Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běh Olympijského dne v Táboře

22.6.2022 18:00

Pořadatel: Jiří Lešek
Místo: Tábor - nám. T.G.M.
Podmínky:
Web závodu: https://www.olympijskybeh.cz/zavody/tabor-2021
100 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie



Výsledky


Dospělí - 1 okruh - 5km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 19 Ondřej Kohout 00:20:35 Muži
2. 2. 2. 41 Jan Havlíček 00:22:20 Muži
3. 3. 3. 48 Šimon Dvořák 00:22:43 Muži
4. 1. 1. 72 Eliška Říhová 00:23:10 Ženy
5. 4. 4. 9 Petr Soukup 00:23:25 Muži
6. 5. 5. 11 Jakub Weidenthaler 00:23:38 Muži
7. 6. 6. 24 Nedvěd Martin 00:23:57 Muži
8. 2. 2. 55 Jana Kovandová 00:24:31 Ženy
9. 3. 3. 49 Markéta Moravcová 00:24:42 Ženy
10. 4. 4. 39 Lenka Sušková 00:25:32 Ženy
11. 7. 7. 6 Miroslav Dedič 00:26:10 Muži
12. 5. 5. 50 Nikola Hrubá 00:26:24 Ženy
13. 8. 8. 52 Lukáš Balík 00:27:04 Muži
14. 9. 9. 43 Karel Hotový 00:27:18 Muži
15. 10. 10. 56 Ladislav Honsa 00:27:22 Muži
16. 6. 6. 37 Jana Svatošová 00:27:34 Ženy
17. 11. 11. 63 Karel Hotový 00:28:16 Muži
18. 12. 12. 44 Během BěhuBěžim 00:28:17 Muži
19. 13. 13. 14 Petr Kukla 00:28:35 Muži
20. 14. 14. 70 Ladislav Kovařík 00:29:08 Muži
21. 15. 15. 16 Michal Arnošt 00:29:34 Muži
22. 7. 7. 10 Šárka Zadražilová 00:29:35 Ženy
23. 16. 16. 42 Lukáš Tomandl 00:29:51 Muži
24. 8. 8. 71 Marie Matošková 00:30:08 Ženy
25. 17. 17. 1 Miloš Novák 00:30:09 Muži
26. 18. 18. 61 Patrik Šarmír 00:31:05 Muži
27. 9. 9. 62 Eva Šarmírová 00:31:05 Ženy
28. 10. 10. 38 Eva Stárová 00:31:08 Ženy
29. 19. 19. 17 Martin Holenda 00:31:14 Muži
30. 20. 20. 25 Jaroslav Paták 00:31:20 Muži
31. 21. 21. 28 František Kukla 00:31:59 Muži
32. 22. 22. 29 Ivan Kukla 00:31:59 Muži
33. 11. 11. 58 Kristýna Zítková 00:32:16 Ženy
34. 12. 12. 66 Veronika Kasíková 00:32:29 Ženy
35. 13. 13. 54 Hedvika Kovandová 00:32:34 Ženy
36. 14. 1. 65 Jiří Šimánek 00:32:37 Muži
37. 15. 14. 31 lucie křížovská 00:32:56 Ženy
38. 16. 15. 7 Daniela Beníšková 00:33:07 Ženy
39. 23. 23. 8 Pavel Beníšek 00:33:09 Muži
40. 17. 16. 51 Martina Přívozníková 00:33:58 Ženy
41. 18. 17. 12 Žaneta Salusová 00:34:03 Ženy
42. 24. 1. 64 Věra Šimánková 00:34:07 Ženy
43. 19. 18. 13 Jana Kotorova 00:34:22 Ženy
44. 20. 19. 3 Alena Nováková 00:34:27 Ženy
45. 21. 20. 69 Michaela Zemanová 00:35:24 Ženy
46. 22. 21. 60 Ivana Karasová 00:35:28 Ženy
47. 25. 24. 59 Jan Karas 00:35:28 Muži
48. 23. 22. 5 Marta Strouhalová 00:35:30 Ženy
49. 24. 23. 26 Hana Dvořáková 00:35:40 Ženy
50. 25. 24. 33 Andrea Šárová 00:36:01 Ženy
51. 26. 25. 35 Kristina Bejlkova 00:39:08 Ženy
52. 26. 25. 22 Miroslav Němec 00:39:43 Muži
53. 27. 26. 4 Honza Fučík 00:40:15 Muži
54. 27. 26. 57 Pavla Fučíková 00:40:15 Ženy
55. 28. 27. 23 Lucie Hrstková 00:40:51 Ženy
56. 29. 28. 40 Karla Kadlecová 00:41:28 Ženy
57. 30. 29. 30 Adéla Valdová 00:42:26 Ženy
58. 31. 30. 123 Michaela Matanelli 00:42:32 Ženy
59. 32. 31. 21 Renata Němcová 00:45:06 Ženy

