Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Kros Sázava

19.6.2022 10:00

Pořadatel: Krosový pohár
Místo: Pikovice, u fotbalového hřiště u mostu přes Sázavu
Podmínky: slunečno, sucho, horko 29 stupňů Celsia
Web závodu: http://krosovypohar.cz/
276 závodníků,

Start a cíl u mostu, tam, okruh a zpět, start 15km, 10km, 5km po 15 minutách, plus dětské závody.

Výsledky v pdf: Děti, Celkové, kategorie, Muži/ženy



Výsledky


Krátká trasa - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 178 Jakub Gräf 00:42:49 Vlci Dukla Liberec
2. 2. 2. 128 Lukáš Seiler 00:44:09 Vlci Run4Beer
3. 3. 1. 212 Dušan Erbs 00:45:02 Masters muži Atletika Uhříněves
4. 4. 2. 160 Patrik Jurkiewicz 00:45:46 Masters muži OK Sparta Praha
5. 5. 1. 28 Bohuslav Plachý 00:47:07 Veteráni Hoštka Run Team
6. 6. 3. 233 Antonín Střelba 00:49:29 Vlci
7. 7. 2. 297 Vít Pospíšil 00:49:43 Veteráni Praga Praha
8. 1. 1. 131 Michaela Luňáčková 00:49:49 Gazely Run4Beer
9. 2. 1. 72 Lenka Skrbková 00:51:23 Masters ženy TJ Sokol Železný Brod
10. 8. 4. 275 Vojtěch Matuška 00:51:41 Vlci Šakal Kbely
11. 9. 3. 186 Jan Kalita 00:52:10 Masters muži Šakal Kbely
12. 10. 5. 29 Marek Steiger 00:52:38 Vlci Fortex Ski
13. 11. 6. 164 Tomáš Stejskal 00:52:57 Vlci TJ Sokol Žižkov
14. 12. 7. 276 Matouš Orel 00:53:03 Vlci Praha
15. 13. 3. 191 Jiří Melecha 00:53:53 Veteráni Vht Počátky
16. 14. 8. 218 Michal Bavlič 00:53:57 Vlci
17. 15. 9. 292 Antonín Holub 00:54:02 Vlci Prdlavice
18. 3. 2. 87 Renata Vašíčková 00:55:32 Gazely Fortex Ski
19. 4. 3. 279 Lucie Mareth 00:55:49 Gazely Praha
20. 5. 1. 83 Jana Patzáková 00:56:12 Veteránky Praha 6
21. 16. 4. 188 Roman Kantor 00:56:17 Masters muži Šakal Kbely
22. 6. 2. 225 Katarína Třísková 00:58:16 Veteránky Praha 6
23. 17. 5. 282 Pavel Vondrák 00:58:33 Masters muži Bigy České Budějovice
24. 7. 3. 205 Alice Treglerová 00:58:40 Veteránky sabzo
25. 18. 10. 294 Holdy Mouabi 00:58:50 Vlci Skafandr
26. 19. 4. 203 Radek Dragoun 00:58:54 Veteráni Mladá Boleslav
27. 20. 6. 33 Miroslav Přibyla 00:58:56 Masters muži
28. 21. 11. 24 Martin Solil 00:59:18 Vlci
29. 22. 7. 187 Ondřej Čakrt 00:59:36 Masters muži Šakal Kbely
30. 8. 2. 93 Michaela Titmanová 00:59:51 Masters ženy Říčany
31. 23. 12. 291 Jakub Kadlec 00:59:58 Vlci
32. 24. 1. 73 Tomáš Jakubička 01:00:10 Legendy muži TJ Sokol Železný Brod
33. 9. 3. 227 Monika Kadlecová 01:00:13 Masters ženy Praha
34. 25. 5. 236 Pavel Němec 01:00:15 Veteráni SC Radotím Praha
35. 26. 8. 156 Petr Hanzlíček 01:00:22 Masters muži Praha Braník
36. 27. 9. 94 Michal Ret 01:00:48 Masters muži Praha 5
