Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běhy Olympijského dne v Mníšku pod Brdy

22.6.2022 18:00

Pořadatel: Biosfit
Místo: ŽS Mníšek pod Brdy
Podmínky: slunečno, 24 stupňů Celsia, sucho,mírný vítr
Web závodu: https://www.olympijskybeh.cz/zavody/mnisek-pod-brdy-2021
0 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie, , děti, 1.-4. třída, 5. třída



Výsledky


Hlavní závod - 5km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 21 Roman Koutný 00:21:42 Muži
2. 1. 1. 18 Markéta Ficová 00:22:32 Ženy
3. 2. 2. 24 Jana Urbanová 00:22:52 Ženy
4. 2. 2. 28 Josef Hršel 00:24:01 Muži
5. 3. 3. 5 Michal Škopek 00:24:20 Muži
6. 3. 3. 20 Tereza Boháčová 00:24:36 Ženy
7. 4. 4. 113 Iva Marková 00:24:39 Ženy
8. 5. 5. 19 Eva Koutná 00:25:22 Ženy
9. 4. 4. 10 Michal Mígl 00:26:04 Muži
10. 6. 6. 25 Kristýna Kubartová 00:26:50 Ženy
11. 5. 5. 14 Richard Horký 00:27:58 Muži
12. 6. 6. 17 Václav Boháč 00:28:04 Muži
13. 7. 7. 7 Eva Fiřtová 00:28:11 Ženy
14. 8. 8. 8 Tereza Štorková 00:29:28 Ženy
15. 9. 9. 4 Michaela Linhartová 00:32:48 Ženy
16. 10. 10. 103 Aneta Raticová 00:33:07 Ženy
17. 11. 11. 9 Lenka Hršelová 00:33:17 Ženy
18. 7. 7. 15 Antonín Mígl 00:36:13 Muži
19. 8. 8. 13 Ales Matousek 00:39:06 Muži
20. 12. 12. 12 Pavla Šimonová 00:40:55 Ženy
21. 13. 13. 11 Andrea Šimonová 00:40:56 Ženy

Výsledky textově

Mníšek pod Brdy - běh Olympijského dne - 22.06.2022
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.Čas
Hlavní závod - 5km
1.21Koutný Roman2003mMuži21:43
2.18Ficová Markéta2004žŽeny22:33
3.24Urbanová Jana1981žŽeny22:53
4.28Hršel Josef1971mMuži24:02
5.5Škopek Michal1984mMuži24:21
6.20Boháčová Tereza2004žŽeny24:37
7.113Marková Iva1989žŽeny24:40
8.19Koutná Eva1978žŽeny25:23
9.10Mígl Michal1991mMuži26:05
10.25Kubartová Kristýna1980žŽeny26:51
11.14Horký Richard1976mMuži27:59
12.17Boháč Václav1974mMuži28:05
13.7Fiřtová Eva1973žŽeny28:12
14.8Štorková Tereza1989žŽeny29:29
15.4Linhartová Michaela1994žŽeny32:49
16.103Raticová Aneta1989žŽeny33:08
17.9Hršelová Lenka1977žŽeny33:18
18.15Mígl Antonín2005mMuži36:14
19.13Matousek Ales1976mMuži39:07
20.12Šimonová Pavla1978žŽeny40:56
21.11Šimonová Andrea2005žŽeny40:57
Profi závod - 8km
1.122Fic Martin1974mMuži31:56
2.111Skalák Vojtěch1997mMuži33:59
3.26Pilský Tomáš1976mMuži34:26
4.115Zákora Tomáš1991mMuži35:00
5.121Ficová Radka1973žŽeny38:59
6.125Večerek Mejzr Dušan1974mMuži39:14
7.119Mígl Vojtěch2003mMuži40:46
8.117Svobodová Iveta1995žŽeny42:14
9.118Amsalem Barbora1982žŽeny42:33
10.124Večerková Marcela1981žŽeny43:52
11.114Vokřál Luboš1988mMuži44:09
12.102Beneš Petr1984mMuži45:04
13.110Svobodová Anna1993žŽeny45:43
14.112Novák David1987mMuži46:00
15.116Svobodová Kateřina1993žŽeny48:06
Počet závodníků: 36
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, kategorie, děti

Školní závody: 1.-4. třída, 5. třída