Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Zimní běh v Bezděkově

12.3.2022 11:30

Pořadatel: Saša Pavlišen s rodinou a spol
Místo: Bezděkov pod Třemšínem
Podmínky: Slunečno, mírný vítr, bez bahna, zmrzlá půda, sucho 10 stupňů Celsia
Web závodu: http://www.brdskypohar.cz
0 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie, Muži/ženy



Výsledky


Hlavní závod 8 km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 11 Zdeněk Zeman 00:32:01 Muži do 39let Blatná
2. 2. 2. 45 Jan Karban 00:34:08 Muži do 39let Salomon
3. 3. 1. 67 Jan Hostička 00:34:41 Muži do 49let Příbram
4. 4. 3. 78 Roman Bonk 00:34:47 Muži do 39let Vojna Rangers
5. 5. 4. 23 Stanislav Karas 00:35:13 Muži do 39let Příbram
6. 6. 2. 63 Martin Fic 00:36:03 Muži do 49let STS Chvojkovice Brod B
7. 7. 5. 77 Lukáš Pergler 00:36:22 Muži do 39let Komárov
8. 8. 3. 47 Richard Barcal 00:36:49 Muži do 49let dos amigos
9. 9. 6. 37 Antonín Mígl 00:37:00 Muži do 39let TT Příbram
10. 1. 1. 58 Anita Žáková 00:37:09 Ženy do 34let Žakyclub Pb
11. 10. 4. 18 Petr Toušek 00:37:12 Muži do 49let Salviaparadise
12. 11. 7. 54 Ondřej Franěk 00:37:35 Muži do 39let Pražská kavárna
13. 12. 1. 82 Tomáš Karas 00:37:44 Muži do 59let Tisová
14. 13. 8. 31 Matěj Černý 00:38:11 Muži do 39let SK Sporting Příbram
15. 2. 2. 68 Johanka Šafránková 00:38:50 Ženy do 34let TJ Lokomotiva Beroun
16. 14. 9. 36 Vojtěch Mígl 00:39:06 Muži do 39let TT Příbram
17. 15. 10. 69 Jaroslav Šafařík 00:39:14 Muži do 39let Rakovník
18. 16. 5. 4 Michal Zadražil 00:39:23 Muži do 49let Rozběháme Hořovicko
19. 3. 3. 76 Anna Perglerová 00:39:26 Ženy do 34let Střela Žebrák
20. 17. 6. 21 Vladimír Hodač 00:39:55 Muži do 49let Králův Dvůr
21. 18. 11. 79 Roman Koutný 00:40:15 Muži do 39let TT Příbram
22. 19. 2. 75 Ivan Raboch 00:40:28 Muži do 59let Žebrák
23. 20. 3. 61 Zbyněk Mach 00:40:31 Muži do 59let TriKlub Příbram
24. 21. 1. 27 Josef Vitásek 00:41:01 Muži do 69let Buková
25. 22. 12. 50 Lukáš Rozmajzl 00:41:04 Muži do 39let SK Chosiki
26. 23. 7. 38 Josef Matějka 00:41:13 Muži do 49let Sedlice
27. 24. 8. 73 Jan Pejša 00:41:33 Muži do 49let smí být prázdné
28. 4. 1. 14 Michaela Riegerová 00:41:37 Ženy do 54let Gymnázium Beroun
29. 25. 9. 6 Jaroslav Seifrt 00:41:50 Muži do 49let Brdteam
30. 26. 2. 41 Petr Dvořák 00:42:00 Muži do 69let Vila Rusalka
31. 27. 13. 2 Michal Flachs 00:42:10 Muži do 39let Zličín
32. 5. 4. 65 Markéta Ficová 00:42:54 Ženy do 34let STS Chvojkovice Brod B
33. 28. 10. 40 Jan Kutnohorsky 00:44:01 Muži do 49let Bojov
34. 6. 2. 64 Radka Ficová 00:44:11 Ženy do 54let STS Chvojkovice Brod B
35. 29. 11. 49 Josef Hršel 00:44:25 Muži do 49let SK Mníšecký Expres
36. 30. 12. 24 Michal Mařík 00:44:39 Muži do 49let Praha