37. 10. 4. 221 Gabriela Tlapáková 01:00:59 Masters ženy MSZS
38. 11. 4. 70 Michaela Vinšová 01:01:43 Gazely Benátky nad Jizerou
39. 28. 6. 99 Vladimír Blažek 01:02:00 Veteráni Říčany
40. 12. 5. 145 Lenka Šibravová 01:02:22 Masters ženy Za Zuzanku
41. 29. 2. 208 Petr Schutz 01:02:28 Legendy muži 7Pohori
42. 13. 6. 153 Livia Klimentova 01:02:30 Masters ženy Vyžlovka
43. 14. 7. 278 Ivana Šubotníková 01:04:15 Masters ženy Olympia Spartan KH
44. 15. 8. 115 Hana Riegerová 01:04:49 Masters ženy Nové Strašecí
45. 30. 13. 60 Matouš Paszyc 01:04:49 Vlci Benešov
46. 16. 9. 96 Štěpánka Matoušková 01:04:55 Masters ženy SC Radotín
47. 31. 14. 239 Petr Jireček 01:05:17 Vlci Janov
48. 17. 5. 296 Michaela Gladišová 01:05:36 Gazely Svět běhu
49. 32. 10. 82 Jakub Hrdina 01:05:53 Masters muži Praha
50. 18. 6. 63 Magdaléna Weinertová 01:06:00 Gazely Vlajem za psem
51. 33. 15. 158 Richard Hrdlička 01:06:04 Vlci
52. 34. 7. 44 Oleg Martinec 01:06:45 Veteráni Nusleboys
53. 19. 7. 277 Tereza Orlová 01:06:57 Gazely Praha
54. 20. 8. 113 Petra Kadlecova 01:07:07 Gazely
55. 21. 10. 71 Lucie Macakova 01:07:07 Masters ženy Praha 6
56. 22. 11. 295 Lenka Valentová 01:07:36 Masters ženy Kbely
57. 23. 9. 179 Klara Sezgin 01:07:50 Gazely Liberec
58. 24. 10. 102 Barbora Baráthová 01:08:13 Gazely
59. 25. 12. 209 Helena Moulisová 01:08:22 Masters ženy
60. 26. 4. 101 Milada Růžičková 01:08:51 Veteránky SC Radotín
61. 35. 11. 8 Petr Vápeník 01:08:53 Masters muži Taste Run
62. 36. 8. 119 robert drdak 01:09:08 Veteráni roudnice nad labem
63. 27. 5. 66 Kateřina Vysloužilová 01:09:12 Veteránky Baby Vital
64. 37. 9. 206 Karel Tikovský 01:09:40 Veteráni
65. 38. 16. 237 Martin Medek 01:09:41 Vlci
66. 39. 12. 125 Zdeněk Klouzek 01:09:45 Masters muži
67. 28. 11. 213 Magdaléna Vondráčková 01:09:56 Gazely No Drama Queens
68. 29. 13. 37 Veronika Samseli 01:10:23 Masters ženy
69. 30. 12. 211 Katerina Ficnerova 01:10:23 Gazely
70. 31. 13. 167 Petra Červená 01:10:28 Gazely
71. 32. 14. 69 Monika Klimentová 01:11:04 Gazely Jablonec nad Nisou
72. 33. 15. 283 Nataliia Takki 01:11:17 Gazely
73. 34. 14. 134 Dana Tuhovčáková 01:11:21 Masters ženy
74. 35. 15. 84 Jana Hrdinová 01:11:30 Masters ženy Praha
75. 36. 6. 91 Alice Štrosová 01:11:43 Veteránky Bonbon
76. 40. 13. 42 Tomáš Dydovič 01:12:01 Masters muži Kapitánovi děti
77. 37. 16. 43 Lenka Střelbová 01:12:01 Masters ženy Kapitánovy děti
78. 41. 3. 40 Aleš Králík 01:12:28 Legendy muži Benešov
79. 38. 16. 141 Tondlová Kateřina 01:13:35 Gazely
80. 39. 17. 143 Monika Jedličková 01:13:54 Gazely
