Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Koko(řínský) kros

4.9.2022 11:00

Pořadatel: Svět běhu
Místo: Mšeno, městské koupaliště
Podmínky: polojasno, mírný vítr 22 stupňů Celsia, suchá trasa
Web závodu: http://krosovypohar.cz/
344 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie, Muži/ženy



Výsledky


Krátká trasa - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 154 Cyril Steger 00:46:56 Vlci OKSSAZ
2. 2. 2. 201 Jakub Gräf 00:47:57 Vlci Dukla Praha
3. 3. 3. 151 František Stupal 00:48:11 Vlci Tatranský čaj
4. 4. 1. 144 Dušan Erbs 00:49:01 Masters muži Atletika Uhříněves
5. 5. 2. 213 Petr Homola 00:49:15 Masters muži Sokol Jílové u Prahy
6. 6. 4. 204 Petr Králík 00:49:31 Vlci Benešov
7. 7. 5. 222 Radek Dragoun 00:51:03 Vlci
8. 1. 1. 203 Michaela Luňáčková 00:52:11 Gazely Run4Beer
9. 8. 6. 206 Antonín Střelba 00:54:03 Vlci ČVK Praha
10. 2. 1. 68 Lenka Skrbková 00:54:18 Masters ženy TJ Sokol Železný Brod
11. 9. 7. 251 Tomáš Kučák 00:55:08 Vlci
12. 10. 8. 178 Čeněk Horecký 00:56:04 Vlci HEČ Nový Přerov
13. 11. 9. 160 Tomáš Stejskal 00:56:46 Vlci TJ Sokol Žižkov
14. 3. 2. 172 Alice Žeberová 00:56:55 Gazely Slaming Praha Pankrác
15. 12. 10. 30 Marek Steiger 00:57:04 Vlci Fortex Ski
16. 13. 1. 212 Roman Matyáš 00:57:59 Veteráni MATY Training Centrum
17. 4. 3. 80 Renata Vašíčková 00:58:29 Gazely Fortex Ski
18. 14. 3. 34 Miroslav Přibyla 00:58:41 Masters muži
19. 15. 4. 185 Jan Kalita 00:58:58 Masters muži Šakal Kbely
20. 16. 2. 45 Oleg Martinec 00:59:37 Veteráni Nusleboys
21. 17. 1. 229 Jiří Zbytovský 01:00:11 Legendy muži BONBON Praha
22. 18. 11. 253 Jaroslav Naďo 01:00:27 Vlci STG Kolín
23. 5. 4. 94 Eliška Netíková 01:00:31 Gazely CrossFit Tabata Poděbrady
24. 19. 5. 241 Václav Šlais 01:00:35 Masters muži Praha
25. 20. 12. 25 Martin Solil 01:01:02 Vlci
26. 21. 6. 235 Pavel Treybal 01:01:17 Masters muži Dutošvarcova korporace
27. 6. 5. 116 Eliška Bojko 01:01:35 Gazely
28. 7. 1. 96 Jana Patzáková 01:01:44 Veteránky Praha 6
29. 8. 2. 102 Hana Riegerová 01:01:46 Masters ženy Nové Strašecí
30. 9. 2. 126 Dana Kubátová 01:02:14 Veteránky Kubátovic
31. 10. 3. 143 Alice Treglerová 01:02:20 Veteránky Funny Avocado
32. 22. 3. 205 Pavel Němec 01:02:25 Veteráni SC Radotín Praha
33. 23. 2. 245 Petr Schutz 01:02:27 Legendy muži 7.pohoří
34. 24. 13. 125 Vojta Kubát 01:02:34 Vlci Kubátovic
35. 25. 7. 164 Petr Hanzlíček 01:04:12 Masters muži Praha Braník
36. 11. 6. 127 Petra Kadlecová 01:04:42 Gazely Run for Fun Radotin
37. 26. 8. 137 Michal Štěpánek 01:04:49 Masters muži #zoomčo
38. 27. 4. 117 Radek Dragoun 01:05:31 Veteráni Mladá Boleslav
39. 12. 3. 87 Štěpánka Matoušková 01:05:31 Masters ženy SC Radotín
40. 28. 3. 69 Tomáš Jakubička 01:06:02 Legendy muži TJ Sokol Železný Brod
