Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Lysolajský běh

9.6.2022 17:50

Pořadatel: Miloš Šimon
Místo: ZŠ Lysolaje
Podmínky: zataženo, 18 stupňů Celsia, suchá trasa, bez deště, mírný vítr
Web závodu: http://sabzo.com/
142 závodníků,

Jeden okruh 6km, dva starty: Hlavnív 18:15 a pro pomalejší v 18:00

Výsledky v pdf: Výsledky: Celkové, kategorie, Muži/ženy



Výsledky


Hlavní běh - 6km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 1 Michal Procházka 00:19:56 Muži do 49 let SABZO / Perňa System
2. 2. 1. 53 Stanislav Rada 00:20:31 Muži do 39 let D5
3. 3. 2. 136 Ctibor Sysel 00:20:36 Muži do 39 let Spartak Praha 4
4. 4. 3. 120 Martin Růžička 00:20:37 Muži do 39 let Tuchlovice
5. 5. 4. 2 Tomáš Mach 00:20:47 Muži do 39 let Ztělesněné ZLO
6. 6. 2. 172 Petr Pasler 00:21:33 Muži do 49 let Lysolaje
7. 7. 5. 141 Tomáš Sosna 00:21:38 Muži do 39 let Hajdik team
8. 8. 1. 109 Jaroslav Sedláček 00:22:22 Junioři OK Roztoky
9. 9. 2. 110 Patrik Sedláček 00:23:13 Junioři OK Roztoky
10. 10. 6. 30 Michal Vokáč 00:23:54 Muži do 39 let Hasiči Hostivice
11. 11. 3. 101 Ondřej Buchtík 00:23:58 Muži do 49 let D5
12. 12. 7. 95 Štěpán Šebrle 00:24:07 Muži do 39 let Lysolaje
13. 13. 8. 103 Pavel Šeiner 00:24:08 Muži do 39 let Jenštejn
14. 14. 9. 137 Ondřej Sysel 00:24:16 Muži do 39 let SK Praga
15. 1. 1. 112 Helena Poborská 00:24:22 Ženy 35 - 49 let Kerteam
16. 15. 4. 122 Ondřej Hromádka 00:24:37 Muži do 49 let D5
17. 16. 3. 51 Lukáš Marek 00:24:43 Junioři Klaby
18. 17. 1. 32 Radek Kuriš 00:24:48 Muži do 59 let Sabzo
19. 18. 2. 3 Alexandr Pavlišen 00:24:49 Muži do 59 let Drtič Bezděkov
20. 19. 5. 106 Pavel Moravec 00:24:50 Muži do 49 let Lidl tým Buštěhrad
21. 20. 10. 108 Radoslav Petrányi 00:25:00 Muži do 39 let Dobrá kondice
22. 21. 6. 50 Martin Pulkrábek 00:25:02 Muži do 49 let Zlatokop
23. 22. 3. 152 Radomír Vávra 00:25:18 Muži do 59 let Kerteam
24. 23. 11. 176 Viktor Fajta 00:25:19 Muži do 39 let D5
25. 2. 1. 34 Eliška Poborská 00:25:21 Juniorky OOB Kotlářka
26. 24. 4. 142 Daniel Hartl 00:25:23 Muži do 59 let Lysolaje
27. 3. 2. 102 Andrea Frantová 00:25:34 Ženy 35 - 49 let Lidl
28. 25. 7. 52 Jan Marek 00:25:39 Muži do 49 let Klaby
29. 26. 1. 14 Jan Flaks 00:25:43 Muži do 69 let Praha 9
30. 27. 2. 170 Ivan Minchev 00:25:52 Muži do 69 let JUST
31. 28. 3. 45 David Jindra 00:25:55 Muži do 69 let SABZO
32. 4. 2. 39 Marie Balcarová 00:26:14 Juniorky SK Aritma
33. 5. 3. 13 Eva Souhradová 00:26:20 Ženy 35 - 49 let To jsou oni!
