Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Tour de Brdy silnice/gravel/MTB

8.10.2022 12:00

Pořadatel: Zdeněk Rubáš
Místo: Strašice
Podmínky: Zataženo, sucho, 13 stupňů Celsia, mírný vítr, louže na trase, asfalt suchý
Web závodu: http://www.sparta-cycling.cz/
173 závodníků,

Výsledky v pdf: Kategorie, Celkove, Muži - ženy

Komentáře závodu:

Kollert dojede sám, za ním se ztrátou Dvořák společně s Honsou13:46:58
20km před cílem odjetá trojice: Kollert, Honsa, Dvořák13:24:40


Výsledky


Silnice, gravel, MTB - 67 km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 470 Michal Kollert 01:59:57 muži A1 - 19 - 39 let Xeelo Cycling Team
2. 2. 2. 136 Michal Dvořák 02:01:28 muži A1 - 19 - 39 let KILPI KOME KLUB
3. 3. 1. 118 Jiří Reeh 02:02:40 muži C1 - 40 - 49 let Galaxy CykloŠvec Stevens
4. 4. 2. 72 Filip Šlajchrt 02:02:53 muži C1 - 40 - 49 let CK Kolokrám
5. 5. 3. 20 Antonín Honsa 02:03:37 muži A1 - 19 - 39 let AC SPARTA PRAHA CYCLING
6. 6. 4. 214 Tomáš Gdula 02:04:15 muži A1 - 19 - 39 let Trhala Fialky Dynamitem
7. 7. 3. 144 Vladimír Uličný 02:04:21 muži C1 - 40 - 49 let Květnice
8. 8. 5. 90 Dominik Glänzner 02:04:25 muži A1 - 19 - 39 let CYCLI.CZ TEAM
9. 9. 6. 1 Tomáš Kalojiros 02:05:03 muži A1 - 19 - 39 let AC Sparta Praha cycling
10. 10. 7. 7 Dominik Horák 02:06:04 muži A1 - 19 - 39 let AC Sparta Praha
11. 11. 8. 69 Vít Novák 02:06:04 muži A1 - 19 - 39 let CFC Kladno
12. 12. 4. 30 Miroslav Horváth 02:06:04 muži C1 - 40 - 49 let AC Sparta Praha cycling akademie
13. 13. 9. 228 Petr Janovský 02:06:04 muži A1 - 19 - 39 let
14. 14. 5. 107 David Šulc 02:06:21 muži C1 - 40 - 49 let Dexter Cycling
15. 15. 10. 223 Martin Vodák 02:07:14 muži A1 - 19 - 39 let Xeelo Cycling Team
16. 16. 1. 145 Martin Slaník 02:07:19 muži D1 - 50 a více let Lapierre Plzeň
17. 17. 6. 184 Erik Lorenc 02:07:21 muži C1 - 40 - 49 let Spectrumbike Racing
18. 18. 7. 216 Radek Plechata 02:07:37 muži C1 - 40 - 49 let Velo club Tábor
19. 19. 8. 201 Jaroslav Kocurek 02:08:03 muži C1 - 40 - 49 let Středeční monumenty
20. 20. 2. 479 Tomáš Kozák 02:08:31 muži D1 - 50 a více let CykloATOM
21. 21. 11. 123 Oldřich Novotný 02:08:51 muži A1 - 19 - 39 let Hello CTW
22. 22. 1. 195 Ondra Šejstal 02:09:25 Junioři/ kadeti 15 - 18 let Sportraces cycling team
23. 23. 2. 240 Jiří Pospíšil 02:09:25 Junioři/ kadeti 15 - 18 let Xeelo Cycling Team
24. 24. 12. 478 Lukáš Smola 02:09:31 muži A1 - 19 - 39 let Galaxy CykloŠvec Stevens
25. 25. 13. 52 Lukáš Pitel 02:10:41 muži A1 - 19 - 39 let BikePart Cycling
26. 26. 14. 174 Jonáš Vojtěch 02:12:18 muži A1 - 19 - 39 let Říčany
27. 27. 15. 238 Josef Peroutka 02:12:24 muži A1 - 19 - 39 let ACC Mirošov
28. 28. 9. 29 Přemysl Kuchař 02:12:39 muži C1 - 40 - 49 let AC Sparta Praha cycling akademie
29. 29. 16. 215 Jan Kulhánek 02:12:42 muži A1 - 19 - 39 let UNLIMITED KM TRADING CZ
30. 30. 10. 252 Jozef Sondor 02:12:45 muži C1 - 40 - 49 let Bike Centrum
31. 31. 17. 458 Viktor Lér 02:12:46 muži A1 - 19 - 39 let TFD
32. 32. 3. 106 Michael Mullen 02:12:46 muži D1 - 50 a více let Černošice
33. 33. 11. 171 Jiří Sobotka 02:12:47 muži C1 - 40 - 49 let Rožmitál p.Tř.