41. 29. 4. 174 Ivo Brunclík 01:06:14 Legendy muži TJ Slovan Špindlerův Mlýn
42. 30. 5. 32 Martin Hausman 01:06:22 Legendy muži Mělník
43. 13. 4. 67 Lucie Macakova 01:06:29 Masters ženy Praha 6
44. 31. 14. 56 Matouš Paszyc 01:06:32 Vlci Benešov
45. 32. 9. 112 Petr Maneth 01:06:42 Masters muži Roudnice nad Labem
46. 14. 5. 259 Lenka Polívková 01:07:26 Masters ženy
47. 15. 6. 209 Monika Kadlecová 01:09:18 Masters ženy Přezletice
48. 33. 10. 9 Petr Vápeník 01:09:28 Masters muži Taste Run
49. 34. 11. 242 Pavel Kaňok 01:09:50 Masters muži Šumperk
50. 35. 5. 108 MARTIN CAVINA 01:09:57 Veteráni Bysice
51. 36. 12. 40 Martin Zeljak 01:10:03 Masters muži
52. 16. 4. 62 Kateřina Vysloužilová 01:10:11 Veteránky Baby Vital
53. 17. 7. 105 Kateřina Šulcová 01:11:18 Gazely
54. 18. 8. 35 Alena Jurčeková 01:11:56 Gazely
55. 37. 13. 33 Jan Listopad 01:12:01 Masters muži Olympia Spartan Trainng Kutná Hora
56. 19. 9. 157 Kateřina Ficnerová 01:12:30 Gazely
57. 20. 7. 106 Dana Tuhovčáková 01:12:35 Masters ženy
58. 21. 10. 239 Šárka Šulerová 01:13:00 Gazely
59. 22. 11. 51 Pavla Zagalská 01:13:20 Gazely Rozběháme Mšeno
60. 38. 6. 207 Peter Gromski 01:13:27 Legendy muži Černošice
61. 23. 12. 135 Marcela Štěpánková 01:13:41 Gazely #zoomčo
62. 24. 8. 255 Lenka Valentová 01:14:49 Masters ženy Kbely
63. 39. 6. 134 Martin Řebíček 01:15:07 Veteráni Run for Fun Radotin
64. 25. 13. 194 Klaudie Šlapalová 01:15:52 Gazely Roudnice nad Labem
65. 40. 7. 78 Jaroslav Sládek 01:15:55 Veteráni Solopisky
66. 26. 14. 158 Kateřina Tondlová 01:16:12 Gazely
67. 27. 15. 150 Monika Jedličková 01:16:12 Gazely Praha
68. 28. 9. 38 Veronika Samseli 01:16:43 Masters ženy
69. 41. 14. 260 Pavel Vaněk 01:16:47 Masters muži Ujezd nad Leay
70. 29. 10. 195 Kristýna Olšová 01:17:17 Masters ženy Roudnice nad Labem
71. 42. 8. 247 Michael Smith 01:17:31 Veteráni Libice nad Cidlinou
72. 30. 16. 202 Klára Sezgin 01:18:34 Gazely Klárka
73. 31. 11. 44 Lenka Střelbová 01:18:38 Masters ženy Kapitánovy děti
74. 43. 7. 100 Miroslav Fassati 01:18:55 Legendy muži TJ Sokol Josefov
75. 32. 12. 193 Ivana Šubotníková 01:19:00 Masters ženy Olympia Spartan Trainng Kutná Hora
76. 33. 17. 50 Hana Štípková 01:20:08 Gazely
77. 44. 15. 173 Daniel Moskva 01:21:33 Vlci
78. 34. 13. 107 Žaneta Kalistová 01:22:32 Masters ženy STG Kolín
79. 35. 14. 75 Tamara Jiráňová 01:22:39 Masters ženy RTW Mělník
80. 45. 15. 43 Tomáš Dydovič 01:23:26 Masters muži Kapitánovi děti
81. 46. 9. 168 Evžen Tesařík 01:24:32 Veteráni Prostě běž!
82. 36. 15. 37 Magdaléna Šujanová 01:24:47 Masters ženy Jeden měsíc běžce
83. 37. 18. 136 Jana Kulawiaková 01:26:54 Gazely
84. 47. 16. 89 Václav Kadlec 01:28:29 Masters muži
85. 38. 19. 161 Ivana Březinová 01:29:45 Gazely Ruda nad Moravou
86. 48. 17. 166 Miroslav Vít 01:31:54 Masters muži Prostě běž!