34. 6. 3. 8 Aneta Štrosová 00:26:25 Juniorky Bonbon
35. 29. 8. 33 Tomáš Procházka 00:26:30 Muži do 49 let SABZO
36. 30. 9. 11 Martin Kulhavý 00:26:52 Muži do 49 let Chodov
37. 31. 10. 91 Vojtěch Brettl 00:27:03 Muži do 49 let Lysolaje
38. 32. 5. 46 Tomáš Hodek 00:27:09 Muži do 59 let Podbaba
39. 33. 4. 20 Jiří Zbytovský 00:27:22 Muži do 69 let BONBON
40. 34. 11. 26 Stanislav Horáček 00:27:23 Muži do 49 let Orel Studenec
41. 7. 4. 96 Eva Šebrlová 00:27:24 Ženy 35 - 49 let SK Aritma
42. 35. 6. 161 Martin Diviš 00:27:37 Muži do 59 let SABZO
43. 36. 12. 179 Lukáš Bartakovič 00:27:45 Muži do 39 let Horoměřice
44. 37. 13. 27 Jindřich Srb 00:27:57 Muži do 39 let Roztoky
45. 38. 7. 140 Tomáš Zeman 00:28:02 Muži do 59 let Lysolaje
46. 8. 1. 41 Alice Treglerová 00:28:12 Ženy do 59 let SABZO
47. 39. 8. 29 Tomáš Sodomka 00:28:24 Muži do 59 let Neratovice
48. 9. 4. 155 Nikol Suchá 00:28:26 Juniorky SK Aritma
49. 40. 12. 21 František Kolář 00:28:35 Muži do 49 let Rysy, Praha
50. 41. 5. 130 Stanislav Slamiak 00:28:35 Muži do 69 let SABZO
51. 42. 13. 4 Martin Pauer 00:28:36 Muži do 49 let Capanarii Sancti Viti Pragensis
52. 43. 1. 169 Jan Hejtmánek 00:28:40 Muži do 79 let Slavoj Břevnov
53. 44. 14. 131 Vojtěch Matyáš 00:28:40 Muži do 39 let Lysolaje
54. 10. 5. 138 Johanka Seemanová 00:28:41 Juniorky Sokol Strašnice
55. 11. 1. 60 Helena Vavrušová 00:28:42 Ženy nad 60 let Liga 100
56. 45. 9. 163 Petr Štěpánek 00:28:45 Muži do 59 let Spartak Praha 4
57. 46. 2. 100 Jaroslav Gregor 00:28:47 Muži do 79 let Běchovice
58. 12. 5. 24 Barbora Kolárová 00:28:54 Ženy 35 - 49 let Klub Mlejn
59. 47. 6. 160 Jaroslav Holub 00:28:57 Muži do 69 let Liga 100
60. 48. 10. 115 Filip Friedlaender 00:28:58 Muži do 59 let Praha 2
61. 49. 7. 36 Petr Butzke 00:29:03 Muži do 69 let Fit klub Padák Příbram
62. 13. 1. 105 Anna Bartakovičová 00:29:16 Ženy do 34 let Horoměřice
63. 50. 15. 113 Jakub Matyáš 00:29:36 Muži do 39 let Lysolaje
64. 14. 6. 157 Lenka Borovičková 00:29:37 Ženy 35 - 49 let SABZO
65. 15. 7. 117 Naděžda Šugová 00:29:37 Ženy 35 - 49 let HRT
66. 16. 2. 54 Petra Sedláčková 00:29:44 Ženy do 59 let OK Roztoky
67. 51. 14. 121 Pavel Černoch 00:29:45 Muži do 49 let Chrustenice
68. 52. 16. 31 Jakub Hanousek 00:29:47 Muži do 39 let Braník
69. 53. 4. 97 Matěj Blažek 00:29:58 Junioři Lysolaje
70. 54. 8. 93 Zbyněk Fojtík 00:30:09 Muži do 69 let SABZO
71. 55. 3. 168 Jiří Kutiš 00:30:11 Muži do 79 let Kladno
72. 56. 9. 134 Jiří Šnajberk 00:30:18 Muži do 69 let SABZO