34. 34. 4. 243 Kamil Ježek 02:12:54 muži D1 - 50 a více let CK Kramolín
35. 35. 12. 188 Bedřich Průcha 02:13:32 muži C1 - 40 - 49 let Sport Import
36. 36. 3. 194 Jan Daňko 02:14:44 Junioři/ kadeti 15 - 18 let Sportraces Cycling Team
37. 37. 13. 142 Jiří Belfín 02:15:29 muži C1 - 40 - 49 let Kovo Belfín cyklo team
38. 38. 18. 6 Viktor Stošek 02:15:32 muži A1 - 19 - 39 let Bikeaction - Rocky Mountain Team
39. 39. 19. 47 Jan Jenšík 02:15:44 muži A1 - 19 - 39 let BikePart Cycling
40. 40. 5. 92 Tomáš Janda 02:15:44 muži D1 - 50 a více let Cyklo ATOM
41. 41. 14. 185 Miloš Doubek 02:16:43 muži C1 - 40 - 49 let SpectrumBike Racing
42. 42. 6. 218 Marek Schejbal 02:17:12 muži D1 - 50 a více let Velosport Domažlice
43. 43. 15. 56 František Salaquarda 02:17:12 muži C1 - 40 - 49 let BIkestrike
44. 44. 4. 199 Adam Kubelka 02:17:13 Junioři/ kadeti 15 - 18 let Stark cycling team
45. 45. 20. 461 Matouš Gramblička 02:18:15 muži A1 - 19 - 39 let Hello CTW
46. 46. 21. 272 Pavel Zháňal 02:19:01 muži A1 - 19 - 39 let
47. 47. 16. 157 Petr Stehlik 02:19:11 muži C1 - 40 - 49 let Plzen
48. 48. 22. 121 Tomáš Kudlák 02:19:15 muži A1 - 19 - 39 let Galaxy CykloŠvec Stevens
49. 49. 23. 246 Martin Matuška 02:19:15 muži A1 - 19 - 39 let
50. 50. 24. 43 Zdeněk Mrázek 02:19:31 muži A1 - 19 - 39 let CK Příbram Fany Gastro
51. 51. 17. 224 Václav Candra 02:19:37 muži C1 - 40 - 49 let Zbiroh
52. 52. 7. 77 Jiří Halamka 02:19:57 muži D1 - 50 a více let CK Kramolín
53. 53. 25. 4 Jiří Baier 02:21:18 muži A1 - 19 - 39 let AC Sparta Praha cycling
54. 54. 18. 172 Robert Ploner 02:21:50 muži C1 - 40 - 49 let RPR Římov
55. 55. 5. 34 Adam Reade 02:22:49 Junioři/ kadeti 15 - 18 let ACS
56. 56. 8. 179 ROBERTO POSSAMAI 02:22:55 muži D1 - 50 a více let SPARTA PRAHA
57. 57. 19. 207 Milan Miller 02:22:57 muži C1 - 40 - 49 let Tama Královice
58. 58. 26. 117 Michal Dychtl 02:23:20 muži A1 - 19 - 39 let Galaxy CykloŠvec Stevens
59. 59. 9. 95 Miroslav Jiřička 02:23:23 muži D1 - 50 a více let Cyklo Jiřička
60. 60. 27. 85 Lukáš Kerpl 02:23:32 muži A1 - 19 - 39 let CK Vinohradské Šlapky
61. 61. 20. 122 Martin Novák 02:23:33 muži C1 - 40 - 49 let Halouny
62. 62. 21. 457 Radek Vodvářka 02:26:02 muži C1 - 40 - 49 let TDF
63. 63. 10. 217 Michal Běhounek 02:26:04 muži D1 - 50 a více let Veloservis Team
64. 64. 22. 464 Vojtěch Zachata 02:26:04 muži C1 - 40 - 49 let Messenger MTB Team
65. 65. 11. 101 Miroslav Pechouš 02:26:05 muži D1 - 50 a více let Cyklo Olympia
66. 66. 23. 186 Lukáš Mařík 02:26:13 muži C1 - 40 - 49 let Společně na kolo- Plzeň
67. 67. 24. 80 Robert Majer 02:26:27 muži C1 - 40 - 49 let CK Kramolín
68. 68. 12. 151 Jakub Holubec 02:27:58 muži D1 - 50 a více let Mariánské Lázně
69. 69. 13. 211 Tondáno Kalojiros 02:28:46 muži D1 - 50 a více let TEG Cycling
70. 70. 14. 104 Oldřich Míka 02:28:49 muži D1 - 50 a více let cyklo švec galaxy
71. 71. 25. 260 Lukáš Svoboda 02:28:51 muži C1 - 40 - 49 let Yellow house
72. 72. 28. 133 Miroslav Kvasničák 02:28:51 muži A1 - 19 - 39 let Kaplice
73. 73. 26. 114 Jaroslav Zajac 02:28:56 muži C1 - 40 - 49 let Epic Bike Vestec