87. 39. 20. 226 Zuzana Čellárová 01:32:08 Gazely Praha 9
88. 49. 10. 225 Pavel Čellár 01:32:08 Veteráni ski run čakovice
89. 40. 21. 5 Zuzana Lešáková 01:33:44 Gazely Kaliméro
90. 50. 8. 41 Aleš Králík 01:38:06 Legendy muži Benešov
91. 51. 18. 131 Tomáš Vojtěch 01:48:55 Masters muži
92. 41. 16. 36 Jitka Přibylová 01:51:42 Masters ženy
93. 42. 17. 42 Lucia Němcová 01:52:17 Masters ženy Jesenice

Výsledky textově

Kokořínský kros - 04.09.2022
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubČas
Krátká trasa
1.154Steger Cyril2001mVlciOKSSAZ46:57
2.201Gräf Jakub1991mVlciDukla Praha47:58
3.151Stupal František1986mVlciTatranský čaj48:12
4.144Erbs Dušan1979mMasters mužiAtletika Uhříněves49:02
5.213Homola Petr1978mMasters mužiSokol Jílové u Prahy49:16
6.204Králík Petr1985mVlciBenešov49:32
7.222Dragoun Radek1993mVlci51:04
8.203Luňáčková Michaela1984žGazelyRun4Beer52:12
9.206Střelba Antonín2004mVlciČVK Praha54:04
10.68Skrbková Lenka1982žMasters ženyTJ Sokol Železný Brod54:19
11.251Kučák Tomáš1987mVlci55:09
12.178Horecký Čeněk1988mVlciHEČ Nový Přerov56:05
13.160Stejskal Tomáš1992mVlciTJ Sokol Žižkov56:47
14.172Žeberová Alice1993žGazelySlaming Praha Pankrác56:56
15.30Steiger Marek1985mVlciFortex Ski57:05
16.212Matyáš Roman1970mVeterániMATY Training Centrum58:00
17.80Vašíčková Renata1992žGazelyFortex Ski58:30
18.34Přibyla Miroslav1978mMasters muži58:42
19.185Kalita Jan1979mMasters mužiŠakal Kbely58:59
20.45Martinec Oleg1970mVeterániNusleboys59:38
21.229Zbytovský Jiří1962mLegendy mužiBONBON Praha1:00:12
22.253Naďo Jaroslav2001mVlciSTG Kolín1:00:28
23.94Netíková Eliška1990žGazelyCrossFit Tabata Poděbrady1:00:32
24.241Šlais Václav1982mMasters mužiPraha1:00:36
25.25Solil Martin1989mVlci1:01:03
26.235Treybal Pavel1982mMasters mužiDutošvarcova korporace1:01:18
27.116Bojko Eliška1995žGazely1:01:36
28.96Patzáková Jana1970žVeteránkyPraha 61:01:45
29.102Riegerová Hana1979žMasters ženyNové Strašecí1:01:47
30.126Kubátová Dana1968žVeteránkyKubátovic1:02:15
31.143Treglerová Alice1971žVeteránkyFunny Avocado1:02:21
32.205Němec Pavel1968mVeterániSC Radotín Praha1:02:26
33.245Schutz Petr1962mLegendy muži7.pohoří1:02:28
34.125Kubát Vojta2004mVlciKubátovic1:02:35
35.164Hanzlíček Petr1980mMasters mužiPraha Braník1:04:13
36.127Kadlecová Petra1987žGazelyRun for Fun Radotin1:04:43
37.137Štěpánek Michal1982mMasters muži#zoomčo1:04:50
38.117Dragoun Radek1970mVeterániMladá Boleslav1:05:32
39.87Matoušková Štěpánka1981žMasters ženySC Radotín1:05:32
40.69Jakubička Tomáš1958mLegendy mužiTJ Sokol Železný Brod1:06:03
41.174Brunclík Ivo1958mLegendy mužiTJ Slovan Špindlerův Mlýn1:06:15
42.32Hausman Martin1962mLegendy mužiMělník1:06:23
43.67Macakova Lucie1981žMasters ženyPraha 61:06:30
44.56Paszyc Matouš1996mVlciBenešov1:06:33
45.112Maneth Petr1981mMasters mužiRoudnice nad Labem1:06:43
46.259Polívková Lenka1978žMasters ženy1:07:27
47.209Kadlecová Monika1977žMasters ženyPřezletice1:09:19