73. 57. 11. 56 Petr Matyáš 00:30:20 Muži do 59 let Lysolaje
74. 17. 8. 165 Štěpánka Trnková 00:30:27 Ženy 35 - 49 let SABZO
75. 18. 6. 38 Magdaléna Remešová 00:30:30 Juniorky SK Aritma
76. 58. 12. 9 Josef Ledvinka 00:30:40 Muži do 59 let SABZO
77. 19. 2. 164 Karla Mališová 00:30:44 Ženy nad 60 let SABZO
78. 59. 10. 167 Jaromír Doležal 00:30:46 Muži do 69 let SABZO
79. 60. 11. 40 František Roubík 00:30:49 Muži do 69 let Čerčany
80. 61. 12. 48 Josef Urban 00:30:51 Muži do 69 let SABZO
81. 62. 13. 128 Jaroslav Sedláček 00:31:04 Muži do 59 let OK Roztoky
82. 63. 17. 57 Jonáš Matějíček 00:31:06 Muži do 39 let Štěchovice
83. 64. 13. 22 Petr Haladej 00:31:06 Muži do 69 let Praha
84. 65. 14. 98 Josef Kalát 00:31:12 Muži do 69 let AK Litvínov
85. 66. 14. 180 Petr Rada 00:31:13 Muži do 59 let SABZO
86. 67. 15. 119 Jiří Vyoral 00:31:14 Muži do 49 let SK Havran
87. 20. 2. 23 Klára Skopalová 00:31:20 Ženy do 34 let
88. 68. 15. 178 Pavel Novák 00:31:40 Muži do 69 let SABZO
89. 69. 16. 158 Jaromír Čižinský 00:31:42 Muži do 69 let SABZO
90. 21. 3. 10 Libuše Vlachynská 00:31:55 Ženy nad 60 let Sabzo
91. 70. 17. 135 Tomáš Stařecký 00:31:57 Muži do 69 let Zvoník
92. 22. 7. 118 Michaela Durdová 00:31:58 Juniorky KB Kapslovna
93. 23. 8. 94 Josefína Šimonková 00:32:24 Juniorky SK Aritma
94. 24. 3. 114 Radka Krejcarová 00:32:29 Ženy do 59 let Lysolaje
95. 71. 4. 171 Břetislav Nový 00:32:40 Muži do 79 let SABZO
96. 25. 4. 7 Alice Štrosová 00:32:46 Ženy do 59 let Bonbon
97. 72. 15. 111 Jan Pravda 00:33:19 Muži do 59 let Lysolaje
98. 73. 5. 116 Marek Kolár 00:33:29 Junioři Kruh 18
99. 74. 6. 42 Michal Peprníček 00:33:58 Junioři ZŠ Lysolaje
100. 26. 4. 166 Jitka Dolejšová 00:34:10 Ženy nad 60 let SABZO
101. 75. 7. 12 Jakub Kulhavý 00:34:41 Junioři ZŠ Donovalská
102. 76. 5. 154 Vítězslav Chaloupka 00:35:04 Muži do 79 let LES
103. 77. 16. 124 Petr Hnátek 00:35:19 Muži do 59 let Lslolaje
104. 27. 3. 132 Klára Krejcarová 00:35:39 Ženy do 34 let Lysolaje
105. 28. 9. 139 Jana Seemanová 00:35:41 Ženy 35 - 49 let SABZO
106. 29. 10. 61 Magda Hencová 00:36:00 Ženy 35 - 49 let Suchdol
107. 78. 6. 47 Milan Paukert 00:36:56 Muži do 79 let SABZO
108. 30. 11. 59 Michaela Žďárská 00:36:59 Ženy 35 - 49 let Suchdol
109. 31. 12. 19 Eva Kašparová 00:37:10 Ženy 35 - 49 let Jenštejn
110. 79. 18. 17 Petr Volný 00:37:10 Muži do 69 let Relax medvědice
111. 32. 13. 62 Petra Skalská 00:37:15 Ženy 35 - 49 let Suchdol
112. 80. 17. 143 Radek Schierreich 00:37:40 Muži do 59 let Lysolaje