74. 74. 27. 160 Tomáš Pexa 02:28:58 muži C1 - 40 - 49 let Plzeň
75. 75. 15. 176 Jan Postránský 02:29:10 muži D1 - 50 a více let Ski Nordic Mariánské Lázně
76. 76. 29. 473 Tomáš Karabinoš 02:29:24 muži A1 - 19 - 39 let Café Racers
77. 1. 1. 31 Hana Doležalová 02:29:34 ženy Z1 - 15 a více let AC Sparta Praha
78. 77. 16. 13 Josef Vejvoda 02:29:35 muži D1 - 50 a více let AC Sparta Praha
79. 78. 28. 241 Stanislav Kejzlar 02:30:01 muži C1 - 40 - 49 let Author Team Stupno
80. 79. 6. 197 František Pinkava 02:31:32 Junioři/ kadeti 15 - 18 let Stark Cycling Team
81. 80. 29. 200 Ladislav Šindelár 02:31:32 muži C1 - 40 - 49 let Stark cycling team
82. 81. 30. 236 Jan Zvada 02:33:22 muži C1 - 40 - 49 let
83. 82. 17. 135 Josef Král 02:35:49 muži D1 - 50 a více let Kbely cycling team Praha
84. 83. 31. 249 Daniel Šír 02:35:49 muži C1 - 40 - 49 let Lázně Bělohrad
85. 84. 7. 468 Jan Kadaně 02:35:53 Junioři/ kadeti 15 - 18 let Stark cycling team
86. 85. 8. 35 Michal Záhorec 02:36:07 Junioři/ kadeti 15 - 18 let Akademie cyklistických sportů
87. 86. 32. 59 Luděk Bláha 02:36:12 muži C1 - 40 - 49 let Blovice
88. 87. 30. 26 Josef Otta 02:37:47 muži A1 - 19 - 39 let AC Sparta Praha Cycling
89. 88. 33. 469 Karel Juráň 02:40:02 muži C1 - 40 - 49 let Diablo sport Český Krumlov
90. 89. 31. 229 Pavel Škola 02:40:02 muži A1 - 19 - 39 let
91. 90. 18. 164 Jan Šíma 02:40:04 muži D1 - 50 a více let PROMPT 2 SERVIS
92. 91. 32. 265 Štěpán Vidner 02:40:59 muži A1 - 19 - 39 let TSK Praha
93. 92. 34. 70 Milan Štanc 02:43:23 muži C1 - 40 - 49 let CFC Kladno
94. 93. 35. 459 Adolf Tvrdík 02:43:27 muži C1 - 40 - 49 let Sedlčany
95. 94. 36. 82 Michal Mikulášek 02:43:41 muži C1 - 40 - 49 let CK Kramolín
96. 95. 19. 204 Štefan Kučík 02:43:47 muži D1 - 50 a více let Stříbro
97. 2. 2. 94 Jana Matlášková 02:44:38 ženy Z1 - 15 a více let Cyklo Jiřička
98. 96. 37. 231 Petr Kafka 02:45:11 muži C1 - 40 - 49 let
99. 97. 20. 474 Tomáš Pacovský 02:46:16 muži D1 - 50 a více let Dexter
100. 98. 38. 60 Michal Filla 02:46:21 muži C1 - 40 - 49 let Bošovice
101. 99. 39. 267 Jan Purkrábek 02:46:49 muži C1 - 40 - 49 let
102. 100. 33. 124 Daniel Kraus 02:46:53 muži A1 - 19 - 39 let Cheznovice
103. 101. 40. 134 Ladislav Pokorný 02:46:56 muži C1 - 40 - 49 let Kbely cycling team
104. 102. 21. 475 Jan Kadlec 02:48:02 muži D1 - 50 a více let Aimtec
105. 103. 22. 54 Zdeněk Jiřík 02:49:42 muži D1 - 50 a více let Bikesport Mohelnice
106. 104. 34. 159 Radek Kopelent 02:49:47 muži A1 - 19 - 39 let Plzeň
107. 105. 35. 477 Filip Rejsek 02:50:44 muži A1 - 19 - 39 let MX Paradise
108. 106. 36. 476 Jan Rejsek 02:50:44 muži A1 - 19 - 39 let MX Paradise
109. 3. 3. 239 Tereza Kadlecová 02:51:10 ženy Z1 - 15 a více let SportRaces cycling team
110. 107. 37. 167 Tomáš Kůrka 02:54:37 muži A1 - 19 - 39 let Rohde & Schwarz
111. 108. 23. 76 Karel Majer 02:55:00 muži D1 - 50 a více let CK Kramolín
112. 109. 41. 143 Jaroslav Mastík 02:55:18 muži C1 - 40 - 49 let Králuv dvůr
113. 110. 38. 219 Darko Obradovic 02:55:32 muži A1 - 19 - 39 let Vojvodina Novi Sad