48.9Vápeník Petr1980mMasters mužiTaste Run1:09:29
49.242Kaňok Pavel1982mMasters mužiŠumperk1:09:51
50.108CAVINA MARTIN1970mVeterániBysice1:09:58
51.40Zeljak Martin1975mMasters muži1:10:04
52.62Vysloužilová Kateřina1964žVeteránkyBaby Vital1:10:12
53.105Šulcová Kateřina1985žGazely1:11:19
54.35Jurčeková Alena1988žGazely1:11:57
55.33Listopad Jan1978mMasters mužiOlympia Spartan Trainng Kutná Hora1:12:02
56.157Ficnerová Kateřina1985žGazely1:12:31
57.106Tuhovčáková Dana1978žMasters ženy1:12:36
58.239Šulerová Šárka1986žGazely1:13:01
59.51Zagalská Pavla1993žGazelyRozběháme Mšeno1:13:21
60.207Gromski Peter1962mLegendy mužiČernošice1:13:28
61.135Štěpánková Marcela1984žGazely#zoomčo1:13:42
62.255Valentová Lenka1982žMasters ženyKbely1:14:50
63.134Řebíček Martin1972mVeterániRun for Fun Radotin1:15:08
64.194Šlapalová Klaudie2004žGazelyRoudnice nad Labem1:15:53
65.78Sládek Jaroslav1972mVeterániSolopisky1:15:56
66.158Tondlová Kateřina1991žGazely1:16:13
67.150Jedličková Monika1991žGazelyPraha1:16:13
68.38Samseli Veronika1981žMasters ženy1:16:44
69.260Vaněk Pavel1978mMasters mužiUjezd nad Leay1:16:48
70.195Olšová Kristýna1979žMasters ženyRoudnice nad Labem1:17:18
71.247Smith Michael1970mVeterániLibice nad Cidlinou1:17:32
72.202Sezgin Klára1987žGazelyKlárka1:18:35
73.44Střelbová Lenka1976žMasters ženyKapitánovy děti1:18:39
74.100Fassati Miroslav1958mLegendy mužiTJ Sokol Josefov1:18:56
75.193Šubotníková Ivana1981žMasters ženyOlympia Spartan Trainng Kutná Hora1:19:01
76.50Štípková Hana1988žGazely1:20:09
77.173Moskva Daniel1992mVlci1:21:34
78.107Kalistová Žaneta1974žMasters ženySTG Kolín1:22:33
79.75Jiráňová Tamara1976žMasters ženyRTW Mělník1:22:40
80.43Dydovič Tomáš1976mMasters mužiKapitánovi děti1:23:27
81.168Tesařík Evžen1967mVeterániProstě běž!1:24:33
82.37Šujanová Magdaléna1979žMasters ženyJeden měsíc běžce1:24:48
83.136Kulawiaková Jana1998žGazely1:26:55
84.89Kadlec Václav1979mMasters muži1:28:30
85.161Březinová Ivana1984žGazelyRuda nad Moravou1:29:46
86.166Vít Miroslav1974mMasters mužiProstě běž!1:31:55
87.226Čellárová Zuzana2004žGazelyPraha 91:32:09
88.225Čellár Pavel1967mVeterániski run čakovice1:32:09
89.5Lešáková Zuzana1985žGazelyKaliméro1:33:45
90.41Králík Aleš1957mLegendy mužiBenešov1:38:07
91.131Vojtěch Tomáš1980mMasters muži1:48:56
92.36Přibylová Jitka1981žMasters ženy1:51:43
93.42Němcová Lucia1981žMasters ženyJesenice1:52:18
Dlouhá trasa
1.254Růžek Vojtěch1999mVlci1:03:45
2.163Šemotl Robin1992mVlciAC Mariánské Lázně1:06:35
3.47Michálek Tomáš1991mVlci1:08:20
4.175Stupka Radomír1981mMasters mužiLiberec1:09:14
5.70Mach Štěpán1980mMasters mužiIMBARRANA1:10:08
6.149Rudolf Jan1990mVlciHobby Runners1:10:17
7.19Beck Zdeněk1971mVeterániBK Jevany1:10:42
8.97Kolář Tomáš1978mMasters mužiJEŠTĚD SKYRACE TÝM1:11:59
9.23Němec Jan1973mMasters mužiKolín1:12:36
10.152Pešta Lukáš1981mMasters mužiRadvánovice1:13:55
11.57Brchel Jan1983mVlciVrané nad Vltavou1:14:18
12.123Kubát Lukáš1993mVlciVrchlabí 41:14:27
