Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Jarní běh Ďáblickým hájem

22.4.2018 09:00

Pořadatel: Elena Truhlářová
Místo:
Podmínky: Slunečno, bezvětří, 23 stupňů Celsia, trať suchá
Web závodu:
285 závodníků,

Další soubory k závodu:

Fotky od pořadatele

Závody:



Hlavní závod 4000m - 2okruhy

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 37 Tomáš ŠťastnýMuži Modřany00:14:55.00+00:00:00.00
2. 94 Petr PavlišenMuži 4timing00:15:19.00+00:00:24.00
3. 10 Martin HejnýMuži veterání 50-59Silvini Madshus00:15:30.00+00:00:35.00
4. 95 Zuzana KrchováŽenyFyziokynesis00:15:36.00+00:00:41.00
5. 6 Martin DvořákMuži veteráni 40-49SK Míle00:15:44.00+00:00:49.00
6. 79 Michael CharpentierMuži 00:16:24.00+00:01:29.00
7. 55 Miloslav PolanMuži veterání 50-59Spartak Praha 400:16:26.00+00:01:31.00
8. 53 Štěpán MachMuži Bohnice00:16:26.00+00:01:31.00
9. 3 Jindrich BorovskyMuži Hradcany00:16:30.00+00:01:35.00
10. 88 Josef JanstaMuži veteráni 40-49Praha 900:16:35.00+00:01:40.00
11. 41 Miroslav VeselíkMuži Sk Svěrák00:16:36.00+00:01:41.00
12. 84 Ivo PfeilerMuži veteráni 40-49Písek00:16:47.00+00:01:52.00
13. 82 Michal KatsiedlMuži AC Praha 189000:16:48.00+00:01:53.00
14. 110 Václav VosečekMuži Hradec Králové00:16:49.00+00:01:54.00
15. 43 Tomáš HladinaMuži AC Praha 189000:16:50.00+00:01:55.00
16. 108 Zdeněk ZummerMuži veterání 50-59Praha 800:16:53.00+00:01:58.00
17. 99 Tomáš KučeraMuži veteráni 40-49SK Rover00:16:57.00+00:02:02.00
18. 96 Martin HladílekMuži Praha00:17:17.00+00:02:22.00
19. 28 Eduard PuchernaMuži veteráni 40-49Praha 1000:17:18.00+00:02:23.00
20. 71 Jan TřískaMuži Podolí00:17:19.00+00:02:24.00
21. 69 Jan RechnovskýMuži veteráni 40-49KP Praha00:17:27.00+00:02:32.00
22. 80 Vladimír VaněkMuži Litovel00:17:47.00+00:02:52.00
23. 58 Milan OriabinecMuži Ostrov00:17:53.00+00:02:58.00
24. 72 Ivan MinchevMuži veterání 60-69Just00:17:57.00+00:03:02.00
25. 114 Alois OnderkaMuži veteráni 40-4900:18:04.00+00:03:09.00
26. 97 Anna-Marie HejnáŽenySilvini Madshus00:18:06.00+00:03:11.00
27. 22 Marek MěchuraMuži SK Svěrák00:18:08.00+00:03:13.00
28. 35 Jiří SušilMuži LOXIA00:18:15.00+00:03:20.00
29. 30 Milan SchovánekMuži veterání 50-59Krčský les B00:18:18.00+00:03:23.00
30. 59 Ctirad ZedníkMuži veteráni 40-49Praha00:18:29.00+00:03:34.00
31. 89 Jiří HanousekMuži 00:18:30.00+00:03:35.00
32. 26 František PalackýMuži Praha 800:18:41.00+00:03:46.00
33. 5 Ondřej DrbohlavMuži veteráni 40-49Bohnice žijí00:18:47.00+00:03:52.00
34. 54 Michal VackaMuži Báječné ženy v běhu00:18:49.00+00:03:54.00
35. 76 Jaromír DoležalMuži veterání 60-69SABZO00:19:01.00+00:04:06.00
36. 87 Pavel MatějovskýMuži veterání 50-59AVC/MK Kladno00:19:03.00+00:04:08.00
37. 81 Jan LukavskýMuži 198300:19:06.00+00:04:11.00
38. 1 Václav BezouškaMuži Praha 800:19:21.00+00:04:26.00
39. 113 Milan ČermákMuži Rajhradice00:19:21.00+00:04:26.00
40. 100 Martin LexaMuži Praha00:19:23.00+00:04:28.00
41. 56 Jan KřížMuži veterání 50-59AC Praha 189000:19:28.00+00:04:33.00
42. 2 Lenka BorovičkováŽeny veteránky 40-49SMOLA Chůze Praha00:19:30.00+00:04:35.00
43. 73 Radek SlabýMuži veteráni 40-49Praha00:19:31.00+00:04:36.00
44. 11 Michal HendrychMuži 00:19:32.00+00:04:37.00
45. 15 Ondřej KociánMuži Praha00:19:35.00+00:04:40.00
46. 45 Aleš PostupaMuži veteráni 40-49Ďáblice00:19:39.00+00:04:44.00
47. 17 Petr MalečekMuži veteráni 40-49FK DUKLA PRAHA00:19:40.00+00:04:45.00
48. 7 Jana HacmacovaŽenyKrcsky les C00:19:41.00+00:04:46.00
49. 4 Jan ČervenkaMuži LOXIA00:19:46.00+00:04:51.00