113. 81. 8. 162 Jakub Zezula 00:37:49 Junioři Lysolaje
114. 82. 18. 63 Jan Panok 00:38:00 Muži do 59 let Lysolaje
115. 83. 16. 58 Martin Polák 00:38:01 Muži do 49 let Lysolaje
116. 84. 19. 6 Ota Štros 00:38:02 Muži do 59 let Bonbon
117. 85. 20. 127 Tomáš Ledvina 00:38:10 Muži do 59 let Bonbon
118. 33. 9. 144 Ema Studničková 00:38:21 Juniorky Horoměřice
119. 34. 14. 28 Petra Zajícová 00:38:28 Ženy 35 - 49 let Nora
120. 86. 21. 177 Martin Holan 00:38:32 Muži do 59 let SABZO
121. 35. 15. 16 Pavlína Kadlecová 00:38:34 Ženy 35 - 49 let
122. 87. 19. 133 Stanislav Starý 00:38:41 Muži do 69 let Roubíčkova Lhota
123. 36. 10. 92 Beata Brettlová 00:38:59 Juniorky Lysolaje
124. 88. 9. 174 Václav Čiverný 00:39:07 Junioři Kruh 18
125. 89. 10. 173 Mikoláš Pasler 00:39:08 Junioři Lysolaje
126. 37. 11. 104 Karla Buresová 00:39:16 Juniorky Klaby
127. 38. 5. 175 Miloslava Ročňáková 00:39:42 Ženy nad 60 let SABZO
128. 39. 6. 151 Zdenka Norková 00:40:43 Ženy nad 60 let SABZO
129. 90. 1. 49 Jaroslav Čech 00:40:55 Muži nad 80 let Liga 100
130. 91. 22. 37 Tomáš Březina 00:41:24 Muži do 59 let SABZO
131. 92. 20. 99 Radomír Dolejš 00:42:15 Muži do 69 let SABZO
132. 93. 7. 153 Petr Březina 00:43:14 Muži do 79 let SABZO
133. 94. 21. 43 Miloš Němec 00:44:15 Muži do 69 let Bonbon
134. 40. 5. 44 Alena Němcová 00:44:16 Ženy do 59 let Bonbon
135. 41. 7. 126 Naďa Hritzová 00:44:19 Ženy nad 60 let Lysolaje
136. 95. 22. 25 Evžen Ge 00:45:09 Muži do 69 let MV, Bonbon
137. 96. 2. 159 Josef Ulrich 00:46:37 Muži nad 80 let Liga 100
138. 42. 4. 129 Linda Sedláčková 00:47:04 Ženy do 34 let OK Roztoky
139. 43. 12. 125 Anna Hnátková 00:50:42 Juniorky Lysolaje
140. 44. 13. 107 Markéta Zelenková 00:50:43 Juniorky SSPŠ
141. 45. 8. 18 Jana Požgayová 00:56:03 Ženy nad 60 let SABZO/Bonbon
-1. DNF -1. -1. 156 Jan Rock Muži do 69 let SABZO

Výsledky textově

Lysolajský běh - 09.06.2022
Výsledková listinaHlavní běh - 6km
Pořadí celk./kat.ČísloJménoRNKat.KlubČas
Hlavní běh - 6km
1./1.1Procházka Michal1982mMuži do 49 letSABZO / Perňa System19:57
2./1.53Rada Stanislav1986mMuži do 39 letD520:32
3./2.136Sysel Ctibor1987mMuži do 39 letSpartak Praha 420:37
4./3.120Růžička Martin2002mMuži do 39 letTuchlovice20:38
5./4.2Mach Tomáš1992mMuži do 39 letZtělesněné ZLO20:48
6./2.172Pasler Petr1975mMuži do 49 letLysolaje21:34
7./5.141Sosna Tomáš1992mMuži do 39 letHajdik team21:39
8./1.109Sedláček Jaroslav2003mJuniořiOK Roztoky22:23
9./2.110Sedláček Patrik2008mJuniořiOK Roztoky23:14