13.208Burda Tomáš1983mVlciCeltic THK1:14:56
14.6Pražák Ladislav1975mMasters mužiBox klub Jičín1:15:01
15.240Šulej Marcel1980mMasters muži1:15:13
16.246Matula Michal2000mVlciJesenice1:15:29
17.14Mařík Vojtěch1997mVlci1:15:38
18.233Perrim Thomas1976mMasters mužiFox Run1:15:50
19.128Michal Polan1981mMasters mužiCZexxx1:16:15
20.16Färber Jan1986mVlci1:17:11
21.103Ciffra Michal1988mVlciPraha1:18:26
22.22Jilg Petr1986mVlciCAMINO1:19:10
23.228Krejčí Filip1994mVlciEPO1:19:33
24.256Bošek Jiří1982mMasters mužiBOSA1:20:18
25.230Začal Radek1974mMasters mužiPraha 61:20:52
26.109Šimčík Damián1987mVlciHradec Králové1:20:57
27.146Vaňousek Václav1979mMasters muži1:21:04
28.223Orel Matouš1989mVlciPraha1:21:07
29.197Hůla Zdeněk1982mMasters mužiLiberec1:21:42
30.176Šlechtová Ester1986žGazelyHorní Měcholupy (okres Hlavní město Praha)1:21:45
31.189Mrázková Linda1980žMasters ženyDěčín1:22:09
32.141Hampejsová Martina1972žVeteránkyŠNECI na MAX1:22:30
33.90Schmied Martin1980mMasters mužiHostim1:22:39
34.191Krejzová Markéta1998žGazely1:22:51
35.122Kubátová Zuzana1991žGazelyKubátovic1:23:12
36.58Šeiner Kamil1983mVlciILL1:23:33
37.219Janeček Josef1978mMasters muži1:24:49
38.60Hodaňová Helena1975žMasters ženySmradupánovy veverky1:25:14
39.188Hejdrych Martin1985mVlciŠakal Kbely1:25:31
40.258Vajskebr Michal1975mMasters mužiSK Podbaba1:26:00
41.61Horák Ondřej1990mVlci1:27:06
42.249Němec Arnošt1968mVeteráni1:27:11
43.231Vendl Zdenek1981mMasters mužiPoděbrady1:27:26
44.244Cizkova Martina1990žGazelyPribram1:27:28
45.196Kudrna Miloš1986mVlciMarkvartice1:27:57
46.93Růžička Boris1978mMasters mužiPraha1:27:59
47.81Kosová Michaela1967žVeteránkyOK99 HK1:28:13
48.82Kos Michal1968mVeterániOK99 HK1:28:13
49.48Kroulíková Dora1988žGazely1:28:26
50.71Menger Pavel1973mMasters mužiUhříněves1:28:48
51.12Brant Tomáš1977mMasters muži1:30:29
52.95Podolec Michal1978mMasters mužiPec pod Sněžkou1:30:29
53.110Stříbrný Martin1987mVlciBrno1:31:04
54.199Kašáková Hana1977žMasters ženyPraha 41:31:37
55.211Holub Antonín1988mVlciHolýšov1:31:49
56.138Titmanová Michaela1979žMasters ženyŘíčany1:32:16
57.7Kotek Jirka1986mVlci1:32:30
58.85Růžička Jan1976mMasters mužiPředboj1:32:46
59.171Kosová Tereza2001žGazelyOK99 Hradec Králové1:33:20
60.99Fassati Gabriela1967žVeteránkyTJ Sokol Josefov1:33:21
61.180Dyntar Milan1971mVeterániMnisek pod Brdy1:34:49
62.64Fiala Jan1982mMasters muži1:34:49
63.262Peckl Martin1977mMasters muži1:34:53
64.3Jašek Petr1986mVlci1:34:55
65.214Dvorak Ivan1976mMasters mužiPrague1:34:57
66.215Boudný Honza1974mMasters mužiZdravotník Praha1:35:13
67.218Vaculík Tomáš1963mVeterániTJ NOHYB1:35:33
68.11Benýr Pavel1963mVeterániMBM Praha1:35:58
69.232Langerová Michaela1980žMasters ženyBěhání ve Štětí1:36:00
70.24Černý Jindřich1982mMasters muži1:36:04
71.159Kuchař Tomáš1982mMasters mužiBělá pod Bezdězem1:36:48
72.220Pícha Jan1983mVlciTJ Březiněves1:37:46
73.20Zápotocký Milan1959mLegendy mužiMaM z Polabí1:37:53
