvi Praha05:10
8.444Moravec Antonín2014mKluciŠakal Kbely05:17
9.432Volodko Bohdan2014mKluciŘevnice06:11
Gepardi: Dívky 2011 – 2012 - 800m
1.371Třísková Barbora2011žDívkyAsk Dipoli05:05
2.370Čáslavská Marie2012žDívkyBenátky nad Jizerou05:23
3.364Likusová Barbora2011žDívkyAdrien Elixír Team05:23
4.492Jáchimová Anna2011žDívky05:24
5.437Havlíčková Eliška2011žDívkySki klub Lajdáček05:33
6.387Němcová Klára2012žDívkyJesenice05:41
7.373Falterová Petra2012žDívky05:43
8.495Jáchimová Eliška2012žDívkyKbely06:09
9.491Taxová Tereza2012žDívky06:14
10.434Matoušková Tereza2011žDívkySC Radotín06:20
11.367Kašparová Agáta2011žDívky06:36
12.414Kadlecová Tereza2011žDívkyŠakal Kbely06:41
13.496Stránská Barbora2012žDívkyProstě běž07:07
Gepardi: Kluci 2011– 2012 - 800m
1.441Nademlejnský Pavel2011mKluciStřela Žebrák04:34
2.420Kříž Daniel2011mKluciŠakal Kbely04:40
3.428Vít Filip2011mKluciBěhámespolu.cz05:03
4.450Pavel Hugo2012mKluciŠakal Kbely05:15
5.430Vlček Jakub2011mKluciŠakal Kbely05:16
6.402Čakrt Kryštof2011mKluciŠakal Kbely05:26
7.440Kramule Tadeáš2012mKluciFunkční trénink Milovice05:28
8.392Kašák Jakub2012mKluciAtletika Jižní město06:14
9.405Dvořák Matěj Mike2012mKluciLvi Praha06:20
10.425Škořepa David2011mKluciŠakal Kbely06:42
Chrti: Dívky 2009 – 2010 - 1000m
1.391Kašáková Kateřina2009žDívkyAtletika Jižní město08:51
2.407Fischerová Patricie2009žDívkyŠakal Kbely09:20
3.369Skořepová Markéta2009žDívky09:55
4.429Vítová Klára2009žDívkyBěhámespolu.cz10:24
5.363Tafijčuková Veronika2010žDívkyAdrien Elixír Team10:56
6.417Kantorová Viktorie2010žDívkyŠakal Kbely11:42
Chrti: Kluci 2009 – 2010 - 1000m
1.419Kramule Matyáš2009mKluciFunkční trénink Milovice07:27
2.396Skrbek Matouš2010mKluciTJ Sokol Železný Brod07:59
3.380Menger David2010mKluci08:17
4.490Tax Kryštof2010mKluci09:41
5.403Čakrt Vojtěch2009mKluciŠakal Kbely10:36
Dorostenci I 2007 – 2008
1.379Menger Pavel2008mKluci11:41
Dorostenci II 2005-2006 - 1500m
1.418Koutník Tomáš2006mŠakal Kbely10:05
Hobby trasa
1.119Pavlík Michal1989mMužiOlympia Spartan Training Kutná Hora28:36
2.263Vít Filip2011mMužibehamespolu.cz34:00
3.28Čáslavský Josef1984mMužiKratonožští chrti34:34
4.30Čáslavský Petr1980mMužiKratonožští chrti34:49
5.282Šebek Michal1995mMužiRakovník35:32
6.276Spudilová Adéla2003žŽenyPraha35:57
7.267Rinowski Adam2011mMužiAsk Slavia Praha36:36
8.128Slepánek Martin2009mMužiŠakal Kbely37:44
9.133Kantorová Lucie1978žŽenyŠakal Kbely39:40
10.129Slepánek Petr1978mMužiŠakal Kbely39:51
11.215Fricová Anna2000žŽenyPraha39:52
12.266Šimková Veronika1981žŽenyINOV841:22
13.286Klecák Radim2008mMužiOlympia Spartan Training41:46
14.29Čáslavská Romana1981žŽenyKratonožští chrti41:49
15.127Slepánek Petr2007mMužiŠakal Kbely42:13
16.134Vozárová Tereza2000žŽeny42:55
17.71Prskavcová Eva1988žŽeny43:00
18.214Dobiášová Veronika1997žŽeny43:33
19.130Kadlecová Lenka1977žŽenyŠakal Kbely43:37
20.272Dobiášová Maya2012žŽenyTJ Dukla Praha44:41
21.234Svobodová Iveta1984žŽeny46:58
22.125Treybalová Zuzana1980žŽenyDutošvarcova korporace48:00
23.261Holcová Jana1979žŽeny48:43
24.132Fischerová Jana1976žŽenyŠakal Kbely49:15
25.122Maroušková Alžběta1991žŽenyKladno50:53
26.121Naďová Alena1981žŽenySRTG Kolín52:54
27.124Sládková Monika2004žŽeny57:33
28.123Sládková Marika1980žŽeny59:38
29.32Klenovská Veronika1980žŽenyRozběháme Pardubice1:02:05
30.33Klenovský Tomáš1980mMužiRozběháme Pardubice1:02:20
Dorostenky I 2007 – 2008
1.409Hanzlíčková Klára2007ždívkyŠakal Kbely10:32
2.442Nademlejnská Šárka2008ždívkyLokomotiva Beroun10:49
3.421Křížová Kateřina2008ždívkyŠakal Kbely11:00
4.416Kantorová Sára2007ždívkyŠakal Kbely13:32
5.398Perrinová Amelia2007ždívkyFox Run14:00
Počet závodníků: 352
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové a děti, Kategorie