37. 7. 3. 32 Petra Stibalová 00:44:45 Ženy do 54let Broumy
38. 31. 14. 81 Jan Parez 00:44:52 Muži do 39let TT Příbram
39. 8. 1. 15 Svatava Řechková 00:45:02 Ženy do 64let Oxygen Příbram
40. 32. 15. 33 Michal Myslivec 00:45:04 Muži do 39let Kamýk nad Vltavou
41. 9. 5. 80 Tereza Boháčová 00:45:53 Ženy do 34let TT Příbram
42. 10. 4. 7 Romana Hrdličková 00:46:06 Ženy do 54let Rozběháme Hořovicko
43. 11. 1. 84 Eva Hacaperková 00:46:22 Ženy do 44let Příbram
44. 33. 3. 1 Petr Butzke 00:46:33 Muži do 69let Fit klub Padák Příbram
45. 12. 2. 52 Lucie Kafková 00:46:55 Ženy do 44let Zdice
46. 13. 5. 22 Jana Turečková 00:47:02 Ženy do 54let Tenisový klub Bohutín
47. 34. 16. 66 Michal Kašpar 00:47:50 Muži do 39let U Šmídů team
48. 14. 6. 70 Anett Uxová 00:47:51 Ženy do 34let Triatlon Beroun - URT
49. 15. 7. 83 Helena Hejduková 00:48:06 Ženy do 34let SDH Suchodol
50. 35. 4. 25 Roman Kohout 00:48:20 Muži do 59let TJ Sokol Králův dvůr
51. 16. 3. 26 Petra Pavlíková 00:48:31 Ženy do 44let Narysov
52. 17. 2. 51 Jana Naxerová 00:48:35 Ženy do 64let Plzeň
53. 36. 5. 71 Tomáš Uxa 00:48:58 Muži do 59let Triatlon Beroun - URT
54. 18. 8. 53 Andrea Fraňková 00:49:28 Ženy do 34let Pražská kavárna
55. 19. 6. 39 Jiřina Kaiserová 00:50:07 Ženy do 54let MP Hořovice
56. 37. 6. 42 Radek Fencl 00:50:13 Muži do 59let Obořiště
57. 20. 3. 43 Monika Dudášová 00:50:13 Ženy do 64let Obořiště
58. 21. 9. 72 Nikola Kinclová 00:50:14 Ženy do 34let SK Doubravan Újezd
59. 38. 13. 35 Michal Mígl 00:50:41 Muži do 49let TT Příbram
60. 39. 1. 16 Jan Svoboda 00:51:00 Muži nad 70let KD Příbram
61. 40. 17. 29 Josef Raschman 00:51:06 Muži do 39let Dobříš
62. 22. 4. 62 Miroslava Palková 00:51:12 Ženy do 44let Běžecký oddíl Doubravan Újezd
63. 23. 7. 55 Jana Růžičková 00:51:12 Ženy do 54let U Šmídů team
64. 24. 4. 20 Stanislava Hartmanová 00:51:17 Ženy do 64let Vorvani Příbram
65. 41. 7. 60 Milan Tuháček 00:52:00 Muži do 59let SK Prdlavky
66. 25. 5. 46 Jana Fialová 00:52:00 Ženy do 44let Příbram
67. 26. 10. 28 Hana Raschmanová 00:53:04 Ženy do 34let
68. 27. 8. 56 Martina Pertlová 00:53:05 Ženy do 54let U Šmídů team
69. 42. 4. 9 Jaroslav Čechura 00:53:18 Muži do 69let Hořovice
70. 43. 8. 74 Tomáš Nesvačil 00:53:20 Muži do 59let Příbram
71. 28. 1. 17 Dana Svobodová 00:54:39 Ženy nad 65 let KD Příbram
72. 44. 5. 19 Michal Novák 00:55:52 Muži do 69let Dobříš
73. 29. 6. 57 Denisa Žížalová 00:56:09 Ženy do 44let U Šmídů team
74. 45. 9. 48 Petr Magera 00:56:37 Muži do 59let Příbram
75. 30. 11. 85 Ivana Fábrová 00:58:37 Ženy do 34let Praha
76. 46. 10. 44 Josef Leitner 01:02:12 Muži do 59let TJ Stupně Poražených
77. 31. 2. 59 Milada Bartošová 01:12:17 Ženy nad 65 let Vorvani / Příbram