74.115Gregor Jaroslav1951mLegendy mužiPraha 91:37:58
75.147Horčicová Zdenka1991žGazelyRaspenava1:38:05
76.139Blažek Vladimír1968mVeterániŘíčany1:38:25
77.86Růžičková Eva1978žMasters ženyPředboj1:38:32
78.133Waňková Dita1971žVeteránkyTJ Tichá ulička1:38:40
79.84Horáková Jindra1968žVeteránkyBáječné ženy v běhu1:40:50
80.148Landová Mirka1990žGazelyMlékojedy1:40:52
81.142Kroft Luboš1989mVlciTymákov1:41:23
82.216Kobrle Daniel1987mVlciMělník1:41:38
83.182Dyntarová Pavlína1975žMasters ženyMníšek pod Brdy1:42:07
84.200Novák Josef1956mLegendy mužiNoDi Runners Humpolec1:43:06
85.153Medek Martin1993mVlciBrno1:43:52
86.243Švácha Pavel1954mLegendy mužiPivo a myslivec1:44:50
87.15Koldovský Martin1977mMasters mužiZeleneč1:45:41
88.145Suchá Václava1979žMasters ženy1:46:20
89.28Ředina Martin1981mMasters mužiLíšnice1:48:21
90.261Rýdl Vladimír1968mVeterániPraha1:48:29
91.46Veselý Michal1976mMasters muži1:48:33
92.186Karbulková Alice1972žVeteránkyŠakal Kbely1:48:34
93.27Švec Jiří1958mLegendy mužiBěhej Poděbrady1:49:41
94.217Kanzelsbergerová Tereza1997žGazelyPraha1:50:42
95.252Havelka Petr1971mVeterániLiberec1:51:10
96.63Márová Klára1984žGazelyrunLABErun1:51:33
97.1Musilová Kateřina1987žGazely1:59:56
98.179Malíková Klára1990žGazely2:00:41
99.190Jenčová Barbora1966žVeteránkyAmcykl Humpolec2:02:51
100.124Kubát Tomáš2000mVlciKubátovic2:04:49
101.257Valach Jaroslav1978mMasters mužiMšeno2:06:24
102.169Vítová Helena1978mMasters mužiProstě běž!2:07:30
103.88Vlčková Tereza1981žMasters ženyPraha2:14:03
DNF140Matěásková Šárka2004žGazelyKubátovic
DNF248Pátek Ondřej1989mVlciPraha 15
Tygřice: Dívky 2017 a mladší - 200m
1.456Řeháková Sofie2017žDívky00:57
2.390Orlová Rozálie2017žDívkyPraha00:59
3.350Horecká Anastázie2018žDívkyHEČ Nový Přerov01:01
4.435Hejdrychová Zuzanka2018žDívkyŠakal Kbely01:07
5.409Lucká Viktorie2017žDívky01:09
6.424Rejzková Nina2017žDívkyŠakal Kbely01:10
7.403Šulcová Julie Rose2019žDívky01:18
8.452Kroftová Anna2017žDívky01:19
9.392Bošková Zuzana2018žDívkyBOSA01:23
10.388Kadelcová Amálie2022žDívkyPraha 1601:26
11.371Šlaisová Viktorie2017žDívkyPraha01:34
12.386Šedivá Adéla2017žDívkyŠakal Kbely01:35
13.411Vargová Anna2018žDívkyJablonec nad Nisou01:38
14.351Zagalská Zorinka2019žDívkyRozběháme Mšeno01:45
15.381Štípková Ema2018žDívky01:49
16.417Ficnerová Ema2018žDívky01:49
17.380Píchová Karolína2019žDívky01:56
18.457Ježková Johanka2019žDívkyBjež Racing Team02:06
Tygři: Kluci 2017 a mladší - 200m
1.384Klenovský Alexandr2017mKluci00:51
2.378Kadlec Vít2017mKluci01:04
3.362Ďuďa Oliver2019mKluciStřížkov01:26
4.454Solil Vít2019mKluciPraha01:28
5.410Varga Matouš2018mKluciOldřichov v Hájích01:30
6.394Brousil Vilém2019mKluciPraha 601:51
7.370Šulej Patrik2018mKluci01:55
8.421Srb Eliot2018mKluciHoroměřice02:07
9.445Janeček Antonín2019mKluci02:08
10.396Varga Viktor2021mKluciOldřichov v Hájích02:36
Tryskomyši: Dívky 2015 – 2016 400m
1.401Čochnářová Petra2015žDívkyKralupy nad Vltavou02:14
2.343Pávová Markéta2015žDívkyŠakal Kbely02:16