81. 42. 4. 215 Miroslav Fassati 01:14:03 Legendy muži TJ Sokol Josefov
82. 40. 17. 47 Jitka Vorlíčková 01:14:05 Masters ženy
83. 43. 17. 106 Michal Šanda 01:14:19 Vlci Praha
84. 44. 10. 104 Martin Řebíček 01:15:54 Veteráni Praha
85. 45. 18. 171 Mydlář Martin 01:16:15 Vlci
86. 41. 18. 140 Žaneta Kalistová 01:16:23 Masters ženy STG Kolín
87. 42. 19. 174 Martina Novotná 01:16:39 Masters ženy Praha
88. 46. 14. 32 Jan Listopad 01:16:50 Masters muži Olympia Spartan Trainng Kutná Hora
89. 43. 7. 197 Šárka Soukupová 01:18:42 Veteránky
90. 47. 15. 240 Jan Tax 01:18:44 Masters muži
91. 44. 1. 235 Vlasta Skalická 01:20:43 Legendy ženy TaH Praha
92. 45. 18. 48 Dora Kroulíková 01:22:44 Gazely
93. 46. 2. 166 Libuše Vlachynská 01:26:01 Legendy ženy Prostřední Lhota
94. 47. 19. 232 Ivana Březinová 01:27:48 Gazely
95. 48. 16. 97 Václav Kadlec 01:27:55 Masters muži
96. 48. 20. 107 Tereza Erbenová 01:32:44 Gazely
97. 49. 3. 149 Kateřina Minařík 01:35:36 Legendy ženy Litoměřice
98. 50. 21. 136 Marie Kalová 01:53:41 Gazely Praha
99. 51. 22. 110 Lucie Mrázková 02:00:06 Gazely
100. 49. 17. 280 Petr Holec 02:00:07 Masters muži Vlajem za psem
101. 52. 20. 281 Helena Vítová 02:04:53 Masters ženy Prostě běž
102. 50. 11. 90 Ota Štros 02:05:24 Veteráni Bonbon
103. 53. 21. 41 Lucia Němcová 02:12:02 Masters ženy Jesenice
104. 54. 23. 34 Alena Jurigová 02:18:53 Gazely
105. 55. 22. 35 Jitka Přibylová 02:22:24 Masters ženy
-1. DNF -1. -1. 189 Jana Fischerová Masters ženy Šakal Kbely

Výsledky textově

Kros Sázava - 19.06.2022
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubČas
Krátká trasa
1.178Gräf Jakub1991mVlciDukla Liberec42:50
2.128Seiler Lukáš1990mVlciRun4Beer44:10
3.212Erbs Dušan1979mMasters mužiAtletika Uhříněves45:03
4.160Jurkiewicz Patrik1978mMasters mužiOK Sparta Praha45:47
5.28Plachý Bohuslav1972mVeterániHoštka Run Team47:08
6.233Střelba Antonín2004mVlci49:30
7.297Pospíšil Vít1968mVeterániPraga Praha49:44
8.131Luňáčková Michaela1984žGazelyRun4Beer49:50
9.72Skrbková Lenka1982žMasters ženyTJ Sokol Železný Brod51:24
10.275Matuška Vojtěch2002mVlciŠakal Kbely51:42
11.186Kalita Jan1979mMasters mužiŠakal Kbely52:11
12.29Steiger Marek1985mVlciFortex Ski52:39
13.164Stejskal Tomáš1992mVlciTJ Sokol Žižkov52:58
14.276Orel Matouš1989mVlciPraha53:04
15.191Melecha Jiří1969mVeterániVht Počátky53:54
16.218Bavlič Michal1990mVlci53:58
17.292Holub Antonín1989mVlciPrdlavice54:03
18.87Vašíčková Renata1992žGazelyFortex Ski55:33
19.279Mareth Lucie1988žGazelyPraha55:50
20.83Patzáková Jana1970žVeteránkyPraha 656:13
