Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Vračkovský HerCUP

16.4.2022 11:00

Pořadatel: ing. Jiří Hergesell
Místo: hřiště v Načeradci
Podmínky: deštivo, mokro
Web závodu: http://www.bezecpodblanicka.cz/vrackovice-naceradec-2022
48 závodníků,

Délka závodu cca 6,5km, převážně kross.

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie



Výsledky


Hlavní běh - 6 km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 15 Jánošík Rudolf 00:25:19 Muži do 59 let Vlašim
2. 2. 1. 27 Stanislav Šibrava 00:25:24 Muži do 39 let Jiskra Zruč n. S.
3. 3. 1. 32 Václav Šoula 00:25:45 kluci Triatlon Team Tábor
4. 4. 2. 29 Ondřej Bielik 00:26:04 Muži do 39 let Mladá Vožice
5. 5. 1. 1 Jan Pejša 00:26:18 Muži do 49 let smí být prázdné
6. 6. 2. 24 František Hadáček 00:27:07 Muži do 49 let SPSVD Jistebnice
7. 7. 3. 53 Jan Kahoun 00:27:34 Muži do 39 let Louňovice pod Blan.
8. 8. 3. 20 Mirek Foller 00:27:50 Muži do 49 let EFA tým
9. 9. 2. 36 Karel Říha 00:28:30 Muži do 59 let BBK
10. 10. 3. 42 Jaroslav Lebeda 00:28:37 Muži do 59 let BBK
11. 11. 4. 13 Ladislav Srb 00:28:48 Muži do 59 let Chlumec
12. 1. 1. 19 Andrea Adamcová 00:29:09 Ženy do 54 let Běžíme za Vlašim
13. 12. 1. 8 Mirek Smékal 00:29:17 Muži do 69 let BBK-Nedělníci
14. 2. 1. 26 Alena Šoulová 00:29:21 Ženy do 44 let Mladá Vožice
15. 13. 4. 25 Tomáš Šoula 00:29:21 Muži do 49 let Mladá Vožice
16. 14. 5. 40 Jiří Hergesell 00:29:23 Muži do 59 let Vračkovice
17. 15. 6. 52 Ladislav Dvořáček 00:29:35 Muži do 59 let TT Astra Konopiště
18. 16. 4. 28 Milan Koubík 00:29:38 Muži do 39 let SDH Daměnice RCT
19. 17. 7. 10 Jiří Tůma 00:29:39 Muži do 59 let OA Vlašim
20. 18. 5. 22 Jindřich Rataj 00:29:48 Muži do 49 let Mladá Vožice
21. 19. 6. 21 Jaroslav Anděl 00:30:17 Muži do 49 let Chabeřice
22. 20. 7. 17 Tomáš Troller 00:30:27 Muži do 49 let Kácov
23. 21. 8. 43 Libor Tůma 00:30:37 Muži do 59 let Benešovský běžecký klub
24. 3. 2. 16 Hana Jiroušková 00:31:17 Ženy do 54 let Znosim
25. 22. 2. 9 Milan Schovánek 00:32:26 Muži do 69 let Krčský les B
26. 23. 9. 47 Michal Noháč 00:32:35 Muži do 59 let
27. 24. 8. 18 Vlastimil Bresan 00:33:04 Muži do 49 let
28. 25. 2. 35 Ondřej Kozojed 00:33:07 kluci Triathlon Team Tábor
29. 26. 3. 51 Jan Mayer 00:33:12 Muži do 69 let Atletika Benešov
30. 27. 4. 6 Ivan Cinka 00:33:27 Muži do 69 let Atletika Benešov
31. 4. 1. 30 Pavla Kořínková 00:34:50 Ženy do 34 let Trhový Štěpánov
32. 5. 3. 37 Radka Říhová 00:35:05 Ženy do 54 let Soběhrdy
33. 6. 2. 41 Eva Hendrychová 00:35:22 Ženy do 44 let BBK
34. 7. 3. 48 Radka Noháčová 00:35:39 Ženy do 44 let Petroupim
35. 28. 1. 4 Josef Navrátil 00:36:34 Muži nad 70 let SK Strančice
36. 29. 5. 31 Jakub Ševčík 00:36:47 Muži do 39 let RK Snad To Přežijem
37. 8. 4. 49 Vendula Veselá 00:37:27 Ženy do 44 let Trhový Štěpánov
38. 9. 2. 45 Veronika Přibylová 00:42:29 Ženy do 34 let
39. 30. 2. 3 Josef Růžička 00:42:30 Muži nad 70 let Buková-Pravonín
40. 10. 1. 12 Elena Truhlářová 00:42:56 Ženy nad 55 let Sokol Kobylisy
41. 11. 3. 44 Lucie Soukupová 00:44:54 Ženy do 34 let
42. 12. 4. 23 Lucie Trollerová 00:45:56 Ženy do 54 let Kácov
43. 31. 3. 2 Jan Hakr 00:45:56 Muži nad 70 let Kácov
44. 32. 10. 11 Zdeněk Ševčík 00:46:09 Muži do 59 let RK Snad To Přežijem
45. 13. 5. 14 Iva Ševčíková 00:46:10 Ženy do 54 let RK Snad To Přežijem
46. 14. 4. 46 Lucie Zídková 00:46:38 Ženy do 34 let
47. 33. 5. 5 Stanislav Starý 00:47:29 Muži do 69 let Roubíčkova Lhota
48. 15. 2. 7 Dagmar Merašická 00:49:39 Ženy nad 55 let Continental Automotive