3.349Horecká Rozálie2016žDívkySK Speed Brno02:22
4.358Jáchimová Barbora2015žDívkyKbely02:24
5.451Lachnitová Rozálie2016žDívkyPraha02:33
6.448Píchová Eliška2016žDívkyAtletika Líbeznice02:36
7.385Klenovská Ariana2015žDívky02:44
8.382Čáslavská Kateřina2016žDívkyPraha02:49
9.339Doležalová Dita2016žDívkyŠakal Kbely02:57
10.408Lucká Nina2016žDívky03:26
11.366Musilová Alice2016žDívkySDH Bakov nad Jizerou03:28
12.455Solilová Mariana2016žDívky03:52
13.446Janečková Ludmila2015žDívky05:13
Tryskomyši: Kluci 2015 – 2016 400m
1.367Treybal Albert2015mKluciDutošvarcova korporace02:13
2.363Sezgin Denis2016mKluciSlovan Liberec02:15
3.449Kadlec Matej2015mKluciRadotín02:17
4.406Maneth Adam2015mKluciRoudnice nad Labem02:20
5.423Rejzek Šimon2015mKluciŠakal Kbely02:22
6.391Bošek Jindřich2015mKluciBOSA02:24
7.389Vápeník Šimon2015mKluciPraha 602:26
8.368Treybal Robin2016mKluciDutošvarcova korporace02:37
9.453Pražák Timotej2016mKluci02:45
10.422Srb Dominik2016mKluciHoroměřice02:59
11.373Mach Jonáš2016mKluci03:07
12.434Hejdrych Marek2015mKluciŠakal Kbely03:16
13.383Rajchl Martin2016mKluciPraha03:18
Surikaty: Dívky 2013 – 2014 - 600m
1.361Ďuďová Viktorie2013žDívkyski run čakovice02:42
2.345Brůčková Terezka2013žDívkyŠakal Kbely02:56
3.450Lachnitová Johana2013žDívkyPraha03:01
4.429Fischerova Viktorie2014žDívkyŠakal Kbely03:07
5.400Kalinová Vendula2013žDívkySpoticus team03:08
6.398Vaněk Elen2013žDívkyÚjezd nad lesy03:32
7.412Vargová Isabella2014žDívkyJablonec nad Nisou03:33
8.399Písaříková Anna2014žDívkyÚjezd nad lesy03:56
9.393Krol Ema2014žDívkyPraha 603:57
Surikaty: Kluci 2013 – 2014 - 600m
1.397Vaněk Alex2013mKluciÚjezd nad lesy03:05
2.431Kalita Matěj2013mKluciŠakal Kbely03:06
3.413Erbs Samuel2013mKluciAtletika Uhříněves03:06
4.360Dobiáš Max2014mKluciPraha Trail Point03:07
5.438Falter Jan2013mKluciKbely03:09
6.377Šedivý Marek2014mKluciŠakal Kbely03:10
7.387Čáslavský Josef2014mKluciAC Mladá Boleslav03:11
8.353Hanyk Daniel2013mKluciAO Doksy03:37
9.352Zagalski Aleš2013mKluciRozběháme Mšeno04:01
10.365Musil Max2013mKluciSDH Bakov nad Jizerou04:01
11.443Dyntar Samuel2014mKluciMníšek pod Brdy04:05
Gepardi: Dívky 2011 – 2012 - 800m
1.414Erbsová Sofie2011žDívkyTJ Sokol Atletika Říčany03:16
2.250Čáslavská Marie2012žDívky03:54
3.440Pecklová Laura2011žDívky03:54
4.357Jáchimová Eliška2012žDívkyKbely03:59
5.437Falterová Petra2012žDívkyŠakal Kbely04:01
6.458Dobiášová Maya2012žDívkyTJ Dukla Praha04:02
7.439Jílková Tereza2011žDívkyŠakal Kbely04:08
8.376Němcová Klára2012žDívkyJesenice04:11
9.395Matoušková Tereza2011žDívkySC Radotín Praha04:17
10.447Janečková Magdalena2012žDívky04:20
11.356Jáchimová Anna2011žDívkyKbely04:29
12.346Kadlecová Tereza2011žDívkyŠakal Kbely05:22
13.340Doležalová Ada2012žDívkyŠakal Kbely05:34
Gepardi: Kluci 2011– 2012 - 800m
1.427Kříž Daniel2011mKluciŠakal Kbely03:31
2.425Vlček Jakub2011mKluciŠakal Kbely03:36
3.348Šlapal Julius2011mKluci03:47
4.344Brůček Jan2012mKluciŠakal Kbely04:15