114. 111. 42. 466 Josef Koníček 02:55:33 muži C1 - 40 - 49 let Rokycany
115. 4. 4. 44 Lucie Palíková 02:56:01 ženy Z1 - 15 a více let 321 Start
116. 5. 5. 105 Barbora Dvořáková 02:56:07 ženy Z1 - 15 a více let CykloTým Havířov
117. 112. 43. 177 Karel Bělohlávek 02:59:16 muži C1 - 40 - 49 let Sparta Podluhy
118. 113. 44. 147 Dan Hasnedl 03:01:30 muži C1 - 40 - 49 let LLM Kanci
119. 114. 39. 165 Jaroslav Hrach 03:01:31 muži A1 - 19 - 39 let Příchovice
120. 6. 6. 226 Jana Milec Jiřincová 03:02:39 ženy Z1 - 15 a více let
121. 115. 45. 84 Jiří Voráček 03:02:39 muži C1 - 40 - 49 let CK Kramolín
122. 116. 24. 253 Ladislav Leksa 03:02:45 muži D1 - 50 a více let TOI-TOI Cykloklub Slaný
123. 117. 46. 45 Jiri Vodička 03:03:02 muži C1 - 40 - 49 let Beroun
124. 118. 47. 232 Michal Štěpánek 03:03:19 muži C1 - 40 - 49 let
125. 119. 25. 242 Miloš Klimeš 03:04:26 muži D1 - 50 a více let ENDEKA BASSTA team
126. 120. 26. 230 Pavel Urx 03:05:50 muži D1 - 50 a více let
127. 121. 9. 137 Matěj Klapka 03:07:26 Junioři/ kadeti 15 - 18 let Kly
128. 122. 27. 96 Zdeněk Peltan 03:08:05 muži D1 - 50 a více let Cyklo Jiřička
129. 123. 48. 208 Josef Šilhavý 03:08:54 muži C1 - 40 - 49 let Team CykloTrener Varnsdorf
130. 124. 28. 126 Igor Jermolajev 03:08:57 muži D1 - 50 a více let Chodouň
131. 125. 29. 465 Vít Tichý 03:08:57 muži D1 - 50 a více let CK Vinohradké šlapky
132. 126. 49. 153 Tomáš Kocanda 03:09:07 muži C1 - 40 - 49 let NORDIC - Bezky.net
133. 127. 10. 225 Ondřej Vavroušek 03:09:16 Junioři/ kadeti 15 - 18 let Zduchovice
134. 128. 30. 155 Ivan Mikeš 03:14:10 muži D1 - 50 a více let Petrov
135. 7. 7. 467 Dana Adámková 03:19:51 ženy Z1 - 15 a více let Diablo sport Český Krumlov
136. 129. 50. 103 Josef Trach 03:23:08 muži C1 - 40 - 49 let Cyklo PAE06
137. 130. 51. 102 Rostislav Řezníček 03:23:09 muži C1 - 40 - 49 let CYKLO PAE06
138. 131. 40. 8 Filip Edelman 03:24:19 muži A1 - 19 - 39 let AC Sparta Cycling
139. 132. 41. 244 Daniel Antl 03:28:03 muži A1 - 19 - 39 let Praha 15
140. 133. 31. 269 Josef Řiha 03:29:59 muži D1 - 50 a více let Mastercam-loko Praha
141. 134. 32. 38 Jiří Šrejma 04:04:00 muži D1 - 50 a více let Axon sport team
143. DNF 134. 32. 146 Luděk Šmíd 02:28:01 muži D1 - 50 a více let Lehká dětská kola & Cyklovrakoviště

Výsledky textově

Tour de Brdy - 08.10.2022
Výsledková listina
PořadíČísloJménokat.RNKlubČas
Silnice, gravel, MTB - 67 km
1./1.470Kollert Michalmuži A1 - 19 - 39 let1984Xeelo Cycling Team1:59:58-
2./2.136Dvořák Michalmuži A1 - 19 - 39 let1992KILPI KOME KLUB2:01:29+1:31
3./1.118Reeh Jiřímuži C1 - 40 - 49 let1980Galaxy CykloŠvec Stevens2:02:41+2:43
4./2.72Šlajchrt Filipmuži C1 - 40 - 49 let1982CK Kolokrám2:02:54+2:56
5./3.20Honsa Antonínmuži A1 - 19 - 39 let2003AC SPARTA PRAHA CYCLING2:03:38+3:40
6./4.214Gdula Tomášmuži A1 - 19 - 39 let1997Trhala Fialky Dynamitem2:04:16+4:18
7./3.144Uličný Vladimírmuži C1 - 40 - 49 let1974Květnice2:04:22+4:24
8./5.90Glänzner Dominikmuži A1 - 19 - 39 let2002CYCLI.CZ TEAM2:04:26+4:28
9./6.1Kalojiros Tomášmuži A1 - 19 - 39 let1994AC Sparta Praha cycling2:05:04+5:06