10./6.30Vokáč Michal1986mMuži do 39 letHasiči Hostivice23:55
11./3.101Buchtík Ondřej1981mMuži do 49 letD523:59
12./7.95Šebrle Štěpán2002mMuži do 39 letLysolaje24:08
13./8.103Šeiner Pavel1983mMuži do 39 letJenštejn24:09
14./9.137Sysel Ondřej1983mMuži do 39 letSK Praga24:17
15./1.112Poborská Helena1978žŽeny 35 - 49 letKerteam24:23
16./4.122Hromádka Ondřej1980mMuži do 49 letD524:38
17./3.51Marek Lukáš2005mJuniořiKlaby24:44
18./1.32Kuriš Radek1971mMuži do 59 letSabzo24:49
19./2.3Pavlišen Alexandr1969mMuži do 59 letDrtič Bezděkov24:50
20./5.106Moravec Pavel1973mMuži do 49 letLidl tým Buštěhrad24:51
21./10.108Petrányi Radoslav1986mMuži do 39 letDobrá kondice25:01
22./6.50Pulkrábek Martin1980mMuži do 49 letZlatokop25:03
23./3.152Vávra Radomír1963mMuži do 59 letKerteam25:19
24./11.176Fajta Viktor1986mMuži do 39 letD525:20
25./1.34Poborská Eliška2003žJuniorkyOOB Kotlářka25:22
26./4.142Hartl Daniel1972mMuži do 59 letLysolaje25:24
27./2.102Frantová Andrea1985žŽeny 35 - 49 letLidl25:35
28./7.52Marek Jan1976mMuži do 49 letKlaby25:40
29./1.14Flaks Jan1962mMuži do 69 letPraha 925:44
30./2.170Minchev Ivan1957mMuži do 69 letJUST25:53
31./3.45Jindra David1960mMuži do 69 letSABZO25:56
32./2.39Balcarová Marie2009žJuniorkySK Aritma26:15
33./3.13Souhradová Eva1986žŽeny 35 - 49 letTo jsou oni!26:21
34./3.8Štrosová Aneta2004žJuniorkyBonbon26:26
35./8.33Procházka Tomáš1979mMuži do 49 letSABZO26:31
36./9.11Kulhavý Martin1979mMuži do 49 letChodov26:53
37./10.91Brettl Vojtěch1978mMuži do 49 letLysolaje27:04
38./5.46Hodek Tomáš1968mMuži do 59 letPodbaba27:10
39./4.20Zbytovský Jiří1962mMuži do 69 letBONBON27:23
40./11.26Horáček Stanislav1982mMuži do 49 letOrel Studenec27:24
41./4.96Šebrlová Eva1976žŽeny 35 - 49 letSK Aritma27:25
42./6.161Diviš Martin1963mMuži do 59 letSABZO27:38
43./12.179Bartakovič Lukáš1986mMuži do 39 letHoroměřice27:46
44./13.27Srb Jindřich1985mMuži do 39 letRoztoky27:58
45./7.140Zeman Tomáš1971mMuži do 59 letLysolaje28:03
46./1.41Treglerová Alice1971žŽeny do 59 letSABZO28:13
47./8.29Sodomka Tomáš1972mMuži do 59 letNeratovice28:25
48./4.155Suchá Nikol2008žJuniorkySK Aritma28:27
49./12.21Kolář František1981mMuži do 49 letRysy, Praha28:36
50./5.130Slamiak Stanislav1962mMuži do 69 letSABZO28:36
51./13.4Pauer Martin1979mMuži do 49 letCapanarii Sancti Viti Pragensis28:37
52./1.169Hejtmánek Jan1951mMuži do 79 letSlavoj Břevnov28:41
53./14.131Matyáš Vojtěch2001mMuži do 39 letLysolaje28:41
54./5.138Seemanová Johanka2004žJuniorkySokol Strašnice28:42