21.188Kantor Roman1977mMasters mužiŠakal Kbely56:18
22.225Třísková Katarína1971žVeteránkyPraha 658:17
23.282Vondrák Pavel1977mMasters mužiBigy České Budějovice58:34
24.205Treglerová Alice1971žVeteránkysabzo58:41
25.294Mouabi Holdy1991mVlciSkafandr58:51
26.203Dragoun Radek1970mVeterániMladá Boleslav58:55
27.33Přibyla Miroslav1978mMasters muži58:57
28.24Solil Martin1989mVlci59:19
29.187Čakrt Ondřej1979mMasters mužiŠakal Kbely59:37
30.93Titmanová Michaela1979žMasters ženyŘíčany59:52
31.291Kadlec Jakub1996mVlci59:59
32.73Jakubička Tomáš1958mLegendy mužiTJ Sokol Železný Brod1:00:11
33.227Kadlecová Monika1977žMasters ženyPraha1:00:14
34.236Němec Pavel1968mVeterániSC Radotím Praha1:00:16
35.156Hanzlíček Petr1980mMasters mužiPraha Braník1:00:23
36.94Ret Michal1973mMasters mužiPraha 51:00:49
37.221Tlapáková Gabriela1975žMasters ženyMSZS1:01:00
38.70Vinšová Michaela1990žGazelyBenátky nad Jizerou1:01:44
39.99Blažek Vladimír1968mVeterániŘíčany1:02:01
40.145Šibravová Lenka1982žMasters ženyZa Zuzanku1:02:23
41.208Schutz Petr1962mLegendy muži7Pohori1:02:29
42.153Klimentova Livia1975žMasters ženyVyžlovka1:02:31
43.278Šubotníková Ivana1981žMasters ženyOlympia Spartan KH1:04:16
44.115Riegerová Hana1979žMasters ženyNové Strašecí1:04:50
45.60Paszyc Matouš1996mVlciBenešov1:04:50
46.96Matoušková Štěpánka1981žMasters ženySC Radotín1:04:56
47.239Jireček Petr1988mVlciJanov1:05:18
48.296Gladišová Michaela1990žGazelySvět běhu1:05:37
49.82Hrdina Jakub1973mMasters mužiPraha1:05:54
50.63Weinertová Magdaléna1992žGazelyVlajem za psem1:06:00
51.158Hrdlička Richard1983mVlci1:06:05
52.44Martinec Oleg1970mVeterániNusleboys1:06:46
53.277Orlová Tereza1989žGazelyPraha1:06:58
54.113Kadlecova Petra1987žGazely1:07:08
55.71Macakova Lucie1981žMasters ženyPraha 61:07:08
56.295Valentová Lenka1982žMasters ženyKbely1:07:37
57.179Sezgin Klara1987žGazelyLiberec1:07:51
58.102Baráthová Barbora1994žGazely1:08:14
59.209Moulisová Helena1974žMasters ženy1:08:23
60.101Růžičková Milada1968žVeteránkySC Radotín1:08:52
61.8Vápeník Petr1980mMasters mužiTaste Run1:08:54
62.119drdak robert1967mVeterániroudnice nad labem1:09:09
63.66Vysloužilová Kateřina1964žVeteránkyBaby Vital1:09:13
64.206Tikovský Karel1966mVeteráni1:09:41
65.237Medek Martin1993mVlci1:09:42
66.125Klouzek Zdeněk1977mMasters muži1:09:46
67.213Vondráčková Magdaléna1990žGazelyNo Drama Queens1:09:57
68.37Samseli Veronika1981žMasters ženy1:10:24
69.211Ficnerova Katerina1985žGazely1:10:24
70.167Červená Petra1989žGazely1:10:29
71.69Klimentová Monika1986žGazelyJablonec nad Nisou1:11:05