Výsledky textově

HerCUP: Vračkovice - Načeradec - 16.04.2022
Výsledková listina dle kategorií
PořadíČísloJménoRNKlubČas
Hlavní běh - 6 km
Ženy do 34 let
1.30Kořínková Pavla1988žTrhový Štěpánov34:51
2.45Přibylová Veronika1999ž42:30
3.44Soukupová Lucie1995ž44:55
4.46Zídková Lucie1994ž46:39
Ženy do 44 let
1.26Šoulová Alena1983žMladá Vožice29:22
2.41Hendrychová Eva1979žBBK35:23
3.48Noháčová Radka1982žPetroupim35:40
4.49Veselá Vendula1983žTrhový Štěpánov37:28
Ženy do 54 let
1.19Adamcová Andrea1973žBěžíme za Vlašim29:10
2.16Jiroušková Hana1972žZnosim31:18
3.37Říhová Radka1972žSoběhrdy35:06
4.23Trollerová Lucie1975žKácov45:57
5.14Ševčíková Iva1969žRK Snad To Přežijem46:11
Ženy nad 55 let
1.12Truhlářová Elena1965žSokol Kobylisy42:57
2.7Merašická Dagmar1959žContinental Automotive49:40
Muži do 39 let
1.27Šibrava Stanislav1983mJiskra Zruč n. S.25:25
2.29Bielik Ondřej1987mMladá Vožice26:05
3.53Kahoun Jan1986mLouňovice pod Blan.27:35
4.28Koubík Milan1984mSDH Daměnice RCT29:39
5.31Ševčík Jakub1990mRK Snad To Přežijem36:48
Muži do 49 let
1.1Pejša Jan1975msmí být prázdné26:19
2.24Hadáček František1975mSPSVD Jistebnice27:08
3.20Foller Mirek1973mEFA tým27:51
4.25Šoula Tomáš1976mMladá Vožice29:22
5.22Rataj Jindřich1974mMladá Vožice29:49
6.21Anděl Jaroslav1973mChabeřice30:18
7.17Troller Tomáš1973mKácov30:28
8.18Bresan Vlastimil1973m33:05
Muži do 59 let
1.15Rudolf Jánošík1971mVlašim25:20
2.36Říha Karel1969mBBK28:31
3.42Lebeda Jaroslav1970mBBK28:38
4.13Srb Ladislav1969mChlumec28:49
5.40Hergesell Jiří1971mVračkovice29:24
6.52Dvořáček Ladislav1972mTT Astra Konopiště29:36
7.10Tůma Jiří1963mOA Vlašim29:40
8.43Tůma Libor1971mBenešovský běžecký klub30:38
9.47Noháč Michal1972m32:36
10.11Ševčík Zdeněk1964mRK Snad To Přežijem46:10
Muži do 69 let
1.8Smékal Mirek1960mBBK-Nedělníci29:18
2.9Schovánek Milan1962mKrčský les B32:27
3.51Mayer Jan1954mAtletika Benešov33:13
4.6Cinka Ivan1957mAtletika Benešov33:28
5.5Starý Stanislav1953mRoubíčkova Lhota47:30
Muži nad 70 let
1.4Navrátil Josef1949mSK Strančice36:35
2.3Růžička Josef1948mBuková-Pravonín42:31
3.2Hakr Jan1947mKácov45:57
kluci
1.32Šoula Václav2009mTriatlon Team Tábor25:46
2.35Kozojed Ondřej2007mTriathlon Team Tábor33:08
Počet závodníků: 48
Vytištěno: 16.04.2022 20:06:33
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Celkové, kategorie