55./1.60Vavrušová Helena1961žŽeny nad 60 letLiga 10028:43
56./9.163Štěpánek Petr1965mMuži do 59 letSpartak Praha 428:46
57./2.100Gregor Jaroslav1951mMuži do 79 letBěchovice28:48
58./5.24Kolárová Barbora1976žŽeny 35 - 49 letKlub Mlejn28:55
59./6.160Holub Jaroslav1962mMuži do 69 letLiga 10028:58
60./10.115Friedlaender Filip1967mMuži do 59 letPraha 228:59
61./7.36Butzke Petr1959mMuži do 69 letFit klub Padák Příbram29:04
62./1.105Bartakovičová Anna1989žŽeny do 34 letHoroměřice29:17
63./15.113Matyáš Jakub2001mMuži do 39 letLysolaje29:37
64./6.157Borovičková Lenka1973žŽeny 35 - 49 letSABZO29:38
65./7.117Šugová Naděžda1987žŽeny 35 - 49 letHRT29:38
66./2.54Sedláčková Petra1970žŽeny do 59 letOK Roztoky29:45
67./14.121Černoch Pavel1978mMuži do 49 letChrustenice29:46
68./16.31Hanousek Jakub1991mMuži do 39 letBraník29:48
69./4.97Blažek Matěj2008mJuniořiLysolaje29:59
70./8.93Fojtík Zbyněk1959mMuži do 69 letSABZO30:10
71./3.168Kutiš Jiří1950mMuži do 79 letKladno30:12
72./9.134Šnajberk Jiří1957mMuži do 69 letSABZO30:19
73./11.56Matyáš Petr1968mMuži do 59 letLysolaje30:21
74./8.165Trnková Štěpánka1973žŽeny 35 - 49 letSABZO30:28
75./6.38Remešová Magdaléna2009žJuniorkySK Aritma30:31
76./12.9Ledvinka Josef1972mMuži do 59 letSABZO30:41
77./2.164Mališová Karla1960žŽeny nad 60 letSABZO30:45
78./10.167Doležal Jaromír1957mMuži do 69 letSABZO30:47
79./11.40Roubík František1956mMuži do 69 letČerčany30:50
80./12.48Urban Josef1956mMuži do 69 letSABZO30:52
81./13.128Sedláček Jaroslav1968mMuži do 59 letOK Roztoky31:05
82./17.57Matějíček Jonáš2002mMuži do 39 letŠtěchovice31:07
83./13.22Haladej Petr1959mMuži do 69 letPraha31:07
84./14.98Kalát Josef1955mMuži do 69 letAK Litvínov31:13
85./14.180Rada Petr1964mMuži do 59 letSABZO31:14
86./15.119Vyoral Jiří1977mMuži do 49 letSK Havran31:15
87./2.23Skopalová Klára1995žŽeny do 34 let31:21
88./15.178Novák Pavel1953mMuži do 69 letSABZO31:41
89./16.158Čižinský Jaromír1955mMuži do 69 letSABZO31:43
90./3.10Vlachynská Libuše1962žŽeny nad 60 letSabzo31:56
91./17.135Stařecký Tomáš1957mMuži do 69 letZvoník31:58
92./7.118Durdová Michaela2003žJuniorkyKB Kapslovna31:59
93./8.94Šimonková Josefína2010žJuniorkySK Aritma32:25
94./3.114Krejcarová Radka1972žŽeny do 59 letLysolaje32:30
95./4.171Nový Břetislav1947mMuži do 79 letSABZO32:41
96./4.7Štrosová Alice1970žŽeny do 59 letBonbon32:47
97./15.111Pravda Jan1972mMuži do 59 letLysolaje33:20
98./5.116Kolár Marek2013mJuniořiKruh 1833:30
99./6.42Peprníček Michal2008mJuniořiZŠ Lysolaje33:59