72.283Takki Nataliia1996žGazely1:11:18
73.134Tuhovčáková Dana1978žMasters ženy1:11:22
74.84Hrdinová Jana1977žMasters ženyPraha1:11:31
75.91Štrosová Alice1970žVeteránkyBonbon1:11:44
76.42Dydovič Tomáš1976mMasters mužiKapitánovi děti1:12:02
77.43Střelbová Lenka1976žMasters ženyKapitánovy děti1:12:02
78.40Králík Aleš1957mLegendy mužiBenešov1:12:29
79.141Kateřina Tondlová1991žGazely1:13:36
80.143Jedličková Monika1991žGazely1:13:55
81.215Fassati Miroslav1958mLegendy mužiTJ Sokol Josefov1:14:04
82.47Vorlíčková Jitka1980žMasters ženy1:14:06
83.106Šanda Michal1993mVlciPraha1:14:20
84.104Řebíček Martin1972mVeterániPraha1:15:55
85.171Martin Mydlář1994mVlci1:16:16
86.140Kalistová Žaneta1974žMasters ženySTG Kolín1:16:24
87.174Novotná Martina1973žMasters ženyPraha1:16:40
88.32Listopad Jan1978mMasters mužiOlympia Spartan Trainng Kutná Hora1:16:51
89.197Soukupová Šárka1970žVeteránky1:18:43
90.240Tax Jan1980mMasters muži1:18:45
91.235Skalická Vlasta1951žLegendy ženyTaH Praha1:20:44
92.48Kroulíková Dora1988žGazely1:22:45
93.166Vlachynská Libuše1962žLegendy ženyProstřední Lhota1:26:02
94.232Březinová Ivana1984žGazely1:27:49
95.97Kadlec Václav1979mMasters muži1:27:56
96.107Erbenová Tereza1987žGazely1:32:45
97.149Minařík Kateřina1962žLegendy ženyLitoměřice1:35:37
98.136Kalová Marie1985žGazelyPraha1:53:42
99.110Mrázková Lucie1999žGazely2:00:07
100.280Holec Petr1979mMasters mužiVlajem za psem2:00:08
101.281Vítová Helena1978žMasters ženyProstě běž2:04:54
102.90Štros Ota1965mVeterániBonbon2:05:25
103.41Němcová Lucia1981žMasters ženyJesenice2:12:03
104.34Jurigová Alena1988žGazely2:18:54
105.35Přibylová Jitka1981žMasters ženy2:22:25
DNF189Fischerová Jana1976žMasters ženyŠakal Kbely
Dlouhá trasa
1.124Navrátil Martin1981mMasters mužiŘíčany1:17:14
2.126Toman Frantisek1982mMasters mužiTIP IT1:17:36
3.18Beck Zdeněk1971mVeterániBK Jevany1:18:18
4.226Novák Jan1986mVlci1:18:44
5.86Kolář Tomáš1978mMasters mužiJEŠTĚD SKYRACE TÝM1:19:01
6.284Kulinkin Anton1995mVlci1:24:06
7.170Raffay David1998mVlci1:25:14
8.22Němec Jan1973mMasters mužiKolín1:25:16
9.195Skála Radek1969mVeterániJOSKATEL TRI TEAM1:25:27
10.175Šťovíček Martin1974mMasters mužiJoskatel TRI Team1:25:53
11.61Brchel Jan1983mVlciVrané nad Vltavou1:27:37
12.204Novotný Jiří1971mVeterániKateřinský vánek1:27:49
13.88Pazourek Jan1973mMasters mužiSlavia Pojišťovna Sport Team1:27:51
14.62Šeiner Kamil1983mVlciILL1:27:52
15.1Vaňousek Václav1979mMasters muži1:28:31
16.5Pražák Ladislav1975mMasters mužiBox klub Jičín1:28:48
17.123Šlechtová Ester1986žGazelyHorní Měcholupy1:29:02