Výsledky textově

Zimní běh v Bezděkově - 12.03.2022
Výsledková listina dle kategorií
PořadíČísloJménoRNKlubČas
Hlavní závod 8 km
Ženy do 34let
1.58Žáková Anita2000žŽakyclub Pb37:10
2.68Šafránková Johanka1997žTJ Lokomotiva Beroun38:51
3.76Perglerová Anna2000žStřela Žebrák39:27
4.65Ficová Markéta2004žSTS Chvojkovice Brod B42:55
5.80Boháčová Tereza2004žTT Příbram45:54
6.70Uxová Anett2000žTriatlon Beroun - URT47:52
7.83Hejduková Helena2001žSDH Suchodol48:07
8.53Fraňková Andrea1989žPražská kavárna49:29
9.72Kinclová Nikola2000žSK Doubravan Újezd50:15
10.28Raschmanová Hana1990ž53:05
11.85Fábrová Ivana1994žPraha58:38
Ženy do 44let
1.84Hacaperková Eva1986žPříbram46:23
2.52Kafková Lucie1982žZdice46:56
3.26Pavlíková Petra1984žNarysov48:32
4.62Palková Miroslava1978žBěžecký oddíl Doubravan Újezd51:13
5.46Fialová Jana1980žPříbram52:01
6.57Žížalová Denisa1979žU Šmídů team56:10
Ženy do 54let
1.14Riegerová Michaela1977žGymnázium Beroun41:38
2.64Ficová Radka1973žSTS Chvojkovice Brod B44:12
3.32Stibalová Petra1976žBroumy44:46
4.7Hrdličková Romana1975žRozběháme Hořovicko46:07
5.22Turečková Jana1968žTenisový klub Bohutín47:03
6.39Kaiserová Jiřina1976žMP Hořovice50:08
7.55Růžičková Jana1969žU Šmídů team51:13
8.56Pertlová Martina1974žU Šmídů team53:06
Ženy do 64let
1.15Řechková Svatava1967žOxygen Příbram45:03
2.51Naxerová Jana1966žPlzeň48:36
3.43Dudášová Monika1966žObořiště50:14
4.20Hartmanová Stanislava1958žVorvani Příbram51:18
Ženy nad 65 let
1.17Svobodová Dana1952žKD Příbram54:40
2.59Bartošová Milada1953žVorvani / Příbram1:12:18
Muži do 39let
1.11Zeman Zdeněk1993mBlatná32:02
2.45Karban Jan1995mSalomon34:09
3.78Bonk Roman1993mVojna Rangers34:48
4.23Karas Stanislav1998mPříbram35:14
5.77Pergler Lukáš1992mKomárov36:23
6.37Mígl Antonín2005mTT Příbram37:01
7.54Franěk Ondřej1990mPražská kavárna37:36
8.31Černý Matěj2005mSK Sporting Příbram38:12
9.36Mígl Vojtěch2003mTT Příbram39:07
10.69Šafařík Jaroslav2000mRakovník39:15
11.79Koutný Roman2003mTT Příbram40:16
12.50Rozmajzl Lukáš1984mSK Chosiki41:05
13.2Flachs Michal1987mZličín42:11
14.81Parez Jan2004mTT Příbram44:53
15.33Myslivec Michal1986mKamýk nad Vltavou45:05
16.66Kašpar Michal1990mU Šmídů team47:51
17.29Raschman Josef1990mDobříš51:07
Muži do 49let
1.67Hostička Jan1979mPříbram34:42
2.63Fic Martin1974mSTS Chvojkovice Brod B36:04
3.47Barcal Richard1981mdos amigos36:50
4.18Toušek Petr1980mSalviaparadise37:13
5.4Zadražil Michal1979mRozběháme Hořovicko39:24
6.21Hodač Vladimír1976mKrálův Dvůr39:56
7.38Matějka Josef1977mSedlice41:14
8.73Pejša Jan1975msmí být prázdné41:34
9.6Seifrt Jaroslav1980mBrdteam41:51
10.40Kutnohorsky Jan1974mBojov44:02
11.49Hršel Josef1976mSK Mníšecký Expres44:26
12.24Mařík Michal1975mPraha44:40
13.35Mígl Michal1973mTT Příbram50:42
Muži do 59let
1.82Karas Tomáš1967mTisová37:45
2.75Raboch Ivan1966mŽebrák40:29
3.61Mach Zbyněk1970mTriKlub Příbram40:32
4.25Kohout Roman1969mTJ Sokol Králův dvůr48:21
5.71Uxa Tomáš1965mTriatlon Beroun - URT48:59
6.42Fencl Radek1965mObořiště50:14
7.60Tuháček Milan1965mSK Prdlavky52:01
8.74Nesvačil Tomáš1968mPříbram53:21
9.48Magera Petr1966mPříbram56:38
10.44Leitner Josef1969mTJ Stupně Poražených1:02:13
Muži do 69let
1.27Vitásek Josef1958mBuková41:02
2.41Dvořák Petr1961mVila Rusalka42:01
3.1Butzke Petr1959mFit klub Padák Příbram46:34
4.9Čechura Jaroslav1955mHořovice53:19
5.19Novák Michal1958mDobříš55:53
Muži nad 70let
1.16Svoboda Jan1943mKD Příbram51:01
Počet závodníků: 77
Vytištěno: 12.03.2022 16:56:46
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Slunečný Bezděkov opět pro Zdeňka Zemana

Výsledky: Celkové, kategorie, Muži/ženy