10./7.7Horák Dominikmuži A1 - 19 - 39 let2001AC Sparta Praha2:06:05+6:07
11./8.69Novák Vítmuži A1 - 19 - 39 let1989CFC Kladno2:06:05+6:07
12./4.30Horváth Miroslavmuži C1 - 40 - 49 let1976AC Sparta Praha cycling akademie2:06:05+6:07
13./9.228Janovský Petrmuži A1 - 19 - 39 let19842:06:05+6:07
14./5.107Šulc Davidmuži C1 - 40 - 49 let1973Dexter Cycling2:06:22+6:24
15./10.223Vodák Martinmuži A1 - 19 - 39 let1987Xeelo Cycling Team2:07:15+7:17
16./1.145Slaník Martinmuži D1 - 50 a více let1970Lapierre Plzeň2:07:20+7:22
17./6.184Lorenc Erikmuži C1 - 40 - 49 let1981Spectrumbike Racing2:07:22+7:24
18./7.216Plechata Radekmuži C1 - 40 - 49 let1977Velo club Tábor2:07:38+7:40
19./8.201Kocurek Jaroslavmuži C1 - 40 - 49 let1981Středeční monumenty2:08:04+8:06
20./2.479Kozák Tomášmuži D1 - 50 a více let1971CykloATOM2:08:32+8:34
21./11.123Novotný Oldřichmuži A1 - 19 - 39 let1991Hello CTW2:08:52+8:54
22./1.195Šejstal OndraJunioři/ kadeti 15 - 18 let2004Sportraces cycling team2:09:26+9:28
23./2.240Pospíšil JiříJunioři/ kadeti 15 - 18 let2005Xeelo Cycling Team2:09:26+9:28
24./12.478Smola Lukášmuži A1 - 19 - 39 let1992Galaxy CykloŠvec Stevens2:09:32+9:34
25./13.52Pitel Lukášmuži A1 - 19 - 39 let1983BikePart Cycling2:10:42+10:44
26./14.174Vojtěch Jonášmuži A1 - 19 - 39 let1989Říčany2:12:19+12:21
27./15.238Peroutka Josefmuži A1 - 19 - 39 let1991ACC Mirošov2:12:25+12:27
28./9.29Kuchař Přemyslmuži C1 - 40 - 49 let1977AC Sparta Praha cycling akademie2:12:40+12:42
29./16.215Kulhánek Janmuži A1 - 19 - 39 let1985UNLIMITED KM TRADING CZ2:12:43+12:45
30./10.252Sondor Jozefmuži C1 - 40 - 49 let1980Bike Centrum2:12:46+12:48
31./17.458Lér Viktormuži A1 - 19 - 39 let1985TFD2:12:47+12:49
32./3.106Mullen Michaelmuži D1 - 50 a více let1966Černošice2:12:47+12:49
33./11.171Sobotka Jiřímuži C1 - 40 - 49 let1979Rožmitál p.Tř.2:12:48+12:50
34./4.243Ježek Kamilmuži D1 - 50 a více let1968CK Kramolín2:12:54+12:56
35./12.188Průcha Bedřichmuži C1 - 40 - 49 let1973Sport Import2:13:33+13:35
36./3.194Daňko JanJunioři/ kadeti 15 - 18 let2004Sportraces Cycling Team2:14:45+14:47
37./13.142Belfín Jiřímuži C1 - 40 - 49 let1975Kovo Belfín cyklo team2:15:30+15:32
38./18.6Stošek Viktormuži A1 - 19 - 39 let1991Bikeaction - Rocky Mountain Team2:15:33+15:35
39./19.47Jenšík Janmuži A1 - 19 - 39 let1988BikePart Cycling2:15:45+15:47
40./5.92Janda Tomášmuži D1 - 50 a více let1972Cyklo ATOM2:15:45+15:47
41./14.185Doubek Milošmuži C1 - 40 - 49 let1981SpectrumBike Racing2:16:44+16:46
42./6.218Schejbal Marekmuži D1 - 50 a více let1967Velosport Domažlice2:17:13+17:15
43./15.56Salaquarda Františekmuži C1 - 40 - 49 let1975BIkestrike2:17:13+17:15
44./4.199Kubelka AdamJunioři/ kadeti 15 - 18 let2005Stark cycling team2:17:14+17:16
45./20.461Gramblička Matoušmuži A1 - 19 - 39 let1994Hello CTW2:18:16+18:18
46./21.272Zháňal Pavelmuži A1 - 19 - 39 let19882:19:02+19:04
47./16.157Stehlik Petrmuži C1 - 40 - 49 let1977Plzen2:19:12+19:14
48./22.121Kudlák Tomášmuži A1 - 19 - 39 let1993Galaxy CykloŠvec Stevens2:19:16+19:18
49./23.246Matuška Martinmuži A1 - 19 - 39 let19922:19:16+19:18