Výsledky textově

Běh Olympijského dne - Tábor - 22.06.2022
Celkové pořadí
PořadíČísloJménoRNKat.PřezdívkaČas
Dospělí - 1 okruh - 5km
1.19Kohout Ondřej2001mMužiOndřej20:36
2.41Havlíček Jan2001mMužiJan22:21
3.48Dvořák Šimon2007mMužiŠimon22:44
4.72Říhová Eliška2002žŽenyEliška23:11
5.9Soukup Petr1975mMužiPetr23:26
6.11Weidenthaler Jakub1980mMužiWeida23:39
7.24Martin Nedvěd1983mMužiMéďa23:58
8.55Kovandová Jana2000žŽenyJana24:32
9.49Moravcová Markéta2003žŽenyMarkéta24:43
10.39Sušková Lenka2001žŽenyLenka25:33
11.6Dedič Miroslav1982mMužiMiroslav26:11
12.50Hrubá Nikola1993žŽenyNikola26:25
13.52Balík Lukáš1991mMužiLukáš27:05
14.43Hotový Karel1978mMužiKarel27:19
15.56Honsa Ladislav1989mMužiLadislav27:23
16.37Svatošová Jana1982žŽenyBaťka27:35
17.63Hotový Karel2008mMužiKarel28:17
18.44BěhuBěžim Během2001mMužiBěhem28:18
19.14Kukla Petr1977mMužiPetr28:36
20.70Kovařík Ladislav2007mMužiLadislav29:09
21.16Arnošt Michal1974mMužiwww.wofce.cz29:35
22.10Zadražilová Šárka1986žŽenyŠárka29:36
23.42Tomandl Lukáš1979mMužiLukáš29:52
24.71Matošková Marie1982žŽenyMarie30:09
25.1Novák Miloš1965mMužiMiloš30:10
26.61Šarmír Patrik1990mMužiPatrik31:06
27.62Šarmírová Eva1990žŽenyEvča31:06
28.38Stárová Eva1977žŽenyŠpagetka31:09
29.17Holenda Martin1981mMužiMartin31:15
30.25Paták Jaroslav1995mMužiPaty31:21
31.28Kukla František2009mMužiPanda32:00
32.29Kukla Ivan1982mMužiIvan32:00
33.58Zítková Kristýna1994žŽenyKristýna32:17
34.66Kasíková Veronika1987žŽenyVeronika32:30
35.54Kovandová Hedvika1974žŽenyHedvika32:35
36.65Šimánek Jiří1957žMužiVěra32:38
37.31křížovská lucie1984žŽenylucie32:57
38.7Beníšková Daniela2006žŽenyDany33:08
39.8Beníšek Pavel1974mMužiBeny33:10
40.51Přívozníková Martina1980žŽenyMartina33:59
41.12Salusová Žaneta1986žŽenya'tuin34:04
42.64Šimánková Věra1958mŽenyJiří34:08
43.13Kotorova Jana1978žŽenyJana34:23
44.3Nováková Alena1980žŽenyAlena34:28
45.69Zemanová Michaela1993žŽenyMichaela35:25
46.60Karasová Ivana1993žŽenyIvana35:29
47.59Karas Jan1992mMužiJan35:29
48.5Strouhalová Marta1964žŽenyMarťula35:31
49.26Dvořáková Hana1997žŽenyHaňo35:41
50.33Šárová Andrea1984žŽenyAndrea36:02
51.35Bejlkova Kristina1982žŽenyPárátka39:09
52.22Němec Miroslav1970mMužiMirua39:44
53.4Fučík Honza1989mMužiHonza40:16
54.57Fučíková Pavla1990žŽenyPavla40:16
55.23Hrstková Lucie1991žŽenyLůca40:52
56.40Kadlecová Karla1971žŽenyKarla41:29
57.30Valdová Adéla2000žŽenyAdéla42:27
58.123Matanelli Michaela1982žŽenyMichaela42:33
59.21Němcová Renata1987žŽenyBedřich45:07
Dospělí - 2 okruhy - 10km
1.122Vilím Miroslav1995mMužiMiroslav36:57
2.103Havel David1983mMužiDavid42:04
3.101Bartoš David1988mMužiDavid42:54
4.128Cimburek Ondrej1989mMužiOndrej43:41
5.105Juračka Pavel1975mMužiPavel46:20
6.110Dvořák Miroslav2002mMužiMiro47:49
7.118Rataj Michal1994mMužiMichal47:50
8.115Lanči Jan1980mMužiJan47:59
9.102Martínková Adéla2002žŽenyAudi50:24
10.125Vitoušek Jakub2000mMužiJakub50:24
11.107Dvořák Ladislav1979mMužiDvořka50:44
12.111Vašíček Petr1963mMužiVašon51:00
13.117Modrová Petra1975žŽenyPetra52:16
14.116Modr Emil1972mMužiEmil52:16
15.112Trefil Karel1992mMužiKarel53:42
16.108Marešová Žaneta1991žŽenyMareška53:42
17.127Brčák Pavel1984mMužiPavel58:30
18.113Cerman Frantisek1968mMužiFrantisek58:33
19.126Maděra Radim1972mMužiRadim58:48
20.104Pěcha Petr1969mMužiPetr58:53
21.120Škrnová Gabriela1973žŽenyGabriela1:00:03
22.121HUMLOVÁ LYDIE1979žŽenyLYDIE1:02:09
Number of records: 81

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, kategorie