5.442Kašák Jakub2012mKluciAtletika Jižní Město04:16
6.354Pazderník Lukáš2011mKluciAO Doksy04:18
7.405Maneth Antonín2012mKluciRoudnice nad Labem04:19
8.342Škořepa David2011mKluciŠakal Kbely04:34
Chrti: Dívky 2009 – 2010 - 1000m
1.441Kašáková Kateřina2009žDívkyAtletika Jižní Město05:01
2.404Manethová Anna2010žDívkyRoudnice nad Labem05:19
3.341Škořepová Markéta2009žDívkyŠakal Kbely05:23
4.430Fischerova Patricie2009žDívkyŠakal Kbely05:28
5.372Vítová Klára2009žDívkyProstě běž!05:58
6.369Nosková Martina2010žDívkyPraha06:00
Chrti: Kluci 2009 – 2010 - 1000m
1.402Kramule Matyáš2009mKluciFunkční trénink Milovice/Olympia Spartan trénink Kutná Hora04:20
2.379Skrbek Matouš2010mKluciTJ Sokol Železný Brod04:27
3.374Menger David2010mKluciUhříněves04:51
4.432Slepánek Martin2009mKluciŠakal Kbely05:05
Dorostenci I 2007 – 2008
1.444Dyntar Oliver2008mKluciMníšek pod Brdy05:58
2.375Menger Pavel2008mKluciUhříněves06:36
3.433Slepánek Petr2007mKluciŠakal Kbely06:37
Hobby trasa
1.237Loškoski Alexandra1994žŽenyRoudnice nad Labem26:18
2.263Peckl Kryštof2008mMuži28:24
3.210Dyntar Tadeáš2006mMužiMníšek pod Brdy28:26
4.54Čáslavský Petr1980mMužiKratonožští chrti28:34
5.129Slezáková Pavla1981žŽenyBT Odolena Voda28:36
6.165Vít Filip2011mMužiProstě běž!29:21
7.52Čáslavský Josef1984mMužiKratonožští chrti29:38
8.114Dufková Petra1988žŽenyCool Running30:46
9.113Pilz Karel1985mMužiCool Running30:48
10.192Spudilová Adéla2003žŽenyPraha30:50
11.364Rinowski Adam2011mMužiTJ Dukla Praha31:34
12.550Čáslavská Marie2012žŽenyAtletika MB31:49
13.198Peckl Kryštof2008mMuži33:32
14.130Durajová Zuzana1980žŽenyBT Odolena Voda34:07
15.119Videtičová Markéta1985žŽeny34:19
16.236Kadlecová Lenka1977žŽenyŠakal Kbely35:36
17.264Pecklová Jarmila1979žŽeny36:36
18.359Dobiášová Maya2012žŽenyDukla Praha MP36:46
19.111Manethová Jana1982žŽenyRoudnice nad Labem37:22
20.184Fischerova Jana1976žŽenyŠakal Kbely38:18
21.177Horecká Eliška1988žŽenyHEČ Nový Přerov38:40
22.234Treybalová Zuzana1980žŽenyDutošvarcova korporace41:27
23.121Gálová Jitka1985žŽenyOldřichov v Hájích42:00
24.73Klenovská Veronika1980žŽenyRozběháme Pardubice42:16
25.104Naďová Alena1981žŽeny42:33
26.55Hrnčiříková Jaroslava1978žŽenyOlympia Spartan Training Kutná Hora43:46
27.162Chadim Tomáš1996mMužiPraha 844:19
28.53Kopcová Lenka2000žŽenyPraha44:31
29.120Linda Nová1986žŽenyPraha 2048:26
30.224Černá Michaela1978mMužiPraha 950:14
31.227Čellárová Jolana2007žŽenyPraha 950:30
32.132Vojtěchová Lenka1983žŽeny53:42
33.74Klenovský Tomáš1980mMužiRozběháme Pardubice53:42
34.221Zvolanek Ivo1956mMužiPraha55:16
35.2Varga Miroslav1956mMužiDeaws Jablonec nad Nisou1:16:01
36.187Slepánek Petr1978mMužiŠakal Kbely1:36:43
Dorostenky I 2007 – 2008
1.428Hanzlíčková Klára2007ždívkyŠakal Kbely06:15
2.426Křížová Kateřina2008ždívkyŠakal Kbely06:39
3.347Kadlecová Kristýna2008ždívkyŠakal Kbely06:56
Počet závodníků: 345
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Celkové, kategorie, Muži/ženy