50./24.43Mrázek Zdeněkmuži A1 - 19 - 39 let2000CK Příbram Fany Gastro2:19:32+19:34
51./17.224Candra Václavmuži C1 - 40 - 49 let1976Zbiroh2:19:38+19:40
52./7.77Halamka Jiřímuži D1 - 50 a více let1964CK Kramolín2:19:58+20:00
53./25.4Baier Jiřímuži A1 - 19 - 39 let1984AC Sparta Praha cycling2:21:19+21:21
54./18.172Ploner Robertmuži C1 - 40 - 49 let1977RPR Římov2:21:51+21:53
55./5.34Reade AdamJunioři/ kadeti 15 - 18 let2004ACS2:22:50+22:52
56./8.179POSSAMAI ROBERTOmuži D1 - 50 a více let1968SPARTA PRAHA2:22:56+22:58
57./19.207Miller Milanmuži C1 - 40 - 49 let1982Tama Královice2:22:58+23:00
58./26.117Dychtl Michalmuži A1 - 19 - 39 let1993Galaxy CykloŠvec Stevens2:23:21+23:23
59./9.95Jiřička Miroslavmuži D1 - 50 a více let1972Cyklo Jiřička2:23:24+23:26
60./27.85Kerpl Lukášmuži A1 - 19 - 39 let1985CK Vinohradské Šlapky2:23:33+23:35
61./20.122Novák Martinmuži C1 - 40 - 49 let1976Halouny2:23:34+23:36
62./21.457Vodvářka Radekmuži C1 - 40 - 49 let1980TDF2:26:03+26:05
63./10.217Běhounek Michalmuži D1 - 50 a více let1967Veloservis Team2:26:05+26:07
64./22.464Zachata Vojtěchmuži C1 - 40 - 49 let1981Messenger MTB Team2:26:05+26:07
65./11.101Pechouš Miroslavmuži D1 - 50 a více let1966Cyklo Olympia2:26:06+26:08
66./23.186Mařík Lukášmuži C1 - 40 - 49 let1974Společně na kolo- Plzeň2:26:14+26:16
67./24.80Majer Robertmuži C1 - 40 - 49 let1976CK Kramolín2:26:28+26:30
68./12.151Holubec Jakubmuži D1 - 50 a více let1972Mariánské Lázně2:27:59+28:01
69./13.211Kalojiros Tondánomuži D1 - 50 a více let1968TEG Cycling2:28:47+28:49
70./14.104Míka Oldřichmuži D1 - 50 a více let1968cyklo švec galaxy2:28:50+28:52
71./25.260Svoboda Lukášmuži C1 - 40 - 49 let1975Yellow house2:28:52+28:54
72./28.133Kvasničák Miroslavmuži A1 - 19 - 39 let1993Kaplice2:28:52+28:54
73./26.114Zajac Jaroslavmuži C1 - 40 - 49 let1978Epic Bike Vestec2:28:57+28:59
74./27.160Pexa Tomášmuži C1 - 40 - 49 let1978Plzeň2:28:59+29:01
75./15.176Postránský Janmuži D1 - 50 a více let1972Ski Nordic Mariánské Lázně2:29:11+29:13
76./29.473Karabinoš Tomášmuži A1 - 19 - 39 let1983Café Racers2:29:25+29:27
77./1.31Doležalová Hanaženy Z1 - 15 a více let1977AC Sparta Praha2:29:35+29:37
78./16.13Vejvoda Josefmuži D1 - 50 a více let1963AC Sparta Praha2:29:36+29:38
79./28.241Kejzlar Stanislavmuži C1 - 40 - 49 let1977Author Team Stupno2:30:02+30:04
80./6.197Pinkava FrantišekJunioři/ kadeti 15 - 18 let2004Stark Cycling Team2:31:33+31:35
81./29.200Šindelár Ladislavmuži C1 - 40 - 49 let1976Stark cycling team2:31:33+31:35
82./30.236Zvada Janmuži C1 - 40 - 49 let19762:33:23+33:25
83./17.135Král Josefmuži D1 - 50 a více let1954Kbely cycling team Praha2:35:50+35:52
84./31.249Šír Danielmuži C1 - 40 - 49 let1976Lázně Bělohrad2:35:50+35:52
85./7.468Kadaně JanJunioři/ kadeti 15 - 18 let2004Stark cycling team2:35:54+35:56
86./8.35Záhorec MichalJunioři/ kadeti 15 - 18 let2007Akademie cyklistických sportů2:36:08+36:10
87./32.59Bláha Luděkmuži C1 - 40 - 49 let1975Blovice2:36:13+36:15
88./30.26Otta Josefmuži A1 - 19 - 39 let2003AC Sparta Praha Cycling2:37:48+37:50