18.161Kautský Jiří1982mMasters mužiOK SPARTA PRAHA1:29:03
19.198Začal Radek1974mMasters mužiPraha 61:29:16
20.220Sychrovský Pavel1967mVeterániPoděbrady1:30:42
21.21Jilg Petr1986mVlciCAMINO1:30:54
22.200Krejzlová Markéta1998žGazely1:33:25
23.127Matula Michal2000mVlciTrispeed1:33:50
24.15Färber Jan1986mVlci1:33:58
25.64Hodaňová Helena1975žMasters ženySmradupánovy veverky1:34:02
26.116Hampejsová Martina1972žVeteránkyŠNECI na MAX1:34:31
27.132Trampota Tomáš1971mVeterániTýn n.Vlt./modrá1:36:48
28.75Menger Pavel1973mMasters mužiUhříněves1:37:31
29.122Mat Cohle1991mVlciBusky bude tatik1:38:23
30.217KAŠÁKOVÁ Hana1977žMasters ženy1:38:27
31.65Horák Ondřej1990mVlci1:39:15
32.152Stárková Alena1977žMasters ženySK Babice1:43:02
33.199Dyntar Milan1971mVeterániMnisek pod Brdy1:43:07
34.144Stříbrný Martin1987mVlciBrno1:44:50
35.2Jašek Petr1986mVlci1:45:47
36.214Fassati Gabriela1967žVeteránkyTj Sokol Josefov1:45:47
37.59Vacek Lukáš1978mMasters mužiTJ Pátek1:45:57
38.11Brant Tomáš1977mMasters muži1:47:02
39.67Márová Klára1984žGazelyrunLABErun1:47:43
40.165Hrdinka Čestmír1967mVeterániUL-trail1:48:15
41.176Pánek Jan1977mMasters muži1:48:39
42.202Denis Šavgalejev1979mMasters mužiPraha1:48:42
43.285Chubarova Iulia1997žGazely1:48:47
44.138Deutschel Lukáš1986mVlciPraha - Kamýk1:49:05
45.45Jelínek Michal1979mMasters muži1:49:11
46.157Gregor Jaroslav1951mLegendy mužiAC OH Praha1:49:53
47.10Benýr Pavel1963mVeterániMBM Praha1:51:04
48.147Chmelař Robert1989mVlciStatek Chmelařovi1:52:52
49.216Schneiderová Aneta1995žGazely1:55:00
50.109Spacek Martin1990mVlciPraha1:55:25
51.273Šišolák Matěj1975mMasters mužiSabat Praha1:55:45
52.6Kotek Jirka1986mVlci1:55:52
53.193Hloušek Petr1975mMasters mužiKladno1:55:56
54.151Horčicová Zdenka1991žGazely1:56:29
55.146Pícha Jan1983mVlciTJ Březiněves2:00:22
56.201Dyntarova Pavlina1975žMasters ženyMnisek pod Brdy2:00:47
57.231Keřka Jiří1981mMasters mužiCA2:00:51
58.172Barbora Cuchá1995žGazely2:02:12
59.222Lepišová Anna1991žGazelyMalmö2:02:22
60.223Ralphs James1990mVlciMalmö2:02:22
61.27Ředina Martin1981mMasters mužiLíšnice2:03:00
62.103Krejčíř Ondřej1989mVlciSpolečnost přátel běhu2:03:03
63.100Šusta David1990mVlciCetyně2:03:15
64.133Rýdl Vladimír1968mVeterániPraha2:03:30
65.288Malíková Klára1990žGazelySlatina2:03:49
66.234Kanzelsbergerová Tereza1997žGazelyPraha2:03:50
67.111Kůst Tomáš1990mVlci2:04:33
68.85Batlle Vazquez David1985mVlci2:07:50
69.23Černý Jindřich1982mMasters muži2:08:00
70.114Lysenko Vladimír1972mVeterániSBTS Praha-Holešovice2:08:16
71.46Svatošová Marta1990žGazely2:16:07