50. 107 Karla MališováŽeny veteránky nad 50USK Praha00:19:53.00+00:04:58.00
51. 103 Ivana MrozkováŽenyTřinec00:20:00.00+00:05:05.00
52. 16 David LuňákMuži veteráni 40-49LOXIA00:20:09.00+00:05:14.00
53. 78 Gabriela VráblíkováŽeny00:20:12.00+00:05:17.00
54. 48 Marie RachováŽeny veteránky 40-49Praha00:20:23.00+00:05:28.00
55. 9 David HavlasMuži Přelouč00:20:24.00+00:05:29.00
56. 83 Hana PfeilerováŽenyPísek00:20:33.00+00:05:38.00
57. 20 Jan MartinovskýMuži Praha 800:20:39.00+00:05:44.00
58. 27 Blanka PotočkováŽenyPraha 800:20:52.00+00:05:57.00
59. 90 Karel JánskýMuži veteráni 40-49Praha00:20:53.00+00:05:58.00
60. 49 Richard UlipMuži veteráni 40-49Urtuning Ďáblice00:20:56.00+00:06:01.00
61. 57 Jan TržilMuži Praha00:20:57.00+00:06:02.00
62. 32 Anna SmetanováŽenyĎáblice00:20:57.00+00:06:02.00
63. 77 Bradley CarrollMuži 00:21:01.00+00:06:06.00
64. 19 Kateřina MárováŽenySokol Kobylisy00:21:12.00+00:06:17.00
65. 29 Kristýna RachováŽenyPraha 700:21:40.00+00:06:45.00
66. 23 Michal MikešMuži Praha00:21:40.00+00:06:45.00
67. 106 Petr NádvorníkMuži Praha 800:21:43.00+00:06:48.00
68. 98 Petr LafekMuži veterání 60-69Les00:21:52.00+00:06:57.00
69. 24 Petr MuchaMuži veterání nad 70 letPraha 800:22:03.00+00:07:08.00
70. 75 Jarmila ŠťastnáŽeny veteránky 40-49Praha00:22:12.00+00:07:17.00
71. 40 Elena TruhlářováŽeny veteránky nad 50Sokol Kobylisy00:22:16.00+00:07:21.00
72. 92 Jiří FidranskýMuži veterání 60-69Praha00:22:45.00+00:07:50.00
73. 60 Vlasta ŠvecováŽenytanecsusmevem.cz00:22:57.00+00:08:02.00
74. 109 Kateřina ZástěrováŽenyPraha00:23:14.00+00:08:19.00
75. 104 Tereza BialožytováŽenytŘINEC00:23:22.00+00:08:27.00
76. 31 Pavlína SlabáŽenyŠneci v běhu00:23:33.00+00:08:38.00
77. 112 Kateřina PastirčákováŽenyPraha00:23:41.00+00:08:46.00
78. 33 Zuzana StankovenováŽeny veteránky 40-49LOXIA00:23:42.00+00:08:47.00
79. 38 Jan ŠvestkaMuži Praha 400:23:57.00+00:09:02.00
80. 34 Klára StřasákováŽenyPraha00:24:11.00+00:09:16.00
81. 85 Veronika PfeilerováŽeny veteránky 40-49Písek00:24:19.00+00:09:24.00
82. 8 Roman HaushoferMuži veteráni 40-49LOXIA00:24:40.00+00:09:45.00
83. 21 Jana MastíkováŽenyLOXIA00:24:41.00+00:09:46.00
84. 36 Marcela ŠindelářováŽeny veteránky 40-49Praha 800:24:45.00+00:09:50.00
85. 39 Kateřina TomcováŽeny veteránky 40-4900:24:55.00+00:10:00.00
86. 52 Martina PražákováŽenyHO Přírodní vědy00:25:24.00+00:10:29.00
87. 74 Jaroslav JanečekMuži veterání nad 70 letSABZO00:25:34.00+00:10:39.00
88. 51 Petr ŘežábekMuži veterání 60-69Praha 500:26:24.00+00:11:29.00
89. 91 Olga BednářováŽeny veteránky 40-49Běžci z lesa00:26:37.00+00:11:42.00
90. 42 Kristyna VodičkováŽeny00:26:39.00+00:11:44.00
91. 25 Monika NeužilováŽenyPraha 800:27:03.00+00:12:08.00
92. 111 Jan EisenschreiberMuži Karlovy Vary00:28:19.00+00:13:24.00
93. 46 Kateřina KonrádováŽenyPraha 900:28:33.00+00:13:38.00
94. 0 Ivan MochMuži veterání 60-6900:29:01.00+00:14:06.00
95. 44 Jarmila ZeidlerováŽeny veteránky nad 50SABZO00:29:05.00+00:14:10.00
96. 101 Veronika DumalasováŽeny veteránky 40-49Praha00:30:20.00+00:15:25.00
97. 102 Vanda GabrielováŽenyPraha00:30:20.00+00:15:25.00
98. 70 František DolečekMuži veterání nad 70 letAtletika Stará Boleslav00:32:02.00+00:17:07.00
99. 47 Tereza FremrováŽenyPraha 800:33:02.00+00:18:07.00
100. 105 Boris SedlákMuži veterání 60-69AVC Praha00:42:31.00+00:27:36.00
DNF. 93 Jan JeníčekMuži 4timing00:00:02.00+-00:14:53.00
DNF. 50 Jiří KrukMuži veterání nad 70 letSokol Kobylisy00:14:22.00+-00:00:33.00

Další soubory k závodu:

Fotky od pořadatele