100./4.166Dolejšová Jitka1960žŽeny nad 60 letSABZO34:11
101./7.12Kulhavý Jakub2011mJuniořiZŠ Donovalská34:42
102./5.154Chaloupka Vítězslav1943mMuži do 79 letLES35:05
103./16.124Hnátek Petr1971mMuži do 59 letL\slolaje35:20
104./3.132Krejcarová Klára2002žŽeny do 34 letLysolaje35:40
105./9.139Seemanová Jana1975žŽeny 35 - 49 letSABZO35:42
106./10.61Hencová Magda1977žŽeny 35 - 49 letSuchdol36:01
107./6.47Paukert Milan1950mMuži do 79 letSABZO36:57
108./11.59Žďárská Michaela1979žŽeny 35 - 49 letSuchdol37:00
109./12.19Kašparová Eva1982žŽeny 35 - 49 letJenštejn37:11
110./18.17Volný Petr1959mMuži do 69 letRelax medvědice37:11
111./13.62Skalská Petra1981žŽeny 35 - 49 letSuchdol37:16
112./17.143Schierreich Radek1971mMuži do 59 letLysolaje37:41
113./8.162Zezula Jakub2008mJuniořiLysolaje37:50
114./18.63Panok Jan1972mMuži do 59 letLysolaje38:01
115./16.58Polák Martin1975mMuži do 49 letLysolaje38:02
116./19.6Štros Ota1965mMuži do 59 letBonbon38:03
117./20.127Ledvina Tomáš1963mMuži do 59 letBonbon38:11
118./9.144Studničková Ema2004žJuniorkyHoroměřice38:22
119./14.28Zajícová Petra1986žŽeny 35 - 49 letNora38:29
120./21.177Holan Martin1963mMuži do 59 letSABZO38:33
121./15.16Kadlecová Pavlína1975žŽeny 35 - 49 let38:35
122./19.133Starý Stanislav1953mMuži do 69 letRoubíčkova Lhota38:42
123./10.92Brettlová Beata2012žJuniorkyLysolaje39:00
124./9.174Čiverný Václav2006mJuniořiKruh 1839:08
125./10.173Pasler Mikoláš2006mJuniořiLysolaje39:09
126./11.104Buresová Karla2006žJuniorkyKlaby39:17
127./5.175Ročňáková Miloslava1945žŽeny nad 60 letSABZO39:43
128./6.151Norková Zdenka1952žŽeny nad 60 letSABZO40:44
129./1.49Čech Jaroslav1941mMuži nad 80 letLiga 10040:56
130./22.37Březina Tomáš1970mMuži do 59 letSABZO41:25
131./20.99Dolejš Radomír1958mMuži do 69 letSABZO42:16
132./7.153Březina Petr1946mMuži do 79 letSABZO43:15
133./21.43Němec Miloš1959mMuži do 69 letBonbon44:16
134./5.44Němcová Alena1964žŽeny do 59 letBonbon44:17
135./7.126Hritzová Naďa1961žŽeny nad 60 letLysolaje44:20
136./22.25Ge Evžen1954mMuži do 69 letMV, Bonbon45:10
137./2.159Ulrich Josef1937mMuži nad 80 letLiga 10046:38
138./4.129Sedláčková Linda2000žŽeny do 34 letOK Roztoky47:05
139./12.125Hnátková Anna2003žJuniorkyLysolaje50:43
140./13.107Zelenková Markéta2004žJuniorkySSPŠ50:44
141./8.18Požgayová Jana1955žŽeny nad 60 letSABZO/Bonbon56:04
Počet závodníků: 141
Vytištěno: 09.06.2022 19:35:35
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, kategorie, Muži/ženy

Fotky od Martina Digmayera