72.181Karbulková Alice1972žVeteránkyŠakal Kbely2:17:21
73.26Švec Jiří1958mLegendy mužiBěhej Poděbrady2:23:05
74.137Šedivý Kamil1984mVlciHolubice2:45:53
75.287Moosová Irena1953žLegendy ženyKostelec nad ČL2:48:54
76.286Moosová Ivana1984žGazelyKostelec nad ČL2:48:55
77.180Hejdrych Martin1985mVlciŠakal Kbely3:12:43
DSQ13Mařík Vojtěch1997mVlci1:08:27
DSQ155Hrdina David2003mVlci1:10:53
DSQ74Mach Štěpán1980mMasters mužiIMBARRANA1:10:55
DSQ98Zikán Václav1974mMasters mužiMilovice1:11:20
DSQ293Dvořák Jan1976mMasters mužiSIA1:11:44
DSQ163Stupka Radek1981mMasters mužiLiberec1:12:28
DNF192Hanefl Milos1973mMasters muži
Tygřice: Dívky 2017 a mladší - 200m
1.342Vinšová Anna2017žDívkyBenátky nad Jizerou01:19
2.451Orlová Rozárie2017žDívkyPraha01:19
3.420Rejzková Nina2017žDívkyŠakal Kbely01:29
4.444Klouzková Tereza2018žDívky01:34
5.350Ema Ficnerová2018žDívky01:39
6.348Matějková Karolína2018žDívkyPraha 402:00
7.408Hejdrychová Zuzanka2018žDívkyŠakal Kbely1:07:50
Tygři: Kluci 2017 a mladší - 200m
1.439Pazourek Vašík2017mKluciBechyně01:20
2.360Gladiš Dalibor2017mKluci01:24
3.440Kadlec Vít2017mKluci01:29
4.409Jonáš Hrdlička2018mKluciHáje01:36
5.455Mareth Viktor2018mKluciPraha01:41
6.339Solk Vít2019mKluciPraha Háje01:52
7.452Semerád Jan2018mKluci01:56
8.351Gladiš Damian2019mKluciSvět běhu02:25
Tryskomyši: Dívky 2015 – 2016 400m
1.358Jáchimová Barbora2015žDívkyKbely02:15
2.356Kadlecová Julie2015žDívkyPraha02:16
3.446Čáslavská Kateřina2016žDívkyPraha02:26
4.361Uhrová Magdaléna2016žDívkyKováry02:28
5.453Semerádová Anežka2015žDívky02:31
6.458Píchová Eliška2016žDívkyTJ Březiněves02:53
7.459Solková Marinna2016žDívkyPraha Háje03:05
8.418Pávová Markéta2015žDívkyŠakal Kbely58:04
Tryskomyši: Kluci 2015 – 2016 400m
1.441Kadlec Matěj2015mKluci02:07
2.419Rejzek Šimon2015mKluciŠakal Kbely02:11
3.349Mach Jonáš2016mKluciBohnické Tryskomyši02:29
4.343Rajchl Martin2016mKluci02:44
Surikaty: Dívky 2013 – 2014 - 600m
1.402Brůčková Terezka2013žDívkyŠakal Kbely02:50
2.357Brázdová Dominika2013žDívkyAdrien elixír02:55
3.405Fischerová Viki2014žDívkyŠakal Kbely02:57
4.354Kalinová Vendula2013žDívkySporticus team03:04
5.445Klouzková Nikol2014žDívky03:45
Surikaty: Kluci 2013 – 2014 - 600m
1.412Kalita Matěj2013mKluciŠakal Kbely03:03
2.340Erbs Samuel2013mKluciAtletika Uhříněves03:05
3.442Čáslavský Josef2014mKluciAC Mladá Boleslav03:08
4.438Dobyáš Max2014mKluciPraha03:11
5.344Dyntar Samuel2014mKluci03:21
Gepardi: Dívky 2011 – 2012 - 800m
1.341Erbsová Sofie2011žDívkyTJ Sokol Atletika Říčany03:15
2.448Likusová Barbora2011žDívkyAdrien elixír03:32