89./33.469Juráň Karelmuži C1 - 40 - 49 let1974Diablo sport Český Krumlov2:40:03+40:05
90./31.229Škola Pavelmuži A1 - 19 - 39 let19862:40:03+40:05
91./18.164Šíma Janmuži D1 - 50 a více let1970PROMPT 2 SERVIS2:40:05+40:07
92./32.265Vidner Štěpánmuži A1 - 19 - 39 let1985TSK Praha2:41:00+41:02
93./34.70Štanc Milanmuži C1 - 40 - 49 let1976CFC Kladno2:43:24+43:26
94./35.459Tvrdík Adolfmuži C1 - 40 - 49 let1980Sedlčany2:43:28+43:30
95./36.82Mikulášek Michalmuži C1 - 40 - 49 let1981CK Kramolín2:43:42+43:44
96./19.204Kučík Štefanmuži D1 - 50 a více let1967Stříbro2:43:48+43:50
97./2.94Matlášková Janaženy Z1 - 15 a více let1966Cyklo Jiřička2:44:39+44:41
98./37.231Kafka Petrmuži C1 - 40 - 49 let19772:45:12+45:14
99./20.474Pacovský Tomášmuži D1 - 50 a více let1972Dexter2:46:17+46:19
100./38.60Filla Michalmuži C1 - 40 - 49 let1979Bošovice2:46:22+46:24
101./39.267Purkrábek Janmuži C1 - 40 - 49 let19772:46:50+46:52
102./33.124Kraus Danielmuži A1 - 19 - 39 let1990Cheznovice2:46:54+46:56
103./40.134Pokorný Ladislavmuži C1 - 40 - 49 let1976Kbely cycling team2:46:57+46:59
104./21.475Kadlec Janmuži D1 - 50 a více let1966Aimtec2:48:03+48:05
105./22.54Jiřík Zdeněkmuži D1 - 50 a více let1959Bikesport Mohelnice2:49:43+49:45
106./34.159Kopelent Radekmuži A1 - 19 - 39 let1990Plzeň2:49:48+49:50
107./35.477Rejsek Filipmuži A1 - 19 - 39 let1984MX Paradise2:50:45+50:47
108./36.476Rejsek Janmuži A1 - 19 - 39 let1988MX Paradise2:50:45+50:47
109./3.239Kadlecová Terezaženy Z1 - 15 a více let2006SportRaces cycling team2:51:11+51:13
110./37.167Kůrka Tomášmuži A1 - 19 - 39 let1986Rohde & Schwarz2:54:38+54:40
111./23.76Majer Karelmuži D1 - 50 a více let1956CK Kramolín2:55:01+55:03
112./41.143Mastík Jaroslavmuži C1 - 40 - 49 let1974Králuv dvůr2:55:19+55:21
113./38.219Obradovic Darkomuži A1 - 19 - 39 let1988Vojvodina Novi Sad2:55:33+55:35
114./42.466Koníček Josefmuži C1 - 40 - 49 let1980Rokycany2:55:34+55:36
115./4.44Palíková Lucieženy Z1 - 15 a více let1988321 Start2:56:02+56:04
116./5.105Dvořáková Barboraženy Z1 - 15 a více let1995CykloTým Havířov2:56:08+56:10
117./43.177Bělohlávek Karelmuži C1 - 40 - 49 let1981Sparta Podluhy2:59:17+59:19
118./44.147Hasnedl Danmuži C1 - 40 - 49 let1981LLM Kanci3:01:31+61:33
119./39.165Hrach Jaroslavmuži A1 - 19 - 39 let1992Příchovice3:01:32+61:34
120./6.226Milec Jiřincová Janaženy Z1 - 15 a více let19863:02:40+62:42
121./45.84Voráček Jiřímuži C1 - 40 - 49 let1979CK Kramolín3:02:40+62:42
122./24.253Leksa Ladislavmuži D1 - 50 a více let1965TOI-TOI Cykloklub Slaný3:02:46+62:48
123./46.45Vodička Jirimuži C1 - 40 - 49 let1977Beroun3:03:03+63:05
124./47.232Štěpánek Michalmuži C1 - 40 - 49 let19813:03:20+63:22
125./25.242Klimeš Milošmuži D1 - 50 a více let1955ENDEKA BASSTA team3:04:27+64:29
126./26.230Urx Pavelmuži D1 - 50 a více let19723:05:51+65:53
127./9.137Klapka MatějJunioři/ kadeti 15 - 18 let2006Kly3:07:27+67:29
128./27.96Peltan Zdeněkmuži D1 - 50 a více let1959Cyklo Jiřička3:08:06+68:08
129./48.208Šilhavý Josefmuži C1 - 40 - 49 let1978Team CykloTrener Varnsdorf3:08:55+68:57