3.271Čáslavská Marie2012žDívkyAC Mladá Boleslav03:40
4.346Němcová Klára2012žDívkyJesenice03:44
5.443Jáchimová Anna2011žDívkyKbely03:58
6.347Matoušková Tereza2011žDívkySC Radotín04:11
7.411Kadlecová Tereza2011žDívkyŠakal Kbely04:41
Gepardi: Kluci 2011– 2012 - 800m
1.423Vlček Jakub2011mKluciŠakal Kbely03:34
2.416Kříž Daniel2011mKluciŠakal Kbely03:34
3.401Brůček Jan2012mKluciŠakal Kbely03:52
4.456Kašák Jakub2012mKluciAtletika Jižní město04:09
Chrti: Dívky 2009 – 2010 - 1000m
1.457Kašáková Kateřina2009žDívkyAtletika Jižní město04:23
2.404Fischerová Páťa2009žDívkyŠakal Kbely04:33
3.447Tafijčuková Veronika2010žDívkyAdrien elixír05:05
4.414Kantorová Viktorie2010žDívkyŠakal Kbely05:37
Chrti: Kluci 2009 – 2010 - 1000m
1.415Kramule Matyáš2009mKluciFunkční trénink Milovice/Olympia Spartan trénink Kutná Hora03:49
2.449Skrbek Matouš2010mKluciTJ Sokol Železný Brod04:02
3.355Vondrásek Jakub2010mKluciHradištko04:08
4.421Slepánek Martin2009mKluciŠakal Kbely04:15
5.352Straka Vít2009mKluciPraha 904:15
Dorostenci I 2007 – 2008
1.345Dyntar Oliver2008mKluci05:47
2.422Slepánek Petr2007mKluciŠakal Kbely05:53
3.450Skrbek Sebastian2008mKluciTJ Sokol Železný Brod06:15
Dorostenci II 2005-2006 - 1500m
1.359Střelba Antonín2006m05:35
2.353Lišková Valerie2006ž06:18
Hobby trasa
1.142Talaváňa Jan1995mMuži24:08
2.57Vít Filip2011mMuži26:14
3.55Čáslavský Petr1980mMužiKratonožští chrti26:35
4.53Čáslavský Josef1984mMužiKratonožští chrti27:18
5.274Bretšnajdrová Lucie2005žŽeny27:27
6.500Čáslavská Marie2011žŽeny29:24
7.290Dyntar Tadeáš2006mMuži29:33
8.150Bondýsová Ludmila2003žŽenyHradec Králové29:35
9.289Klečák Radim2008mMužiOlympia Spartan29:52
10.183Rejzek Jan1985mMužiŠakal Kbely30:12
11.185Kantorová Lucie1978žŽenyŠakal Kbely30:45
12.182Slepánek Petr1978mMužiŠakal Kbely30:50
13.272Čáslavská Romana1981žŽenyBenátky nad Jizerou34:54
14.184Kadlecová Lenka1977žŽenyŠakal Kbely35:34
15.50Přibylová Michala1989žŽeny35:34
16.89Matějková Karolína1984žŽenyPraha35:43
17.51Němečková Ludmila1988žŽeny37:18
18.129Naďová Alena1981žŽenySRTG Kolin43:38
19.56Hrnčiříková Jaroslava1978žŽenyOlympia Spartan Training Kutná Hora44:44
20.54Kopcová Lenka2000žŽenyKratonožští chrti52:25
21.219Zvolanek Ivo1956mMužiPraha52:55
Dorostenky I 2007 – 2008
1.406Hanzlíčková Klára2007ždívkyŠakal Kbely05:35
2.417Křížová Kateřina2008ždívkyŠakal Kbely06:05
3.410Kadlecová Kristýna2008ždívkyŠakal Kbely06:30
4.413Kantorová Sára2007ždívkyŠakal Kbely06:37
Počet závodníků: 277
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: Děti, Celkové, kategorie, Muži/ženy