130./28.126Jermolajev Igormuži D1 - 50 a více let1962Chodouň3:08:58+69:00
131./29.465Tichý Vítmuži D1 - 50 a více let1971CK Vinohradké šlapky3:08:58+69:00
132./49.153Kocanda Tomášmuži C1 - 40 - 49 let1976NORDIC - Bezky.net3:09:08+69:10
133./10.225Vavroušek OndřejJunioři/ kadeti 15 - 18 let2006Zduchovice3:09:17+69:19
134./30.155Mikeš Ivanmuži D1 - 50 a více let1967Petrov3:14:11+74:13
135./7.467Adámková Danaženy Z1 - 15 a více let1980Diablo sport Český Krumlov3:19:52+79:54
136./50.103Trach Josefmuži C1 - 40 - 49 let1980Cyklo PAE063:23:09+83:11
137./51.102Řezníček Rostislavmuži C1 - 40 - 49 let1980CYKLO PAE063:23:10+83:12
138./40.8Edelman Filipmuži A1 - 19 - 39 let1991AC Sparta Cycling3:24:20+84:22
139./41.244Antl Danielmuži A1 - 19 - 39 let1991Praha 153:28:04+88:06
140./31.269Řiha Josefmuži D1 - 50 a více let1959Mastercam-loko Praha3:30:00+90:02
141./32.38Šrejma Jiřímuži D1 - 50 a více let1948Axon sport team4:04:00+124:02
DNF/17Ryba Janmuži A1 - 19 - 39 let1995Ac Sparta Praha
DNF/28Volf Martinmuži A1 - 19 - 39 let2002AC sparta praha cycling
DNF/38Šrejma Jiřímuži D1 - 50 a více let1948Axon sport team
DNF/139Klapka Alešmuži D1 - 50 a více let1966Kly
DNF/152Pavlů Michalmuži C1 - 40 - 49 let1974Mělník
DNF/168Církva VojtěchJunioři/ kadeti 15 - 18 let2004Roman Kreuziger Cycling Academy
DNF/173Sejkora Josefmuži D1 - 50 a více let1971Rychnov nad Kněžnou
DNF/210Kohout Martinmuži A1 - 19 - 39 let1998Team Dukla Praha
DNF/221Cupl Thomasmuži A1 - 19 - 39 let1983Xeelo Cycling Team
DNF/233Hlinovská Magdalenaženy Z1 - 15 a více let2007
DNF/235Hlinovský Václavmuži C1 - 40 - 49 let1982
DNF/237Zvada Janomuži D1 - 50 a více let1950
DNF/263Vitvar Martinmuži A1 - 19 - 39 let1987Kola Šír Bělohraf
DNF/480Lukeš Pavelmuži D1 - 50 a více let1963
DNF/471Dudek Tomášmuži A1 - 19 - 39 let1988Xeelo Cycling Team
DNF/472Hosnedl Marekmuži A1 - 19 - 39 let1991Café Racers
DNF/32.146Šmíd Luděkmuži D1 - 50 a více let1962Lehká dětská kola & Cyklovrakoviště2:28:02+28:04
DNS/2Kelemen Pavelmuži A1 - 19 - 39 let1991AC Sparta Praha Cycling
DNS/41Davies Joshuamuži A1 - 19 - 39 let1997CK Pribram Fany Gastro
DNS/83Svoboda Vladimírmuži A1 - 19 - 39 let1987CK Kramolín
DNS/89Jaroš Petrmuži C1 - 40 - 49 let1981CK Vinohradské Šlapky
DNS/109Rendl Jaroslavmuži C1 - 40 - 49 let1973Dexter Cycling
DNS/110Veselý JiříJunioři/ kadeti 15 - 18 let2007Dobřív
DNS/111Novotný JakubJunioři/ kadeti 15 - 18 let2007Dobřív
DNS/130Parizek Tomasmuži C1 - 40 - 49 let1979ICC/London
DNS/162Steiner Petrmuži A1 - 19 - 39 let1985Praha 4
DNS/175Blažek Jiřímuži D1 - 50 a více let1961Ski Nordic Mariánské Lázně
DNS/190Ress Tomášmuži C1 - 40 - 49 let1977SPORT IMPORT
DNS/212Rouča Karelmuži D1 - 50 a více let1951TJ Slavia Karlovy Vary
DNS/213Valchař Jiřímuži A1 - 19 - 39 let1990TJ Sokol Skalička
DNS/220Brabec Zdeněkmuži D1 - 50 a více let1968Winners Znojmo
DNS/248Kopecký Václavmuži A1 - 19 - 39 let1991#Tempaři
DNS/264Khek Romanmuži D1 - 50 a více let1967Kraken team Dobříš
Počet závodníků: 173
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: Kategorie, Celkove, Muži - ženy